You are not connected. Please login or register

Harry Potter - J.K. Rowling.

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 Harry Potter - J.K. Rowling. on Thu 03 Jun 2010, 5:31 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Ko nije čitao .. sram ga bilo. xD
(ja sam samo dva djela. xDD)
Kako vam se čine knjige ?
Koji dio najviše volite ?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Thu 03 Jun 2010, 5:32 pm

Nathan's girl.

Administrator
Administrator
Uhh,moja omiljena sagaa!! <3
svi delovi su mi dobri.ali izdvojicu poslednji i cetvrti <3
Ron i Hermiona <33

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

One Tree Hill ♥
http://thevampdiaries.niceboard.net

3 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Sun 06 Jun 2010, 2:09 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Ja sam, verovatno, jedina osoba na svetu koja nije fan HP-a. ^^
Odgledala sam prva dva filma i nisu me nesto odusevila, tako da nisam citala knjige.

4 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Mon 07 Jun 2010, 2:40 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Ja sam prvih 13 godina svog zivota bila znana po tome sto mrzim Bred Pitta i HP Sagu xD E a onda sam pogledala film i nije bilo toliko lose xD Trenutno citam trecu knjigu,i dobro je svidja mi se (:

Tako da zakljucak je fan sam HP sage xD

PS:Da mi je neko pre godinu dana rekao da cu ovo reci,a joj xD

5 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Fri 18 Jun 2010, 9:27 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Prvu sam procitala u petom razredu. A do kraja osmog sam procitala sve. Najvise na svetu sam volela Harija. Smile
Plakala sam kad sam citala poslednju. Kao da je jedan deo mene nestao. I dan danas mogu da sednem i da citam te knjige i nisu mi dosadne a vecinu sam procitala najmanje 15 puta. Smile
Divan kraj knjige.
Ne mogu da odvojim najbolju. Svaka mi je bila najbolja kad je bila nova. Very Happy

6 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Sun 20 Jun 2010, 12:00 pm

Damon<3Elena

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Gledala filmove od drugog do sedmog razreda... Onda naterala mamu i tatu da mi kupe za rodjendan sve delove... procitala ih za 15 dana, i dobila dvojku iz hemije Embarassed xD Svidjaju mi se, i mislim da takva knjiga na tu temu nije mogla biti bolje napisana... Very Happy

7 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Sun 20 Jun 2010, 12:04 pm

MorgenStern

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Procitala sam samo 7. knjigu, jer od te nema film, a htela sam da saznam sta ce se desiti. xD

Za rasput cu procitati celu sagu (valjda).

8 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Mon 21 Jun 2010, 8:04 pm

YoungerSalvatoreKink.

At Mystic Grills
At Mystic Grills

Neverovatno.. bez obzira koliko puta da citas, uvek je sve bolje i bolje, ostaju oni delovi koji vas cine napetim, placete kad Dambldor umre. :'(
Meni je ova saga savrsena, bez ikakve mane..
Obozavam je.

http://www.celebrityschool.forumotion.com

9 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Mon 21 Jun 2010, 8:06 pm

Bojana Winchaster

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Knjige mojeg detinjstva...Dobar sam poznavalac HP sveta..uclanjena sam na nekoliko foruma o njemu.Very Happy
Omiljeni su mi 6, 4 i 7 deo sage.
Filmovi su najbolja ekranizacija ikada...mada prva cetiri filma dominiraju po kvalitetu, sto naravno ne znaci da ne mogu da docekam ekranizaciju sedmog dela.Very Happy

http://truebloodsrbija.vampire-legend.net/

10 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Thu 24 Jun 2010, 6:03 am

Katherine Pierce

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Prvo sam kupila sebi sve delove Harry Potter sage prije 2 godine.
Do sada sam svih 7 knjiga procitala svaku po 10 put,skoro ih znam napamet.
Kada je Sedric Diggori(uc cetvrtoj knjizi),Sirius Black(u 5 knjizi),Albus Damblndor(u 6 knjizi) i
Doby i Lupin(u 7 knjizi) umrli bila sam neutješna plakala sam kao niko ,posebno na Siriusovu i Dobyjevu smrt.
Gledala sam sve filmove što su izašli preko 5 puta,imam mnogo stvari Harry Potter kao što su Posteri,3 pernice,2 olovke,1 svesku,1 biljeznicu,1 spomenar,kutiju za nakit,i kasicu Harry Potter te neke slicice.
Takode sam citala i druge objavljene knjige vezane uz harry potter što je napisala J.K.ROWling i to su:
-metloboj kroz stoljece
-cudesne biljke i gdje ih naci
-istorija hogworsta

Omiljeni likovi su mi Draco Malfoy,Harry Potter,Fler Delacour ,Remus Lupin i Sirius Black.

