You are not connected. Please login or register

03. Friday Night Bites

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

26 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 03 May 2011, 11:37 pm

MissNothing

Someone's New in Your World
iz epke u epku sve ih vise volim

http://vampire-fans.forumotion.eu/

27 Re: 03. Friday Night Bites on Wed 27 Jul 2011, 4:09 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
Odgledala sam i ovu epizodu jos jednom.
Prvo jadna Care. Kako se uplasila Sad
Pa Bonnie. Vec je pocela da nervira.
Tyler gadja Stefana. Hahahaha Very Happy
Neverovatno koliko su promenili njegov lik. Very Happy
Tanner me je toliko nervirao. Stefan bolje zna istoriju od njega. Laughing
Elena i Bonnie cirlidersice. Laughing Ajde Elena i nekako, ali Bonnie... Laughing
Kako je u pocetku ova serija bila vezana za skolu Laughing Stefan igra fudbal (btw sta se desilo s tim?!), scene sa casova... Toga vise uopste nema. Very Happy
Damon cita Stefanov dnevnik. Laughing
Onda vecera kod Elene. Damon i Care. Very Happy
Kako je Caroline bezobrazna. Laughing Ali ja sam je i tad volela. Smile
Vicky, Tyler, Jeremy... Smorili su me posle 3 epizode.
Delena scena!!! srce srce Kad sam prvi put gledala uopste me nije interesovala, a sad... Kako se lepo Elena nasmeje Damonu! srce
Hahahahahahah Elenin san! Skroz sam ga zaboravila! Jeste Damon uticao na njega, ali svejedno... Very Happy
Pa onda Elena odustane od cirlidersica jer joj je Damon rekao! srce
Stelena. -.-
Tyler i Jeremy se tuku. Nista novo. Very Happy
Delena! Koliko lepih scena u ovoj epizodi! Very Happy Steta sto nije bilo poljupca. Sad
Damon ubio Tannera. Jeeeeej! Very Happy
I na kraju... Delena... Diiivna scena! Smile srce

28 Re: 03. Friday Night Bites on Thu 28 Jul 2011, 10:42 am

Angi93

First Bite
First Bite
Za skolu si potpuno u prawu xD cini mi se da sad idu u skolu samo kad prave zurke xD

http://rbdandtvd.nstars.org

29 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 16 Aug 2011, 8:29 pm

LostInWonderland

Svidja mi se ta epizoda, ali ne bas mnogo. Neznam zasto.

30 Re: 03. Friday Night Bites on Mon 12 Sep 2011, 1:18 pm

uckvondy

Super mi je inace ova epizoda, strava mi je Stefan kad zezne onog nastavnika istorije.

ehhehe da, uživala sam

sve scene sa stefanom su mi woo hooo

Stefan ulazi u fudbalski tim..Smile))
daaaaaaa

I ona, kad Stefan zaustavi loptu! Smile
onda on kao faca ehehh

Stefan i Elena...meni su baš preslatkiii...

31 Re: 03. Friday Night Bites on Fri 18 Nov 2011, 5:34 pm

¿coka?

Scena kada Elena spava a Damon se usunja i pomazi je ++ 355

I naravno kada Damon dodje sa Caroline na veceru 3:)

32 Re: 03. Friday Night Bites on Fri 09 Dec 2011, 10:53 pm

Ilajdža

Only Human
Only Human
Stvarno mi se dopala ova epizoda. Srećan sam bio što je Damon ubio Tanner-a (nije mi se uopšte dopadao). Takođe mi se svidela ona scena sa objašnjenjima onih brojeva 8,14,22 koji su se Bonnie prikazali.

33 Re: 03. Friday Night Bites on Thu 22 Dec 2011, 7:48 pm

MISA

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Stefan zeza istoričara xD
Damon ubija trenera - stvarno nije trebao Razz

http://www.fashion-teens.net

34 Re: 03. Friday Night Bites on Mon 09 Jan 2012, 7:19 pm

Salvaatoree97

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Jeeej!!! Stefan u timu ^^ Ali daaaa!!! Zazanje istoricara je pobedilo.... Ali Karolajn me malo nervira :/

35 Re: 03. Friday Night Bites on Fri 03 Feb 2012, 1:17 pm

mimimi

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Stefan gubi nadu da u Damonu jos ima nesto dobro.

36 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 03 Jul 2012, 10:54 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Moja sirota Caroline. Stvarno nema srece. Mada, meni je prva scena bila presmesna. Jos kad udari Damona lampom, a on kao da ga nije ni takla. Damononva grimasa, neprocenjiva.
BTW, nice tattoo Caroline!

Bonnie. Polako, ali sigurno postaje negativna. Ali dobro i ja bih da je u pitanju Stefan. xD Anyway, super od Elene sto zeli da se njena najbolja prijateljica i decko zblize. Veliki plus za to! (iako je u pitanju Stefan)

Tyler is still a dick... -.-

Tanner je skot. Drago mi je sto je mrtav!! There, i said it!

Matt se popravlja. Bolji je. Nije mi vise naporan ili dosadan.

