You are not connected. Please login or register

Spanske i turske serije

Go to page : 1, 2  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 2]

1 Spanske i turske serije on Mon 02 Jan 2012, 10:41 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Ako vec imamo temu za Grand i narodnu muziku, zasto ne bismo imali temu i za ovo ? Smile

Da li neko prati ove serije ? Koja vam je omiljena ? Very Happy Imate li omiljenog glumca, glumicu, par iz serije ?! Smile

https://twitter.com/#!/

2 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 9:57 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
bljak
juče sam slučajno naletila na neku seriju i hajde kao ostavim da vidim o čemu se radi. Dragi Bože, ono nije gluma, ono je samo izgovaranje teksta uz promjene lica.
A turske jedino vidim reklame, i naslovi me samo nasmiju

http://horizoninblack.tumblr.com

3 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 10:44 am

Filip

Invited in
Invited in
Ovako mozda si naletela na latinoamericke sapunjare ... Verujte mi na rec gledao sam ih dosta i mogu da kazem da su kvalitetne.. Pogledajte Internat pa ce te videti o cemu vam pricam i Zasticeni su takodje odlicna spanska serija... Sto se tice turskih i ja cu da kazem bljak Very Happy A spanci imaju tako dobro odradjenih serija koje amerikanci nikada nece imati XD Very Happy

4 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 11:20 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Seranovi. <3

Sve ostalo .. bljak. xD

5 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 11:23 am

fearless.

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Iskreno, kad sam bila mladja gledala sam sve spanske (meksicke) serije, i to non-stop, 3-4 na dan. Vecina ih nije nesto, ali u poslednje vreme ima i dobrih. Ipak sam mnogo vise volela argentinske i spanske iz Spanije.
Turske ne volim. Ali mislim da su ubedljivo najgore indijske.

6 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 11:32 am

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Moji roditelji gledaju Kad lišće pada, pa i ja uhvatim sa njima po koju epozodu. Very Happy
Ali, ono, smara - tako da ih ne volim.
ALI, ima jedna turksa glumica koja je prelepa Tuba Büyüküstün! Možda je čak i najlepša glumica u istoriji - po meni. Very Happy

Meksičke - kad sam bila maalllaaa, tako dam i naučila španski. Very Happy
Ali, ne sećam se kad sam poslednji put gledala neku njihovu seriju. Ne sećam se.

Španske - Seranovi 355 Always and forever.
I LHDP. Very Happy
Španske serije posebno volim jer Španci, posebno u junom delu Španije imaju jako sličan mentalitet kao mi, i onda su nam bliski na neki način. Very Happy Love them 355

Indijska - jednu scenu sam odgledala i smejala se pola sata. Fazon ulazi neki stariji deda u kuću i pola sata raje scena kako on ulazi, pa jedva žena podigne obrvu, druga žena posle 5 minuta otvori usta, treći čovek posle 10 minuta širi oči...i tako dalje. xD Ismejala sam se baš, baš, i nisam imala nameru da nastavim da gledam. Very Happy

7 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 2:08 pm

Filip

Invited in
Invited in
Seranove, LHDP , LP , ELB, ELI,, su po meni jedne od najboljih serija koje sam gledao , i nista ne moze da ih zameni Very Happy Sto se tice turskih i indiskih Bljak al stavrno, da se covek lepo nasmeje XD
Mnogi ljudi meksicke(latinoamericke) serije mesaju sa spanskim , ali to je ogromna razlikaa Very Happy

8 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 2:23 pm

Mehurić

Seranovi
LHDP *.*
Estrambotika Anastazija, Judine žene Very Happy

9 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 2:54 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Estrambotica Anastasia srce Judina zena... po meni jedine latino-americke serije, koje vredi gledati Smile

10 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 4:09 pm

Mehurić

Ja sam opet krenula da gledam Anastasiju Smile
I naučila sam da ih razlikujem posle 3 epizode xD

11 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 9:06 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
hahahah... nikad ih nisam razlikovala, nikad ! Very Happy... u stvari, jesam kad su njih tri zajedno... ali, posle kad se samo jedna od njih pojavi, nikako nisam mogla da provalim koja je... Very Happy

a, gdje gledas? Smile

12 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 9:10 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Ja sam gledala Prava Ljubav, Rubi i Judine Žene i voljela sam ih iako su bile treš žešći, a gluma još gora. Nisam imala kablovsku tada niti internet pa sam bila osuđena na Pink, don't judge me haha

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

13 Re: Spanske i turske serije on Tue 03 Jan 2012, 9:14 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
aaa, da... I Rubi sam voljela Very Happy

a ja sam posle druge epizode provalila ko je 'Judina zena'... ahahahahaah

14 Re: Spanske i turske serije on Wed 04 Jan 2012, 1:14 am

Delena ❥

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Spanske ne gledam Smile
A Turske gledam svaku sledecu i volim ih Smile
Omiljene su mi Ask ve ceza, Ezel, Fatmagulun sucu ne Smile

Volim i Meksicke omiljene Sortilegio, La fuerza del destino, la mujer de judas, amntes del desierto, la intrusa Very Happy

15 Re: Spanske i turske serije on Wed 04 Jan 2012, 7:48 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
a sta mislite o brazilskim serijama ?! Smile... meni su, osim navedenih, spanske glupe, turske jos gluplje, ali su mi brazilske predobreee... Smile

