You are not connected. Please login or register

15. All My Children

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 5]

76 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 9:22 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Epizoda je bila prilicno okej.

Klaroline scene. Cerek

"Take a chance. Come on, get to know me. I dare you."

:')
I drago mi je sto su ih sad malo unistili tj. sto se Klaus razocarao. Treba tako. Ne bi valjalo da sve bude dobro.

Mnogo mi je drago sto je Damon ovakav. Bilo je lepo videti ljubomornu Elenu mada bih volela da su to jos malo vise naglasili al' ajde .. xD

Damon - the best brother in the whole fuckin world, okay? Cerek

"If you're mad at me Damon you need to get over it." - SERIOUSLY?! Ja sam ocekivala epic izvinjenje od nje, razumevanje i ovo je ono sto dobijem .. au. Sada sam vec jako razocarana. Mada ne mogu da kazem, sve ono oko Elijaha sto je htela da uradi i sto je rekla .. shvatila je da je pogresila i to mi je drago.

Simpaticne su bile Klaus & Kol scene. Brother thing. Cerek

Rebekah. Cerek

Pa oduvek je Meredith bila sumnjiva tako da .. -.- Samo me zanima hoce li Alaric preziveti s obzirom da je ubijen od strane ljudskog bica. :S NE MOGU DA NAM UBIJU ALARICA.

Iiii najbolje za kraj.

OGROMNO, ALI OGROMNO SRCE ZA ELIJAHA.
On je .. NAJBOLJI LIK U SERIJI. TACKA. Ali stvarno. Ja volim mog Damona mnogo ali Elijah je .. ELIJAH. *__*Tako mi je bilo drago kad je preuzeo stvar u svoje ruke. :')

OH MY GOD. UMRLA SAM.

I da se razumemo, ne moze da ode iz serije. Ne. Ne prihvatam. A-a.

Zvanicno ga ne mogu vise voleti nakon ove epizode.

77 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 9:45 am

Rose in the Rain

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Evo bas sam sada pogledala...odusevljena sam
Klaroline scene..uh ..tako su slatki
Rebeka i Kol ...smijesni
sve u svenu odlicna epizoda
Elijah....umrem svaki put kad ga vidim 35435

78 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 10:48 am

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
oduvala me epizoda, skroooz... huh...

opet me Elena razočarala... Sad

"If you're mad at me Damon you need to get over it." - SERIOUSLY?! Ja sam ocekivala epic izvinjenje od nje, razumevanje i ovo je ono sto dobijem .. au.

THIS ! I posle mu prebacuje zbog Rebeke ?! A šta je očekivala ?! Da se zavuče u kuću i kuka zbog nje ?! Shocked

Dejmon je duša najveća. <3... Šta je sve uradio za Stefana. Za Elenu... Sad... ako je ikako moguće voljeti ga više od ove epizode, ja ga volim još više !!! Smile

a Stefan je opet Saint boring Stefan ?! Rolling Eyes hoću Ripper Stefana NAZAD ! Hoću Ketrin nazad !

scena Originals -a na početku... haha kao prava djeca... Very Happy Kol koji zeza Rebeku zbog Meta i Klaus koji ih gleda i smije se... Very Happy
i bro scene između Kola i Klausa... Smile... i kad ga on brani od Alarika Smile oduševili su me. divnooo Smile

Fin i Ester - debili. Šta se desilo sa njima na kraju, nisam ukapirala ?! Rolling Eyes

Okej, Meredit su mi uništili ! Hvala ! Ali, zar u svakoj, baš u svakoj epizodi moraju i Alarika da ubijaju ?! Rolling Eyes... i bolje bi im bilo da Alarik preživi ! bandh

Kerolajn me u svakoj epizodi sve više oduševljava ! Dušaaaa, obožavam je
scena sa Elenom i to kako se našla tu za Boni... divna je... Smile definitivno najbolji prijatelj u cijeloj seriji... Smile...

i na kraju: ELAJDŽA !

