You are not connected. Please login or register

01. Pilot

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 5]

76 Re: 01. Pilot on Mon 17 Oct 2011, 7:16 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Zla_Sam wrote:OHMYGOD. POČETAK SERIJE KAD SMO SVI MRZILI TYLERA I CAROLINE A VOLJELI BONNIE. OHMYGOD. Koliko se stvari promjenilo.

"Hello brother." Klanja Se

^ razlog zašto sam nastavila da gledam seriju - Damon.

AHAHAHAHAHAH mišljenja se menjaju XD
ni ne smem da čitam svoje postove iz prve sezone XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

77 Re: 01. Pilot on Mon 17 Oct 2011, 7:26 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
em nisi jedina .. xD i ja isto kad ne znam šta da radim gledam prvu epizodu iznova i iznova ... i mislim da mi nikad neće dosaditi ...

damon iz prve epizode, iz cele prve sezone nedostaje Sad ... srce

78 Re: 01. Pilot on Fri 18 Nov 2011, 5:19 pm

¿coka?

Someone's New in Your World
"Hello brother" i odmah sam se zaljubila u Damona Very Happy
Cim se pojavio ++

Inace, svidja mi se cela pilot epizoda, super je uradjena i odmah me je zaintrigirala. (:

79 Re: 01. Pilot on Thu 08 Dec 2011, 11:10 am

Ilajdža

Only Human
Only Human
Sviđa mi se Pilot. Pogotovo mi se sviđa onaj deo kada Elena piše dnevnik na groblju i posle magla nailazi. To mi je najdraži deo.

80 Re: 01. Pilot on Thu 22 Dec 2011, 7:40 pm

MISA

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Zanimljiv je deo na groblju xD
Ali uvek se setim ono Damonovo ,,Hello brother!", baš je nekako upečatljivo xD

http://www.fashion-teens.net

81 Re: 01. Pilot on Fri 06 Jan 2012, 12:32 pm

Nikola4FG

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
kad sam je pogledao znao sam da moram da gledam redovno svaku Very Happy

82 Re: 01. Pilot on Fri 06 Jan 2012, 1:35 pm

Filip

Invited in
Invited in
Jao i ja ,, u svakoj seriji najvise volim prvu epiku Very Happy

83 Re: 01. Pilot on Fri 06 Jan 2012, 1:46 pm

Delena ❥

Tacno i meni je Taylor isao na zivcem vise sam voljela tada Matta xD

84 Re: 01. Pilot on Fri 06 Jan 2012, 2:31 pm

Filip

Invited in
Invited in
A da i ja a sad mi Matt ide na zivce Very Happy

85 Re: 01. Pilot on Mon 09 Jan 2012, 1:42 pm

Salvaatoree97

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
AAAA!! Damon ♥ epizoda kida!!! Mada me je Matt malo nervirao Very Happy

86 Re: 01. Pilot on Mon 09 Jan 2012, 1:47 pm

ElenaGilbert

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Mnogo volim prvu epizodu svake serije.
Pilot je bas dobra epizoda, upoznavanje sa likovima, radnjom.
Stefanova prva pojava, na pocetku mi je lepsi bio on od Dejmona.
Dejmonov deo "Hello brother". Very Happy Tad sam ga mrzela.
Sve u svemu dobar uvod, tera te da nastavis da gledas. Smile

87 Re: 01. Pilot on Fri 03 Feb 2012, 1:08 pm

mimimi

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Caroline je bila tako glupa i povrsna.

88 Re: 01. Pilot on Thu 16 Feb 2012, 1:10 pm

Kurva.Sudbina ._.

Only Human
Only Human
¿coka? wrote:"Hello brother" i odmah sam se zaljubila u Damona Very Happy
Cim se pojavio ++

Inace, svidja mi se cela pilot epizoda, super je uradjena i odmah me je zaintrigirala. (:
Upravo.

89 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 9:03 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
I eto, Počeo rewatch. It already gives me feels. :')

Bez obzira koliko grozan Pilot bio u odnosu na ostatak serije, ipak ga volim. Jedan je od najgorih, ako ne i najgori, koji sam ikada gledala, ali nešto te vuče da gledaš dalje.