Damon mocking Stefan like a boss. I like it. Uvek se nasmejem kad se setim Damonovih villian dana. Kao da je bilo juce kad je ubijao neduzne ljude iz zabave...
Pa onda ta cuvena vecera. Vidi se koliko je Stefan pucao u sebi kad je video Damona. Presmejala sam se.
Ali njegov razgovor sa Elenom. Jako simpaticno. Posebno kad mu je Elena rekla da joj je zao zbog Katherine, jer je i on isto izgubio, pa kad je napravio onu njegovu nevinu facu, istopila sam se.
Ali onda su nastale pretnje Stefanu da ce svakog dana dolaziti kod Elene i da ce da radi s njom sta god hoce. Pff.. please..
Onaj san je bio vise smesan nego strasan. Nema potrebe da Elena vristi... Razz

Ah, prvo pojavljivanje ogrlice... Iskreno, meni se ogrlica nikad nije svidela. Nije po mom ukusu, ali je ipak bilo simpaticno kad joj je Stefan poklonio.

Poor Jeremy. Ne moze a da ne upadne u nevolji. I to sa Tylerom. Imala sam nade za Jeremy i Vicki kad mu je rekla da nije spavala s njim zbog droge. Hurray!

I onda ide kretenski nastup Damona. Cus da kompeluje Elenu. Shame on you! Sad ga je skoro zeznuo.
Pa zatim mora obavezno da dokaze da je on monstrum ubivsi predivnog i predobrog Tannera.
Ali na kraju dana, vidimo da je on ustvari dusa! Naravno da govorim o sceni kad je mazio Elenu. O cemu bih drugo?

37 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 03 Jul 2012, 1:27 pm

Starlight

Moderator
Moderator
jedna od stvari koje nikad neću razumeti jeste zlostavljanje Caroline. ne zato što je volim, već je to jedna od stvari u Damonovom liku koje sam jedva progutala. nije da mu nisam oprostila, al kad razmišljam o najnegativnijim stvarima zlostavljanje Caroline i "ubistvo Jeremyja" su na vrhu. kapiram njegov stav, vampir je, realno mi sad ne možemo da pričamo o dobrim i lošim vampirima iz naše perspektive, jer Stefan onda nikako ne bi bio dobar vampir, već Damon, prosto zato što se ponaša u skladu sa svojom prirodom.

Bonnie je i dalje kul, a Elena je sad polako počela da bude tešla. Bonnie u pravu. poznaješ dečka nedelju dana, ponašaš se kao da ga poznaješ ceo život, a pitanje je dal znaš njegovu omiljenu boju npr. i ja bi bila onakva prema Stefanu i to nezavisno od osećaja kakav je Bonnie imala. novi dečko tvoje najbolje drugarice, nov je u gradu, ne zna se ništa o njemu, već se ponašaju kao da će da se venčaju, sasvim je normalno da baš Bonnie bude prava najbolja drugarica i trudi se da malo spusti loptu. znači Elena je htela da se svi okupe na večeru, da bi Bonnie videla kako je Stefan dobra osoba. a kako ti jebote nakon nedelju dana znaš kakva je on osoba? kako ti nakon par razgovora možeš to da proceniš? SE su u principu bili podnošljivi u epizodi i na momente simpatični.

svideo mi se Elenin izraz lica kad je je Damon pogledao preko naočara nakon što je Caroline izašla iz kola Cerek

kako je Caroline na finjaka izbacila Elenu, lol.

još nešto što me je iznerviralo kod Elene. dečku kojeg poznaješ tek nedelju dana otvoreno pričaš o veštičjoj prošlosti svoje najbolje drugarice, iako čak nisi ni tražila dozvolu za to od nje, iako znaš da ona ne voli da priča o tome. to je malo bezobrazno. meni je sad totalno neverovatno da su Damon i Caroline nekad bili "zajedno", lol. i ti početni kontakti Elene i Damona. kako tada nije bilo zida koji postoji danas, koji je ona tako čvrsto postavila izmedju njih, kako on lagano ulazi u njen život bez truda ili forsiranja, a danas mu je potrebno toliko truda da bi dobio jedan njen osmeh. to je tužno. kapiram da su sada glavni Damonovi razlozi za ulazak u Elenin život ti da iznervira Stefana. takodje mislim da ga baš trese konfuzija oko samog Eleninog izgleda. zna da ona nije Katherine, drugačija je od nje, imresionirala ga je takva kakva je, a opet on i dalje voli Katherine, i ne može a da povremeno ne vidi Katherine u Eleninim očima. danas, Katherine ko da ne postoji, a Elena je sve.

