You are not connected. Please login or register

17. Break On Through

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 1:19 am

Em (:

Moderator
Moderator
Okej, ova epizoda me je podsetila zbog čega sam pre bilo kog drugog tima, najpre TEAM ELENA.

Toliko volim ovu devojku, nije mi dobro koliko je volim bukvalno. Sam kraj epizode... kada ona shvata da je sama. BEBO MOJA. :'( Dođe mi da zaplačem koliko mi je bilo užasno kada sam videla tu scenu. Više nikog nema. I kad je pozvala Džeremija... :/ Bože, nisi sama, nisiii, jao Sad

I Stefan koji konačno ima nekakvu samokontrolu... hvala ti bože. Onaj pogled u Elenu kada daje krv Meredit... my Stelena heart was breaking. Sad Bože koliko emocija, i koliko ovaj Pol Vesli zna da glumi pa ja ne mogu.

Sa Sejdž nemam ništa da kažem, lol. Koliko smo očekivali njen lik, toliko mi je sva blah, bedna je. Ništa to xD

Takođe, imam utisak da se Rebeka opasno zaljubila u Dejmona... to je moj utisak, a vi kako hoćete.

Drama oko Boni i njene keve me užasno iritira. Ništa posebno. Retard što je otišla. Grešku za greškom pravi, umesto da ih ispravlja.

Mada mi je scena Boni/Elena bila fina. Mislim, konačno da Boni ne radi nešto pogrešno, sad mi je i nje žao nekako.

Ali Elena... Sad Ne mogu ja, ova serija me emotivno uništava svaki put, i tek sada.
Also, je li iko primetio da je ADejmonov izgled sada najbliži onom iz prve sezone? Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

27 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 6:21 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
A onako nesto, nisam se nesto posebno odusevila..

Sage mi je i dalje blah.. Pre bih rekla da je opsednuta Finnom, cim se u sekundi okrenula protiv njenog omiljenog ucenika. xD

Abby trt... Uvek bezi od problema, stvarno nije u redu to sto radi. Mogla je da ostane. Jako mi se svidelo kako je Caroline pokusavala da joj pomogne, to je bas lepo od nje. ^^

Moj jadni Ric... Zasto je bas on morao da bude serijski ubica? Stvarno mi je krivo zbog toga. Samo zelim da to vise prestane! placeem

Elena/Bonnie scena... *___* Predivno! srce

JEREMY!!!!!! srce srce srce Tako mi je drago sto ga vidim!!! 355

Damon/Sage/Rebekah.. nista posebno, cak i dosadno. Rolling Eyes

Ja inace volim Damona, ali sam strasno ljuta sto je ipak nasao to prokleto drvo! Kako je Rebekah mogla to da propusti? Umirem.... -.-

Sve u svemu,solidno, ali ja cu cekati sledecu koja ce biti i vise nego zanimljiva.. Very Happy

28 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 9:37 am

discobaby

Someone's New in Your World
Toliko od famozne "trojke",jesmo rekli da ovo nije HBO...Ocekivala sam mnogo,mnogo dinamicniju epizodu i da Sage bude neka extra riba,koja dolazi i muti razum okolo..kad ona nista i taaako mi je matora za Dejmona.Kao da je poljubio mamu...Da,on sada,izgledom,najvise podseca na starog Dejmona i tako mi je najlepsi.

Jako mi je zao Alarika i jako mi je glupo sto ga "koriste" za taj preokret...Prvi put mi je bilo zao i Meredith.Sad vidim koliko sam pogresila u proceni njenog lika.

Rebekina osecanja prema Dejmonu ce biti veliki problem...Opet je nasla razlog da me nervira...

Abby i Boni mi se ne svidjaju i njihove scene ne gledam..smaraju me.Kerolajn mi je divna,kao i uvek.

Sve u svemu,opet cekam sledecu epizodu za akciju....

Konacno Jeremy!!Neka se vrati,bas mi nedostaje,a nedostaje i Eleni,ali sama je izabrala da bude usamljena...Da nije ispljuvala Dejmonova osecanja,ne bi je nikada ostavio.Nikad se niko nije ponasao tako zastitnicki sa njom(osim Alarika,ali sada je i to problem),ali vidimo da i Dejmon ima svoju granicu.Niko ne voli da bude odbacen.

