You are not connected. Please login or register

01. Growing Pains

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 9:44 am

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
meni je cijela ova epizoda blah. puna dosadne Stelene, Stefana, koji iznemaže u stilu: 'I wanted to save her. I love her, bla bla bla'. MRŠ !
Jedino što mi se svidjelo je Delena scene. Sve. I njeno sjećanje. Fantastično odrađeno. I njena reakcija. Sve. Dejmon i njegovo: 'I would save you, because I am that selfish.' Delena ♥
I naravno, savršeni Trevino ! Cerek Oduševljena sam kako glumi Klausa. Smile...
'That asesinating woman. Hello, mum' haha
I kasnije, kada se vratio Tajler. Trevino, LET ME LOVE YOU ! Cerek

Klausa i ja trenutno mrzim. Ne samo što je pokušao da ubije Tajlera i iskoristi Kerolajn, nego onakvo ponašanje prema Rebeki. Čime je ona to zaslužila ?! Ona, koja je uvijek bila tu za nejga. Čak i kad je saznala da joj je on ubio majku. Zbog njega nju mrzi cijeli grad i želi da joj se osveti, a on je odbacuje kao obično đubre. Ne, ovo definitivno ne mogu da mu oprostim.
Koliko mi je bilo žao Rebeke, dok je gledala Stefana i Elenu kako se patetišu u onim kavezima. Sad
S obzirom da Ketrin trenutno nije tu, definitivno mogu reći da mi je Rebekah omiljeni ženski lik.

Met Cerek
Džeremi Cerek
Deredith friendship !!! Cerek

E, da. I mnogo mi se sviđa kako je urađena Elenina transformacija Smile

https://twitter.com/#!/

27 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 11:06 am

discobaby

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
E,tacno tako-Damon pokazuje koliko je savrsen,genijalan...ne mogu da nadjem izraz koji bi objasnio njegov lik.Ne znam koji ga je genije tako osmislio Wink Odgledala sam tonu serija,ali ni u jednoj ne postoji neko takav.

Dakle,epizoda pocinje Dejmonovim prebacivanjem Stefanu!I nadam se,iskreno,da ce tako nastaviti iz epizode u epizodu i da ce mu popiti svu krv zvocanjem i ironijom.
Onda sledi Stefanov pacenicki ton i recenica koju ce ponavljati do kraja "Trebao sam prvo tebe da spasim"!!!Da trebao si,"mozgu",Dejmon je NIKADA ne bi pustio da umre!Stefan je muska verzija Victorie Ruffo!!!

Zao mi je Dzeremija,mnogo.Boni nikako da zavolim..sta god da uradi i koliko god da se trudi da pomogne.Volim Klausa,od kako je izmlatio Rebeku.

Caroline mi je prelepa,kako se obradovala Tajleru ;(

Mnogo mi je krivo zbog Meta,ali razumem Dejmona i uvek cu ga razumeti.Lekcija koju je odrzao Eleni je fenomenalna,kao i sve sto joj je rekao.

Scena izmedju Stefana i Elene je toliko jadna i pateticna,da se kraj medju njima moze opipati.

Uzasno mi nedostaje Alaric....

Pored scena izmedju Elene i Dejmona,najupecatljivija mi je scena,kada Elena pokusava da dohvati krv i kako je trgnula ruku kroz one resetke..izgleda kao pravi zombi.

Zamerka ide ludom popu i njegovoj veseloj druzini i igranju policajaca....nadam se da ce prestati sa ubacivanjem nebitnih i glupih likova....

Svidela mi se epizoda,ovo je tek zahuktavanje.Polecemo Wink

28 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 11:23 am

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Jovana, volim te što si rekla da mrziš Klausa. I ja isto. A mislim, realno, da smo jedne od retkih.
♥ Ozbiljno sam bila dirnuta pojedinim Klausovim scenama iz treće sezone, i na momente sam pomišljala da ga volim, ali on je previše sebičan, i to ne na dobar način. Ako ćemo da poredimo Dejmonovu i Klausovu sebičnost....I mean, I don't even have to explain. Uvek, kada mi bude žao Rebeke setim se koliko sam hejtovala po njoj nakon 3x18, zbog svega što je uradila Dejmonu, jer onakvo mučenje ne zaslužuje niko, ali sve što je Rebeka doživela do sada je učinilo da je volim. Ne da je volim kao što volim Elenu, ali volim je poprilično mnogo. Ta devojka je najveća heroina u seriji (sorry Elena). Sav bol koji je ona preživela tokom svih ovih 1000 godina nije ni malo manji od Eleninog ili bilo čijeg u ovoj seriji. Kada je Klaus izvukao samo Kerolajn, srce mi se slomilo. Kada joj je na kraju rekao da mu ona nije porodica. PO KO ZNA KOJI PUT KLAUS UBIJA REBEKU! Manje bi bolelo da je samo probo bodežom i ostavio je u sanduku, nego sve ovo što joj priređuje. Shame on you, Klaus. Shame on you.
I neka se neko usudi da poredi Klaroline sa Delenom, jer sam spremna na ozbiljnu raspravu zbog toga. Klaroline nikada neće biti kao Delena. Klaus nikada neće biti kao Dejmon. End of story.

