You are not connected. Please login or register

14. Dangerous Liaisons

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 9]

126 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 2:56 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
"what i find ironic is that elena spent 2 and a half seasons trying to get damon to feel and then she says “maybe that’s the problem?” oh ok. "

Let's play a game. Let's play with Damon's feelings, and use him when we need him, but when Saint Stefan comes back, we can just throw Damon, cuz you know, it's okey. Damon's used to it.

http://horizoninblack.tumblr.com

127 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 7:44 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
E ovako:

Nisam ocekivala da ce Rebekah iste sekunde da navali na elenu, ali naravno, Elijah je tu da spasi situaciju! Cerek

Klausova svadja sa Kolom... haha To je za crkavanje od smeha..

A jos smesnije je kad ga Ester pita koga ce da pozove na bal, a on sav kao stidljiv.. Cerek

MRZIM ESTER!!!!!Ona je prava %&$#&%"/ bandh
Bas me briga sto su oni monstrumi ili sto su pokvareni! Prvo sam mislila da zeli samo da kokne Klausa, ali ona je izgleda izlapela! Kako moze da ih pogleda u oci i laze. To su joj deca. Sve ih je nosila blizu srca po devet meseci u trudnoci, hranila ih svojim mlekom, mazila i pazila i sad odjednom zeli da ih ubije. Majka je majka. Treba da voli svoju decu kakva god da su, jer to je ono za sta majke sluze, ali ona je samo.... Sad

Finn & Kol: Koliko god da su hot, strasno su me iznervirali!!! Finn sto on zna sta njegova majka planira i ne zeli da je spreci, a Kol jer je kreten. Lepota bozja Klaus.. -.-

Elena me je isto iznervirala! Sve ih je prodala! Razumem da zeli Klausa mrtvog, ali da uvlaci Elijaha u to, nakon svega sto je uradio za nju. To je nisko.. I ona njena scena sa Stefanom.. ume da kritikuje druge, ali kad je ona u pitanju, spremna je da zaboravi na sve sto joj je uradio i pravi se kao da se nista nije desilo..

U ovoj epizodi sam shvatila da Damon u svemu sto radi preteruje.. I stvarno jeste, preterao je. Ponasao se kao neki telohranitelj i ludak. Razumem da zeli da je zastiti, ali ovo je previse..

Ovo mora da je zabolelo..

This....well ok, no hard feelings.. Razz

Moj siroti Matt.. on stvarno nije zasluzio ovo... Sad
Ne mogu da verujem da je Rebekah htela da ga ubije! Ali dobro je, predomislila se kad je videla koliko je on divan.. I drago mi je sto je otisla da mu se izvini nakon sto mu je Kol gotovo sprstio ruku..

Zelim ih kao par! Jako su slatki zajedno! srce

E sad zelim da prokomentarisem najbitniji deo...Klaroline! Mikro Cerek. xDD
Znaci, uopste nisam razocarana! Caroline me je odusevila! srce

Tacno sam znala da ce Klaus da joj posalje haljinu sa pozivnicom i mogu li napomenuti da covek stvarno ima ukusa! Very Happy

Caroline mi je mnogo smesna kad se nervira.. Prvo nije htela da ide, pa onda kad je odlucila da ipak ode(zbog Matta) shvata da mora da nosi Klausov poklon, posto nema sta da obuce... Laughing

Pa onda kad ulazi i Klaus je pogleda, a ona ostaje ravnodusna.. (to volim)

The dance was fantastic! Ne znam sta mi se vise svidja.. Njivovi razgovori ili pogledi... 355

Stalno izbegava njegov pogled..cute! Cerek
'The bracelet i gave you. What's your excuse for that?' Haha, take that Caroline! haha

Otkud zna?

Mnogo mi se svidja kod Klausa sto se ne stidi da joj prizna koliko mu se svidja.. Cerek

Ne budi stidljiva Car! Covek ti je samo rekao istinu! srce

Ovo mi je jako sweeet! *___*

Ovde sam Caroline jos visse zavolela! Neka mu je rekla! I vrijeme je da mu neko saspe istinu u lice! Klanja Se

Mikro Cerek. xDD

Kad joj se ispovedio i otrkio da mu je hobu umetnost, skroz sam se raznezila, jer i meni je umetnost licno hobi. Volim da crtam u slobodno vreme i iskreno, ne pokazujem bilo kome radove, bez onim do kojih mi je stvarno stalo. Upravo to je i Klaus uradio. Drago mi je sbog toga. I drago mi je sto joj je umesto obicnog nakita poklonio nesto sto je on stvorio i sto dolazi od srca. srce
Divno je sto joj se zahvalio na iskrenost. To znaci da on jako ceni iskrenost.

O, i ono kad joj je rekao kako mu je otac ubio omiljenog konja... placeem *i'm a fuckin' animal friend!i love animals!*

Sve u svemu...sjajno! Very Happy

Last edited by Princess Of Darkness on Fri 10 Feb 2012, 7:46 am; edited 1 time in total

128 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 8:21 am

daray

Awww njihovi pogledi, i kako je izbjegavala njegov dok su plesali.

Nekako mi je bilo žao Rebekah u ovoj epizodi.
Esther sam u početku voljela, ali ako želi da ubije Klausa, kao i svu ostalu svoju djecu, ne ide mi u glavu, i počinjem da je mrzim polako

http://horizoninblack.tumblr.com

129 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 8:31 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ja je nikad nisam ni volela... nadam se da ce je na kraju trece sezone ubiti... Razz

130 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 10:31 am

discobaby

Someone's New in Your World
Epizoda od koje sam najvise ocekivala,ispala je najgora.

