You are not connected. Please login or register

11. Our Town

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 6]

101 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 12:32 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Skylar. wrote:Yeah, that's what I'm talking about Very Happy

I rekao je kako ne moze docekati 15-u epizodu?Ima li Klaroline kakve veze s tim?

nadam se da ima ^^

and, Joseph is shiping Klaroline Very Happy

FAK JEA! Very Happy A mozda je mislio na Samanthu xD Ne znam, ali jel znate u kojoj je epizodi scena sa plesom?

http://darolinebitchez.tumblr.com/

102 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 12:33 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
U cetrnaestoj.. Smile

103 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 12:35 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
uff treba cekati jos tri nedelje xD

104 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 12:36 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Meni bi bilo žao da sad naprave faktički klasičnu priču "Love changes everything" -.-
i onda to više ne bi bio Klaus

recimo, za Damona se toliko ne žalim, mislim nije on nikada bio toliko kao Klaus, više je bio povrijeđen, ali tu je i dalje stari Damon, mada ga je Elena onako dosta promijenila.
Ali jednostavno Klaus ne bi bio Klaus da postane imalo bolji
Sviđa mi se npr. one scene u kojima vidimo da i on ima neka osjećanja, Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

105 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 12:38 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ne verujem da ce mu to uraditi.Valjda i sami znaju da ne mogu svi biti dobrice i da bi to bila velika greska.. Smile

106 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 12:40 pm

daray

i ja se nadam da neće, ali ne bih voljela ni da Kevin i Julie počnu slušati fanove i sve to. Mislim, meni je super ako je zbog pritiska fanova manje više tako kako jeste sada, ali vidim da po Twitteru isl. mnogi pišu, kao hoće Klausa kao boljeg, a čisto, iako treba da ugode fanovima kad kad, draže mi je da gledam kako su to oni zamislili

107 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:03 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
ILikeMyVampiresORIGINAL wrote:
#hopelessRomantic wrote:
~Forwood~ wrote:A divnooo... Rolling Eyes

posle sjajne Forwood scene i Forwood 'Iloveyou', morali su da ih unište... Rolling Eyes
VRATITE MI FORWOOD !!!

I Klaroline ?! Neću to ! Klaus je prezanimljiv bio u sceni sa Caroline, ali ja neću Klaroline, ja hoću Forwood !

A još će i Meredith da mi unište. Rolling Eyes

Hajde da plačemo zajedno zbog Tylera. placeem
Kakva su go*na. Zašto su nam oduzeli Forwood? placeem

Sarita don't cry Sad( LINK

jeste da sam se sinoc zaljubila u Klaroline ali i dalje mi je Forwood ship no 1 i moraju da se vrate! MORAJU !!! Mrzim ih sto su mi unistili Tylera i rasturili Forwood ali ima to da srede kako znaju i umeju!!! U ostalom rekli su da sto ih vise rasture to ce bolji biti povratak...tako da se nadamo da je ovo ta faza loseg posle koje sledi ono sto zelimo Razz Very Happy

Ali ima nade i za fanove Tajler i Kerolajn. “Mislim da definitivno ima nade za njih dvoje na duže staze. Kad su se prvi put spojili, bilo je zbog toga jer su bili potrebni jedno drugom, i bili su puni podrške. Mislim da ako uspeju da vrate svoju vezu na to, da definitivno ima nade.”

This. Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

108 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:16 pm

PFCSteva

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Konacno sam shvatio sta znaci Klarolajn, pitam se sta je ovim ljudima ona se zove Kerolajn a ne Klarolajn i nekako shvatih xD... inace Stefan brat je pokidao u ovoj epizodi, voleo bih bar jos jednom da se poljube Elena i on pa posle nek crkne ako oce. Very Happy sta vam znaci to Forwood ?
P.S Hahahah provalio sam, ladno ste spojili prezimena Lokvud i Forbs hahahaha e jeste ludi... xD

Last edited by PFCSteva on Fri 13 Jan 2012, 2:24 pm; edited 1 time in total

109 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:18 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
sta vam znaci to Forwood ?

Tyler i Caroline Very Happy (Forbes and Lockwood)

110 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:26 pm

PFCSteva

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Da, da, provalio sam, mogli ste Tyline hahahah. xD

111 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:27 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Forwood zvuci bolje.. he

112 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 2:28 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Da, a imas i Cyler.. xD

113 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 3:00 pm

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ovako.

