You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Televizija » Arrow

Arrow

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Arrow on Sat 13 Oct 2012, 2:36 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator

Ekranizacija stripa Green Arrow.
Prošlo je pet godina od teškog brodoloma i bilioner Oliver Queen, za kojeg se vjerovalo da je mrtav, pronađen je i spašen s ostrva koje ga je potpuno promjenilo.
Smallville meets Batman meets Revenge. Takođe Gossip Girličasto na momente.
Iznenađujuće dobar Pilot za ovakvu tematiku a i generalno CW.  thumbs

Last edited by Zla_Sam on Mon 02 Jun 2014, 3:35 pm; edited 1 time in total

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2 Re: Arrow on Sat 13 Oct 2012, 2:45 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni se baš dopalo. što ti kažeš, iznenadjujuće dobar Pilot. samo meni sikreno još uvek previše odvlači pažnju činjenica da je ovaj suviše dobar frajer za svoj ukus, pa još uvek ne mogu normalno da se okrenem njegovom liku.

jako mi se svidja što su tu i Katie Cassidy i Willa Holand, obe jako volim.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

3 Re: Arrow on Sun 14 Oct 2012, 3:30 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Majke mi, lik je slin slin slin
Mada mi nije uopšte do njegovog tijela, već do face.
Ima predivnu facu. I WATCH FOR THE PLOT, INAČE. Biće nešto o njega, valjda.
Nisam mogla da vjerujem da je sve scene vježbanja i borbe uradio sam glumac. LIČNO ON. :O

Nisam znala ni da je inače moguće uraditi nešto ovakvo a kamoli da ih on sam uradi. Shocked

Willa Klanja Se
Oliver i Thea za sada imaju najzanimljiviji odnos.

I Katie, naravno Cerek Ali mi se nije pretjerano dopao njen lik. Niti mi ima hemije između nje i Olivera. Dunno :S

Tommy je zanimljiv. I dobar twist na kraju s kevom.

“What else did you miss? oh Lost! they were all dead… I think”
tu mi se serija učinila kul, svako sprdanje sa Lost je kul. Laughing

"Which one is she?"
"The one who looks like the chick from Twilight."
"What's Twilight?"
"You're so better off not knowing."
a ovdje su me kupili za sva vremena. Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

4 Re: Arrow on Sun 14 Oct 2012, 5:50 pm

Starlight

Moderator
Moderator
nakon te scene vežbanja, definitivno sam odlučila da nastavim da gledam seriju. opušteno bi svake srede 42 minuta gledala njega kako vežba.

da. Oliver i Thea za sad imaju najbolju dinamiku. i plus će ona izgleda biti problematična, a i on će sigurno pući pre ili kasnije, tad će ih biti baš kul gledati.

ja navijam za Laurel i Tommyja xD oni vala imaju hemije iako su imali jedva jednu scenu. ona i Oliver me nešto specijalno ne zanimaju. ne vidim zašto bi se tu nastavila bilo kakva priča izmedju njih. varao je sa sestrom, 5 godina ga nije bilo, ona je itekako nastavila dalje. nema razloga da ih vraćaju.

da,da, imaju dobre replike Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

5 Re: Arrow on Mon 15 Oct 2012, 11:14 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Scena vježbanja! OMG

Sviđa mi se serija, jako. Iako sam na početku mislila, kad je rekao ono kao da će se osvetiti kriminalcima u njegovom gradu, kontala sam da je neko možda nešto uradio na tom brodu, al' onda ono. Nije
Scena kad mu se otac ubije pred njim. Mislim da bi mnogi skrenuli, ono baš baš skrenuli.
I wonder what's his mother hiding.

Oliver i Thea imaju jako zanimljiv odnos, i voljela bih da malo više prikažu i to kako se ona nosila sa svim tim.

Oliver i Laurel su zanimljivi, mada i kada bi bili zajedno, to je ogroman ogroman put koji treba da pređu. Da bi ona njemu oprostila, da bi on skontao sve, tako da, Laurel i Thommy su mi nekako zanimljiviji. Zdraviji odnos imaju, i mislim da će tu biti dosta toga da se vidi Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

6 Re: Arrow on Mon 15 Oct 2012, 6:44 pm

Starlight

Moderator
Moderator
dosta vrućih scena ima da se vidi AHAHAHAHAH

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

7 Re: Arrow on Tue 16 Oct 2012, 6:50 pm

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
I JUST CAN'T

8 Re: Arrow on Thu 18 Oct 2012, 8:41 pm

delenaMoment♥

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Serija je predobra imam totalan osjećaj da cu posat opsjednuta s njom i Stephan jer preeelijep:33

9 Re: Arrow on Thu 18 Oct 2012, 8:58 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ovaj Oliver stvarno ima potencijal da bude genijalan lik, isto kao i Thea. njihov odnos mi je i dalje najzanimljiviji, i ako nastave da forsiraju njega i Laurel, ozbiljno ću početi da ih hejtujem.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

