You are not connected. Please login or register

15. All My Children

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 5]

101 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 5:16 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Sad((( this broke my heart Sad srce Damon srce

102 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 5:18 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Damon chose to be hated by Elena, and Stefan just sit on his ass, distracting Bonnie.
Word. Klanja Se

Team Damon Forever! srce

103 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 5:22 pm

**Miss Salvatore**

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Iris_Apfel wrote:Damon proves he is the solution.

Again. He steps back. He chooses to play the bad guy, be aware, he isn’t one, he is just back at faking he is fine being the crazy vampire, because it’s easier that way, for anyone, including him.

Damon chose to be hated by Elena, and Stefan just sit on his ass, distracting Bonnie. Stefan let Damon commit one terrible action, and he was like he didn’t give a damn. Damon chose to snap, on purpose, he wasn’t over the top this time. It’s easier if it’s him doing damage. They say Damon always gets a free pass, well after all that’s happened, it’s clear to see who gets one instead. Stefan was once again selfish. As he watched his brother making all the life and death decisions. Damon protected Elena’s ass while he was gone (of course protecting and distracting Klaus and protecting them, no one wants to forget how heroic Stefan is while trying to make everyone hate him…) and now he was ready to tear them apart some more. Damon helped Elena, and now it’s like he doesn’t want them to fix their relationship. Stefan knows that he could lose Elena this time, he knows she could choose Damon, and he sits on his ass, watching as Damon facilitates their future reunion.

Damon cares too much, he became a problem. At the ball, Stefan brought down his brother so that Elena could make her own game. And he was the guy who respected her decisions. But now that it’s to save Elena, he lets Damon do it. He lets him lose it, again. As long as he doesn’t come out as the one messing around.

Reminding me how Stefan has driven Elena off the bridge isn’t helping me supporting this reunion of the soulmates. At all. And I wouldn’t even if that thing wasn’t mentioned one episode yes and the other as well. You know why? Because it’s stupid. The whole concept behind it is stupid. Do you remember how hard they all were on Damon when he snapped, and killed Jeremy? Rightly they were. Elena has come to forgive him, after months, meanwhile he also forced his blood on her, to let her live, somehow, even if she didn’t agree in becoming a vampire. Elena forgave Damon after months of having lost her forever. Why now, the whole issues of Stefan not caring at all for Elena, forcing her with his blood and almost getting her killed, and not to save her in his sick way, but to use her and get revenge on Klaus, is glossed over? Why they are all back supporting Stefan and all that matters is Damon sleeping around? PLEASE. This is embarassing. What Stefan is doing, not drinking human blood, to come back as he was before, isn’t just gonna erase all he did.

And when I say that Damon is always the solution, I mean it. Look at what he did: he once again chose to step back, he learns he became one of the biggest problems of Elena, he learnt he is a liability, no matter if he cares or he doesn’t, he is basically shit, so he is back at playing one, it’s the best he can do and it’s easier for everyone. He didn’t choose to be the bad guy that night, he chose to flip a coin. Damon knows somehow he deserves Elena, a thing he didn’t back when he compelled her to forget his love for her. Now he is gaining some self respect, and it’s burning him how he has to be there and watch as eventually Stefan gets Elena, after all that’s happened. Ultimately he chose to be hated by her because she doesn’t want him. He wanted to win her and not steal her, but she is still stuck on the memory of what she and Stefan were and he is allowing and facilitating the situation.

Damon was selfless. Damon never chooses himself, and there were times he did, but he always felt like he didn’t deserve it. From a guy who thinks very low of himself, he deserves to die and to be hated, even if it burns him inside because he knows he doesn’t. He wants to live, he wants to love, he wants to protect the people he loves. And no one wants him to do so, apparently. Doesn’t matter if Elena wouldn’t have survived without him, doesn’t matter if Stefan needed his brother. All he sees is how selfish the people he loves are around him. All the time.

Damon is over it. He is gonna wear his bad guy best suite, he is gonna show them. How to survive without him.

http://complexgirl.tumblr.com/post/17772101269/damon-proves-he-is-the-solution

DAMON (^.^)

104 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 6:44 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Koliko mi je čudno da smo već prešli polovinu TREĆE sezone. Au.

Ne znam, epizodom nisam baš oduševljena. Mislila sam da ovo nikada neću da kažem, ali najbolja, ili jedina dobra stvar u epizodi je Klaroline. Prosto mi se ne komentariše, tako da ću da probam da zguram to što imam da kažem u što manje reči.

