You are not connected. Please login or register

12. The Ties That Bind

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 6]

76 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 8:53 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
Team Daroline wrote:cudno mi je jako sto joj Bonnie nije nista rekla za poljubac sa Damonom, to uopste ne lici na nju o.O
Da, to nikako nije Bonnie. Ona bi trebalo da poludi i prica Eleni da to nije u redu, a ne da je pita da li je bio dobar poljubac. Ne zelim takvu Bonnie, ne mogu da je mrzim kad shipuje DE. Very Happy Very Happy

77 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 8:54 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Mozda je konacno prestala da 'ne podnosi' Damona.. Razz

78 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 9:54 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
nadam se da nije, zanimljivije je onako.. Very Happy

http://darolinebitchez.tumblr.com/

79 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 10:05 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Pomogao joj je da nađe majku - dovoljan razlog da ga ne mrzi.
I stvarno, mislim da ga uopšte ne mrzi sad - u poslednje vreme se ne svađaju, pomažu i veruju jedno drugom.
I zavolela sam mnogo Boni u ovoj epizodi. Baš mnogo. Bilo mi je žao - uvek se sažalim kad neko plače i onda ga zavolim.

80 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 1:52 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Starlight wrote:
Team Daroline wrote:dobra mi je epizoda Smile
ima premalo Caroline -.-
i nema Klaroline xD
Stelena srce kako ga je opalio xD
glupa Elena, jako me je nervirala u ovoj epizodi.
Elijah se vratio :3
Klaus je presladak ovde Very Happy mislim, gde nije? xD
jaoo, bas me zanima sta ce biti u sledecoj :3

ja uopšte ne mislim da Elena glupa. štaviše, skoro mi nije bila tako draga kao u ovoj epizodi. ništa što je uradila u ovoj epizodi me nije iznerviralo, upravo suprotno. oduševljavala me je na svakom koraku. lol, koliko sam samo puta danas ponovila ovu reč. trudila se da omogući Bonnie što bolji susret sa majkom, pokazalo se koliko je jaka. Elena od recimo 2.sezone ne bi onako izmanipulisala onog Džejmija (mislim da se tako zove) da bi se oslobodila. takodje Elena, ni sekund nije oklevala da bi pomogla Stefanu uprkos svemu što joj je učinio, uprkos svemu njoj je i dalje stalo i želi da ispadne fer prema njemu i kaže mu istinu. počinje da priznaje neke stvari koje joj se već duže vreme motaju po glavi oko Damona, ne poriče ih, ne potiskuje,samo se još malo folira čisto reda radi,jer još nije dotle došla da o svemu tome otvoreno priča, što je ok. ja sam možda sa njom stalno izmedju hejta i simpatisanja, ali Elena je sve samo ne glupa.

Potpuno se slazem ...ja nikad nisam bila neki njen fan,na etape sam je i volela i mrzela (dobro ne bas al me je zestoko nervirala) Ali u ovoj epizodi sam je zaista simpatisala Smile Bila je tako zrela,stalozena....ne znam, ali bila mi je odlicna Very Happy Kako se oslobodila i udarila Dzejmija (genijalno) iskrenost prema Stefanu,spremnost da prihvati njegovo izvinjenje,da stane iza svojih postupaka,podrska Bonnie...stvarno me je odusevila u ovoj epizodi. I da Elena je sve samo ne glupa!!! Very Happy

81 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 10:17 am

♥_Vampire_in_love_♥

U ovoj sam epizodi zavolila Bonnie..i Elijah is baaaaack!!! 199 34556
Epizoda nije bilo loša..
Ali nemam šta puno komentirati..bilo mi je glupo ada je Stefan udario Damona..zar je očekivao da će nakon svega što je uradio Elena njega čekati, kao i Damon?????

Ali meni se epizoda svidjela

82 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 10:42 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Meni je bila solidna..nista posebno...ali Elijah!!!! Mikro Cerek. xDD

83 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 11:20 am

Klaroline_♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Meni je prejaka epizoda bila,samo što nije bilo Klaroline -.-'
Ali zato Delenaaa rhghgh

hahah kad ga je Stefan debil udario,ismijala sam se,ljubomoran dečko xD
Samo Delena headbang

84 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 12:58 pm

Rose ♥

Ja sam se isplakala kao retko kad kad gledam neku seriju.
Toliko toga se u mojim gledanjima na dosta toga u ovoj seriji promenilo posle ove epizode.

