You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Televizija » Once Upon a Time

Once Upon a Time

Go to page : Previous  1, 2, 3

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 3]

51 Re: Once Upon a Time on Sun 01 Apr 2012, 10:12 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Ja ne znam da li su mogli da nađu boljeg glumca za Dejvida/Charming-a <3 Toliko ga volim. Svaki put kad kaže "I'll find her/you. I will always find her/you." umrem. Zvanično me ubio kad je rekao "I would rather die than let you fill your heart with darkness." Literally. Čovek je savršen. Gotivim ja mnogo Meri i Dejvida, ali Charming i Snow su OTP svih OTP-ova. <3

Inače, Ema konačno počinje da veruje [hvala Bogu xD]. NEDOSTAJE MI GREJEM. Ok. Mnogo. Želim da ga vrate. Nekako. Bilo kako. Ovde je sve moguće i želim da obezbede njegov povratak. Moraju. A, tako imam osećaj da će sad da spetljaju Emu sa Jeffersonom. Drag mi je i on - mnogo, ali GREJEM! Sad

Večeras izlazi 18ta epizoda. Looking forward. :')

52 Re: Once Upon a Time on Tue 15 May 2012, 12:46 pm

Mehurić

Spoiler:

PLAKALA SAM!VRIŠTALA SAM!

Problem je što moja 3 omiljena lika pored Davida/Charminga. Uništavaju.

Patim za svakim od njih. Dvojicu su mi ubili. A Jeffersona mi uništavaju imam osećaj da ni on neće dobro da prođe.

E sad ovo što je Gold uradio. Bacio bočicu prave ljubavi u bunar koji vraća izgubljeno - vratio je kletvu (plašim se šta će kletva da uradi u našem svetu), + ne znam dal taj pokušaj ima veze sa njegovim sinom.

I da li to znače da će Grahama i Augusta da vrate - ja se nadam tome! Očajnički!

53 Re: Once Upon a Time on Mon 28 May 2012, 9:57 pm

MissNothing

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
stala sam na ivici i marici xD posle nisam mogla od skole Sad( ...nastavicu na leto inace serija je extra,neobicna drugacija ...

http://vampire-fans.forumotion.eu/

54 Re: Once Upon a Time on Sat 14 Jul 2012, 4:00 pm

strawberry.Autumn

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ja ne mogu da dočekam septembar. Tako fantastična serija, a ima tako malo fanova, šteta.
Emma & Graham, Snow & charming. 355

55 Re: Once Upon a Time on Thu 19 Jul 2012, 4:58 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Ja sam tek juce pocela da gledam i opasno sam se navukla Very Happy Da nisam zaspala msm da ne bih prestala da gledam dok ne zavrsim sezonu Smile Odgledala sam 6 epizoda iz cuga i smrto se zaljubila u seriju Smile))

Charming & Snow srce

56 Re: Once Upon a Time on Fri 03 Aug 2012, 2:49 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Upravo pogledala 5. epizodu jer sam nasla na kompu sto sam jos davno skidala :p kjut je totalno ^^

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

57 Re: Once Upon a Time on Fri 10 Aug 2012, 8:15 pm

Starlight

Moderator
Moderator
odgledala sam 15 epizoda i oduševljena sam. priču su toliko dobro napravili i s obzirom kako je sve kao bajkovito ne preteruju toliko sa tim romantičnim momentima.

što se negativaca tiče, ja bi onu Reginu spalila na mestu bez razmišljanja, mogli su da naprave boljeg negativca od nje. očajna je. Rumpel mi je sa druge strane fantastičan. njegova priča, kako je postao to što jeste, pa njegov život kao čudovište, pa život kao Mister Gold. sjajan je.

omiljeni likovi su mi Rumpel,Emma, Henry i David za sad. a dopadaju mi se i Belle i Ruby. obožavala sam i Grahama dok ga nisu ubili, ne mogu ga prežaliti.