Volim i Dejmona i Kerolajn i Alarika, ali baš kao što Jovana reče: Elajdža je Elajdža. Omiljeni Originals, omiljeni lik u seriji, jedan od omiljenih likova iz serija, uopšte !

Sviđa mi se kako je kontrolisao cijelu situaciju... I možete me osuđivati koliko hoćete, ali drago mi je što je onako postupio sa Elenom ! Ipak je on njoj prošle godine spasio život, a ona je sad njega i cijelu njegovu porodicu dovela u opasnost. Sad Sviđa mi se i njegov odnos sa Rebekom. A pismo za Elenu me ubilo... potpuno Sad... Ne smiju opet Elajdžu da mi odvedu... NEĆU, NE MOŽE TO ! cryyy

i sviđa mi se što sad moram da čekam skoro mjesec dana do nove epizode. divno, baš, baš mi se sviđa to Rolling Eyes

https://twitter.com/#!/

79 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 11:31 am

discobaby

Someone's New in Your World
Dobra epizoda,drzala mi je paznju....

Nerviva me Elenino ponasanje prema Dejmonu.Nadmenoscu ce samo da ga otera od sebe.Posle ce joj drugi biti krivi.Malo mi je zao sto ih nije zatekla u krevetu.Krivo joj je,jer da nije,ne bi davila Boni sa tim.
Ako ne postavljamo pitanje odakle im svima sminka na mestu,u koje god doba da ustanu,malo bi mogli da pripaze na greske u snimanju...Ako je Dejmon pocepao haljinu Rebeki,kako je sledece jutro mogla da bude nepocepana?....Mogu vampiri da zacele rane,ali bas da poprave rajfeslus.....

Elijah me odusevio ovom epizodom,kao i pismom.Super je lik i nadam se da ce ostati u seriji,mnogo duze od ostalih.
Klausa ne zelim mrtvog zbog Kerojaln.Scena na klupi je divna,ali je preterao kad je podivljao...Mnogo mi se svidjaju zajedno,ona mi je prelepa.
Rebeka smaaara svojim vredjanjem Elene,neka prevazidje svoje traume vise.

Stefan pretenduje da preuzme ulogu najomrazenijeg lika,bar sto se mene tice.
Za Dejmona nemam reci,sve je bolji i bolji...
Jasno mi je da su stavili tacku na Delenu,ne verujem da ce da ih spajaju vise...

Sve vreme govorim da je Meredith opajdara...Ne mogu da verujem da je upucala Alarica,zaista,to mi je toliko bez veze,da je to scena koja mi je pokvarila epizodu prilicno..Dokle vise?

80 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 11:34 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Fin i Ester - debili. Šta se desilo sa njima na kraju, nisam ukapirala ?! Rolling Eyes
Koliko sam ja shvatila, oni su sto bi moja baba rekla 'utekli'.. Razz xD

81 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 11:34 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

82 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 12:13 pm

discobaby

Princess Of Darkness wrote:
"Utekli" ili "u'valiti maglu" lol!

83 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 1:45 pm

Klaroline_♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Razočarala sam se za Klaroline :smrcc:
Predivno su pričali i sve je super bilo,umirala sam,sve dok Alaric ono uradio Kolu :S
Najteže mi je palo kad je spaljivao crteža,tad sam sva bila cryyy placeem
Ostalo je sve prejako bilo i super,ali ja sam crkla na Klaroline scenama ,sad ih shipujem još više ;D They're my OTP Very Happy

84 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 2:14 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Ova epizoda nam je bas nesto slabo komentarisana o.O

Meni je bila skroz ok...pucala sam od ljubavi prema originalsima....zaista je nenormalno koliko ih volim,koliko su divni,mocni,ugladjeni...ma savrseni srce

Klaroline scene su bile predivne,po meni najlepse njihove scene do sada iako mi se srce slomilo kad sam videla Klausa kako pali njene crteze ali ok,moraju da naprave mali pad nema logike da sve bude savrseno.

