You are not connected. Please login or register

06. Lost Girls

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

26 Re: 06. Lost Girls on Fri 11 Jun 2010, 2:59 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Jena od najzanimljivijih epizodaa Smile))

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

27 Re: 06. Lost Girls on Sun 20 Jun 2010, 2:18 pm

<3Ian<3

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Fenomenalna epizpdaa <3 Jedna od NAJ I love you I love you I love you cheers

28 Re: 06. Lost Girls on Tue 22 Jun 2010, 5:38 pm

xItsElenaGx

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
jedna od omiljenih epizoda ^^
Normalna mi je Elenina reakcija,mada meni da kaze decko da je vampir ne znam sta bih xDD

http://twitter.com/xItsElenaGx

29 Re: 06. Lost Girls on Thu 01 Jul 2010, 8:00 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Predobra epizodaaa Smile
Damon je od ove epizode poceo da me odusevljava. Vec sam rekla da sam u prvim epizodama pokusavala da nadjem nesto dobro u njemu, a nista nisam nasla xD Kada kaze I’ve been in love. It’s painful and pointless and overrated ja padnem xD To je totalno i moja definicija ljubavi Smile Tu sam otkrila da krije nesto dobro ^^

30 Re: 06. Lost Girls on Sun 11 Jul 2010, 5:11 pm

Stefy

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Volim ovu epizodu, interesantna je, otkriva mnogo toga.

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

31 Re: 06. Lost Girls on Tue 27 Jul 2010, 10:55 pm

Tasha'94

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Fantasticna epizoda.
I’ve been in love .. It’s painful, pointless and overrated - Damon, u razgovoru sa Vicky.
Totalno je u pravu, i odusevio me je. Smile
Bas sam se i ja setila Twilighta, kad je Elena bila uplasena zbog saznanja da je njen voljeni vampir. Bella je .. pa, glupaca. x)) Jos jedan dokaz zasto je TVD bolji od Twilighta. Smile

32 Re: 06. Lost Girls on Sat 06 Nov 2010, 7:10 pm

kido.the.monster

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Zla_Sam wrote:Uh. Odlična epizoda.
Po prvi put se srećemo s Katherine.
Iskreno prije nisam ni posumnjala da je ona vampir.
Ne znam zašto.
To se moglo i očekivati.
Scene s Vicki i Damonom su bile da umreš od smjeha. xDD

Yep Razz

http://www.vampires-castle.forumotion.com

33 Re: 06. Lost Girls on Wed 01 Dec 2010, 11:08 am

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Super epizoda, smiješna..tužna..uzbudljiva...
Obožavam onaj dio kada Damon spasi Stefana i pjesmu na kraju....♥♥♥

34 Re: 06. Lost Girls on Fri 10 Dec 2010, 8:53 pm

Bite_me_Damon

Someone's New in Your World
ne volim viki, nikad nisam..
scena plesa je bila super kul xD

35 Re: 06. Lost Girls on Sat 11 Dec 2010, 9:05 pm

♥Stelena♥

Daom i Vicky kada plesu... predobroo Very Happy

36 Re: 06. Lost Girls on Sat 18 Dec 2010, 7:18 pm

PunkRockChick

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Extra epizoda!Scena u kojoj Damon i Vicki igraju je genijalna!

37 Re: 06. Lost Girls on Wed 22 Dec 2010, 11:28 pm

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ja sam znala da je vampir, zbog knjiga, al ovako, ni ja ne bih shvatila do ove epizode xD
A kako mi je bilo zao gledati raskiid :smrcc:
Al dobro sto vi kazete, to je jedino realno zvvv
Dobra je epizoda, Vicki mi je extra ovde xD

38 Re: 06. Lost Girls on Sat 25 Dec 2010, 1:42 pm

Blexy Vampire

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
E ovo je bila bas uzbudljiva epizoda,iako malo tuzna...
A stvarno Elena je bila bas onako uzasnuta kad je saznala istinu,tu sam shvatila da se dosta razlikuju TVD i Twilight...
A prvi put vidimo Katherine i tako malo upoznajemo i Salvatore proslost,a i scena kad Viki igra s Damonom je strava xD Samo na kraju...smrc :smrcc:

39 Re: 06. Lost Girls on Wed 02 Feb 2011, 9:30 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
Jaoo bash mi je zao Viki Sad Jadna...Sad Elena izgleda sva preplasena kao mish je xD

40 Re: 06. Lost Girls on Tue 03 May 2011, 11:39 pm

MissNothing

zanal sam ja da je ta ketrine vampirka xD

http://vampire-fans.forumotion.eu/

41 Re: 06. Lost Girls on Thu 28 Jul 2011, 4:12 pm

Angi93

First Bite
First Bite
♥_Vampire_in_love_♥ wrote:Super epizoda, smiješna..tužna..uzbudljiva...
Obožavam onaj dio kada Damon spasi Stefana i pjesmu na kraju....♥♥♥

isto Very Happy

http://rbdandtvd.nstars.org

42 Re: 06. Lost Girls on Tue 16 Aug 2011, 8:35 pm

LostInWonderland

Uh, epizoda je i vise od zanimljive.
Prvo pojavljivanje Ketherin u ovoj seriji. Za nju nikada ne bih rekla da je zla i da bi nanela zlo nekome.

43 Re: 06. Lost Girls on Mon 12 Sep 2011, 1:30 pm

uckvondy

daaa ove se epke vrlo dobro sjećam....vraćaju se u prošlost...
jel ovdje elena saznaje da je Stefan vampir pa joj on objašnjava sve..
odgovara na nejna pitanja. Ona mu ej kao dala jedan dan, on je to od nje tražio.
Na kraju dok prekidaje Elena i Stefan..meni suze na oči...
Ona jadna plače iza ulaznih vrata..te se scene dobro sjećam..
Što se tiče Katrin...nesjećam se jesam li znala da je vampir...mislim da ne.
Bilo je jezivo i glupasto kako ih je iskorištavala. Bar za mene

Da..Twilight je u odnosu na TVD bas kao bajka..skroz je nerealno..
pa dobro sad. Neznam baš za koju bih se odlučila. Ona mi je onako bila više sigurna. Nekako sam znala da će Edward i Bella na kraju biti zajedno. Ovdje je već upitno...i to me malo boli...
Što se tiče realnosti, nijedna nije nepto realna ehheh

44 Re: 06. Lost Girls on Tue 22 Nov 2011, 11:39 am

¿coka?

Ekstra epizoda... Very Happy
Bas su mi bili slatki Stefan i Damon [dobra braca i prijatelji <3]
A za Katherine sam znala da je vampir, i slutila.
Dobra mi je scena Damona sa Vicky pa kako se zabavljaju i to. Very Happy
Kada Stefan prica pricu ofc Very Happy
I kada Stefana upuca onaj lik a Damon iskace i ugrize ga! RAWR Twisted Evil Koliko mi je bilo drago! Ako... <3
Na kraju mi je samo bilo zao Stefana, al Elena ne bi bila Elena da "ne moze da bude sa njim" Razz

45 Re: 06. Lost Girls on Thu 22 Dec 2011, 7:59 pm

MISA

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Katherine prvi put Smile
Volim flashbackove - uglavnom su super Smile
Raskid Elene i Stefana.. Sad

http://www.fashion-teens.net

46 Re: 06. Lost Girls on Mon 09 Jan 2012, 8:10 pm

Salvaatoree97

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Super je epizoda... Scene plesanja x'D no comment ... Ali za razliku od vecine, mene Viki uzasno nervira, a jos sam se vise iznervirala kada sam videla da ju je Damon pretvorio u vampira... msm ne potpuno, ali ono... Htela bih da Elenu pretvore u vampira ^^ xD Nisam imala blage da je Kathrine vampir Surprised Raskid... Sad

47 Re: 06. Lost Girls on Sat 07 Jul 2012, 1:27 am

Starlight

Moderator
Moderator
OMG PRVI FLASHBACKOVI. jedan od mojih omiljenih elemenata serije.

prvi susret Stefana i Katherine, njihovi pogledi.

svidjaju mi se Elenine rekacije na saznanje da postoje vampiri. sve je toliko realno i prirodno i plače mi se na pomisao da će se sve to pokvariti već u sledećoj epizodi.

kako je Stefan sve ispričao Eleni, ispada i da je ona kompelovala njegovu ljubav što ni bloizu nije tačno. da je tako, ne bi čuvao njenu sliku, ne bi ga pogadjalo svako pominjanje njenog imena. ne bi 3 meseca stalkovao Elenu.

