You are not connected. Please login or register

Damon & Rebekah

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: Damon & Rebekah on Fri 16 Mar 2012, 11:15 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

Nemojte me pogrsno shvatiti, ja obozavam Damona, ali stvarno ne mogu docekati ovu scenu! he

27 Re: Damon & Rebekah on Fri 16 Mar 2012, 11:32 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
I mene jako zanima i razlog zasto ga muci ali i da vidim kako ce to da izgleda Very Happy Pretpostavljam da ce biti gomila Damonovih sarkasticnih komentara ....so can't wait Very Happy

28 Re: Damon & Rebekah on Fri 16 Mar 2012, 12:00 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
<3 Originals <3 wrote:I mene jako zanima i razlog zasto ga muci ali i da vidim kako ce to da izgleda Very Happy Pretpostavljam da ce biti gomila Damonovih sarkasticnih komentara ....so can't wait Very Happy
Svi znamo sta se uglavnom desava kad izigrava pametnjakovica.. haha

29 Re: Damon & Rebekah on Fri 16 Mar 2012, 12:04 pm

<3 Originals <3

Ali ja ga u takvim fazama najvise volim Very Happy

30 Re: Damon & Rebekah on Fri 16 Mar 2012, 7:11 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni su se mnogo svideli njihovi pogledi u Grillu ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

31 Re: Damon & Rebekah on Sat 17 Mar 2012, 1:09 am

<3 Originals <3

srce eye sex Smile))

32 Re: Damon & Rebekah on Sat 17 Mar 2012, 8:15 am

Angi93

First Bite
First Bite
Meni se svidja ideja da bude nesto vise izmedju njih. Necu da to bude samo zbog Damonovog ocaja sto ga je Elena povredila, hocu da to bude zbog njih dvoje.

http://rbdandtvd.nstars.org

33 Re: Damon & Rebekah on Sun 18 Mar 2012, 6:01 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Meni ovo ide dalje nego što bih volela. Bilo je zanimljivo kad su pekli maršmeloue i štagod, bilo je razumljiva ta jedna noć, ali mislim da Rebeka sad očekuje nešto više a neću to. Ne znam ni sama, ali... napinju me. o_O Očekivala sam da se Rebeka ponaša nekako kao Dejmon više oko svega toga, kao što bi se muška osoba ponašala posle jedne noći koja treba ništa da ne znači (nemam nameru da osuđujem ili da impliciram da su muškarci svinje ili svi isti promise), jer deluje kao devojka kojoj to isto ništa nije značilo ali joj je trebalo, ali ona se sva nešto raspilavila i to mi se ne sviđa.

34 Re: Damon & Rebekah on Sun 18 Mar 2012, 6:10 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
phoenix00 wrote:Meni ovo ide dalje nego što bih volela. Bilo je zanimljivo kad su pekli maršmeloue i štagod, bilo je razumljiva ta jedna noć, ali mislim da Rebeka sad očekuje nešto više a neću to. Ne znam ni sama, ali... napinju me. o_O Očekivala sam da se Rebeka ponaša nekako kao Dejmon više oko svega toga, kao što bi se muška osoba ponašala posle jedne noći koja treba ništa da ne znači (nemam nameru da osuđujem ili da impliciram da su muškarci svinje ili svi isti promise), jer deluje kao devojka kojoj to isto ništa nije značilo ali joj je trebalo, ali ona se sva nešto raspilavila i to mi se ne sviđa.
Slazem se. A i zar ona nije bila zaljubljena u Stefana? Otkud sad odjednom predje na Damona? Razz

35 Re: Damon & Rebekah on Sun 18 Mar 2012, 7:37 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
phoenix00 wrote:Meni ovo ide dalje nego što bih volela. Bilo je zanimljivo kad su pekli maršmeloue i štagod, bilo je razumljiva ta jedna noć, ali mislim da Rebeka sad očekuje nešto više a neću to. Ne znam ni sama, ali... napinju me. o_O Očekivala sam da se Rebeka ponaša nekako kao Dejmon više oko svega toga, kao što bi se muška osoba ponašala posle jedne noći koja treba ništa da ne znači (nemam nameru da osuđujem ili da impliciram da su muškarci svinje ili svi isti promise), jer deluje kao devojka kojoj to isto ništa nije značilo ali joj je trebalo, ali ona se sva nešto raspilavila i to mi se ne sviđa.