sada ide scena posle koje sam počela da shipujem DE. Damon je ponovo iskren, prirodan, samo sa merom predostrožnosti, Elena to lako probija i ostavlja ga zatečenim. on ponovo vidi devojku koju je upoznao pre 4 meseca. i svidja mi se što se trudi da je ne laže. daje joj izvijene odgovore, ali to barem nisu laži. pričaju o Katherine, Damonu bukvalno izleti odgovor, oseća se suviše prijatno u Eleninom prisustvu. iz nekog razloga Eleni postane neprijatno pa se malo udalji od njega. može biti da je to zbog same priče o Katherine, a možda je to i zbog Damona. možda je oba. Damon je nakon samo par sekundi gledajući elenu u školskokm dvorištu prozreo da ona ne uživa u tome. ond početka je kapira. kao i nakon prvog susreta gde je odmah prozreo šta ona želi. isto kao što je ona prozrela njega za Katherine. izmedju njih od početka postoji to neko razumevanje koje se nikad nije izgubilo i na čemu je gradjeno sve ostalo. oni nisu počeli od prijateljstva, već od tog uzajamnog razumevanja, koje će ostati čak i ako sve ostalo nestane. i onda Bonnie prekine trenutak koji je mogao biti opasan da su još neko vreme ostali sami.

nije mi jasno zašto Damon tolko komplikuje sa Caroline. zar nije lakše samo sopstvenom krvlju da joj izleči rane na vratu umesto da je tera da stalno nosa šal? O.o

Caroline kako je sačekala Elenu da je pita zašto ne nosi uniformu haha

i opet nije u redu što je Damon pokušao da kompeluje Elenu. mada mi nije jasno zašto komplikuje. zar nije bilo lakše da joj skinu prošlu kompulsiju i da bukvalno nastave tamo gde su stali? zar nije stvarno bilo lakše da je je bez kompelovanja zavede il tako nešto, s obzirom da očito ima neki uticaj na Elenu i da su ona i Stefan još na početku? kapiram da još uvek nije bio onako zaista zainteresovan za nju i da je prosto potisnuo ono pravo interesovanje za nju i pustio da njegova najgora strana opet sve upropasti. od početka je tako. Elena je vremenom naučila da voli i tu njegovu goru stranu, iako je i dalje krivi za sve. uvek kad joj nešto ne odgovara, pa makar i to bila njena krivica, on krivi tu njegovu goru stranu. uvek udari tamo gde ga jako boli.

Jeremy i Vicki bi bili sjajan par da je nisu prerano ubili.

POSLEDNJA SCENA. kako Damon nežno dotakne Elenu po obrazu i njegov pogled. sad mi je prosto zabavna ta njega konfuzija izmedju Elene i Katherine. on kao da uživa u dokazivanju koliko je Elena drugačija od Katherine.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

38 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 03 Jul 2012, 1:52 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Ja moram da naglasim samo jednu scenu iz ove epizode: trenutak kada Elena i Dejmon po prvi put dele momenat, u kuhinji kada mu ona kaže ''I'm sorry, you lost her, too''. Njegov pogled. TO je bio trenutak kada se Dejmon zaljubio u Elenu, a vi možete da pričate šta god.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

39 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 03 Jul 2012, 2:41 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
It's time. Epizoda kada sam zvanično postala DE šiper, kada sam zvanično shvatila koliko potencijala imaju Dejmon i Elena kao par, i Dejmon kao lik. Evo ga i moj prvi komentar od pre ihahaj na ovu epizodu:
1x03. Stefan who? Anđela, ovde se moze videti kakav lik ce biti Dejmon. Molim te mi reci da cemo upoznati potpuno drugu stranu Dejmona, i da je ova epizoda ustvari uvod u to. Ima toliko potencijala. I ova poslednja scena sa Elenom. I kad mu ona govori o Ketirin. Znam da ce je voleti i ne mogu da ga ne volim. I nisam odolela. Volim ga vise od Stefana. xD Stavise, kako Stefan moze onako da prica o njemu jbt? "only a monster who must be stopped" REALLY? Brat mu je! Sta god da se desilo izmedju njih, zar ne treba nekako da mu pomogne da izadje na pravi put? Nadam se da ce mu pomoci kasnije. Ne zelim da ne volim Stefana, ali ne mogu tako kad je protiv porodice. Be good Stefan, please. :')
Da, baš dubokoumno. xD Enivej...

Jeremy: "You and Tyler have fun." ah, you beautful human creature. Cerek Nevezano za ovu epizodu, želim da Džeremi ima devojku koja je ljudsko biće, sa kojom će se venčati i imati decu. Sve ove scene između njega i Viki su stvarno pune nečeg posebnog. Poseban su šip u svakom slučaju. "It wasn't just for the drogs." <3 She loves him too.
Stefan:"She doesn't like me very much." good for you, Stefan. xD Lepo da se Elena odmah sažalila na tebe nakon ove rečenice. AW. "She doesn't know you." VAŽNO JE DA GA TI POZNAJEŠ. Rolling Eyes Ovo je taka farsa. Previše su glupi za šipovanje. Stvarno se trudim da mi bar malo prirastu za srce, ali ne ide. Kad Stefan priča, stvarno se vidi da to nije 17ogodišnji obični tinejdžer. Previše je ozbiljan. I aj sad nek meni neko objasni šta Stefan ovde u stvari hoće?! Šta on vidi kad pogleda u budućnost? 5 godina kasnije? Rolling Eyes On se zabavlja sa tinejdžerkom koja nema pojma da vampiri uopšte postoje, i šta očekuje od nje? Tako je retardirano.
U svakom slučaju, kul mi je scena u učionici (to su jedine SE scene koje su mi ustvari ok xD) "Thank you, miss Gilbert." Laughing ali "GODINE I GODINE UKRŠENICA" somebody kill me now please. xD
Met. Iz epizode u epizodu volim ga sve više, i znam da ću ga voleti još više samo kad se setim šta sve sledi sa njim. "It was my bad." Pa sreća. Malo e ovako savršenih likova u serijama.
Kerolajn sa "Tajler mora da je poludeo." Pa još su ovde počeli Forwood. Doduše, ne znam da li im je bio u planu taj šip, ali sve to je super ispali. Lepo je gledati ovako kada znaš šta će biti dalje. Very Happy

