You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Televizija » Revenge

Revenge

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: Revenge on Tue 16 Oct 2012, 3:55 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
This show consumes me. Onako zapravo sam opčinjena, iako mi, iskreno dobro dođe ovih sedam dana pauze između epizoda. Cela druga sezona je okej smišljena. Glavna priča (pronalazak njene majke) i nije neki VELIKI storyline, kao što je bila prava OSVETA u prvoj sezoni, ali i dalje uspevaju da me zadrže da gledam seriju. Doduše, istina je da može da se završi sve u sledećoj epizodi (po storyline-u), ali AIDEN OKEJ. :') Mislim da ću se zaljubiti u njihovu priču.
Pre svega, EMILI I NOLAN ♥ Nekontrolisano mnogo ih volim. Ubedljivo postaju jedan od najboljih bromances ikada, i ostaće tu za sva vremena. "MY EMILY." "I HAVE TO GO, EMS NEEDS ME." Seriously, I ship it. Znam da je Mike Kelly rekao "Nemily will never happen" i to je okej, ali ja ih šipujem na neki čudan način. Ali okej je da ostanu samo prijatelji. Nadam se da će zauvek to biti jer su epik. Način na koji je Nolan prešao svojom preko Emiline ruke u 2x03 kada mu je Emily rekla "One day,I'll find a way to thank you" ... priceless! :') Nolan je jedini koji u njoj voli i Amandu i Emily. ♥ Nemily stays epic. End of story.
Jack je Jack i ja ću ga uvek voleti. Meni se srce slama zbog njega. Previše je dobar, a tako je nesrećan lik. Drago mi je što je konačno ustao i kind of rekao Amandi da je ne voli. CHEERS! he I da, istina je da ima delova sa Džekom koji su nepotrebni, delova koji su tu samo da popune epizodu. Ne znam, nepotpun je njegov lik, volela bih da ga više razviju. Previše je monoton.
Kul je sad što ubacuju "mračnu" stranu Deklana. Zanimljivije je sad, kad je ušao u kriminal, a uostlaom, potpuno je logičan ovakav sled događaja. Navijam za nastavak ovakvog storyline-a.
Ashley mi je jedan od najomraženijih likova u seriji i ne bi mi falila kad bi je samo smaknuli. xD Potpuno nepotrebna i dosadna. + inače, OBOŽAVAM britanski akcenat, ali kad ona progovori bljuc
Drago mi je što Šarlot sada ne vidimo samo kao bogatu devojku kakva je bila u prvoj sezoni. I dalje je malo glupa, ali mi je posebno draga jer ima ogromno srce. :') Love za Šarlot. Nadam se da će do kraja serije pronaći svoju sreću i da će se udružiti sa Emili. Bile bi sjajan tim. Very Happy
Emily + Amanda: I love Emily. I do. I know the show is all about her and her journey of Revenge, but she is becoming just as bad as Victoria. I know she is only targeting people who wronged her, but innocent people are getting hurt. She is destroying Jack’s life. I know Jack only cares for Fauxmanda because he thinks she actually is Amanda, but the child is his regardless. Emily is lying to keep her best interest in line but, she has other love interests (as seen by Aidan) and Fauxmanda truly wants a family and trusts Emily and Emily is destroying her and Jack in the process. Emily can say she is better than Victoria, but she is not at all. Emily is destroying a family, just like Victoria did. Let’s hope Fauxmanda’s baby doesn’t go after Emily one day! But the road to revenge is never easy or pleasant. But if Emily wanted to be selfless, she should let Fauxmanda and Jack go and only hurt those deserving of it.
Drago mi je što je DANIJEL KONAČNO POSTAO MUŠKO he "NOW" mi i dalje odzvanja u glavi (iako je scena mogla biti bolje snimljena). Konačno je preuzeo ulogu starijeg brata, odraslog čoveka, i prestao da bude sin bogatih roditelja. :') Nadam se da će nastaviti da razvijaju njegov lik, jer ne mogu da dočekam da vidim u kakvog će čoveka izrasti.
I za kraj: EJDEN. Sue me, ali ja ću se ozbiljno zaljubiti u njega i u njegovu priču sa Emili, jer ih, kind of već šipujem. ZNAM, nismo videli ništa od njihovog build-up-a, ali ja TAKO verujem u njihovu priču. :') Emili je plakala for God's sake. ♥ Defintivno nešto najbolje što su, bar što se mene tiče, mogli uvesti u ovu sezonu je Ejden i ne mogu da dočekam da vidim kakvu priču nosi. Ja ga već volim. Tako je zreo, predivan, odrastao, zaštitnički nastrojen, borben....savršen. :')

"I'm not loosing you, too."
Jedva čekam da vidim šta je sve bilo sa njima.

