You are not connected. Please login or register

12. The Ties That Bind

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 6]

51 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 7:30 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
E ovako:Epizoda sigurno nije u mojih top 5 omiljenih,ali je bila ok.
Htela bi da istaknem samo jednu stvar! ELIJAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mikro Cerek. xDD
Konacno je medju zive!Kako mi je scena bila smesna!Elijah se Klausu obratio na jako smesan nacin.A njegova faca...neprocenjiva! srce
Evo,sad znamo da je Meredith ok,barem za sad. Smile
Bonnina mama i nije nesto... Razz

52 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 9:24 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
ELIJAH IS BACK ^^
to definitivno nisam očekivala, ni najmanje.

I Stefan je udario Damona.
Ou NO NO NO NO NO. Mistake.
I šta kog đavola sad on kenja, sad je njemu kao stalo. Mislim znam ja da je njemu bilo i ranije stalo, ali ako sam prije osjećala i najmanje sažaljenje prema njemu, mislim, sve to kroz šta je prolazio, sad ne osjećam ni najmanje.
On bi i jare i pare. E ne može.

I Elena je rekla "I kissed Damon." i "I don't feel guilty". Right in your face Stefan Very Happy
I nije baš ni da ona njega nije poljubila (vidim po Tumblr-t malo kenjaju).
Damon možda jeste napravio prvi korak, ali ona je nastavila poljubac Wink

One scene sa Abby, pa i nisu me nešto posebno dotakle, da tako kažem.
Bonnie mi je bila draga ovdje, onako poprilično koliko može biti Very Happy

awww, Klausova faca kad je vidjeo Elijaha.

Meredith -.-
oh God, boli me briga za koje svrhe to koristiš, you shouldn't have done that -.-
I Alaric, koji mu je đavo. Prije bi prvo istražio ako ima bilo šta sumnjivo u vezi s tom osobom, ali ne. Baci joj odmah sve o prstenu na 'sto', pa nek zna i to. I sve nekako imam osjećaj da je ondje ona uzela onaj prsten, kad je izašla.

Tylera mi je bilo užasno žao, Bože šta mu rade. I Carolineina faca :'(

i da, bilo mi je drago što je rekla ono Stefanu, i što je napokon shvatio da to više nije mala slatka Elenica, i kao njemu je to sad drago, i onda mu ona saspe priču o poljupcu. Tek sad je shvatio šta je izgubio manje-više, i niko ne može reći da nije.
I ono kad je rekao "You're better then him. You're better then both of us."
pa to baš i ne znam šta da mislim o toj sceni.

Sve u svemu, bilo je previše Stelene i Stefana za jednu epizodu xD

http://horizoninblack.tumblr.com

53 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 11:05 am

fearless.

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Elena je bitch!!! Zašto mu je rekla "I kissed Damon"? On je nju poljubio -.-''

I Elena je rekla "I kissed Damon." i "I don't feel guilty". Right in your face Stefan
I nije baš ni da ona njega nije poljubila (vidim po Tumblr-t malo kenjaju).
Damon možda jeste napravio prvi korak, ali ona je nastavila poljubac

Pa Elena jeste poljubila Damona, u 2x22. Koliko se ja secam, Stefan ne zna za taj poljubac, zar ne?
A i odgovorila mu je na poljubac u 3x10, nema veze sto je on poceo.
Ja sam zelela da kad je rekla "I kissed Damon" da doda "Twice". Razz

54 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 11:38 am

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
So Niklaus..what'd I miss?

Motherfucking Elijah is back!!!!!!!!!!

55 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 11:46 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
To mi je omiljeni dio od cele epizode!Ne mogu opisati koliko sam srecna sto je ozivljen! Mikro Cerek. xDD
Thank you Damon! <3

56 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 11:59 am

Filip

Invited in
Invited in
Meni se ova epizoda generalno svidja ali ne bas kao prethodne ...

Elijah se vratio ,,, vredelo je cekati ... Jos ne mogu da zaboravim Klausovu facu ..
Elijah se uvek pojavi sa stilom Very Happy

Elena je bila extra u ovoj epizodi .. Sto se tice Bonnie ona je uvek super.. Nimalo me nisu dotakle scene Bonnie i njene majke nzm zasto bounce
Stefan je u ovoj epizodi preterao .. Mislim ako ga iko razume ja ga razumem , ali on je raskinuo sa Elenom i ne mnoze tako da odreaguje ..ne moze da se pravi da mu nije stalo i tek tako upadne i lupi Dejmonu samar ... mada ipak mi ga je bilo zao i razumem ga na neki nacin cryyy Samo da se vrati stari Stefan juhuu
Tylera mi je zaista zao msm upropastise njegov lik ..