Propustila sam onu Eleninu suzu kada je okusila ljudsku krv. Ta suza predstavljala je kraj ljudske Elene, i žal za njenom budućnošću i svime što je želela da bude. Respect! Bolelo je. btw, sasvim okej su predstavili ceo taj proces, tih nekih 24 sata.

Odala bih počast Stefanovoj sceni sa Metom. Ustvari, verujem da će to biti jedina njega scena koju će mi se ustvari sviđati do kraja ove sezone. U ovoj epizodi je svakako jedina svetla tačka Stefanovog lika.

I miss Alaric. ♥

Ne opravdavam Dejmona za to što je hteo da ubije Meta. Ja volim Meta i jesam se tad iznervirala i drago mi je što je Elena onako skočila na njega, ali postoji jedna stvar: MI DEJMONA RAZUMEMO! Ofc da je hteo da ga ubije. Naravno da ga boli uvo za Metov život. Why would Damon care about anyone when no one cares about him? U stvari, Dejmon brine. :')

Damon's quotes and actions totally overshadowed everything in episode.

Elena: "The whole council knows who we are now."
Stefan: "Yeah, I'm sure Damon has a revenge plan cooked up."
DA LI JE OVO POTREBNO KOMENTARISATI?! Mislim da je sve rečeno.
Shame on you, Stefan! SHAME ON YOU!
"I'm sure Damon has a revenge plan cooked up. Let's smile and make love while he's risking his own life trying to save tho whole town. :') We're epic and we've been suffering so much, and we deserve to relax and enjoy because I love you so much and you'll love me forever." Oh, god -.- sick bljuc

Last edited by Rose ♥ on Fri 12 Oct 2012, 1:27 pm; edited 1 time in total

29 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 12:53 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Kao prvo....KONACNO NIJE VISE "I know the risk but i have to know her" Nije vise Stefanova prica sick Jako mi se svideo taj novi uvod i jako mi je drago sto je Elena u centru paznje Very Happy
Elenin transition je odlicno odradjen,scena nje i Jeremya kad on kaze "I need my sister.Not another one of them." bezgranicna ljubav za Jera i boli me sto je on sa samo 16godina prolazio kroz sve sto jeste i sto je sad (na neki nacin) izgubio i poslednjeg clana porodice,msm znam da je Elena i dalje tu ali njegova recenica "What could be more horrible than you turning into a vampire?"BOLI Sad

Klaroline scene 355 jeste da je bio u Tylerovom telu ali mi je drago da to nije krio od nje Very Happy
"That's what I enojoy about you. So much more than a pretty face." srce

ALL THE AWARDS FOR MICHAEL TREVINO !!!! Maestralno je odglumio Klausa Dusa moja talentovana Very Happy srce

Forwood scene...just let me die Very Happy Koliko je Caroline bila unistena dok je mislila da je mrtav i koliko je crkla od srece kad je videla da je ziv...pa ja ne mogu ^_^
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
srce srce Team Forwood 'till the end srce srce

Na SE scene imam da kazem samo jedno.... bljuc DOKLE VISE :///

Highlight epizode....

DAMON JUST LET ME LOVE YOU!!! Ja ne znam vise kako da opisem koliko ga volim i koliko je njegov lik savrsen srce
4 sezone SE ne mogu da se mere sa samo jednom recenicom "I am that selfish" Boze koliko on nju voli Sad Stefan nece moci tako da je voli ni da zivi 3 vecnosti :/ I boli me UZASNO ME BOLI sto takav lik kao sto je moj najdivniji Damon jbne 4 godine nije dobio ni jednu priliku da bude srecan,da se oseti voljenim,potrebnim...da se oseti kao neizostavni deo njihovih zivota a ne kao neko ko samo ide okolo i pravi sranja. Jedno hvala,jedan zagrljaj i malo razumevanja za njegove potupke...to je sve sto trazim Sad(

