You are not connected. Please login or register

21. Before Sunset

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 21. Before Sunset on Fri 23 Mar 2012, 10:04 am

Starlight

Moderator
Moderator
Sinopsis:
Spoiler:
DAN BEZ VAMPIRA - Klaus i dalje namerava da napusti grad sa Elenom, ali nailazi na otpor od novog iznenađujućeg neprijatelja. Bonnie kontaktira Abby da joj pomogne sa komplikovanom čarolijom. Kako se događaji otimaju kontroli, Elena je rešena da zaštiti Caroline. Damon i Stefan osiguraju Tylerovu pomoć, dok Bonnie i Jeremy preuzimaju strahovit rizik kako bi se uverili da je njena čin efektna. Damon i Stefan razgovaraju iznenadjujuće otvoreno o budućnosti.

Spisatelj: Charlie Charbonneau i Daphne Miles
Režiser: Chris Grismer
Emitovanje: 3. maj 2012

Promo Video:
[Link]

Episode Stills:
[Link]

Webclip:
[Link]

Last edited by Starlight on Sun 01 Jul 2012, 8:34 pm; edited 2 times in total

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

2 Re: 21. Before Sunset on Fri 23 Mar 2012, 5:20 pm

Em (:

Moderator
Moderator
A kako se beše zvala 2x21? The Sun Also Rises Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

3 Re: 21. Before Sunset on Fri 23 Mar 2012, 5:34 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Toliko slicnosti... Razz

4 Re: 21. Before Sunset on Fri 23 Mar 2012, 6:02 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
A 22. se zove 'Sunset' i 'Damon and Elena go towards the sunset and live happily ever after' Razz ... haha

https://twitter.com/#!/

5 Re: 21. Before Sunset on Fri 23 Mar 2012, 6:32 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
The Sun Also Rises nije imala bas srecan kraj.. Nadam se da to nece biti slucaj i sa ovom.. Razz

6 Re: 21. Before Sunset on Sat 24 Mar 2012, 12:27 am

Em (:

Moderator
Moderator
Vala, znajući TVD, biće još gore.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

7 Re: 21. Before Sunset on Sat 24 Mar 2012, 10:58 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Em (: wrote:Vala, znajući TVD, biće još gore.

ja sam ubedjena u to :S

Prosto nisam siguna da li zelim da gledam poslednje dve epizode Sad

8 Re: 21. Before Sunset on Thu 12 Apr 2012, 9:51 am

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Sinopsis:
Klaus acts on his intentions to leave town with Elena, but finds resistance from a surprising new enemy. Bonnie calls on Abby to help her with a difficult spell. As events spiral out of control, Elena is determined to protect Caroline, Damon and Stefan enlist Tyler’s help, while Bonnie and Jeremy take a terrifying risk to make sure her spell is effective. Damon and Stefan have a surprisingly candid conversation about the future.

9 Re: 21. Before Sunset on Thu 12 Apr 2012, 11:02 am

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Klaus acts on his intentions to leave town with Elena, but finds resistance from a surprising new enemy.

new enemy is a new villain ? Mad

Elena is determined to protect Caroline, Damon and Stefan enlist Tyler’s help

Tyler&Elena friendship Cerek

10 Re: 21. Before Sunset on Thu 12 Apr 2012, 11:14 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Joj, ko me je terao da citam sinopsis? Sad sam postala nervozna.... Razz

11 Re: 21. Before Sunset on Sun 15 Apr 2012, 11:06 am

Em (:

Moderator
Moderator
Znači Klaus će opet skočiti na Elenu jfekdcnhuie6fvgwj.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

12 Re: 21. Before Sunset on Thu 19 Apr 2012, 4:23 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
I smell danger...
Spoiler:

13 Re: 21. Before Sunset on Thu 19 Apr 2012, 4:38 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
kako je Džeremi na ovim slikama nekako posebno lijep Very Happy asjfhewufhuerheruhfh... 355

14 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 1:02 am

<3 Originals <3

Klaus spasao Caroline,Elena spasla Klausa.....hardcore mindfuck
Klaroline scena u skoli ^_^ srce srce srce
Elena me je iznervirala kad je rekla Tyleru da zove Stefana da joj pomogne ....Stefana???? seriously???