Sve su pokusali da uniste.Zasto?Nije mi jasno!

Prvo,srozavanje Elene u nasim ocima.
Uradila je toliko gadosti u ovoj jednoj epizodi,koliko nije za sve tri sezone.Ponela se jako nisko prema Elijah.Sta god on bio spasio joj je zivot par puta,pa i vece pre toga.Nisam sigurna da je lepo da ga tako podlo laze u lice,o Ester.Sad ona odjednom veruje Ester!Zvanje Stefana da polomi Dejmonu vrat je vrhunac!Pazi,Stefana! bljuc

Pljuvanje po Dejmonovim emocijama.Njoj je sad odjednom problem sto nju Dejmon voli i sto je bolji covek.Jednom recenicom je zgazila na nesto sto je radila od prve sezone!Ko to radi?Zamislite da psihijatar izleci pacijenta od ludila,a onda ga svesno izludi i strpa u ludaru.

Vracanje Dejmona na staro,opet je bad boy i uzdizanje Stefana kao sveca.Njemu sad moze da se veruje,nema veze,sta je god uradio,oprosteno mu je.Sad ce Elena da pokusava i njemu da pomogne kao i Dejmonu bljuc

Napad i koriscenje jedine iskrene osobe u seriji-Meta!!Uvek je povredjen,uvek.Svaki put ga ubijaju u pojam,a svaki put on pre toga pokaze koliko vredi! bljuc

Posto se Elena vec pokajala za to sto je rekla Dejmonu,volela bih da ode da ga trazi i da ga zatekne sa Rebekom.Zaista.Njoj treba da bude jasno da ga voli,a to ce biti samo ako je povredjena.I volela bih da ispasta zbog toga sto je zgazila Dejmona toliko.

Ester,nisam se prevarila u vezi nje.Odvratna zena.

Bas je hot scena izmedju Dejmona i Rebeke,iako mi je njena faca i dalje bljuc

Jedino lepo u epizodi su mi bili Klaus i Kerolajn.Haljina joj je tako bila divna,a onaj deo sa konjem mi je fantastican.Steta sto nije uzeo i kocije da se provozaju 355 Haljina i crtez,na kraju,opet su pokazali koliko ukusa i stila ima Klaus.

131 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 10:43 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Meni je ta scena pomalo smesna..

Spoiler:

Nije mi jasno sto je ovoliko zinula.. haha

132 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 10:49 am

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
okej, sad sam odgledala epizodu, još sam pod utiscima i jedino što mogu da kažem trenutno da me je Elena mnogooooo razočarala.

Dejmon ! placeem srce srce srce
Elajdžaaa ! srce samo ne znam kako je njemu mogla ono da uradi posle svega !!! Elena, kretenu !

Jedina svijetla tačka ove serije su Forwood calls... srce... Klaroline fans, sorry Razz

Forwood team till the end ! Smile

https://twitter.com/#!/

133 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 11:03 am

discobaby

Princess Of Darkness wrote:
Meni je ta scena pomalo smesna..

Spoiler:

Nije mi jasno sto je ovoliko zinula.. haha
Hahahaha,kako nije hot kad Dejmonu cepa kosulju!Pa i Stefan da je iscepa bilo bi hot sto je Dejmon bez kosulje cheers A njen izraz izostavi,to nisam gledala ni ja Laughing

134 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 11:41 am

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
i ipak je Kol taj koji je letio preko ograde... Ne Klaus, ne Stefan... KOL ! haha

Svejedno, ja ga i dalje volim... Very Happy

135 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 11:56 am

discobaby

Kad ima frizuru kao Stefan.Bila sam siiigurna da je Stefan!!

136 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 12:05 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Ja uvek ostajem tim Dejmon.

Sad, posle sinoćnje epizode, stvarno počinjem da se brine za seriju.

Dejmon-Elena-Stefan
Cele dve i po sezone oni grade fantastičan build-up između Elene i Dejmona. Ok, došli smo do ljubavnog torugla. Taj poljubac između DE je morao da se desi, kad-tad, i desio se na fantastičan način. Elena je shvatila da ne zna šta oseća, al' ima tu nešto veliko što oseća premaDejmonu (bar tako izgleda na osnovu njenih postupaka!) Naravno, Stefan je i dalje tu. Logično, voli ga. Ne može prestati da ga voli tek tako. Ali, svi znamo šta se izdešavalo tokom treće sezone.
I onda..Povredila je sinoć Dejmona rečima - ok, i mogu da razumem zašto mu je to rekla (Dejmon previše brine-kasnije). Verovala je Stefanu (aj, to i mogu nekako da razumem,"verovala mu je" Bio je tu za nju kad joj je trebao neko da veruje u nju). Dotle je sve ok.
I onda dođe kući i kaže "Rekla sam nešto što nisam mislila." što se defintiivno odnosi na to što je povredila Dejmona. Super, taman: konačno, Elena, hvala. I onda dođe i bude na korak od toga da poljubi Stefana! O.o
Na koji fazon se sve to desilo? Ok, razumem ja da ona još voli Stefana, al' toliko da mu sve oprosti, da zaboravi sve što je bilo sa Dejmonom i DA GA POLJUBI?!
Ne razumem to. Tako OLAKO bi prešla preko svega, još više povredila Dejmona, i pomirila se sa Stefanom?!

