You are not connected. Please login or register

02. The Night of the Comet

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

26 Re: 02. The Night of the Comet on Sat 11 Dec 2010, 9:03 pm

♥Stelena♥

Someone's New in Your World
U ovoj epizodfi se pocinje zakuhavati dalji proces svegaa i ljubav izmedju Elene i Stefana i Damona tu negdje Very Happy

27 Re: 02. The Night of the Comet on Sun 12 Dec 2010, 11:38 am

Vampire_Girl

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Najbolja scena je kad se Elena i Damon upoznaju.Smile

28 Re: 02. The Night of the Comet on Mon 13 Dec 2010, 8:53 pm

Bite_me_Damon

i kad on prica o Katherine xD

29 Re: 02. The Night of the Comet on Wed 15 Dec 2010, 4:29 pm

TheVampOne

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Šta rećii?
Poljubaaac *_*
Super je epizodaa^^
I scena na krovu mi je najbolja:D

30 Re: 02. The Night of the Comet on Sat 25 Dec 2010, 1:16 pm

Blexy Vampire

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Super epizoda,a naj scene kad se Damon i Elena upoznaju i naravno prvi Stelena kiss 34556
A i ono u skoli mi bilo smesno,kao Stefan i Elena se gledaju i dolazi profesor:"Are we bothering you?" haha Super su!

31 Re: 02. The Night of the Comet on Mon 27 Dec 2010, 3:35 pm

♥Stelena♥

Blexy Vampire wrote:Super epizoda,a naj scene kad se Damon i Elena upoznaju i naravno prvi Stelena kiss 34556
A i ono u skoli mi bilo smesno,kao Stefan i Elena se gledaju i dolazi profesor:"Are we bothering you?" haha Super su!

Najdrazaa scena Smile

32 Re: 02. The Night of the Comet on Tue 18 Jan 2011, 5:06 pm

Anette

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Zla_Sam wrote:Dobra epizoda.
Odlična mi je bila ona scena s Damonom, Stefanom i Vicki na krovu.
I kiss na kraju je bio predivan. ^^

Slažem se, dodajem:
sve u svemu zanimljivije od prve *.*

http://www.iansbalkan.com

33 Re: 02. The Night of the Comet on Wed 02 Feb 2011, 1:09 pm

Mαяi♥

First Bite
First Bite
u ovoj ep su mi Elena i Stefan bas slatki Razz Najace je kad se Damon i Elena upoznaju Razz Dobra epizoda Razz

34 Re: 02. The Night of the Comet on Wed 02 Feb 2011, 6:26 pm

Little J

Invited in
Invited in
Zla_Sam wrote:Dobra epizoda.
Odlična mi je bila ona scena s Damonom, Stefanom i Vicki na krovu.
I kiss na kraju je bio predivan. ^^

Da, scena na krovu je predobra kao i upoznavanje Elene i Damona. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

35 Re: 02. The Night of the Comet on Sat 23 Apr 2011, 6:55 pm

Shelly Stoudes

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ja sam bila fascinirana, prvo zato što nisam mogla verovati da u DVE epizode stane toliko dešavanja..pogotovo kasnije.
Čoveče, jedna epizoda TVD-a, kao 2 filma Twilighta zajedno. xD
Toliko su dobri..

36 Re: 02. The Night of the Comet on Tue 03 May 2011, 11:36 pm

MissNothing

bolje od twilighta iskreno ....jbg ja sam u 2 dana odgledala 15 epiuzoda sve mi se pomesalo ooooo :Omoracu opet nedje na leto xD

http://vampire-fans.forumotion.eu/

37 Re: 02. The Night of the Comet on Tue 26 Jul 2011, 10:20 am

fearless.