NAČIN NA KOJI ELENA GLEDA DEJMONA kada doveze Kerolajn prvo. Baš kao što je Sara u prošloj temi rekla, kao da hoće da kaže "wait, I know this guy." Da, moguće da ovo govorim zato što ih šipujem like there's no tomorrow, ali stvarno tako izgleda. I srce mi je stalo kad ga je pozvala u kuću. flirt I onda najlepša scena u seriji do tad: Dejmon i Elena u kuhinji, razgovor iskreniji od bilo kog koji su Stefan i Elena (koji su btw,već zajedno) imali do tad. Šarmantni, iskreni, nasmejani, prijateljski nastrojeni. PREDIVNI! Dejmon je tako zaštitnički nastrojen prema njoj. <3 I MUZIKA U POZADINI. Savršeni soundtrack za savršen trenutak kada Dejmonu prvi put neko ustvari pokaže saosećanje. Ovde je sve savršeno. NJEGOV POGLED! Cerek Tako neisforsirano. TAKO ISKRENO. To je najveći razlog zašto šipujem DE.
I ona ga je odmah poslušala. Odustala je od navijačica (whatever) zato što ju je on posavetovao i ona je prihvatila njegov savet. Zato što ceni njegovo mišljenje. Veruje mu. :')
Ogrlica - that's a Delena thing, sorry Stefan. Scena kada Dejmon pokušava da je poljubi - hm, I don't like it. Jedna od retkih, možda i jedina DE scena koju baš ne volim. Pretpostavljam da je tu Dejmon želeo da se priseti kako je to biti sa Ketrin, ali opet je hteo da vidi kakva je Elena. Ne znam. Nije mi bap najjasnija ova scena, sad kad znam sve što će se kasnije desiti, i njihov pravi prvi susret o kom ne mogu da prestanem da mislim, stvarno ne vidim poentu ove cene sem da se Elena okrene protiv Dejmona.

Ian je tako neodoljivo PRELEP u ovoj epizodi. Često je on prelep, ali ovde pogotovo. On tako fantastično glumi...nemoguće je ne voleti Dejmona. Njegov sarkazam, čak mi je bilo žao Stefana (Oo). Ali ono ismevanje..btw, I have a date. <3
"You can't just sit there and wait for life to come to you. You have to go, get it."
Komentarisala bih svaku Dejmonovu scenu, ali sve smo već rekli. U svakom slučaju, Dejmon je najbolji lik ikada. Your argumend is invalid. Ono što moram da pomenem: Dejmon ovde i nije toliko zao prema Stefanu ustvari. Štaviše, sve što je rekao: he's right. "You know why? because that is what is normal for me." u pozadini mi odjekuje "Ti si jednim delom kriv što sam postao to što sam postao. Ne mogu ja sad da prestanem kad se tebi ćefne. Moj život je već uništen, zašto bih osećao grižu savest prema bilo kome, kada niko ne oseća prema meni?"
I onda sam ja zaplakala, ali stvarno:
Stefanovo
"because deep in side of you there is a part of you that feels for her. I was worried that you had no humanity left inside you, that you had actually become that monster you pretend to be. You've had life times to kill me and yet, here I am. I'm still alive and there you are. Your still haunting me after 145 years. Katherine is dead and you hate me because you loved her and you torture me because you still so. And that, my brother, is your humanity." ♥

Ovo je tačno. I NE KRIVIM GA. Dejmonov pogled gok mu Stefan ovo govori. Ne može da se pomiri sa tim. Kolika je njegova ljubav...KOLIKO ON VOLI! <3

CITAT EPIZODE, MOŽDA I CELE SERIJE:
"COME ON, YOUR BROTHER ISN'T AS BAD AS YOU MAKE HIM OUT TO BE."
Ovo je ustvari Dejmonova rečeni, jer je on kontrolisao taj san, ali to je stvarno tako. I Dejmon zna da nije loš, i da je Stefan taj koji čini da on izgleda loš, ali on to ne govori drugima. Ne traži sažanjenje za to. LJUBAV. <3
I dalje ne mogu preko toga da stefan tako lako napušta Dejmona. Kada je Stefan bio ripper, kada je UNIŠTAVAO ljudska tela, otkidao im glave and stuff, Dejmon je bio tu da mu pomogne. Jeste da ga Stefan nije pustio 1916, i da je Dejmon odustao, ali nije želeo da ga ubije zbog toga. Verovao je da će se promeniti! Ali Stefan..ne.

