You are not connected. Please login or register

08. 162 Candles

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: 08. 162 Candles on Fri 18 Mar 2011, 3:39 pm

Lidija

Someone's New in Your World
Najbolja epizoda do sad. Drago mi je sto su Stefan i Elena sve izgladili i sto Jeremy opet crta, crtezi su mu super. Ali nije mi jasno ko je preobrazio Logana. Mislim da je Alaric vampir, kako je znao gde je Logan, kako da ga ubije, a i zbog prstena.

27 Re: 08. 162 Candles on Tue 03 May 2011, 11:40 pm

MissNothing

a taman mi se ova lexy svidela a on je ubije bilo mi je tuzno stavrno =((a ona htela na cert bon jovija ♥

http://vampire-fans.forumotion.eu/

28 Re: 08. 162 Candles on Fri 29 Jul 2011, 5:27 am

Angi93

First Bite
First Bite
Zla_Sam wrote:E, baš sam se pitala kad će nove teme o epizodama.

Što se tiče ove epizode, kraj je bio vrlo potresan.
Kada se Lexi pojavila odmah mi je prirasla srcu, bila je vesela i simpatična i budila je u Stefanu on što nismo vidjeli u seriji baš često. Sreću. Osmjeh.

Damon, kučka moja, je ubio. Tada sam ga onako 2 minuta mrzila.
Nisam očekivala da će da je zadrže u seriji ali ni da će tako da završi.

Iako je tačno da nam ovo dokazaju da su Damonu bitne neke stvari, isto tako vidimo da ne bira način da te neke stvari, ostvari, sačuva, itd.

Vidimo Stefanov bjes, kada pokuša da ga ubije (iako nije baš pokušao, msm da je samo želio da se iskali na njemu, jer svjestan je da mu treba mnogo više od bjesa da bi pobjedio Damona.) i isto tako ja sam vidjela, ne znam za vas, da ga je Damon pustio da ga onako isprebija i ubode, jer da je htio mogao je u sekundi da mu prekine život.

Anyway, Damon je ispao kučka. Lexi je ostala ne prežaljena. A Stefan nam je jel' patio .. po ne znam koji put.

Volim ovu epizodu iako se ne vraćam često da je gledam.

http://rbdandtvd.nstars.org

29 Re: 08. 162 Candles on Tue 16 Aug 2011, 8:39 pm

LostInWonderland

Lexi, samo kada se setim te epizode suze mi krecu pune oci. Nemogu da verujem, toliko mi je bila simpaticna, a na kraju je bila mrtva, svako bi pozeleo takvog prijatelja, i zato mi je krivo zbog nje. A i ona i Elena su se sprijateljile i to mi se jako svidjalo, bez obzira sto je Elena, Lexi zatekla u peskiru u Stefannovoj kuci, kasnije je saznala istinu i sprijateljila se sa vampiricom. Predivna epizoda, samo bih ja izmenila kraj.

30 Re: 08. 162 Candles on Mon 12 Sep 2011, 1:38 pm

uckvondy

Što se tiče ove epizode, kraj je bio vrlo potresan.
Kada se Lexi pojavila odmah mi je prirasla srcu, bila je vesela i simpatična i budila je u Stefanu on što nismo vidjeli u seriji baš često. Sreću. Osmjeh.

potpisujem...da Stefan niej sa Elenom i da Lexi nije mrtva htjela bih da je sa njom ;/

Izgleda da svima pa i meni, upecatljv deo a i omiljen s Lexi. Dusa jadna, stvarno Damonu to nije trebalo ali da nije to uradio Damon ne bi bio Damon to mu je opisu personalitija tako da mu kad se zagledam u situaciju malo, i oprastam.
potpis extra

31 Re: 08. 162 Candles on Wed 23 Nov 2011, 8:33 pm

¿coka?

