You are not connected. Please login or register

Damon & Elena ♥

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 39]

126 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 12:43 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Zla_Sam wrote:
Ovo će posebno da se svidi Sari i Emi Very Happy

:')

AAAAAAAAAAAAAAAA :')
Milice, predivnoo je ^^ Omiljeni Tv par, omiljeni crtani placeem

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

127 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 2:48 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
B L A H.
Smučili su mi se.
Precenjeni su. I svi se ponašaju k'o da su jedini likovi u seriji.
Ništa posebno nisu.
Damon zaslužuje daleko bolju osobu od Elene.

128 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 2:52 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Katerina ♥ wrote:B L A H.
Smučili su mi se.
Precenjeni su. I svi se ponašaju k'o da su jedini likovi u seriji.
Ništa posebno nisu.

Precenjeni. Hm. Šta misliš pod time?
Nisu jedini likovi u seriji. Ja čak ponekad volim više Forwood i Klausa od njih XD Tako da to što kažeš, nije istina.
Pa, u neku ruku zaslužuje. Ne zato što ja ne volim Elenu, niti ništa drugo. Nego zato što će ona uvek voleti i Stefana i Damona. To je jedna od stvari koja me nerviraju kod nje.

We could talk for hours if we had to enumerate all the reasons why Damon & Elena are the most amazing pairing ever.
So I will just say that I love them so much because they have the best chemistry I have ever seen on screen in my life.
I also love that they didn't come easy, that Elena have known him first for his bad sides and decided to forgive him and now she's discovering the good part of him too.
I love that they don't have to lie to each other, they can show themself to the other as they really are.
And I know this is the basis of any good relationship. They have the best build-up and it is very important in a couple, especially with them.
They don't rush anything.
They're real.
~ Pauline
Kao da sam ja pisala Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

129 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 3:12 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Okej, šta. Haha.
Dejmon možda NIJE nju zasluživao pre, ali sad je svakako zaradio debelo njeno poštovanje pre svega a i njenu ljubav. Sve što radi, radi za nju. Naučila ga je da bude bolji čovek, naučila ga je da voli ponovo, probudila je u njemu ono što smo svi mislili da je davno nestalo, a ispalo je da je samo bilo uspavano. I da Dejmon ima mnogo više srca nego što bismo očekivali od bilo kog lika u seriji. Bad boy with a golden heart.

Sve u svemu, svako ko kaže da je ne zaslužuje, nema nikakav argument za to. Ćao.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

130 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 3:15 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ja nisam rekla da on ne zaslužuje Elenu.
Nego da zaslužuje mnogo bolju osobu od nje.
I ostaću pri tome.

Oni su meni pre bili maaaalkice gotivni, a onda su počeli žestoko da me nerviraju.

131 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 3:19 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch

Da dođe najdivnija i najbolja osoba na svetu koja će sve što ima dati Dejmonu, njega to neće uliniti srećnim. On voli Elenu i voleže je zauvek - isto kao što voli Katherine. Jer on kad voli, voli zauvek.
Sad, Katherine je voleo 150 godina, povredila ga je, ali i dalje brine o njoj i hoće da je zaštiti, jer je voli kao prijatelja, uprokos svemu, jer ima ogromno srce.
A, o njegovoj ljubavi prema Eleni ne vredi pričati - voli je više od ičega, i umreće za nju, for real!

Znam na šta misliš, i ja često pomislim da Elena NE zaslužuje Dejmona, ali znam da bi Dejmon bio potpuno srećan samo uz nju, i ako zna da je Stefan srećan.
Jer mislim da ni sa Elenom ne bi bio srećan, ako zna da Stefan negde pati.

132 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 3:22 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Erm, bolju osobu od Elene?
Elena je ubedljivo jedini lik za kog ja u seriji mogu da kažem da ima neki moral, da se tako izrazim, iako ni to nije prava reč za to.
Sve što je radila, radila je u korist ljudi oko sebe. Nikada joj nije bilo stalo do sebe, spremno je otišla da se žrtvuje kod Klausa, a da nije ni trepnula. Ne znam baš ko bi još to uradio. Boni jeste, skidam kapu, ali ne možeš da kažeš da za Dejmona Elena nije dobra osoba. Zapravo, jedina je osoba koja mu odgovara. Da se ne bih ponavljala, kroz protekle dve sezone je on zahvaljujući njoj ovo što je sada - razlikuje dobro i loše. Uporedi ga sa početka serije i sada. I zahvaljujući ljubavi prema Eleni, sada je ovakav čovek kakav je. Savršeni su jedno za drugo. Dopunjavaju jedno drugo, kompatibilni su jer će među njima uvek biti strasti, uvek će biti vatre, nikad ništa neće biti jednostavno i med i mleko.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