Damonovo i Vickino plesanje je i dalje jedna od najboljih scena u celoj seriji. jedan od hajlajtova cele prve sezone. i lol, što su u toku plesanja uleteli u Stefanovu sobu i sve razbacali Laughing

Damonov bolan izraz lica kada vidi Katherininu sliku. jeste da ljubav prema njoj ne može da se uporedi sa ljubavlju prema Elenom, al jbt on je nju čekao 145 godina i voleo je sa istom silinom svih tih godina.

muzika u ovoj epizodi Klanja Se

Neverovatno mi je što je ovakav Damon zapravo saslušao Vicki i to bez svojih otrovnih opaski. kad uporedimo sa Caroline, NIJEDNOM se do sad nije potrudio da bude makar pristojan prema njoj. rekla bih da ga je sad malo udarila usamljenost. došao je do takvih granica sa bratom da je ovaj hteo da ga mumificira. verujem da je delom zaista hteo da pomogne Vicki. a drugim delom naravno da opomene Stefana. 2 u 1.

dotakao me je SE razgovor o kompulsiji. bio je pravi trenutak za njih, i prvi u čitavoj seriji koji je imao poente. koji nije imao ni trunku isforsiranosti. to je ostao jedan od retkih trenutaka koji su mi se zaista dopali.

i ta DE scena. Elena puna straha i besa, Damon bezobziran, al činjenica je da Elena ipak nekako utiče na njega. izvlači iz njega istinu. nešto, što će ga pre ili kasnije učiniti boljim čovekom. i njegov osmeh na kraju. bio je iskren.

"If anyone's gonna kill you it's gonna be me." citat epizode. prvi pravi dirljiv bromance moment izmedju braće.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

48 Re: 06. Lost Girls on Sat 07 Jul 2012, 7:51 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Mnogo dobra epizoda!
Prvo bih pohvalila muziku, bila je fenomenalna! Very Happy

Damon & Vicki scene najbolje! Njihov ples, razgovor... ma sve! Bili su savrseni. U tim scenama sam vec primetila pomalo osecajnog Damona. Pa i bio je. Na neki nacin je zeleo da pomogne Vicki. Slusao je i nije bilo nikakvih sarkasticnih odgovora. To mi se dopada.
Ali ipak ples mi je bio vrh. Kad su poceli da razbijaju stvari u Stefanovoj sobi. A i onda onaj trenutak kad Damon tuzno gleda sliku njegove voljene. O cemu li je razmisljao u tom trenutku?
''You're dead''
''I'm dead?!''
Yes. Let's not make a big deal about it.'' haha
Da Damone, kao da to nije nista strasno.. xD

Flashbacks!!! Ja najvise u vezi ove serije volim flashbackove. Uvijek nam otkrivaju mnogo zanimljivosti, bolje razumemo likove...
Stefan & Katherine pogledi... *_____*

Presmesna scena kad Elena pokusava da spreci Damona da udje u njenu kuci, a on vrata gurne bez problema. haha
Volim njihove scene gde je Elena ljuta, a Damon kao: ''Whatever, i'm awesome.''

Meni je ovde najzalije Vicki. Definitivno je bila greska pretvoriti u vampira. Dok je bila ljudsko bice bila je zavisna od droge, a sad kao vampir da bude zavisna od krvi. Smrtonosna kombinacija.
Kad je pitala Stefana sva uplakana moze li da je odvede kuci. To mi je bilo bas simpaticno, dok naravno Logan nije dosao sve da unisti.

Ali onda ide bromance scena. Jes' vala Damone, samo ces ga ti ubiti. Svi mi znamo to. Jako cute s tvoje strane.

