You are not connected. Please login or register

14. Dangerous Liaisons

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 7 of 9]

151 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 4:33 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
<3 Originals <3 wrote:

I najlepse sa kraj Very Happy KLAROLINE 355
Jesam Forwood fan ali ovo dvoje me ubise...zaista su predivni i imaju toooliku hemiju Very Happy

“Save me a dance,fondly Klaus” 355 Klausovi pogledi kad je usla i dok su plesali srce Kako je ugasila svaki njegov kompliment dok je na raju nije ucutkao pitanjem za narukvicu ^_^ Kad je rekla da je miss MF i njegovo "I know" ahahah covek puca na visoko jbg Razz "I fancy you", "You're beautiful,you're strong.You're full of light. I enjoy you" "It was worn by a princess almost as beautiful as you."
"I’ll take you wherever you want Rome,Paris,Tokyo..." Njeno iznenadjenje kad shavti da je ono on naslikao,kako bio dzentlmen cak i kad joj je govorio da ode,kako tuzan pogled kad je otisla Sad "Seriously! Just give up already" a onda odusevljenje kad vidi sta je poslao (omg Klaus je nacrtao srce) i njegovo "Thank you for your honesty" Tako je neobicno ali i tako divno videti ovu njegovu stranu ...videti ga kao umetnika kao bice sa osecanjima,sa hobijem i tako iskrenog da joj bez po blama ali i bez spletkarenja otvoreno stavi do znanja koliko mu se svidja 355 I drago mi je sto je ona bila takva prema njemu sto nije Tyler samo zaboravljen i sto nije zaboravila ko je Klaus i sta je sve uradio. Zaista su jako dobro poceli samo da ih ne uniste :S

Jelena, moram priznati da nisam ocekivala ovakav post od tebe, ali moram reci da sam prijatno iznenadjena! Cerek

152 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 5:22 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
hahahah pa rekla sam ti vec da sam shiper whore Very Happy Ako je shipujem sa obojicom bicu srecna sa kojim god da zavrsi Razz
Ne odustajem od Forwooda ali zaista su predivni i njihova hemija ubijaaaaa 355

153 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 5:30 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Da se niko ne bi ljutio, najbolje bi bilo da bude sa obojicom! he

154 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 5:38 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator

haha

Genijalno. :'D [iako sam ja u "branim Elena" taboru Wink]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

155 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 5:39 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
ahahahaha... genijalno ! haha

https://twitter.com/#!/

156 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 5:48 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Klanjam se autoru ovog videa.. Klanja Se haha

157 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 6:07 pm

<3 Originals <3

ahahahhahahah respect za video Klanja Se Klanja Se Klanja Se

158 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 6:14 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Šta se, do đavola, desilo sa ovom serijom, za 42 minuta?!
Ja ne mogu.
Trudim se da se ne ljutim na Elenu, ali sam trenutno toliko besna, da samo nju krivim. Damon je najbolij lik svih vremena, zašto mu ovo stalno rade? Tako mi je došlo da je ošamarim. Ponela se kao prava kučka. Vidim da se posle pokajala, rekla je da to nije mislila. Ali kako to da nikad ne razmišlja, pre nego što povredi Damona. Volim Elenu, ali moraće dobro da se potrudi da bi se iskupila. Najgore od svega: ona bi poljubila Stefana. U noći kada je toliko povredila Damona, ona bi se ljubila i mirila sa Stefanom. Da li razmišlja uopšte o tome kako bi to uticalo na Damona. Uništava ga. Čak mi nije ni bilo krivo na kraju zbog Damon i Rebeke. Očekivala sam to. Uvek kad mu se desi nešto loše, on to rešava na ovaj način. I sad bi zaista želela da isključi osećanja malo. Otkad je počeo da priznaje sebi da voli Elenu, samo su mu se loše stvari dešavale. Nije ni čudo što je živeo 100 godina sa isključenim osećanjima.
Stefan, koliko god da me je nervirao u toku epizode, na kraju je pokazao pravo lice. Koliko god da on tvrdi da su mu osećanja isključena, na trenutak je pomislio na to šta bi se desilo kada bi poljubio Elenu i odustao je od toga. Za razliku od nekih, on razmišlja o posledicama. Drago mi je što je bar neko ostao razuman. Čak razumem i zašto je stao na Eleninu stranu. Njemu je zaista stalo do toga da ubije Klausa.

