You are not connected. Please login or register

11. Our Town

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 6]

76 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:08 am

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Ja sam trenutno totalni shipper Klausa i Caroline!
Žao mi je Tajlera - mnogo. Suze su mi išle kad se suprotstavljao Klausu. <3
Ali, Klaus .. OMG! Tako je bio savršen..
Mislim da ću do kraja da ostanem Klaroline. <3

Pod utiskom sam. Fantastična epizoda.

Stefan i Elena Crying or Very sad
Nisam u stanju sad da komentarišem.

Inače - volela bih da vidim kako je Damon došao do Elene. -.-
Nervira me što ima samo deo gde je dovodi kući - kako su reagovali kad su se videli prvi put posle poljupca??
Mislim da je to jako važan deo.

"It's right.Just not right now"
Kako uvek zna šta da kaže... 355

77 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:15 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Klaus i Caroline....WW trend na twiteru Smile)) It's not just me 355

78 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:15 am

White Unicorn

Invited in
Invited in
Ova epizoda me nije oduševila, ali je u svakom slučaju dobra.
Prvih dvadesetak minuta nije bilo nikakvih naročitih radnji, tako da ću početi od onog dela, odakle počenje da bude zanimljivo.
Tyler i Caroline: Sumnjala sam ja još kada se Klaus pomirio sa tim što Tyler neće da ugrize Caroline. Onda sam se uverila da ipak ne može da se Klausu odupri nijedan hibrid i nisam se iznenadila kada ju je ugrizo.
Alaric i Meredith: Još zajedničkih scena. Zanimljivi su zajedno.
Elena i Stefan: Ooo... Oči su mi se napunile suzama (a ja se skoro nikad ne rasplačem). Duša me je zabolela kada mu je Elena rekla "You had me", a on odgovorio "I lost you, when i left town with Klaus". Elena je najverovatnije u pravu što misli da Stefan želi da ga mrzi.
Klaus i Caroline: Naježila sam se. Scena je bila ubedljivo najbolja u čitavoj epizodi. Imaju potencijala. Ima hemije među njima. Ali s obzirom na to kakav je Klaus, ne mogu se preterano nadati.
Elena i Damon: Tačno sam ovako zamišljala da će biti posle poljupca.
Elena i Mett: Ne znam zašto, ali u zadnjoj sceni su mi se jako dopali.
I ono na kraju. Sumnjam da je Alaric ubio onog. Nekako mi je Damonova faca delovala kao da zna ko je. Ako nije Alaric, možda je Stefan. Mada ne verujem da je Stefan.

Last edited by Miss_Independent on Fri 13 Jan 2012, 2:19 am; edited 1 time in total

79 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:18 am

daray

Samo se nadam da ovo nije neki Klausov trik tek tako :/
al' kako god, ja šipujem Klaroline

http://horizoninblack.tumblr.com

80 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:21 am

<3 Originals <3

Skylar. wrote:Samo se nadam da ovo nije neki Klausov trik tek tako :/
al' kako god, ja šipujem Klaroline

Meni je delovao skroz iskreno,kao da je pred njom skroz spustio onaj svoj bad boy gard....predivni su i zato cu da se nadam da je bilo stvarno 355

81 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:33 am

daray

Kad joj reče 'there is a whole world waiting for you'
Ou maj Gad, pogledi, hemija.

Candice & Joseph - I love you

82 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 8:13 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Preskocicu ostalo i reci da je sve bilo dobro,ali Klaroline...

Jako mi je divna ta scena!Kako je samo nezan i dobar prema njoj.Mislim da je u nju zaljubljen.Pa kako i ne bi?Car je slatkica i dobrica i sve sto moze biti dobro.Jedva cekam jos njihovih scena! Cerek

Moram priznati,nije me nesto dirnula scena izmedju E&S,nije bila nesto mimonarod. Razz

Jer je otisao...nedostajacemi,ali tako je najbolje.Mogla bi to i Bonnie da razume.. Smile Sad

Sve u svemu sjajno!I nekako mislim da je Meredith umesana u ubistvo onog tipa... Razz

