You are not connected. Please login or register

20. Do Not Go Gentle

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

26 Re: 20. Do Not Go Gentle on Wed 11 Apr 2012, 3:40 pm

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Caroline izmedju Tylera i Klausa.. A Klaus joj pruza ruku.. joooj Cerek
SE se drze za ruke pred Damonom?! Shocked
Elena place!! O MAJ GAD!! Ric, is he okay?!

Last edited by Sanjchyx3 on Wed 11 Apr 2012, 5:32 pm; edited 1 time in total

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

27 Re: 20. Do Not Go Gentle on Wed 11 Apr 2012, 3:59 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
ELANA PLAČE. Umreću, okej. :smrcc:
Stefan i ona deluju kao da su se pomirili.
Dejmon..ne mogu. Sad
On upada na žurku kao da ne zna da postoji - u jakni je. I vidi nju sa Stefanom... Ne mogu :smrcc:
Želim ovu scenu gde Elena plače, ali u DEJMONOVOM zagrljaju. Eto. Samo to..

FORWOOD <3 Lepote moje srećne. Vidi ih kako se smejuu! ^^

28 Re: 20. Do Not Go Gentle on Wed 11 Apr 2012, 7:22 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
zašto je ona sa Stefanom, i kao sad plače.
Zašto mi izgleda kao da su se pomirili -.-
I Damon upada onako u crnoj jakni, sav "I don't care for other stuff"

http://horizoninblack.tumblr.com

29 Re: 20. Do Not Go Gentle on Wed 11 Apr 2012, 8:12 pm

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Drze se za ruke jer je Damon vjerovatno uletio u momentu kada su plesali,pa je to sasvim logicno. Mozemo se kladiti da place jer je neko umro,a po svemu sudeci to ce da bude Ric i to je bas kao so na ranu! Aa vidite koliko spoilera za tu epizodu i SE,SE..a za sljedecu svi znamo da je DE,ali ne dobijamo slike. Tako je bilo i za 3x18...dobili smo i SE I DE sliku i na kraju nije nista dobro bilo,najbolje je da nas drze u tajnosti,jer na kraju se uvijek najbolje zavrsi kada je tako Smile

30 Re: 20. Do Not Go Gentle on Thu 12 Apr 2012, 11:23 am

<3 Originals <3

Forwood srce duse moje divne ^_^

"The Vampire Diaries" stages a Decade Dance every year -- and this season's highly anticipated Mystic Falls High soiree will take us back to the 1920s. Zap2it has your exclusive first look at some hot photos from the big event!

After Elena's little trip to Colorado with Damon brings about some new developments, Caroline urges Elena to invite Stefan to the dance.

We know what you're thinking. Usually, we'd expect Damon and Elena to share a dance (it's tradition!) but this week, romance isn't high on Damon's to-do list as he tries to save his best friend. Yes, Alaric's situation is growing increasingly worse. Let's just say that Dr. Jekyll is spending a lot more time as Mr. Hyde these days, and Damon and Meredith have to take some desperate measures.

Don't worry, though -- Damon doesn't miss the dance entirely. As you can see from the photos below, he will crash the party. He won't exactly have his dancing shoes on, though.

Meanwhile, Tyler goes to the dance determined to win Caroline over. She's happy to see him, but when Klaus shows up, things get complicated. How much do you love Candice Accola's glare in the photos below? We're particularly excited to see Bonnie and Jamie get down on the dance floor. (Have you seen Kat Graham's moves?) After a series of unfortunate circumstances, it's really nice to see Bonnie looking so happy.

Naturally, it won't last long. Damon's arrival at the dance spells bad news for Bonnie, Matt, and Jeremy when he asks them for help in undoing a very dangerous spell. By the looks of things, it ends very badly, with Elena sobbing in Stefan's arms.

Death at the decade dance is also a tradition.

