You are not connected. Please login or register

18. The Murder of One

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 4]

76 Re: 18. The Murder of One on Sat 31 Mar 2012, 9:57 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Hteo je zbog Katherine da postane vampir, ali kad je ''umrla'', nije imao volje za zivotom i zeleo je da umre, ali ga je Stefan sprecio..

77 Re: 18. The Murder of One on Sat 31 Mar 2012, 10:04 pm

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
@Themma Moja reakcija.. xD
A moramo se prisjetiti da je Stefan natjerao Damona da se preobrati.. On je od svih njih najmanje zelio da postane vampir jer je cak zeleo da umre..
A ovo da je Damon drugi.. Meni ce uvek biti na prvom mestu..
Jednostavno J&K upropastavaju Stefanov lik i cine da ga sto vise i vise ljudi mrzi.. Stefan iz prve dve sezone nikad ne bi onako postupio.. I uopste nije normalno da jedan brat samo zbog osvete ucini onako nesto.. Jednostavno nije realno.. Al eto..

Rebekah&Klaus Nemam rijeci i cini mi se da nisam jedina koja misli da bi Klaus ucinio sve za nju.. Cak je i Finn rekao to a covek je bio u kovcegu 900 godina..

Caroline&Alaric Caroline me odusevljava iz epizode u epizodu.. Tacno ne znam sta cura moze uraditi da promenim misljenje o njoj.. Kako je puna razumevanja.. Ja znam da ne bih onako reagovala.. xD

Finn&Sage Taman kad su mi se svideli J&K cap.. Ma daj.. A meni se cini da je stvarno ono bila ta prava ljubav o kojoj svi pricaju.. Cura je 900 godina volela jednog coveka, a on je od zelje da umre promenio misljenje samo zbog nje.. A Finna jako gotivim jer covek jednostavno ne voli vampire.. Smatra ih cudovistima koji nasose zlo zivim bicima.. A tek njegov akcenatt .. 355

Rebekah&Damon Nije Damon sigurno zasluzio ono mucenje.. Ali kad nadjem na Beccinom mestu ni ja ne bih drugacije postupila.. A ona halucinacija.. Skontala sam cim je bila drugacija slika lol..Al dobro, covek je uzivao he Mada scena mi se svidela i pravicu se da je to bilo za prave Cerek

Bonnie&Klaus Vidim komentarisu koliko hemije ima izmedju njih haha lol.. Gluposti.. Bonnie mi nikad vise nije bilo zao.. Stvarno cura najvise ispasta zbog svega i ne razumijem zasto je vecina ljudi ne voli.. Jednostavno mi to ne ide u glavu..

Elena&Stefan Drago mi je sto je Stefan konacno dosao sebi.. Valjda mu sada ubijanje Klausa nece biti toliki prioritet.. Neka je rekao Eleni da je jos uvek voli i otvorio karte.. I neka je nije poljubio, jer vidi da ona oseca nesto prema Damonu.. Ipak nije hteo da igra prljavo.. Eto svi su prihvatili sem Elene.. Bozee.. Ono, svi znaju da Elena voli Damona sem Elene.. haha

Bloodlines A sta da kazem.. Jedno 95% sam sigurna da je Rose potekla od Elijah-ove krvi.. Sad znamo da Care ne da na Klausa.. Jeej.. A ako mi iko veruje imala sam neki strasan osecaj da ako se Originalni ubiju da ce nestati i svi vampiri.. Vec kad je ih je i Esther htela ubiti jer je rekla da treba unistiti cudovista koja je stvorila.. Jesam li ja vidovita??

Ako sam vidovita onda se necemo dobro provesti u vezi sa ovim Alaricovim alter egom.. Prvo zbog toga sto nije reagovao na Bonnie-nu cin i one biljke, pa onda zbog onog koca.. A i moramo se setiti onog pisma Jeremyju.. Tu sigurno ima nesto sto ce biti presudno u finalu sezone..

