You are not connected. Please login or register

07. Haunted

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: 07. Haunted on Tue 16 Aug 2011, 8:37 pm

LostInWonderland

Someone's New in Your World
Na scenu kada Stefan ubija Vicki sam htela da zaplacem koliko mi je bilo zao nje, najvise zbog Jeremi-a, kada mu Damon brise secanje, to nije zasluzio.

27 Re: 07. Haunted on Mon 12 Sep 2011, 1:35 pm

uckvondy

Damon je ispao stoka !!! -.-
slažem se :/

Ovdje je Vicki zamalo ugrizla Elenu,jel tako?
I stefan ju je spasio naravno... sweet <3

28 Re: 07. Haunted on Tue 22 Nov 2011, 7:45 pm

¿coka?

Nije mi nesto posebno epizoda. Razz
Konacno da i Stefan "ubije" nekog... Salim se, nije mi nesto zao Vicky jer je nisam nesto volela.
Omiljena mi je scena na kraju kad se ponudi Damon da obrise Jeremiju secanje srce
I scena izmejdu Elene i Damona °_° ++ Very Happy <3

29 Re: 07. Haunted on Tue 22 Nov 2011, 9:46 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ja sam danas uhvatila poslednjih par minuta epizode i to baš onu scenu gde Jeremy kaže "Why's everybody have to die on me" i počela da plačem ko kreten. jadan moj Jeremy.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

30 Re: 07. Haunted on Tue 22 Nov 2011, 9:56 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
¿coka? wrote:Omiljena mi je scena na kraju kad se ponudi Damon da obrise Jeremiju secanje srce

TA JEBENA SCENA KAD SAM POČELA DA NAVIJAM ZA DELENU I DA VOLIM DAMONA. TA SCENA. TA SCENA I ČITAVA PRVA SEZONA :')

Sjećate se Damona iz tih prvih epizoda? O bože <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

31 Re: 07. Haunted on Thu 22 Dec 2011, 8:00 pm

MISA

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Damon ubio Vicky - žao mi je, nisam je baš nešto zavoleo xD

http://www.fashion-teens.net

32 Re: 07. Haunted on Sat 28 Apr 2012, 10:34 am

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Malopre sam je odgledala ponovo, i primetila nešto što mi se nije dopalo.
Kad Elena kaže Stefanu da joj je Viki pretila, i to onako uplašeno, a Stefan apsolutno hladnokrvno kaže: "Na ivici je."

Pa majku mu, novopečeni vampir preti tvojoj devojci koja je tek saznala da oni postoje, a ti ni trunčicu brige da ne pokažeš... Fail. :/

33 Re: 07. Haunted on Sat 07 Jul 2012, 3:14 pm

Starlight

Moderator
Moderator
i opet mi je neverovatno da je Stefan zaista pokušao da vampira starog jedva jedan dan nauči svom načinu ishrane. jebote njemu je trebalo više od 50 godina da nauči da potiskuje nagone, i to ne da ih kontroliše, nego da ih POTISKUJE. sasvim je logično da će u početku ići na Damonov način. jebote, svaki delić njenog tela žudi za ljudskom krvlju, a da bi ona sada preživela, to joj i JESTE najpotrebnije, a on sad misli da može da je nauči, a da ona nikad više ne okusi krv. A ON PRVI NE ZNA DA SE KONTROLIŠE. slučaj sa Caroline je uspeo potpuno slučajno, samo zato što je ona drugačija osoba od Vicki. ne znam, Stefan stvarno nekad ume da pokaže nedostatak inteligencije.

Damonov osmeh pre i nakon što razgovara sa Elenom. msm da je ona već počela da ga zabavlja, nezavisno od toga da li liči na Katherine ili ne.

šteta je što su ubili Vicki. ona je pored Rebeke bila još jedan potencijal koji je mogao da spusti Elenu na zemlju. naravno, slažem se da Jeremy više nikako ne treba da vidja Vicki itd, al jbt ta Elenina nadmenost stvarno nema poente pred jednim NOVORODJENIM vampirom. a tek ne pred Damonom. bukvalno kao da ih sve izaziva da je osakate.

još jedan razlog zašto nisu trebali da ubiju Vicki jeste Damon, iz nekog razloga on je bio fin prema njoj i mislim da bi bili dobri prijatelji. imali bi nešto nalik tome što je Damon kasnije imao sa Alaricom. šteta, jer su imali potencijala.