31 Re: 20. Do Not Go Gentle on Sat 14 Apr 2012, 1:33 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Ne mislim da će Ric biti taj koji umire, jednostavno ne bi bilo smisleno. o.O
Mislim, ja ga volim i ne dam, zato ne bi bilo. ROFL
Malo mi se bljucka od te SE scene. Ali videćemo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

32 Re: 20. Do Not Go Gentle on Sat 14 Apr 2012, 7:35 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Death at the decade dance is also a tradition.
Samo ne neko koga volim! Razz

33 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 20 Apr 2012, 8:54 am

discobaby

Someone's New in Your World
Mislim da Elena place,jer se rastaje sa Stefanom.To je sasvim normalan nastavak price,posle 19-e epizode,svega sto oseca prema Dejmonu i svega sto je Rouz rekla.

Zaista mislim da bi nas smatrali ozbiljnim pacijentima,ako bi nam servirali "ljubav" izmedju Stefana i Elene,posle ove epizode.Istina da Elena mnogo voli Stefana,ali tu vise nema reci o ljubavi.Drag joj je i to je sve....

34 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 20 Apr 2012, 1:20 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Svejedno, i da je tako ja ću sada plakati zbog Stefana.
Ja više stvarno ne znam kako da se osećam povodom ove serije.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

35 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 20 Apr 2012, 4:44 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
discobaby wrote:Mislim da Elena place,jer se rastaje sa Stefanom.To je sasvim normalan nastavak price,posle 19-e epizode,svega sto oseca prema Dejmonu i svega sto je Rouz rekla.

Zaista mislim da bi nas smatrali ozbiljnim pacijentima,ako bi nam servirali "ljubav" izmedju Stefana i Elene,posle ove epizode.Istina da Elena mnogo voli Stefana,ali tu vise nema reci o ljubavi.Drag joj je i to je sve....
Nadam se da ce biti tako.. Razz

36 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 1:12 am

Em (:

Moderator
Moderator
Ja stvarno ne znam kako da se osećam posle ove epizode. Ne znam kako generalno da se osećam sa ovom serijom. Sve boli, u redu?

Prva stvar koju moram da prokomentarišem je Stelena. Ja više ne znam ni koji sam tim. Mislim, definitivno sam za DE, hardcore, ali ove scene, poput poslednje SE u ovoj epizodi sa YOU HAVE ME rečenicom... :/ Jbt, voli je i on. A ovo što Elena isprobava i jednog i drugog da bi donela konačno odluku - mislim da samu sebe samo još više zbunjuje jer ih voli obojicu za sada. Da, OBOJICU.

Druga stvar jeste da that kind of love never dies i to je verovatno istina. I mi moramo da se pomirimo sa time. I vice versa.

Treća stvar je da sam bukvalno umrla kada je Elena rekla da nema nikoga na svetu. Koliko ja volim tu devojku... to nije humano. Previše je volim i previše je razumem i... Ne znam, ne mogu da shvatim kako ljudi mogu da je mrze i pričaju svašta o njoj. Ona samo pokušava da se snađe, da sačuva prijatelje i porodicu, da preživi nekako. Kako ljudi ne vide u kakvom je sosu? Kako možete da je krivite uopšte?! Beba moja divna. ♥

Četvrta stvar - Dalaric. UGLY TEARS. Dejmon je ja mislim mogao opušteno da umre pored Rica onde. Koliko se borio sa suzama i koliko je zamalo zaplakao... mislila sam da je u ono piće stavio krv neku da ga zavara. Ali ispoštovao je njegov izbor. Jao bože, najlepši bromance u istoriji bromanceova. :/

Sada se više nego ikada plašim da će ubiti Rika. Možda ne u finalu (ali je vrlo moguće, više ništa ne verujem. Je l' potpisao Met za 4. sezonu? :/) ali šta ako postane toliko zao da bi im to bila jedina opcija?

I Met i Džeremi koji mu nazdravljaju a onda Džeremi pušta suzu koju pokušava da sakrije. It's okay to cry, Jer. We shall all cry with you. Ali kada se Elena oprostila sa Rikom i kada su izašli ispred, a ono upaljene sveće i svi oni tu stoje, uz njega, poslednji pozdrav... isplakala sam dušu.