I za to ne krivim Elenu, već pisce. Jer očigledno je da samo pokušavaju da zakomplikuju seriju.
Ima jedan spoiler gde Julie kaže "Želimo da udovoljimo i SE i DE fanovima." Oprosti, Julie, al' ovako samo sve izluđuješ i komplikuješ nerealnošću.
Do sad je sve uglavnom išlo postepeno, al' ovo...wtf? Možete da nam objasnite njihove, pre svega ELENINE I STEFANOVE postupke?

Snežo, defintiivno - Dejmon previše brine. Stefan mu je dobro rekao! Stvarno: PREVIŠE BRINE! Al' to je Dejmon. On će pre umreti nego pustiti ljude koje voli da umru. Pre će ih pustiti da ga mrze, al' spasiće njihov život. ♥ I to je Dejmonova veličina. On je za mene heroj, šta god ko rekao.
On je najnesebičnije stvorenje na svetu! VIŠE OD SVEGA ŽELIM DA POSTANE ČOVEK I DA BUDE SREĆAN!!

A, pisci sad mogu napraviti priču, ono, lepo su počeli, da Elena uopšte ne voli Dejmona O.o Moguće je. I ovako stalno izokreću njihove postupke i igraju se sa njihovim emocijama. Prestaju da budu razumni. Sve više idu na to da produže i zakomplikuju seriju. Plaše me, ozbiljno.
Ne znam šta planiraju, ja samo hoću da Dejmon na kraju bude srećan. Na osnovu ovoga što smo mi videli, ja znam da je to moguće samo sa Elenom (pobogu, voleo je dve žene za svojih 150 godina!), al' ako oni planiraju da SE bude endgame, ja zahtevam da nađu Dejmonu nekoga do kraja serije i da bude srećan! Stvarno, ne znam šta planiraju, ali Dejmon MORA da bude srećan! End of story.

Stefan - čas ga mrzim, čas ga volim. Stvarno. To je to - tanka linija između ljubavi i mržnje.
Sinoć me razočarao kad je stao na Eleninu stranu, i izabrao ponovo tu osvetu, izdao Dejmona. Al' aj' to mogu da razumem. Stvarno. Mislim, nije da me razočarao, al' zabolelo me što je okrenuo leđa Dejmonu. Zabolelo me kao Dejmonovog fana, al' razumem ga. I da, bilo mi ga je žao. Na kraju kad je rekao "If I let myself care…all I'll feel is PAIN." a bio je takooo blizu da je poljubi! Ubijte me, al' ja stvarno mislim da je on tu pomislio i na Dejmona. <3 Bar se nadam. Još čekam da se objasne neki Stefanovi postupci i njegova osećanja pre svega. Ja znam da on njih voli, al' mene zanima šta je u njegovoj glavi, i gde on vidi izlaz iz svega ovoga?!

Przinajem, poželela sam sinoć da prestanem da gledam seriju, al' ne mogu!
Volim ih sve, bez obzira na neke nerealne događaje!
I večno ću biti DE fan! Nadam se i sad nekako osećam da ćemo i ovo preživeti. Da će ponovo vratiti DE i da ćemo ponovo biti srećni, makar jednu epizodu. Jer meni je nekad i to dosta. xD

Preplakala sam sinoć, al' posle slabo prospavanog jutra, emocije su se malo smirile. xD

BTW, ja ne znam sa kim želim Caroline, stvarno. Savršena je i sa Tajlerom i PREDIVNIM KLAUSOM koji me ODUŠEVIO u ovoj epizodi. ♥ Uživala sam u Klaroline scenama, i raznežila sam se i tokom Forwood scena. Prelep trougao.

Matt - pravi džentlmen! Nikad ga neću prestati voleti. ♥

137 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 12:21 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
O M G!
Ovo se zove epizoda.
JA SAM UMRLA. UMRLA.

Da pocnem od pocetka je l'.

Razumem Rebeku u potpunosti. Elena ju je daggerovala. Sasvim je razumljivo sto je besna. ELIJAAAAAAAAAAAAAAH. Ne postoje reci kojima bih ja uspela da opisem koliko njega volim. Savior. Cerek

Kada je Stefan rekao "What for? It's your job now." PA MISLIM STVARNO. SERIOUSLY STEFAN SERIOUSLY? Ogroman hejt za njega. Dosta vise sa cinizmom i tim kretenskim ponasanjem. Yeah Stefan, Damon loves Elena. DEAL WITH IT.

Forwood. bljuc Zavrsavajte tu pricu polako, please. Vise nema poente.

Bal. Cerek
Prvo moram da kazem da je prostorija bila divno sredjena. Bas divno.
Drugo, Elena i Caro su bile prelepe kao i njihove haljine.
E sada.
Kako je Damon pogledao Elenu kad je usla. Koliko ljubavi u jednom pogledu. *DEAD* I muzika u pozadini. Sve je savrseno. To je verovatno najlepsi deo epizode. :')

Damon je u potpunosti u pravu. Da, mi znamo da ce sve da ispadne u redu i da ce nasa Elena da prezivi jer je ona glavni lik i nema sanse da umre. ON TO NE ZNA. Ljudi, on je voli. I to ne voli voli, nego voli toliko da bi umro za nju i vise od toga. I mozda izgleda malo preterano kada samo trci za njom i brani joj da ide i tamo i vamo ali on zna koliko su opasni Originali i zna da bi svako od njih mogao da ubije Elenu za tri sekunde. Ono sto je meni krivo je to sto Elena to ne shvata. Slazem se da treba da je pusti da donosi sama NEKE odluke, ali odluke tipa "idem da se nadjem sa najmocnijom vesticom sama u sobi" takve odluke ne.