Epizoda je SAVRŠENA.

Koliko ja Meredit trenutno ne mogu da svarim -.- Ona je ubila onog lika + nisam sigurna da li je želim blizu Alarika,ako je ona vampire hunter mislim da neće da se slože oko nekih stvari,a on zaslužuje da bude srećan.

Met je još jednom bio HEROJ dana. Opet je porastao u mojim očima.On još uvek brine za Elenu Smile

Klaus & Caroline - malo je reći da sam zaljubljena u njih srce Oduševili su me,kupili su me.
Međutim za sada želim što više njihovih zajedničkih scena,nikakvi romantični trenuci,nadam se da će ovo biti početak jednog divnog prijateljstva.

Stemon <3

Što se Stefana tiče nije on jadan,ne razumem zašto ga hejtujete.
On nikada ne bi povredio Damona i Elenu.Zaboga Damon je njegova ljudskost.
On VOLI Elenu (ubiću nekog ako kaže suprotno) dokaz je scena kada joj govori da ga briga šta ona misli o njemu,PUKAO MU JE GLAS.
Meni je to više nego dovoljno,da znam da oseća još uvek nešto prema njoj,ali očigledno želi da bude srećna bez njega.
Verujem da je sve ovo bio dobro osmišljeni plan i potez očajničke duše koja samo želi da povredi Klausa istom merom kao što je on povredio njega.
Stefan nije loš on je samo izgubio sebe.

114 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 3:38 pm

daray

ja bih voljela kada se Stefan vrati, da ne bude potpuno onaj stari Stefan, mislim i ne može biti.
On definitivno voli Elenu, slažem se s tobom, njegov pogled je sve rekao, i kako je otišao kada joj je rekao da ga briga šta ona misli

115 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 4:42 pm

Starlight

Moderator
Moderator
P.S Hahahah provalio sam, ladno ste spojili prezimena Lokvud i Forbs hahahaha e jeste ludi... xD

nismo mi to spojili, to ti je univerzalni naziv. i to i Cyler. ako ti se ni to ne svidja, ti to nemoj da koristiš. Wink

Verujem da je sve ovo bio dobaro osmišljeni plan,i da je bio potez očajničke duše koja sam želi da povredi Klausa isto merom kao što je on povredio njega.
Stefan nije loš on je samo izgubio sebe.

slažem se sa tobom. izgubio je kontrolu nad svojim životom i pokušava da nadje način da je povrati samo u tome tragično greši. ja se nadam da će se nekako povratiti jer ne mogu više ovakvog da ga gledam.

moj komentar:

jao kako me zanima ko je u 4.kovčegu. kad će nam to više otkriti? -.-

svidja mi se što Jeremy i Bonnie ponovo imaju zajedničke scene. počeli su da mi liče na onaj Beremy koji sam volela u 2.sezoni. Bonnie je baš bila uzdrmana što on ide.

jako je tužna Cyler scena. baš mi je žao Tylera jer se trudi da se izbori sa tim, al naprosto neke stvari su van njegovih mogućnosti. i lepša mi je ta scena nego u 9.epizodi kada su raskidali. ova jeste tužnija, ali je bolja.

ne svidja mi se kako se Stefan suprotstavio Klausu. cela ta priča oko otimanja kovčega mi se ne svidja. verovatno je to zato što volim Klausa, al od toga neće izaći ništa dobro.

svidelo mi se što se Tyler usprotivio Klausu i videlo se da je to zaista mislio. čini mi se da je Klaus to tako mirno prihvatio jer je znao ishod cele situacije. znao je kako će se to završiti.

Dalaric scene su po običaju odlične. svidja mi se kako Alaric pecka Damona Very Happy a brine me što se Damon pomalo plaši na šta je Stefan sve spreman. nadam se da Stefan neće raditi ništa gore nego što je činio u ovoj epizodi.

Elenina ideja za Carolinin rodjendan je sjajna. stvarno me je oduševila. baš volim njihovo prijateljstvo, videlo se da je Elena stvarno pomogla Caroline. slažem se sa svime što je Bonnie rekla Eleni. potpuno je u pravu. Elena je zaslužila da joj to neko kaže, jer ono što je učinila je bilo LOŠE. samo mislim da nije bilo ni vreme ni mesto za takvu prepirku. mogla je da sačeka da joj to kaže u povratku kući ili ujutru telefonom, a ne da bude partibrejker. i još je ladno otišla.