Što se same radnje tiče, užasno je klišeasta, i ono ... izgleda kao kopija Twilighta. I bez obzira što sam ja znala da je serija rađena po knjigama koje su napisane 15 godina prije Twilight sage, ipak sam imala onaj odvratni osjećaj u stomaku. Kopija ili ne, ipak nije dobro jer je freakin' Twilight. I dan danas, tri godine poslje, još uvijek imam taj osjećaj. Ima par užasnih "ovo je horor, uuuu, vampiri, jeste li se upiškili u gaće od straha" momenata. Sva ona magla i vrištanje. Dosadno i providno. Ugh, prosto grozno. Ali "Hello brother" mjenja sve. Soundtrack takođe nije odmogao.

Čudno je kako je na početku naglašeno da je ovo Stefanova priča i 3 godine kasnije, ma i poslje prve 3 epizode, ja uopšte nemam taj osjećaj. Kada usporediš Stefana s početka serije i Stefana iz 3x22, ne vidi se nikakav napredak. Samo nazadovanje. Nikada me niko neće moći ubjediti da je najNErazvijeniji lik u seriji, s najslabijim karakterom, centar i duša ove priče. Serija možda počinje od njegovog dijela života, ali ovo nije njegova priča. Ako ja griješim, i ako jeste, onda je ova serija zapravo jakojakojako loša. On je novi dečko u gradu, školi, on je misteriozan, gledamo ga čitavu epizodu kako ludi od posjekotine uzrokovane PAPIROM, aha, on je vampir, provlači se ta priča kako je zapravo on pobio te ljude na početku epizode, kako je on napao Vicki, što je jako zamorno, jer OČIGLEDNO nije on, ali postoji ta jedna cura, rizično je, ali on MORA da je upozna. Prvi put kada vidimo Elenu, piše dnevnik o tome kako će danas ako je pitaju kako je da fejkuje osmjeh i da kaže da je dobro, to je tako tužan kontrast sa 3x22 kada je vidimo kako se nasmijana budi na dan kada će njeni roditelji poginuti. Očigledno da ne zna najbolje kako da se nosi sa svime, što je razumljivo, i kao da pokušava da postane neko drugi. Na početku je zapravo vidimo kao odraslu osobu, umjesto mladu djevojku, što i jeste, i sve to je tužno - podsjeća Dženu da ima prezentaciju i da kasni, poludi kada se Džeremi pojavi naduvan u školi, održi mu lekciju, tu prvi put vidimo onu Petrova fire, spunk, kojim se Damon oduševio par mjeseci prije toga. Uprkos svemu, nije izgubila taj dio sebe. I onda, ispred muškog WC-a, imamo EPIK Stelena upoznavanje. HOW YES NO. Mislim, definicija nečega što je epik je različita od osobe do osobe, ali zna se šta nije - KLIŠE. Sudare se jedno s drugim. SUDARE SE JEDNO S DRUGIM. I zbunjeno bulje jedno u drugo. Ljubav na prvi pogled i ta sranja. KLIŠE. Da ne pričam koliko je creepy s obzirom da znamo da je Stefan stalkovao prethodna tri mjeseca i da je prosto MORAO da je upozna. Vjerovatno se namjestio ispred wc-a, da se kao slučajno sudare. Nevjerovatno je koliko je sve u vezi njih jezivo. JEZIVO. Sjetite se samo govora iz 2x02. Vratio sam se u ovaj grad da započnem život s tobom. Dude, like, stfu, plašiš me. Ovo je najveći razlog zašto NEĆU, zašto NE MOGU da šipujem Stelenu. Prvi put kad gledaš ni ne primjetiš ove male detalje, ni ne padne ti na pamet ono na početku "I have to know her", ali sada kada pogledaš nikada ništa između njih nije bilo stvarno i nikada ništa neće biti. Ona je kompelovana da nađe šta želi što je na početku serije neka novina u životu, da joj odagna misli sa roditelja - i na početku to je Stefan. Da se jebeni Klaus pojavio u tom momentu njenog života garant bi se u njega zacopala. Kasnije, kada sazna šta je Stefan, želi sigurnost što joj on pruža, i činjenica da je besmrtan je itekako pomogla. A Stefan je stalkovao 3 mjeseca prije toga, znao je da su joj roditelji poginuli, znao je da piše dnevnik, znao je tačno oko čega mogu da se povežu, i šta tačno treba da kaže. DUDE, PLAŠIŠ ME, STAPH. Izmanipulisao je da ga pusti u život. Izmanipulisao je da ga zavoli. I nemoj jebeno neko da je pokušao da mi proda onu priču on zna da ona nije Katherine. VRATIO SAM U OVAJ GRAD DA ZAPOČNEM ŽIVOT S TOBOM. Bez obzira na sve što zna, nije mogao da zna kakva je zaista Elena, nije mogao da zna da nije ista kao Katherine jer sve što je vidio je ono kakva je Elena u društvu, što nije nikakav dokaz o tome kakva je ona kao osoba ZAISTA. Možda je užasna dvolična kučka odlična u prikrivanju svog pravog lica. MOŽDA. Nije mogao da zna da nije tako. Tako da se Stefan nije vratio da započne život s Elenom, vratio se da započne život s na prvi pogled nježnijom verzijom Katherine.

