You are not connected. Please login or register

11. Our Town

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 6]

126 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 6:30 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
um naravno da nisu trebali da se poljube. oni su Damon i Elena, nije poenta da se ljubakaju na svakom koraku već da se zbliže što više. bitan je build up. ljubakanje ne predstavlja build up.

iako ne sipujem delenu, moram da agrijujem Very Happy bilo bi jako glupo da ju je opet poljubio.

http://darolinebitchez.tumblr.com/

127 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 6:33 pm

PFCSteva

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Nista nije okrutno za njega,on je car bre, nije bila dobra slika kad sam gledao uzivo ali mislim da sam mu video suze u ocima dok je pricao sa Elenom, ma i dalje je voli brat moj (pod uslovom da su mu bile suze u ocima, nisam lepo video xD ) i moram ponovo da gledam epizodu sa prevodom !! Very Happy

128 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 6:33 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Kaya wrote:
Ne da me je iznerviralo ono "ne mozes me poljubiti ponovo" -.-''
Naravno da moze i treba xD
Ljubav zato postoji,aman poljubite se i zavrsena prica Laughing

um naravno da nisu trebali da se poljube. oni su Damon i Elena, nije poenta da se ljubakaju na svakom koraku već da se zbliže što više. bitan je build up. ljubakanje ne predstavlja build up.

Amin.

129 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 7:54 pm

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
evo malo da i ja iskomentarisem epizodu,puno obrta i akcenat bacen na ljubavne parove
dobra je epizoda al previse tuge u jednoj epizodi-previse stvarno
prolih more suza

prvo pocetak epizode stvarno odlican,Dejmon se tusira-golotinje stvarno nikad dosta xD a Elena boksuje Laughing

bas brutalna scena kad Stefan odsece onoj vestici glavu a Klaus sav u soku Shocked

a Stelena ajoj kako tuzne scene i dalje se vole a sve vise se udaljavaju i osecam da ce ovako biti kroz celu 3 sezonu

i Forwood opet tuga,mnogo sam se obradovala kad se Tajler suprostavio Klausu i onda kiss sa Kerolajn + i love you..sva sam se topila kad ono sok! stvarno scenaristima treba zakonom zabraniti da unistavaju ovakve scene
Tajler je ugrize puff jadnicak nije hteo
e Klause,Klause
al dobro bar smo dobili tu savrsenu scenu Klausa i Kerolajn 355
i ocekujem jos ovakvih epskih scena i upoznavanje neznije strane Klausa 34556
al ne vise od toga..Kerolajn i Tajler su sudjeni jedni drugom a za Klausa je Sarlot ili Nina u bilo kom obliku Very Happy bar se ja necemu takvom nadam

Meredit je izgleda teski psihic a ja se ponada da je Alarik nasao novu ljubav

i Delena nema ih jos Smile sad mi je srce na mestu Razz

130 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 8:12 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

131 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 8:16 pm

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
nema sta Klaus prljavo igra Smile

132 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 8:27 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ili samo ima dobar ukus! he

133 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 8:33 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Princess Of Darkness wrote:

koliko tačno xD i dalje sam totalno zbunjena.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

134 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 8:40 pm

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Princess Of Darkness wrote:Ili samo ima dobar ukus! he

i to i to lol!

135 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 9:24 pm

Angi93

First Bite
First Bite
Evo, upravo odgledala. Sreca da nikog nije bilo kod kuce pa sam mogla da se posteno izderem xD epizoda mi se jako svidja, iako mi se skoro nista ne svidja od onoga sto se desilo. Stefan me iznervirao, i znam da ne bi ubio Elenu da je bio pri svesti, ali ocigledno nije, tako da nz nista. Bilo mi je jos gore kad je Elena rekla da je to most na kom su joj poginuli roditelji i kad ju je ostavio tamo. Slomili su mi srce. Nz sta ce se desiti sa Tylerom, suska se da ce ga Damon ubiti? Drago mi je sto potrudio, mada sam znala da ce se nesto lose desiti. Delena su mi sweet Very Happy Damon mi se sve vise svidja, tacnije ono sto govori. bas mi se svidelo kako je rekao da nije da nije ispravno, nego nije vreme. I svidele su mi se njegove fore u ovoj epizodi. Klaus&Car jedna od najpozitivnijih scena...na pocetku me iznervirala Bonnie, nije fer ono sto Elena uradila, ali ipak mu je mladji brat i samo je zelela da ga zastiti, a i sam je rekao da ne moze vise ovako, no na kraju se ipak iskupila...Da, Elena-Matt scena mi je takodje super, svidja mi se njihov opusten odnos, Matt je bas bio sweet, drago mi je da ju je tako lepo oraspolozio. To je to.

Last edited by Angi93 on Sun 15 Jan 2012, 6:20 pm; edited 2 times in total

http://rbdandtvd.nstars.org

136 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 9:33 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Kaya wrote:

koliko tačno xD i dalje sam totalno zbunjena.

hahahhaha jao opasan ovaj Klaus :'D ♥

http://darolinebitchez.tumblr.com/

137 Re: 11. Our Town on Sat 14 Jan 2012, 12:32 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
iskreno, ja ne znam koja je ljepša.
Tylerova je vrv više tip one koju bi ja nosila, ali Klausova ima neko posebno značenje.