Bilo je i vreme da se Stefan dovede u red,malo se kontrolise i prestane da igra loseg momka.

Obozavam Dejmona i kraj epizode.Uvek izvuce keca iz rukava.Verujem da ce krenuti od Rebeke.

29 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 10:08 am

PFCSteva

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
A kad izlazi ova epizoda?

30 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 10:11 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Pa izasla je sinoc...

31 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 3:14 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Nisam nešto oduševljena epizodom. Iskreno.

Damon: "You're happy. I'm happy." LET ME LOVE YOU! 355
Drago mi je da Stefan uspeva da se kontroliše.I drago mi je da su i Dejmon i Elena razlog toga. No - iskreno - iznervirala me užasno ona Dejmon i Elena scena -.- Ne želim da je komentarišem jer nema smisla. -.-
Najupečatljiviji deo je JEREMY i Elena. <3 Suze su mi pošle kad sam nju videla kako plače. I neopisivo mnogo MENI nedostaje Džeremi, ne mogu ni da zamislim kako nedostaje Eleni. Jedva čekam da se vrati.
Elena...volim tu devojku mnogo i samo želim da konačno bude srećna. I znam da često poludim i svašta pišem o njoj, ali ja nju volim! I uvek ću je voleti. No matter what. <3 TEAM ELENA!
Alarik: "Elena, I need to know that you and Jeremy are gonna be ok." 355
Savršeni su zajedno. Znam ja da će oni preživeti i bez Alarika, ali ne želim da on nikad ode iz ove serije! Ne sme. Jednostavno, sve je mnogo bolje kad je on tu.
Iako mi se iskreno ne sviđa što su ubacili ovu priču sa prstenom. I ne želim da upliću Džeremija u to, jer ako mi unište njegov lik....haduojaekdj..ne znam! Ne smeju!
Kerolajn 355 Tu devojku iz epizode u epizodu volim sve više i više. <3
Predivna je i divim joj se. "No one is better off without their parents." Kako je odrasla, sazrela...jednostavno savršena je.
Boni i Elena - slagaću ako kažem da nisam uživala u njihovoj sceni. Drago mi je da joj Boni nije okrenula leđa i da Elena zna da može na nju da se osloni u svkaom trenutku.
Rebekah - Hmm odjednom želim da se ona stvarno zaljubi u Dejmona. Realno - ona reakcija kada ju je Dejmon dodirnuo nakon pozivanja na "žurku". Huh..uostalom - kako bi mogla da ostane ravnodušna?!!
Sejdž - ne volim je nimalo. Kakva je ona Dejmonova Leksi kad ga je tako izdala? Poenta je u...? Nek se vrati odakle je i došla.

I ovo postaje sve opasnije za Orginalne. Jeste da bih volela da par njih uklone, ali ... šta ćemo m bez Klausa i Elajdže? Sad

32 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 4:48 pm

¿coka?

Konacno malo akcije, ali opet nije to to. Razz

Damooon aah

Rebekah je prelepa!

Opet malo Stefana i Elene. Neutral

Mnogo mi je zao Alarika >.<

Konacno se pojavljuju i Car i Bon a na kraju i malo Jer srce

Ali ipak se ceka glavni baja ---> Klaus mmmm

33 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 4:49 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Prilicno sam sigurna da ce preziveti svi osim Finn. Imam taj gadan osecaj da ce u sledecoj epizodi otegnuti papke.

34 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 5:21 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Ja želim jednu Elena temu posebno u kojoj ću sama da je obožavam. Worshippujem i tako to. Razz ♥ Divna moja princeza.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

35 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 5:48 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Nisam ni ja oduševljena mnogo epizodom, ali nema veze. Very Happy

ELENA&DŽEREMI !!! Divni suuu. Kad će Džeremi da se vrati ? Mad Sad
I Alarik sa onim: ' Elena, I need to know that you and Jeremy are gonna be ok. ' Prava su porodica. Obožavam ih. Ali, ne želim ih ovakooo Sad... Hoću da svi budu zajedno Sad

Elena - znam da često bacam hejt po njoj i da me često nervira... i ona i njeni postupci... ali, u ovoj epizodi je bila divna. I baš mi je bilo žao na kraju, kad je shvatila da je sama... Sad... HOĆU DA VRATE DŽEREMIJA VIŠE!!!