Scena Klausa i Rebekah na kraju ep mi je slomila srce. Koliko god da ga volim nikad necu pravdati njegovo ponasanje prema Rebekah :S NE MOZES JOJ TO RECI!!! Ne njoj koja je uvek i oduvek uz tebe koja je toliko toga prosla sa tobom koja te toliko voli i spremna je na sve zbog tebe. Ne mozes joj to reci zbog jbne 3 kese kvri Sad( Rebekah srce
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednju scenu ne mogu i ne zelim da komentarisem sick
TOLIKO Very Happy

30 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 1:34 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Pre svega ja bih htela da pohvalim Bonnie. Istina je da je ranije nisam podnosila, ali u ovoj epizodi mi je pokazala na sta je sve spremna da bi spasila prijatelja. A bilo mi je jako zao zbog Grams. Nego, trebali bi da joj podignu spomenik! Smile
Matt mi je presrao. Sta sad ima da krivi sebe, velike li tragedije.. -.-
Elena remembers.. srce Mislila sam da ce mi srce iskociti koliko sam se obradovala! Delena all the way! Cerek
Stefan...pfff, kao i obicno.
Klaus & Caroline... presmesno. Ali mi je bilo krivo sto je ostavio Rebeku na cedilu, iako je nisu mogli ubiti. Strasno sam popizdela kad je Klaus onako odbio. Ja sam ocekivala da ce skociti jedno drugom u zagrljaj, kad ono trt. Rebeka ovo stvarno nije zasluzila. Klaus je dobio minus kod mene.
Mene je strasno iznerviralo sto je Car odmah htela da se roka sa ''Tylerom''. Kao da joj je bilo zao sto je umro, samo zbog sexa. Zar nije mogla da ga zagrli ili nesto sl?
Zadnja scena... O.o Sta je s ovim ljudima danas?
Epizoda je uglavnom bila ok, ali nije medju najboljim. Ocekujem bolje od sledecih. Smile

31 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 2:21 pm

Starlight

Moderator
Moderator
epizoda je bila iznenadjujuće dobra. celih 42 minuta su bila pametno iskorišćena, a ne kao što je bio slučaj u većini epizoda treće sezone da prvih 25 minuta samo popunjavaju prostor. jedino mi smeta što zaista ima PREVIŠE akcije. Elenina transformacija, Savet koji lovi vampire, Bonnie koja pokušava da spasi Elenu. sve je to dobro odradjeno, samo je delovalo malo prenatrpano. mada, premijera možda ni ne bi trebalo da bude blaža od toga.

mnogo mi se svidja onaj uvodni deo. bolji je od onog Stefanovog govora u pilotu, ne samo zato što nije sad on jedini koji priča, već ovog puta zaista ima neke veze sa serijom sve što su rekli. serija ima novi početak i iskreno se nadam da će biti bolja sezona od treće. početak obećava.

"You were in an accident." bitch please. pustio si je da umre. slobodno tako kaži. "How did he save you? He didn't." Džaba Elena pravi nekog heroja od njega kada je on jadan izgovor za osobu sa iole pristojnim karakterom. "I WAS READY TO DIE." OVO JE KLJUČNO I MAKSIMALNO SITIČE POENTU ZAŠTO JE OČIGLEDNO DA STEFAN NIKAD NEĆE DOVOLJNO VOLETI ELENU. da, kažem "dovoljno" i to ne u odnosu na Damona, već na bilo koga u seriji. ljubav tvog života, sa svojih 18 godina, u cvetu mladosti, života, iskustava, ljubavi, lepote, uzbudjenja, ambicija, zdravlja, kaže je spremna da umre i ti je pustiš jer navodno poštuješ njen izbor. NIKO sa 18 godina ne treba da bude spreman da umre. ako jeste, to je već psihički problem KOJI DRUGA STRANA NE TREBA DA POŠTUJE VEĆ DA PORADI NA TOME DA SE TO PROMENI. sam joj se nadješ tu, organizuješ joj stručnu pomoć psihijatra, URADIŠ BILO ŠTA OSIM TOGA DA JE PUSTIŠ DA UMRE. svi oni koji kažu da je Stefan pravilno postupio jer je pustio Elenu da umre treba da razmisle o psihijatriji.

Stefan kaže da će do kraja života žaliti zbog izbora koji je napravio. kaže da oseća kajanje. on kaže da se KAJE. ja ne znam kako on može da gleda Elenu u oči nakon svega što je uradio i još da ističe sve svoje izbore i kaže DA ĆE UVEK BITI TU UZ NJU. NJEGOVI SVAKODNEVNI POSTUPCI DOKAZUJU SUPROTNO. on hoće da ispravi svoju grešku, da se iskupi. kada pustiš ljubav svog života da umre, tu nema iskupljenja. u momentu kada je odabrao da prvo spase Matta, njemu ni na pamet nije palo šta bi bilo kada bi zakasnio na sekund, kada ne bi uspeo da Elenu izvuče, kada bi joj tih dodatnih par sekundi bilo kako naškodilo. i to mene šokira. navodno je voliš, ne možeš bez nje, a u najbitnijem trenutku ti ne odabereš nju već nekog drugog.