11 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Sun 27 Jun 2010, 11:31 am

KathPierceTVD

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Citala sve knjige,FANTASTICNO napisane...ja sam odusevljena,definitivno bolje od Twilight sage Very Happy Zadnja i predzadnja knjiga THE BEST,Red feniksa mi se nije posebno dopao

http://celebrity.school@forumotion.com

12 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Fri 02 Jul 2010, 6:42 am

Neyra

At Mystic Grills
At Mystic Grills
pa sta da kazem sto vi vec niste
odlicna saga
cita se u jednom dahu

http://vampiri.forumotion.net/

13 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Tue 06 Jul 2010, 1:44 pm

Stefy

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Odlične knjige. Počeo sam da ih čitam pre tri godine, a završio sam pre dva-tri meseca.
Omiljeni lik mi je od početka bio Hari, stvarno dobre knjige. Najviše volim prvi, peti i zadnji deo, te izdvajam, ali ni ostali nisu loši. Sve knjige su dobre na svoj način.

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

14 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Sun 25 Jul 2010, 12:08 am

Zox (:

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Jaa sam prvi put čitala sagu (ne baš čitala, s obzirom da sam slušala ćaleta kako čita Smile) kad sam imala nekih 7 godina, možda nešto starija Smile Ali ljubav traje veeć dugo Laughing

Znači, nešto najbolje što sam ikada pročitala. Plakala sam toliko puta, gušila se u suzama. I vezana sam za te knjige, mnogo. Moji me ne shvataju kada im tražim da mi kupe celokupnu novu sagu Laughing Jbg, moja se raspala :/

Na ovu sam sliku plakala samo tako Smile

Knjiga je prepuna fazona, divna je, i raste zajedno sa čitaocima.

Sećam se kada sam se sa tri godine starijim bratom igrala dvoboja, i onda smo jedno na drugo 'bacali' HP čarolije olovkama. I scenirali efekte čarolija. Bilo je... savršeno.

I sad, pošto gradimo kuću, ima da ih primoram da imenujemo delove kuće po HPu Laughing Moja soba će da bude Soba po Potrebi. <3 A dnevna soba će da budeee... Sliterinski boravak Laughing

Što se likova tiče... Drako Melfoj, omiljen. I žao mi je što ga nema više u knjigama. I žao mi je što je Džoan opisivala sve loše likove kao ružne. :/ On je u mojim mislima uvek bio seksi Laughing

I volim Hermionu, jako. Baš mi je duša. Smile Volim i sve Vizlije, blizance pogotovo Smile

I Belatriks Smile "Dear Bellatrix who likes to play with her food before she eats it", kako kaže Dambldor Smile

I Albus. On je tako sjajan. Smile

I Voldemor. Tom Ridl. lol!

Obično se ložim na loše likove Smile

http://www.twilightsrbija.com

15 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Tue 27 Jul 2010, 1:16 pm

Snow White Queen

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
MorgenStern wrote:Procitala sam samo 7. knjigu, jer od te nema film, a htela sam da saznam sta ce se desiti. xD

Ja sam zato pocela da citam HP-a...pre dve godine sam trazila na netu kako se zavrsava sedmi deo i nisam mogla da nadjem, pa sam uzela knjigu iz biblioteke (bio je bas 31. jul xD) da citam...i odmah posle sam uzela prvi, drugi....pa sve do sedmog.I za rodjendan sam dobila sve delove ^^ sad citam peti deo, tek po treci put... )):
Ja ne znam ko su mi omiljeni likovi...na neki nacin svi...samo me Darslijevi i Ambridzova nerviraju -.-
Hari, Ron i Hermiona su mi super...zao mi je sto Hermiona nije sa Harijem na kraju, ali su mi super i Hari&Dzini...Volim sve Vizlijeve, iako Persija najmanje...
Belatrikz i Voldemor <333
Omiljena kuca na Hogvortsu mi je Revenklo...i obozavam kucne vilenjake...Dobi <333

Elena Almy Gilbert wrote:
Takode sam citala i druge objavljene knjige vezane uz harry potter što je napisala J.K.ROWling i to su:
-metloboj kroz stoljece
-cudesne biljke i gdje ih naci
-istorija hogworsta
Ti si iz Hrvatske, tako?Jel zna neko da li su te knjige izasle i kod nas?Ja bih jako volela da ih procitam, a glupo mi da skinem sa neta, pa da moram na kompu da citam...