I drago mi je da joj je Boni oprostila. Iako me često obje nerviraju, ona scena je bila predivna... ♥
I da... Sviđa li se nekom ovaj šip: Boni i Džejmi ? Very Happy... meni su simpatični... po prvi put da mi se sviđa Boni sa nekim momkom... Very Happy

Kerolajn - Jesam li govorila koliko je volim ? Obožavam je. Definitivno, omiljeni ženski lik u seriji. Divna je. ♥

Stelena - simpatični su mi bili u ovoj epizodi, ali isključivo kao tim, kao prijatelji. Tako bi savršeni bili. Želim ih tako !

POL I TOREJ !!! 355 shvguehguerhu... Iako nisu progovarali, savršeni su zajedno... Obožavam ih, preslatki su. Smile

Volim i Meredit. To sam, čini mi se, i prije rekla. Oduševila me u ovoj epizodi. Samo se nadam da ovo nije njeno zadnje pojavljivanje i da će u četvrtoj postati main cast. Možda ! Laughing

ŠTA ĆE SADA DA BUDE SA ALARIKOM ?! blah -.-'... izbaciće ga iz serije. Sad... a on tako zaslužuje da bude srećan i da bude uz Elenu i Džeremija ! ♥ JELERIC TEAM FOREVER... ♥ Jeleric ?! Shocked Very Happy

Sejdž ne vredi ni komentarisati.
Dejmon se, kao i uvijek odlično snašao... Very Happy... Duša... ♥
Ali, koga ćeš to da ubiješ, Dejmone ?! Originalne, a ? Elajdžu, Klausa, Kola ? Mad

I stvarno, gdje je više Elajdža ?! Ja ne mogu više Sad VRATITE MI ELAJDŽUUU !!!

https://twitter.com/#!/

36 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 6:08 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Užasno me nervira Elenina opsesivna ljubav prema Stefanu. Nije mi je bilo uopšte žao na kraju epizode jer me toliko iznervirala na početku.

Elena prema Damonu u zadnje dvije epizode:

MIČI MI SE. SMETAŠ MI. TVOJA OSJEĆANJA SU PROBLEM. IDI BUDI HEARTLESS OPET. OMG. ZAŠTO SI HEARTLESS OPET. AKO NASTAVIŠ TAKO DA SE PONAŠAŠ OSTAĆEŠ SAM. ALI ŠTAAAAAAA NIJE U REDU S TOBOM DIKČINO. KAKO TI JE UOPŠTE PALO NA PAMET DA MU DAŠ KRV. NE TREBA ON DA SE KONTROLIŠE TREBA DA NASTAVI DA GLUMI ŽRTVU I SVE ĆE BITI OKEJ. TI SI KRIV ZA SVE ŠTO NE VALJA U MOM ŽIVOTU TI SI KRIV TI SI KRIV TI SI KRIV TI SI KRIV.

Isuse kriste i benedikte. PREKINITE DA JOJ ŽRTVUJETE KARAKTER KAKO BI DOKAZALI SE EPIC LUUUV. Tako mi je jebeno odvratno sve u vezi njih.

Nervira me i što su Caroline dali scene s Jamie i Abby za koje je logičnije da su dali Bonnie, s obzirom da je to njena familija. Ne volim Bonnie, ali zašto moraju da joj oduzmu svaki potencijalno dobar storyline?

Sage je preglup lik.

