You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Filmovi » Factory Girl (2006)

Factory Girl (2006)

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Factory Girl (2006) on Sat 29 Sep 2012, 7:42 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator

Jel gledao neko? Utisci?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

2 Re: Factory Girl (2006) on Sat 29 Sep 2012, 10:26 pm

Starlight

Moderator
Moderator
O BOŽE OVO JE JEDAN OD MOJIH OMILJENIH FILMOVA. KAKO DO SAD NISMO DISKUTOVALE O NJEMU.

kolko sam ja čitala, dobar deo filma je izmišljen, al čak i ono što jeste tačno me je opet dirnulo. sjajni glumci, sjajna gluma, sjajna priča, jako tužan kraj. divno prijateljstvo koje se tako ružno završi. prelepa i harizmatična devojka koja nije uspela da se snadje, a niko se nije potrudio da joj pomogne.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

3 Re: Factory Girl (2006) on Sun 30 Sep 2012, 7:47 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
E, bas to. Sto je najgore ja sam pre bila za to da prijateljstvo bolesnog Edija i Eli opstane. a lepo jmmoj je pevac govorio da ce je on ubiti. Sijena mi je prelepa.gluma bozanstvena. Svaka scena LET ME DIE. Moram da budem ja ja i da kazem da je sve u ovom filmu, pa cak i seks scena-umetnost. Rezija odlicna. Dosta jeste izmisljeno,ali ono kljucno nije. O devojci koja je zelela da uspe a nije imala nikoga. Hajden Kristien<3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

4 Re: Factory Girl (2006) on Sun 30 Sep 2012, 1:29 pm

Starlight

Moderator
Moderator
i ja sam bila za to da njihovo prijateljstvo opstane. jer jeste bilo pravo. koliko god on ispao skot na kraju, on jeste opčinjen njome i ona je u njemu videla veliku podršku. a opet, jasno mi je zašto je sve puklo i kolko god ja bila ljuta na njega, na neki način ga kapiram. on nije sebe mogao da prihvati, sve ono što je u sebi krio, a kamoli da nju istrpi u njenim najgorim izdanjima. a opet, ona je previše verovala ljudima.

Sijena je savršena. i jako je talentovana glumica. ona i Hajden su sjajan par i imaju fantastičnu hemiju.

što ti kažeš, film je rad čiste umetnosti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

5 Re: Factory Girl (2006) on Mon 01 Oct 2012, 6:37 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Onaj seks, majko mila.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

6 Re: Factory Girl (2006) on Mon 01 Oct 2012, 7:21 pm

Starlight

Moderator
Moderator
možemo li učestvovati, molim vas

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

7 Re: Factory Girl (2006) on Mon 01 Oct 2012, 7:57 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Baš to. I s njom i s njim. Nemam problem, indeed.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

8 Re: Factory Girl (2006) on Mon 01 Oct 2012, 8:05 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ne moramo birati kada za tim nema potrebe. mogu i oboje odjednom, ništa meni ne smeta.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

9 Re: Factory Girl (2006) Today at 10:11 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

» SPAM » Zabava » Filmovi » Factory Girl (2006)