16 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Tue 27 Jul 2010, 10:34 pm

Twin.flames

Jel zna neko da li su te knjige izasle i kod nas?

Ja sam trazila kod mene u gradu i nema ih. Sad
Neko je pomenuo Twilight. Meni ovo i Twilight uopste ne moze da se poredi. J.K. je uradila izvanredan posao sa HP. Citajuci delove tacno mozete da primetite kako se kockice slazu. Do najmanjeg detalja sve je savrseno. Mislim, zena je stvorila sasvim novi svet bez i jedne mane, a ni pre a ni posle nje to niko nije uradio. I istina je, neke delove knjiga vec znam napamet, a i dalje ih citam sa istim uzbudjenjem. Placem kad umre Dambldor, placem kad umru Sirijus i Snejp. Smejem se Ronovim i Hermioninim svadjama, Harijevim ispadima. xD
Na neki nacin, koliko god da je Hari bio drugaciji od mene, ja sam sebe pronasla u njegovom svetu. ^^
Jbt, sad sam se s*ebala. xD Zao mi je sto nema vise knjiga. Sad

17 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Tue 27 Jul 2010, 10:48 pm

Love Sucks
Love Sucks
Evoo ja napredujem stigla sam do pola 5. knjige.Odusevljena sam.Sada kada vec maloo poznajem mogu da pricam o likovima.

Snejpa prosto obozavam <3 I glumac koji ga igra je fantastican,ali uopste Snejpov lik me odusevljava svakim korakom.Cula sam da ce da ubije Dambldora,nisam mogla da verujem i idalje ne verujem iako sam pogledala scenu u filmu.Prosto mi se ne uklapa,sigurno nije namernoo uradioo ko zna koja ga je muka naterala.

Rona prosto preobozavam.Tako je divaaan i on i Hermiona zajedno u paketuu su mi toliko slatki da ne moguu da objasnim. A Ruperttt je 355 (vrv sam jedina osoba na svetu jer je vecini ruzaaan,al meni je mnogo lep xD)

Hagrid je neverovatan.Volim ga od njegove prve recenice.
Volela sam i Melfoja dok nije pokusao da otera Hagrida.Sta on misli ko je -.-'

Dambldooor je tako predivan covek.Takoo mudaaar stalozen smiren svaka recenica mu je na mestu.Obozavam takve likove.

Sirijus i Lupin su mi vrh Smile Dobrii ljudi nema sta.

Fred i Dzordz samo cu reci dve reci-carevi & neprevazidjeni

E sada ja jako volim Persija xD Obozvam likove koji umisljaju da su bitnii a ustvari su niko i nista,tako je simpatican kad se pravi vazan (ko u 4. delu sa Cucnjem,Vederbi xD)

Sve uu svemu volim Veslijeve ^^ Jako kul porodica.

Onda umalo da zaboraviim Pivs buhaha,kada gadja sve ucenike stvariiima,ima li sta lepse? Divan je^.^

Sedrik je bio super,steta sto su ga kilnuli : (

Jecajuca Mirta wins xD Carica xD

I treba mi neko ako mozeda mi kaze kad ce se Ron i Hermiona zvanicno smuvati? Ne mogu vise da cekam -.-'

18 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Tue 27 Jul 2010, 11:10 pm

Twin.flames

I treba mi neko ako mozeda mi kaze kad ce se Ron i Hermiona zvanicno smuvati? Ne mogu vise da cekam -.-'

Pred kraj sedme. ^^
Sto znaci da uopste nema opisa njihove veze. Tad je pao poljubac i posle u epilogu se vidi da su vencani. Smile To je to. ^^
A za Snejpa, pa videces. Very Happy
I ja ga obozavam. U sedmoj knjizi sam ga zavolela vise od Harija. Toliko tragican lik. Meni je on najbolji lik iz svih knjiga koje sam procitala. Neobjasnjivo. Very Happy

Fred i Dzordz.
Spoiler:
Umrla sam zajedno sa Fredom. Najtuznija scena u knjizi.
Ne citaj ako neces da saznas. Very Happy