Elena je Jeremyju pokušala da uradi isto što je Stefan pokušao njoj da uradi pre samo par epizoda. pokušala je da ubedi Jeremyja da joj tek tako veruje i posluša bez nekog bitnog objašnjenja ili povoda, JER ONA TAKO TAKO KAŽE. koliko je samo bila ljuta kad je Stefan to njoj pokušao da uradi. nije poenta dal je u pravu ili ne, poenta je u njenom u stavu. zbog tog njenog stava ja je više mrzim nego što je volim kroz celu seriju.

Matt i Elena su zapravo bili slatki u početku. koliko u 3.sezoni nije bilo hemije, toliko je sad ima. Nina i zach su to sjajno odradili.

mada ja svejedno ne kapiram poentu ubijanja Vicki. zar nije bilo lakše da je samo odvuče od Elene s obzirom da je 150 godina stariji od nje, ili da je onesvesti tako što će joj slomiti vrat? ovo mi nije imalo nikakve poente.

ja bi rekla da je ova epizoda bila preokret za Damona. pogodile su ga Elenine reči, a još uvek nije znao zašto. poznaje je jedva 2 meseca i bukvalno joj je dozvolio da zna samo što on hoće da zna, a ona ga je svaki put prozrela. inteligentnija je nego što je mislio. takodje je hrabra, temperamentna i bezuslovno brani one koje voli. mislim da je deo njega već počeo da joj se divi.

Elena i Jeremy. JEBOTE. bio je samo uplašeni dečak kojem skaču hormoni i kojem su potrebni roditelji. a sad uskoro će izgubiti i Elenu. ona će morati da ode pre ili kasnije zauvek iz Mystic Fallsa. uglavnom se kaže da je Eleni najteže jer je toliko njih izgubila i sa čim se sve borila. ja kažem da je najgore Jeremyju. ON je izgubio najviše ljudi. ON će uvek imati najviše poteškoća da nastavi dalje. Elena će zauvek imati Damona, Caroline i Stefana. Jeremy će uskoro ostati potpuno sam.

na kraju mislim da je Damon pokušao da se iskupi Eleni. ovo kompelovanje Jeremyja jeste iz čiste Elenine ljubavi da mu pomogne i to poštujem. ovo drugo i dalje smatram zločinom jer je to bilo čisto potcenjivanje njegovih sposobnosti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

34 Re: 07. Haunted on Sat 07 Jul 2012, 7:21 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
Koliko su ovde DE scene savršene. Od prve do poslednje. Oh my God. Gledala bih ih iznova i iznova.
Prva: njegov osmeh kad čuje zvono i shvati da je Elena. :') NJEGOVI NADIMCI. NJEGOVA ISKRENOST. :') "Stefan's upstairs. Singing the rain in Spain." Možemo li molim vas da uzmemo minut i da se divimo Dejmonovoj duhovitosti, sarkastičnosti, a ujedno iskrenosti i lepoti? Smile
Ovde on razmišlja o toj devojci koju je upoznao pre 4 meseca. VIDI SE. To je i dalje ta ista devojka, samo je zbunjena svime što se događa oko nje. Ali, i dalje ima onu vatru u sebi koju je video istog minuta kada je upoznao. :')
Druga:
Elena: "You did this. This is your fault."
Damon: "None of this matters to me. None of this."
Elena: "How could it now matter? It matters and you know it!"
I ne može da bude ljut na nju. Pokušava, ali ne može. Oh God plače mi se od savršenstva ovog šipa. Toliko nadopunjuju jedno drugo. Tako su suđeni jedno drugom.
Treća: "I can do it. If this is what you want, I'll do it." O MOJ BOŽE. Ponovo sam umrla kad sam čula ovo. Jeste da sam na neki način šipovala DE od 1x03, ali ovo je trenutak kada sam znala da je Dejmon TAJ. NJEGOVO POJAVLJIVANJE IZA ELENE. OH MY GOD!
Pa pala u nesvest ovde. Zna da je pogrešio. Zna da nije smeo to da uradi. I kaje se. Kaje se jer je povredio Elenu. I uradiće nešto, bilo šta da to ispravi. Ali ne da bi dobio sažaljenje. Ne da bi ga Elena zavolela. Uradiće to da bi bar malo uklonio Elenin bol. Da bi bar jednu stvar skinula sa svojih leđa. Uradio je to because he feels for her. And he can't be selfish with her. :') ON će to uraditi. Ne Stefan koji ne sme ni da kaže šta je bio kada se hranio ljudskom krvlju. On. Dejmon.