Jedino mi je sjajna priča a Alaricom. Matt je odlično odglumio. Klanja Se

Kontam da kad je Jeremy rekao da ide da se vidi s prijateljima da je ustvari otišao da rokne nekoga. Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

37 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 6:33 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Em (: wrote:Ja želim jednu Elena temu posebno u kojoj ću sama da je obožavam. Worshippujem i tako to. Razz ♥ Divna moja princeza.
A ja zelim takvo nesto za Caroline! Tako je volim!!! srce srce srce

38 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 7:12 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Princess Of Darkness wrote:
Em (: wrote:Ja želim jednu Elena temu posebno u kojoj ću sama da je obožavam. Worshippujem i tako to. Razz ♥ Divna moja princeza.
A ja zelim takvo nesto za Caroline! Tako je volim!!! srce srce srce

me too !!!

39 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 7:31 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Invited in
Invited in
Zla_Sam wrote:
Kontam da kad je Jeremy rekao da ide da se vidi s prijateljima da je ustvari otišao da rokne nekoga. Razz

I ja sam isto pomislila Very Happy

http://delenasoulmates.tumblr.com/

40 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 7:35 pm

Rose ♥

♥ Don't worry, be happy ♥ wrote:
Zla_Sam wrote:

I ja sam isto pomislila Very Happy

A ja se najiskrenije nadam da nije, jer ne želim da unište i njegov lik.Pogotovo ne sad kad je sazreo.
Želim da bar Džeremi bude neko ko će mi vraćati osmeh na lice u svakoj epizodi jer je normalan!

41 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 8:55 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Elena prema Damonu u zadnje dvije epizode:

MIČI MI SE. SMETAŠ MI. TVOJA OSJEĆANJA SU PROBLEM. IDI BUDI HEARTLESS OPET. OMG. ZAŠTO SI HEARTLESS OPET. AKO NASTAVIŠ TAKO DA SE PONAŠAŠ OSTAĆEŠ SAM. ALI ŠTAAAAAAA NIJE U REDU S TOBOM DIKČINO. KAKO TI JE UOPŠTE PALO NA PAMET DA MU DAŠ KRV. NE TREBA ON DA SE KONTROLIŠE TREBA DA NASTAVI DA GLUMI ŽRTVU I SVE ĆE BITI OKEJ. TI SI KRIV ZA SVE ŠTO NE VALJA U MOM ŽIVOTU TI SI KRIV TI SI KRIV TI SI KRIV TI SI KRIV.

my thoughts exactly. ne mogu više.

epizoda nije bila ništa posebno, ali je bar bolja od prošle. meni nijedna epizoda od 9. nije bila ništa posebno. bilo je dobrih, ali prve deo sezone je bio 100 puta bolji.

za početak moram da kažem: koliko Paul jebeno dobro izgleda.pa to nije zdravo.

Meredith je bre super. njen lik postaje odličan, al mene i dalje nešto preterano ne interesuje. problem je u tome što imamo previše sjajnih likova i onda neko kao što je ona prodje nezapaženo, a ona to ne zaslužuje. ako išta mrzim kod TVD-a onda je to konstantno pljuštanje novih likova. kolko je jeziva Alaricova scena u skeneru sa ogledalom. ja sam se vala baš prepala.

i ne mogu da verujem da je Elena prebacila Damonu KAKO JE DOZVOLIO STEFANU DA SE HRANI SA ONOM DEVOJKOM. pa da li je moguće da će ona za ama baš sve da krivi Damona samo zato što ne želi da se oslobodi svoje posesivne ideje kako je Stefan onaj pravi samo zato što je vampir koji se pojavio u pravo vreme na pravom mestu? blah. i još se usudjuje da kaže da Damonov način možda nije pravi. a to zna sigurno na osnovu jedva godinu dana koje je provela sa Stefanom čak ni ne upoznavši njegovo pravo lice naspram Damonovih 150 godina sa Stefanom i beskrajnom učenju o vampirima i kontroli. Elena zaista ume da bude jako prepotentna i to toliko ume da iznervira.

priča sa Abby mi je toliko bespotrebna da zaista ne vidim poentu u njenom postojanju i svim njenim scenama. ok, ona je Bonnina majka i sve to, ali opet. da nije Caroline bila tu verovatno bi samo preskočila te scene.