10 Re: Arrow on Fri 19 Oct 2012, 9:43 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator

I WATCH FOR THE PLOT. slin

Inače, 1x02 bolja od 1x01.
Oliver i Thea. Cerek
Laurel je smaračica. td

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

11 Re: Arrow on Sat 03 Nov 2012, 5:51 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
ISUSE HRISTE KOLIKO JE OVO FANTASTIČNO Shocked Shocked Shocked Nešto najbolje na tv-u trenutno. Klanja Se

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

12 Re: Arrow on Sun 04 Nov 2012, 12:24 am

Starlight

Moderator
Moderator
složila bi se, jedina mi je zamerka Laurel,tj silovanje njenog odnosa sa Oliverom. što bi ti rekla, oni su ko dve metle jedno pored drugog. sve ostalo je toliko dobro da bolje ne može biti.

i neka glavni glumac što manje nosi majice.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

13 Re: Arrow on Sun 04 Nov 2012, 1:26 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Laurel je grozan lik, totalno bez harizme, teška je smaračica i da, ona i Oliver su kao dvije metle jedno pored drugog. Laughing

Sve to ne bi bilo toliko strašno da nema njh dvoje:

i naravno njih dvoje:

NEKO OD PISACA MORA DA SKONTA HEMIJU I DA SE PREBACI NA FORSIRANJE OVA DVA ŠIPA JER INAČE NO ONE CURRRRS.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

14 Re: Arrow on Sun 04 Nov 2012, 2:14 pm

Starlight

Moderator
Moderator
e upravo. Laurel i Tommy imaju potencijala i jedino sa njim je zanimljiva. jeste da mi skoro ništa nismo videli od njih i da čak ni ti ih par scena nije bilo nešto preterano bitno, al najbolji shipovi se prepoznaju po malim scenama. a oni imaju šanse da budu sjajan ship, samo da pisci skapiraju da su Oliver i Laurel završili svoju priču 5 godina pre nego što je serija počela. Rolling Eyes

Oliver i Thea. ponavljam, jebeni OTP. iskreno, zabole me, ko se sa kim muva, ko se kome svidja, želim samo da gledam Olivera i Theu kako pričaju.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

15 Re: Arrow on Sun 04 Nov 2012, 6:06 pm

jelena-ketrin

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Ja gledam seriju Arrow od samog pocetka predivna je,jer on samo trazi pravdu i ja bi uradila isto tako...Sta li ce biti u sledecoj stah me da pomislim jer privelisu ga...Moje misljenje je da ce onaj crnac sto je snjim sklopio dogovor da ubuce njegovo ono odelo i da izigrava njega da bi ga pustili.

http://vampires.rs

16 Re: Arrow on Wed 07 Nov 2012, 5:28 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Zašto je 1x05 izašla ranije? o.O Nevermind. OVO JE FANTASTIČNO. Klanja Se

"I can't lose you again"
"Deal."

placeem

Oliver/Laurel HAHAHAHAHAHAHAHA

Zapravo, kad malo bolje razmislim

Premalo Tommyja, premalo Digga. :tuzni:Ali sve u svemu. Cerek

Last edited by Zla_Sam on Mon 02 Jun 2014, 3:39 pm; edited 1 time in total

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

17 Re: Arrow on Thu 08 Nov 2012, 10:31 am

marw

At Mystic Grills
At Mystic Grills
pratim i nastaviću da pratim... uvek sam gotivila taj robin hud fazon a i luk i strela ( hokaj, ketnis ... )♥

oliver mi je♥
a i mnogo gotivim glumicu koja glumi laurel, mada me njena uloga ovde nervira mnogo ...

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

18 Re: Arrow on Sun 25 Nov 2012, 1:30 am

DamonElena

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Pocela sam da je gledam zbog glumca i nisam se razocarala,bas mi se svidja...

19 Re: Arrow on Sun 25 Nov 2012, 10:55 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator

Awwh, this could work. Cerek
Šta smo naučili iz zadnje epizode?
Svi imaju hemiju osim glavnog ljubavnog para. Zubo. xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

20 Re: Arrow on Sun 25 Nov 2012, 2:30 pm

Starlight

Moderator
Moderator
AHAHAHAHAHA BUKVALNO. njih jedine siluju, a ostali svi idu prirodno i baš me svi ostali oduševljavaju.

that moment when brother and sister have more chemistry than the main couple of the show.

Oliver i Thea me bukvalno ubijaju. ono OTP serije, nema promašaja. a sa druge strane toliko počinjem da želim neki trougao u recimo drugoj ili trećoj sezoni Thea/Tommy/Laurel, a znam da ćemo već od druge sezone da gledamo Se priču u obliku Oliver/Laurel od kojih mi se povraća.

Diggle/Oliver Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

21 Re: Arrow Today at 8:37 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

» SPAM » Zabava » Televizija » Arrow