19 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Wed 28 Jul 2010, 9:39 am

Love Sucks
Love Sucks
A ja sam odmah videla "nesto" u Snjepu cim je predstavljen njegov lik.Nikad nisam mogla da ga ne voliim i prosto sma ga obozavala.Nekako sam znala da je extra ^^ Cula sam da u sedmom delu spasava zivot Hariju Smile
A znam to za Freda i Dzordza.Strasno.:S

Jao Ron ii Hermiona sedam delova je trebalo O.O Goood -.- Al dbr divni su svejedno ^^

A recii mi posto vidim da J.K voli da sahranjuje dobre likove,jel nece Snejp umreti?ako hocee ja too necu preziveti Sad

20 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Wed 28 Jul 2010, 11:30 am

Twin.flames

A ja sam odmah videla "nesto" u Snjepu cim je predstavljen njegov lik.Nikad nisam mogla da ga ne voliim i prosto sma ga obozavala.Nekako sam znala da je extra ^^ Cula sam da u sedmom delu spasava zivot Hariju

Jao Ron ii Hermiona sedam delova je trebalo O.O Goood -.- Al dbr divni su svejedno ^^

A recii mi posto vidim da J.K voli da sahranjuje dobre likove,jel nece Snejp umreti?ako hocee ja too necu preziveti

Snejp je najbolji lik svih vremena. Very Happy
Spoiler:
Umrece Snejp u poslednjoj knjizi. On je bio zaljubljen u Harijevu majku ceo zivot. I kada je ona umrla zakleo se da ce cuvati Harija. Problem je bio u tome sto je Hari previse podsecao na Dzejmsa. Snejpa ce da ubije Voldemor iz potpuno bezveznih razloga. A Hari ce u znak zahvalnosti prema Snejpu svom sinu dati ime po njemu. Zato ja obozavam Snejpa. Svasta je prosao. Nekada nisam shvatala zasto ga Dambldor brani, ali nakon sedme knjige mi je bilo jasno. ^^ Mnooogo sam plakala kad je umro. Kad sagledam bolje celu sedmu knjigu sam ispreplakala xD

I mene nervira to za Rona i Hermionu. Uopste nije opisala njihovu vezu. Ali dobro, taj poljubac je jedna od najboljih stvari iz svih delova i okolnosti pod kojima ce da se desi. Hmmm. Ponovo cu da pocnem da citam 7. deo. xD

21 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Wed 28 Jul 2010, 2:07 pm

Love Sucks
Love Sucks
Bite.me.Damon wrote:
A ja sam odmah videla "nesto" u Snjepu cim je predstavljen njegov lik.Nikad nisam mogla da ga ne voliim i prosto sma ga obozavala.Nekako sam znala da je extra ^^ Cula sam da u sedmom delu spasava zivot Hariju

A recii mi posto vidim da J.K voli da sahranjuje dobre likove,jel nece Snejp umreti?ako hocee ja too necu preziveti

Snejp je najbolji lik svih vremena. Very Happy
Spoiler:
Umrece Snejp u poslednjoj knjizi. On je bio zaljubljen u Harijevu majku ceo zivot. I kada je ona umrla zakleo se da ce cuvati Harija. Problem je bio u tome sto je Hari previse podsecao na Dzejmsa. Snejpa ce da ubije Voldemor iz potpuno bezveznih razloga. A Hari ce u znak zahvalnosti prema Snejpu svom sinu dati ime po njemu. Zato ja obozavam Snejpa. Svasta je prosao. Nekada nisam shvatala zasto ga Dambldor brani, ali nakon sedme knjige mi je bilo jasno. ^^ Mnooogo sam plakala kad je umro. Kad sagledam bolje celu sedmu knjigu sam ispreplakala xD

I mene nervira to za Rona i Hermionu. Uopste nije opisala njihovu vezu. Ali dobro, taj poljubac je jedna od najboljih stvari iz svih delova i okolnosti pod kojima ce da se desi. Hmmm. Ponovo cu da pocnem da citam 7. deo. xD

Sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejp <333333333333
Znas li ti koliko ja sad njega volim zbog svega ovoga sto si mi napricala?Sad nema konkurenciju uopste.On mi je omiljeni lik i tacka!Oduvek sam znala da je najbolji.Joj boze umrece,ajojajoj. Sad

Jedva cekam.Ja sam an petoj knjizi sada.Sada cu to da pretrcim,da pretrcim 6. ii da stignem do 7. Jedva cekam ^^ A sta ce biti sa Melfojem maliim?Malo bezobrazno štene xD

22 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Wed 28 Jul 2010, 3:52 pm

Twin.flames

Znas li ti koliko ja sad njega volim zbog svega ovoga sto si mi napricala?Sad nema konkurenciju uopste.On mi je omiljeni lik i tacka!Oduvek sam znala da je najbolji.Joj boze umrece,ajojajoj.