Rebekah Caroline scena mi je bila difnaaaaaaa Very Happy Njih dve bi bas mogle da budu extra team Smile

Sad(((((( Klaus Sad((((( NE MOGU TO DA URADE!!!!!!!
"Zurka" u Eleninoj kuci na kraju....savrseno Very Happy Ovoj seriji je NEOPHODNO vise takvih scena Very Happy Samo sto je bio prekratko :S Trebali su malo vise vremena da posvete tome :/

I zvanicno i ubedljivo najlepse scene u TVDu Elena/Jeremy scene srce Obozavam apsolutno svaku njihovu zajednicku scenu 355

WTF sa Elenom?Pa bila je ok o.O
I promo???? o Boze ne zelim da gledam sledecu epizodu :S Previse se plasim Sad((

15 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 1:09 am

Em (:

Moderator
Moderator
Brate, ja nikako nisam oduševljena epizodom O.o

Jedini deo koji mi se dopao je upravo ovo spašavanje međusobno Klaus/Elena. Mislim kontam da je odmah nakon toga on to zasr'o jer je bolestan i sebičan, ali ono, lepo je bilo dok je trajalo.

Iznenađena sam koliko nemam nikakva osećanja prema Alariku, k'o da gledam drugu osobu, ali bukvalno. O.o Nekako sam ravnodušna. Ubiju ga, ne ubiju ga - svejedno mi skroz. Blah.

Onaj deo kad ubijaju Klausa je sjajan, imam čak utisak da je Stefanu bilo žao, i da ga je to čak i samog iznenadilo u jednom trenutku. Sviđa mi se što je scena urađena u slow motionu nekom, ili polu slow motionu ne mogu da odredim lol. Ono kako se pogledaju.

Tajler/Elena scene! Sjajno! Tajler me je oduševio u ovoj epizodi, mica divna.

Also, scena koja mi se najviše dopala u celoj epizodi jeste ono kad se okupljaju kod Elene i nazdravljaju. Deluju kao velika srećna porodica. Ja se nadam da će se tako serija završiti, sa nekom sličnom scenom. Još više mi se sviđa što Stefan i Dejmon nisu bili prisutni u istoj. Very Happy To Klaus-free life! Cheers!

Odlična scena sa Stefanom i Dejmonom u automobilu. We make quite a team, huh? It took us a century and a half :') Sjajni su. Mada smo već otprilike znali na čemu će se završiti dijalog. Ali ono kad Dejmon natera Stefana da kaže WE WON sa entuzijazmom... Bebe. Smile Šteta što nisu stvarno pobedili.

I ne kontam šta se desilo na kraju. U promou za sledeću epizodu Elena je poprilično živa i zdrava. Kontam da se onesvestila zbog nedostatka krvi ili tako nešto, boga pitaj O.o Želim extended promo! Kad sam čula ono ''epic season finale'' naježila sam se. Brateeeeeee.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

16 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 1:23 am

daray

ova epizoda je totalni mindfuck

Alaric, pravi Alaric je za mene svejedno već mrtav, kada ovog gledam, ne znam, nemam neke osjećaje.
Bonnie i Jeremy, divna scena. She still loves him ^^

Ona scena kada "ubijaju" Klausa, Stefanov izraz lica, OMG
i ne, ne mogu da vjerujem da su to uradili, I just can't
ali Klaroline scena, aww

Tyler me tako prijatno iznenadio, vratio se Tyler kojeg sam ja voljela. "I'm not your bitch anymore!"

sad me silno zanima šta se desilo na vijeću, i da li je Rick to veće zlo od Klausa.

Ona scena u Eleninoj kući kada su svi na okupu. Bez Damon i Stefana, koliko god mi to imalo simboliku toga da su oni bez njih zapravo to što jesu, i da su Stefan i Damon zapravo zajedno, sami, bez ikog, tako treba da bude.
Ipak, najljepša je scena u autu, brothers, i sve to.
Mada, JEL ONO ONA REKLA DA ON ODE NAĆI STEFANA!!?
Are you fuckin' kidding me. Nakon svega i svačega, i ona to izzjavi -.-
I ne to neću da shvatim, pa makar ispala i djetinjasta, nerazumna i sve slično -.-

http://horizoninblack.tumblr.com

17 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 7:10 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ne znam sta stvarno da kazem. Ova epizoda mi je zadala trilion udaraca i jos jednom dokazala da moram prestati da predvidjam i stvaram teorije, jer uvek ispadne nesto deseto..

