You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Televizija » True Blood

True Blood

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 11 of 12]

251 Re: True Blood on Tue 23 Aug 2011, 12:13 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Ne Jeja, ugh. >.<

Ali ovi videi su tako lepi. *-*
Jel imaš još?

EDIT:

:trep:

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

252 Re: True Blood on Tue 23 Aug 2011, 12:24 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
JEJA, TOTALNO XD
Cerek

Ima, ima, znaš koliko srce

Drogiram se ovim videima već danima haha

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

253 Re: True Blood on Wed 31 Aug 2011, 12:34 pm

Damons_Victim >:D

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Nika Kći Zevsova ~ wrote:
Damons_Victim >Very Happy wrote:Aa obozavam ovu seriju! Very Happy Sookie i Bill su mi preslatki :p Ne znam sto je svi spajate sa Ericom,ali,dobro,tek sam na prvoj sezoni tako da ne znam kako ce se serija dalje odvijati xD

Aaaa, pa videćeš posle. Very Happy
Dosta mišljenja se promeni u toku serije. I ja sam takođe. xD

Sad pratim prvu sezonu na FL. A uskoro ću dovršiti četvrtu, nikako da je počnem. -.-
I ja je gledam na Fox Life Razz ....Nisam imala vremena da je gledam na netu posto sam vec pratila seriju ''The Vampire Diaries''(nedavno sam je zavrsila Razz ) Smile

254 Re: True Blood on Sun 18 Sep 2011, 3:24 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator

Pam je u ovoj sceni opisala tačno ono što ja mislim o čitavoj četvrtoj sezoni.

JEBENA ODVRATNA SOOKIEH.
I JOŠ JEBENIJI ODVRATNI ERIC NORTHMAN.
NEK IH NEKO SPALI NA LOMAČI, MOLIM VAS.

Btw, PAM APPRECIATION LIFE.
JASON AND JESSICA
Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

255 Re: True Blood on Sun 18 Sep 2011, 9:16 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
tako je na neki način glupavo završila 4. sezona o.O

skoro svi maltene umrli, Bill & Eric sada rade together -.-
no me gusta

i onoliko iščekivanje, da na kraju Sookie ne bi izabrala nijednog o.O
kad se nisam šlagirala

Jason & Jessica <3
savršeni
napokon više nije s Hoytom, al kad se pojavi na Jasonvim vratima onaj (zaboravila sam kako se zove -.-) ja sam bila 'WTF!!!'

I Pam na kraju, kraljica, najbolji dio cijele epizode ^^

http://horizoninblack.tumblr.com

256 Re: True Blood on Sun 18 Sep 2011, 9:31 pm

Starlight

Moderator
Moderator
počela sam da gledam, stigla sam do 3.epizode 2.sezone i za sada mi se baš svidja Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

257 Re: True Blood on Fri 23 Sep 2011, 11:41 am

daray

zna li neko kad bi trebala otprilike početi 5. sezona

258 Re: True Blood on Fri 23 Sep 2011, 2:09 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Skylar. wrote:Jason & Jessica <3
savršeni

Cerek Cerek Cerek

Skylar. wrote:zna li neko kad bi trebala otprilike početi 5. sezona

Um, sredinom ili krajem juna 2012 godine.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

259 Re: True Blood on Fri 23 Sep 2011, 11:09 pm

daray

mislim da imaju jako malo epizoda u jednoj sezoni s obzirom koliko čekamo na sljedeću -.-
al dobro, vjerovatno je to i zbog toga što ne žele da fanovi postanu nezainteresovani za seriju, jer bi se sve prebrzo odvijalo

oo da, Jason & Jessica ^^
napokon, nakon toliko vremena (ne baš toliko al se meni činilo kao vječnost)

260 Re: True Blood on Sun 25 Sep 2011, 7:51 pm

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
Um da gledam seriju,jel vredna gledanja?

261 Re: True Blood on Sun 25 Sep 2011, 8:08 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Skylar. wrote:mislim da imaju jako malo epizoda u jednoj sezoni s obzirom koliko čekamo na sljedeću -.-
al dobro, vjerovatno je to i zbog toga što ne žele da fanovi postanu nezainteresovani za seriju, jer bi se sve prebrzo odvijalo

Svaka HBO serija ima tako oko 12 epizoda, neke imaju i manje. Mislim da je samo Entourage imala više, treća sezona im je imala 20 epizoda, ostale po 8 ili 10.

La Rousse wrote:Um da gledam seriju,jel vredna gledanja?