Elenin stav prema Damonu...no comment. Toliko o tome da se pokajala i da je ono rekla u afektu,vidim izvinjenje je bilo epic :/

Stefan :/// Ne znam,koliko su na momente bile divne njegove scene sa Damonom toliko je sve usrao onom izjavom da je Eleni bolje bez njega. Tacnije kad bolje razmislim scene su bile divne zahvaljujuci Damonu,jer on je taj koji je sve potencirao,koji je obratio paznju na sitnice i koji se na kraju uprkos svemu zrtvovao za svog brata.

ELIJAH srce srce srce Ne postoje reci kojima mogu da opisem koliko ga volim,rekla bih da je savrsen ali za njega je i to preslaba rec Smile

Drago mi je sto su se Rebekah i Klaus pomirili na kraju ali mi je zao sto svako ide na svoju stranu Sad Nadam se da ce se predomisliti Smile
Zanima me sta se desilo sa Esther sad kad je prekinuta veza sa Bennett vesticama o.O i gde je skrnavi Finn :S
Meredith :S Nisam je volela i bila mi je sumnjiva od prve sekunde kad se pojavila :/ Ali bas zato sto je sve vreme bilo previse ocigledno da je ona imam utisak da ima nesto vise u svemu tome i da nije tako jednostavan odgovor sta radi i zasto :/

White oak tree ://// FU*C!!! Samo se pojavljuju nove stvari koje dovode u pitanje opstanak originalnih :/// Odustanite ne dam da ih ubijete!!!!!!!

85 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 2:17 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
U redu je za ostale probleme, ali sad nikako neću imati mira do kraja sezone zbog tog glupog drveta! Ne zelim da iko od njih umre! ima jos puno toga ispricati!

86 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 2:28 pm

<3 Originals <3

Pa realno,tek smo poceli da upoznajemo njih kao likove a i njihove medjusobne odnose. Zelim da saznam i vidim jos puuuuno o njima Smile Takva i toliko stara porodica mora da ima jos puno za ispricati xD

87 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 4:02 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Ne treba brinuti oko Originalnih. Kad su ovo preživeli, živeće još dugo. Realno. To drvo je samo uvod u neku priču koja će se desiti kasnije. Sigurna sam u to. Wink

Tacnije kad bolje razmislim scene su bile divne zahvaljujuci Damonu,jer on je taj koji je sve potencirao,koji je obratio paznju na sitnice i koji se na kraju uprkos svemu zrtvovao za svog brata.
Pa, da. Upravo je Dejmon taj koji održava zdrav odnos između njih dvojice. Dejmon je taj zbog kog i želim happy Defan/Stemon ending, jer znam da Dejmon nikad neće biti srećan bez Stefana, ili sa nesrećnim Stefanom.
Everything is thanks to Damon (in my case)! ♥ Wink

88 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 6:12 pm

anci85

Only Human
Only Human
Epizoda je bila OK mozda sam malo vise ocekivala.

Malo sam se razdocarala u Elenu, vidim da nisam jedina Sad
Elena ne zasluzuje Damona i od sada navijam da Damon nadje neku srodnu dusu koja ce da ga podrzava u svemu ili da Elena promeni stav koji ima prema njemu.... Uvek sam bila za Delenu a ne za Stelenu i ova epizoda me je malo razdocarala po tom pitanju.
Sto se tice ostalih scena svaka je na svoj nacin dobra a posebno bi izdvojila Klaus/Kerolajn na klupi bas su bili sweet I love you
Elijah je stvarno pokazao najbolju stranu svoje licnosti. Divim mu se na racionalnom stavu imao je prava da bude na Elenu ljut . Nadam se da ce se i dalje pojavljivati u seriji.
Nista drugo mi ne preostaje nego da cekm sl. epizodu u nadi da ce biti nekih lepsih scena Delene. 355

89 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 7:49 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Prilično dobra epizoda.
Pre svega, moja ljubav prema Klaroline, Damonu i Elijahi je još više porasla, ako je to moguće. Čini mi se kao da Stefan postaje sporedna uloga, pored ovoliko dobrih likova.
Elena standardna. Nije uradila ništa što bi me oduševilo, očekivala sam mnogo više ljubomore, kada je ugledala Rebeku, ali izabrala je da se pravi da joj nije previše stalo. Još jedno razočaranje za mene. Ali sa druge strane, na neki način pomogla je Elijahi i zahvalna sam zbog toga.