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Sad sam odgledala ponovo epizodu. I kao i u prethodnoj sve mi je mnogo cudno i drugacije.
Prva scena: naravno Damon ubija nekog. Very Happy Bilo mi je zao ljudi, ali ne mrzim Damona kao kad sam prvi put gledala. Very Happy
Onda dnevnici. Ne razumem sto su prestali s njima.
Tyler i Jeremy se mrze. Very Happy
Dok nisam pocela da gledam ispocetka seriju gotivila sam Matta, a sad bih ga ubila! Tako me nervira! Opsednut je Elenom. -.-
Jadna Jenna sa Mr Tannerom. Laughing Drago mi je sto je posle umro. Very Happy
Vicky - ista kao i uvek. Nikad je nisam ni volela ni mrzela.
Najbolja scena: Damon i Elena se upoznaju!!! Prosli put me ta scena uopste nije interesovala, a sad sam samo nju cekala. Very Happy
Kako joj je ispricao za Kat Laughing
I onda dolazi Stefan i prakticno izbaci Elenu iz kuce! Laughing A Damon joj poljubi ruku. srce
Jenna pokusava da kazni Jeremyja. Laughing
I posle kad mu je nasla alkohol u cipleli. Laughing
I opet mi je smesno kako Zach kaze Stefanu Uncle Stefan. Laughing
Jeremy, Vicky, Tyler. Tyler je bio tako odvratan na pocetku! A i tako se malo pojavljivao, secam se da nikad nisam mogla da ga prepoznam. Very Happy
Onda scena na krovu. Uplaseni Stefan. Laughing
Stelena. -.- Kad sam ih prvi put gledala bili su mi skroz slatki, taj 1. poljubac itd. a sad ne mogu da ih podnesem. Laughing
I na kraju Damon i Care. Prvi put sam bila ubedjena da ce je ubiti.
Kao i uvek, super epizoda. Smile

38 Re: 02. The Night of the Comet on Wed 27 Jul 2011, 10:17 am

Angi93

First Bite
First Bite
Ja sam isto pocela da gl. ispocetka. Tyler se skroz promenio Very Happy Damon me je prvi put nervirao, sad se samo smejem kako je bio bad xD Stelena, aaw, slatki kao i prvi put <3 Caroline je stwarno umela da nervira xD

http://rbdandtvd.nstars.org

39 Re: 02. The Night of the Comet on Tue 16 Aug 2011, 8:27 pm

LostInWonderland

Odlicna epizoda, tada sam zamrzela Damona, ali posle sam ga zavolela.

40 Re: 02. The Night of the Comet on Mon 12 Sep 2011, 1:08 pm

uckvondy

Stefan mi ej tako sladak.... naravno da je poljubac bio extra

prvi poljubac bravo moram da priznam da u početku jesam pomalo Team Stelena. Embarassed
baš super što si to iskreno rekla...
ja sam prvo čitala knjigu pa onda počela gledati seriju...Mislila sam da je Ian -Stefan, zbog zbunjujuće naslovnice,a da je Mat-Paul..
Na toj naslovnici mi Paul nije bio nešto.
Poslije kad sam skontala bila sam malo u transu, no Paul mi je odmah tako dobro sjeo. Zaljubljena sam u njega...

41 Re: 02. The Night of the Comet on Fri 18 Nov 2011, 5:31 pm

¿coka?

Hmmm... Scena kada Elena dolazi u Stefanovu kucu i upoznaje Damona (:

42 Re: 02. The Night of the Comet on Fri 09 Dec 2011, 9:42 am

Ilajdža

Only Human
Only Human
Smešno je kako Bonnie ismeva Grams, ali kasnije je non-stop moli za pomoć kada joj moći budu van kontrole.

43 Re: 02. The Night of the Comet on Thu 22 Dec 2011, 7:43 pm

MISA

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Susret Elene i Damona xD
Iznervirao me je Tanner kada je Jenni rekao da se ne brine o Eleni i Jerremyju... grrr
Viki u bolnici, malo me nervira ovo u početku, ima baš dosta ubistava.

http://www.fashion-teens.net

44 Re: 02. The Night of the Comet on Mon 09 Jan 2012, 1:47 pm

Salvaatoree97

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Damon i Elena su se upoznali ^^ epizoda je gooootivna!!! A kiss na kraju ^^

45 Re: 02. The Night of the Comet on Fri 03 Feb 2012, 1:14 pm

mimimi

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Kad se Stefan obraca Eleni koja je prvi put u njegovoj kuci,a uopste je ne gleda vec se namrstio na Damona.