133 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 3:26 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Elena je cura koja je kao što Ema kaže naučila Dejmona da voli, ona je izvukla ono najbolje iz njega, ona je iz njega izvukla PRAVOG DAMONA, ne dobrog Damona nego PRAVOG DAMONA, jedino s njom je sav svoj, ona je ta koja ga emocionalno spašava već tri sezone. Ako ga ona ne zaslužuje, niko ga ne zaslužuje A POGOTOVO NE BONNIE. Prošli su kroz TOLIKO toga, preživjeli su ono najgore, a opet Damon i Elena čvrsto stoje jedno uz drugo i nikada, NIKADA, nisu odustali jedno od drugog i upravo zbog toga zaslužuju jedno drugo,

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

134 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 3:42 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Btw ljudi, svako ima pravo na svoje mišljenje i svako ima pravo da ga napiše ali morate da date neke validne argumente ako želite da vam mišljenje bude uvaženo. Ne kažem da će bilo ko da se složi s vama ako date dobre argumente ali definitivno će da poštuje vaše mišljenje. Ili to ili nemojte uopšte da pišete. Na taj način možemo da sprečimo svađe i bespotrebne diskusije na forumu. Katerina ♥, ovo se ne odnosi konkretno na tebe, već na SVE.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

135 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 3:47 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
Slazem se sa svim sto su Sara, Ema, Milica itd. napisale, necu da ponavljam, ali imam samo jedno pitanje za Doru. Nemoj da se ljutis, ali koga po tebi zasluzuje Damon? Vidim da ga shipujes sa Bonnie. Pa zar ona nije njega pokusala da ubije?

136 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 4:00 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Očigledno, ovde ne sme da se pojavi osoba koja ne voli DE. -.-
Shvatam ja. Ja sam samo iznela svoje mišljenje, nisam htela da izazovem nikakvu svađu ili prepirku ili bilo šta. Ja mislim šta mislim, i ne zanimaju me komentari.

Da, ja ga ship sa Bonnie, pa šta? Wink Misliš na ono što ga je zamalo zapalila? To je uradila sa razlogom, ja bih uradila isto. Wink A isto tako ga je iz vatre izvukla, ako se ne sećate.Wink Ali nećemo o Bonnie&Damonu.

Damon zaslužuje ROSE. Eto.
Ja njega vidim samo sa njom (a da nije Bonnie)

I pitanjce. Kakav je to PRAVI Damon?

137 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 4:05 pm

fearless.

Izvini sto smo te napali, ali mislim da se to nije desilo, vec da i drugi ljudi, kao i ti, iznose svoje misljenje.
Ja i dalje ne shvatam zasto su Bonnie ili Rose (pri tome obozavam Rose) bolje za Damona od Elene. Ali nema veze, ne moras da mi objasnis, postujem tvoje misljenje. Smile

138 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 4:08 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Ne možeš da dođeš i napišeš da su precjenjeni bez da napišeš ZAŠTO tako misliš i zašto ih ne voliš i zašto Elena ne zaslužuje Damona, zašto je ona toliko gora od Boni i Rouz i da očekuješ da ljudi ne reaguju. Ovdje niko nikoga ne napada, samo imamo diskusiju. Ovo je forum na kojem su članovi prosto navikli da komentarišu apsolutno svaki post, diskutuju, postavljaju pitanja i zahtjevaju odgovore. Ne zamjeri, prosto tako naš forum funkcioniše.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

139 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 4:12 pm

Starlight

Moderator
Moderator
slažem se sa svim što su Ema i Sara rekle. ti možeš da voliš koji god ship hoćeš, mi ovde imamo gomilu Stelena shipera koji nemaju nikakve probleme sa Delena shiperima, al ne možeš da udješ u Delena temu i pljuješ bez validnih argumenata. i niko te ovde nije napadao, već je branio svoje mišljenje i iznosio prave argumente, za razliku od tebe.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

140 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 4:19 pm

Rose ♥

Pravi Damon je onaj Damon koji je sa Elenom.
On poštuje, spasava, razmišlja, žrtvuje, oseća, saoseća, ali pre svega VOLI! I ne samo Elenu, već i Stefana, i Kath, i Alarika, pa i Jeremija, Annu, Bonnie (malo manje), čak i sa Rebekom saoseća. Wink

Inače, kad je Bonnie "spasila" Damona, to je bilo samo i isključivo zbog Elene i Stefana koji je ušao u vatru da bi spasio Dejmona. Čak mislim da Bonnie ni Stefana ne bi spasila, da Elena nije pošla za njima. Wink

Elena je ta koja je spasila Dejmona svaki put (uz Kath i Stefa), i Elena je ta koja će bez obzira na sve, uvek biti uz Dejmona.

A, ja sam prva plakala kad je Rose umrla, jer znam da je volela Dejmona. ALI, ona je mrtva, i Dejmon nikad ne bi bio srećan sa njom, bez Elene. Voleo ju je, ali kao prijatelja.