Obožavam sve ostale Elenine interakcije sa likovima. Prva scena s Bonnie mi je genijalna. TOLIKO MI NEDOSTAJE TA BONNIE. Volim tu Bonnie više nego što volim sadašnju Caroline. Nedostaje mi koliko je bila ... mlada. Sada, sa svojom pričom i ponašanjem imam osjećaj kao da gledam staru ogorčenu vješticu. Nedostaje mi Jenna. Nedostaje mi taj osjećaj porodice. Tokom treće sezone imali smo to sa Elena/Jeremy/Damon/Alaric odnosom, ali ni toga više nema. Nedostaje mi Vicki. Nedostaje mi jer Matt nema nikoga, tokom čitave druge sezone. Nema nikoga. Nedostaje mi to vrijeme kada su bili bezbrižni. Nedostaje mi njihova sreća koju vidimo na momente u Pilotu.

Kako sam zanemarila ovu scenu prije ne znam ali Why didn't he go for me? How come the guys that I want never want me? I'm inappropriate, always say the wrong thing and Elena always says the right thing. She doesn't even try, and he just picks her. And she's always the one that everyone picks. For everything. And I try so hard and I'm never the one. Caroline, it isn't a competition. Yeah, it is. Tako je tužna. I tako boli. Jer je prokleta istina. Svi možemo da se pronađemo u ovome. Ili smo barem mogli u jednom djelu našeg života.

I tako dolazimo do THE scene. Hello brother. Time su me kupili. Bez obzira koliko ne ličio na sebe u toj sceni [ozbiljno, šta mu je frizurom .. i generalno facom. o.O] to je Ian motherfucking Somerhalder, moj voljeni Boone iz Lost. IAN SOMERHALDER. OKAY. I njegov lik je na kraju ispao najzanimljiviji. I sada, pogotovo nakon pogledane treće sezone, možemo da zaključimo da je Damonu zapravo zadnje na pameti bilo da zajebava Stefana, da mu zagorča života. Svo ono "zlo" koje vidimo na početku, sva ta okrutnost, nije zato što mrzi Stefana ili zato što mu zamjera nešto. Već je to njegov način da sakrije silnu ljubav koju osjeća prema Stefanu. To je bio njegov način da natjera Stefana da prihvati svoju pravu prirodu. To je bio njegov način da pomogne bratu. Njegov način da ga spasi. Pogrešan je ali razumljiv jer nakon svega što je preživio u prethodnih 145 godina nemoguće je da bi mu tada rekao koliko ga voli kao što mu govori danas. Odbrambeni mehanizam, prosto.

"She took my breath away." Nemaju nijednu scenu u epizodi ali se već osjeća Delena ljubav. Oduzela mu je dah, ne zato što je pljunuta Katherine već zato što je toliko različita. Mi tada to nismo znali, ali on je već upoznao. ON JE UPOZNAO. Stvarno upoznao. Vidio kakva je. On je jedini od braće koji je u Pilotu mogao da zna da Elena nije Katherine. ON. U nastavku serije on ne juri Elenu da bi napakostio Stefanu, on juri curu koji je upoznao par mjeseci prije. Ali ona je toliko drugačija. On juri .. ne, JURI je pogrešan izraz. On traga za tom curom koju je upoznao. On traga za pravom Elenom. :')

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

90 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 10:10 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
E ovako:
Meni je iskreno receno veci deo Pilot bio dosadan. Mislim ne skroz, ali valjda je to bilo zato jer su predstavljali sve likove i radnju.