"It would be rude not to dance, you know."
Njena faca kad je to rekao i ti pogledi i osmesi .. niko ne moze da kaze da to nije pure love. NIKO. I ponovo smo dobili nas ples. CUVENI PLES. Cerek Sezonu i po smo ga cekali ako ne i vise. A kada se uporedi njihov odnos iz te epizode i iz sadasnje .. stvarno su napredovali. :')

Stelena .. bljuc Ogroman hejt. Ne moze .. ja ne shvatam. Zasto je Eleni toliko lako da oprosti sve Stefanu i da otrci ponovo kod njega, a toliko tesko da pokaze da joj je stalo do Damona uprkos svemu sto je uradio za nju? Toliko sam besna. I zasto, uprkos svemu, kada se pomene Damon ona uvek kaze da on nije GOOD IDEA. ZASTO?! I ona poslednja scena .. FUJ. Ali stvarno. FUJ. I sta sad Stefan kaze da je i on rekao nesto sto nije mislio. To se odnosi na ono sto je rekao da mu je vise stalo do ubijanja Klausa nego do nje. Well guess what?! Malo se kasno setio da to kaze. Pustio je Elenu da ode kod Eshter pustio ju je da mozda odseta u svoju smrt i tek nakon sto je dobio informacije stalo mu je opet. MRS. I sta oseca samo bol? Bu hu. On je bar voljen. Bar zna da i kad bi osecao nesto da bi imao Elenu koja ga voli. Ajmo malo da se ubacimo u Damonovu kozu. On oseca. Zbog Elene on oseca. I svaki put biva povredjen. Ali ajde i to, na to smo svi navikli ali ovaj put to sto mu je stalo je sada svrstano u manu.

"I'm mad at you because I love you."
"Well, maybe that's the problem."

STA KOJI KU*AC? Izvinite na psovkama ali ja prosto .. AAAAAAAAA.
I nije to rekla slucajno. Nije joj to izletelo. Bila je pristojna pauza izmedju ove dve recenice. Mogla je reci bilo sta ali ovo .. :O Jedno je da ga povredi time sto mu kaze da ce uvek voleti Stefana. To jeste isto bum in the face, ali bar mu kaze ono sto ona misli da je istina .. ali ovo. SHE MADE HIM CARE. Ona je bila ta koja ga je terala da oseti nesto. Ona je izvukla ono ljudsko iz njega. ONA. I sada, kada mu je stalo, kada je voli vise od bilo cega, kada je spreman sve da uradi za nju, ona mu kaze da je to problem. Pokusavam da je razumem, da se stavim u njenu poziciju, ali ne mogu i NECU. Ja sam se toliko razbesnela da je to strasno. Ja sam navijala da Damon ode i napravi neku glupost jer sam bila besna zajedno sa njim. Ne moze tako da se igra sa njim. NE MOZE. Nije fer vise. Jebeno nije. Ne nakon svega sto je uradio za nju i prosao zbog nje. Ugh, toliko sam besna da vise ne znam ni sta pisem. Samo kucam jedno isto. I'M SO FUCKIN ANGRY.

Rebekah & Matt .. ovo moze biti slatko. Cerek Prvi Mattov storyline koji u stvari zvuci zanimljivo.

Eshter .. WTF?! Ovo je uzas. ELIJAH CE MI UMRETI. Znaci ne .. NEEEEEEEEEEE.

I Elena, how could you? Ja posle ovoga nju ne mogu da volim vise. Ali stvarno. NE MOGU. Toliko sam besna trenutno na nju. TOLIKO. Kako moze da bude takva SKOTINA prema Elijahu EVREY DAMN TIME?! Svaki put kada je taj covek nesto zamoli ona mu zabode noz u ledja. Mislim daj stvarno .. COME ON. Jedno je da pretrpim neke gluposti koje uradi i da nadjem izgovor za to ali za ovo .. ne zelim i ne mogu.

"It's just Elijah .. he's so moral." :')
Jedna od stvari zasto ga volim. On je takav gospodin, dzentlmen toliko je moralan, uzdrzan, pametan, sposoban .. znaci ja ne znam. Jedan od najbolje uradjenih likova u TVDu, ubedljivo. Bas zato ne kapiram, zasto ga ubijaju svaki jebeni put?

Klaus & Caroline .. jedna od svetlijih stvari u epizodi. :') Predivni su. I tako mi je drago sto se Caro ovako ponasa. Logicno da nece da mu otrci u zagrljaj. Njih dvoje stvarno imaju potencijala. Velikog. I zato molim Kevina & Julie da pazljivo odrade njihov storyline , ako planiraju da ih spoje. Nek rade polako, jako polako i pazljivo. Stvarno bi bila bruka da ih upropaste. I poslednja cena .. AWWWW. :') I njen govor njemu. I ples. I scena kod konja. MA SVE. Pure perfection. Really.

Damon & Rebekah .. ma glupost. Vec u sledecoj epizodi ce biti kao da se nije ni desilo, a dobro je sto se desilo jer je trebalo da se desi. I daj Boze da Elena sazna. Zelim da vidim rekaciju.