16 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 12:10 am

daray

doduše Seranove izdvajam, i kakva god da je bila Judine žene će mi nekako ostati drage Very Happy
sjećam se da smo svi budalili, trčali kući radi Rebelde-a xD

http://horizoninblack.tumblr.com

17 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 12:24 am

Filip

Invited in
Invited in
Spanci zaista znaju da budu genijalci .. A turske serije su krs zivi .. Gluma ocaj ne zna se kad su sretni a kad tuzni .. Negde sam skoro naleteo na neku nekom tamo umrla majka , sutri dan dobio dete , a ista mu faca u oba slucaja .. Jezik je prosto iritirajuci ...A Indijske ahahaah su tek smesne Very Happy

18 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 1:40 am

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Skylar. wrote:bljak
juče sam slučajno naletila na neku seriju i hajde kao ostavim da vidim o čemu se radi. Dragi Bože, ono nije gluma, ono je samo izgovaranje teksta uz promjene lica.
A turske jedino vidim reklame, i naslovi me samo nasmiju

THIS.
Plačem kad vidim da to neko gleda. Nema tu ništa kvalitetno. Možda Seranovi, a ove sapunjare da te bog sačuva. Proće vas ta faza kad-tad. I ja sam gledao do 9 godina, tako nešto.

19 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 12:15 pm

Filip

Invited in
Invited in
Mene je odavno prosla ta faza .. ali neke spanske serije su fenomenalne i nisu sapunjare pogledaj Internat Very Happy A inace nijedna od nasih televizija nije prikazivala prave spanske , svi prikazuju meksicke , izuzev Studia b Very Happy

20 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 2:24 pm

Spirit Crusher

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ne podnosim,nikad nisam volela da gledam,niti cu

E da, spanske serije nisu kao meksicke. Meksicke su one tipicne sto daju na Pinku xD a Spanci imaju neke super komedije. Los Seranno, Los Hombres de Paco.. Very Happy

http://www.photoshop-tn.com/

21 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 3:15 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
mrzim kad za meksičke kažu da su španske, a nikad ŠPANSKE serije nisu gledaliiiiiiiiiiii. -.-
Španci su genijalci! Omiljene :

El Internado - najbolja serija koju sam ikada gledala. Savršena radnja. Mesto. Likovi. Glumci. Priča. SVE. Gledala sam je dva puta. I svaka epizoda me ponovo oduševi.

Los Hombres Da Paco - Nezaboravna; luda; predobra; koliko puta sam se cepala od smeha ili suze ronila uz njih, ijao. Mnogo mi se svidela poslednja sezona. *_* baš su dobro smislili sveeeeeee. I nedostaju mi svi likovi. Kad se setim kad smo se po RMSu delili. :') Pepa/Silvia, Sara/Aitor, Sara/Lucas, Rita/Pove, Rita/Montoya, Aitor/Lis i ... ma sviiiiii. Preplakala sam Silvinu, Kikeovu, Montoyinu i Nelsonovu smrt. Pepa, Aitor, Pove, Rita, Curtis, DON LORENZO, Paco, Mariano, Lucas, Kike, Montoya, Nelson i svi ostali. Savršeni su bili i ostaće. Savršena ekipa. Savršena serija. Koja će biti tu da te nasmeje, rasplače, uplaši...
Pokušajte da pogledate ovo, a da ne zaplačete:
.

Los Serrano - Tu nema šta da se priča. :') Serija je def vredna gledanja.

Un Paso Adelante - Mislim da je SVAKO bar malo pratio Korak Napred. Wink Serija uz koju sam odrasla, naučila mnogo stvari, naučila da igram. Serija koja nikada neće smoriti. Koju ću uvek moći iznova i iznova da gledam. Svakog lika sam volela i volim još uvek. Smile BEA (Lola) me prati na twitteru i zamalo se nisam šlogirala kad sam ugledala twitt od nje. DIVNA JE! Kao i ostali.
Pored njih su mi se dopale El Barco, Aqui no hay quien viva, SMS..

Turske su glupe. x) Samo Kad lišće pada ima neku priču.

22 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 3:21 pm

Filip

Invited in
Invited in
Znamo li se mozda sa El internado foruma ??

23 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 3:30 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Haha moguće. Smile

Htela sam da dodam da mi je Carlos omiljeni lik, verovatno od svih likova koje sam volela. Koji je ostavio preveliki utisak na mene. Koji me oduševio. Ne može proći dan da ne pogledam neki video sa njim.Smile
Obožavala sam i Hectora, Paulu, Evelyn, Mariu, Ivana, Victoriu, Marcosa, Starca, Juliu, hm..bolje reći obožavala sam sve.

24 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 3:32 pm

Filip

Invited in
Invited in
Da i meni Karlos i Markos a Karolina jaoooooooo kolko sam plakao

25 Re: Spanske i turske serije on Thu 05 Jan 2012, 3:35 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ja i nisam toliko plakala za Carol, koliko sam za Starca i Carlosa Sad
I Rebeccu obožavam. I Martina. I Jacintu. Mah sve.

26 Re: Spanske i turske serije Today at 5:49 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next