Elena mi se jos od pocetka svidela. Delovala je kao zanimljiv lik, bila je sasvim normalna devojka. Lepa, mlada, popularna. Ali je sada morala da se izbori sa gubitkom roditelja. Mada uprkos tome, ostala je jaka, pokusavala da dovede zivot u red, trckarala za bratom da ga spreci da pravi gluposti.

Bonnie: Ona mi je bila bas simpaticna u Pilotu. Zavolela sam je brzo, jer je delovala zabavno, iskreno i kao jako dobra prijateljica. Kad je pogledam sad, tacno mi se smuci. Ali tada mi se jako dopadala i mislila sam da ce mi biti omiljeni zenski lik.

Caroline: U vecem delu epizode me je nervirala i cinila mi se razmazenom i glupom. Ali ona poslednja scena kad se zali Bonnie. Ceo onaj govor mi se u prevodu cinio: ''Ja sam niko i nista. Mene niko ne voli. Zasto uopste postojim?'' Saosecala sam s njim. Postoje mnoge devojke koje se tako osecaju. U tom trenutku sam znala da ce od nje nastati dobar lik. I nisam pogresila. Sad je obozavam!

Stefan: Hm, nemam nikakvog komentara za njega. Nikad ga nisam volela. Ne mogu to objasniti. Odmah mi je delovao ozbiljno, dosadno, stidljivo...

Tyler: Pff. Kreten. To je sve sto imam da kazem. Sta li je Vicki tada videla u njega, nikad mi nece biti jasno.

Matt: Dosadaaan. Ja licno mislim da se Matt ponasao pomalo ocajnicki i pateticno. Razumem ja da on voli Elenu, ali ipak nema potrebe da toliko navaljuje.

Jeremy: Meni ga je bilo bas zao. Jadnicak nije znao kako da se ponasa. Nema roditelja, devojka koja mu se svidja ga odbija. On ne zna sta ce sa sobom.

Damon: Najbolji deo epizode. Mnogo mi se dopao. His god looks, his style, his dark sense of humor.. Flawless! Nacin na koji muci Stefana, neprocenjiv. Izgleda kao ekstremna verzija svadje medju bracom. Ali cinilo mi se da je pokusavao na neki uvrnuti nacin da pomogne Stefanu kad mu je rekao da ode s njim u lov. Ranije sam mislila da samo zeli da ga unisti, ali sad ne mislim tako. A to sto je pomenuo Elenu je verovatno bilo da ga malo naljuti. Mislim, sto da ne? Tuca je bila sjajna, pogotovo ono Damonovo ''Raawwrrr..'' Ili kad mu vrace prsten pa Stefana baci kao neku staru igracku.

A zadnja scene. Never Say Never. Mnogo volim tu pesmu. Svidja mi se taj mirni zavrsetak epizode.

91 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 12:30 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Wwinner wrote:Svidela mi se epka...Nacin na koji se razvija prica...Ma svee! Wink

Inače, ovo je moj post posle prvog gledanja. haha Things have changed.

