You are not connected. Please login or register

15. All My Children

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 5]

51 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 9:18 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

It's Thursday! ples

52 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 9:25 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
jos samo par sati Smile))

53 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 9:31 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Tacnije, jos 15 sati i 30 minuta!!! *___*

54 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 9:41 am

Rose in the Rain

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Jos malo.....uh
I ja cu gledati Live aah

55 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 11:03 am

PFCSteva

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Kuku sva deca ce joj izginu!! Sad

56 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 12:51 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Jos 12 sati ostalo!!! ples

57 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 1:49 pm

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
It's Thursday, Thursday, gonna get down on Thursday! he
Love Rebekah and Kol here Smile

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

58 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 1:56 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Sanjchyx3 wrote:It's Thursday, Thursday, gonna get down on Thursday! he
Love Rebekah and Kol here Smile
Ahh, not this song again! Razz haha

59 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 4:22 pm

anci85

Only Human
Only Human
Joj i ja jedva cekam novu ep. Na YT sam videla inserte i mislim da ce biti jako uzbudljivo... I love you

60 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 4:28 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Bice vrh! Ne mogu docekati ovih 8 sati i 32 minuta! Very Happy

61 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 6:09 pm

Amsterdam

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Ja se izvinjavam jel moze neko da mi ostavi link molim vas , da gledam online posto ja necu mocu da docekam da ujutru gledam Smile

62 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 6:25 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
U online gledanje neko uvek postavi link za gledanje, pa tamo vidi.. Smile

63 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 7:04 pm

Amsterdam

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
E pa poenta je u tome sto ja tamo ne mogu da udjem jer nemam 50 postova, iako posecujem forum bas svakog dana mada nebitno necu u off da idem.

64 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 7:06 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Onda na FB imas The Vampire Diaries Serbia gde postavljaju link za gledanje..

65 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 7:07 pm

Amsterdam

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Nasao sam , hvala ti puno Smile

66 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 7:09 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Nista, i drugi put. Very Happy

67 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 8:26 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Okej, imam par stvari da kažem kao moderator.
Znam da smo svi uzbuđeni zbog epizode, ali molila bih vas da prestanete da odbrojavate jer se tema puni nepotrebnim komentarima umesto mišljenjima o epizodi. Ovo ne znači da treba da prestanete da pišete ovde dok epizoda ne izađe, ali molim vas, spam je spam.

Isto važi kada su linkovi u pitanju, postoje privatne poruke.

Hvala.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

68 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 10:33 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

69 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 10:55 pm

<3 Originals <3

Znaci ipak ce biti Klaroline scena xD

Bas me zanima sta Kol radi sa Meredith o.O

70 Re: 15. All My Children on Thu 16 Feb 2012, 11:04 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Tako mi je drago sto Klaus & Kol provode malo vremena zajedno! Cerek

71 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 2:04 am

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
WHAAA?? Meredith..Ma znala sam da nesto nije u redu sa njom..Samo joj fali da je ubila Rica..Ma kroz ekran cu joj uci.. Very Happy

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

72 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 2:07 am

Em (:

Moderator
Moderator
Uništili su me ovom epizodom što se Dejmona tiče. Eto koliko je nesebičan. Opet je uradio stvar zbog kojeg će ga Elena mrzeti, ali sa razlogom. Isto kao kad joj nije rekao za Bonin plan. Mada sam bila malo zaprepašćena kada je Stefan opušteno bio spreman da ubije Boni.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

73 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 2:15 am

White Unicorn

Invited in
Invited in
Bože kako je divan Dejmon. Ne mogu da verujem koliko je nesebično voli.
Stefan takođe, da kad bi morao, ubio bi i Boni.
Koja kučka ova Meredit, ali ne verujem da će da ubiju Alarika, to bi bilo previše.
NEK PRESTANU DA GA MUČE!
Originalni se raspali OPET...Šteta...:/

74 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 2:29 am

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
If anyone even DARES to call Damon a bad character/brother/anything, YOU WILL HAVE ME TO DEAL WITH ME. i sa oko još milion ljudi sa tamblera.
O njegovoj ljubavi PREMA SVIMA, o njegovoj nesebičnosti mogu da pišem danima!

Bez obzira na to što zna da će ga Elena osuditi zbog toga, čak mrzeti, uprkos tome što je izgubio u bacanju novčića, on je to ipak uradio. ZA SVOG BRATA! I pošto on sad potpuno veruje da nema nikakve šanse kod Elene, ponovo će je pustiti da ga mrzi, ali će je održati u životu i to tako što će spasiti usput i Stefana! On je totalno ozbiljno shvatio Elajdžino i Klausovo "Family above all!"
Ponovo je na poslednje mesto stavio sebe! Ponovo je na prvo mesto stavio sreću SVIH DRUGIH!
“I don’t mind being the bad guy. I’ll make all the life and death decisions while you’re busy worrying about collateral damage. I’ll even let her hate me for it. But at the end of the day, I’ll be the one to keep her alive” - 02x18
Stefan: You're not fooling anyone either. You still love her.
Damon: I do. I thought I could win her from you fair and square. She didn't want me. It's for the best. I'm better at being the bad guy anyway.
No more words.