Michael me je oduševio kao Klaus. bila sam dosta skeptična prema tome kako će odraditi posao, a zapravo je ispalo da sam ga potcenila. svaka čast.

Maroline zagrljaj. oh, my shipper heart. CAROLINE NIJE IMALA GDE DRUGDE DA ODE, OSIM KOD MATTA. CAN I JUST DIE NOW.

Stefan naravno priča kako je morao nju prvu da spase, Elena kaže kako je napravio pravi zbog, ko zna kroz šta bi prolazila u tom slučaju. mrzela bi ga. i to oboje znaju. barem bi bila živa. živa da nastavi svoj život prirodnim putem, da odraste, uda se, ima decu, unuke sve. mrzela bi ga i Stefan radije bira mrtvu Elenu nego Elenu koja ga mrzi i ne može da ga gleda očima. ova scena itekako to pokazuje i niko ne može da dokaže suprotno.

ELENINO PRISEĆANJE ILY SCENE. UPRKOS TOME ŠTO SAM ZNALA DA ĆE SE DESITI BILA SAM IZNENADJENA. NISAM OČEKIVALA DA ĆE BITI TOLIKO DOBRO ODRADJENO. jedino što mi je zasmetalo, jeste nedovoljno tako da kažem emotivna Elenina reakcija. u finalu, devojka se ubi od plakanja kada je saopštavala Damonu svoj izbor, sad je nekako sve to pomalo mlako primila.

Rebekino tugovanje za Klausom, njegovi crteži. uprkos svemu što joj je ikada uradio, ona je bila potpuno slomljena sa tim da ga nikad više neće videti. ona je toliko sposobna da voli, podjednako koliko je sposobna i da povredi. i meni još uvek nije jasno kako Claire Holt nije regular i zaista sam u strahu da će je uskoro izbaciti iz serije. "You should know better than to sneek up on a lady." "You're right. Have you seen one?" haha ČAK I NAKON PUNE 3 SEZONE PROSIPANJA RAZNORAZNIH FORA, ČOVEK JE I DALJE GENIJE.

Klaus koji se zabrine kada čuje od Carol da je Caroline oteta AGBFBHFNBHFVJ Klaroline feelings.

i posle Klaus spasava Caroline, isto divan trenutak. samo mi je neverovatno da je ostavo Rebeku. koja je uvek bila uz njega, UVEK na njegovoj strani, uvek ga podržavala, on je ostavi, zato što se loži na Caroline. to mi je neoprostivo. ovo mu je sestra, koja ga voli bezuslovno, Caroline je milion put učestvovala u pokušajima da ga ubije. ostavio je sopstvenu sestru prepuštenu mogućoj smrti, a spasio je neku tamo plavušu. ne mogu to da razumem, zaista.

nije mi jasno Damonovo iskaljivanje besa nad Mattom. on tu dečko, NIŠTA nije uradio. apsolutno nema veze sa bilo čijim izborom ili smrću. Damon kaže da on ne zaslužuje da živi, e pa ja kažem upravo suprotno. Matt itekako zaslužuje da živi. i Damon nema prava da se iskaljuje na njemu.

i nakon ove epizode, zvanično više ne razumem Forwood. oni su jebote ko 50 Shadey Of Grey, samo u CW izdanju, a čak i nemaju dovoljno hemije. ako mi se gleda da se neki parovi krešu ko zečevi, gledaću rewatch TB-a svaki dan.

u sekundi sam uplašila da će zaista doći do Klaus/Tyler & Caroline seksa. to bi bilo previše i sve bi upropastili. em bi upropastili Klaroline kao ship, em Caroline zaista ne zaslužuje da se neko tako ophodi prema njoj. i ovako, Klaus je dodadno pokvario situaciju. kako ga je Caroline udarila haha "I was an innocent wictom" AHAHAHHAHHAA OVO SU SJAJNE SCENE.

jedino što me dirnulo u celom onom SE izjavljivanju ljubavi jeste Rebekin izraz lica čak iako nisam razumela šta je tu nju tačno raznežilo.

ja iskreno nisam oduševljena načinom na koji je Elena završila preobražaj. u tim trenucima ona bi valjda trebala da je pomahnitala za krvlju, i kao što je i sama rekla, stalno je samo o tome mislila. očekivala sam da će nekome skočiti na glavu il tako nešto.

kako je Elena spasila Matta od Damona. itekako može biti moćan vampir.