83 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 9:41 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Pod prevelikim utiskom sam sad. Pisaću posle.
Ali, UNIŠTILI SU MI FORWOOD. NEKA IH VRATE ILI NE ODGOVARAM ZA SVOJE POSTUPKE. placeem

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

84 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 9:48 am

♥ DelenaDiaries ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
#hopelessRomantic wrote:Pod prevelikim utiskom sam sad. Pisaću posle.
Ali, UNIŠTILI SU MI FORWOOD. NEKA IH VRATE ILI NE ODGOVARAM ZA SVOJE POSTUPKE. placeem

Hvala Bogu jos nekao ko misli kao ja! Volim Kleroline,ali ja volim Caro sa svima,ali ipak FORWOOD!
Btw. nije mi jasno sto su digli uzbunu (pojedini DE fanovi) zbg toga sto je ona rekla da sada nije pravo vrijeme za njih dvoje.U pravu je,jer ne moze stalno iskakati iz jedne u drugu vezu,a i njihov build-up ovim postaje jos bolji. Meni je drago da se ona sada opire,tako sam i zamisljala i tako i treba da bude jer je to jedino realno.
DELENA all the way! <3

85 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 9:51 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
•TitanicLover• wrote:
#hopelessRomantic wrote:Pod prevelikim utiskom sam sad. Pisaću posle.

Hvala Bogu jos nekao ko misli kao ja! Volim Kleroline,ali ja volim Caro sa svima,ali ipak FORWOOD!
Btw. nije mi jasno sto su digli uzbunu (pojedini DE fanovi) zbg toga sto je ona rekla da sada nije pravo vrijeme za njih dvoje.U pravu je,jer ne moze stalno iskakati iz jedne u drugu vezu,a i njihov build-up ovim postaje jos bolji. Meni je drago da se ona sada opire,tako sam i zamisljala i tako i treba da bude jer je to jedino realno.
DELENA all the way! <3

HVALAAAAA!
Svi su me izdali. AL Forwood je moj OTP. Uvek i zauvek. Cerek
Majke mi. Ovo je baš ok. Nisam ni mislila da će odmah da budu u vezi. Damon je sjajno rekao da je ispravno ovo što rade, samo još nije vreme za njih u vezi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

86 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 9:59 am

AnGel_Perroni

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Klaus i Caroline su jakoooo lep par, bash bih volela da se Klaus zaljubi u Caroline i da zbog nje postane dobar..xD
jako mi je krivo sto nije bilo vise scena izmedju DE ali bice...
Sto se tice Stefana odlican zloca..xD Da sam ja Elena, ne bih vise obracala paznju na njega, vec na Damona <33

87 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 10:01 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ne verujem da ce sada postati dobar,ali ja sam totalno za njih! 355

88 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 10:06 am

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
A divnooo... Rolling Eyes

posle sjajne Forwood scene i Forwood 'Iloveyou', morali su da ih unište... Rolling Eyes
VRATITE MI FORWOOD !!!

I Klaroline ?! Neću to ! Klaus je prezanimljiv bio u sceni sa Caroline, ali ja neću Klaroline, ja hoću Forwood !

A još će i Meredith da mi unište. Rolling Eyes

https://twitter.com/#!/

89 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 10:08 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
~Forwood~ wrote:A divnooo... Rolling Eyes

posle sjajne Forwood scene i Forwood 'Iloveyou', morali su da ih unište... Rolling Eyes
VRATITE MI FORWOOD !!!

I Klaroline ?! Neću to ! Klaus je prezanimljiv bio u sceni sa Caroline, ali ja neću Klaroline, ja hoću Forwood !

Hajde da plačemo zajedno zbog Tylera. placeem
Kakva su go*na. Zašto su nam oduzeli Forwood? placeem

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

90 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 10:11 am

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
FORWOOD !!! srce cryyy

https://twitter.com/#!/

91 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 10:17 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
KLAROLINE! Cerek he Wink

92 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 10:33 am

Mehurić

Klaroline - nije mi dobro 355

Epizoda je bila savršena.
Pišem utiske kada se unormalim.

