You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Televizija » Continuum

Continuum

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Continuum on Tue 25 Dec 2012, 11:32 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Slučajno sam nabasala na seriju dok sam gledala nešto po Wikipediji, videla da je izašla prva sezona od 10 epizoda i odlučila da joj dam priliku. BEST. DECISION. EVER. Kanađani znaju znanje.

Ukratko, u seriji se radi o ženi koja radi za policiju u 2077. godini, polje stručnosti konkretno teroristi tog vremena. Postoji ta grupa terorista i zovu se ''Liber8'', koji žele povratak demokratije pošto u tom vremenu korporacije diktiraju sve. Međutim, čine to na teroristički način. Uglavnom, na njihovom javnom pogubljenju postojala je zavera da se oni pomoću određene sprave vrate natrag u 2012. Tada kreće čitava radnja serije. U središtu svega pored Kire (glavna glumica) je Alek Sedler, sedamnaestogodišnjak koji je u svom ambaru otkrio tehnologiju na kojoj je zasnovan čitav svet u 2077. godini, i koji joj pomaže sve vreme, kao a i policajac koji postane Kirin partner u 2012. (glumi ga Viktor Vebster, možda ga se sećate kao Kupidona iz Čari, yummy).

Sve u svemu, serija je fantastična, i nije sve crno i belo kako se u početku čini jer se radnja toliko neverovatno razvije da ne možete da prestanete da gledate. Sadrži flešbekove (um, u ovom slučaju flashforwards?) u 2077. godinu i sve šta se dešava. Cliffhanger sezone je ubitačan, a serija je i obnovljena je za drugu sezonu od čini mi se 12 ili 13 epizoda i ja ne mogu da je dočekam. Evo, pogledajte trejler.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

» SPAM » Zabava » Televizija » Continuum