Damon je kao i uvek heroj epizode. Zaista, može li jedna epizoda da prodje, a da meni ne prepukne srce zbog njega? Jednom da on bude srećan. Kao da to ne zaslužuje. Za Stefana i njega, kopiraću jednu curu sa Tumblra, jer nemam šta na to da dodam:
"It seems that Damon and Stefan have swapped or reversed roles. Damon finds his humanity after loving Elena, and Stefan loses his. But the cruel irony is, Damon has received nothing but heartache, anguish, disappointment and pain in exchange for his humanity, whereas Stefan has been offered endless compassion, kindness, forgiveness, and the hope that love can redeem all after losing his." - (x)

No words, just tears.

I vratili smo se na početak. Damon je ponovo onaj loš brat, Stefan dobrica. Elena će verovatno već u sledećoj epizodi potrčati Stefanu u naručje. I sve što smo mi dobili, biće jedan poljubac i nada da će se NEKAD desiti nešto više.

U ovoj epizodi smo zaista videli kakav je ko. Meni Damon nikada više neće biti bad brother. Nema šanse. Znate koliko malo ljudi bi učinilo to? Ja znam da Stefan nikad ne bi.

I zaista, jedna epizoda bez ubijanja Alarica? Više preteruju sa tim. Nadam se samo da nije stvarno mrtav. Verujem u to da iza cele ove priče se krije mnogo više. Previše je očigledno da bi bilo istina. Meredith bi trebalo da bude bolji lik, a ne neka lujka, koja će pobiti pola grada.

Klaus i Caroline su bili divni. Ponovo. Želeo je da priča o njoj. Cerek
A ja želim češće da vidjam ovakvog Klausa. Kako je samo slatko izgovorio love. Cerek

Žao mi je što se razočarao, ali bilo je očekivano. Previše dobro da bi bilo istinito.

90 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 9:06 pm

Filip

Invited in
Invited in
Epizoda je bila zaista odlicna ...

Abi i Bonni su savrsene .. Konacno su na neki nacin poceli da razvijaju njihov odnos.
Elajdza me je u ovoj epici odusevio,, joss kad je poslao Eleni ono pismo jojjjj Very Happy
Klaus i Kerolajn su prosto savrseni samo cekam da ih spojeee ..
Elena je bila standardna nista posebno , nekako treba malo vise da porade na njenom liku Very Happy
Citam neke komentare da je Ester pobegla .. Ja se ne bih slozio samim tim sto ima 1000 godina mora da ima neki plan B...
Ta scena sa Meredith je toliko uzbudljiva da nemam reci Very Happy Znao sam da ce njenu ulogu odlicno da spakuju, i naravno nadam se da ce Alaric ostati ziv.
Najvise me je razocaralo sto su pretvorili Abi .... Zasto uvek neko mora da ispasta da bi spasli Elenu... Rebeka je bar po meni previse brzo dosla do zakljucka o belom hrastu ... To su bas glupo napravili . Bojala se za zivot al je vamo bila dovoljno pametna da ono zapazi rendeer
Elajdza definitivno postaje jedann od najboljih likova,... ELAJDZA srce

91 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 9:47 pm

Rose ♥

Ok, svi smo pažnju posvetili Defan odnosu, Elajdži, originalnima, ali nisam videla da je neko pomenuo Esterin ritual. Ona je rekla da PRVO TREBA DA IH PRETVORI U LJUDE, pa da ih tek onda ubije. Je l' da?
Dakle - postoji čin koja vampira pretvara u čoveka. Ljudi, ja želim da oni Dejmona pretvore u čoveka [kao u knjigama]! To je jedino [pored uzvraćene Elenine ljubavi] što bi njega učinilo istinski srećnim! Ja to stvarno, jako, silno, najviše, previše želim. Nekako - nakon ovoga stvarno verujem da će to uraditi, i stvarno verujem da će se bazirati malo i na tu priču. Moja nada je samo porasla! rhghgh
Turn Damon into a human. [ne odmah - kasnije ofc]!