93 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 11:29 am

discobaby

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Ok,meni bila ok epizoda,nista spektakularno.

Boni i njeno popovanje i zvocanje mi se zgadilo,odmah na pocetku.Koliko god mi bas,bas bilo zao sto Jeremy ide,Elena je to uradila da mu spasi zivot.Tako bih volela da se izgubi iz serije!

Mat i dalje voli Kerolajn i to se videlo,kada je Tajler dosao po nju.Bas mi ga je zao.

Da li je greska u editovanju ili sta,ali fali deo kada se Elena i Dejmon nalaze prvi put posle poljupca...I ko je vratio Elenu sa mosta?Glupost

Stefan je jadan!Ali zaista.Sigurno nije zeleo da ubije Elenu,ali nije u redu da je prestravi onako i to bas na onom mostu.Ako sam do sada shvatala da zeli da unisti Klausa,sada ga gledam kao obicnog pacenika!

Jadan Tajler,mnogo mi ga je zao.Ispran mu je mozak totalno.

Kako je Stefan ubio Mindi ispred Klausa!Super scena,nisam to ocekivala!

Meredith
je ubila onog forenzicara ili sta je vec..njen bivsi.

Mnogo mi se svidjaju Klaus i Kerolajn zajedno!!!!!!!!!!

Dejmon i Elena...bas kako sam mislila.Spomenula je poljubac,ali je rekla da nije u redu,ali nije rekla da ne zeli.Ona se i dalje lomi oko toga sta je ispravno,sta ne,ali da je ponovo poljubio odgurnuo bi je skroz od sebe.Ovako je bas rekao ono sto treba!!Odlicna scena.

94 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 11:33 am

<3 Originals <3

#hopelessRomantic wrote:
~Forwood~ wrote:A divnooo... Rolling Eyes

VRATITE MI FORWOOD !!!

Hajde da plačemo zajedno zbog Tylera. placeem
Kakva su go*na. Zašto su nam oduzeli Forwood? placeem

Sarita don't cry Sad( LINK

jeste da sam se sinoc zaljubila u Klaroline ali i dalje mi je Forwood ship no 1 i moraju da se vrate! MORAJU !!! Mrzim ih sto su mi unistili Tylera i rasturili Forwood ali ima to da srede kako znaju i umeju!!! U ostalom rekli su da sto ih vise rasture to ce bolji biti povratak...tako da se nadamo da je ovo ta faza loseg posle koje sledi ono sto zelimo Razz Very Happy

95 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 11:34 am

daray

okej, prva scena, Damon|Shower|He's smiling|
I can't breathe xD

i ono kad Elena kaže da nije spavala ^^
oh Honey

Stemon <3
kako fino iščupa liku srce xD

Bonnie me iskreno iznervirala. Kontam ja da je njoj stalo do Jer-a, i da je nervira to što je Elena uradila, ali daj jednom budi normalna i pređi preko toga, i skuži da je to najbolje za njega. Iako, na kraju je postala kako treba xD

Meredith - šta uradiše. Sigurna sam da je ona ubila onog lika, i u promou za slj. epizodu čini mi se ona ubode Damona, mislim da mu ubrizga vervain.
Ne znam, vidjet ću dalje, iako je i dalje šipujem sa Alaricom.

Caroline & Tyler - znala sam da je predobro da bi bilo istinito. Samo sam čekala kada će se nešto desiti, nešto ružno, i naravno desilo se
Matt je bio tako duša, po prvi put od početka serije u ovoj epizodi me nije nervirao.
I žao mi je što su ih uništili, ali mislim da će na kraju njih dvoje biti zajedno Very Happy

Klaus & Caroline - I died when I saw Klaus on a frontdoor. I kako je divna scena, i boli me briga iako on ima neke secret planove, i sve to, scena je bila OMG
najljepša u čitavoj epizodi. Joseph i Candice imaju takvu hemiju, mada njih dvoje imaju hemiju sa svima. I Klaus mi je izgledao tako iskreno. Ali iako mnogi žele da zbog Caroline on sada kao postane dobar, ja ne bih. Mislim, možda da bude malo bolji kad je s njom, ali ne želim da bude dobar, jer onda uništavaju Klausa.