Caroline/Rebekah su mi bile sjajne. Jako mi se dopala ta njihova scena. Definitivno bi trebale cesce da udruzuju snage!
Bilo mi je smesna scena gde Alaric vuce Caroline, a on sav gori. Naravno da mi je bilo krivo zbog Caroline, ali ipak..

Rebekah/Klaus Hm, pokusala je da ga upozori, ali idiot nikako da je poslusa. Bilo mi je sa jedne strane krivo sto nije otiao s njom. Onda se ne bi desilo sto se kasnije desilo.

Presmejala sam se na Damonovo ''Missed me. Missed me again'' recenicu dok ga je Klaus gadjao. I svidela mi se muzika u pozadini, stvarno predobro. Volim ovakve scene.
Bilo mi je smesno i kad je Damon zadirkivao Klausa zbog Caroline, a on sav kao: ''I'll kill you in your sleep'' fazonu. Svidja mi se sto su svi udruzili snage. Ovoga bi trebalo da bude cesce!

Bonnie/Abby Whatever.

Klaus being Team Stelena.. No offence but..

Poor Caroline.. stvarno ne bih volela da sam na njenom mestu. Srecom, Elena je tu. Iako volim Rica, ja sam bila presrecna kad ga je Elena na trenutak prevarila da bi oslobodila Caroline. U ovoj epizodi sam shvatila da mi je milije da dobri Ric bude mrtav, nego da Zli Ric bude medju zivim.

Klaroline: Jeste da je i sad bila prekratka scena, ali ipak je bila simpaticna. I ono njeno: ''Thank you.'' Ah... 355

Stvrno je ironicno kako Elena spasava Klausa nakon svega sto joj je uradio, but oh, well. I primetila sam da je stari Ric jos uvek tu negde, samo ga prekriva ovaj pokvarnjak.
Anyway, strasno sam se naljutila kad je Klaus odlucio da iscedi Elenu do smrti. Da, da, ljuta sam! I tacno sam znala da se to nece dobro zavrsiti po njega.
Ali mi je bilo smesno ono njegovo: ''Just between us girls..'' a Elena sva: ''Rott in hell.''
Tyler vs Klaus, prilicno napeto. I bas tad kad je hteo da ga ubije, BOOM, stizi Stefan i Damon da ga ubiju. U tom trenutku sam shvartila da mu nema spasa. Srce me je preseklo. Svo vreme sam u sebi govorila: ''NE, NE, NE!!!!
I kako ga je Stefan nekako gledao... uh.

Victory party: Well FUCK YOU! Nije on u potpunosti mrtav. Samo je u privremenoj komi. A kad se probudi...Uff, ne bih volela da budem na vasem mestu.. he

Defan: Nisam nesto preterano odusevljena.

A sta je sad ovo sa Elenom? Bolje bi im bilo da to ima smisla!

18 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 7:27 am

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Elena je rekla Tyleru 'Go call Stefan' je li tako? Da bi Stefan ubio Klausa,ne da bi se vratio da bude s njom :S Nemojte biti negativni,there will be a big twist in the finale,remember? Tjeraju nas sve da mislimo kako ce izabrati Stefana,a na kraju ce biti Damon. Mozda je to moje ludo DE srce,ali vise nego ikada vjerujem u njih. Smile
Inace DEFAN-amazing. No matter what happens,brothers stay brothers.

19 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 7:37 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ako mene pitate, ja se nadam da nece odabrati ni jednog ni drugog..