Na početku me je iznenadilo što Stefan piše dnevnik. Gde je the rippah, gde je the villain? Bolje da nisam pitala. -.-" Uopšte mi se ne sviđa to oko good guy Stefan, sad kao pokušavaju da ga vrate, a meni je samo muka od toga. Već ste gore rekle uglavnom sve što se tiče toga, i slažem se. Puke. Puke. Puke. Puke. I nek prestane sa komentarima na koje Dejmon UVEK oćuti jer mu je brat. I slažem se sa velikim postom na engleskom.

I dalje ne zameram Dejmonu ništa. Znala sam da će spontano ušetati u "bad guy - let everybody hate me" ulogu. Šta. Ne kapiram. Čemu to? Mislim na pisce. Bacam hejt.

Bila sam nekako na Elena strani u prošloj epizodi, razumela sam je; nije da me nije bolelo što se desilo Dejmonu, ali razumela sam je. Sad je ne shvatam, ne kapiram zašto se ponaša onako? Mislim, nije imala pravo ni na šta drugo osim da se pokrije ušima i ćuti a ona se busa u grudi. Sh. Please. I love you, but sh. I ne znam, čini mi se zdravije za Dejmona da se ovako ponaša, pre nego da pusti sve da ga definitivno boli i pogodi. Na rastojanju, dovoljno da se zaštiti, da stavi emocije na off ali ne na vampirski nego ljudski način, kao što mi radimo kad nas neko povredi, automatski se zatvorimo.

Kol mi se više sviđa sad. Malo je popravio utisak (ali onda pobegao. Gde, šta? Neću da se Originalni raspadnu. Ako već Klaus i Rebeka ostaju, zajedno, onda nek im se pridruži i Elajdža, ako ništa drugo. Bilo bi glupo da serija prati toliko odvojene braće, a ja bih da ne odu iz serije). Mali manipulator. xD Nekako mi deluje kao dete, ali ne znam, u prošloj mi se UOPŠTE nije svideo, sad mi je bio daleko zanimljiviji.

Potpuno podržavam Elajdžu u onome što je uradio, mislim da previše značaja pridaje Esterinim namernim rečima da je navodno moralan. Upravo ta griža savesti je ono što ne bi imao da je to čime ga ona naziva.

Što se tiče samog rituala, kul scena kad Elajdža, Klaus i Kol prilaze, na istoj strani. Gde su uopšte Ester i Fin nestali? Jel su stvarno u'vatili maglu ili? Ja sam pomislila da su... nestali, ubijeni od strane neke awkward magične sile, kroz vatru. xD

Boni ne kapiram. Bila je spremna da da život za Elenu, a sad se duri što se sve dešavalo zbog nje. Konačno nešto da je ne volim s razlogom.

Klaroline scene su prosto prelepe. Rekla sam, najlepši deo epizode. Rastopila sam se, ne verujem. Iako mi se ne da da verujem u to, Klaus jeste zaljubljen u nju. Tako mi je bila smešna scena da su ga umalo udarila kola dok je jurio za njom. he "Just to be clear, I'm too smart to be seduced by you." "Well that's why I like you." Zavešće je na kraju. ♥ Žao mi je što ga je "izdala" ali neko je rekao, bolje je tako za sad.

I dalje postoji ono drvce za ubistvo. Pa morali su da smisle nešto da i Klaus ne bude neuništiv, bar još jedan izlaz za ove koji žele da ga ubiju. Ne mislim da će sad neko da ga iskoristi da pokosi Originalne.

Meredit daj. Zašto dobrim likovima nanose ovoliko bola? I dalje se nekako nadam da baš nije onako kao što se činilo u poslednjoj sceni.

(:

105 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 6:52 pm

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
phoenix00 wrote:Gde su uopšte Ester i Fin nestali? Jel su stvarno u'vatili maglu ili? Ja sam pomislila da su... nestali, ubijeni od strane neke awkward magične sile, kroz vatru. xD

he I meni je bilo malo nejasno prvi put.. ali kad sam ponovo pogledala ja sam skontala da je Finn zgrabio Esther i pobjegao.. Mada ni sada nisam sigurna Smile

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

106 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 6:57 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Opasnost jos nije prosla. Dok god je Ester medju zivima, strepecu da nam ne ubije Originalne..