49 Re: 06. Lost Girls on Sat 07 Jul 2012, 5:42 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
E pa doslo je vreme da se i ja ukljucim u komenarisanje Very Happy Prvo moram kazem da je nevidjeno istripovano gledati prvu sezonu sada kad znam kako ce se dalja radnja odvijati i kakav ce ko od likova postati,totalno gledam seriju drugim ocima i vrlo je zanimljivo Razz Drugo .....nevidjeno mi nedostaje Jenna Sad((( Toooooliko je volim i mrzim sto znam da ce umreti i sto cu morati da je prezalim ponovo :S I trece....koliko god da je napredovao i da je sada bolji i kompleksniji lik,nedostaje mi Damon iz prve sezone Sad Ti sarkasticni komentari,eternal stud stav isl. A i njegov i Elenin odnos u ovoj sezoni je meni vise nego predivan ^_^

A sto se tice ove epizode....meni je ova najbolja do sada (msm od prvih 6 Razz ) Prvi Flashbackovi, Katherine,Konacno neka akcija a ne samo teenage drama i SE epic love bljuvotine Very Happy damon i Viki dance i moj all time favourite quote "I've been in love. It's painful, pointless and overrated" Ova epizoda u principu ima sve Razz
I po meni.....Viki bi bila extra vampir....zao mi je sto joj nikad nisu pruzili sansu :S

50 Re: 06. Lost Girls on Wed 11 Jul 2012, 11:42 pm

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Način na koji Stefan saopštava Eleni šta je... totalno Twilight. I nije mi jasno odakle mu ideja da devojci treba da saopštiš da si vampir tako što ćeš da se transportuješ u njenu kuću i... prepadneš je? Come on. Ovamo joj govori da se ne plaši, a kako se ponaša. I opet, da opravda sebe, krivi Dejmona. OK, kontamo, ne hraniš se ljudima, dobro. Ali zašto uvek mora: ja sam izabrao tako, ali Dejmon nije. Bič, pliz. Ko ga je naterao da živi kao vampir? Ko? -.-

Malo mi je smešna ona scena u Grilu, kad pričaju o vampirizmu. Podseća me na scene iz moje druge omiljenje vamp serije. S tim što je tamo razgovor kao kroz šalu, a ovde je napet. Elenina faca me zabavlja.

Nemam apsolutnog pojma zašto je Dejmon rešio da promeni smaračicu Viki, ali taj deo mi je na neki način i kul, počevši od onog: "Ne krvari po kauču, molim te!" *očajna domaćica mood activated again* Ali ples - priceless! aah

Stefanovo izlaganje o Ketrin... preskačem, da se ne bih ponavljala. bandh

Nina mi je od starta bila simpatična, i mislila sam da nije loša glumica, ali ovom epizodom me je kupila. Savršena je. Te sitnice koje razlikuju Elenu i Ket su... tako minorne, a tako važne. Glas, hod, osmeh, pogled.... sve je savršeno. Stvarno se nadam da će joj karijera procvetati. bravo

Sviđa mi se čovek-Dejmon. Veseo, zabavan... bez onog tereta u očima. Nevinašce totalno. Sad ga volim još više. I žao mi ga je, i prosto imam želju da uskočim u ekran i zagrlim ga ponekad. bice dobro

Vikina transformacija. Viki beži od Džeremija da ga ne bi ugrizla, i svi, ali SVI istrče napolje, iz kuhinje/dnevne sobe/sa sprata PRE Stefana. I on onako nonšalantno išeta, i kaže da može da je prati. BITCH PLEASE, VAMPIR SI. necemoci

"Jesi li ti zahvalan Ketrin?" - koliko ga je samo zabolelo ovo. Njegov izraz lica, mikrosekund. Oh, God, why? :smrcc:

Tip for later. Aha. Zanimljivo, Stefan uopšte nije spomenuo Eleni da pazi koga poziva u kuću. Mislim, OK, nema drugih vampira u gradu, ali opet, rekao je da će joj ispričati sve. I eto, dođe, okrutni, opasni Dejmon, i pošalje joj upozorenje zamaskirano pretnjom.

Stefan nalazi Viki, i teši je.

Dear diary, ako to treba da gledam cele sledeće sezone, kako Ripper uči novorođenog vampira kontroli, ja... Ja ne znam. Ne mogu. Toliko je plitko, patetično. Ne znam da li ću to izdržati. bljuc

I opet, Damon saves the day. Uz sve što je uradio, Stefi mu duguje život.

"Ne mogu da budem sa tobom, Stefane." - rečenica koju pod hitno treba uvesti u scenario četvrte sezone. jumping

Jadan Met. Njemu se bre, ceo život raspada, a niko ni ne pita kako je. badmood

51 Re: 06. Lost Girls Today at 10:30 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next