i svidja što se što Damon postavlja taj neki zid u odnosu na Elenu. celu treću sezonu smo gledali kako on neuspešno razbija njen zid, sada je red na nju, a da on na sve načine pokuša da se oporavi koliko može od nje, da bude nezavistan, da Elena shvati koliko njen svet ne funkcioniše bez njega. čini mi se da Elena ne razume sasvim šta sledi sad kad je napravila izbor. gledajući ovu epizodu, stičem utisak da je ona, odabravši Stefana,zapravo odabrala da joj obojica tu još uvek budu u blizini. njen izbor nije razlog da Damon bude ljut na nju, to je razlog da on nastavi dalje, da se odvoji od nje. a ne da bude sve kao pre, sa jednom razlikom, da ona i Stefan ponovo budu zajedno. I JOŠ SE USUDILA DA PREBACI DAMONU ŠTO BI ON SPASAO NJU UMESTO MATTA. DEVOJKO, GDE TI JE TU LOGIKA, GDE JE TU MOZAK, KOJI SU TAČNO TVOJI PSIHIČKI PROBLEMI. da, Damon je sebičan, Damon je ovo, Damon je ono. Damon je sebičan jer ne bi "ispoštovao njen izbor", već bi joj umesto toga dao šansu da jednog dana ostari i ima decu? dao bi joj šansu da konačno nastavi dalje od sebe i Stefana, tako što bi ga zamrzela i imala zdravu vezu sa nekim ljudskim bićem? i zapravo je na kraju ove priče Stefan plemenit i onaj koji uvek donosi prave odluke? zaista?

koliko je Rebekah slomljena u suočavanju sa Klausom. koliko je on bio hladan i bezosećajan. kako je mogao. kako može da je napusti, toliko povredi, osobu koja je uvek bila uz njega. bolje po pisce, da imaju neki dobar razlog zašto su ovo uradili, inače bi cela treća sezona gradjenja njegovog lika pala u vodu.

ovaj Savet me totalno ne interesuje.

što kaže Jovana, sve SE scene u ovoj epizodi smo već videli ili u prve 3 sezone, štaviše ja bi rekla još u prvoj sezoni, jer oni u njihovoj vezi apsolutno nikad nisu imali ikakav progres, ili u Twilight-u. predstavljaju skup svega vidjenog do sad na tv-u i to u onom lošem smislu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

32 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 2:57 pm

Rose ♥

When did Stefan and Elena “get through everything, like we always do?”

Like the time Stefan was feeding on humans and Damon helped Elena to lock him?

Like the time when Stefan was taken by vampires and Damon rescued him?

Like the time Stefan left Elena and Damon was there for her?

Like the time Stefan almost drove her off a bridge and Damon brought her home?

Elena: "The whole council knows who we are now."
Stefan: "Yeah, I'm sure Damon has a revenge plan cooked up."

TOLIKO O SVEMU TOME xD
Ovo postaje smešno.