107 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 7:06 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Sanjchyx3 wrote:
phoenix00 wrote:Gde su uopšte Ester i Fin nestali? Jel su stvarno u'vatili maglu ili? Ja sam pomislila da su... nestali, ubijeni od strane neke awkward magične sile, kroz vatru. xD

he I meni je bilo malo nejasno prvi put.. ali kad sam ponovo pogledala ja sam skontala da je Finn zgrabio Esther i pobjegao.. Mada ni sada nisam sigurna Smile

Pa to, ne znam. Ne bih se bunila ni da ih je magična sila zbrisala, ali Klaus je samo rekao da "they are gone" što može da bude oba. (:

108 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 7:59 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Iris_Apfel wrote:Damon proves he is the solution.

Again. He steps back. He chooses to play the bad guy, be aware, he isn’t one, he is just back at faking he is fine being the crazy vampire, because it’s easier that way, for anyone, including him.

Damon chose to be hated by Elena, and Stefan just sit on his ass, distracting Bonnie. Stefan let Damon commit one terrible action, and he was like he didn’t give a damn. Damon chose to snap, on purpose, he wasn’t over the top this time. It’s easier if it’s him doing damage. They say Damon always gets a free pass, well after all that’s happened, it’s clear to see who gets one instead. Stefan was once again selfish. As he watched his brother making all the life and death decisions. Damon protected Elena’s ass while he was gone (of course protecting and distracting Klaus and protecting them, no one wants to forget how heroic Stefan is while trying to make everyone hate him…) and now he was ready to tear them apart some more. Damon helped Elena, and now it’s like he doesn’t want them to fix their relationship. Stefan knows that he could lose Elena this time, he knows she could choose Damon, and he sits on his ass, watching as Damon facilitates their future reunion.

Damon cares too much, he became a problem. At the ball, Stefan brought down his brother so that Elena could make her own game. And he was the guy who respected her decisions. But now that it’s to save Elena, he lets Damon do it. He lets him lose it, again. As long as he doesn’t come out as the one messing around.

Reminding me how Stefan has driven Elena off the bridge isn’t helping me supporting this reunion of the soulmates. At all. And I wouldn’t even if that thing wasn’t mentioned one episode yes and the other as well. You know why? Because it’s stupid. The whole concept behind it is stupid. Do you remember how hard they all were on Damon when he snapped, and killed Jeremy? Rightly they were. Elena has come to forgive him, after months, meanwhile he also forced his blood on her, to let her live, somehow, even if she didn’t agree in becoming a vampire. Elena forgave Damon after months of having lost her forever. Why now, the whole issues of Stefan not caring at all for Elena, forcing her with his blood and almost getting her killed, and not to save her in his sick way, but to use her and get revenge on Klaus, is glossed over? Why they are all back supporting Stefan and all that matters is Damon sleeping around? PLEASE. This is embarassing. What Stefan is doing, not drinking human blood, to come back as he was before, isn’t just gonna erase all he did.

And when I say that Damon is always the solution, I mean it. Look at what he did: he once again chose to step back, he learns he became one of the biggest problems of Elena, he learnt he is a liability, no matter if he cares or he doesn’t, he is basically shit, so he is back at playing one, it’s the best he can do and it’s easier for everyone. He didn’t choose to be the bad guy that night, he chose to flip a coin. Damon knows somehow he deserves Elena, a thing he didn’t back when he compelled her to forget his love for her. Now he is gaining some self respect, and it’s burning him how he has to be there and watch as eventually Stefan gets Elena, after all that’s happened. Ultimately he chose to be hated by her because she doesn’t want him. He wanted to win her and not steal her, but she is still stuck on the memory of what she and Stefan were and he is allowing and facilitating the situation.

Damon was selfless. Damon never chooses himself, and there were times he did, but he always felt like he didn’t deserve it. From a guy who thinks very low of himself, he deserves to die and to be hated, even if it burns him inside because he knows he doesn’t. He wants to live, he wants to love, he wants to protect the people he loves. And no one wants him to do so, apparently. Doesn’t matter if Elena wouldn’t have survived without him, doesn’t matter if Stefan needed his brother. All he sees is how selfish the people he loves are around him. All the time.