Sve u svemu odlicna epizoda.

OGROMNO SRCE ZA ELIJAHA I DA SE NISTE USUDILI DA GA UBIJETE PONOVO, K& J.

138 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 12:58 pm

PFCSteva

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Dejmon se ponasa kao dete, i jos gore, u epizodi je bar 5 puta rekao ne zelim da umres ili da te povrede, tako nesto, Stefan voli Elenu ali nece da joj kaze!! Very Happy

139 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 1:05 pm

Amsterdam

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
PFCSteva wrote:Dejmon se ponasa kao dete, i jos gore, u epizodi je bar 5 puta rekao ne zelim da umres ili da te povrede, tako nesto, Stefan voli Elenu ali nece da joj kaze!! Very Happy
Druze moj odusevio si me ovim komentarom, toliko dubokoumno, otvorio si mi oci u potpunosti Smile .

140 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 1:06 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Cinderella ♥ wrote:What the writers do:
Damon does something right: LET’S BREAK HIS HEART.
Damon does something wrong: LET’S BREAK HIS HEART.

And that's me after this scene:

Previše boli stvarno. Još plačem. Neverovatno koliko lome srce Dejmonu.
Ne znam kako očekuju od njega da brine više? ŠTA HOĆE OD NJEGA?!?!
Ok, razumem Elenu, al' mogla je drugačije.. Ne mogu.. :smrcc:

DEJMONE, isključi emocije, molim te! Ja ne razumem kako je on još uvek čitav nakon svega.
Ono sa Rebekom...čak me to i ne boli. I treba!!

Jedino u čemu sam iskreno uživala bile su Klaroline scene.
Sve ostalo je previše bolno.

Esther - hate on you!

Well episode 3x14, thanks for leaving me depressed & heartbroken...
Ne želim da čekam sledeću epizodu..plašim se!

Potpisujem. Nije mi jasno kako je Dejmon jebeno čitav.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

141 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 1:19 pm

Rose ♥

Amsterdam wrote:
PFCSteva wrote:Dejmon se ponasa kao dete, i jos gore, u epizodi je bar 5 puta rekao ne zelim da umres ili da te povrede, tako nesto, Stefan voli Elenu ali nece da joj kaze!! Very Happy
Druze moj odusevio si me ovim komentarom, toliko dubokoumno, otvorio si mi oci u potpunosti Smile .

Hvala vam što ste me iskreno nasmejali na ovaj dan. Al' stvarno. haha

@Stevo, orposti, al baš Dejmon je taj koji se NE ponaša kao dete već RAZMIŠLJA i ne dozvoljava im da sebe vode u samoubilačke misije.

Btw, zašto ja NE verujem Esther? Mislim, šta uzela je Eleninu krv i to je to? Come on..
Ne verujem joj i ubeđena sam da tu ima nešto više. Čak mislim da, ako originalni umu i dvojnica mora da umre.
I nadam se da je tako, jer onda će OPET, po KO ZNA KOJI PUT, Dejmon biti u pravu!
Molim te, Džuli.

JA umirem gledajući Dejmona..ne znam kako on sve to izdržava. Em <3

142 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 1:24 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town

hahahahahaah haha

jeste, Dejmon je dijete, a svi ostali su zreli, odgovorni i sve što rade, ispravno je ! Rolling Eyes

143 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 1:27 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Svi se oni nekad ponasaju kao mala deca...kao da smo u vrticu.. haha

144 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 1:43 pm

discobaby

Amsterdam wrote:
Stvarno sam se pokidala na ovo!Zivela ironija lol!

145 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 1:55 pm

Klaroline_♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ja se sa svojom Snežom uvek slažem u potpunosti Very Happy juhuu

Klaroline,očarana sam.

146 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 2:35 pm

jovana_damon

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Sa kojim je uzivanjem Stefan slomio Damonu vrat Mad

147 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 2:48 pm

PFCSteva

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Hahaha i meni je bas drago ako sam vas nasmejao hahaha...pozdrav i jos nesto " it will always be " Stelena" it will always be Stefan !! Very Happy

148 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 3:08 pm

discobaby

PFCSteva wrote:Hahaha i meni je bas drago ako sam vas nasmejao hahaha...pozdrav i jos nesto " it will always be " Stelena" it will always be Stefan !! Very Happy

Sad smo toliko ozbiljno i duboko povredjeni da vise nikada necemo razgovarati o DEleni!

149 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 3:31 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ovaj, Stevo ne znam jel namerno troluješ il šta već, ali nisi zanimljiv xD

što se tiče epizode, odlična je. ja jesam očekivala nešto više, mada verovatno nisam toliko oduševljena zbog silnih spojlera i zato što se desilo toliko toga što me je iznerviralo i bacilo senku na one lepe trenutke. bilo je svih mogućih shipova u epizodi, neka odnosi su na ivici, nešto novo se stvara i to je super. donekle.

Elijah koji spasava Elenu od Rebeke, to je bilo WOW. brate Daniel može da priča šta hoće o Elijahi, al on se toliko unese u njega da ja stvrno mislim da gledam nekog ko ima 1000 godina. stvarno ima tu neku starinsku ugladjenost i govor tela, pa još taj naglasak. i iako smo videli malo od Eliajhe i Rebeke svidja mi se njihova dinamika. svidja mi se kako ga ona izaziva, a on ostaje mrtav ladan i samo joj naredi da ode i ona mora da ga posluša. totalna dominacija xD i čini mi se da postoji neko prijateljstvo izmedju Elene i Elijahe i to mi se svidja. ali samo prijateljstvo. neko uzajamno poverenje nešto. samo ga je Elena naravno oept zajebala. mada doćiću ja i do njenog ponašanja.