33 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 4:22 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Zašto, GOSPODE ZAŠTO. Riga mi se. RIGA MI SE OD GLUPOSTI I PATETIKE ISUSE HRISTE. Da li je Elena rekla da joj je to što je izabrala Stefana najbolja odluka u životu ili ja haluciniram. DA LI JE. Ti, glupa, licemjerna, LUĐAKINJO. Umrla si jer si ga izabrala. Ako ti je to najbolja odluka ikada, ZAŠTO JEBENO KUKAŠ. Generalno gledano, zašto je postati vampir TOLIKI problem i nesreća? Okej, nikada nećeš ostariti, imati djecu i "normalan" život. Ali sve to sigurno nećeš imati ako si MRTVA. Zar je bolje umrjeti nego živjeti zauvjek, dobiti priliku da iskusiš TOLIKO toga, vidiš svijet, da provedeš bar još malo vremena sa svojim prijateljima, bratom? Transformacija je fino urađena [osjetljivost na zvuk, svjetlost, smjeh/plač] do momenta kada uzme krv, jako antiklimatična scena. Još gore je što izgleda totalno okej nakon toga, kao da se ništa nije desilo. Što se tiče prisjećanja ILY scene, poprilično sam .. erm, neutralna? Ideja je lijepa ali premalo emocija i poprilično bez poente, kao da nije ništa promjenilo. S obzirom da kada je napala Damona oko kompelovanja nije spomenula tu scenu već samo ono kada su se upoznali prvi put, i da je Damon naglasio na kraju da to nije sve čega se sjetila, nadam se da njenu PRAVU reakciju čuvaju za kasnije. Nadam se da će joj se stalno vraćati sjećanje i da će da je oduševi sve više svaki put, jer ovako je poprilično loše. Drago mi je zbog SE šipera, znam da ste prezadovoljni činjenicom da ćete sada imati vječnost u kojoj će ona da mu diriguje pod krinkom da je to njen izbor a on će je čitavu vječnost pratiti ko kuče i raditi sve što ona želi i hoće, jer heeeej, to je ljubav zar ne? Zapravo, Stefan i Elena su savršeni jedno za drugo. Dva najlicemjernija lika u istoriji likova. Ona sera o njenim izborima i kako samo ona ima pravo da ih napravi dok je tu opciju oduzela Jeremyju ne jednom već dva puta. Zašto sam je ikada voljela, oh, zašto. Ona nije cura za Damona. Nekada je bila, zaista. Ta Elena iz prve sezone i ova sada su mi dvije totalno različite osobe. Sačekaću još par epizoda da vidim u kojem smjeru idu ali .. mislim da odustajem od Delene. Srce mi se slomilo zbog Bonnie. Možda mi je i omiljena ženska u seriji trenutno. Oriđiđiji su više van svake pameta. Koliko ja mrzim onu Rebekhu, to nije istina! Nimalo simpatije nemam za nju, iako je definitnvo u pravu u ovoj epizodi. Za sve. Ja se izvinjavam ali meni je Klaus bio totalno OOC ovu epizodu tako da ne bacam hejt. Em što Michael nije skinuo ni K od Klausa, em što mi je totalno debilno što čovjek koji je ubio sopstvenu sestru da je ne bi izgubio sada tu istu sestru ostavi zarad neke plave fufe koju, btw, boli uvo za njega. Što me dovodi do Caroline i Tylera. Ja ne znam gdje je tu ljubav kad se krešu 24/7. Umjesto da ga zagrli, ona mu skida majicu. Ona mu skida majicu dok ih juri pola grada. TVD nikada nije bila neka serija s previše logike ali barem su imali neki kontinuitet s likovima a jedini koji je u jučerašnjoj epizodi ostao dosljedan sebi je DAMON. Sva ljubav njega i njegovu brutalnu iskrenost. <3 Sve u svemu, današnja epizoda Sulejmana Veličanstvenog i bitke na Mohaču mi je bila zanimljivija od ovog čušpajza OOC momenata, klišeastih zapleta i cheesy Stelene. MOJA BABA GLEDA SULEJMANA A BAŠ SAM UČILA TU LEKCIJU IZ ISTORIJE PA SAM POGLEDALA ONAKO USPUT. SHUT UP.

Last edited by Zla_Sam on Fri 12 Oct 2012, 7:22 pm; edited 1 time in total

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

34 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 5:38 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Hahaha, ništa se ne slažem ovaj put sa tobom Milice ali hahahaha baš si me nasmejala xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

35 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 10:14 pm

pendragons

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Morala sam da zastanem i procitam Micin i Kajin komentar prvo.Mogu reci da se generalno slazem.
Na Stefana ne zelim da bacam reci,rigalo mi se svaki put kad je otvorio usta sa njegovim glupim objasnjenjima.Jadan mi je u pokusajima da sebe opravda kad jednostavno nije bio u pravu.Ovako sto se ostalih stvari tice mogu reci pre svega da mi je stvarno preko glave onih glupi fora "vesticje cini mogu sve da poprave NEPOPRAVLJIVO".Ne,ne mogu i stvarno zelim da prekinu sa tim glupostima gde Bonnie redovno mora nekog da ubija,vraca u zivot,prebacuje iz jednog tela u drugo itd.Vise stvarno ne mogu da pohvatam niti,a ne vidim ni poentu jer je postalo besmisleno jos u prosloj sezoni situacijom sa Ester,Abby i Bonnie,sta god.Dosta.
Klausa sam mrzela od pocetka a u ovoj epizodi se pokazao jadnijim nego ikad,tako da sto se mene tice moze da 'umre' vec u narednoj epizodi i postedi nas.
Forwood i ono skidanje po sumi...mislim,aloo?Kao sto je vec receno iznad,veza im se svodi na seks,seks i seks.
Elenin preobrazaj je bio ok,nacin na koji su prikazane pojacane emocije,zvuci itd.Mada sam ocekivala da ce prvo hranjenje biti drugacije ali kako god.Vise ne mogu ni da komentarisem njen bolesni odnos sa Stefanom,kako je lako prihvatila pojedine cinjenice i sta je on zapravo njoj uradio odlukom da je pusti da umre.Damon je OBJASNIO u onom razgovoru.Nek mu neko da jebe*u nagradu za strpljenje sa svim tim kretenima,toliko.Mislila sam da ce scena prisecanja biti uradjenja sa vise emocija,nekako sam bila razocaranja njenom reakcijom.
Onaj pastor me ama bas uopste ne zanima,moving on.
Zadnja scena [ili jedna od zadnjih] kada Stefan i Elena sede na krovu,pomislila sam kako ce je staviti na ledja,nositi kroz sumu i popeti na neko drvo.Posto imaju kao sto sam vec rekla totalno bolestan Edward/Bella odnos od kojeg mi se prevrce stomak.