Dejmonu moram da se zahvalim sto je ostavio iznenadjenje Klausu i oziveo Elijaha Smile

57 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 12:20 pm

discobaby

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Da ne idem okolo-naokolo,iskreno,ne svidja mi se epizoda kada nema Dejmona i Elene Very Happy Ja ih zelim zajedno i tacka,sve ostalo mi je nebitno. Laughing

Elijah..jedina dobra stvar u epizodi.

Meredith i ono kezenje i izigravanje dobrice mi se gadi.Ubola je Dejmona i meni dosta da je mrzim! 345435

Nisu ni mene dotakle scene sa Boni i njenom mamom...pa,ona nikada o njoj nije ni pricala...dotaklo bi me da se srela sa bakom,ovako...

Stefan...ne znam sta da kazem,nervira me njegovo ponasanje.Ako su hteli da ga jos vise ne volim,uspeli su,sto se mene tice...

58 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 12:29 pm

Mehurić

SE scena - plakala sam kao kiša.

59 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 12:38 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Elijah..jedina dobra stvar u epizodi
O da!On je svetla tacka epizode! Cerek

60 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 1:04 pm

Filip

Invited in
Invited in
Mehurić wrote:SE scena - plakala sam kao kiša.

I ja isto ,, Very Happy

61 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 1:54 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Meni Bill i Tyler nisu bili nesto.Stvarno,ne znam oce li uspeti da mu pomogne... Razz

62 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 2:06 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
ELIJAH IS BAAAACK !!! 199 199 35435 35435 33444

ništa me drugo ne interesuje ! Very Happy

https://twitter.com/#!/

63 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 3:04 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni je bila ok epizoda. ništa posebno, ali bilo je par bitnih dogadjaja.

Delena scena na početku Cerek koliko je samo Elena delovala izgubljeno Cerek stvarno je već više nego providno koliko Damon utiče na nju i da ona to više niti može da odbija da prizna niti da to skriva od drugih. a Damonovi izrazi lica i ceo taj njegov stav. nije ni čudo što Elena nije znala gde se nalazi xD

TYLER JE DUŠA JEDNA NAJVEĆA. on shvata koliko ta veza sa Klausom utiče na njega i psreman je da poradi na tome, ma koliko bola zbog toga preživeo i sve to zato što VOLI Caroline. i drago mi je što će Bill da mu pomogne. verujem da on to može.

samo ne znam koga laže Elena kada kaže da se poljubac nikad više neće ponoviti. ni Bonnie joj nije poverovala, a ni ona sama nije verovala u to Cerek sve je svesnija koliko joj se Damon zapravo mota po glavi i jedva čekam da vidi kako će to dalje da se razvija.

dokle god je Michael shirtless ja sam više nego zadovoljna. malo me je bolelo dok se preobražavao, ali preživeću sve dokle god mogu da ga gledam bez majice. kako je Tyler pogledao Caroline pre nego što se složio sa Billovom metodom *.* LJUBAV, LJUDI, LJUBAV.

ova Meredith nešto krije, to je sigurno, ali sad sam već ubedjena da ona nije neki ubica ili psihopata. ne zato, što koristi vampirsku krv u "plemenite" svrhe već prosto zato što nam pisci previše guraju na nos da bi ona mogla biti potencijalni ubica. krije se tu još neko koga mi tek treba da upoznamo ili je ubica neko od Klausovih hibrida, a možda Stefan otkud znam. Meredith mi je intrigantna, tajanstvena, njen lik ima potencijal da bude dobar, ali meni je prilično njah. Torrey mi je prelepa i sjajno odradjuje ulogu, al ja prosto nisam zagrejana za celu tu priču i otkrivanja o čemu se tu radi. previše je drugih bitnijih tajni da bi se sad posebno bavila sa njom.

moram još jednom da spomenem my eternal love for Tyler. koliko se poboljšao njegov lik ove sezone. meni je on definitivno glavna tačka ove epizode. a posle njega Elijah.

kako se Damon samo brine za Alarica Cerek definitivno je on jedina osoba pored Stefana i Elene do koje mu je zaista stalo.

jel znate šta me je impresioniralo kod Elene? što je ona bez imalo oklevanja klekla kraj Stefana i bez ikakvog razmišljanja htela da mu pomogne. svako drugi bi na njenom mestu hteo da mu se malo osveti za ono na mostu, ja bi prva to uradila, ali ona je samo htela da mu pomogne, da mu otkloni bol.