Evo paralelno gledam i pišem. Znate da sam imala tremu kad sam upalila epizodu? haha, randooom. So many memories. Pogledam unazad kad sam počela da gledam seriju. AU. Prošlo je tri godine od ove epizode. I još uvek sam ovde, sa vama, komentarišući SVE. Svaki pokret i svaku scenu. Volim to, nostalgija je čudo :') Sad mi se plače, haha.
Moram da kažem da su onaj sam početak sa ono dvoje napravili kao ''upozorenje'' da će serija biti strašan horor, ovo ono. Fejl. Što Milica kaže Pilot je KLIŠE, običan kliše. Ali, da ne budem licemerna, kad sam počela da gledam seriju, do neke 6-7 epizode (ne sećam se tačno, iskreno) bila sam SE hardcore. I tek sad nakon odgledanih 66 epizoda i toliko zapleta i raspleta i DE build upa i svega zapitam se da l' sam ja bila normalna. Sve SE što sam videla mi je bilo fejk. Sem one prve scene sudaranja. Msm, vidi se da je isforsirana, ali ja sam tu nešto osetila, dont judge me, i'm human. A realno, kad bi se meni neki lik tako stalno pojavljivao ja bih pomislila ''stalkeeeeer, run bitch, run'' a Elena ga nonšalantno pozove u kuću u sred noći. ROFL. Nevermind, to je bila Elena koju sam toliko obožavala i poštovala i divila joj se. Jea, ona je izmišljeni lik, znam ja to, ali njena snaga, njena gluma su sjajne. Naravno, kad je Nina devojka sa Balkana. haha. It`s all about the coffee, aunt Jenna.- osećam da je Lidija zavolela Elenu za vreme ove rečenice. (evil, lol) E, sad. Jao Gospode kad vidim ovo bajkovito njanjavo NEŠTO od Pilota. I Stefan kao čovek iz senke koji nešto vreba ili čeka ili šta već. Creepy. Onda, family atmosfera u kući Gilbertovih. Jao moj predivni Jeremy, I almoust cried. Bonnie sa svojim šašavim idejama i tako slatka i brižna, a tek Caro. Volela je ona Elenu i tad, ali bila je mnogoo ljubomorna. My sweet, drunk Caro. Elena/Jeremy HARDCORE momenat. Ovo je zašto ih toliko volim i zašto će mi biti na vrhu ship liste UVEK. Kako ona brine o njemu, jer najmanje želi da i njega izgubi. Previše je patila, a Jeremy joj je jedino što joj je ostalo od njenih roditelja. I ona ne zna više kako da ga zaštiti od njega samog. A on jadan se nalazi u krugu droge, Vicky i svog bola zbog gubitka. Damaged sto posto. Tako je mlad da bi doživeo sve te stvari. A Vicky bi mogla da mu olakša malo. On je stvarno voli, pobogu. Možda je na početku bio seksomopsednuti naduvani klinac, ali ne više. It's like, true love. TYLER. Koliko je on napredovao, jebote, ja tek sad to vidim. Nije što ga volim najviše, nego sad znam toliko toga o njemu i mogu da sudim (ili ne?). Ne pravdam ga, al on je samo ''popularni'', izgubljeni klinac. Nasilan, da, ali istina je što je rekao za Vicky (mada mislim da bih ga ja tresnula na njenom mestu):Wow. Vicki Donovan says `No.` That`s a first. Ali njegova prva, BEZNAČAJNA scena s Caro. Haha. Totalno random. Jao, groblje scena. Retartirana mašina za dim ahaha. Baš je fejk, to se videlo. I ona priča ''ja sam vampir'', osetljivost na neku ogrebotinu & shit. Sad bih itekako isprozivala seriju. Šta sam ja gledala, au. Tj šta je bila na početku. Twilight style, iako je napisana jedno 15 god pre njega. Al opet, bljakavo i njanjavo. i onda DAMON. Ohoho, sad gledam na njega u ovoj prvoj epizodi potpuno drugačije. Brate, kao da sam izašla iz nekog drugog filma, kao da gledam drugu seriju. au. Znam da mi je bio totalno antipatičan kad sam je gledala prošli put. It's like.. ne znam. Nervirao me je. A sad me nervira njegova kosa. Šju. Mogao bi da se ošiša, lolo. Ona scena između njega i Stefana. Pih. Bojim se kako sam je sad shvatila. Obojica znaju da ona nije Kat, ali nekako imam utisak da je Damon u tom trenutku želeo da jeste. Šta znam. I scena koja odzvanja. Like a deja vu.

Hello brother.
Hello brother.
Hello brother.
Hello brother.
Hello brother.

P.S. Elena mi je bila još lepša nego što je sad. I, šta je sada s Stefanovim dnevnikom? Malo su se zaboravili.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

92 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 12:36 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Kad uporedim likove iz 1x1 i 3x22, shvatim koliko su se promenili, koliko su razvili svoje karakteristike. Mnogi su jako dobro napredovali.

93 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 12:52 pm

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Meni se nekako činilo da gledam mešavinu Twilight-a i Gossip Girl. Barem do pola epizode. Sve mi je nekako delovalo standardno: prvo se desi misteriozno ubistvo, posle se pojavi gomila srednjoškolaca, bla bla... Međutim, Elena mi se dopala na prvu loptu, nekako mi je delovala drugačije od svih, pa sam nastavila da gledam, jer me je zanimalo šta će dalje biti sa njom.

Što se likova tiče, bilo je ovako:

Elena: rekoh već da mi se veoma dopala, a dobar deo toga je činjenica da je Nina odlična glumica. Iako smo saznali šta je sve preživela i kako se oseća, nekako mi je i dalje Elena bila najpozitivniji lik, u startu.

Boni: ona mi je delovala pomalo glupavo. Te ono brbljanje o vešticama, pa o frajerima, pa ovo, pa ono... iskreno, mislila sam da neće biti važan lik, ali očito sam se prevarila.