Bal je bio divan, zaista. Jedna od retkih lepih stvari. Nekako niko ne komentariše Delena ples, koji je bio prelep (ako zaboravimo šta se dogodilo kasnije). Ja sam se zaista istopila prilikom plesa. Bio je tako savršen, čist. Možda i njihov najbolji, dok se nije pojavio Stefan. -.-

Eshter nikada neću razumeti. To su joj deca. Kakva god da su. Ajde da je samo Klaus. On je pokušao da je ubije, ubio je toliko ljudi, pa bih MOŽDA i razumela, ali da ubije SVU svoju decu, zato što su vampiri?! To ne mogu da razumem.

Kol mi je kao razmaženo derište. Fin je isti kao Eshter.

Elijah. Ja njega obožavam. Elena me je toliko razočarala, nakon što ga je gledala u oči i lagala. Ja ne znam kako je mogla. On je drugačiji. Nije kao ostali. Ako umre, ne znam kako će serija opstati bez njega. On je kao jedini glas razuma u Original porodici.

Klaus i Caroline su zaista jedina svetla tačka epizode. Ja njega stvarno volim i želela bih da vidim kako ga ljubav menja. Kao što sam već jednom rekla, mislim da samo Caroline to može. I želela bih da se sve odvija ovako polako, kao i do sada, jer to znači da vredi.

I još nešto. Želim da Damon prestane da štiti Elenu, želim da ona sazna za njega i Rebeku i želim da on prestane da joj posvećuje toliko pažnje. Videćemo kako će se Elena snaći i koliko će joj nedostajati. Vreme je da ona počne malo da pati za Damonom. Mrzim sebe zbog ovoga, ali biram Damona iznad Delene.

159 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 6:45 pm

Amsterdam

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Iznova i iznova gledam onu scenu "Maybe that's the problem" i stvarno ne razumem cemu to, stvarno bih voleo da Delena bude end game ali ja cu ipak pre svega biti team Damon uvek, mada oni ne smeju da uniste Delenu iz prostog razloga sto ce naljutiti 2/3 gledalaca tako da opustite se Smile

160 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 7:20 pm

<3 Originals <3

evo jos jedan hejterski video xD I broj im opasno raste :S

161 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 7:21 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Fanovi su ovo jako ozbiljno shvatili.. Razz

162 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 7:58 pm

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
HAHAHA.. a slusajte samo muziku he

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

163 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 8:12 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Ovaj video je prevršio meru.
Spržila bih ovaj fandom nekada.
People really don’t understand this ship and it frustrates me.
But mostly, it makes me sad. So much hate over the episode.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

164 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 8:46 pm

discobaby

Someone's New in Your World
Mislim da se sva mrznja fanova ovaj put prelomila na Eleni i da to nisu ocekivali ni Julie ni Kevin.....mislim da ovo sigurno nije reakcija koju su zeleli....

165 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 9:20 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
"Hejteri" ove epizode su uglavnom Dejmonovi fanovi, i ne osuđujem ih.
Ja sam prva koja je preplakala celu noć zbog svega što čine sa Dejmonom.
Ali, preteruju...malo više. Prvi video je dobar, i drugi nije loš do dela "Die alone, bitch." TO me boli. Jbg, volim Elenu. <3

Samo mi je krivo što su stvorili toliko DIVNOG LIKA kakav je Dejmon, lika koji ima toliko fanova i sa kojim fanovi saosećaju (kao i sa svima), ai sve što nam daju je patnja. Jer patimo jbn 3 sezone sa njim - ok, i Stefan i Elena pate, al' ovo što rade Dejmonu je nečuveno. Ko god pokuša da se stavi u njegovu kožu i kaže "Nije to ništa strašno, i ja bih preživeo." ja mu se klanjam! Jer ja znam da ja ne bih. I divim se Dejmonu! Ostaće moj heroj do kraja. Iz epizode u epizodu volim ga sve više i više i nikad neću prestati! NIKAD!

Slažem se sa Anom - nekad mislim da bi meni najlakše bilo kad bi on isključio emocije i jednostavno prestao TOLIKO da oseća.
Neverovatna je njegova ljubav prema svima koje voli, pogtovo prema Eleni.
I sigurno bih najsrećnija bila kad bi Delena bila endgame i želim črvsto da verujem u to, i maksimalno se nadam tome jer više od svega želim SREĆNOG DEJMONA! Al' ponavljam - ako planiraju već SE kao kraj (iako je rano o tome pričati) sve što želim je da nađu način da Dejmon bude srećan! Neka ga nađu NEKAKO!

I još nešto. Želim da Damon prestane da štiti Elenu, želim da ona sazna za njega i Rebeku i želim da on prestane da joj posvećuje toliko pažnje. Videćemo kako će se Elena snaći i koliko će joj nedostajati. Vreme je da ona počne malo da pati za Damonom. Mrzim sebe zbog ovoga, ali biram Damona iznad Delene.