Rumpel/Belle mi je OTP za sada, a shipujem i Snow/Prince Charming, a shipovala sam jako i Emma/Graham.

glavni bromance mi je naravno Mary Margaret/Emma, mada jako volim i scene sa Emmom i Henryjem.

obrti u toku epizoda su mi sjajni, sve te misterije i iščekivanja. samo mi užasno smeta Regina, mada čini mi se da ću nju morati da trpim do kraja serije *sigh*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

58 Re: Once Upon a Time on Thu 23 Aug 2012, 7:12 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Ja je opet gledam na FL-u.
Koliko je Prince Charming kreten kao običan čovjek. Very Happy
Reginu bih i ja spalila, automatski, dok je Rumpel fantastičan. U svemu se slažem s Kayom, samo bih ja dodala i Augusta u omiljene likove. Smile

https://twitter.com/#!/

59 Re: Once Upon a Time on Mon 01 Oct 2012, 6:14 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Fino su počeli.
Aurora Cerek
Mulan, idgaf.
Rumbelle. Cerek
I Charmingova reakcija na one night stand. haha
Oh. Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

60 Re: Once Upon a Time on Mon 01 Oct 2012, 8:25 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Meni je epizoda fenomenalna. *.* Kraj je... WOW. Nije mi palo na pamet da se sve to desava istovremeno.
Ne svidja mi se sto mi Mulan mesaju u moju omiljenu bajku. Very Happy Nadam se da ce Philip oziveti, jedva sam cekala da vidim Juliana, ne mogu sad da ga izbace. True love's kiss ce pomoci. Cerek Samo se nadam da je true love Aurora, ne Mulan. -.-
Skroz su mi komicni Snow i Charming kao Emmini roditelji, kad ona ima isto godina koliko i oni. xD Rumple me nervirao, ali Belle Cerek Reginu su mogli da puste da umre, bas me briga.

I Charmingova reakcija na one night stand. haha
This. he

61 Re: Once Upon a Time on Mon 01 Oct 2012, 9:03 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Upravo odgledala. Oduševila me je epizoda.
Aurora mi je prelijepa Cerek
Philip takođe. nadam se da je nekako još živ.
Rumbelle !!! Cerek Cerek Cerek
savršen OTP. I ona slomljena šoljica. prava The Beauty&The Beast story. Smile
Nekako su mi Dejvid i Meri Margaret podnošljiviji nego u prvoj sezoni, ali i dalje su mi blah -.-'
Regina takođe. Ni Mulan mi nije simpatična.

Samo želim da znam gdje mi je Ogust ?! Želim ga nazad.

62 Re: Once Upon a Time on Tue 02 Oct 2012, 8:16 am

Mehurić

Aurora i Filip su jebeno savrseni.
Ni meni se ne svidja sto mesaju Mulan u celu pricu :S
Ougust,Dzeferson i Grejm nazad!!!

63 Re: Once Upon a Time on Tue 02 Oct 2012, 2:25 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Inače me interesuje koji lik je Dr Whale ? i ko je lik sa početka epizode ? Rumpelov sin ?

64 Re: Once Upon a Time on Tue 02 Oct 2012, 2:51 pm

daray

Iskreno, Mulan mi ne smeta. Doduše, dok god ona ne bude ona koja će nekako spasiti Philipa.
Ona i Philip su mi predivni 355
Nadam se, iskreno se nadam da postoji neka šansa da se Graham vrati. Njega i Emu sam tako šipovala, and my heart was broken when he died.
Rumbelle su pure perfection Cerek
Charming i Snow su mi tako smiješni s obzirom na situaciju s Emmom sad. Imagine, roditelji ti imaju maltene isto godina kao i ti he
I onda Henry kaže "grandpa", and it's so awwww
Al' ono na kraju, to nisam očekivala. A najviše od svega, nisam očekivala da se zapravo sve to dešava u isto vrijeme.

Uglavnom, can't wait for next ep.

And I found this

“We’re happy to report that Stan will be back soon, as both the Mad Hatter and Jefferson. So yes, flashbacks will still be happening.”

http://horizoninblack.tumblr.com

65 Re: Once Upon a Time on Tue 09 Oct 2012, 3:46 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Jefferson. Cerek
COME BACK TO ME.
Seriously, zašto on nije dio main casta.
ZAŠTO.

QUEEN Cerek

Ali ovo

je ono što se zaista čeka. Cerek
GIVE HIM HIS WENDY PLS.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

66 Re: Once Upon a Time on Thu 08 Nov 2012, 10:34 am

marw

At Mystic Grills
At Mystic Grills
okej.

kuka je savršensvo!♥

jedva čekam petra pana više! ^^

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

67 Re: Once Upon a Time Today at 6:30 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 3]