Boni - meni je nje stvarno mnogo žao. Mnogo je volim sada. Kad je Kerojaln rekla Eleni "Everything that happened tonight was to save you and that's ok,because she loves you so much,but somehow she's always the one who gets hurt" srce me zabolelo i zbog Boni, a i zbog Elene.

I moram da napomenem da posle ove epizode i Elenu volim još više. Bila je heroj danas.
Jednostavno, posle ove epizode sam ih nekako sve još više zavolela [čak i Kola volim]. I drago mi je zbog toga. Sviđa mi se ep. Vratila mi je nadE i sada na miru mogu da čekam mesec dana. xD

Everything will be ok at the end. I know it will.

92 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 9:54 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ja iskreno nisam nesto za to da se Damon pretvori u coveka(ili bilo ko drugi) I ako je to Ester planirala zasto bi ih onda ubila, kad postanu ljudi? Kao ljudi ne bi bili u mogucnosti da bilo koga povrede, pa mi to stvarno nije jasno.
Meni je stvarno drago sto se ne pridrzavaju knjige, jer su mi tu mnoge stvari glupe i zbunjujuce.. Razz

Moram priznati da mi je bas zao Bonnie. Ona uvek nadrlja da bi Elena mogla da zivi. Sad

93 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 10:14 pm

Rose ♥

Princess Of Darkness wrote:Ja iskreno nisam nesto za to da se Damon pretvori u coveka(ili bilo ko drugi) I ako je to Ester planirala zasto bi ih onda ubila, kad postanu ljudi? Kao ljudi ne bi bili u mogucnosti da bilo koga povrede, pa mi to stvarno nije jasno.
Meni je stvarno drago sto se ne pridrzavaju knjige, jer su mi tu mnoge stvari glupe i zbunjujuce.. Razz

Znam, ali ja želim da pretvore Dejmona u čoveka. Cerek
A, evo šta je Ester rekla: "As a witch who cast the spell to turn them into a vampires, I can also reverse it. When they become human again, they can be killed! As they are linked as one, my brave Finn will be the sacrefise..."

Mislim da to ne bi pominjali [jer smo videli da umiru i kad ih ubiju kao vampire], ako neće iskoristiti kasnije. U knjizi je to malo drugačije. Sviđa mi se kako zvuči ovde. Pre svega želim da Dejmon bude srećan, a kad se setim one scene:

"I have a secret, a big one. But I've never said it out loud. What's the point? It's not gonna change anything. It's not gonna make me good, make me adopt a puppy. I can't be what other people want me to be. What she wants me to be. This is who I am...You are my existential crisis. Do I kill you or do I not kill you? But I have to Jessica, because I'm not human. And I miss it. I miss it more than anything in the world. That is my secret. But there is only so much hurt a man can take."
znam da bi ga to učinilo najsrećnijim! Very Happy

94 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 10:20 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
U knjizi zeli da ostane vampir, a na TV-u zeli da bude ponovo covek. Kako god da J&K odluce, ja cu to prihvatiti. Bitno je da je Damon srecan srce (ali ako je moguce bez pretvaranja u coveka he Wink )

95 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 11:07 pm

<3 Originals <3

Ja mislim da to vazi samo za originalne, zato sto je Esther bacila cin na njih petoro i njih moze da vrati ali ne verujem da moze bilo koga jer sa njima ona nema nikakve veze. Ja iskreno nisam za to pretvaranje u ljude i sama ideja da je to uposte moguce mi je krajnje skrnava :/

96 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 11:37 pm

¿coka?

