You are not connected. Please login or register

Spanske i turske serije

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 3:39 pm

Filip

Invited in
Invited in
Aaaaaaaaaaa gledas li Brod ... Jao Rebeka je fenomenalna Irene Montala je inace fenomenalna glumica na Brodu glumi Huliju Very Happy

27 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 3:42 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Gledala sam prve 4 epke. To je imalo sa prevodom, a mrzelo me da gledam bez i da tražim. Smile
Irene je prelepa i predobro glumiiii. *_*

28 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 3:43 pm

Filip

Invited in
Invited in
Imas za svaku epiku Broda prevod ,, Sanja je sve prevela Very Happy

29 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 3:49 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
AAA *-*
Ali mora da se skine, ne?

30 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 3:53 pm

Filip

Invited in
Invited in
Ja sam uploadovo te cetrvi epizode i one imaju online ostale nemaju ,,, da moraju da se skidaju Very Happy

31 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 4:03 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
A ti si taj koji si ih upload. Very Happy
Ne mogu onda. Memorije bez. :/
omiljeni Fermaria:

I omiljeni Carlos - Fermin video. :3

32 Re: Spanske i turske serije on Mon 09 Jan 2012, 11:52 pm

hari_95

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Super sto ima jos neko ko je gledao El Internado. Fenomenalna serija. Mogu da kazem da mi je i napetija od Prison Breaka, cak. Ima svega. Misterije, ljubavi, komicnih situacija... Omiljeni likovi su mi Fermin i Rebeka. Kako mi je tuzna zadnja scena Marije i Fermina... Bezveze je sto umire, nakon sto ih je sve spasio. Rebeka je isto odlican lik, steta sto je tu tek od pete sezone. Volim jos klince, kakvi su to likovi. ROFLES Onda Hasintu, Mariju, Noireta (odvratan ali odlican negativac), Ugo (isto kao Zaks Very Happy), Viki, Ivan, Markos, Karol... Ma svaki lik je odlican na svoj nacin... Predobra serija u svakom slucaju. Pocinje sledeceg vikenda u Srbiji na B92. Vi koji imajte obavezno gledajte.
Onda Seranovi - da li postoji osoba koja nije gledala? Predobra serija. Cerek Emitovala se do skoro u Crnoj Gori na RTCG2 i opet sam gledao. Odlicna komedija. Nakon nje je na RTCG2 pocela Un Paso Adelante - isto odlicna serija. I sad gledam ponekad i podsjetim se.
Te tri spanske volim i njih sam samo gledao. Planiram neku uskoro da pocnem, sad kad sam zavrsio sa Internatom
I kao sto je vec neko rekao treba praviti razliku izmedju latino-americkih i spanskih. Spanske su odlicne uglavnom sa dobrom pricom, glumcima... Ove latino koje emituje Pink uglavnom su dosadne, gledao sam ih ranije, sada ih ne gledam. Zadnju sam gledao La Reina del Sur. Isto odlicna tvnovela, totalno drugacija od svih. Ko je gledao zna o cemu pricam. Neobicna radnja, gluma odlicna, kraj neobican. Ma isto kao da i nije tvnovela Very Happy
Turske ne volim, majka mi gleda Lisce pa znam da bacim pogled ali nista obavezno. Mozda bih ponekad i pogledao neku, ali su u startu smorili sa njima, otkupljuju svaku mogucu i sto je jos najjace svaku najavljuju kao najgledaniju xD
Indijske ne bih komentarisao jer nisam ih do sada ni gledao. Ni ne privlace me da ih gledam.

33 Re: Spanske i turske serije on Tue 10 Jan 2012, 12:55 pm

LoveDamon

At Mystic Grills
At Mystic Grills
El internado-kad se setim da se nisam odvajala od ekrana,predobra serija!
El Barco-takodje
UPA-i to sam gledala ranije milion puta

Sto se tice latinoamerickih sapunica gledala sam,nije da nisam,ranije dok du bile na pinku,secam se da sam obozavala onu La tormenta cini mi se.

A od turskih mi se povracalo,posebno od Seherezade i te pomame za njom,gledam samo 'Asi',glumica je jako neobicne lepote,glumac nije lep,ali ima neki stav,muzika je divna itd.

34 Re: Spanske i turske serije on Mon 13 Feb 2012, 7:52 am

Guest

Guest
visi

35 Re: Spanske i turske serije on Sat 18 Feb 2012, 7:12 pm

Dragan91

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ove serije bi ukinuo samo tako. Ne mogu da verujem da pink i prva televizija u isto vreme puštaju turske serije. Ajde pink i da razumem oni smaraju sa španskim sapunicama od 98 godine i krenuli još s turcima, ali prva televizija... Sve u svemu palo bi ukidanje.

http://devilishsoldier.picturepush.com/

36 Re: Spanske i turske serije on Mon 20 Feb 2012, 8:32 pm

MissGabi.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
U - Ž - A - S!
Stvarno ne razumijem kako netko to može gledat. Svaka je na isti kalup. Očajne su serije.

37 Re: Spanske i turske serije on Mon 28 May 2012, 11:25 pm

MissNothing

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
španske volim i (meksičke <---ali stvarno sve su im iste samo glumce zamene xD al ajde...ima dobrih x)

--TURSKE kuku i lele (sem 1001 noci priznajem nju sam gledala xD)....
sad su pocele i INDIJSKE OMFG jos malo pa ce i JAPANSKE :/---

http://vampire-fans.forumotion.eu/

38 Re: Spanske i turske serije on Fri 24 Aug 2012, 7:18 pm

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Samo cu da kazem: Internat, Buntovnici, Korak Napred, Seranovi i Pakovi ljudi.. Niti gledam indijske, ni turske, ni meksicke, ni kineske Very Happy
Ali gledala sam jednu australijsku seriju Nestasne godine.. Kad sam ja bila dete to je bila senzacija xDD
P.S. Internat se ponovo prikazuje na B92.. Mada vec odavno..

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

39 Re: Spanske i turske serije on Sat 20 Oct 2012, 8:00 pm

delenaMoment♥

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Negledam ih, al mi se svidjela Sulejman Velinčanstveni :33

40 Re: Spanske i turske serije Today at 10:19 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2