Tylerovo "I love you" je bilo predivno. prvi deo te scene me je baš raznežio i zaista sam se ponadala da ima nade za njega i Caroline i da će se oni izvući iz toga, a onda je proradila njegova podsvest. bezveze. nije mi se to dopalo. neću da ih tako unište.

baš mi je bilo simpatično koškanje Matta i Elene.zanimljivi su mi Very Happy svidja mi se to kako se uprkos svojoj istoriji tako opušteno druže.

Matt opet spašava Caroline i vodi je kući Cerek drago mi je i što su i oni ostali u nekom kontaktu. jasno mi je da tu verovatno nikad više neće biti ništa specijalno, pa ću ja lepo da uživam u bilo kakvim njihovim scenama. a Caroline mi je slomila srce. ona se majci izvinila zato što je povredjena :O koliko ja volim Caroline.

sad ide scena Stefana i Elene u kolima na mostu. ja sam zaista poverovala da bi on to zaista uradio.mada i dalje se pitam da li je to bio samo blef. šta bi bilo da Damon nije prišao Klausu i rekao mu sve ono? Klaus tada sigurno ne bi popustio. da li bi Stefan isterao svoje do kraja? meni je ovaj Stefan postao nerealan. ništa mi kod njega nije jasno. to nije on. ni sama ne znam koliko sam puta premotavala scenu nakon što su izašli iz kola. koliko su Nina i Paul to dobro odradili. sve pohvale, stvarno. svaka čast. Elenin izraz lica i njene suze su me slomile. koliko je to nju zapravo povredilo. i jasno se videlo na Stefanu da ni njemu nije svejedno, da zna koliko je loše postupio, da se grize zbog toga i kad je rekao da ga više nije briga šta ona misli o njemu ja sam mislila da će i on da se rasplače. kako je mogao da je ostavi samu na tom mostu? ne zanima me šta se dešava sa njim, nije smeo da je ostavi samu na mostu. duša mi se cepa zbog Elene.
al nešto mi bilo čudno u celoj toj sceni. Stefan kaže da je izgubio Elenu onog momenta kad je otišao sa Klausom. šta mu to znači? jel možda znao kako će se odvijati odnos Elene i Damona? ili je znao da će Elena teško prihvatiti tu njegovu tamnu stranu? ili je ipak nešto treće? to mi nije najjasnije.

kako sam se iznenadila što se Klaus pojavio.nisam očekivala da će se imalo potruditi oko Caroline, mada jasno mi je da sada mora da skuplja saveznike, posebno iz Saveta. mada ja volim da se nadam da tu ima i nečeg više Cerek

ne mogu da vam opišem koliko sam srećna što je prva Klaroline scena bila ovakva. još od kraja 2.sezone mi ih je tumblr uvrteo u glavu, al nikad nisam verovarala da će ikada progovoriti više od 2 reči. a sad ova fantastična scena i još onaj ples što sledi? videli smo totalno novog Klausa i mislim da nije manipulisao Caroline da mislio sve ono što joj je rekao. mene je najviše impresioniralo, pored te njegove nežnosti, što joj je dao izbor. on je nekako shvatio da ona nije zadovoljna sobom niti time što je vampir i on joj je DAO IZBOR. ne vidim kako bi Caroline mogla da mu bude od koristi, Liz da, tako da ne verujem da zato pokušava da privoli Caroline na svoju stranu. preterano je i reći da je Caroline Klausov love interest, al ja mislim da je njega impresioniralo to što mu se Tyler suprotstavio zbog nje. mora da je neka fina ženska, čim mu se nejgov hibrid suprotstavlja zbog nje? naravno, malo mi je čudno što je tek tako prikazao tu neku svoju stranu koju nismo videli ni u razgovorima sa Rebekom. možda se tu krije neki razlog koji mi tek treba da vidimo. al on je njoj uputio tako divne reči. Caroline je na sekund i pomislila da bi bilo najbolje da umre, ali on ju je naterao da se predomisli. meni je ta scena toliko savršena da mi se plače. ali bilo mi je čudno što se često hvatao za Tylerovu narukvicu a još joj je i sam poklonio jednu. to nešto znači samo se ja još uvek bojim da razmislim šta. i na kraju, kako joj je stavio bradu na kosu i čestitao rodjendan. bila sam gotova. Joseph je toliko dobar kao Klaus, da se iskreno bojim kako će ikad više dobiti ikakve uloge. ja mislim da je uvreda da on igra bilo kog drugog lika osim Klausa. ja ne želim da ga gledam kao nekog drugog osim kao Klausa.