Drago mi je sto se ovako brzo pojavio neki novi vampir.
Lexi mi je odmah bila simpaticna i harizmaticna i zahvaljujuci njoj vidimo retku pojavu - Stefan se smeje Very Happy "Stefan smiles. Alert the media!"
Bas mi je krivo sto je ostala ovako kratko - Damon me je bas iznervirao povodom toga, i nije mi nesto u ovoj epizodi - mnogo je hladnokrvan.
Mada, svidja mi se poslednja scena kada ga Stefan ubada, ali se videlo da mu je nekim delom Damon to dozvolio.
Svidja mi se scena kada Lexi savetuje Elenu i konacno da je i Elena "preduzela" neki korak.
I bilo mi je zao Stefana kada je rekao Eleni da treba da ga se kloni. Sad
I ona scena isto na kraju, kada Bonnie sanja nesto, me je jako zaintrigirala... zanima me sta ce dalje biti. Very Happy
I joj da, mnogo mi je lep onaj deo kada Bonnie pokazala Eleni da je vestica. ^^

32 Re: 08. 162 Candles on Wed 23 Nov 2011, 8:56 pm

Starlight

Moderator
Moderator
gledajući ovu epizodu skapirala sam koliko sam zapravo gotivila Stelenu u 2.sezoni Shocked 1.sezona mi je i dalje previše patetična što se njih tiče.

u ovoj epizodi je bio početak Maroline-a <3 duše moje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

33 Re: 08. 162 Candles on Thu 24 Nov 2011, 11:02 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ova epizoda se meni licno najvise svidela zbog Lexi <3 Kakva carica! Very Happy

34 Re: 08. 162 Candles on Fri 30 Dec 2011, 10:26 am

Team Daroline

Invited in
Invited in
Meni je predivna ova epizoda, samo me je iznervirao Damon kako se ophodio prema Caroline, ali bar je bilo njihovih momenata Very Happy

http://darolinebitchez.tumblr.com/

35 Re: 08. 162 Candles on Sun 08 Jul 2012, 6:58 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Lexi i Stefan su stvarno bili sjajni prijatelji. doduše više mi se dopadaju sad, nego kad sam prvi put gledala ovu epizodu. a i Lexi mi se sad više svidja nego prošli put.

meni nije jasno zašto Lexi tolko ne podnosi Damona, osim iz očiglednih razloga da je zaista bio nesnosan u tim početnim epizodama. poslednje od njih što smo videli, jeste onaj flashback kada Damon napušta Stefana, a on ostaje sa Lexi, tada su bili u ok odnosima. šta se to promenilo tokom godina? nekako mi se čini da bi ona trebalo bolje da razume Damona i da ga ne napada toliko koliko i Stefan.

Elena i Jenna iznenadjene što Jeremy radi domaći haha ovakvi bezazleni trenuci zaista fale. kada ne bi glavni trougao zauzimao po 30 minuta svake epizode, imali bi mnogo više prostora da nadoknade ono što konstantno propuštaju.

Elenin izraz lica je prajsles kada joj Bonnie pokazuje magiju. naježila sam se na tu scenu.

baš mi je bilo žao Caroline, nakon svega što joj je Damon rekao. nije zaslužila da se tako istresa na nju. ništa od njega nije zaslužila što je dobila te sezone. uprkos svim lošim stvarima koje jeraz uradio, nekako sam ponosna što ga volim od samog početka, jer ga je bilo tako teško voleti.

takodje, Elena i Lexi su mogle da budu sjajne prijateljice. mada mođda je bolje, što su umesto toga, dali više prostora njoj i Caroline, ili razvijanju trojke Bonnie, Elena, Caroline.

OMG MAROLINE. KOLIKO SAM IH SAMO OBOŽAVALA. da nije Klaroline, msm da bi oni i dalje bili prvi Carolinin OTP. on je bio jedan od ključnih tačaka njene evolucije u osobu kakva je sada. oni su uvek, bili prvenstveno prijatelji, pa onda sve ostalo i bili su pravi realni par koji ima sve predispozicije da traje. a onda je Caroline postala vampir. ja verujem da su i tad mogli da potraju, samo pisci da su im dali šansu. Matt koji je nosi kući bez problema. oni i Jeranna su mi glavni parovi sezone ubedljivo.

i još uvek mi nije jasno što je Damon ubio Lexi. čak je i meni malo bledo objašnjenje da je pokušao da sakrije sebe i Stefana. msm da nam to nikad nisu lepo objasnili.