ps.jesam li ja jedina koja nije skontala KAKO su Stefan,Elena i Rebekah izasli iz onih kaveza?xD u svakom slucaju L O L

pss.ne mogu da se zamaram sa ubacivanjem smajlija ali evo jednog s kojim mogu sazeti ovaj post:

Oh, god -.-

http://destinedtobe.tumblr.com/

36 Re: 01. Growing Pains on Fri 12 Oct 2012, 10:36 pm

zlo20

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
odlična prva epizoda...vidim da ovdje klaus i nije bas najomiljeniji lik ali neznam meni se od pocetka svidja i on i beka i elijah tj svi originali jer su mracni i tajanstveni sto seriji daje car..mislim da ce u ovoj sezoni koliko ja bar sam dozivio prvu epizodu toga biti dosta, navijam i da mi damon ponovno postane najdrazi lik serije da se vrati na svoje staro mracnog damona jer ga je elena potpuno unistila i to sto kaze pendragons muka je i meni od bonnie i svih njenih carolija koje vise stvarno nemaju smisla Very Happy

37 Re: 01. Growing Pains on Sat 13 Oct 2012, 8:49 am

<3 Originals <3

Prvi put da se ne slazem sa Milicom ama uopste Very Happy

38 Re: 01. Growing Pains on Sat 13 Oct 2012, 12:54 pm

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Prvo, jako mi je žao Paula Wesley što opet mora glumiti patetičnog, ja sam kriv, ali nisam tako mislio(naravno da nije on ne misli!) Stefana.. Jadan momak, tolika patetika će ga gurnuti u depru.

Damon je jedini koji je u ovoj epizodi bio normalan (Jer i Bonnie su bili tu negdje), sem onog skorog ubijanja Matta. Duša moja, baš mi ga je žao što je okružen moronima.

Sviđaju mi se scene transformacije, ali me je Elena nervirala, pogotovo kada je napala Damona jer bi je spasio, mislim ono svaka normalna cura bi umrla od sreće da se tako nešto desi, ili kada je rekla Stefanu da ga utješi "You respected my choices, you always do", ah da, osamnestogodišnjakinja je puno zrelija od njih koji žive već 2 stoljeća i ona donosi sve odluke života i smrti..

Scena sjećanja je dobro osmišljena, ali je Elenina reakcija(odnosno manjak reakcije) bio glup... Ja da sam se sjetila nećega takvog zapitala bih se, da li sam donijela pravu odluku ili bar da li imam pravo mišljenje o Damonu, a ne samo potvrdila odluku da je biranje Stefana najbolja odluka njenoga života.

Bonnie, nikad je nisam mrzila, ali u ovoj mi je epizodi bilo nevjerovatno žao.. Ona je bila tako reći Heroj dana.

Klaus???WTF???
Čemu su se u prošloj sezoni trudili da nam ga prikažu kao nekoga kojemu je stalo i koji ima sposobnost da nekoga voli. U prošloj sezoni su prikazali koliko je njemu bilo stalo do Beke, a sada samo u dvije scene koje zajedno nisu trajale ni 5 min sve su srušili...

pendragons wrote:
ps.jesam li ja jedina koja nije skontala KAKO su Stefan,Elena i Rebekah izasli iz onih kaveza?xD
Ne nisi jedina, ja sam se to pitala sve do kraja epizode al' vise nije ni interesovalo jer se desila roof scena bljuc
I zašto Stefan očekuje da će Damon "spasiti" dan, a njih dvoje se mogu voljeti svojom Twilight ljubavlju do kraja života.
Da ne volim Iana u seriji čak bih voljela da si nađe neku curu, da odu na Havaje i ne brinu o patetičnom i gospođici donosim dobre izbore