DAKLE, JA SAM KOLOM POTPUNO ODUŠEVLJENA. ON JE TOLIKO DOBAR LIK I TOLIKO JE DIJABOLIČAN I TAJ NJEGOV POKVARENI OSMEH, NE SMEJU DA GA UBIJU. i da, shipujem njega i Rebeku xD I can't help it, it's undeniable. i svidja mi se što je tako pomalo narcis xD podseća me na Saru haha super kako Kol stalno čačka Klausa a ovaj ne zna šta će sa sobom Very Happy želim više njihovih scena, neka tuča uopšte ne bi škodila. bez majica.

OMG KLAUS JE LIČNO POZVAO CAROLINE I NAPISAO "SAVE A DANCE FOR ME". I CAN'T HANDLE IT. i ship them so hard. i kakvu joj je haljinu poslao. nije ni čudo što je Caroline bila onoliko zbunjena xD

da li je to Caroline bila malko ljubomorna kad je Rebekah dala Mattu pozivnicu ? Cerek me like it. Cerek

kako je Kol ispalio Damona haha ok, ne zanima me, ne smeju da ga ubiju. jeste da sam pogledala jedva jednu epizodu sa njim, ali ne smeju da ga ubiju. nikada.

kako je Damon gledao Elenu kad je ušla :O ta ljubav. i posle ona može da mu učini i kaže sve one stvari? shvata ga zdravo za gotovo i to tako ne može. shame on you, Elena. i jel trebala da bude moćna scena što je ona obojicu braće uhvatila pod ruku? fail. to je jedna od najjadnijih scena koje je ova serija ikad imala.

kako je fenomenalna scena kada Caroline ulazi na bal i Klaus je primećuje *.* gospode, pa ona se njemu zaista svidja. kad pre? msm ne bunim se, al činjenica je da su malo naglo ubacili a ne znamo ni zašto ni kako. nije da ne razumem zašto mu se Caroline svidja, ali mi nismo ni znali da on zna da ona postoji dok Tyleru nije naredio da je ujede. msm mogli bi da nam nešto kažu šta je on mislio o njoj pre nego što joj je spasao život. ali kako se dušica zbunila kada joj je rekao "Good evening" Cerek Klaroline Cerek

ok, činjenica je da Damon malo preteruje sa svojom brigom. ali to nije razlog da preživljava sve ono što je preživljavao kroz epizodu. posebno ne od Elene. već sam navikla da Stefan bude skot prema njemu i već sam nekako naučila sebe da me to ne dotiče, štaviše naučila sam sebe da što manje primećujem Stefana. ali šta, stalno je on glavni negtivac šta god da uradi? loše je kad mu nije stalo i loše je kad mu je stalo. damn you Mystic Falls -.-

O MOJ BOŽE KLAROLINE POGLEDI TOKOM PLESA. PA TO BOLI KOLIKO SU JEBENO SAVRŠENI. i mislim da Caroline ipak oseća neki nivo privlačnosti prema njemu. naravno da ona voli Tylera i realno, mrzi Klausa, ali je definitivno privlači. da je drugačije ne bi ga ona toliko trpela i razgovarala sa njim. i ne bi nosila njegovu narukvicu. "I happen to be Miss Mystic Falls", "I know." PA JA UMIREM, JA NE MOGU VIŠE. ZAŠTO KLAUS MORA TAKO DIVNO DA JE GLEDA. ni sama ne znam koliko puta sam premotavala tu njihovu scenu plesa. savršena je.

i pravo da vam kažem Stefan mi nije jasan. prvo se drka na Damona i Elenu jer su se poljubili, svuda naokolo priča kako više nije njegov posao da je štiti, pa se onda muva oko nje, ne da joj mira, i onda je opet pošalje u pm. ma daj molim te. jer ta drama treba da me razneži ili uzbudi? not.

i svideo mi se i Damonov i Rebekin ples. svidja mi se kako se prozivaju. nemaju nog zna kakvu hemiju, al su bili ok. i ona njihova poslednja scena je fantastična, ali stićiću do nje.

Kol me oduševljava svakom svojom scenom. on i Rebekah u paketu? savršenstvo.

I JA NE MOGU DA VERUJEM KOLIKO JE ELENA ISPALA ODVRATNA PREMA DAMONU. ONO JE BILO TOLIKO NISKO. svaki put kad učini nešto divno i oduševi me, mora da napravi korak nazad i podseti me zašto je na momente mrzim. Damon nije zaslužio da mu Stefan slomi vrat. ne mogu da verujem da je Elena zaista to dopustila. ne vrujem ni da joj je iskreno bilo krivo zbog toga. shame on you, Elena, again. zbog ovakvih stvari me zaista navede da pomislim da ne zaslužuje Damona. nije u redu što ga shvata zdravo za gotovo, on vredi više od toga a i zaslužuje više od toga. kapiram da joj je trebalo prostora da bi pričala sa Esther, ali mogla je to drugačije da odradi.