Damon is over it. He is gonna wear his bad guy best suite, he is gonna show them. How to survive without him.

http://complexgirl.tumblr.com/post/17772101269/damon-proves-he-is-the-solution

gospode koliko ova devojka voli Damona, i skroz je u pravu. i zaista bi volela da Damon na kratko ostavi Stefana i Elenu da se snalaze sami, pa da vidimo kako će im biti. u poslednjih par epizoda sve nam se više prikazuje kako oni kao da ne cene njegovu pomoć. nije kao da je Elena živa zahvaljujući Damonu ili da se Stefan vraća starom sebi zahvaljujući Damonu Rolling Eyes zaista me ljuti što nakon svega što je on uradio gledam komentare tipa "You're better than him, Elena" ili "That's the problem".

anyway, moj komentar:

iznerviralo me je što je ujutru, nakon svega, Elena prvo pozvala Stefana. no me interesa što je prošle noći zvala Damona više puta, to prosto nije pošteno. nju više jede to što se desilo sa Stefanom nego sa Damonom i to me strašno ljuti. ne ljuti me zato što se vraća Stelena, već zato što Stefan gets free pass za sve što uradi, a Damon čim napravi malu grešku, Elena ga odmah popreko gleda. nije pošteno prema Damonu. "If you're mad at me , Damon, you need to get over it." REALLY ELENA? REALLY? SHAME ON YOU. meni je iskreno gore ovo što je sad rekla nego ono iz prošle epizode. ovo je savršen pokazatelj da ona ne pokazuje nimalo kajanja za ono što mu je radila. zar Damon ne zaslužuje bar jedno izvinjenje nakon svega što je učinio za nju? gledajući iz Eleninog ugla, očigledno ne. i drago mi je što joj je spustio slušalicu. zaslužila je.

i još je sebi dozvolila da mu zamera i da ona bude ljuta na njega. pa to je stvarno strašno. kapiram da je ljubomorna, ali daj devojko, budi malo realna. again, zaslužila je to jer ga je udarila tamo gde ga najviše boli. a mene lično boli što ona ne vidi zašto bi trebalo da se izvinjava ili bar da pokuša da se iskupi.

KLAUS, KOL I REBEKAH. PRAJSLES. ta scena je meni jedna od najboljih u celoj epizodi. mojoj sreći ne bi bilo kraja kada bi ih gledala još 3 sezone i to samo njih. uopšte se ne bih bunila. Kol koji zeza i Rebeku i Klausa i Rebekah koja sikće na obojicu, pa još kad baca jastuk na Kola Cerek
Spoiler:
all I see is threesome

"She's sure as hell better off without you"-words of wisdom Rolling Eyes gledajući seriju protekle 3 sezone videli smo koliko je Stefan u pravu. pa on ili voli da laže sebe ili stvarno ne vidi dalje od sopstvenog nosa.

i kako je Elijah provalio Elenu da laže. zaista volim njihove scene. to njihovo uzajamno poštovanje i to kako Elijah može da provali Elenu u roku od sekunde je sjajno. shipujem njihovo prijateljstvo. "Be careful what you wish for." koliko je to moćan momenat. Elijah wa such a bamf u celoj epizodi. zaista izgleda kao vodja svoje porodice, a i zaista je oličenje onog starinskog morala i časti, ali ne u izlizanom smislu. zaista ga volim.

"I'm suprised you had time to call with all Original sex you've been having." haha koliko sam se smejala. koliko nekad Alaric ume da isproziva Damona, pa to je genijalno. omiljeni bromance i dalje definitivno.

Elijah koji postavlja ultimatum Damonu i Stefanu. Daniel je fenomenalan glumac. kako mu samo uspeva da izgleda kao da stvarno ima 1000 godina i da bude takav autoritet. I'm amazed.

oduševio me je i Rebekin bes prema Eleni. ne zato što sam i ja besna na Elenu, već zato što je prosto Rebekah izgledala moćno. baš sam je zavolela i volela bi da ostane. toliko novih sjajnih likova za koje ne želim da nikad odu, a ako jedan ostane biće super >.<

Klaus koji preti Kolu zbog Caroline Cerek PA JA SAM UMRLA. a o nastavku da ne pričam. Caroline koja ispali Klausa i onako ode, a Klaus sav opčinjen. SAVRŠENI SU. PA NE MOGU POŽELETI DA SE LEPŠE RAZVIJA ODNOS IZMEDJU NJIH. i još kako je potrčao za njom i kako ju je molio da priča sa njim. i Carolinini osmesi i kako je malko popustila i pristala da priča sa njim.on želi da sazna sve o njoj, opčinjen je. "I'm to smart to be seduced by you." "Well, that's what I like about you." STOP BEING SO FUCKING PERFECT. i znam da se Caroline to dopalo, videlo se Cerek