KAKO JE GLEDA KAKO JE MAZI KAKO JE PALJIV I ISKREN
Up, down, turn around; please don't let me hit the ground
Tonight I think I walk alone to find my soul desire to go home

40 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 03 Jul 2012, 3:28 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Sad znam onaj osećaj kad si slomljen posle neke epizode. Ili samo zbunjen. Idk. Previše previše. Odjednom je došlo do početka DE i nekako znam da se sve desilo, ali je ipak sve drugačije. Vidim Damona kao zlog, bezosećajnog u svim onim scenama sa Caroline. A on je tim postupcima očigledno želeo samo da nekako dokaže i sebi da je on zao i da njega ništa i niko ne može da povredi. A, u stvari, on je slomljen iznutra zbog gubitka Katherine. On je nju voleo mnogo. Isto kao što je Elenina prva ljubav bio Matt, tako je Damonu Katherine. I pokušava da se zaštiti od tog bola koji ga razdire i uništava iznutra. I trudi se da radi sve kako bi drugima dokazao da njega baš briga. Da mu je svejedno šta se dešava i ko je živ a ko mrtav. Kako je on gledao Elenu sve vreme. Prvo pogled iz kola. Jao taj njegov pogled. S Elenine strane je bio ''Nemoj da se usudiš da je povrediš'' jer ona ne zna šta se dešava iza zatvorenih vrata. Njihova scena u kuhinji. Recimo jedan od prvih alone momenata. Kada se tako smeškaju jedno drugome i stoje i tako ćaskaju i ona njemu kaže da joj je žao što je i on izgubio Katherine. My heart cried. I ti pogledi, njegov bol koji samo on zna koliki je, ali beži od sebe tako što glumi ONO. Taj momenat koji su podelili u kuhinji mi je neverovatno sladak i podseća me na onaj iz treće sezone. I onaj family momenat. Jer Damon jeste family sada. On je porodica i on je sreća i on je sigurnost i on je, ustvari, sve. Vreme prolazi a on ostaje tu pored nje i ne dozvoljava nikome da je povredi, a ni njoj da sama sebe povredi. I vidimo onu scenu gde on njoj kaže da ga ona želi i kad krene da je poljubi a ona mu lupi šamar. Znate koliko mi je drago što se taj poljubac tad nije desio. I on onako iznenađen stoji i ne shvata šta se dešava. Neka devojka nije pala pod njegove čari? On to nije očekivao. Mislim da je to prvenstveno ono što ga je posle nateralo da se zaljubi u Elenu. Enivej, gledamo, po prvi put, iznenađenog Damona kome treba par sekundi da se povrati i da shvati da je to ustvari vrbena i da ga je Stefan recimo nadmudrio. I ona prelepa scena na kraju. Kada ona spava a Stefan piše dnevnik i kaže kako u Damonu nije ostalo ni dobrote ni ljubavi. A Damon miluje Elenu po obrazu i gleda je dok spava. Čuva je. Na neki svoj način. Nije bitno kakav je to način i znam da je to radio jer ga je ona podsećala na Katherine koju je mnogo voleo, ali i to je neki početak. Koji se kasnije razvio u savršen nastavak jedne epic priče. Poljubili su se tek posle toliko vremena, a nama taj poljubac ni nije bio potreban da spoznamo ljubav koja se rodila između njih dvoje. Poljubac je ništa. Njih dvoje su sve. E, sad, SE. Oni su meni toliko slatki bili i jesu imali par super scena, ali kad pogledam, ovo je tipičan početak romantične komedije u kojoj dođe neki novi super-kul baja i smuva se sa popularnom, čudnom devojkom. THE END. Mislim sva ta njegova briga za nju je divna, ali tada očigledno Stefan nije shvatao da je prvo on trebao da sredi stvari sa Damonom [koje su bile u totalnom haosu], pa tek onda da štiti Elenu i ne znam ni ja šta. Njihovi razgovori su heart-breaking. Vidim Stefana koji ubeđuje Damona da ima ljudskosti u njemu i bori se sa samim sobom nadajući se da je upravu. I onda dođe Damon i povredi onog profesora [kučka Tanner, lol]. I trudi se da pokaže kako njega boli uvo. Eto zašto se on i Stefan i ne slažu toliko [bar tad, a ni sad]: Stefan mu u lice saspe ono što Damon zna da je istina ali ga boli [i obrnuto] i onda se on trudi da dokaže da Stefan nije upravu. Kao da se trudi da se sakrije iza maske koju je sam nepotrebno stvorio. kao da se plaši da pokaže da je ranjiv. I, sad, svetla tačka epizode su mi Vicki i Jeremy. I ona scena kada ona njemu kaže da nije samo droga u pitanju. DOĐE MI DA SKOČIM NA KREVET I POČNEM DA IGRAM. OTP-it hurts. Bonnie mi je, takođe, bilo žao. Kad shvati da je ono što ona primećuje i predoseća u stvari istina i da nije slučajno. Mogu samo da zamislim kako se oseća na osnovu njene uplakane face. Jadna, izmaltretirana Caro. Grozni, okrutni Tyler. Dobri, pravični Matt.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

41 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 03 Jul 2012, 5:16 pm

fearless.