Hmmm... Upravo sam odgledala i zapanjena sam! Very Happy

Da krenem... Razz

Klaus&Caroline - LIKE IT VERY MUCH!!! Balavim i poblesavim na svaku njegovu rec 44666 355 And it's official! I'm in love with Klaus! srce

Klaus&Rebekah - Duseee ^^ Drago mi je da su sredili odnos.

Klaus&Kol - I dalje zamisljam onu scenu! o.O Me like it! Very Happy Ali sto je otisao Koool? :///

Elena&Rebekah - Uh, ako Elena. Smorila si. Razz

Elijah - A volim ga. Pismo je predivno. placeem I on ode... Sad

Ko je bre ova Meredith? :O Sto je upucala Alarica? O.o Nije mu dosta svega? Jadan. Neutral

Sto se tice Bonnie&Abby nije mi zao. Totalno nebitno. It had to be done. Razz

DAMOOON! Opet vidim zasto ga obozavam!

Stefan je smorio. -.-

I hocu josss Klaroline scenaaa! drool

97 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 10:16 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Dobra epizoda. Cerek
Kol divan kao i uvek ^^ Nedostaje mi Tyleeer. Damon se opet žrtvovao i s posledicom da će ga Elena mrzeti. To volim kod njega. Elijahha smo videli u raznim svetlima i to mi je draagoo. Elijah&Elena momenti su bilii super. Znala sam da će Elena onako reagovati kad viidii Rebekah kod Damonaa. Neka, neka, nek bude malo ljubomorna.
Sve u svemu, začin C XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

98 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 11:27 am

Kol Mikaelsen

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ocekivao sam nesto vise od epizode ali ok....nadao sam se da je na onom papiru zaista bio MIKAEL mesto ELIJAHA...ali izgleda da je to "stamparska" greska...

99 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 2:25 pm

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Evo..I ja sam se napokon oporavila od epizode pa je mogu prokomentarisati..Ep. me nije razocarala, prvenstveno zbog Klaroline scena..

Damon&Rebekah su mi bili savrseni ..Kako je Rebekah pogledala Elenu Very Happy I trebala je biti ljubomorna i neka je..

Stefan&Damon .. Drago mi je sto je Stefan stao na Damonovu stranu na pocetku ep. I Damon je ponovo pokazao da je stvarno dobar brat.. I kako je shvatio da Stefan vise ne pije ljudsku krv.. Oni su mi tako savrseni zajedno Cerek

Kol&Rebekah ..Me stvarno podsecaju na mene i mog brata.. Pravi brat i sestra Smile

Elijah&Elena ..Ne znam mogu li i da komentarisem.. Elijah me nikada nije izneverio pa ni sada ..Uradio je ono sto je trebao za svoju porodicu.. I sve je to lepo objasnio u svom pismu, zbog kojeg sam umalo i zaplakala..

Rebekah&Elena .. Uzivala sam u tim scenama.. Napokon je doslo i Rebekinih 6 minuta Smile .. Naravno znala sam da nece ubiti Elenu tako da ..Nije bilo nikakve strepnje od toga..

Klaus&Caroline su mi bili pre pre pre savrseni.. Drago mi je st je Care uradila to sto je uradila.. I treba tako.. Ne moze covek dobiti sve na tacni.. Poludela sam kad sam videla da je u stvari on nju crtao pa onda te crteze zapalio :/// Ali onda sam se "avertila" Very Happy i shvatila da kraj ne moze biti tu.. Ovo je samo pocetak ..

Esther&Finn .. "u'vatili maglu" Smile Nesto mi se ne komentarise sam ritual ..Finna i razumijem na neki nacin.. ://

Abby&Bonnie ..Drago mi je da njihovu vezu polako dizu na visi nivo.. Strasno mi je zao njih obe, a posebno Bonnie.. Caroline i jeste u pravu definitivno ..A zbog toga mi je zao i Elene jer mislim da i ona to shvata

Ric&Meredith .. Ja jos uvek mislim da je on to sanjao Very Happy Toliki sam optimista.. A moze biti da je i Meredith supernatural.. Ko zna Wink Ali smao znam da mi se nije svidjala od pocetka i sad vidim da sam bila u pravu..