If you can still tell me that Damon is the bad brother & Stefan is the good brother, I don't think we're watching the same show.

+ ponovo je bio u pravu: Meredith is a psycho.-.- Bilo je previše očigledno, al' ajde..dobro je da je ona. Nema ko drugi. Al' bilo bi kul da prestanu da ubijaju Alarika u svakoj epizodi.

I molim vas - sad će Stefan ponovo ispasti heroj - right. Dejmon je ponovo bad brother. Bla, bla..
Svi govore "DAMON turned Abby into a vampire!"! MOLIM VAS! Šta? Nikada niko neće saznati da je Stefan bio spreman da ubije BONI? I da je DEJMON to uradio zbog STEFANA?!
I sve što je Stefan radio do sad kao treba da bude objašnjeno time što se ne hrani ljudskom krvlju od onoga na mostu?! Da, evo, odmah ga sažaljevam. -.- Prosto mu sve oprašam.
Mislim - pisci, malo je očigledno da želite da vratite priču iz prve sezone! -.- Očajnički potez.
So much for Elena choosing who she's going to be with at the end of the season. Verujem u Delenu, al', nakon ovoga ne verujem da će ih spojiti u ovoj sezoni. [Ali, lagaću ako kažem da nisam bila srećna kad sam videla kako je Elena ljubomorna. I sad mi to izaziva osmeh na lice Very Happy ]

Ono Elajdžino pismo Eleni jeste divno, zaista. Al' najiskrenije se nadam da ne žele da grade tu nešto više od prijateljstva. I ne želim da Elajdža ode! Ne sme Sad

75 Re: 15. All My Children on Fri 17 Feb 2012, 7:05 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Bila je ovo prilicno dobra epizoda..i guess. Neke stvari su me iznenadile, neke slatko nasmejale, a neke umalo rasplakale.

Neprocenjivo! Kako se samo naljutila, a Damon je sav u : 'I don't give a fuck!' fazonu. Moram priznati da sam uzivala u tom trenutku. he

Pa, bolje ista nego nista.. Volim season 1 Damona iako ce ga mozda Elena zamrzeti zbog toga, mada ne verujem da ce toliko daleko otici. Ne smeta mi sto je on ubio Abby. Za mene, on je heroj u ovoj epizodi. On uvek sve zrtvuje. Nesebican je i misli na druge. Svaka mu cast i ja mu se klanjam zbog toga. Team Damon! Klanja Se

Stefan nije vise 'ripper' Wow, svaka ti cast Stef! Prestao si sa ludovanjem, brat te je napravio herojem i sad jos samo da se pomiris s eElenom i sve ce biti dobro u svetu.. Razz

Elena mi je bila blago receno smesna.. Prvo zeli da spasi Elijaha, a onda se ispostavi da je ipak odlucila da mu ne kaze. Ali srecom, moj elijah je jako smart i sad je sve u redu! <3 Krivo mi je sto je spasavanje njehog zivota dovelo do toga da se Abby pretvori u vampira. Ne zelim da to uzdrma prijateljstvo izmedju Bonnie i Elene. Sad

ELIJAH!! Moj mametnjakovic! Cerek Kako ga samo volim!

Dobro je sto je on na kraju uzeo stvar u svoje ruke. Neka je! Very Happy
Njegovo pismo je samo pokazalo koliko mu je bitna porodica. Family above all! srce
Ester i Finn bljuc

Meredith sick sniper My poor Ric. I knew something was fishy about her. Ne zelim da mi mucite Rica! -.-

Klaus & Kol Cerek Divni bogami..

haha Kako samo popizdi...

Bilo mi je jako simpaticno kad je otrcao za njom, nisam mogla da prestanem da se smejem.. Cerek

“Just to be clear, I’m too smart to be seduced by you.”

“Well, that’s why I like you.”
Awww...to je tako sweet.. 355

Cerek

Ovo je nesto sto svaka devojka zeli da cuje! Mogli su da pricaju o bilo cemu, ali on zeli da mu Caroline prica o sebi.. Mikro Cerek. xDD

Ovo me je ubilo. Tu sam se setila da je Caroline znala sve.... Sad

Jadni Klaus... placeem
Razumem da je ljut i povredjen, jer je Caroline bila deo 'Ubiti Klausa' plana i sto mu to nije rekla. I mene je ovo rastuzulo, ali iskreno receno, nisam ljuta na nju, jer ona je to uradila da bi zastitila Elenu. Normalno je da ce pre odabrati nju nego Klausa. A i sad su kvit! On je ionako planirao nju da zrtvuje zbog one njegove kletve.. Mali pad u Klaroline, ali nije smak sveta. Bice bolje drugi put. Smile

Strasno sam popizdela kad sam shvatila da ono drvo jos uvek postoji. I nesto mi govori da se D&S saznati za to i onda su ga nadrljali... -.-

Anyway, odlicna epizoda! Very Happy

O i ovo da ne zaboravim...

''I hated you when I learned you killed our mother, and I realized now that after a thousand years together as a family, you’re the only one who never left me''
The best big brother in the world! :smrcc:

76 Re: 15. All My Children Today at 6:32 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next