mada ja svejedno ne kapiram poentu ubijanja Vicki. zar nije bilo lakše da je samo odvuče od Elene s obzirom da je 150 godina stariji od nje, ili da je onesvesti tako što će joj slomiti vrat? ovo mi nije imalo nikakve poente.
Word. Fail xD Bitno da je Stefan ispao heroj. -.-Naravno, kada ne zna šta da radi, Stefan zove Dejmona "I need your help" i on odmah dotrči. Nothing new.

Rasplakala sam se zbog ove epizode. Nekako sam danas sva blah tako da moram da nađem razlog da plačem. MET " Is this what I'm in for? A lifetime of worrying about her?" I onaj njegov pogled. Crying or Very sad All the awards Zach! I onda Jeremy "Why does everybody have to die on me?" :smrcc:
I ne osuđujem Elenu za ovo što je uradila. Morala je. Sam je rekao "Make it stop." i ona je našla jedini način za to. Sve što radi, radi za njega. Ne mogu ja likove u ovoj seriji. Previše ih volim. :smrcc:
I

35 Re: 07. Haunted on Sun 08 Jul 2012, 1:34 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Taj trenutak kad Damon naiđe... I can do it. Pojavljuje se kao nešto što će Damona definisati do kraja jebene serije. SAVIOR.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

36 Re: 07. Haunted on Sun 08 Jul 2012, 5:57 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Koliko god da je Tyler u prvoj sezoni bio kreten i da ga manje vise niko nije voleo (ja jesam od samog pocetka Very Happy ) zaboravila sam taj momenat sa Viki u kolima....koliko je samo bio divan prema njoj,tako brizan i zabrinut ^_^
Momenat kad se Damon like a boss useta na trem ...priceless Very Happy
I opet mi je istom jacinom kao prvi put zao sto su ubili Viki,mislim da je njen lik imao potencijal da se razvije jednako dobro kao sto je i Caroline Very Happy
I JA JEDNOSTAVNO NE MOGU DA SE NADIVIM KOLIKO JE IAN LEP U OVOJ SEZONI aah srce

37 Re: 07. Haunted on Thu 12 Jul 2012, 1:56 pm

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ovo je bila jedna teška epizoda.

Tajler je konačno postao normalan, i drago mi je zbog toga.

Viki me je oduvek iritirala, ali moram priznati da je Kayla odlično odigrala vamp-Viki. Sve one promene, razlike u ponašanju, raspoloženju - zaista ih je istakla.

Stefan standardno glumi heroja. Neka mu.

Dejmon tera inat, naravno, ali se opet ON brine o tome što je Mistik Fols svestan njihovog prisustva. On se raspituje, ubaciće se u Savet, čak i ubiti Leksi, samo da zamaskira sve. Opet, možda pogrešan način, ali za opšte dobro.

Njegov osmeh kad Elena pozvoni. Njegov osmeh nakon razgovora sa njom. Priceless. Bukvalno govori: Don't you just love her?

Ona scena kad ga Elena napada zbog Viki. Tvrdi da mu nije stalo, a oči govore drugačije. Način na koji je gleda... zadivljen je.

Oh, još nešto. Jeste li primetili da Stefan na svaku Eleninu posekotinu izgubi kontrolu, a da Dejmon u ovoj epizodi nije ni trepnuo, već joj je rekao da ide kući jer krvari. Doduše, hteo je da je zaplaši malo, verovatno da se osigura da ne napravi neku glupost, pa je zvučalo kao da će je napasti ako ne ode.

Džeremi... tako mi ga je žao. Stvarno. Nije zaslužio ovo.

Scena na tremu... opet je Dejmon taj koji sve sređuje. Elena je želela da Džer sve zaboravi, i Dejmon je to uradio za nju. Toliko o tome da mu nije stalo. Toliko o tome da ne oseća krivicu.

38 Re: 07. Haunted Today at 3:53 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2