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

78 Re: 18. The Murder of One on Sat 31 Mar 2012, 10:11 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Bloodlines A sta da kazem.. Jedno 95% sam sigurna da je Rose potekla od Elijah-ove krvi.. Sad znamo da Care ne da na Klausa.. Jeej.. A ako mi iko veruje imala sam neki strasan osecaj da ako se Originalni ubiju da ce nestati i svi vampiri.. Vec kad je ih je i Esther htela ubiti jer je rekla da treba unistiti cudovista koja je stvorila.. Jesam li ja vidovita??

ahahahah... meni je ovo palo na pamet još prije devete epizode. mislim da sam čak i komentarisala po forumu. nebitno. Very Happy

uglavnom, super je ideja... Smile... Original family

https://twitter.com/#!/

79 Re: 18. The Murder of One on Sat 31 Mar 2012, 10:21 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Invited in
Invited in
London ♥ wrote:Zar nije Stefan preobratio Dejmona ?! Shocked
I zbog toga je Dejmon bio mnogo ljut, jer zapravo NIJE ŽELIO da postane vampir ?

Stefan ga je naterao da se nahrani, iako Damon to nije želeo zbog Katherinine smrti. Kao što rekoh, Damon je na početku želeo da postane vampir, ali posle navodne Katine smrti, predomislio se. Sad zavisi sa koje strane gledamo Very Happy

Kad bi sada pitali Damona, poželeo bi da je opet čovek.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

80 Re: 18. The Murder of One on Sun 01 Apr 2012, 6:12 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
London ♥ wrote:

ahahahah... meni je ovo palo na pamet još prije devete epizode. mislim da sam čak i komentarisala po forumu. nebitno. Very Happy

Nijesam mislila da ce ovko nesto smisliti. Nakon 14-e epizode mi je to palo napamet, ali onda sam pomislila da nema sanse da ce ovo ubaciti.. he

81 Re: 18. The Murder of One on Mon 02 Apr 2012, 8:05 am

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Princess Of Darkness wrote:
London ♥ wrote:

Nijesam mislila da ce ovko nesto smisliti. Nakon 14-e epizode mi je to palo napamet, ali onda sam pomislila da nema sanse da ce ovo ubaciti.. he

Nijesam? Snezo ti crnogorka?? Very Happy
Inace, dobro je da nisam jedina.. Koliko sam dana razmisljala o ovome stvarno sam postala opsednuta.. xD

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

82 Re: 18. The Murder of One on Mon 02 Apr 2012, 2:44 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Kad bi sada pitali Damona, poželeo bi da je opet čovek.

ČAK je i Džuli rekla da Dejmon više od Stefana želi da postane čovek. I znam da mu je, pored želje da bude voljen, ta želja najveća. <3

Inače, moram da napomenem, jedan Stefanov citat: "It's all my fault...I'm talking about the fact that you're also in love with Damon." Sve što se dešava je zbog njega. Ketrin je preobrazila Kerolajn zbog njega, Elena se zaljubila u Dejmona zbog njega...ceo svet se vrti oko Stefana. Čoveče, spusti se na zemlju. -.-

83 Re: 18. The Murder of One on Mon 02 Apr 2012, 2:57 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Stefan,

it's not all about you Razz

https://twitter.com/#!/

84 Re: 18. The Murder of One on Mon 02 Apr 2012, 7:29 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ma da, sad ispada da ta osećanja nisu postojala dok su Elena i Stefan bili zajedno... malo sutra.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

85 Re: 18. The Murder of One on Mon 02 Apr 2012, 10:55 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Invited in
Invited in
Postojala su osećanja, ali Damon ne bi tek tako preoteo devojku od brata dok su ovi dvoje još zajedno. Mislim da ni Elena ne bi imala dovoljno hrabrosti da ostavi Stefana da bi bila sa Damonom. Pa i ovako ne zna šta oseća, a Stefan ju je sve vreme odbacivao od sebe. Da nije otišao s Klausom, Elena i on bi još bili zajedno. Thank god Klaus came. Razbio je monotoniju.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

86 Re: 18. The Murder of One Today at 3:48 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4