Esther zaista planira da ubije sopstvenu decu? ne interesuju me razlozi za to i što ona nije živa, ne interesuje me ni šta je, ni koliko je godina provela misleći o tome, ni to što iz nekog ugla ona ipak čini plemenito delo, ONI SU NJENA DECA. želim da umre. i to želim da je Elijah ubije. ili Klaus. ili obojica, nebitno. ili da je unište, pošto nije živa, nebitno, želim da ona nestane. a može i Finn sa njom, ionako je totalno nezanimljiv. ovi ostali neka se ne diraju.

Klaroline odnos se divno razvija. on se njoj pomalo otvara, priča o svom životu dok je bio čovek, ona je stalno izmedju otrovnih opaski i razumevanja. stvarno, ne mogu poželeti više od toga. tako treba da bude.

mene zaista ubija Kolov osmeh. I'm totaly fungirling over him.

Matt i Rebekah imaju potencijala. nisam ne znam ni ja koliko trenutno zainteresovana za njih, ali može biti nešto od njih. on se njoj zaista dopao. a i kako ne bi. Matt je duša Cerek

i ne mogu da verujem da je Elena lagala Elijahi u oči. da, nije da su oni prijatelji ili tako nešto, al ako ništa drugo zaslužio je da mu kaže istinu. ne treba zaboraviti da se on oduvek trudio da je ostavi živu. razočaranje se samo produbljuje.

čekaj, KLAUS JE STVARNO DAO CAROLINE NARUKVICU KOJA JE PRIPADALA NEKOJ PRINCEZI? :O jao, jao,jao. Klaus slika? pa zar su mogli da naprave boljeg lika od njega? i nakon svega oni će ga ubiti? no, no, no. ne smeju. i uspeo je da je nasmeje. i on se iskreno smejao sa njom. pa to je toliko divno :') i kako je Caroline prozrela Klausa. koliko oni imaju potencijala. i koliko su već epic. i drago mi je što joj je rekao da ode. kod njega još uvek ima neka granica koja još ne treba da se predje, a postepeno nadam se da hoće. samo da nam to prikažu kako treba.

i šta Damon kaže Eleni da je voli i ona kaže da je u tome problem? how dare you, Elena?! SHAME ON YOU! i videlo se da to nije rekla u afektu. iskreno me ne zanima zašto je to rekla, bitno je da je to rekla i da je znala da će ga to povrediti i svejedno je to rekla. ni zbog toga joj nije bilo preterano žao. a možda i jeste, možda joj je bilo toliko žao da je htela da poljubi Stefana -.- ako ovako izgleda taj njihov ljubavni trougao ne želim ga. ne želim da se Elena igra sa Stefanom i Damonom kako joj to padne na pamet, jer to nije u redu. kapiram da ne ume da se nosi sa situacijom kako treba, ala ako ne umeš, nemoj biti toliko sebična i skloni se od obojice i daj sebi vremena da razmisliš, a ne ovako. ugh. stvarno se grozno ponašala u celoj epizodi. a on kako je samo bio povredjen. zaslužio je da sebi da oduška, sve što je uradio posle, neka ga, skroz sam uz njega.

ok, Damon mlati Kola, to je bilo kul xD i onaj njegov odlazak. odlična scena. i zašto Elena nije pošla za njim? zar ne oseća potrebu da mu se izvini ili tako nešto? da se uveri da će biti dobro? da mu se iskupi ako nekako može jer ga je pvoredila na najgori mogući način? ne ona ode kući sa Stefanom.

CRTEŽ KOJI JE KLAUS NACRTAO. i "Thank you for your honesty." Klanja Se to je definitivno uzdrmalo Caroline.

i šta nisu nam do kraja epizode pokazali kako se završila ta priča sa ubijanjem Originala? pa zar nije odradjen poslednji korak? šta se sad čeka? kako će da ponište čin da mi preživeli?

I KAKO SE ELENA USUDJIVALA DA PRIČA O DAMONU SA TOM NAZNAKOM OSUDJIVANJA U GLASU SA STEFANOM. ona nema prava da tako priča o njemu, ne nakon svega što je uradio za nju. i kad je ona to tačno oprostila Stefanu sve što je uradio? šta juče si ljubila Damona, danas si ga povredila najgore moguće i najbolji način da se izboriš sa tim jeste da poželiš da poljubiš Stefana? da, svi smo znali da će ona Stefanu oprostiti pre ili kasnije, ali tu opet dolazi ona čuvena Stelenina priča kada ne znamo zašto se nešto dešava izmedju njih, samo znamo da se desilo. dosadilo mi je da me pisci pune pričama kako je njihova hemija undeniable, jer nije.

i baš je hot sex scena Damona i Rebeke. nisam iznervirana što je to uradio. kao što sam već rekla neka da sebi malo oduška.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

150 Re: 14. Dangerous Liaisons on Fri 10 Feb 2012, 4:20 pm

<3 Originals <3

e ovako...ja sam upravoo ponovo odgledala epizodu i BUKVALNO sam hvatala beleseke da ne bih nesto zaboravila Very Happy Iako sam mislila da cu se razoarati jer sam je toliko cekala mene je epizoda odusevila....