Prvo: Forwood!
Što se mene tiče: glasam da se Klaus ubije. Ne interesuje me.
Tyler zaslužuje Caroline! Koliko je samo voli, koliko brine o njoj - oduševljena sam.
Zaslužuju da budu zajedno, i oboje zaslužuju da budu srećni.
Žao mi je, Klaus, ali Forwood is for life! ♥
Čak mi je i Bill postao drag. (?!)

Alaric&Meredith - prebrzo...
Čini mi se da ih previše navlače jedno na drugo. SImpatični su mi.
I iako sam tokom epizode govorila "Mrzim Meredith" na kraju mi je postala ok.
Ali, mislim da nije bilo vreme za poljubac. Trebali su još da sačekaju..

Elena - HEROJ! Tu nema više šta da se kaže!
Divim joj se!
Bonnie - mnogo sam je zavolela u ovoj epizodi. MNOGO! Gore sam već objasnila zašto.
I posebno mi je drago što nije napala Elenu zbog poljupca sa Dejmonom, i što je reagovala NORMALNO.
Nedostajali su mi ti normalni razgovori između dve drugarice - bez pominjanja vmapira, veštičjih stvari, dvojnice...
Samo dve normalne devojke koje pričaju o momcima. <3

Damon&Elena
Kad je rekla da ne oseća krivicu, srce mi je bilo OGROMNO!! (kasnije sam umrla zbog Stefana). No...
Ljubav između DE raste iz dana u dan.
I mislim da je u ovim SE scenama bilo potpuno jasno da Elena više nije zaslepljena Stefanom i da je svesna da više nikad neće biti samo on, i da Damon polako prelazi na prvo mesto.
Elena Stefana nije gledala na isti način kako ga je gledala do sad. I razumem je.
Kad je Damon pitao Stefana "Is Elena ok?" srce mi se istopilo (zbog DE, ali opet mi je bilo žao Stefa).
Tako je slatko i brzižno pitao...koliko brine.
VOLIM DE! Savršeni su i i dalje ostaju epic! <3

Elena&Stefan
Retko koja devojka bi to rekla. Ovako je samo pokazala da i dalje poštuje Stefana i da zaslužuje da zna.
Sve me je bolelo kad mu je rekla. I iako nisam SE fan, umirala sam. Bukvalno.
Mislim da je ovo bilo bolnije i od one "I love you. Hold on that." scene.
Koliki je Stefanov bol, tuga u očima..koliko pati. Koliko je sam.
Neverovatna je ta ljubav. Bez obzira što nikad neću biti za SE (kao par), znam da, kao što Klaus reče, takva ljubav NIKAD neće umreti.
Mada, i dalje stojim iza toga da ne mogu biti endgame. Jednostavno, ne.
Ali, volim i njih. Bez obzira na sve.
Btw, PAUL - divim mu se! On je idol. Ako ne dobije neku nagradu za najboljeg glumca, treba svi ti koji dodeljuju nagrade da odu i skoče sa mosta!

Stefan&Damon OVA DVOJICA ĆE ME UBITI!

Razumem Stefana - što se udarca tiče, ali ne mogu da ga podržim. Ne mogu!
Kad je rekao Eleni "You're better than him" srce me zabolelo. Previše. ČEMU TO?
Ne želim da se njih dvojica svađaju i tuku zbog nje!!
Kad se setim "I love you, Elena" scene i Dejmonovog "I don't deserve you, but my brother does." i kada je umirao "I know you love Stefan and that it's always going to be Stefan." I pred poljubac u 10-oj, mogao je da joj ne kaže, ali rekao joj je da ih Stefan NIJE izdao... Dejmon je za mene heroj što se toga tiče! <3
I onda one odvratne scene iz 19-te epizode druge sezone, kad Stef kaže "You know, you can be in love with Elena all you want if it means that you'll protect her. But I have the one thing that you never will. Her respect." i sad ova scena sa Elenom "You're better than him!" samo sednem i plačem.
Stefan je preterao, ali znam da je ovo u 12-oj epizodi rekao jer voli Dejmona i jer ga boli. Boli ga previše sve to što se dešava.
Normalno je da se oseća izdanim. Samo ga zamišljam kako sedi negde SAM i plače. Tako je nekad bilo sa Dejmonom. I Dejmon je ubio Jeremija, pa smo mu svi oprostili.
I iako me iznervirao Stefan kad je udario Dejmona, jer Dejmon to ne zaslužuje, srce me bolelo, jer ni Stefan ne zaslužuje da toliko pati. Bez obzira na sve što je uradio, nije on kriv.
ZAŠTO? Zašto moraju svi toliko da pate? Zašto njih dvojica moraju uvek da vole iste devojke?
Zašto jednostavno obojica ne mogu da budu srećni??
To je ono što ustvari najviše boli.
Samo želim da se vrate Damon i Stefan jedno drugom i da ostanu ZAUVEK ZAJEDNO!
Samo to..