Ja više mislim da ga Rebeka iskorišćava da bi pronašla to drvo i da bi otkrila što više o drvetu. Wink

Ali, opet - bilo bi mi verovatno simpatično da se Rebeka zaljubi u Dejmona, ali nekako je volim i ne želim da je zamrzim, tako da...dalje ruke od njega.

36 Re: Damon & Rebekah on Sun 18 Mar 2012, 7:55 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Ja više mislim da ga Rebeka iskorišćava da bi pronašla to drvo i da bi otkrila što više o drvetu.

ma, to je to... Smile...

https://twitter.com/#!/

37 Re: Damon & Rebekah on Sun 18 Mar 2012, 11:28 pm

<3 Originals <3

London ♥ wrote:
Ja više mislim da ga Rebeka iskorišćava da bi pronašla to drvo i da bi otkrila što više o drvetu.

ma, to je to... Smile...

Ja sam ubedjena da je zbog toga. Prisla im je tek kad joj je Carol rekla da je Salvatore porodica bila zaduzena za to Very Happy

38 Re: Damon & Rebekah on Mon 19 Mar 2012, 6:45 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
<3 Originals <3 wrote:
London ♥ wrote:

ma, to je to... Smile...

Ja sam ubedjena da je zbog toga. Prisla im je tek kad joj je Carol rekla da je Salvatore porodica bila zaduzena za to Very Happy
Tacno. Go Rebekah! 199

39 Re: Damon & Rebekah on Mon 19 Mar 2012, 4:08 pm

<3 Originals <3

Nadam se da ce u ovoj torturing biti ubedljivija nego u onoj sex sceni 45454

40 Re: Damon & Rebekah on Mon 19 Mar 2012, 6:26 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Princess Of Darkness wrote:
Slazem se. A i zar ona nije bila zaljubljena u Stefana? Otkud sad odjednom predje na Damona? Razz

Stvarno. Very Happy

Themma wrote:

Ja više mislim da ga Rebeka iskorišćava da bi pronašla to drvo i da bi otkrila što više o drvetu. Wink

Ali, opet - bilo bi mi verovatno simpatično da se Rebeka zaljubi u Dejmona, ali nekako je volim i ne želim da je zamrzim, tako da...dalje ruke od njega.

Au da, verovatno ima i toga, samo što meni to nekako nije ušlo u centar svega. xD

41 Re: Damon & Rebekah on Fri 23 Mar 2012, 10:33 am

<3 Originals <3

Ian i njegove prokleto najlepse oci i jbni eye sex sa svima Very Happy

42 Re: Damon & Rebekah on Fri 23 Mar 2012, 12:10 pm

Starlight

Moderator
Moderator
majko mila kakve su one scene u kući, pa poljubac i njena ljubomora zbog Sage. ja bi rekla da se ona definitivno loži na Damona i njena reakcija je bila onakva kakva bi bila svih nas da nas Damon tako pogleda xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

43 Re: Damon & Rebekah on Mon 30 Jul 2012, 12:48 am

Starlight

Moderator
Moderator

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

44 Re: Damon & Rebekah on Mon 30 Jul 2012, 10:33 am

Rose ♥

oh God so adorable. <3

45 Re: Damon & Rebekah on Mon 30 Jul 2012, 10:36 am

delenaMoment♥

At Mystic Grills
At Mystic Grills
death.eater wrote:Fuj, povraćalo mi se dok sam gledala.
Vidi se da je bio očajan... veoooma očajan.
Njih dvoje su meni odvratni, ona mi nekako više ide uz Stefana..
Rebekah stvarno zna biti ko neko deršte, i to sve, nekako su mi odvratni zajedno, ipak sam ja Team DE. Razz
Damon ide sam uz Elenu! AHAHAH
Claire volim samo kao Emmu i kao Claire, nikako drukčije.

46 Re: Damon & Rebekah on Tue 21 Aug 2012, 10:26 am

<3 Originals <3

47 Re: Damon & Rebekah on Sat 25 Aug 2012, 6:18 pm

Somerhalder's bitch

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Meni bi oni bili divan par zajedno,šteta pa od toga nema ništa

48 Re: Damon & Rebekah Today at 6:36 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]