46 Re: 02. The Night of the Comet on Thu 16 Feb 2012, 1:12 pm

Kurva.Sudbina ._.

Only Human
Only Human
Volim Damona u toj epizodi. Koliko je savršen. :O
Sviđa mi se scena na krovu Vicky, Stefan i Damon. Tu na početku ne volim mnogo Elenu.

47 Re: 02. The Night of the Comet on Mon 02 Jul 2012, 11:09 am

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Well, totalno sam zaboravila da i ova epzoda počinje sa "baaad Damon". I to skoro identiično kao prva ep- U svakom slučaju, mnogo je kul kad puste taj zvuk gde on kao jede. Uvek sam volela takav način prikazivanja njihove gladi i žudnje za krvi.
Nikada nisam volela Viki, ne volim takav tip devojke jednostavno, ali Džeremi je predivan kad je ona u pitanju. Pažljiv, osećajan, dobronameran, iskren. ♥ Ne nedostaje mi Viki, i svakako mi ne nedostaje ovakav Džeremi-narkoman Džeremi, ali dobro je vdeti kroz šta je on sve prošao, jer koliko god propusta ova serja imala, sa Džeremjem je sve pravilno odrađeno. U pravo vreme je dobijao određene osobine odrasle osobe. I koliko god ja ne volela Viki, stvarno ih šipujem. I sećam se da sam ih baš,baš šipovala kad sam prvi put gledala dok sam mrzela Tajlera. Sad ne mogu da ga mrzim, ali bio se seljak u prvoj sezoni, stvarno.
Kerolajn je toliko nežna osoba i to nam je predstavljeno od početka. Ona samo traži nekoga ko će je prihvatiti takvu kakva jeste, ali pre toga taj neko mora da bude spreman da je upozna. Nikoga nije našla ko bi to hteo. Čak ni Elena, ni Boni. Pogotovo Elena. Odbojna je prema njoj. Ne želi da zna šta se nalazi iza Kerolajninih postupaka, samo sudi o njima. Zato ja volim Kerolajn. Iskrena je. Ništa ne čini da bi napakostila drugima, a u tom svetu u kom oni žive takav neko uvek gubi. I i kad pokuša da uradi nešto čme bi eventualno nekom drugom nešto uskratila, ona je iskrena i ne čini to iz zle namere. Jednostavno, shvata da mora da se bori za sebe.
Met je propatio previše. Jbt, mi ovde saznajemo da je njegova majka na plaži sa dečkom i da je bukvalno boli uvo šta joj se dešava se decom. Ali Met šipuje Džeremi i Viki. :')
"You know what: how about all of you shut up and help me find my sister?"
"You know, Elena and I, we've known each other for a long time. We might not be together right now, but I look out for her. And I'll always look out for her."