Ona scena na mostu, Stefan i Elena. Bili su divni, i toliko mi je žao šta čine Stefanu, i vidi se da je još uvijek voli. Mislim, bila sam oduševljena scenom, ali više radi toga što mi je žao Stefana, a i Elene. Ono "You had me" je bilo divno, ali ono kad joj je rekao da ju je izgubio istog trenutka kada je napustio grad, e tu je bila Breaking Point. I on je skoro zaplakao.

Ne opraštam im što nam nisu dali scenu kada Damon dođe po Elenu, to kao da su preskočili -.-
Ali scena in the porch. Again.
"It's right, it's just not right now"
I died, i mislim da je Elena skužila do kraja da nije više sve tako jednostavno, i mislim da počinje shvatati da ona zaista voli Damona.

Damon i Klaus scene su predobre, definitivno. Nekako mi je najdraže kada vidim Josepha i Iana u istoj prostoriji xD

Carol me iznervirala, ali o tom po tom.

Jeremy je otišao cryyy placeem
Why God, why?
nadam se da će ga vratiti, ali napokon je Jeremy nekako postao lik kojeg skoro svi vole, i iako možda nije toliko bitan, tu je, nekako balansira to sve.

Matt i Elena na kraju na mostu, mislim nisam ih ni tada ni najmanje ship, ali bili su divni. Matt će uvijek biti tu za nju šta god da se desi Very Happy

96 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 11:37 am

Team Daroline

Invited in
Invited in
Uhh jos sam pod utiskom 355
Cini mi se kao da je trajalo nekih 15 min, jako je dobra epizoda.
KLAROLINE, KLAROLINE, KLAROLINE Cerek Cerek Cerek
Kad vec ne moze Daroline da se desi, mogu oni srce
Imam osecaj da ce biti nesto medju njima :3
Meredith je sajko ubica, zato je onaj i rekao to, ona ga je ubila 100% (TORREY JE TAKO PRELEPA!)
Stelena momenti su me ubili. Strasno. Pogotovo ono za most.
Ne verujem da je Tyler ugrizao Caroline. I Klaus ju je spasao ^^
Uhh treba docekati sad sledecu epizodu Cerek
I ono sto je Joseph rekao one of my fave scenes to play, VEROVATNO JE MISLIO NA KLAROLINE Cerek Cerek Cerek (sreca sreca radostt)

http://darolinebitchez.tumblr.com/

97 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 11:46 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
I rekao je kako ne moze docekati 15-u epizodu?Ima li Klaroline kakve veze s tim? Smile

98 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 12:21 pm

<3 Originals <3

Skylar. wrote:

Klaus & Caroline - I died when I saw Klaus on a frontdoor. I kako je divna scena, i boli me briga iako on ima neke secret planove, i sve to, scena je bila OMG
najljepša u čitavoj epizodi. Joseph i Candice imaju takvu hemiju, mada njih dvoje imaju hemiju sa svima. I Klaus mi je izgledao tako iskreno. Ali iako mnogi žele da zbog Caroline on sada kao postane dobar, ja ne bih. Mislim, možda da bude malo bolji kad je s njom, ali ne želim da bude dobar, jer onda uništavaju Klausa.

agree on je od prvog trenutka kad je spomenut ultimate villain i to treba i da ostane. Mislim ok videli smo da nije skroz bezosecajan i da ima slabu tacku i emotivnu stranu ali NIKAKO ne zelim da postane dobar!!!

99 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 12:24 pm

daray

Yeah, that's what I'm talking about Very Happy

I rekao je kako ne moze docekati 15-u epizodu?Ima li Klaroline kakve veze s tim?

nadam se da ima ^^

and, Joseph is shiping Klaroline Very Happy

100 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 12:28 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Nece Klaus nikad postati dobar,ni zbog Caroline,ni zbog bilo koga drugog,a i ne zelim!Jedino zelim da za neke stvari pokaze svoju dobru stranu.. Very Happy

101 Re: 11. Our Town Today at 4:39 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next