You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Televizija » True Blood

True Blood

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 12 of 12]

276 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 3:35 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Princess Of Darkness wrote:
ILikeMyVampiresORIGINAL wrote:njah...sezona je bila manje vise ok mada jeste losija u odnosu na prethodne al' nije strasno Very Happy
Svetla tacka seone .....Eric i Sookie .....KONACNO Klanja Se
Mada mi se ne svidja sto se to desilo po cenu unistavanja Ericovog lika...ako je to cena radije cu da nikad ne budu zajedno ali da se vrati stari Eric :S

Skylar. wrote:ono što volim u ovoj seriji je to što je sve bez cenzure.

that's the best part xD
Obozavam ovu seriju!Najvise volim Erika i Pem! Cerek

P.S Golotinja rules! mmmm

znam da smo već pričali, ali zamislite da je TVD na HBO-u Twisted Evil

Inače, pročitala sam da se i Russell vraća u 5. sezoni

http://horizoninblack.tumblr.com

277 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 3:41 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Ivana, nemoj da se iznenadiš ako ti se prva sezona ne svidi. meni se lično nije nešto dopala, ali sam ipak nastavila da gledam i posle postaje sve bolje Smile

jao kad se setim koliko sam shipovala Sookie i Billa u prve 2 sezone Cerek

Mada mi se ne svidja sto se to desilo po cenu unistavanja Ericovog lika...ako je to cena radije cu da nikad ne budu zajedno ali da se vrati stari Eric :S

slažem se. ja sam oduševljena što smo ih konačno videli u 4.sezoni, ali to nije to ako Eric nije pravi Eric.

i baš me zanima šta će biti sad kad su Eric i Bill "ujedinjeni".

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

278 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 3:58 pm

daray

mene je Bill uvijek nervirao, i uvijek, al' od prvog puta kada sam vidjela Erica i Sookie zajedno (tj. jedno pored drugog) ja sam ih počela šipovati xD (kol'ko to retardirano zvuči xD)

279 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 4:05 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ja sam bila volela u prve 2 sezone Very Happy i dobrim delom treće. zapravo je počeo da me nervira kada je ubacio Erica u onaj malter i kad sam saznala kako je uopšte počela cela priča sa Sookie. ja je možda ne volim, ali ona to nije zaslužila.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

280 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 4:57 pm

<3 Originals <3

Starlight wrote:ja sam bila volela u prve 2 sezone Very Happy i dobrim delom treće. zapravo je počeo da me nervira kada je ubacio Erica u onaj malter i kad sam saznala kako je uopšte počela cela priča sa Sookie. ja je možda ne volim, ali ona to nije zaslužila.

a i jako se prok*rcio od kako je postao kralj :/ Nikad ga nisam nesto posebno volela al u 4. sezoni sam bas izgubila svaku emociju prema njemu ....

281 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 4:57 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Ja sam gledala 1. i pola 2. sezone. I odustala.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

282 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 5:02 pm

<3 Originals <3

#hopelessRomantic wrote:Ja sam gledala 1. i pola 2. sezone. I odustala.

taman kad je postalo zanimljivo Razz hahah

283 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 5:02 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ILikeMyVampiresORIGINAL wrote:
Starlight wrote:ja sam bila volela u prve 2 sezone Very Happy i dobrim delom treće. zapravo je počeo da me nervira kada je ubacio Erica u onaj malter i kad sam saznala kako je uopšte počela cela priča sa Sookie. ja je možda ne volim, ali ona to nije zaslužila.

a i jako se prok*rcio od kako je postao kralj :/ Nikad ga nisam nesto posebno volela al u 4. sezoni sam bas izgubila svaku emociju prema njemu ....

e pa to. a nije mi se dopalo što je postao kralja a nema ni 200 godina, a Eric ima 1000 pa je bio samo upravnik neke tamo oblasti...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

284 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 5:06 pm

<3 Originals <3

Starlight wrote:

e pa to. a nije mi se dopalo što je postao kralja a nema ni 200 godina, a Eric ima 1000 pa je bio samo upravnik neke tamo oblasti...

njah ..kvare seriju (a i likove) polako ali sigurno 345435

285 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 5:07 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
#hopelessRomantic wrote:Ja sam gledala 1. i pola 2. sezone. I odustala.

taman kad je postalo zanimljivo Razz hahah

Meni očigledno nije postalo XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

286 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 5:13 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Saro, partibrejkeru.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

287 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 5:43 pm

daray

ma možda i neće baš nastaviti kvariti, vidjet ćemo dalje, ali ova sezona je bila shocking u svakom smislu

288 Re: True Blood on Mon 25 Jun 2012, 10:14 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
OH MY SHOW IS BACK. Cerek
I ne mislim samo na to da je počela peta sezona nego su i povratili kvalitet. :')
Vraćaju se dobrim starim storylineovima zbog kojih mi je ova serija i bila omiljena toliko dugo - vampirska politika, Eric/Pam odnos [flashbackovi su fenomenalni], nema više Sookie/boys drama [iako kontam da se polako vraćamo tome ali bilo je lijepo gledati tri epizode bez tog sranje], Jason i Jessica imaju potencijala, LAFAYETTE, BILL I ERIC KOJI PONOVO LIČE NA SEBE, Tara napokon ima zanimljivi storyline, nek u njega uguraju još Sama i Arlene i nek skrate priču o vukodlacima i Teriju na minimum i sve će biti okej.
OH SHOW HOW I MISSED YOU.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

289 Re: True Blood on Wed 28 Nov 2012, 9:37 pm

Delena ❥

Someone's New in Your World
Ova serija isto ide po knjigama, jesul napisane sve knjige ili ?

290 Re: True Blood on Thu 29 Nov 2012, 12:13 am

Starlight

Moderator
Moderator
sve su knjige napisane.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

291 Re: True Blood on Thu 29 Nov 2012, 8:39 pm

Delena ❥

Pa ja pokusavam naci sve nazive knjiga na netu, ali mi sve izbaci zbunujuce.
Jel mozda znas gdje da pronadjem ?

292 Re: True Blood on Fri 30 Nov 2012, 12:55 am

Starlight

Moderator
Moderator
verovatno ti pogrešno izbacuje jer se knjige zapravo zovu "Sookie Stackhouse Novels". probaj tako da pretražuješ šta ti treba Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

293 Re: True Blood on Sat 01 Dec 2012, 8:36 pm

Delena ❥

Nasla sam na vikipediji ali pise da zadnja knjiga tek izlazi 2013 godine.

294 Re: True Blood Today at 10:26 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 12 of 12]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

» SPAM » Zabava » Televizija » True Blood