You are not connected. Please login or register

14. Dangerous Liaisons

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 9 of 9]

201 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 2:25 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Sad mene zanima da li to rade namerno da bi nas zbunili ili su stvarno pogresili slucajno?

202 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 2:37 pm

Starlight

Moderator
Moderator
phoenix00 wrote:
Princess Of Darkness wrote:

E da, ja sam baš ovu sliku zaustavljala i prepoznala imena ali sa Elijah sam bila zbunjena jer se slova ne poklapaju.
Ali napravili su tu puno grešaka, dva različita znaka za slovo K (što možda i može?); isti znak znači O u Kol i A u Rebekah i Niklaus; uzeli su isti znak za I i L u Niklaus, a u Kol je drugačiji za L; isti je znak za U u Niklaus i za K u Mikael.

ja bi rekla da su se Julie i Kevin prosto zajebali jer su mislili da fanovi nisi dovoljno opsednuti da otkriju ovakve stvari, pa se nisu preterano trudili oko slova xD

mada ako se ispostavi da se nisu zajebali... to bi bilo kul xD ali ja želim i Klausa i Kola i Rebeku.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

203 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 3:25 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Ja isto mislim da toliko vec nisu obracali paznju na detalje jer zaista nisu svesni do kojih granica fanovi idu i sta sve primecuju xD

204 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 3:32 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ura za nas xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

205 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 3:38 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Ali mi smo naravno opsednuti. xD
A mislim ako je to sve namerno, ispada da su svi Originalni osim Elajdže spojeni i da će da ubije i Klausa i Kola (jupi) i Fina i Rebeku (što mi se već ne sviđa). Ustvari koliko god bih i volela da ubiju Klausa, hoću da vidim kako se Klaroline razvija so... cut it out.

206 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 3:53 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Mi fanovi imamo ostar vid i sve primecujemo. Nego stvarno ne zelim da ih ubiju. Ako mora jedan od njih da umre, onda neka to bude Finn. Cini mi se da sam ga zamrzrla zbog toga sto kuje plan protiv svoje brace i sestre.. Razz

207 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 3:58 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni je Finn od početka nezanimljiv.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

208 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 4:02 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ja sam mislila da ce on biti extra lik, kad ono... Shocked

209 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 5:36 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Meni se Fin sviđa, a za Kola bih mogla da kažem
Princess Of Darkness wrote:Ja sam mislila da ce on biti extra lik, kad ono... Shocked
.
xD

210 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 6:04 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
phoenix00 wrote:Meni se Fin sviđa, a za Kola bih mogla da kažem
Princess Of Darkness wrote:Ja sam mislila da ce on biti extra lik, kad ono... Shocked
.
xD
Sta hvali Kolu? Very Happy

211 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 7:08 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
.
xD

Mene je u ovoj epizodi on razočarao - razmažen i uobražen ali kao Rebeka koju volim, nego nekako da me nervira i da mi se uopšte ne sviđa. xD

212 Re: 14. Dangerous Liaisons on Tue 14 Feb 2012, 7:18 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
phoenix00 wrote:
.
xD

Mene je u ovoj epizodi on razočarao - razmažen i uobražen ali kao Rebeka koju volim, nego nekako da me nervira i da mi se uopšte ne sviđa. xD
Ma svidece ti se on... imas vremena da ga zavolis.. he

213 Re: 14. Dangerous Liaisons on Wed 15 Feb 2012, 12:23 am

<3 Originals <3

Iskreno se nadam da ima vremena Sad(

214 Re: 14. Dangerous Liaisons on Wed 15 Feb 2012, 7:32 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
<3 Originals <3 wrote:Iskreno se nadam da ima vremena Sad(
Imace. Kol nigde ne ide.. Wink

215 Re: 14. Dangerous Liaisons on Thu 23 Feb 2012, 4:55 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Toliko se pričalo o ovoj epizodi da sam očekivala da će biti toliko epic da nećemo moći da se oporavimo sledećih mjesec dana ali je bila ogromno razočarenje. Elena je bila totalno OOC, a Kol i Finn su bezveze. Pogotovo Kol, o Finnu sam bar malo razmislila, pokušala da shvatim njegov postupak dok mi je Kol poprilično bezličan. Da, ima provala ali budimo realni, u TVD-u ih svi imaju. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

216 Re: 14. Dangerous Liaisons on Sat 25 Feb 2012, 6:42 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Zla_Sam wrote:... a Kol i Finn su bezveze. Pogotovo Kol, o Finnu sam bar malo razmislila, pokušala da shvatim njegov postupak dok mi je Kol poprilično bezličan. Da, ima provala ali budimo realni, u TVD-u ih svi imaju. Smile
O konačno da neko misli ovo. (:

217 Re: 14. Dangerous Liaisons Today at 8:37 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 9 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9