Agree!
I dosta mi je više toga da ismevaju Dejmona jer se jelte "ponaša kao malo dete!" -.-
Tu stvarno poludim!

166 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 9:56 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
<3 Originals <3 wrote:evo jos jedan hejterski video xD I broj im opasno raste :S

Pročitajte moj komentar u DE temi. Trenutno nemam ništa da dodam na njega.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

167 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 9:58 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
TVD 3x14

Stelena Shippers: OMG OMG HE HAS FEELINGS!!!!!!!!! AND SHE TOUCHED HIS CHEEK. HIS CHEEK!!!

Forwood Shippers: HE CALLED HER HE LOVES HER HE’S BREAKING HIS SIRE BOND FOR HER AAAAAH!!!

Klaroline Shippers: HE FUCKING FANCIES HER AND HE DREW HER A HORSE. A FUCKING HORSE!!!

Delena Shippers: Well, fuck.

168 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 10:04 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Dancin' in the rain wrote:
TVD 3x14

Stelena Shippers: OMG OMG HE HAS FEELINGS!!!!!!!!! AND SHE TOUCHED HIS CHEEK. HIS CHEEK!!!

Forwood Shippers: HE CALLED HER HE LOVES HER HE’S BREAKING HIS SIRE BOND FOR HER AAAAAH!!!

Klaroline Shippers: HE FUCKING FANCIES HER AND HE DREW HER A HORSE. A FUCKING HORSE!!!

WIN! Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

169 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 10:50 pm

PFCSteva

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Koliko ja vidim Delena fanovi su pali u zestoku depresiju hahahaha... opusteno ljudi oni nikada i nisu bili zajedno tako da nema potrebe da se nervirate!! Very Happy

170 Re: 14. Dangerous Liaisons on Sat 11 Feb 2012, 12:08 am

¿coka?

Sve devojke su bile jako lepo obucene. Ali najvise mi se svidela Caroline. Smile
Svidjaju mi se parovi jako.
Caroline & Klaus <3 Sada mi se svidja Klaus! O.o Pobogu!
Rebekah & Mat - bilo bi kul, ali Rebekah & Damon :O °_° Ne idu mi malo.
ELIJAH <3 <3 <3 Obozavam ga nesto!
A mama sto hoce da im zakuva lepo. -.- Ali dobro, vidi se da joj je stalo i do dece, a vise do Elijaha, zato sto je dobar. :/
Cela epizoda mi se jakooo svidja! Very Happy Very Happy Very Happy

171 Re: 14. Dangerous Liaisons on Sat 11 Feb 2012, 6:47 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
#hopelessRomantic wrote:
TVD 3x14

WIN! Smile
True story.. Razz

172 Re: 14. Dangerous Liaisons on Sat 11 Feb 2012, 9:57 am

<3 Originals <3

Princess Of Darkness wrote:
#hopelessRomantic wrote:
TVD 3x14

WIN! Smile
True story.. Razz

hahahahah genijalno Very Happy

Cinderella ♥ wrote:
Slažem se sa Anom - nekad mislim da bi meni najlakše bilo kad bi on isključio emocije i jednostavno prestao TOLIKO da oseća.

voleli smo ga kad je bio na off volecemo ga i ako ih opet iskljuci ....samo nek ne pati vise Sad((

173 Re: 14. Dangerous Liaisons on Sat 11 Feb 2012, 10:49 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
PFCSteva wrote:Koliko ja vidim Delena fanovi su pali u zestoku depresiju hahahaha... opusteno ljudi oni nikada i nisu bili zajedno tako da nema potrebe da se nervirate!! Very Happy

Kakve veze ima to što nikad nisu bili zajedno?
NAJVEĆE EPIC LJUBAVI SU NEOSTVARENE.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

174 Re: 14. Dangerous Liaisons on Sat 11 Feb 2012, 11:33 am

Guest

Guest
Ja na zalost jos nisam uspjela da pogledam ovu epizodu.. Sad

175 Re: 14. Dangerous Liaisons on Sat 11 Feb 2012, 12:26 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Ovo je strasno.
Ja jesam besna i ljuta jako na Elenu ali ovo je odvratno sto rade.
Svako pravi greske. Zar su zaboravili koliko je greski Damon napravio tokom serije?
Ovo svakako nije razlog da se ceo fandom okrene protiv Elene. -.- Sigurna sam da ce Elena naci nacin da ono ispravi jer smo svi videli da joj je krivo.
Stvarno me razocaraju ovakvi videi i komentari 'fanova'.
Uzas.

176 Re: 14. Dangerous Liaisons Today at 6:33 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 7 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next