Doduše, imaju i jedna i druga, i jedan i drugi su joj dali maltene isti poklon. Tylerovu je nosila i kada je bila na korak od smrti maltene, a Klaus je došao, rekao sve što jeste, na neki način dao joj novi život i nadu za njega, i novu narukvicu, koja ima oblik onog znaka beskonačnosti.
Ima nečeg skrivenog u tome

http://horizoninblack.tumblr.com

138 Re: 11. Our Town on Sat 14 Jan 2012, 12:40 am

Starlight

Moderator
Moderator
Klausova narukvica može biti simbol novog života koji započinje Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

139 Re: 11. Our Town on Sat 14 Jan 2012, 12:44 am

daray

i ja sam o tome razmišljala. Jedno možda znači početak, drugo kraj.
Mislim da je i toga bilo dosta u ovoj epizodi. Stari životi, i novi početci.
Caroline, Elena, Jeremy, pa čak i Stefan. Vidjeli smo potpuno drugu stranu.
Klaroline, Delena

http://horizoninblack.tumblr.com

140 Re: 11. Our Town on Sat 14 Jan 2012, 12:48 am

Starlight

Moderator
Moderator
da. ova epizoda je definitivno prekretnica za sve likove. baš je simbolična.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

141 Re: 11. Our Town on Sat 14 Jan 2012, 7:18 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ma moze obe da nosi.Tylerovu u skolu,a Klausovu za svecane prilike! Cerek

142 Re: 11. Our Town on Sat 14 Jan 2012, 10:12 am

<3 Originals <3

hahahahahah ovo je totalno bila moja reakcija Razz

143 Re: 11. Our Town on Sat 14 Jan 2012, 6:57 pm

Loud.

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Eh, da počnem. U početku prvih 15 minuta je bilo, mhm, reći ću - pomalo dosadno, ništa zabavno se nije dogodila. Svideo mi se razgovor Tyler-a i Caroline, voli je, i ona je narukvica je lepa. Smile I znao sam da će da je posle ugristi, znači pretpostavio sam! Torta je bila baš slatka(aha, baš sam je probao x) ) i baš mi se dopada ona scena kad Boni pali svećice, obožavam je takvu.
Alaric & Meredith: Zanimljivo, zanimljivo.
Elena & Stefan:
-You had me
-I lost you, when i left town with Klaus. Trebalo je da znam, baš se promenio Stefan. I kad bih mogao, rekao bih Eleni: Otkači Stefana i uzmi Damona ^^ :DD
Klaus & Caroline: Aa, stvarno je bila napeta scena. "I can let you die. If that’s what you want. If you really believe your existence has no meaning. I’ve thought about it myself once or twice over the centuries, truth be told. But I'll let you in on a little secret. There’s a whole world out there waiting for you. Great cities, and art, and music … genuine beauty. And you can have all of it. You can have a thousand more birthdays. All you have to do is ask." I, onaj poklon, ona narukvica. :OO Ili Klaus opasno igra, ili stvarno postaje Klaroline.
Elena & Stefan: "It's right. But it's not right now." u pravu je Damon. Very Happy
I na kraju, ko je ubio onog lika. Ne mislim da je Alaric, možda Stefan, ali Meredith je tu baš sumnjičava.

I to je to. I ovo sam primetio. Stalno kad gledam, sve ok tokom epizode, gledam, ali poslednjih 10 sekundi me baš natera da ne mogu da dočekam epizodu. HAHA!

144 Re: 11. Our Town on Sun 15 Jan 2012, 9:53 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
ILikeMyVampiresORIGINAL wrote:

hahahahahah ovo je totalno bila moja reakcija Razz

Tyerova je lepša. pppppppppp

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

145 Re: 11. Our Town on Sun 15 Jan 2012, 4:32 pm

PFCSteva

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Mogla da bude hahaha... Klausova je lepsa, pogledaj kako sija!! Very Happy http://www.youtube.com/watch?v=EUqDuLJfLkU xD

146 Re: 11. Our Town on Sun 15 Jan 2012, 4:38 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Haha,tako je! he

147 Re: 11. Our Town on Sun 15 Jan 2012, 6:36 pm

Starlight

Moderator
Moderator
PFCSteva wrote:Mogla da bude hahaha... Klausova je lepsa, pogledaj kako sija!! Very Happy http://www.youtube.com/watch?v=EUqDuLJfLkU xD

nemoj da si zao Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

148 Re: 11. Our Town on Thu 19 Jan 2012, 5:01 pm

ElenaGilbert

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Pa bila je dobra epizoda..Bas mi se svidelo kako je bio ukrasen Carolinein ormarcic ^^...Lepa je narukvica i od Tylera i od Klausa, mada je Tylerova lepsa.A nije mi jasno zasto ju je Klaus spasio. Izmedju Stefana i Elene su bas zahladneli odnosi, msm znam da ga voli a i on nju ali mnogo se manje vidi, ranije i kad je glumio hladnokrvnog videlo se nekako a u ovoj epizodi bas ne. Boni me je nervirala jer je htela Jeremyu da kaze da ga je Damon kontrolisao -.-. A ocekivalo se da ce Elena reci Damonu da je ne poljubi i da nije u redu sada, ali ok nije ga ni odbila bas. Very Happy

149 Re: 11. Our Town on Sat 21 Jan 2012, 5:15 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Pa iskeno, ja bi poludela kad bi to meni neko uradio, pa makar i to bio Damon.. he

150 Re: 11. Our Town on Sun 05 Feb 2012, 1:47 pm

¿coka?

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Caroline & Klaus! :O <3 Kako mi se svidja scena kada joj daje krv a posle joj poklanja narukvicu ++ Zapanjena sam!
Zao mi je Tylera i sto je bite Car. :/
Dobra je epizoda, puna preokreta!

151 Re: 11. Our Town Today at 4:02 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6