Mogu misliti. Ljudi njega uglavnom mrze do sedme knjige. Rowlingova je stvorila savrsen lik. ^^ Retko ko je provalio od pocetka da je Snejp dobrica. On je covek daleko od savrsenstva, ali je isto tako daleko od zla. Very Happy
Spoiler:
Sve vreme je bio dvostruki agent. Od trenutka kad cuje prorocanstvo (to je u 5. knjizi) Snejp prelazi na Dambldorovu stranu. Rizikovao je svoj zivot da bi ucinio pravu stvar. Zbog Lili.

Jedva cekam.Ja sam an petoj knjizi sada.Sada cu to da pretrcim,da pretrcim 6. ii da stignem do 7. Jedva cekam ^^ A sta ce biti sa Melfojem maliim?Malo bezobrazno štene xD

Sesta i sedma su najbolje. Very Happy
Sasvim drugacije od ostalih. Ovo vec nije za decu. Very Happy
Melfoj:

Spoiler:
Melfoj zapravo nije los, samo je prevelika kukavica. U sestoj knjizi je jedan od glavnih likova. Ima ogroman zadatak od koga zavisi zivot njegovog oca. Necu da ti pricam sve, bolje ti da citas to je ogromnaaaaa prica. Nesto sasvim novo, sto se ne pominje u prethodnim knjigama. I u sedmoj knjizi Hari ce da mu spasi zivot. Melfoj tada pocinje da ima veoma bitnu ulogu u sudbini Voldemora i Harija. Videces. Kao sto rekoh sve je savrseno uradjeno do poslednjeg detalja. ^^

23 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Wed 28 Jul 2010, 4:05 pm

Love Sucks
Love Sucks
[quote="Bite.me.Damon"]
Znas li ti koliko ja sad njega volim zbog svega ovoga sto si mi napricala?Sad nema konkurenciju uopste.On mi je omiljeni lik i tacka!Oduvek sam znala da je najbolji.Joj boze umrece,ajojajoj.

Mogu misliti. Ljudi njega uglavnom mrze do sedme knjige. Rowlingova je stvorila savrsen lik. ^^ Retko ko je provalio od pocetka da je Snejp dobrica. On je covek daleko od savrsenstva, ali je isto tako daleko od zla. Very Happy
Spoiler:
Sve vreme je bio dvostruki agent. Od trenutka kad cuje prorocanstvo (to je u 5. knjizi) Snejp prelazi na Dambldorovu stranu. Rizikovao je svoj zivot da bi ucinio pravu stvar. Zbog Lili.

Znam,ecina ga mrzi.Neke moje drugarice koje isto citaju petu knjigu,kada im kazem da volim Snejpa gledaju me belo,kao da li je ova normalna? Al sta cu,slaba sam na takve likove.

Sesta i sedma su najbolje. Very Happy
Sasvim drugacije od ostalih. Ovo vec nije za decu. Very Happy
Melfoj:

Spoiler:
Melfoj zapravo nije los, samo je prevelika kukavica. U sestoj knjizi je jedan od glavnih likova. Ima ogroman zadatak od koga zavisi zivot njegovog oca. Necu da ti pricam sve, bolje ti da citas to je ogromnaaaaa prica. Nesto sasvim novo, sto se ne pominje u prethodnim knjigama. I u sedmoj knjizi Hari ce da mu spasi zivot. Melfoj tada pocinje da ima veoma bitnu ulogu u sudbini Voldemora i Harija. Videces. Kao sto rekoh sve je savrseno uradjeno do poslednjeg detalja. ^^

Ma da bre on je uvek bio kukavica.Ja ga ne volim jer je Hagrida pokusao da otera xD

24 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Sat 31 Jul 2010, 5:48 pm

Snow White Queen

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Happy birthday, Harry!
Happy birthday, Joanne!
Smile

25 Re: Harry Potter - J.K. Rowling. on Tue 17 Aug 2010, 9:51 pm

.Samantha.Jones.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Knjige uz koje sam odrasla Very Happy Omiljeni su mi Snejp, Ron, i Vesli blizanci Very Happy

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next