Scena u bolnici....zaista mi je drago sto su ostali prijatelji i sto imaju jedno drugo,nikad nisam volela Matta ali zaista je pravi prijatelj i divan je prema Eleni. Totalno shipujem njihovo PRIJATELJSTVO

Elijah - nije normalno koja kolicina emocija izbija iz mene svaki put kad se taj covek pojavi na ekranu. Njegov lik je tako savrseno odradjen a Danijel ga genijalno glumi. Kako je spasao Elenu srce I kako je bio boss pred Rebekom Very Happy

Klaus/Kol svadja hahah so sweet Very Happy Totalno je delovalo porodicno xD I onda ulece mama "Enough...Niklaus ....come" i on ide spustenog nosa kao dete koje zna da ce biti kaznjeno Smile)) Tako je gotivno videti ga u tom svetlu Very Happy

Forwood - Tylerov poziv "I'm gonna fix myself and come home to you...I LOVE YOU" .........Carolinein poziv "I miss you and i really wish you are here" pls let me die srce

Rebekah: "Get over yourself Elena, it's not all about you." Za ovu izjavu cu spomenik da joj podignem!!! Very Happy Njena ljubomora kad C&M plesu i komentar kako je Caro lepa samo zato sto su joj oni poslali haljinu hahaha Cak i ples sa Damonom je bio cute Smile "IIs that supposed to be a compliment?" "You tried to kill Elena last night, you don't get compliments" Very Happy

Damon/Kol scene Very Happy nadam se da ce ih biti dosta,imam utisak da ce i postati mnogo drage Very Happy "Easy on the hand guy is quarterback" xD Imam utisak da je Kol nesto poput Damona sa pocetka serije a posto se i D sad vraca na staro bice zanimljivo 355

Kol srce "And spit right in the face of mothers rules? I'm in." I think i already love him Very Happy A Finn sniper odvratan mi je + sto je debil sto ne spreci mamu u njenoj bolesnoj nameri :S

Scena na stepenicama (kad Elijah poziva sve na ples )mi je bila predivna srce Originals srce tako su mocni...boze koliko ih volim Very Happy

Elenu nemam energije da komentarisem :S Uzasno sam besna na nju i na sve sto je uradila. Sto posle svega (da znam da ga voli) trci za Stefanom. Sto tako gazi po Damonu i njegovim osecanjima "I’m mad at you because i love you." "Maybe that’s the problem." hello devojko sta je sa mozgom?? Ti si ga naterala da brine...ti si razlog zasto je ponovo poceo da oseca... TI SI PROBLEM!!! A tek to sto je kao poslednja slepica poverovala Ester (posto sam i ja ubedjena da ima neka caka koju joj ova nije rekla) i slazem se sa Jovanom da verovatno sa njima umire i dvojnica ili tako nesto. Sto je radila Damonu iza ledja. Sto je po ko zna koji put izneverila Elijaha. I STO GA NIJE SPRECILA DA POPIJE ONO. E to joj nikad necu oprostiti. Razumem da zeli Klausa mrtvog ali ona tu kao nesto popuje i moralise Stefanu a ona isto tako gazi preko svih (u ovom slucaju Damon i Elijah). Jeste da ce sudeci po promou za 15.ep Elijah saznati ali ipak ne mogu da joj oprostim sto mu je dozvolila da pije i nikad joj necu oprostiti ako umre zbog nje.

Za Ester mogu samo da kazem da je bolesna i da je mrzim jer stvarno ne znam kako da prokomentarisem ovo sto radi :S

Stelena mi je u ovoj epizodi na momente cak bila i cute i bilo mi je zao Stefana u par navrata ali sve je to brzo ponisteno Eleninim ponasanjem i onim sto su uradili Damonu :S

Delena - This look
mislim da govori i previse 355 Toliko ljubavi u samo jednom pogledu srce

Ova scena.....prvo se svadjaju a onda....

i ples je bio divan i Damonov pokusaj da joj udeli kompliment hahahaha
Ali meni je i dalje najlepsi ples iz prve sezone Very Happy

I najlepse sa kraj Very Happy KLAROLINE 355
Jesam Forwood fan ali ovo dvoje me ubise...zaista su predivni i imaju toooliku hemiju Very Happy

“Save me a dance,fondly Klaus” 355 Klausovi pogledi kad je usla i dok su plesali srce Kako je ugasila svaki njegov kompliment dok je na raju nije ucutkao pitanjem za narukvicu ^_^ Kad je rekla da je miss MF i njegovo "I know" ahahah covek puca na visoko jbg Razz "I fancy you", "You're beautiful,you're strong.You're full of light. I enjoy you" "It was worn by a princess almost as beautiful as you."
"I’ll take you wherever you want Rome,Paris,Tokyo..." Njeno iznenadjenje kad shavti da je ono on naslikao,kako bio dzentlmen cak i kad joj je govorio da ode,kako tuzan pogled kad je otisla Sad "Seriously! Just give up already" a onda odusevljenje kad vidi sta je poslao (omg Klaus je nacrtao srce) i njegovo "Thank you for your honesty" Tako je neobicno ali i tako divno videti ovu njegovu stranu ...videti ga kao umetnika kao bice sa osecanjima,sa hobijem i tako iskrenog da joj bez po blama ali i bez spletkarenja otvoreno stavi do znanja koliko mu se svidja 355 I drago mi je sto je ona bila takva prema njemu sto nije Tyler samo zaboravljen i sto nije zaboravila ko je Klaus i sta je sve uradio. Zaista su jako dobro poceli samo da ih ne uniste :S

Jako dobra epizoda i jako puno pomesanih emocija u mojoj glavi Razz
Sve u svemu HATE na Elenu and all my love to DAMON and ELIJAH srce

TRUE STORY

Last edited by <3 Originals <3 on Fri 10 Feb 2012, 6:30 pm; edited 1 time in total

151 Re: 14. Dangerous Liaisons Today at 2:04 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next