I da, sada već mogu da vidim kako su poveli seriju u pravcu Season 1 i Season 2 finale clash - Boni je opet na nekom pohodu koji ni ne želim da komentarišem, užasno me nervira. Kapiram je, i kapiram da je sad pod Esterinom kontrolom ali ne mogu ja nju, previše me iritira. NISI JEDINA KOJA JE IZGUBILA SVE. POGLEDAJ ELENU. -.-

I tako, bili su pravu kada su rekli da će nam 3x20 slomiti srce. Zbog ove SE scene molim boga da Elena odabere sebe da bi na kraju DE bilo endgame. Nekako. Nešto. Mislim da je to ispravan izbor, s obzirom da se ne planira kraj serije još uvek.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

37 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 4:35 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Dakle, Alaric kojeg svi znamo i volimo je gone.
I svi plačemo.
I sve boli.
And then comes Stefan.
AND MAKES EVERYTHING ABOUT HIMSELF AND SE EPIC LUUUV.
ISUSE HRISTE.
Ovo je trebalo da bude o Alaricu.
O ALARICU.
I ČINJENICI DA SMO GA IZGUBILI.
NE O TEBI.
ILI O TEBI I ELENI,

I svi ostali, pogotovo Caroline sa svojim “Stefan is your epic luuv”. Rolling Eyes
Bože, koliko ne podnosim pola ove serije.

Ono što me najviše boli je to što Dalaric više nikada neće imati šansu da budu best friends, prava braća ove serije. I Damon OPET mora da prolazi kroz sve to sam. I duša me boli. I sve me boli. I mrzim sve.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

38 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 6:44 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ah covece, ova epizoda me je bukvalno dovela do suza! Nisam mogla da se sudrzim.
I stvarno bi trebala da prestanem da citam spojlere. Uvek ispadne nesto sasvim deseto.

Odakle poceti...hmm.. Valjda od pocetka? he

Prva scena gde Klaus crta... jako slatko, a iako je to ustvari bila Esther, bilo mi je jako simpaticno kako ga je ubedila da ode na ples. Njegova reakcija kad je rekla da se tamo biti Caroline, a on sav kao: ''Zabole me!'' Lazovu! Ai jos sladje mi je bilo kad je ipak odlucio da ode zbog Rebeke. ^^

Stelena momenti... necu reci da su bili losi, but they mean nothing to me! he

Caroline/Tyler/Klaus: Presmejala sam se! Stvarno je bila cudna ta ''Alpha male'' scena. Candice je bila u pravu kad je rekla da ce biti cudno.
Drago mi je sto Tyler vise nije vezan za Klusa, ali me je ipak rastuzilo sto je kao neki pas bespomocno gledao kako Caroline plese sa Klausom. Pa ja zelim da i on bude srecan!
Anyway, Klaroline! Iako je scena nije trajala onoliko koliko sam ocekivala, bilo mi je dovoljno da pocnem da fangrlisem kao luda. Koliko su samo blizu bili i ti pogledi.. Ona je bila sva zabezeknuta kad joj je rekao da ce je cekati. Drago mi je sto razume da ona nije spremna da bilo sta uradi s njim. Alright, ako bude potrebno cak da celu cetvrtu sezonu cekam da se desi nesto medju njima, cekacu. Trpecu!

Dalaric: Joj, zasto im to radite? Zasto mucite mog Damona? Kako je samo bio uznemiren. Tacno sam bila potresena na njihovu scenu. Jer ovo je stvarno najdivniji bromance ikada! Stvarno ne zelim da ga ubiju!
Scena izmedju Damona i Meredith mi je bila simpaticna iako ja nju ne volim. Imaju potencijala, ali nista bez Rica!
Bilo mi je strasno zao Elene i Jer-a. Kao sto veli: ''Sad vise nemam nikoga.'' To me je ubilo.
Scena gde su svi dosli da se na neki nacin pozdrave sa Ricom. To je bio vrhunac. Plakala sam kao kisa!
Ali znala sam da to nije kraj. Esther ima po jos koji trik u rukavu. BITCH!!!