Caroline. Sad Mrzela sam Damona zbog onog sto joj je radio. Koliko su se oboje promenili... Bonnie vec pocinje da nervira. Jeste da je u pitanju Stelena, ali ipak. Mrzim njenu mrznju prema vampirima. Very Happy Vicky, Jeremy, Tyler smaraju.
Previse scena u skoli za TVD. Very Happy Stefan fudbaler, Elena navijacica. To cudno izgleda. Very Happy I nervira me Stefan koji odgovara istoriju za Elenu. Ne znam zasto. Very Happy Opet, Elena navijacica. Shocked I Bonnie. Shocked I utakmica. Shocked
Damon i Caroline kad dodju u skolu su mi nekako slatki. Very Happy Stefan me nervira. Prica Damonu da jos voli Kat. A on je ne voli? -.-
Scena u kuhinji je SAVRSENSTVO. Zasto to nisam primetila kad sam 1. put gledala?
Da ne znam da je Julie SE, mogla bih da se zakunem da pisci znaju od pocetka da ce DE biti endgame. Sve njihove scene su posebne. Ovo na kraju, upoznavanje iz 3x22, kompelovanje u 2x08... Sve su savrsene.
Definitivno jedva cekam 2. sezonu. Ne znam da li je to zato sto mi je bolja ili sto sam ovu gledala vise puta pa mi je dosadila. I pre toga, 1x11. Cerek

42 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 03 Jul 2012, 5:47 pm

Rose ♥

Vidim Damona kao zlog, bezosećajnog u svim onim scenama sa Caroline. A on je tim postupcima očigledno želeo samo da nekako dokaže i sebi da je on zao i da njega ništa i niko ne može da povredi. A, u stvari, on je slomljen iznutra zbog gubitka Katherine. On je nju voleo mnogo. Isto kao što je Elenina prva ljubav bio Matt, tako je Damonu Katherine. I pokušava da se zaštiti od tog bola koji ga razdire i uništava iznutra. I trudi se da radi sve kako bi drugima dokazao da njega baš briga. Da mu je svejedno šta se dešava i ko je živ a ko mrtav. [....] My heart cried. I ti pogledi, njegov bol koji samo on zna koliki je, ali beži od sebe tako što glumi ONO. [...] A Damon miluje Elenu po obrazu i gleda je dok spava. Čuva je. Na neki svoj način. Nije bitno kakav je to način i znam da je to radio jer ga je ona podsećala na Katherine koju je mnogo voleo, ali i to je neki početak. Koji se kasnije razvio u savršen nastavak jedne epic priče. Poljubili su se tek posle toliko vremena, a nama taj poljubac ni nije bio potreban da spoznamo ljubav koja se rodila između njih dvoje. Poljubac je ništa. Njih dvoje su sve. [....] Stefan mu u lice saspe ono što Damon zna da je istina ali ga boli [i obrnuto] i onda se on trudi da dokaže da Stefan nije upravu. Kao da se trudi da se sakrije iza maske koju je sam nepotrebno stvorio. kao da se plaši da pokaže da je ranjiv.
:smrcc: 10 10 10
Samo što mislim da tu masku Dejmon nije nepotrebno stvorio. Njemu je ta maska bila potrebna. Ne smem da zamislim gde bi on sada bio bez nje. Ne bi opstao. Ne bi preživeo. Ko zna gde bi završio i kako. Previše je patio, a nije imao nikoga sa kim bi mogao da podeli svoju tugu. Ili bar da ispiča nekome kako i zašto se tako oseća, zašto ga boli, zašto je povređen, šta mu nedostaje..ali da mu ispriča bez potrebe da ga kontroliše. Sve to nam još više dočarava ona Dejmonova scena sa Džesikom, i ta činjenica koliko njemu nedostaje ljudskost. Koliko mu nedostaje da se ponovo oseća živim, voljenim. Da ponovo bude Dejmon kog on zna, a ne kog su "drugi" stvorili. Ali se plaši..što je potpuno razumljivo. Plaši se da oseća, da voli, da dopušta drugima da kontrolišu njegov životu jer mu je to do sada donelo samo propast. Proveo je vek pokušavajući da ponovo nađe smisao života, i nije ga našao. Nikoga nije bilo da mu ga pokaže, da ga vrati sa krivog puta, da ga izvede na pravi. Niko se nikada nije brinuo o njemu. Ne opravdavam ga za ovo što je radio u prvoj sezoni, posebno ne opravdavam njegovo ubistvo Džeremija u drugoj, ali sve njegove postupke MOGU da RAZUMEM. Dejmon je takav lik da iza svake njegove radnje postoji objašnjenje (za razliku od nekih). I iako su te radnje stravične, mi njega volimo zbog onoga što on stvarno jeste. I zbog toga što možemo da razumemo kako se oseća i zašto to radi. "He feels. And it sucks. But there's only so much hurt a man can take."