naravno da je Klaus smislio neki plan. "What took you so long?" pa naravno da nisam znala za sebe kad je to rekao. ok,nije mi se dopalo što sam videla Klausa u bolovima.
but, then again, he's invincible. ŠTA SE VIŠE NALAZI U ČETVRTOM KOVČEGU? ne verujem da bi mu originalna Petrova bila bitnija od porodice. možda mu je pravi ćale u tom kovčegu? možda je nekako uspeo da ga pretvori u hibrida ili nekim činima da ga očuva nemam pojma. ŽELIM DA ZNAM.

odlična mi je Stelenina scena onda kada je Elena vadila Stefanu parčiće drveta iz grudi. ja sam se stvarno naježila zbog načina na koji je Stefan gledao Elenu. možda prvi put od početka serije da je tako nešto uticalo na mene.ali što je bitnije, ELENA NE OSEĆA KRIVICU ŠTO JE POLJUBILA DAMONA. ona ne misli da je to bilo pogrešno, ma koliko Damonu i Bonnie govorila suprotno. to je tako divno Cerek i svaka joj čast što je priznala Stefanu. nakon svega što joj je uradio, ona i dalje oseća obavezu da mu priznaje takve stvari. to me je oduševilo. i Stefanova reakcija mi je bila baš kakva treba da bude. nije vikao, nije besneo, nije plakao, patetisao, samo je ustao i otišao. bilo mi ga je žao. meni se cela Stefanova priča u ovoj epizodi dopala. pretpostavljam da počinje da mi se svidja njegov lik.

i šta mi je kod Stefana oduševilo? što iako je bio ljut, on se izvinio Eleni za most. potrebno je puno snage za tako nešto. naravno da mnogo gore ono što je on uradio nego ona, a ako ćemo objektivno Elena nije uradila ništa loše, ali iz Stefanovog ugla, ništa to nije kako treba. vidi se da je on uzdrman, povredjen i to mi se ne svidja. da, Stefan definitivno počinje da mi se svidja kao lik. i donekle je baš moćna Stelenina scena kod auta. taj njihov pogled, pa još ta muzika u pozadini. baš jaka scena. ali nije mi se svidelo što je Stean rekao "You're better than him." što kaže Lidija, kapiram da je to rekao u nekom afektu i naletu povredjenosti, jer ne mislim da je u pravu. obojica je zaslužuju, obojica su dobri za nju, samo po mom mišljenju Damon više od Stefana zaslužuje Eleninu ljubav i to samo zato što se kao ličnosti i što je Elena napravila bolju osobu od Damona. a i rekla bih, da damon zauzima veliki deo u činjenici da je Elena očvrsla. naravno da je tu bitan faktor i bila cela priča oko Stefana, ali mislim da je Damonova uloga bitnija. i Stefan je opet ostavi samu. blah.

i sad, kapiram Stefana što je udario Damona. iz njegovog ugla, Damon je to zaslužio i to je sasvim ok. samo ja ne volim kad iko povredjuje Damona. Stefan je morao da iskali taj bes i bar malo a neutralizuje tu povredjenost, a s obzirom kakav odnos imaju on i Damon, pa, udarac je bio očekivan. oni uglavnom tako rešavaju sve sukobe i posle toga je stanje lakše.

JAO PA DAMON JE IZVUKAO KOLAC IZ ELIJAHE. AJFHURFNDFJKDJ KLAUSOV IZRAZ LICA. ON SE BUKVALNO UPLAŠIO. ali onako kao od Mikaela, kada je to bilo pomešano sa besom, sada je bio tu samo taj strah. jao moraju da nam kažu šta se tu sve dešavalo. konačno ćemo imati kvalitetne Klaus/Elijah momente Cerek and Elijah definitely brings sexy back Cerek tako mi je drago što se vratio, jedva sam ga dočekala.

epizoda je dovoljno bila prosečna da mogu da izdržim 2 nedelje bez TVD-a xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

64 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 4:42 pm

daray

Elijah ima novu frizuru ^^

http://horizoninblack.tumblr.com

65 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 4:58 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Zbilja!Neka je,neka proba sve! he

66 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 5:54 pm

<3 Originals <3

Epizoda manje vise...ok al nista posebno.....mozda posle prokomentarisem detaljnije ali sad moram da idem da nastavim da vristim po kuci

ELIJAH IS BACK!!!!!! Nothing else matters!!!! I'm so happy i could die Very Happy

Damon is my idol Very Happy KONACNO se neko setio da uradi ono na sta TOOOOOLIKO cekam

srce Elijah srce

67 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 6:51 pm

катерина петрова ~

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Omiljeni deo:
Elena: ''I kissed Damon''

Sada Stefana mrzim više nego ranije. Nobody hits Damon! -.-

Drago mi je što je Klaus konačno našao kovčege.
ELIJAH SE VRATIO! Yeeeah! Biće uzbudljivije sa njim.