Ljubav.<3 Previše je dobar lik da bi ga ikada ubili.
I Stefan koji prsluškuje Elenin i Metov razgovor..to je toliko jadno da jadnije ne može biti. Ja dajem glavu da Elena Stefana ne bi ni pogledala da on nije tako naletao na nju. Imao je jedan način da je osovji, i to je da zna sve o njoj, da tačno zna šta da kaže i kako da se ponaša...očajno. Dok je Dejmonov i Elenin prvi susret bio totalno prirodan, neisfoliran, pun ISKRENOSTI, svaki Stefanov i Elenin susret je čista farsa. Sad, mene zanima da li Elena nevina?! Iskreno. Kad je Kerolajn rekla "Girls like boys, boys like girls..sex" Elena je to prihvatila previše "yeah, you're right." i to mi nikako NE liči na nekoga ko je nevin. Tako da-moje nade su uprete u to da joj Stefan nije prvi. Cerek BAR NEŠTO.
E sad, može neko da objasni ovo što se događa sa Viki jer koliko se ja sećam tako nešto se događalo samo sa Viki?! Ona je napadnuta od strane vampira, ali nije ubijena - imali smo gomilu takvih slučajeva, ali samo Viki je imala to nešto nalik moćima vampira: tipa pojavljivanje iza Meta u bolnici ni od kuda.
ELENA I DEJMON ♥ taj "prvi" susret. I'm shaking. Vrana, njen okret, njegov pogled GOSPODE Cerek Kako je gleda. AJAO. I kako je ona odmah izgubljena. AW.
"You mush be Elena. I'm Damon, Stefan's brother."
"He didn't tell me he had a brother."
"Well Stefan's not one to brag."
[....]
"I see why my brother's so smitten."
I iskren je sa njom OD SAMOG POČETKA. Ajao. Predivni su. Ništa se ne dešava, a toliko toga se dešava. xD
Damon: "We all know how those relationships end."
Elena: "You say it like every relationship is doomed to end."
Damon: "I'm a fatalist. "
Evo umrla sam. On je tako savršen. Ovo nam samo pokazuje koliko on ne veruje više u ljubav. Još više dočarava, sada kada znamo, da je voleo samo Ketrin tokom svih tih 150 godina. SAMO JEDNU DEVOJKU. ZA 150 GODINA. Crying or Very sad Kako ga Elena gleda dok priča o albumima. Koliko je šarmantan i sladak.
"It was nice to meet you Damon."
"Great meeting you too Elena."
I POLJUBI JOJ RUKU. Plakaću.
Gospode Bože. :') Čak mi ni ovaj Stefanov retardiran pogled u Dejmona ("retardiran" je jako mala reč) ne može uništiti savršenstvo ovog DE razgovora, i njihove poglede.

Stefan: "He wants to make my life miserable. That's how he enjoys his."
Really, Stefan?? YOu have no idea how wrong you are. Pisci ovde u stvari pokušavaju da nam pokažu jadnog Stefana i ZLOG Dejmona, ali sad kad mi znamo sve što će se kasnije desiti, znamo koliko je Stefan WRONG. I koliko on nema osnova da kaže tako nešto. Sama činjenica da ne pokušava da pomogne bratu govori toliko nisko o samom Stefanu.
Hm, hate on me, ali meni je 10x slađa scena kad Met pali Elenininu sveću nego sve SE scene u ovoj epzodi zajedno.
Stefan: "Well, I have a lot to apologize for."
Da, Stefane, super je sad što Elena to zna, a to što si se ti samo njoj ikada i izvinio nema veze. Jadni mali usamljeni Stefan. Evo svi te grlimo. -.-

When you lose someone, it stays with you, always reminding you of how easy it is to get hurt.

Zašto i ja svuda vidim DE? ♥

We met, and we talked, and it was epic, but. . .then the sun came up and reality set in.
All the awards Elena, all the awards! Samo što nije baš bilo epik, al' ajde...the sun came up and reality set in.
I ja ne mogu da verujem da ja u temi DRUGE EPIZODE SERIJE treba da komentarišem POLJUBAC "GLAVNOG" ŠIPA. Pa ne xD Scena kao scena nije bila loša, ok je..slatko je, ali kad su se oni poljubili, ja ništa nisam osetila. Ni trunku radosti,, slatkoće, bilo čega (to sam osetila čak i kad su se Adam i Kesi poljubili,a ne podnosim njih dvoje xD). Ništa epik ja tu ne vidim. Jednostavno, činjenica da je on nju osvojio tako što ju je uhodio tri meseca, tako što je znao tačno šta ona voli i samim tim unapred isplanirao njihove razgovore i sve šta treba da kaže je previše jaka da bih ja i pomišljala da počnem da ih šipujem.