Sve u svemu, jako emotivna epizoda... placeem

39 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 8:04 am

Rose ♥

Ja ću samo reći: Molim vas neka neko JEDNOM zagrli i Dejmona. :smrcc: NIjednom nije dobio zaggrljaj u celoj trećoj sezoni. -.- Jedine koje je ustvari i dobio su bili PO JEDAN u svakoj sezoni,od Elene.
Srce me boli zbog njega. Sve me boli zbog njega. Toliko ljubavi i dobrote u jednoj osobi, a nikome nije dovoljno stalo da ga natera da sve pokaže drugima.
I njegovo izvinjenje Boni... Ja ne podnosim Bamon kao šip, ali to je bilo predivno. Potpuno u Dejmonovom fazonu: VIDI SE da mu je MNOGO krivo, i da zna da to nije smeo da uradi, ali da i to potpiskuje jer zna da niko neće biti tu da ga podrži..u bilo čemu. Niko. Crying or Very sad

"Is it time to get me a dream?" - najdivnija scena. Najdivnija. Okej? Crying or Very sad

Damon: Sorry, I killed you ……twice.
Alaric: So I have to actually die to get a real apology?

Pa umrla sam. :smrcc: I Džeremi... :smrcc: I kad im je Alarik govorio kako Džeremi i Elena predstavljaju nešto najblže porodici što je ikada imao. :smrcc:

Ali, ubilo me ovo:

Ne mogu ja ovu seriju više.

40 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 9:44 am

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town

ova scena me uništila. cryyy

Ja ne mogu. DALARIC - best bromance ever !!!

i ovo.

placeem placeem placeem

https://twitter.com/#!/

41 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 9:55 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

Julie kako se osudjujes da nam ovo radis!!! placeem

42 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 11:54 am

Em (:

Moderator
Moderator
Ta scena kad izađu i kad su svi tu uz sveće. Zato ne smem da gledam epizodu ponovo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

43 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 11:59 am

Delena ❥

♥ Caroline Forbes ♥ wrote:
Julie kako se osudjujes da nam ovo radis!!! placeem
A i mene to zanima ? Ta zena uvijek napravi lose po Damon, opet suze u ocima dokle vise Sad opet ostade sam.
Alaric je uvijek bio tu za njega sada :S

44 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 12:24 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ovo joj nikad necu oprostiti! -.-
Oni su imali tako divno prijateljstvo..

45 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 2:14 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Au. Dusu sam isplakala.
Epizoda je bila okej, nista posebno, sto se radnje tice ali .. emotions .. :O God.

SE .. prosto vise necu ni da komentarisem. Ne mogu. Nemam zivaca. I Caroline .. seriously? Rolling Eyes

ALARIC. srce

Unistile su me scene. Oduvek sam ja shvatala koliko je njegov lik znacajan i koliko je on u stvari uvek bio veza izmedju svih njih .. onaj koji je bio tu za sve. Ali tek kada sam videla kako se pozdravljao sa Jeremijem i Elenom i kada je izasao napolje i svi su bili tamo .. :') Zasluzio je.

I Dalaric scene. Ja stvarno vise ne znam kako bi K&J jos mogli da uniste Damona. Ja stvarno mislim da vise nema nacina. Da su sve iskoristili u ove 3 sezone. Sve su mu do sad oduzeli i unistili ali Alarica .. au. On je jedna od 3 osobe koje Damon voli i za koje bi sve uradio. BEST BROMANCE EVER. Kada samo vidim Damonove poglede i koliko se trudio da ne zaplace i da ostane smiren i hladan .. Umrla sam. Alaric i Damon koji smo obozavali se vise nikad nece vratiti, kao ni sam Alaric i to je ono sto najvise boli.
Mada da budem iskrena ocekivala sam neki epic quote za kraj.

Ko zna sta ce biti sad sa ovim novim Alaricom. :S Plasi me mnogo.

I Klaus & Caroline kao i uvek, savrseni. Po sitnicama se vidi koliko bi mogli biti epic.

46 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 2:21 pm

discobaby

"Mnogo buke ni oko cega"....

"Srceparajuce Stelena scene"...ja ih nisam videla.Ozbiljno,sve oko Stelene mi je suvise pateticno,a kako kaze jedan nas glumac-pateticno je,kad je nesto lazno...

Klaus i Kerolajn,od onako divnih slika i najave romanticnih trenutaka,dobili smo otimanje preplasene Kerolajn od Tajlera,par pretnji i teatralan odlazak Klausa.