43 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 03 Jul 2012, 5:58 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Vidim Damona kao zlog, bezosećajnog u svim onim scenama sa Caroline. A on je tim postupcima očigledno želeo samo da nekako dokaže i sebi da je on zao i da njega ništa i niko ne može da povredi. A, u stvari, on je slomljen iznutra zbog gubitka Katherine. On je nju voleo mnogo. Isto kao što je Elenina prva ljubav bio Matt, tako je Damonu Katherine. I pokušava da se zaštiti od tog bola koji ga razdire i uništava iznutra. I trudi se da radi sve kako bi drugima dokazao da njega baš briga. Da mu je svejedno šta se dešava i ko je živ a ko mrtav. [....] My heart cried. I ti pogledi, njegov bol koji samo on zna koliki je, ali beži od sebe tako što glumi ONO. [...] A Damon miluje Elenu po obrazu i gleda je dok spava. Čuva je. Na neki svoj način. Nije bitno kakav je to način i znam da je to radio jer ga je ona podsećala na Katherine koju je mnogo voleo, ali i to je neki početak. Koji se kasnije razvio u savršen nastavak jedne epic priče. Poljubili su se tek posle toliko vremena, a nama taj poljubac ni nije bio potreban da spoznamo ljubav koja se rodila između njih dvoje. Poljubac je ništa. Njih dvoje su sve. [....] Stefan mu u lice saspe ono što Damon zna da je istina ali ga boli [i obrnuto] i onda se on trudi da dokaže da Stefan nije upravu. Kao da se trudi da se sakrije iza maske koju je sam nepotrebno stvorio. kao da se plaši da pokaže da je ranjiv.
:smrcc:
Sve je tacno sto si rekla.

44 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 03 Jul 2012, 8:57 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Može li Elena jebeno da prekine da ponavlja "They don't know you." TI GA PRVA JEBENO NE POZNAJEŠ. Ovo SE sranje me tako ide na živce, više nego kada sam prvi put gledala. I tako sam se iskomadala kada joj dao ogrlicu, to je jedini put kada je ta ogrlica bila their thing. Ne znam je li je Stefan ikada više dotakao poslje toga.

Stefan želi da se uklopi, da bude normalan i da se osjeća kao čovjek ali koristi apsolutno svaku priliku da se pravi mudaš. Prvo ono hvatanje lopte, pa prepucavanje s Tannerom, pa onda s Bonnie uuu znam toliko puno o vješticama, uuu. Gadi mi se.

Ovo nije epizoda nakon koje sam počela da šipujem DE, čini mi se da sam ja pala nakon sedme, ali ovo je definitvno epizoda u kojoj shvatam koliko potencijala imaju. Ta scena u kunjihi. TO RAZUMJEVANJE. Bukvalno čitava scena je o tome koliko se to dvoje ljudi, za koje smo tada mislili da su potpuni stranci, zaista razumiju. Jebote, nakon tog razgovora odustala je od cheeleadinga jer je on tako posavjetovao i shvatila je da je čovjek u pravu. Mislim da je kada su se prvi put upoznali Damon shvatio da Elena nije Katherine ali na momente zaboravi, prosto ga obuzme ta želja da ponovo vidi Katherine, da razgovora sa njom i bude s njom, i ono Elenino "I'm sorry. About Katherine. You lost her too" ga je podsjetilo koliko su zapravo drugačije.

I TO JE MOMENATA KADA PRVI PUT VIDIMO PRAVOG DAMONA SALVATOREA. :')

I ne mogu da se složim s Emom da je baš to taj momenat u kojem se Damon zaljubio u Elenu [za mene će to uvjek biti onaj momenat u Miss Mystic Falls kada Elena silazi niza stepenice i Damon stane na Stefanovo mjesto i onako je gleda i gleda i BUM ZALJUBLJEN GOTOVO] ali mislim da je ovo momenata kada je Damon zaista razumio razliku izmeću Katherine i Elene. I ona šamarčina na kraju epizode ga je zauvjek uvjerila u to.

i posljednja jebena scena, sbvhsvdhcjjdcvdsjhcvsdjc JEBENA POSLJEDNJA SCENA. i never met anyone quite like you before. :')

Matt je jebena duša najveća asvjvdghvcsdc. <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

45 Re: 03. Friday Night Bites on Wed 04 Jul 2012, 10:58 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Samo što mislim da tu masku Dejmon nije nepotrebno stvorio. Njemu je ta maska bila potrebna. Ne smem da zamislim gde bi on sada bio bez nje. Ne bi opstao. Ne bi preživeo.

U neku ruku da. To je bio njegov način, al ja uvek kažem da postoji više načina za ono što ''želiš da postigneš''.

Snežo Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

46 Re: 03. Friday Night Bites on Mon 09 Jul 2012, 12:14 am

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Koliko sam zavolela Meta ovde.
Koliko mi je bilo žao Kerolajn, iako sam do juče htela da je zadavim.
Boni mi je previše zbunjena, a kad samo pomislim kakva će biti kasnije, poželim da je takva i ostala.
Dejmon... naravno, u svom "očajna domaćica" izdanju. 355 Za razliku od Stelene iz prošle epizode, taj razgovor je bio priceless.