II tako od mene.. Pozz Cerek

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

100 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 2:48 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Damon proves he is the solution.

Again. He steps back. He chooses to play the bad guy, be aware, he isn’t one, he is just back at faking he is fine being the crazy vampire, because it’s easier that way, for anyone, including him.

Damon chose to be hated by Elena, and Stefan just sit on his ass, distracting Bonnie. Stefan let Damon commit one terrible action, and he was like he didn’t give a damn. Damon chose to snap, on purpose, he wasn’t over the top this time. It’s easier if it’s him doing damage. They say Damon always gets a free pass, well after all that’s happened, it’s clear to see who gets one instead. Stefan was once again selfish. As he watched his brother making all the life and death decisions. Damon protected Elena’s ass while he was gone (of course protecting and distracting Klaus and protecting them, no one wants to forget how heroic Stefan is while trying to make everyone hate him…) and now he was ready to tear them apart some more. Damon helped Elena, and now it’s like he doesn’t want them to fix their relationship. Stefan knows that he could lose Elena this time, he knows she could choose Damon, and he sits on his ass, watching as Damon facilitates their future reunion.

Damon cares too much, he became a problem. At the ball, Stefan brought down his brother so that Elena could make her own game. And he was the guy who respected her decisions. But now that it’s to save Elena, he lets Damon do it. He lets him lose it, again. As long as he doesn’t come out as the one messing around.

Reminding me how Stefan has driven Elena off the bridge isn’t helping me supporting this reunion of the soulmates. At all. And I wouldn’t even if that thing wasn’t mentioned one episode yes and the other as well. You know why? Because it’s stupid. The whole concept behind it is stupid. Do you remember how hard they all were on Damon when he snapped, and killed Jeremy? Rightly they were. Elena has come to forgive him, after months, meanwhile he also forced his blood on her, to let her live, somehow, even if she didn’t agree in becoming a vampire. Elena forgave Damon after months of having lost her forever. Why now, the whole issues of Stefan not caring at all for Elena, forcing her with his blood and almost getting her killed, and not to save her in his sick way, but to use her and get revenge on Klaus, is glossed over? Why they are all back supporting Stefan and all that matters is Damon sleeping around? PLEASE. This is embarassing. What Stefan is doing, not drinking human blood, to come back as he was before, isn’t just gonna erase all he did.

And when I say that Damon is always the solution, I mean it. Look at what he did: he once again chose to step back, he learns he became one of the biggest problems of Elena, he learnt he is a liability, no matter if he cares or he doesn’t, he is basically shit, so he is back at playing one, it’s the best he can do and it’s easier for everyone. He didn’t choose to be the bad guy that night, he chose to flip a coin. Damon knows somehow he deserves Elena, a thing he didn’t back when he compelled her to forget his love for her. Now he is gaining some self respect, and it’s burning him how he has to be there and watch as eventually Stefan gets Elena, after all that’s happened. Ultimately he chose to be hated by her because she doesn’t want him. He wanted to win her and not steal her, but she is still stuck on the memory of what she and Stefan were and he is allowing and facilitating the situation.

Damon was selfless. Damon never chooses himself, and there were times he did, but he always felt like he didn’t deserve it. From a guy who thinks very low of himself, he deserves to die and to be hated, even if it burns him inside because he knows he doesn’t. He wants to live, he wants to love, he wants to protect the people he loves. And no one wants him to do so, apparently. Doesn’t matter if Elena wouldn’t have survived without him, doesn’t matter if Stefan needed his brother. All he sees is how selfish the people he loves are around him. All the time.

Damon is over it. He is gonna wear his bad guy best suite, he is gonna show them. How to survive without him.

http://complexgirl.tumblr.com/post/17772101269/damon-proves-he-is-the-solution

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

101 Re: 15. All My Children Today at 4:34 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next