I više nego vrijedna. Najbolja serija koju sam ikad gledala, mada je 4 sezona realno sranje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

262 Re: True Blood on Fri 21 Oct 2011, 2:37 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Odgledala sam letos prve dve sezone na FL. Serija je stvarno zarazna, ali eto nisam imala vremena da skinem trecu i cetvrtu, pa cu valjda to uskoro uciniti. Odlicna serija, omiljeni lik mi je Eric naravno, narocito od kad je poceo vise da se pojavljuje i da ima vecu ulogu. Pre nego sto sam pocela da gledam skroz sam drugacije zamisljala seriju i nesto se nisam mnogo grozila na "one" scene. Very Happy Nekako mi to ide uz seriju. I meni se bas svidja juznjacki akcenat, bas mi je neobicno kad ih slusam.
Volela sam Godrica, takodje. Prosto je neverovatno koliko je mudar i kakvog su glumca izabrali za tu ulogu. ♥
"A human with me at the end, and human tears. Two thousand years and I can still be surprised. In this, I see God." -Godric

Plakala sam kada se ubio i tada sam pocela da obozavam Erica.

263 Re: True Blood on Fri 21 Oct 2011, 3:12 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Ja jos nisam odgledala cetvrtu sezonu, ali planiram. xD

264 Re: True Blood on Fri 21 Oct 2011, 6:04 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Godric Cerek Nikad neću zaboraviti ono "I am actually older than your Jesus. I wish I could have known him, but I missed it." Klanja Se rofl2

Eric: Godric, gör det inte.

Godric: Vi har haft århundraden av kärlek och tillit till varandra.

Eric: Åh, snälla, snälla. Snälla, Godric.

Godric: Fader, broder, son.

I poslje dvije godine, još uvjek mogu da zaplačem na ovu scenu.

Nedostaju mi prva i treća sezona kada je sve bilo .. savršeno. Pogotovo treća sezona, jedna od najboljih sezona IKAD, bilo koje serije.

Četvrta je .. kao da to nije True Blood. Nije ista serija. Uništili su bukvalno sve. Jedino dobro što je izašlo iz sezonu su Jason + Jessica [ALANU BI BOLJE BILO DA POTRAJU], Bill i naravno Pam.

Ne znam kako Erica da gledam istim očima više, ne znam kako Sookie da gledam istim očima, još uvjek ne vjerujem koliko je Alan Ball uspio da uništi sve divno vezano za njih dvoje. Ajde što ih je uništio kao par ALI KAKO JE POBOGU USPIO POJEDINAČNO DA IH SKENJA ONOLIKO. Od Sookie, koja je bila neviđeno kul ženska, napravio je glavnu drolju serije. A do Erica, koji je bio jedno predivno hladnokrvno biće, je napravio zatelebanu pičku koja balavi za Sookie. Okej, kontam, amnezija, ovo, ono - jel' smo morali i poslje amnezije da nastavimo s tim? Nemojte da mi kažete da se nakon što je povratio pamćenje vratio na staro .. kako se ponio prema Pam .. to ga čini NAJVEĆOM PIČKOM u seriji. NIKAD. NIKAD. NIKAD. NIKAD. NIKAD. NIKAD MU TO NEĆU OPROSTITI. NIKAD.

“I’ve been with Eric over a hundred years. I’ve watched him seduce supermodels and princesses, and spit out their bones when he was finished. How can someone named Sookie take him away from me?

Vidjeti Pam kako ovako plače je bilo srcedrapajuće i usuđujem se reći da je ovo najbolja scena u sve 4 sezone. Moja ljubav prema Eric/Pam odnosu je bila nevjerovatna, njihov odnos je bio nevjerovatan. Najbolja stvar u seriji, ubjedljivo. I onda se pojavi fuckin' Sookie i sve upropasti. I BOLJE DA NE POČNJEM O "Get out of my sight, before I kill you!" BOLJE DA NE POČINJEM. A Ericu bi bilo bolje da dođe kod Pam u sledećoj sezoni i da je na koljenima moli za oprost. NA KOLJENIMA.

Okej, izvinjavam se. Toliko sam bjesna na sve u ovoj četvrtoj sezoni, šta su mi uradili od omiljene serije, prosto sam morala to da iskalim negdje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

265 Re: True Blood on Fri 21 Oct 2011, 10:30 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni je zapravo najbolja ta 4.sezona, ali slažem se sa Milicom da se Eric užasno poneo prema Pam na kraju. za razliku od Sookie, ona će uvek i u svakoj situaciji odabrati njega, dok će se Sookie uvek nećkati.

meni je Sookie drolja od prve epizode, nikad je nisam volela i nikad i neću xD nije mi jasno što se stalno diže tolika pražina oko nje, al dobro.

Eric i Sookie su mi savršeni, samo bi volela da smo videli malo više njih nakon što je Eric povratio pamćenje. i svidja mi se što Eric i Bill sad rade zajedno.

