You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 39]

26 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 11 Dec 2011, 9:11 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Cinderella ♥ wrote:
Wwinner wrote:

Pa Elena je i prvi put poljubila Damona. Ne on nju. XD Tako da to neće biti problem.
Baš si ti to lepo osmislila. XD haha Cerek

Ma, znam,ali ono je bilo kao u vrtiću. xD
Mislim prelepo je i to bilo, stvarno. Savršeno.
Ali, ovo što sam ja osmislila je....mnoooogooo strastvenije. Very Happy

A, ja želim toooooo 199

Znači ako se nijednom ne poljube njih dvoje strastveno, razočaraću se u ljubav uopšte.

Da se ne lažemo, ja oću sex scenu XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

27 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 11 Dec 2011, 9:11 pm

discobaby

Someone's New in Your World
Ljudi,sto se mene tice,neka imaju jednu strasnu noc!!I neka nastave da ceznu jedno za drugim kao i do sada,posle toga...verujem da je tako i zamisljeno-krivica i sve to...

Wwinner,haha napisale smo u isto vreme!!

28 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 11 Dec 2011, 10:00 pm

Em (:

Moderator
Moderator
to sam ja htela da kažem - meni je želja da Elena opet spasi Dejmona, kao u prvoj sezoni, da se uplaši za njega, da je mrtav ili nešto. nedostaju mi epic trenuci iz sezone 1.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

29 Re: Damon & Elena ♥ on Sun 11 Dec 2011, 10:14 pm

discobaby

Ja mislim da se ona konstantno plasi za njega,od kada je videla da postoji mogucnost da umre.Cak je odustala od spasavanja Stefana,kada je videla da je Dejmon u opasnosti.Ali mislim da ce morati da se desi nesto vece,nesto sto ce je uplasiti i tada ce se desiti "klik" u njenoj glavi,da shvati da ga vec neko vreme voli.

30 Re: Damon & Elena ♥ on Mon 12 Dec 2011, 2:24 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Upravo to. Very Happy
Realno, ona je i sad, u trećoj sezoni, na neki način priznala da ga voli.
Samo što je rekla "Ne želim ni da pomišljam na to, jer šta bi to onda govorilo o meni?!"
A, Kerolajn joj je lepo rekla "That you're human."

^^ Epic su u svakom smislu. ^^

31 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 13 Dec 2011, 6:53 pm

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Oni su epic definitivno i to se ne moze promjeniti cak i ako budu endgame.NIKADA necu shvatiti ljude koji vide kemju izmedju Paula i Nine,a ne vide je kod Iana i Nine.Msm zaludjenici stvarno imaju fix ideje,ja i kada sam bila vatreni SE fan priznavala sam da DE imaju MNOGO BOLJU KEMIJU.Msm da je logicno da par u realnom zivotu ima kemije vise nego oni koji nisu par :S

32 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 13 Dec 2011, 7:03 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Bas bi volela da vidim kakva bi njihova veza bila,kako bi se ponasali i sl.. Smile Cerek

33 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 13 Dec 2011, 7:05 pm

White Unicorn

Invited in
Invited in
Msm da je logicno da par u realnom zivotu ima kemije vise nego oni koji nisu par :S

Nije logično.
Nije da ja sad nešto hejtujem i to, ali ne mora da znači da imaju bolju hemiju zato što su zajedno u pravom životu.
Ali ko god da završi sa Elenom biće mi drago, jer je obojica zaslužuju.