I taj stari, ubilački Dejmon. Koliko se samo promenio. Koliko je Stefanu bilo potrebno da glumi dobricu, toliko je njemu bilo potrebno da prihvati ono što je. Pa on bukvalno sam za sebe misli da je zver. Mukica moja. Tanera preskačem, nebitan je.

I šlag na torti, Stefanovo patetisanje po dnevniku. I scena koja pobija sve što je on rekao. Priceless. Mislim da je već počeo da se zaljubljuje u Elenu, da više nije u pitanju samo igra. U onu Elenu, koju je upoznao ranije...

47 Re: 03. Friday Night Bites on Mon 09 Jul 2012, 4:03 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
  • Zla_Sam wrote:

I TO JE MOMENATA KADA PRVI PUT VIDIMO PRAVOG DAMONA SALVATOREA. :')

I ne mogu da se složim s Emom da je baš to taj momenat u kojem se Damon zaljubio u Elenu [za mene će to uvjek biti onaj momenat u Miss Mystic Falls kada Elena silazi niza stepenice i Damon stane na Stefanovo mjesto i onako je gleda i gleda i BUM ZALJUBLJEN GOTOVO] ali mislim da je ovo momenata kada je Damon zaista razumio razliku izmeću Katherine i Elene. I ona šamarčina na kraju epizode ga je zauvjek uvjerila u to. <3

Klanja Se

• Ova epizoda je zlato. Ubedljivo bolja od prve dve. Drago mi je da i dalje imamo prikaz srednje škole, što nas podseća da bi oni trebalo da su naše godište, ako ne i mlađi. Mislim da to redovno zaboravljamo.

• Damonovi citati me oduševljavaju, konstantno. ROFL "Very Emerson, the way you reveal your soul. So many... adjectives." Sviđa mi se kako su ga oblačili u S1. I kako su mu sređivali kosu. Od ove tri sezone, prva je tu ubedljivo najbolja. Ne znam šta se posle desilo.

• Moje omiljene scene:

http://www.youtube.com/watch?v=t2DfrOfSzm0

http://www.youtube.com/watch?v=ka_qmcTuC98

http://www.youtube.com/watch?v=Fm_YkrtEjtE

http://www.youtube.com/watch?v=FU9TPp26fB4

http://www.youtube.com/watch?v=TL4Rrp5sG8A

• Jasno je da je Damon ubio Tannera iz inata, kada je ovaj počeo da mu govori o njegovoj ljudskosti, a pošto se Damon toliko bori sa tim, da pokaže kako je on čudovište, to ga je odmah pokrenulo. I sva ubistva koja počinjava u S1 su samoobmanjivanje, ništa više.

• Momenat epizode:

Da se ovde zaljubio u samu Elenu, ne bih rekla, kao što je već i pomenula Milica, npr. Verujem da je tada i dalje bio fasciniran njenom sličnošću sa Katherine, da je i dalje zbunjen. Shvata da nije kao Katherine, i počinju da se razvijaju misli u njegovoj glavi. Valjda shvata da je ona nešto posebno. A i videla je nešto u njemu, ona konverzacija u kuhinji. Dobio je razumevanje od nekoga. I to ga je dirnulo.
    Kako bilo, scena je savršena. Ako iko sumnja u ljudskost, evo mu. [Izvinjavam se ako se ponavljam.]

• Vidimo Bonniene početke. :')
    Caroline i Tyler annoying i dalje. Vicki x Jeremy scene su prilično dobre. Vicki je meni bila mnogo dobar lik. Matt je onaj lik kog svaka majka želi za svoju ćerku. Everybody's darling. Mislim da je on jedan od onih retkih koje ne možemo da mrzimo u seriji.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

48 Re: 03. Friday Night Bites on Mon 09 Jul 2012, 5:22 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
  • Moram da dodam nešto što mi je palo na pamet.
    Znate ono kada kaže "I'M NOT HUMAN AND I MISS IT MORE THAN ANYTHING IN THE WORLD"? U ovoj poslednjoj sceni, garantovala bih da mu je i to, tj nešto tog tipa, prošlo kroz glavu. I od tog trenutka ona će postati njegova veza sa ljudskošću generalno, a i sa onom u njemu.

• Inače, 3OH!3 se javljaju na soundtracku. Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

49 Re: 03. Friday Night Bites on Mon 09 Jul 2012, 9:37 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
  • Okej, osećam se kao debil. Ovo mi je treći post zaredom.
    ALI, ALI.

# i'm laughing at him making the same face both times cause otherwise i would cry because who else ever cared enough to ask what he wanted who else ever cared enough to say sorry stefan never gave a damn that damon loved katherine too he said it himself he just wanted her nobody ever thinks damon can be hurt too or have some wishes and dreams too nobody cares enough to see that the front he puts up is not all he is

Klanja Se

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

50 Re: 03. Friday Night Bites on Tue 10 Jul 2012, 10:56 am

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
KOLIKO JE TO TAČNO.

Samo ti postuj koliko hoćeš, ja se topiiiiim! 355

51 Re: 03. Friday Night Bites Today at 2:09 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next