Tyler je duša. Proći će sve ono zbog Caroline.

Epizoda je bila dobra ali ja sam očekivala da će biti bolja.

68 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 6:54 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Mnogo mi je krivo sto nije uspeo da povrati cetvrti kovcek.Imam neki cudan osecaj da ce kovcek otvoriti i iskoristiti protiv njega u season finale i onda...uh necu ni da pomisljam! Sad

69 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 7:17 pm

ElenaGilbert

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Dobra je bila epizoda.
Najbolje je sto se Elajdza vratio. Very Happy
A Stefan se gubi, kao postao je los a Damona udara i i dalje hoce Elenu, nek se odluci vise. Ako je nece onda neka pusti nju i Damona.
Bonina mama vrv nije losa, mada nije trebala da ode i da se ne vrati nikad.
Meredith mi uopste nije simpaticna, nervira me, msm da nije bas dobra.
Jedva cekam sledecu epizodu. Smile

70 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 7:28 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
dobra mi je epizoda Smile
ima premalo Caroline -.-
i nema Klaroline xD
Stelena srce kako ga je opalio xD
glupa Elena, jako me je nervirala u ovoj epizodi.
Elijah se vratio :3
Klaus je presladak ovde Very Happy mislim, gde nije? xD
jaoo, bas me zanima sta ce biti u sledecoj :3

http://darolinebitchez.tumblr.com/

71 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 8:38 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Team Daroline wrote:dobra mi je epizoda Smile
ima premalo Caroline -.-
i nema Klaroline xD
Stelena srce kako ga je opalio xD
glupa Elena, jako me je nervirala u ovoj epizodi.
Elijah se vratio :3
Klaus je presladak ovde Very Happy mislim, gde nije? xD
jaoo, bas me zanima sta ce biti u sledecoj :3

ja uopšte ne mislim da Elena glupa. štaviše, skoro mi nije bila tako draga kao u ovoj epizodi. ništa što je uradila u ovoj epizodi me nije iznerviralo, upravo suprotno. oduševljavala me je na svakom koraku. lol, koliko sam samo puta danas ponovila ovu reč. trudila se da omogući Bonnie što bolji susret sa majkom, pokazalo se koliko je jaka. Elena od recimo 2.sezone ne bi onako izmanipulisala onog Džejmija (mislim da se tako zove) da bi se oslobodila. takodje Elena, ni sekund nije oklevala da bi pomogla Stefanu uprkos svemu što joj je učinio, uprkos svemu njoj je i dalje stalo i želi da ispadne fer prema njemu i kaže mu istinu. počinje da priznaje neke stvari koje joj se već duže vreme motaju po glavi oko Damona, ne poriče ih, ne potiskuje,samo se još malo folira čisto reda radi,jer još nije dotle došla da o svemu tome otvoreno priča, što je ok. ja sam možda sa njom stalno izmedju hejta i simpatisanja, ali Elena je sve samo ne glupa.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

72 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 8:43 pm

катерина петрова ~

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Princess Of Darkness wrote:Mnogo mi je krivo sto nije uspeo da povrati cetvrti kovcek.Imam neki cudan osecaj da ce kovcek otvoriti i iskoristiti protiv njega u season finale i onda...uh necu ni da pomisljam! Sad

Imam isti osećaj. ://

73 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 8:44 pm

Filip

Invited in
Invited in
Ja takodje mislim da nije glupa cak mi se svidelo njeno ponasanje u ovoj epici .. Samo nisam razumeo onaj deo prvo je rekla Bonni da je Dejmon nju poljubio a potom Stefanu da je ona Dejmona poljubila msm nema logike ... Mozda je htela da vidi Stefanovu reakciju na sve to ? Meni se bas svidelo sto joj Stefan nije uputio nijednu ruznu rec pa se mozda i ona malo iznenadila Very Happy

74 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 8:48 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
dobro, mene nervira i ide mi na zivce xD
cudno mi je jako sto joj Bonnie nije nista rekla za poljubac sa Damonom, to uopste ne lici na nju o.O

http://darolinebitchez.tumblr.com/

75 Re: 12. The Ties That Bind on Fri 20 Jan 2012, 8:48 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Epizoda je bila okej. Za razliku od svih ostalih, nisam bila nešto preterano poneta atmosferom na ekranu. SE scene su bile harbreaking. Ostalo manje više.
Tyler je bio sjajan. Opravdao je moje poverenje u njega Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

76 Re: 12. The Ties That Bind Today at 4:02 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next