Billa sam gotivila dok nije zakopao Erica na kraju 3.sezone i ništa što je uradio u 4.sezoni nije me navelo da mu oprostim.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

266 Re: True Blood on Sun 23 Oct 2011, 4:38 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
TB sam pocela tek letos da pratim i veoma mi se dopada serija!Stvarno je extra!(moram napomenuti da mi je jako krivo sto se TVD ne emituje na HBO,pretpostavljate zasto.. he )
Omiljeni likovi su mi Eric i Pam.Oni su pravi tim snova!Njihov odnos, briga jedno za drugo su me totalno odusevili. 355
Najvise volim sve one psovke koje koriste.Svaka druga rec im je 'fuck' haha
Takodje,volim i scene ubijanja,jer su stvarno brutalne.
Sta reci osim Badass Tv series! Very Happy

267 Re: True Blood on Sat 19 Nov 2011, 6:46 pm

¿coka?

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Hm, na preporuku sam odgledala par epizoda, ali serija je "too much" i ne svidja mi se juznjacki naglasak.

268 Re: True Blood on Fri 09 Dec 2011, 8:45 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Odgledala sam pola epizode. Mozda ni toliko.
Ne mogu ja to, previse je svega za mene. Very Happy

269 Re: True Blood on Tue 17 Jan 2012, 11:25 pm

daray

sjebali su seriju u 4. sezoni. Do nekle jeste dobra, ali su je sjebali, i tako da, ne znam. Eric, ne ček, nije više Eric, i jeste, žao mi je što on i Sookie nisu zajedno, al' zar zaista nisu mogli vratiti starog Erica. Mislim ono.

i Pam, to savršeno biće, ja sam plakala zajedno s njom. Kog đavola joj je ono morao reći.

ono što volim u ovoj seriji je to što je sve bez cenzure. Mislim, može se to nekome sviđati ili ne, ali isto tako TB nije samo obična tinejdž drama.

270 Re: True Blood on Tue 17 Jan 2012, 11:36 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Invited in
Invited in
Ja sam odgledala jednu epizodu četvrte sezone, ali nisam baš nešto oduševljena. Vidim ovde da se većini baš i ne sviđa 4. sezona, pa možda zato.
Ali to je samo prvi utisak i ne mora ništa da znači, kad budem imala vremena pogledaću prvu sezonu pa ću onda da komentarišem.
Kad se setim da mi se početak TVD-a nije nešto posebno svideo, malo je falilo da prestanem da gledam... Very Happy

http://delenasoulmates.tumblr.com/

271 Re: True Blood on Tue 17 Jan 2012, 11:48 pm

Starlight

Moderator
Moderator
pa naravno da ti se ne svidja kad ni ne znaš o čemu se radi, a pogledala si jednu od poslednjih epizoda xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

272 Re: True Blood on Tue 17 Jan 2012, 11:52 pm

daray

i to u kojima ne da je teško skontati neke stvari ako nisi prije gledao, maltene, nemoguće je

273 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 2:40 pm

<3 Originals <3

njah...sezona je bila manje vise ok mada jeste losija u odnosu na prethodne al' nije strasno Very Happy
Svetla tacka seone .....Eric i Sookie .....KONACNO Klanja Se
Mada mi se ne svidja sto se to desilo po cenu unistavanja Ericovog lika...ako je to cena radije cu da nikad ne budu zajedno ali da se vrati stari Eric :S

Skylar. wrote:ono što volim u ovoj seriji je to što je sve bez cenzure.

that's the best part xD

274 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 2:57 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
ILikeMyVampiresORIGINAL wrote:njah...sezona je bila manje vise ok mada jeste losija u odnosu na prethodne al' nije strasno Very Happy
Svetla tacka seone .....Eric i Sookie .....KONACNO Klanja Se
Mada mi se ne svidja sto se to desilo po cenu unistavanja Ericovog lika...ako je to cena radije cu da nikad ne budu zajedno ali da se vrati stari Eric :S

Skylar. wrote:ono što volim u ovoj seriji je to što je sve bez cenzure.

that's the best part xD
Obozavam ovu seriju!Najvise volim Erika i Pem! Cerek

P.S Golotinja rules! mmmm

275 Re: True Blood on Wed 18 Jan 2012, 3:22 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Invited in
Invited in
Starlight wrote:pa naravno da ti se ne svidja kad ni ne znaš o čemu se radi, a pogledala si jednu od poslednjih epizoda xD

U pravu si, zato i kažem da ću od sad prvo pogledati pa onda komentarisati, jer stvarno ne možeš da znaš... Bilo koju seriju da pogledam 3. ili 4. sezonu, neće mi ništa biti jasno i samim tim u 90% slučajeva mi se neće ni svideti. Nije ni čudo kad nemam pojma ni ko je ko, ni šta je šta.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

276 Re: True Blood Today at 4:35 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 11 of 12]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

» SPAM » Zabava » Televizija » True Blood