"Ric, the world can't stop just because you are an accidental psycho killer." - ROFL nikada mi neće dosaditi ta njihova peckanja Very Happy

znam da sam jedina ali meni se Sage dopada. uprkos tome što je prevarila Damona. malo mi je čudno to što preko 900 godina čeka lika koji je čak ni ne pozove nakon što je vraćen medju žive, mada i Damon je neko vreme čekao Katherine. svidjao mi se odnos izmedju Damona i nje dok nismo stigli do kraja epizode.

kako je Damon samo izvrteo Rebeku kad ju je pozivao da se pridruži njemu i Sage. ja znam kako je meni bilo, ne mogu da zamislim kako je tek bilo Rebeki. ni ja mu ne bi odolela. ja se ponadala da će biti nešto od one trojke, al na kraju ništa. eh, da je zato u pitanju HBO...

i zaista mi nije jasno kako se Sage uprkos svemu drži Finna. ok, večna ljubav i tako to, al je nije JEDNOM pozvao otkad se probudio i nju to nimalo ne uzdrma? sve mi je to mnogo čudno. kako su samo ona i Damon plesali. meni je to bio jedan od najboljih momenata epizode. drugi najbolji u stvari. i kako ih je Rebeka ljubomorno gledala. sve mi se više čini kako se ona polako zaljubljuje u Damona, a to joj ne treba. baš se videlo kako je bila opčinjena sa njim. meni se ta scena svidela vala, oduševila sam se, ali Rebekinom liku to ne treba. samo je čini jednom od tužnih razmaženih devojčica koje toliko žude za pažnjom da joj nije važno zašto je dobija ni kako.

i jebote scena pod tušem. samo su galantno skinuli i žvalavili ko da su jedno drugom rekli dobar dan. da, meni se i dalje svidja njihov odnos. Damonu je potreban neki takav prijatelj sa kojim ne nikakve drame i taman sam se ponadala da je Sage možda takva, kad ono ništa. pih.

zatim ona ubitačna scena izmedju Alarica i Meredith. Matt je sjajan glumac.

i kako se Stefan iskontrolisao. Klanja Se ta scene je sjajna. svaka čst Paulu odradio je fantastičan posao.

i iznenadjenje na kraju. Jeremyja nisam očekivala. kako mi je bilo žao Elene. i meni je ta scena koliko lepa, toliko je i tužna. želim Jeremyja nazad. i Eleni je potreban. potreban joj je njen brat. želim njihove scene, fale mi. i znam da se tripujem ali Jeremy mi je bio čudan. nešto tu smrdi. samo da ga ne unište.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

42 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 9:01 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
i meni je Džeremi bio čudan. neću da i njega unište, NEĆUUU ! Sad

43 Re: 17. Break On Through on Fri 23 Mar 2012, 9:46 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator

Bonnie bi trebala uzgajat' marihuanu. Laughing

Inače, "I stole it from Nik who stole it from a Queen. Not sure which one." ROFL

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

44 Re: 17. Break On Through on Sat 24 Mar 2012, 12:33 am

Em (:

Moderator
Moderator
Jbt, ljudi, ishejtovaste bebu ;___;

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

45 Re: 17. Break On Through on Sat 24 Mar 2012, 10:20 pm

Angi93

First Bite
First Bite
Ovo je vec 2. epizoda zaredom koja mi se ne svidja. Sage me UZASNO nervira i totalno mi je nelogicno otkud se odjednom pojavila. Jedina svetla tacka u ovoj epci je scena izmedju Paula i Torrey, najzad i njima jedna zajednicka scena, bas su slatki <3 I razgovor izmedju Elene i Jeremy-ja, msl da nikad nisu tako nezno procila i to mi se bas svidja. Brat i sesta <3 Ostalo samo me nervira

http://rbdandtvd.nstars.org

46 Re: 17. Break On Through on Thu 29 Mar 2012, 10:30 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Boringboringboring

Ne mogu cak ni da komentarisem koliko je dosadna epizoda, mogu samo da kukam sto nema Elijaha.

Bring hiiiim baaaaaaaaaaaaaack.

I Klausa.

I ako budu ubili Originale sa onim cudom sto su nasli .. ajoj kuku, mozemo da se pozdravimo sa dobrim epizodama TVDa.

47 Re: 17. Break On Through Today at 4:00 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2