BOŽE MAROLINE SCENA U CAROLININOJ SOBI. ta i dalje spada medju njihove najbolje scene. kako je zagrlio, kako je ona zaspala u njegovom naručju, kako ga je uhvatila za ruku. njihova veza je savršeni pokazatelj koliko je SE isforsirana u prvoj sezoni, a koliko oni predstavljaju suštu prirodnost.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

36 Re: 08. 162 Candles on Sun 08 Jul 2012, 10:54 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Lexi srce moja predivna Lexi Very Happy Neverovatno je koliko sam je zavolela na osnovu samo jedne epizode i nikad necu prezaliti sto su je ubili!
"When it's real, you can't walk away." jedan od citata koji me navise pogadja Sad
Scena kad Bonnie otkriva Eleni da je vestica je predivna ^_^ tako je nekako emotivna i bezbrizna.I Elenino odusevljenje kao malo dete...zaista predivna scena,nmg da verujem koliko zapostavljaju scene njihovog prijateljstva (Caroline,Elena,Bonnie) i definitivno mi fali ovakav njihov odnos :S
A omiljeni deo epizode mi je definitivno poslednja scena Very Happy Oduvek sam obozavala te Stefanove i damonove tuce Razz

37 Re: 08. 162 Candles on Mon 16 Jul 2012, 3:20 pm

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Jadna Leksi. Nije doživela da ode na koncert Bon Džovija za vikend. cryyy A baš sam je zavolela, odmah.

Dobra mi je scena sa Boni, Elenom i perjem.
I ona epic DE scena u Grilu. Kada su pričali o Džeremiju, kada je Dejmon rekao: "Elena, oklonio sam mu bol" - njegov izraz lica. Kao da se seća kompelovanja Elene (onog za koje sada znamo). Jednostavno je epic.

Šteta što je ubio Leksi, mogao se razviti dobar storyline sa njom i Elenom. Onda bi imali tri kul vampirke, Leks, Elenu i Kerolajn. Ali Leks bi verovatno sprečila da Stefan postane The Ripper ponovo, tako da im ne bi odgovaralo da je preživela. Crying or Very sad

38 Re: 08. 162 Candles on Tue 17 Jul 2012, 11:03 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ova epizoda mi je u top 5 omiljenih u prvoj sezoni. Prvenstveno zbog Lexi. Prava steta sto je Damon ubio, mogla je toliko toga da pruzi.

Sexi friendship mi je bilo tako divno. Kad je pored nje Stefan mi vise nije nepodnosljiv. Nego je simpatican i smeje se, kao da nije nikad u zivotu bio ozbiljan i namrgodjen. Oni su stvarno bili extra zajedno. Zabavljaju se, plesu, smeju... U sebi sam vristala kad sam gledala kako Lexi umire. A i bilo mi je jako zao Stefana.

Takodje mi se svideo i Lexi/Elena odnos. Mogle su postati dobre prijateljice.

Ja obozavam Damona, ali i do not approve his behavior towards Caroline. Ona to nije zasluzila. Koga jos ne povredi kad mu neko kaze da je glup, povrsan i beskoristan? Bilo mi je bas zao, ali na svu srecu Matt je tu da je utesi. Priznajem da sam u prvoj sezoni skroz ludovala za njima. Bili su normalni i slatki par.

Jeremy uci. Drago mi je. <3
Bonnie je vestica. Scena gde pokazuje Eleni svoje moci je bas slatka! ^_^

Damon killin' Lexi. :smrcc: Ta scena me svaki put ubije. But Stefan kicked his ass so. I approve... just this time. he

39 Re: 08. 162 Candles Today at 4:13 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2