Damon koji je malko ponosan na brata Cerek Stemon all the way. koliko mi je lepa t Delenina scena. lepša od samog poljupca. oni se sada već zaista dešavaju. al ne onako kao u 2.sezoni, skriveno, sa ponekim znacima, sada je to već ozbiljno. i dalje ide prirodno, postepeno i to mi se dopada. ispratićemo svaki korak ka njihovom konačnom zbližavanju i to je savršeno. volela bi da smo videli njihov susret na mostu i eventualno neki zagrljaj, jer ja više od svga želim njihov zagrljaj i mogli bi više da nam ga daju.

i opraštanje od Jeremyja je bolelo. ni ja ga ne bi puštala, isto kao i Elena. lepo je što je i Bonnie došla da se pozdravi. bolje je što mu ništa nije rekla, jer bi tako samo bilo gore. jeste da ja ne želim da ode, ali bi radije da ode i ne sazna da je kompelovan nego da sazna i ostane. opet bi se svadjao sa Elenom, a to sad niko ne želi. važno je da će se vratiti.

i scena na mostu je isto savršena. svidja mi se što je baš Matta Elena pozvala. tako nešto joj je baš trebalo i mislim da će upravo ta scena pomoći razvitku Delene.

jel znate šta mi se najviše svidja kod ove epizode? to što smo videli koliko su očvrsla neka prijateljstva i odnosi, to što smo sve likove videli iz potpuno drugačijih uglova i u potpuno novim situacijama. svi likovi su dobili na kompleksnosti i zato je ova serija toliko dobra. jer svaki lik može da se gleda na različite načine i svaki lik će te iznenaditi u nekom momentu. čak sam i Bonnie po prvi put gotivila.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

116 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 4:47 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Mnogo mi se dopada tvoj komentar,sve sto si napisala je tacno! Wink srce

117 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 4:54 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
On VOLI Elenu (ubiću nekog ako kaže suprotno) dokaz je scena kada joj govori da ga briga šta ona misli o njemu,PUKAO MU JE GLAS.

uff slazem se, ali se on sam potpuno izgubio u svemu tome.

118 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 5:05 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Princess Of Darkness wrote:Mnogo mi se dopada tvoj komentar,sve sto si napisala je tacno! Wink srce

hvala Snežo Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

119 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 5:13 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
I drugi put! Very Happy

120 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 5:44 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Odgledala sam epizodu. Dobra je epizoda.

Meredith mi je antipaticna. Jako. Ima nesto iritantno u njoj, dzabe. Za sada je ne zelim sa Alaricom i da budem iskrena .. uopste mi nisu nesto interesantni. Trebalo bi da nas zainteresuju, zanimljive dijaloge da ubace i to. Ono je obicno muvanje, a pored parova kao sto su Delena i Cyler (bili xD) i itd .. stvarno treba vise od toga da nas zadive. xD

Rodjendani, sahrane sta god da su bili .. savrseno stvarno. Bilo je predivno videti Caroline, Bonnie, Elenu i Matta zajedno. Videti ih samo kako se druze sa bocom alkohola u ruci. Na sekund je izgledalo kao da su normalni tinejdzeri. :') Volim ih sve. Matt .. od ove epizode ga stvarno volim. On je uradio dosta herojskih stvari do sada ali nikad me nesto nije odusevio, ne znam zasto. Sad .. definitivno jeste.

Tyler .. ne mrzim njega, mrzim Kevina & Julie. STO STE MU TO URADILI? Stvarno je mogao da bude super lik .. ali eto. Njega ne mrzim. Znam da nije normalno, ali razumem ga. Pokusavam. Tj nije da ga razumem, ali ga ne krivim. Ne mogu. A inace Cyler .. odustala sam ja od njih davno. I kada bolje pogledam njihovu celu vezu .. ima mnogo rupa i svega toga tako da je mozda i bolje sto se to zavrsilo. Mada jeste da sam protiv nacina na koji se zavrsilo, al ajde .. sta je tu je. Uglavnom ne zelim Forwood back.