Najveća razlika između SE i DE je u tome što je SE bilo isplanirano u detalje, a DE su se jednosavno desili. Because they belong together. 355

I jedna nebitna činjenica, ali moram da je istaknem: Elena je mnogo, ali MNOGO dobro obučena. Smile

48 Re: 02. The Night of the Comet on Mon 02 Jul 2012, 12:11 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Dobra epizoda. Vise desavanja i vise Damona. Very Happy

Jeremy: mi je bio divan. Vidi se koliko mu je stalo do Vicki. Hteo je da vidi kako je, je li dobro. To se zove ljubav. Steta sto ona to tada nije uvidela.

Tyler:..pff. Tada je bilo ocigledno da ga nije bilo mnogo briga za Vicki ili mozda to nije zeleo da pokaze.

Jenna: Sirota Jenna. Tanner samo sto je nije zivu pojeo. Ja bih mu zalepila jednu zamarcinu da sam na njegovom mestu.

Matt: Tu mi je vec bio bolji. Pokazao se kao zabrinuti brat i prijatelj. Brinuo je za Elenu i Vicki.

Caroline: Nista posebno u ovoj epizodi. Bilo mi je krivo kad je Damon ugrizao, but oh well..

Bonnie: I dalje extra drugarica, jako vedra, mnogo mi se to dopada.

Stefan: Ne znam stvarno sta vise da kazem za njega. Da sam ja na Eleninom mestu, tacno bih pomislila da je previse cudan..

Elena: Njen susret sa Damonom mi je bio vrh. Nacin na koji je gledao, a ona sva kao u soku. Verovatno je sokirana koliko je zgodan.
Poljubac sa Stefanom pff...
Inace se bas vidi koliko joj je stalo do drugih. Ne zeli da povredi nekom osecanja. Dobra je prijateljica.

Damon: Dusa moja bezobrazna! Ne moze da odoli a da se ne hrani na neduzne kampere i prolaznike. Ccc.. Nego, meni je najbolja scena na krovu. Kako se samo bukvalno zezao sa Vicki i njegova grimasa kad Stefan zavrsi onaj ''ozbiljni govor''. Puno sarkazma i crnog humora. Me lajki!

Sve u svemu, epizoda je bila dobra.

49 Re: 02. The Night of the Comet on Mon 02 Jul 2012, 1:02 pm

Starlight

Moderator
Moderator
sad kad gledam ponovo seriju nekako mi je smešno koliko je forsirana činjenica da je Damon glavni negativac i to samo zato što je vampir i što se ponaša u skladu sa tim. a serija je o vampirima. um, lol?

i što kaže Milica, možda je i bolje što nemamo više dnevnike. tek je druga epizoda, a meni je muka kolko Stefan i Elena pišu iste stvari. i malo je generalno njihovo ponašanje nerealno s obzirom da se poznaju jedva 3 dana. ne, na početku epizode se poznaju manje od 24 sata.

i Jennine borbe da se ponaša kao pravi roditelj. znam da mi je tolko bilo žao kolko joj je teško, a opet nisam bila ljuta na Jeremyja, lol.

Jeremyjeva zabrinutost za Vicki. ok, ovo je bio momenat kad sam baš počela da ih shipujem. i shipovala sam ih do njene smrti, čak i par epizoda posle. nije bila dobra za njega, al ju je voleo.

i vala drago mi je što su ubili onog profesora na kraju. mnogo je bio iritantan.

lep je momenat Stefana i Elene u hodniku kad razmenjuju knjigu.