"Bombasticna epizoda"..mislim ako to predstavlja konstantno ubijanje Dejmona u pojam,gazenje po svemu sto on oseca,1000000000x ubiti jadnog Alarika i vratiti ga opet u zivot...neka im bude.

I generalno,mrzim kad je Dejmon povredjen...i mnogo mi je zao Alarika i svega sto se izdesavalo sa njim.Nije fer.

Secate se spoilera-Meredit bi mogla postati Dejmonova drugarica u picu,a mozda jos nesto...sta??Gluposti...

Scena kada svi stoje zajedno i zale za Alarikom je bas tuzna i uzasna...kada svi shvataju koliko su jadni i sami,svako na svoj nacin....Ta scena i Dejmonove suze mi dominiraju celom epizodom i to je sve.I naravno,kada Dejmon pije za Alarika...

Bilo bi lepo da bar sledeca bude dostojna 19-e epizode....

47 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 6:55 pm

Rose ♥

Eh, da...je l' može neko da mi objasni: zašto je Julie ovde plakala ZBOG STEFANA?! WTF? Da nije žalosno bilo bi smešno.

I nadam se da će Meredit biti dobar prijatelj Dejmonu. Neka ima bar nju kao NEKI oslonac. Volim je.

Kerolajnino "I love you" Tajleru ♥
Iako me Kerolajn užasno nervira zbog potenciranja SE, i blaćenja po Dejmonu. Užasno.

btw, nervira me i Stefan. Još više. TAKO JE PATETIČAN bio onaj govor ELENI kako mora da se izvini Boni. Izvini - idi pa se izvini. Da li Elena to MORA da zna, a ustvari boli te uvo?! Poludela sam. Jbm ti ja izvinjenje kad kažeš "Thank you" -.- A, Elena je naravno odmah pala na taj njegov govor. Agh -.- Koja glupost.

Last edited by Rose ♥ on Fri 27 Apr 2012, 7:08 pm; edited 1 time in total

48 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 6:58 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
U cijeloj epizodi, ja sam vidjela samo dvije svijetle tačke:

1. Kerolajnino 'I love you' Tajleru Cerek (ja presrećna !)
2. Meredit !!!
stvarno ima potencijala da bude savršen lik. hoću da Torej bude main cast sledeće sezone i hoću Dejmon&Meredit friendship !!! Obavezno !

https://twitter.com/#!/

49 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 7:29 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Aaaaa sta se desilo?! Ne mogu da verujem... Sad Sad Sad
Ne mogu da razumem kako ljudi mrze Elenu... Pa sve je izgubila, celu porodicu, prijatelje... Toliko mi je bilo zao Sad
Stelena: ona scena u sali - nisam znala sta da radim, kako da se osecam Very Happy Bilo mi je zao Elene, ali opet su me iznervirali -.- Alaric umire a oni moraju da se mire i zezaju -.- I Stefan je odjednom isti kao u 2. sezoni? Kad se to desilo? Zar nije bio besan na Damona zbog DE?
Iskreno, nikad nisam obozavala Rica kao neke druge likove, ali nije ovo zasluzio... Ne mogu da verujem da je vampir. Imam utisak da nece ovo preziveti. Ili jos gore, da ostane ovakav :O
I zbog Damona mi je toliko zao... I Jeremyja Sad((
Klaroline - Caro pocinje da me nervira. I zbog Klausa (on je bio divan, dusa), i zbog Stelene... I sta joj znaci ono s Mattom?! Pa Matt je uvek bio Elenin drug, sta joj je sad?!

50 Re: 20. Do Not Go Gentle on Fri 27 Apr 2012, 8:39 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Invited in
Invited in
Elijah♥ wrote:
I Dalaric scene. Ja stvarno vise ne znam kako bi K&J jos mogli da uniste Damona. Ja stvarno mislim da vise nema nacina. Da su sve iskoristili u ove 3 sezone.

Biće načina, beleive me... kad god smo mislili da Damonu ne može gora stvar da se desi, oni su ga povredili još više. badmood

http://delenasoulmates.tumblr.com/

51 Re: 20. Do Not Go Gentle Today at 5:51 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next