34 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 13 Dec 2011, 8:26 pm

Starlight

Moderator
Moderator
uopšte nije logično. postoji gomila serija gde sam radije shipovala deo trougla koji nije bio par u privatnom životu, za razliku od drugog dela trougla. gluma je gluma, a privatan život je privatan život.

a i meni iskreno Nina ima bolju hemiju sa Josephom nego sa Ianom. i to sad ne znači da će oni biti zajedno ili šta god.

ali ja delim strah da će nam se Delena malo smučiti ako budu zajedno. samo se bojim da nemaju jednoličnu vezu kao Stelena.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

35 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 13 Dec 2011, 8:53 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Ja mislim da meni nece.Prvi post je pre pre pre predivan!Ne mogu da verujem da smo ve cpopunili tri teme! 199

36 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 13 Dec 2011, 9:22 pm

discobaby

Ja,iskreno,ne znam sta da kazem na tu vecitu temu hemije medju glumcima.Dejmon i Elena je definitivno,po meni,najvise imaju u seriji,ali nisam ih nesto mnogo pratila po intervjuima i pojavljivanjima,pa ne znam kako deluju zajedno van serije.Odgledala sam nesto,ne mnogo,ali mislim da nije dovoljno da sad nesto mnogo pricam na tu temu.Ipak je vecina vas sve to videla.Ne znam da li hemija izmedju Dejmona i Elene ima veze za hemijom izmedju Iana i Nine...
I ja sam gledala tonu filmova gde su glumci u vezi i u stvarnom zivotu,pa mi se i nisu nesto mnogo svideli.
Mozda zavisi od glumaca,koliko su sposobni i dobri glumci.Svakako mislim da je opustenije ljubiti nekog sa kim se vec ljubis i znas i sa kim si uvezban,nego nekoga koga vidis prvi put.Hteli oni ili ne,fizicki dodir je fizicki dodir,ne verujem bas da nista ne osecaju,bio samar ili poljubac...

37 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 14 Dec 2011, 1:42 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
4.tema!
wow.
biće ih još, sigurno.

indeed.Very Happy

Ah, taj ples.. Cerek

It'll never get old. Cerek

http://www.newmoon-balkan.com/forum

38 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 14 Dec 2011, 2:12 pm

Rose ♥

SAVRŠENOOOOOOO!!!! 355

Inače, moram da prokometnarišem: smatram da veza između Iana i Nine nema veze sa serijom. Realno, hemije ima i između Elene i Stefana, predivni su zajedno i u seriji prikazuju jednu jako lepu ljubav, a serija je planirana tako da između Dejmona i Elene bude ogromne hemije i da se stvore Delena i Stelena "klanovi", tj. fanovi.
Npr, Paul je oženjen, pa je opet predivno glumio svaku scenu i sa Elenom, i sa Boni i sa Kerolajn, i Ketrin...jednostavno on je glumac.

Nema potrebe podvlačiti činjenicu da su Nina i Ian zajedno - i da nisu, poenta je da hemija postoji između Elene i Dejmona, ne između Nine i Iana. Wink

"If you love two people at the same time, choose the second one. Because if you really loved the first one, then you wouldn't have fallen for the second." To je ta priča. 355

Inače, slika sa google-a je pobedila. 33444 za google!

39 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 15 Dec 2011, 1:48 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

Google knows! Cerek
Inace,post broj 3000 ce biti upravo u ovoj temi,jer se zna da mi je omiljena! srce

40 Re: Damon & Elena ♥ on Thu 15 Dec 2011, 8:44 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Princess Of Darkness wrote:
Google knows! Cerek
Inace,post broj 3000 ce biti upravo u ovoj temi,jer se zna da mi je omiljena! srce

Google knows EVERYTHING Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

41 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 16 Dec 2011, 2:36 pm

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Prvi post je divan *___*

42 Re: Damon & Elena ♥ on Fri 16 Dec 2011, 4:59 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
DRAGANA, SLIKE SU PREDIVNEE!
AAAAAAAAAAAAAA! *____*

43 Re: Damon & Elena ♥ on Mon 19 Dec 2011, 6:54 pm

White Unicorn

Invited in
Invited in

Počinjem da šipujem DE sve više...