Kerolajn je toliko nežna osoba i to nam je predstavljeno od početka. Ona samo traži nekoga ko će je prihvatiti takvu kakva jeste, ali pre toga taj neko mora da bude spreman da je upozna. Nikoga nije našla ko bi to hteo. Čak ni Elena, ni Boni. Pogotovo Elena. Odbojna je prema njoj. Ne želi da zna šta se nalazi iza Kerolajninih postupaka, samo sudi o njima. Zato ja volim Kerolajn. Iskrena je. Ništa ne čini da bi napakostila drugima, a u tom svetu u kom oni žive takav neko uvek gubi. I i kad pokuša da uradi nešto čme bi eventualno nekom drugom nešto uskratila, ona je iskrena i ne čini to iz zle namere. Jednostavno, shvata da mora da se bori za sebe.

kako si je divno opisala :')

ja mislim da je Eleni Matt bio prvi dečko.

Jeremy je baš bio grozan pre Jenni, a i prema Eleni. kapiram da ga jesu previše pritiskale. svejedno nije trebalo da bude baš tolko bezobrazan. zar je zaista verovao da će mu Vicki pomoći koja sebi ne može da pomogne?

kad je Elena prilazila vratima kuće Salvatorevih počela sam da se tresem jer sam znala šta sledi. taj prvi pogled koji su razmenili. ELENA NIJE USTUKNULA. i Damon je bio prirodan. sličan Damonu kojeg danas poznajemo. nije se krio iza maske koju je nosio pred Stefanom u prvoj epizodi. sada se samo krije iza doze predostrožnosti, procenjuje je, uporedjuje devojku koju je upoznao pre 4 meseca i ovu sad. procenjuje njenu reakciju na njega, jeste zaboravila, al nije zaboravila kako se oseća. videlo se njeno iznenadjenje kada ga je prvi put videla. nešto joj je bilo poznato, al nije znala šta. a Stefan je 100% bio ljubomoran. i ne mogu da ga krivim, svi znamo kako je sve prošlo sa Katherine. al to nije značilo da je morao da bude onako odvratan prema Eleni. zar je bilo tolko teško da joj na fin način stavi do znanja da je došla u pogrešnom trenutku? kada joj Damon poljubi ruku i njen pogled. PA UMRLA SAM. i mene sad zanima zašto su Stefan i Damon isto obučeni haha lol. nevermind.

Bonnie je sve lepo rekla Eleni za Stefana. ne znam gde joj je nestalo to da uvek kaže ono što Elena treba da čuje, a ne samo što želi da čuje. kasnije se to suviše retko dešavalo, a više puta je trebalo Eleni.

Tyler i Jeremy su mi mnogo smešni sa ovom njihovom borbom oko Vicki, ako to uopšte tako može da se nazove.

što kaže Jovana, onaj mali trenutak izmedju Elene i Matta je lepši od svake SE scene u epizodi. ja inače nikad nisam videla neku hemiju izmedju Elene i Matta, al ta scena je imala upravo to, hemiju. kad sam prvi put gledala seriju, bila sam u fazonu, daj bre Matte miči se vidiš da je zanimaš haha

znate šta me sad najviše nervira? činjenica da mi nismo videli ni sekund tog epic razgovora glavnog shipa serije. oboje su navodno oduševljeni razgovorom, a mi čak ne znamo ni zašto.

i stvarno nam fale ti momenti gde cela ekipa bleji u baru. u celoj seriji smo ih imali jedva par puta. ono kao, dal je moguće da su Tyler i Elena imali ikakav kontakt nezavisno od Caroline, ili da je Elena nekad IZLAZILA SA DRUŠTVOM. i kako Caroline nije mogla da veruje da je Vicki spavala sa Jeremyjem haha i kako svi nešto pametno imaju da kažu, a niko nikog ne razume, lol.

Damon je bio odvratan prema Vicki.to je činjenica.bukvalno je psihički maltretirao čisto da mi Stefan obratio pažnju na njega i to nije u redu. samo to je opet uradio iz one namere koja je i vidna već 3 sezone. da Stefan prihvati sebe. svi znamo da Stefan nije srećan u svom uzdržavanju. a bogami neće biti ni u 4.sezoni. Stefan naravno na pogrešno mesto usmerava svoju mržnju. nje ne bi trebalo da postoji uopšte. kada bi prihvatio sebe, mržnja bi nestala. mržnja i bes koje on i dalje oseća, koje i dalje usmerava ka Damonu.