A, odnos između Dejmona i Boni se jeste popravio, ali ona je za njega samo "Elenina najbolja drugarica koja je veštica".
Nikad ne bi bio sa njom, i to mi je prosto nemoguće - u seriji.
Pogotovo posle scene "Let me be clear about something. If it comes down to you and the witch again, i will gladly let Bonnie die. I will always choose you.".

That's the point. Very Happy

141 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 4:29 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Cinderella ♥ wrote:

Pravi Damon je onaj Damon koji je sa Elenom.
On poštuje, spasava, razmišlja, žrtvuje, oseća, saoseća, ali pre svega VOLI! I ne samo Elenu, već i Stefana, i Kath, i Alarika, pa i Jeremija, Annu, Bonnie (malo manje), čak i sa Rebekom saoseća. Wink

Isto tako ima i mali milion mana i loših strana i nije ga strah da ih pokaže. Jer je Elena već upoznata s tim, i naučila je da voli to. E, TO je pravi Damon. I dobar i loš Damon. Kombinacija svega.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

142 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 4:45 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Okej. Okej. Shvatila sam. Wink
Niko ne sme da kaže nešto protiv Delene, a vi smete Bamon da pljujete.
Kad bi neko napisao ovde ono što su svi pisali u D&B temi, ko zna šta bi se desilo.
Ali nisam ja takva. Ne prozivam, niti pljujem, niti pričam nešto protiv, samo iznosim svoje mišljenje i ne zanima me šta drugi misle o tome. Wink

Ja sam sama rekla da su mi bili gotivni, ali od bujice fanova više nisu. I kraj.
Volim da se razlikujem.

143 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 4:50 pm

Rose ♥

Rekli smo - sme da se kaže protiv Delene, ali uz argumente.
I ne pljujemo Bamon, već samo iznosimo činjenice. Wink

144 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 4:55 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
SVAKO MOŽE DA KAŽE SVE ŠTO IMA PROTIV DELENE.
Ali isto tako MORA i da argumentuje to.
Stvarno ne vidim u čemu je problem, samo tražimo da nam se objasni.
Tačno, Bamon kao i Delena i svi ostali shipovi mogu da se pljuju ako daš neke argumente.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

145 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 5:05 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Gospode. Devojko, poenta čitave priče nije da tebe ovde neko napada, već samo čista ARGUMENTACIJA. Ako uspeš da opovrgneš ovo što smo mi rekli za DE, i da uneseš validan non-DE argument, uvažićemo ga svakako! Ne razumem zbog čega i dalje misliš da te neko napada, chill.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

146 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 5:20 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
ja samo moram da kazem da vas obozavam ^_^ sa koliko zara i argumenata ali u isto vreme i stalozenosti i postovanja prema ostalim shipovima Delena deo ovog foruma brani svoj ship je zaista za divljenje i primer .......i'm so proud to be one of you guys srce

147 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 5:20 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Očigledno, ovde ne sme da se pojavi osoba koja ne voli DE. -.-

Nevezano za ovu raspravu, da ti ja kažem nešto.
I ja, kao admin sam par puta otišla u Stelena temu i bacila hejt. Msm, tako je ispalo. Shvatila sam da je to ružno jer takođe ovde ima ljudi koji su Stelena fanovi i to je NJIHOVA tema. I ja sam počela da je zaobilazim. Svratim nekad ako mi se svidi neki SE momenat i to je to.
Ovde bar ima 3235623657 tema. Imaš Bamon temu, temu Damon & Rose tako da XD Nema potrebe za hejtom u ovoj temi Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

148 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 5:25 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Queen Of Shadows wrote:ja samo moram da kazem da vas obozavam ^_^ sa koliko zara i argumenata ali u isto vreme i stalozenosti i postovanja prema ostalim shipovima Delena deo ovog foruma brani svoj ship je zaista za divljenje i primer .......i'm so proud to be one of you guys srce

Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

149 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 5:28 pm

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Queen Of Shadows wrote:ja samo moram da kazem da vas obozavam ^_^ sa koliko zara i argumenata ali u isto vreme i stalozenosti i postovanja prema ostalim shipovima Delena deo ovog foruma brani svoj ship je zaista za divljenje i primer .......i'm so proud to be one of you guys srce

Ne znam jesam li to negdje rekla,ali nema vatrenijih fanova od DE fanova.Mene bi bilo stid stati i reci nesto protiv DE fanova,jer iskreno nikada nisam vidjela da neko toliko postuje i voli svoj ship kao sto mi volimo DE. Svaka cast Smile

150 Re: Damon & Elena ♥ on Wed 04 Jan 2012, 5:36 pm

little red bird.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
RN, i'm like : .
Vi pričate o Deleni kao da su stvarni, a ne samo likovi iz knjiga i serije. Wink
I opet zaboravljate, da sam napisala da sam gotivila vaš predivni par.
A baš zbog te vaše 'vatrenosti' više ne gotivim.

151 Re: Damon & Elena ♥ Today at 8:34 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 39]

Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Next