44 Re: Damon & Elena ♥ on Mon 19 Dec 2011, 7:50 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Ono prvo, nisam bila tu kada se nova tema otvorila.
Ali Saro, jesam li ti ikada rekla koliko te volim? Razz
ovo je predivno, ja sam skoro počelap plakati kad sam to sve čitala, prisjećala se scena koje su prošle, i onih u knjizi.

što se tiče te hemije, ne mora da znači da ako su njih dvoje zajedno, da mora biti hemije, ali ima je. Mada, ima je i između Klausa i Elene, što jest, jest. Meni se na nekim dijelovima sviđa i odnos Stefana i Elene, ali vjerovatno radi knjiga, a i ponašanja u seriji ja njih nikada ne mogu voljeti.
S druge strane, ja nikako ne mogu da zamislim Delenu kao normalan par. Ono, izlazimo i tako to. Mada se iskreno bojim da ljudima neće postati dosadni kada/ako budu zajedno, jer više neće biti tolike napetosti.

video je predivan Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

45 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 20 Dec 2011, 3:41 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
♥_Vampire_in_love_♥ wrote:Prvi post je divan *___*

Embarassed

Skylar. wrote:Ono prvo, nisam bila tu kada se nova tema otvorila.
Ali Saro, jesam li ti ikada rekla koliko te volim? Razz
ovo je predivno, ja sam skoro počelap plakati kad sam to sve čitala, prisjećala se scena koje su prošle, i onih u knjizi.

što se tiče te hemije, ne mora da znači da ako su njih dvoje zajedno, da mora biti hemije, ali ima je. Mada, ima je i između Klausa i Elene, što jest, jest. Meni se na nekim dijelovima sviđa i odnos Stefana i Elene, ali vjerovatno radi knjiga, a i ponašanja u seriji ja njih nikada ne mogu voljeti.
S druge strane, ja nikako ne mogu da zamislim Delenu kao normalan par. Ono, izlazimo i tako to. Mada se iskreno bojim da ljudima neće postati dosadni kada/ako budu zajedno, jer više neće biti tolike napetosti.

video je predivan Very Happy

znam honeyyy. i ja tebe Cerek
nananananaaaaaaaa. Ajao. Baš mi znači. To su uglavnom moji i Milicini postovi 45554311

I ja se plašim da će ljudima biti ''dosadni'' ako budu zajedno.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

46 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 20 Dec 2011, 3:53 pm

Em (:

Moderator
Moderator
bilo bi strašno da se pretvore u lovey-dovey par. zato ja želim da odlože to njihovo smuvavanje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

47 Re: Damon & Elena ♥ on Tue 20 Dec 2011, 7:35 pm

Rose ♥

Iskreno, i ja to želim.
Meni je prelepo samo ovako kad se žele, a kriju to u sebi, kao. xD
Ne znam ni ja više šta bih volela, samo ne želim da me režiseri razočaraju. xD

Prosto ne znam koji nadimak joj bolje stoji:
Very Happy

48 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 21 Dec 2011, 8:33 pm

Em (:

Moderator
Moderator
haha, morala sam ovo da postavim. msm upotrebili ljudi sliku za OVAJ natpis a slika sama prepuna hemije. mogli su bar da odaberu neku bzvz (ne verujem da postoji ali mogli su da se potrude omg).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

49 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 21 Dec 2011, 8:41 pm

Starlight

Moderator
Moderator
opet ista priča. ja stvarno šta ovi ljudi gledaju koji kažu da Delena nema hemiju. očito ne istu seriju kao mi xD kao što smo već milion puta rekli, sasvim je u redu da ih ne vole, da ih hejtuju, preskaču njihove scene, al ne mogu da pričaju besmislice poput ove.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

50 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 21 Dec 2011, 9:33 pm

daray

Stvarno moraš biti ćorav da ne vidiš hemiju između njih, i jako glup da uzmeš ovu sliku za ovaj natpis. xD

http://horizoninblack.tumblr.com

51 Re: Damon & Elena ♥ Today at 4:33 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 39]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next