Jenna je genijalna sa svojim pretraživanjem. kolko su Elena i Jeremy srećni što je ona uopšte bila pored njih.

kolko je lako bilo voleti Elenu u prve 2 epizode. bukvalno sam je u svemu podržavala.

tačno po načinu na koji Damon gleda na Caroline vidimo razliku izmedju toga i njegovog pogleda na Elenu. ovde je izgledao kao grabljivica, a sa Elenom je izgledao prirodno. nije forsirao nijednu svoju reakciju. da, osmeh fazade je bio tu, al njegove oči. on zna da ona nije Katherine, za sad mu ona još uvek predstavlja isključivo utehu jer Katherine nije pored njega, al takodje postoji i deo njega koji je radoznao da je upozna, i to ne samo zato što je ona ista Katherine već zog njihovog susreta pred smrt njenih roditelja. naravno to se već jasno vidi u 1x03, stićićemo već do toga.

meni nije bio nešto prvi poljubac Elene i Stefana. i jako mi smeta što se desio tako rano. ok, jedan od mojih najvećih shipova Wade/Zoe se poljubio odmah u prvoj epizodi, pa zatim i u drugoj, al posle se nisu poljubili čitavu sezonu. čitave sezone su gradili te emocije. smeta mi što su tako ubrzali SE. da nisu, možda bi i bili pristojan ship uprkos tome što je Stefan sve izmanipulisao. i niko ne može da mi kaže da je u drugoj epizodi već Stefan sa Elenom zbog nje same, a ne zbog Katherine. i u 1x01 i u 1x02 vidimo koliko njega i dalje boli uspomena na Katherine.

počelo je zlostavljanje Caroline. Damon u svom najgorem izdanju definitivno.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

50 Re: 02. The Night of the Comet on Mon 02 Jul 2012, 1:15 pm

Rose ♥

Kaja wrote:znate šta me sad najviše nervira? činjenica da mi nismo videli ni sekund tog epic razgovora glavnog shipa serije. oboje su navodno oduševljeni razgovorom, a mi čak ne znamo ni zašto.
Taj razgovor je verovatno tekao tako što je Stefan završavao svaku Eleninu rečenicu, jer je on, jelte, njen soul mate. Right. xD Osećam da joj je ceo dnevnik pročitao i da tačno zna svaku njenu misao. A i da ga nije pročitao, uhodio ju je 4 meseca. That's enough. Smile I onda, pošto su znali da bi taj razgovor jako glupo izgledao nama koji znamo šta se dešava dalje u seriji, nisu ga ni prikazali. Fail. xD

Zaboravila sam da napomenem da me stvarno oduševljavaju Elenini govori koji podstiču. Kao onaj razgovor sa Jennom pre nego što je otišla kod Stefana. Što Kaja kaže, uživanje je voleti ovu Elenu. Stvarno. ♥

I ponavljam: previše fale ta njihova normalna druženja. Serija je sada ušla u fazu kada postoji samo BORBA protiv Klausa, Originalnih, borba za opstanak. Uvukla se bukvalno u to, i to duboko. Kao da nema mesta za te obične događaje, a treba ga pronaći, jer to osvežava seriju. Još je više približava svima nama.
Kaja wrote:ono kao, dal je moguće da su Tyler i Elena imali ikakav kontakt nezavisno od Caroline, ili da je Elena nekad IZLAZILA SA DRUŠTVOM.
Baš to. Nadam se da će se sad u četvrtoj sezoni malo vratiti na to. Pogovoto zato što su pominjali da je to sezona završne godine kada odlučuju kako će i gde će dalje... Nadam se ovakvim scenama.

51 Re: 02. The Night of the Comet Today at 2:24 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next