Koliko god ne šipovala Emili i Daniela, ovo dvoje imaju savršenu hemiju. JEDVA ČEKAM OVAJ PLES.

27 Re: Revenge on Thu 18 Oct 2012, 5:31 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
EXCUSEZ MOI ALI POSTOJI LI IŠTA DRUGO U OVOJ SERIJI SEM EMILY/NOLANA. HELLO. Jack/Emily, Daniel/Emily, Aiden/Emily, EMILY/SVI OSTALI *YOU TRIED STAR*

BLONDE BABIES TAKING CONTROL OF ERRYTHIN.
MY ADORABLE LITTLE VILLAIN PROTAGONIST AND HER TRUSTY NERD SIDEKICK.
HIS EMILY OKAY. HIS. MOTHERFUCKING. EMILY.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

28 Re: Revenge on Mon 22 Oct 2012, 9:09 pm

Rose ♥

4x04
NOLAN I EMILY. Nolan sedi zamišljen za kompjuterom, isključen iz celog sveta, Padma priča, no one cares, ulazi Emili, NOLANU CEO SVET STAJE. She's here. he Osmeh preko celog lica. KAKO NEKO MOŽE BITI TAKO SAVRŠAN? :')
"Nolan, do you have a minute?" "Mm" like "za tebe imam sve vreme ovog sveta". Kako je gleda kada odlazi...želi da bude sa njom provodi svaki dan, svaki minut. :') Želim da je Emili bila tu da čuje da mu je otac mrtav. Želim Nemily zagrljaj.

Jack je skroz nesrećan lik. Plače mi se zbog njega. Sad

EMILI JBNO PLAČE U EJEDNOVOM ZAGLJAJU. OVO BOLI. JA IH ŠIPUJEM.

29 Re: Revenge on Sat 03 Nov 2012, 4:05 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Okej, necu da citam vase postove.

Tek sam na 7. epizodi prve seozne.
Svidja mi se. Mnogo. Danas sam odgledala 7 epizoda.
Odlicnaa, odlicnaaa serija. Zanimljiva tema, dobri likovi, gledljiva .. bas sam prijatno iznenadjena.

Victoria. First things first. Ljubav. Ne znam da li mi je bolji lik ili glumica. Zelim vise da znam o njenoj ljubavi prema Davidu, da vidimo sve njene strane. Tako je sposobna, hladna, proracunata, ali opet ume da bude i brizna koliko god pokazivala na cudan nacin .. odlican lik stvarno. Cerek Ice Queen. Cerek

Emily. Gotivim je jako kao lika. Sposobna je, zna sta hoce, nije ona vrsta "tuta muta" glavnih zenskih likova, a opet nije ni zao lik. Devojka koja je mnogo propatila u zivotu i dosla da istera pravdu. Ali zato glumica je TOLIKO, ali TOLIKO iritantna da ja ne mogu da je gledam.

O Danielu jos nemam misljenje. Ne gotivim ga nesto posebno, don't know why.

Nolan. LJUBAV Cerek Cerek Cerek Nesto ima u vezi njega i njegovih bezuspesnih pokusaja da nadje prijatelje sto me ocarava. Cini mi se da cu tek da ga zavolim. Cerek

Ashley mi je kul za sada. Ako se njen lik nastavi u ovom pravcu tipa Emilina drugarica, bice okej.

Jack .. um, no. Dosadan previse. Dzabe.

Onog njegovog malog brata gotivim kao i Charlotte. Njih dvoje zajedno su mi neobicno slatki. Cerek Obicno mrzim takve parove, ali oni su mi cute. Cerek

Ostali likovi mi nisu nesto privukli paznju za sada.

Sto se tice shipova .. nikoga ne shipujem za sada.
Meni Emily & Daniel nisu nista posebno. Totalno dosadni i prosecni. Bar za sada.

Volim odnos izmedju Emily & Nolana. Kako se trudi da ga ne ukljucuje i kako je prvi odgovor kad joj ponudi pomoc "I don't need you" i slicno, a opet uvek zavrse radeci zajedno. I kako je uvek tu da je zastiti i da pazi na nju koliko god puta ga ona oterala ili omalovazila pa cak i naglasila koliko ga ne gotivi. Cerek

Jack & Emily .. no. Sve u vezi Jacka mi je "umm .. no" xD

I tako. Idem da se drogiram dalje. Morala sam samo mali presek da napravim.