Kerolajn: "Oh, God. Stupid blonde." (kasnije ćemo se, naravno, svi uveriti u suprotno)

Stefan: bezličan. I ne kažem to jer šipujem Delenu, već zaista, nije ostavio nikakav poseban utisak na mene kada sam ga videla. A trebalo bi, s obzirom na važnost lika. Sećam se da sam gledala prvu epizodu sa drugom, i da smo oboje rekli da jako liči na Edvarda.

Met: bilo mi ga je žao. Baš se videlo da mu nedostaje Elena.

Džena mi se dopala, za Džeremija sam mislila da je istripovani tinejdžer, Tajler idiot, Viki kurva, i manje-više, to je to. A najvažnije...

Dejmon. Prva misao - presladak. Druga - zloća sa stilom. Ono njegovo "Hello, brother"... tačno sam znala da je jedan od onih likova koji su uslovno rečeno zli, ali ne možete da ih ne volite. I sećam se da sam rekla da Ian mnooogo bolje glumi od Paul-a. Dejmon se u ovoj epizodi pojavljuje mnogo kraće od ostalih, ali je to pojavljivanje zaista efektno. I sve vreme sam želela da to da je on zao ne bude istina, jer mi se sviđa (šta ću, tad sam se ložila na likove iz knjiga/filmova/serija).

I onda sam poželela još. I to je bilo to, kad zažalim što je već kraj epizode, znam da sam navučena. I moj drug se navukao na seriju. Odmah smo skinuli i drugu epizodu (znam da smo počeli da gledamo nešto malo nakon emitovanja druge, pa smo se nervirali što moramo da čekamo treću). lilangel

Svaki put kad pustim rewatch, kao da ih prvi put gledam. 355

94 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 12:59 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Warrior Princess wrote:Kad uporedim likove iz 1x1 i 3x22, shvatim koliko su se promenili, koliko su razvili svoje karakteristike. Mnogi su jako dobro napredovali.

Ali bukvalno je tako. Gledam prvu epizodu sad, kao deja vu. Kako se sve promenilo od A do Š. Ne samo likovi, već storyline, problemi, nedaće, veze. SVE. Šmrc :')

Svaki put kad pustim rewatch, kao da ih prvi put gledam.

Bukvalno. Kad samo vidim koliko sam detalja zaboravila.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

95 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 1:13 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Wwinner wrote:
Warrior Princess wrote:Kad uporedim likove iz 1x1 i 3x22, shvatim koliko su se promenili, koliko su razvili svoje karakteristike. Mnogi su jako dobro napredovali.

Ali bukvalno je tako. Gledam prvu epizodu sad, kao deja vu. Kako se sve promenilo od A do Š. Ne samo likovi, već storyline, problemi, nedaće, veze. SVE. Šmrc :')

Svaki put kad pustim rewatch, kao da ih prvi put gledam.

Bukvalno. Kad samo vidim koliko sam detalja zaboravila.
Toliko toga se promenilo da se ponekad zapitam: ''Koja je ovo serija?'' xD

96 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 1:43 pm

Rosie Sambora

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Najveća zamerka koju imam je nedostatak dnevnika. Mislim, prvih nekoliko epizoda su u prvi plan stavljali Elenin i Stefanov dnevnik (što je i logično, s obzirom na naziv), a sada takvih scena skoro da uopšte nema. I onda samo odjednom saznamo da je Džeremi našao dnevnik i pročitao ga, a uopšte ne znamo ni kada je Elena uspela sve da zapiše. To mi nekako ubija draž. Sad

97 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 2:58 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Rosie Sambora wrote:Najveća zamerka koju imam je nedostatak dnevnika. Mislim, prvih nekoliko epizoda su u prvi plan stavljali Elenin i Stefanov dnevnik (što je i logično, s obzirom na naziv), a sada takvih scena skoro da uopšte nema. I onda samo odjednom saznamo da je Džeremi našao dnevnik i pročitao ga, a uopšte ne znamo ni kada je Elena uspela sve da zapiše. To mi nekako ubija draž. Sad

To sam i ja mnogo zamerila. Jer je u knjigama to primarno. I Bonnie vodi dnevnik i svi. I u prvih par epizoda sve to forsiraju i stavljaju u prvi plan, a onda ništa. Blaaah. Još jedan propust.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