85 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 5:13 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Sve dobro receno,osim prvog dela... Wink he

86 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 5:18 pm

Starlight

Moderator
Moderator
lol, Snežo, ne damo Klausa Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

87 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 5:30 pm

Filip

Invited in
Invited in
Klaus je kralj Very Happy On ovu seriju cini jos interesantnijom cheers

88 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 5:44 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ma ne dolazi u obzir! Cerek

89 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 6:16 pm

White Unicorn

Invited in
Invited in
Da nema Klausa, serija bi bila sranje, tako da...xD Iskreno, ne verujem da će ga ubiti.
Elena je ispala kučka, što se tiče Damona i Stefana. Pa sad banujte me ako hoćete, to je moje mišljenje. Licemerna je. Kath bar priznaje da ih je obojicu volela i želela.

Rick i Meredith- Ne znam šta da kažem. Možda je prebrzo došlo do njihovog poljupca.

Tyler- Iako ga ne volim uopšte, dečko se stvarno trudi.

Bonnie- Razočarala me je kada nije burno reagovala na DE poljubac.

Nek nađu Stefanu neku novu. Elena nek ostane sa Damonom, pa nek rade šta hoće. -.-'

90 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 6:51 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Nece sad vala niko nikoga banovati, svak ima pravo na svoje misljenje iako nam se nekad ne svidi. Meni je Elena bila ok, to je sve.. Razz

91 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 7:03 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Hehe. Ako se meni prohtje da banujem nekoga, banovaću ga.

Enivej, tri filer epizode za redom je PREVIŠE. Aman, ljudi.
Ajmo u sledećoj da dobijemo neku radnju, za promjenu, bilo bi lijepo.

Slaba epizoda, stvarno.

Alaric/Meredith - prebrzo.
Stefan - drama queen.

Elena i Bonnie su bile fantastične u ovoj epizodi.
Klaus je genijalan kao i inače.
I to je jedino poziivno.

Ostalo .. meni lično, nezanimljivo, i nebitno. Dunno :S

EDIT: Jesam dobro shvatila ljudi, vi biste radije da Elena nije rekla Stefan umjesto što je bila TOLIKO fer da mu bar kaže kako stvari stoje? Jesam dobro shvatila? Sada je kučka jer bila iskrena?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

92 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 7:11 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Miss_Independent wrote:Da nema Klausa, serija bi bila sranje, tako da...xD Iskreno, ne verujem da će ga ubiti.
Elena je ispala kučka, što se tiče Damona i Stefana. Pa sad banujte me ako hoćete, to je moje mišljenje. Licemerna je. Kath bar priznaje da ih je obojicu volela i želela.

Rick i Meredith- Ne znam šta da kažem. Možda je prebrzo došlo do njihovog poljupca.

Tyler- Iako ga ne volim uopšte, dečko se stvarno trudi.

Bonnie- Razočarala me je kada nije burno reagovala na DE poljubac.

Nek nađu Stefanu neku novu. Elena nek ostane sa Damonom, pa nek rade šta hoće. -.-'

ti nazivaš ljubavlju ono što je Katherine radila Stefanu i Damonu? ja je shipujem sa obojicom, ali ako je iko kučka onda je to Katherine prema braći.