20 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 7:52 am

Em (:

Moderator
Moderator
Sad sam htela da kažem da nakon onog razgovora Elene i Klausa, kada joj on predočava kako je ona zapravo ta koja ih sprečava da budu porodica a ne Klaus, mislim da će Elena odabrati sebe, i nešto mi tako izgleda više nego ikada.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

21 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 8:27 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Elena kao i uvek divna, bori se sa sobom jer ako izabere jednog, onog drugog gubi. Razumem je potpuno. Mada, rekli su da u finalu bira. Videcemo sta ce se desiti. Zbunio me je blood losing momenat na kraju. o.O Jeremy i Bonnie su imali divan momenat kad ga je ozivljavala. Nekako sam se nadala da ce da nam pokazu vise, jer ja bas navijam za njih. Forwood su mi divni. Tyler se pretvarao preko 100 puta zbog opstanka s pravom ljubavi. Aw. Ali bukvalno.
Rica mi je toliko zao i toliko sam odusevljena kako Matt glumi zloce da ono. Isto kao kad je Klaus usao u njegovo telo. Bilo je fenomenalno. Nerviraju me samo sve ove komplikacije, stvarno.
Stemon momenat na kraju je bio divan. Upravo to: Jednog ce izabrati, drugi ce otici i za jedno 60-70 godina ce se ponovo naci i bice braca. Jer je to ono najlepse sto imaju.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

22 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 1:02 pm

daray

That awkward moment when Klaus ships Stelena -.-

http://horizoninblack.tumblr.com

23 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 2:07 pm

Rose ♥

Pa, epizoda je bila prilično dobra. Ne mogu da je poredim sa 2x21,but it's fine.

Rebekah: "We'll protect each other. Like we always have. Always and forever, Nik."
Volim ovu devojku. Mnogo. Čak su mi i suze krenule na ovu scenu. Ali, Klaus mi užasno ide na živce. GET THE FUCK OFF. Jbt, imaš Rebeku. Treba da ti bude dosta. I koliko je bola bilo u Rebekinim rečima "You don't need any more stupid hybrids." Samo želim da je retardirani Klaus jednom zagrli. Došlo mi je da uskočim u ekran kad je rekao "I'm not leaving without her." Go to the hell. -.- "Trust your hybrids over your family." Sad Pa kako može? Ogroman hejt bacam na Klausa.

I ja stvarno MORAM ponovo da fangirlšem oko
Stefan: Why don't you go to your room.
Jeremy: *ignoring*
Damon: Now.
Jeremy: *leaving*. Cerek

Naravno ponovo hejt na Klausa zato što je Stelena shipper. -.- A, taman sam ga videla kao fantastičnog DEer-a. No, still, mislim da je ceo taj govor bio da bi mu se približio. You know..old friend bonding and all.

KONAČNO: LOVE ZA STEFANA!
"You know, all this time and energy you spend trying to get me and my brother to hate each other..it's actually had the opposite effect." Hvala Bogu, Stef. Hvala Bogu. btw, it's thanks to Damon, but who counts. (....I do.)
I tek treći put u ovoj seriji osetila sam da Stefan na Dejmona gleda kao na svog brata. (da tek treći xD) Kad je rekao "Damon and I have been through a hell of a lot worse than you." :') Finally, Stefan. Trebala ti je čitava sezona da pokažeš malo "Damon is my brother" raspoloženja.

Inače, scena "Shh it's ok, it's ok. It's me. You're safe." je bila WOW. Malo awkward, jer, hello: od kad je videti Klausa olakšanje?! Ali eto, postalo je. xD I mnogo mi se svidelo Karolajnino "Thank you." Jesam bacala hejt po Klausu, ali drago mi je što mu je "bar malo zagrejala srce" xD

Što se tiče Eleninog spasavanja Klausa - želim da verujem da je to SAMO i ISKLJUČIVO zato što postoje šanse da je on taj koji je pretvorio Mary. Sve ostalo bi bilo debilno, nerealno i wtf?!

U onome "Get Stefan." je stvarno nedostajala reč "Damon". Onako, iskreno i nepristrasno to govorim. Jednostavno, vidi se da su hteli da bude samo "Stefan" iz nekih samo piscima (čitaj: Džuli) poznatih razloga. Whatever. Opet, možda je i zato što veruje da Klaus neće ubiti Stefana (ta precenjena Klefan bromance), i htela je da zaštiti Demona. (da, ovo je pristrasno Cerek )

TYLER ♥ Just let me love you. Oduševljena sam SVIME što je uradio za Kerolajn. I kako je sve lepo prosuo Klausu u lice. Just "wow".