98 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 3:12 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Wwinner wrote:
Rosie Sambora wrote:Najveća zamerka koju imam je nedostatak dnevnika. Mislim, prvih nekoliko epizoda su u prvi plan stavljali Elenin i Stefanov dnevnik (što je i logično, s obzirom na naziv), a sada takvih scena skoro da uopšte nema. I onda samo odjednom saznamo da je Džeremi našao dnevnik i pročitao ga, a uopšte ne znamo ni kada je Elena uspela sve da zapiše. To mi nekako ubija draž. Sad

To sam i ja mnogo zamerila. Jer je u knjigama to primarno. I Bonnie vodi dnevnik i svi. I u prvih par epizoda sve to forsiraju i stavljaju u prvi plan, a onda ništa. Blaaah. Još jedan propust.
Slazem se. Nisu tek tako trebali da prestanu s tim. Isto kao sto su odmah uklonili maglu i vranu.

99 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 3:14 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Slazem se. Nisu tek tako trebali da prestanu s tim. Isto kao sto su odmah uklonili maglu i vranu.

Ja sam par puta ponovila da ne znam šta se desilo s vranom nakon.. hmm.. prve epizode?!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

100 Re: 01. Pilot on Sun 01 Jul 2012, 3:29 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Meni nije TAKO los pilot. Nije bas ni dobar, ali ipak nas je sve naterao da nastavimo sa serijom, zar ne?

Bonnie: Nedostaje mi ova Bonnie. Ne mogu bas da se setim da li mi se svidjala u pocetku, ali svakako je bolja od ove sad koju mrzim. Od onako vesele devojke postala mi je najgori lik u seriji.
Caro: Znam da je niko nije podnosio, ali ja sam je volela od 1. epizode. Posebno od onog kad kaze da nju niko nikad ne izabere. Nisam verovala da ce preziveti ni 5 epizoda, a kamoli 3 sezone. Very Happy
Tyler: Ne mogu da se setim u kom tacno trenutku se Tyler promenio. Imam utisak da se to desilo izmedju 2 epizode jer kao da se radi o 2 osobe. Ne vidim nikakvu slicnost sa novim Tylerom.
Matt: Sada obozavam Matta, ali na pocetku serije je nevidjeno smarao sa svojom opsednutoscu Elenom, i kasnije mrznjom prema Stefanu. Toliko je dosadan.
Jeremy: Jeste da se i on mnogo promenio, ali nekako kad gledam nemam takav utisak, u stvari nikakav utisak na mene nije ostavio.
Vicky: Nikad je nisam volela.
Jenna: Kul je ali... Iskreno, tek kad je umrla shvatila sam da je volim.

Stefan: Boze, koliko me nervira. Prvo, bio je odvratan prema Caro, mogao je da bude malo blazi. I stvarno, kao sto je rekla Milica, deluje kao da je sve isplanirao. Npr. onaj deo kad prica o dnevniku, znao je da ga ona pise. Ili kad je tera da mu kaze sta joj se desilo. WTF? Ako vec zna da su joj umrli roditelji, zasto mora da je tera da prica o tome?
Damon: Kad sam prvi put gledala, mrzela sam Damona iz dna duse. Sva ta ubistva i ono sa Caroline... Sad ga obozavam, naravno. Ali i dalje mi je na neki nacin antipatican u ovoj epizodi. Mislim da cu kod onog road trip-a da promenim misljenje. Wink
Elena: Pa ne znam. Svakako je opustenija nego kasnije, sto je dobro, ali me i nervira malo. Ona i Stefan sa njihovim "epic" upoznavanjem. Mada, moram priznati, kad sam 1. put gledala volela sam ih. Ne znam da li su mi bas bili epic, ali bila sam zakleti SE shipper tokom prvih, cini mi se, 18 epizoda. Ne znam sta mi je bilo. Tj, znam. Volela sam ih samo iz jednog razloga - zato sto sam mrzela Damona i nisam zelela Elenu s njim.

Najveća zamerka koju imam je nedostatak dnevnika.
To ce me zauvek nervirati. A i magla i vrana. U prvoj epizodi 20 puta magla a onda nikada vise u celoj seriji?

Uglavnom, drago mi je sto sam pocela ispocetka. Trenutno jedva cekam moju voljenu 11. epizodu. Road trip, da, ali i Janna. Ljubavi moje srce

101 Re: 01. Pilot Today at 4:12 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next