30 Re: Revenge on Sat 03 Nov 2012, 5:56 pm

Rose ♥

Nolan. LJUBAV Cerek Cerek Cerek Nesto ima u vezi njega i njegovih bezuspesnih pokusaja da nadje prijatelje sto me ocarava. Cini mi se da cu tek da ga zavolim.
Ja ću samo da ti kažem DA ĆEŠ TEK DA GA VOLIŠ! :')

Ja sam Nolanom očarana. Srce mi se slomilo kad mu je Emili javila za Padmu. Sad KOLIKO JE ON USTVARI ROMANTIČAN GOSH :') Oduševio me svime što je napravio za Padmu.

"I'll take care of it, but not before I take you to breakfest."
"It's 10 o'clock at night."
"Then we've got some time to kill"
Cerek
I ONDA DORUČAK NA OBALI :')

Nadam se samo da Ejden zna šta radi sa Danijelom, i nadam se da neće nauditi Nolanu. Neka radi šta hoće, ali Emili mu to nikada ne bi oprostila.

Emily: "This could be bad for Nolan."
Aiden: "Well, he's not mine concern."
Emily: "Well, he's mine!"
:')

I povlačim sve što sam rekla o Amandi i tome da je mrzim. VOLIM JE. Šta ona sve radi za Emili, to nije normalno... Mislim da ne postoji na ovome svetu prijatelj kao Amanda, i Emili konačno to vidi. Srećna sam što joj je rekla da je Džek otac deteta. I ne mogu da verujem da se i nakon toga Amanda njoj izvinjava...samo wow za Amandu.

Kara je psihopata i dalje, ja mislim. Kako je ulazila kod Viktorije u kuću, i kako je zagrlila..ta scena je O.o Uplašila me.

31 Re: Revenge on Sat 03 Nov 2012, 6:06 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
MISLIM DA I JA VOLIM AMANDU. NEKA ME NEKO UPUCA MOLIM VAS. Oh, god -.-

Ali stvarno je ... <3

Nolan, Aiden i Daniel. Cerek
Nolan/Emily su i dalje najveća ljubav da se razumjemo, ali pošto tu nikada neće biti ništa romantično [niti treba da bude!!!], navijam za Emily/Aiden ili Emily/Daniel endgame. Drago mi je što više ne forsiraju toliko Jacka, serija može samo u propast da ode, prosto ne mogu da zamislim Jacka koji prihvata i voli Emilynu sociopatičnu stranu.

QUEEN VICTORIA. QUEEEEEEEN. Cerek Ona i Conrad mi imaju nepobjediv odnos. Pa kad je zaprosio ja sam se prosula. Laughing

A inače mi nije nešto ova druga sezona, za sada barem. Ne znam. Kad se sjetim srčanih koje sam doživljavala na kraju svake epizode prve sezone ovo mi je malo .. meh. Ali je gledljivo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

32 Re: Revenge on Tue 06 Nov 2012, 3:02 am

Em (:

Moderator
Moderator
ODGLEDALA SAM SVE KONAČNO. Zaključno sa poslednjom.

Mind blown, setih se koliko volim ovu seriju, haha.

Ne znam za vas, Emily/Aiden = ship. I dalje sam za Emily/Daniel, da ne bude zabune, ali Aiden je takođe jedna od retkih osoba sa kojom mogu da zamislim Emily.

Kara mi je totalno creepy i malo imam utisak da ona zna da joj je Emily ćerka ali da namerno ćuti i glumi.

I MASON SKONTAO BUUUUUURNNNNN.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

33 Re: Revenge on Wed 07 Nov 2012, 5:39 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
E, ova zadnja je stvarno bila odlična, kao neka epizoda prve sezone.

EMILY/AIDEN. NASJCBSHDJCHSDBVHCGVDHGCVDHGCVDHSC Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

34 Re: Revenge on Thu 08 Nov 2012, 10:28 am

marw

At Mystic Grills
At Mystic Grills
serija jedna od omiljenih!♥

kad je prva sezona počela sa ubistvom danijela, celu sezonu sam čekala taj trenutak kad će me dokrajčiti njegovom smrću što se nije desilo ... i tad sam prestala da ga obožavam kao pre xD

omiljeni lik mi je defintivno nolan♥

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

35 Re: Revenge Today at 10:30 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

» SPAM » Zabava » Televizija » Revenge