Joseph je FANTASTIČNO odglumio scenu umiranja. Iako mi je sa jedne strane bilo drago što umire, suze su mi se pojavile u očima kad sam ga videla. Neko reče da u Stefanu vidi sažaljenje - mislim da je to jednsotavno znak neverice da Klaus konačno umire. Da je kraj. Pošto se bio pomirio sa tim da nikad neće dobiti osvetu, bla, bla, a sad je tako neočekivano mrtav. Eto.

Beremy. Agh, ponovo sam zavolela Boni. :') Dovoljno od mene.

MATT DONOVAN :') "I'm like a ninja" Koliko volim tog lika, neverovatno. I ponovo njegova bromance sa Tajlerom i Džeremijem. Pa ništa savršenija. OVO ME TAKO PODSEĆA NA PRVU SEZONU. Kada je bilo NORMALNIH scena iz svakodnevnog života.
"Hang on. Do you guys hear that?" Samo sam očekivala da se pojavi neko i pobije ih sve. Ali onda "That's the sound of a Klaus-free life." HAHAHA Scena je legendarna. Very Happy

Alarik. Ne mogu tako ni da ga zovem. Ko god da je - na neki čudan način mi se sviđa taj obrt radnje. Ova epizoda je svakako bila JAKO zanimljiva zbog njega. I ono na kraju - sa Liz i Kerol. Wow.

DEJMON. Kad nudi Abby krv, i onaj njegov pogled kad ona ćuti. Agh..boli ga brate. :/ Inače, nikad nisam bila time Bamon, ali moram da pirznam da mi se svidelo ono "I gotta say I'm team Bonnie in this one." Mislim ne vidim tu ništa više od nekog NE neprijateljstva - ne mogu da nazivam to prijateljstvom, ali bilo je kind of kul. Smile Dobar su tim,realno.
Damon: "What? What does that mean? Bonnie, I don't speak witch." haha Koliko ga obožavam. :') I koliko očajnički kaže "Am I still alive?!". Ljubav. Ali, scena kad prilazi Eleni..kad je pita "Hey, are you ok?", pa kad kaže "Come on." Kako on to kaže. Cerek :Pa te obične reči, kad on izbovara Eleni, zvuče tako magično. Istopila sam se. Bukvalno. :')

POSLEDNJA SALVATORE SCENA: AAAW Cerek
Stefan: "No, you know what THANK YOU." Hvala ti Stefane za ovo. Ono, WAS ABOUT TIME! xD
Damon: "It only took a century and a half." :')

Bilo bi kul da se epizoda završila ovim, sve je rečeno:
ALL THIS OVER ONE GIRL.
SHE'S A PRETTY SPECIAL GIRL.
YES SHE IS.
Fantastičan uvod za finale.

Ali, wth sa Elenom? Srce mi je stalno. Obožavam tu devojku, a u ovoj ep sam shvatila i da ću je uvek voleti. Predivna je. I toliko razumna, pametna, puna ljubavi, nade... Sve ono što je rekla Stefanu i Dejmonu. Pa, bilo je savršeno. Literally. Muka mi je od tog trougla, i ... nek završe sa tim nekako. LET THEM ALL BE HAPPY!

& just let me love Elena.

NE MOGU DA DOČEKAM FINALE.

24 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 2:56 pm

discobaby

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Ova epizoda ima jednu najupecatljiviju gresku-u jednom trenutku Klaus rastura Eleninu kucu,Bonie je u kuhinji sa svima,ima kompletnu sminku od prosle noci,kao i frizuru,koja joj je stajala celu noc i koja nema sanse da joj nije ukovrdzala kosu kompet.Onda za pola minuta izlazi na trem sa Klausom,Stefanom i Dejmonom,sa skinutom sminkom,u trenerci i SVEZE feniranom kosom!!Covece! 45454

25 Re: 21. Before Sunset on Fri 04 May 2012, 2:58 pm

Rose ♥

Plus - i dalje mi nije jasno kako je Elena pored dva vampira u kući, i jednog originalnog hibrida ispred, mogla da izađe neopažena - ono,priča sa Alarikom, uzme ključeve od kola, i njima ode do škole. xD

26 Re: 21. Before Sunset Today at 4:34 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next