što se Elene tiče... šta ona to radi toliko tragično Stefanu i Damonu? Stefanu je upoznala sa novonastalom situacijom i uprkos svemu što je on njoj uradio ona još uvek oseća dovoljno poštovanja da ga uputi u sve. jer ga uprkos svemu i dalje VOLI i želi da sve iznese na čistac. i šta još pogrešno radi? pokušava da se malo udalji od Damona da bi skapirala šta oseća prema njemu da se ne bi igrala sa njegovim emocijama? jel to toliko pogrešno? enivej, Elena ne priznaje da ih voli obojicu, jer ih ona još uvek ne voli obojicu. ona je zaljubljena u Damona, ali pitanje je da li je ona sama shvatila, jer još uvek postoji deo nje koji se bori protiv toga, jer je u njenoj glavi to pogrešno jer je Damon Stefanov brat. Elena je najmoralnija osoba u seriji i koliko god me ponekad njeni postupci nervirali, ona ne zaslužuje da bude nazivana bilo kakvim pogrdnim imenima.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

93 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 7:37 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Kučka je jer je bila iskrena, ima smisla .. HOW YES NO. Rolling Eyes

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

94 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 7:51 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in

amin xD nece te banovati :')

95 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 8:00 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Teodora, ne možeš ti da kažeš dal ona neće il hoće biti banovana. na Milici, Sari i Lidiji je da to odluče xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

96 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 8:16 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
haha, pa znam da je nece banovati jer je rekla svoje misljenje :'D

97 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 9:23 pm

discobaby

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Ja se ne slazem da je Elena kucka.Mislim da bi to rekao neko sa strane,ko ne gleda seriju,kao ono,bila sa oba brata i to....Ko ne zna situaciju do detalja,ali ovako,ako gledas sve,zbog cega mislis da je kucka???

Jeste Stefan uradio dosta stvari za nju i vidi se da mu je i dalje stalo,ali,istina je jedna i jedina-on je nju ostavio.Samu,da se bori sa svim demonima.I onim pravim i onim mnogo gorim-unutrasnjim.Kada ne znas kako da postupis i kada si sam na svetu.On je njoj najvise trebao,a on je otisao.Iako sam svim srcem za Delenu,ja i dalje mislim da Stefan ima jaka osecanja prema njoj,ali radi mnogo ruzne stvari.Ono na mostu mi je uzasno.Za to nema opravdanja...
I zasto je ona kucka?Zato sto je osetila nesto prema coveku koji je uvek pazio i cuvao i uvek bio uz nju.Stefan je zeleo da je pretvori u vampira iz osvete nekom trecem,a Dejmon je to uradio da bi spasao njen zivot i da je ne bi izgubio,iako je bio svestan da ce ona njega mrzeti.On je to uradio iz ocaja i iz straha da Elena ne umre.Radije bi podneo da ga ona mrzi,znaci da je bio svestan da ce je izgubiti,nego da ona bude mrtva.Meni je to neverovatan postupak sa njegove strane i mislim da je i ona sama to shvatila.Mislim da je izuzetno hrabro sto shvata da ima osecanja prema njemu,jer zna na kakvu ce osudu naici.Ne verujem da bi iko na njenom mestu postupio drugacije.

98 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 9:24 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Elena je iskrena - Katherine is a bitch he

99 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 9:39 pm

Filip

Invited in
Invited in
discobaby wrote:Mislim da je izuzetno hrabro sto shvata da ima osecanja prema njemu,jer zna na kakvu ce osudu naici.Ne verujem da bi iko na njenom mestu postupio drugacije.

E zbog ovoga je mene Stefan najvise odusevio u poslednjoj epizodi .. Nije joj nista rekao nije je osudio Very Happy Mislim da bi i ona u tom trenutku bolje podnela osudu nego njegovo cutanje .. Ja takodje mislim da je niko ne moze nazvati tako prostim imenima . .. Ja je jedno vreme nisam razumeo a sada je zaista razumem ... Mislim da se uopste ne treba razmatrati ko vise brine o Eleni posto i jedan i drugi brinu i svi oni prave greske cheers cheers

100 Re: 12. The Ties That Bind on Sat 21 Jan 2012, 9:44 pm

Rose ♥

Stefan nije osudio Elenu, ali je zato Dejmona na najgori mogući način. Preko Elene.
Baš zato me nije oduševio.
Ali, da mi ga je žao - jeste.

No, moram da se složim sa svim što je rekla Nina.
True story. <3

101 Re: 12. The Ties That Bind Today at 6:33 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next