Kol koji je zainteresovan za Meredith? pa, nisam baš zainteresovana za tu kombinaciju. nisam ni preterano oduševljena njom i Alaricom, ali ona i Kol nikako. i onda šok kada je Alaric probo kolac kroz Kola. na sreću preživeli su svi koji trebaju da prežive.

i zaista sam se oduševila što Klausu ništa nije bilo. za njega sam se najviše i uplašila. kako je on odmah pošao za Kolom. kako je na moćan način spasio brata. Eliajh koji ga zaustavlja od ubijanja Damona, Klaus ga je momentalno poslušao. tačno se vidi ko je glava porodice. sjajno.

nije mi jasno kako je Elena uspela da odgurne onako Rebeku. kako je to Rebeku uopšte zabolelo? xD but, nevermind.

iznerviralo me je što se Stefan dobrovoljno nije prijavio da obavi prljav posao nego su morali da bace novčić.

Rebekina genijalna ideja sa benzinom i šibicama. to što ne može da je dodirne ne mora da znači da ne može da je povredi. takodje, jedan sjajan momenat. Elena se isto fantastično izvukla ušavši u deo u koji vampiri ne smeju da udju, ali Rebekina ideja je isto odlična.

ok, iznenadilo me je što su samo Finn i Esther umrli. zahvalna sam Julie na tome xD

potpuno razumem Bonnie što ne želi da vidi Elenu. ima prava. jer realno sve što joj se dešavalo, desilo se na direktan ili indirektan način zbog Elene i ima prava i da je potajno pomalo mrzi. šta god da sad oseća, ima prava. izgubila je baku, izgubiće majku i to sve zbog vampira i Elenine povezanosti sa njima. da, treba joj vremena da se izbori sa tim, ali verujem da hoće. možda će joj trebati par epizoda nepričanja sa Elenom, ali neka.

Damon je još jednom dokazao koliki je heroj. obavio je Stefanov posao umeston njega. zna da se ovde polako vraća Stelena i neće da im stoji na putu. imao je svoju šansu, pokušao je, Elena nije htela da dozvoli sebi ni da razmisli zaista njemu, bar on to tako misli. ja sam ubedjena da Delena nije gotova, mada mi se čini da će nam se vratiti Stelena u finalu. gotovo sam sigurna u to. ali će zato 4.sezona biti pakao za Stelenu jer će Elena konačno shvatiti i da voli Damona. i pravo da vam kažem, uopšte ne kapiram Stefana u 3.sezoni. šta, producenti misle da nije bilo bitno da vidimo kako je Stefan konačno prelomio i shvatio da je dosta i kako je doneo odluku da se polako smiruje? e pa bitno je. takodje je totalno neozbiljno što tako lako može da se ne hrani ljudskom krvlju, a u prvoj sezoni bi poludeo čim bi omirisao ljudsku krv. a da ne pominjemo što je bio ripper pola 3.sezone. otkad on tako lako može da se kontroliše i gasi i pali emocije i porive kako mu se ćefne? gospode, koliko je to loše pisanje. ne mogu više da to podnesem, stvarno. a i ne mogu da podnesem što Stefan može da dozvoli da Damon opet bude bad guy. kao što mu je dozvoljavao u prve 2 sezone. jedan od razloga zato nikad nisam volela Stefana i nikad neću. uvek je bio kukavica kad je u pitanju Elena i radije bi da ona umre nego da dozvoli da ona misli nešto loše o njemu. i zato je ova sezona neobjašnjiva. ok,isključio je emocije, nije mu više stalo, Klaus ga je pustio, on i dalje drži ugašene emocije, ali ga boli, briga ga je za sve, stalo mu je šta Elena misli o njemu, neće da bude sa njom, pokušava da bude onaj stari, misli da se onaj stari Stefan nikad neće vratiti, WTF?

i baš je lepo što je Elijah ostavio Eleni pismo. lep trenutak.

srce mi se slomilo kada je Klaus palio svoje crteže. baš mi ga je bilo žao. mada ne verujem da Klaroline završen. ne verujem da će se Caroline iskupiti, ali biće neki momenat izmedju njih koji će ga navesti da se i dalje trudi. možda ne u sledećoj epizodi, ali u 17.da. nadam se. bar. i glupo je što su Elijah i Kol otišli. ne želim da odu. mada, bolje to, nego da umru. ovako uvek postoji šansa da će se vratiti, a verujem da hoće. neće oni dugo biti odsutni. and Klaus and Rebekah are reunited. baš mi je drago. znala sam da će oni sve prevazići.