39 Re: 01. Growing Pains on Sat 13 Oct 2012, 2:51 pm

snow white

Invited in
Invited in
Organizovala sam sinoć s drugaricama svečano prikazivanje premijere uz picu. Sklupčale smo se oko tv-a, ispred stavile gomilu jastuka (za slučaj ako nekog treba da gađamo Very Happy) i pustile epku. Od nas 5, 3 Delena shippera, 1 Stelena i jedna koja gleda samo zbog Tylera odnosno Michaela :'D
Elem krenemo mi da gledamo... uvod, sjajno odrađeno, onda Elenino buđenje i transformacija, takođe dobro urađeno, ne treba ni da spominjem koliko je Nina odlična glumica, to već svi znamo Very Happy
Čekala sam deo kada će se prisećati svega ono što ju je Damon naterao da zaboravi i čudi me kako je to uopšte iznenađuje, pa naravno da je voli, zar to nije dokazao koliko puta? I zar to nije više no očigledno? Kontam da nije želela da postane vampir ali kakva joj je to budućnost uz dečka vampira? I to je moralo da se desi. Nadam se da Bonnie neće uspeti da je 'spase' jer bi to bilo prosto bezveze, Elena treba da bude vampir. Vidim da ponovo približavaju Bonnie i Jeremya što je odlično i sviđa mi se i samo nek nastave, komentarisaću više o tome u određenoj temi Very Happy
Ni mene onaj pastor uopšte ne zanima kao ni Tamaru, dakle, moving on. Very Happy

Dragi producenti, spisatelji i reditelji, šta god, ko god - hvala što ste mi slomili moje jadno Delena srce. Zar sve što Damon kaže i uradi za Elenu prosto nije dovoljno? Napravila je svoj izbor, ok. Mada zapravo nikada Damonu nije ni pružila šansu već ga je konstantno povređivala i što je najgore, nastaviće to da radi... hooray za još jednu sezonu u kojem je Stefan heroj a Damon nekontrolisani bad guy koji prosto nikome nije prva opcija. Živeli!

40 Re: 01. Growing Pains on Sun 14 Oct 2012, 2:49 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Invited in
Invited in
Meni je ova epizoda bila... ne znam ni kako da se izrazim u jednoj reči. Neke stvari su me raznežile, a opet, toliko stvari me je naljutilo da to nije normalno. TVD stvarno ume da utuče čoveka.
Scena Dejmona i Elene me je slomila.

"Damon, why didn’t you tell me?"
"Would it have made a difference?"

I would have saved you! In a heartbeat, no question.
I am that selfish. But you knew that already.

Kako ja njega obožavam, to se ne može iskazati rečima.

Što se ostalih tiče, radnja je bila prilično interesantna (naravno ako izuzmemo SE patetiku).
Najviše su me pogodile Klausove reči.

"You're not my family. You're not my sister. You are nothing."

Kako mi je bilo žao Rebeke.
Ma meni je bukvalno zbog svih bilo žao. Kerolajn i Tajler, Džeremi, Met... pa čak i Boni.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

41 Re: 01. Growing Pains on Sun 28 Oct 2012, 6:16 pm

jelena-ketrin

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Bila je super najvise mi se svideo deo de Klaus kaze Rebeki your not my family,your not my sister you are [You must be registered and logged in to see this link.]

http://vampires.rs

42 Re: 01. Growing Pains on Fri 30 Nov 2012, 6:20 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Uopšte nemam ljubavi za ovu epizodu. Nimalo.
Šta su uradili sa Klausom, aman, zašto je kaka prema Rebeki?
Ja sam stvarno volela Klausa, još i pre nego što se pojavio, dok se samo pričalo o njemu. Ali... ovo, ne.

Elena me je nanervirala dosta. Uvek se setim kako je ona samo osamnaestogodišnje dete. I ovde priče koje prosipa, prvo "I was ready to die", pa onda na krovu počne spiku "but I get to live", a 6 epizoda kasnije se seksa sa Damonom. Ovde stvarno ne mogu da cenim njenu ličnost i odluke. Oh, god -.-

Ne mogu da komentarišem ovu epizodu. Toliko je glupa.

Žao mi je Bonnie.

I nije mi jasno zašto se pastor zapalio, lol.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

43 Re: 01. Growing Pains on Fri 30 Nov 2012, 6:56 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Elena me je nanervirala dosta. Uvek se setim kako je ona samo osamnaestogodišnje dete. I ovde priče koje prosipa, prvo "I was ready to die", pa onda na krovu počne spiku "but I get to live", a 6 epizoda kasnije se seksa sa Damonom. Ovde stvarno ne mogu da cenim njenu ličnost i odluke. Oh, god -.-

upravo zato ja toliko i pizdim. jeste meni ona draža u 4.sezoni više nego ikada pre, al jebeš ti sve to kad nijedna njena reč ili postupak nemaju pokriće. pizdela sam u 3.sezoni što kvare njenu ličnost da bi vratili SE, a sada mi mnogo smeta što je opet kvare da bi stvorili DE. sire-bond je nije navela da spava sa Damonom.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

[You must be registered and logged in to see this image.]

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

44 Re: 01. Growing Pains Today at 10:20 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2