wtf se dešava sa Meredith? zašto je ostavila dokaze tako očigledno da ih Alaric vidi? da li ga je samo upucala ili ga je i ubila? da li je ubica? koja je njena uloga u svemu tome? i dalje nisam preterano zainteresovana za tu priču, samo se nadam da je Alaric živ.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

109 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 10:46 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
phoenix00 wrote:
Sanjchyx3 wrote:

Pa to, ne znam. Ne bih se bunila ni da ih je magična sila zbrisala, ali Klaus je samo rekao da "they are gone" što može da bude oba. (:

Mene je to zbunilo skroz. Šta je to sve trebalo da znači?:O

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

110 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 10:50 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
#hopelessRomantic wrote:
phoenix00 wrote:
Sanjchyx3 wrote:

Sta god da je, mislim da cemo mi njih jos gledati..

111 Re: 15. All My Children on Sat 18 Feb 2012, 10:56 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Princess Of Darkness wrote:
#hopelessRomantic wrote:
phoenix00 wrote:
Sanjchyx3 wrote:

Sta god da je, mislim da cemo mi njih jos gledati..

Ja sam ubeđena XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

112 Re: 15. All My Children on Sun 19 Feb 2012, 3:26 am

MissNothing

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
savrsena epizoda ♥
rebekah kraljicaaaaaa ♥
žao mi je bilo bony:(( ali opet sa druge strane drago jer su ovi prvobitni preživeli aaaaaaaa klaus i rebekah ♥♥
------zao mi alarica ja taman na tren pomislila da je Meredith dobra, a ona ga upucala :O
nadam se da ce da prezivi...

smesna mi je bila scena dok rebekah snima elenu xD ... eee da stefan se izgleda opet vraca u dobricee a to znaci da ce se vratiti eleni ja to ne zelim aaaa hocu delenu i tacka!... cini mi se da elijah voli elenu ili mozda samo umisljam :O
a da bila mi je lepa scena klaroline ♥♥i volela bih da bude necega izmedju njih ima tu hemije xD...

sta jos da kazem:ono drvo:(( nadam se da ce naci nacin da ga se rese :OOO
ester je ovca bem je u kosu -.-
i fin je ovan o.o volela bih da se ne pojavljuju viseee,ne zelim da mi diraju originalne originalni su prelepi *__*

ne znam vise sta da kazem...

http://vampire-fans.forumotion.eu/

113 Re: 15. All My Children on Sun 19 Feb 2012, 10:56 am

<3 Originals <3

114 Re: 15. All My Children on Sun 19 Feb 2012, 11:46 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Alaric fans haha

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

115 Re: 15. All My Children on Sun 19 Feb 2012, 1:47 pm

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
The entire fandom ...So true 45454

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

116 Re: 15. All My Children on Sun 19 Feb 2012, 4:07 pm

MissGabi.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
U ove dvije epizode sam tako zavoljela Klausa da još ni sama ne vjerujem. Prije sam htjela da ga ubiju, ali sad više ne želim. Ne želim da ikog ubiju. ><
KOL! <3 My love. Kako je presavršen. Ona scena sa Rebekahom i Klausom, predobro.
Elena mi pomalo ide na živce. Misli da se sve vrti oko nje. Navodno joj nije stalo ni 5% do Damona, a čim je spavao sa Rebekah, Elena se ljuti, chill...
I mislim da Meredith puno toga skriva, nešto je sa njom i sa Kolom, nekako su se čudno pogledali.
Baš me zanima šta će bit sa njom sad dalje.
I ono drvo...ajme tko će dočekat sljedeću epizodu. ><

117 Re: 15. All My Children on Thu 23 Feb 2012, 4:47 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Svi znate koliko mrzim Bonnie ali bilo mi je tako krivo zbog nje u ovoj epizodi. Ne zato što joj je majka pretvorena u vampira nego zato što je svi ali apsolutno svi u seriji uzimaju zdravo za gotovo. Prokleto se ne odlučuje o životu jedne osobe bacanjem jebenog novčića. OKEJ. O čemu god da se radi, koga god da se spašava, to se ne radi! Bilo je odvratno. Jedini momenat u čitavoj seriji u kojem sam osjetila HEJT prema Damonu. Ni ubijanje Lexi mi nije bilo ovako jadno kao to.

Inače, masu glupa epizoda. Ali onako baš. Sve što se desilo u zadnje četiri epizode je totalno pointless. Ali totalno.

Jedino što je valjalo je Klaroline. :3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

118 Re: 15. All My Children Today at 4:12 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5