Bonnie i Jeremy .. honestly? I don't care. Nisam ni gledala pozdravljanja i stuff.

Matt & Elena - PUNO LJUBAVI IMAM ZA NJIHOVO DIVNO PRIJATELJSTVO TRENUTNO. <3

A sada. STEFAN. Ko ga voli bolje nek ne cita jer cu da ga pljujem samo tako.
Ja razumem sve (salim se, ne razumem ali ajde da pozitivno pocnem xD), razumem da hoce da se osveti Klausu jer mu je sve oduzeo ali u ovoj epizodi .. strasno. Ako je on mozda zaboravio, on je bio taj koji je Damonu oduzeo sve. Oduzeo mu je njegovu ljudskost, oca, Katherine .. sta sad. Damon je trebalo da provede sve 3 sezone pokusavajuci da mu se osveti. I to on je Damonu oduzeo sve i Damon to nije mogao vise da vrati. Stefan je mogao. KLAUS GA JE PUSTIO. Mogao je da se vrati i da resi stvari sa Elenom. Ona ga je cekala, molila da se vrati. Prihvatila bi ga nazad iste sekunde. Alii ne. On mora da se osveti. I ajde, i da razumem. Ali da on testira Klausa 'koliko je daleko spreman da ode', a svi ljudi koje voli, pardon 'voleo' posto je on sad badss je l', su tu .. come on. Ali ajde CAK, ajde i to. ALI, ALI .. ON JE ELENU ZAMALO UBIO NA MOSTU GDE SU JOJ RODITELJI UMRLI. Kada gledamo ove supernatural serije sve 'normalne' stvari koje prave probleme su obicne u poredjenju sa vampirima, hibridima i stuff. Ali to su njeni roditelji. Ljudi koji joj najvise znace na svetu. I oni su to umrli. Od svega sto joj se desilo to ju je najvise unistilo. I ON JU JE ZAMALO UBIO NA TOM MOSTU. Ja ne znam .. to nije ljubav. I sta sad .. da nije ona mozda trebalo da prepozna kako se njemu glas lomio kada je rekao da mu je Klaus oduzeo sve ili da vidi tugu u ocima ili sta god .. hello. Devojka je prezivela jedan od najvecih stresova u tom trenutku. Ja sam mislila da je ona izgubila totalno nadu kada ga prosli put nije bilo briga za Jeremija .. mogu da zamislim kako li je se sad osecala. "After everything destroying Klaus matters?" TO JE RECENICA KOJU SAM CEKALA. Nakon svega sto su njih dvoje preziveli, sta su uradili jedno za drugo, on je u stanju da sada doslovno UNISTI ELENU psihicki da bi unistio Klausa. To nije ljubav. I kada je rekla "You had me. " "I lost you the minute that I left town with him. You just haven't let yourself admit that." OVO JE JOS GORE OD GOREG. On nju nije izgubio kada je otisao sa Klausom i mi to svi znamo. ON BI TO TREBALO DA ZNA. Ona se trudila, jurila ga, borila se .. cak i kada ju je ugrizao opet se borila za njega. OPET JE VEROVALA U ONO DOBRO U NJEMU. Nije odustala od njega. On je nju izgubio TEK nakon sto ga je Klaus oslobodio. Izgubio ju je tek kada je imao izbor, kada je mogao da joj se vrati i da bude stari Stefan i kada je izabrao sve osim toga. Na kraju, kada mi gledamo, ispadne da je on to radio za opste dobro, ali gledajuci sa Elenine strane .. on je nju unistio. Ali opet od svega ovoga to sto ju je prevezao preko tog mosta i zamalo ubio .. to mi je i dalje najgore od svega. Kako je mogao? Mogao je na bilo koji drugi nacin da pripreti Klausu da ce da je ubije. Bilo koji drugi nacin i Klaus bi opet poklekao. Ja prosto ne mogu da verujem da je on izabrao najgori. Da je njemu stvarno bilo stalo samo da dokaze Klausu da je spreman sve da uradi zbog osvete, a ja nije hteo nju da povredi sigurna sam da bi smislio nesto drugo ali ne .. Sve u svemu, jako sam se razocarala u Stefana. Ovo sto sada radi, ova osveta .. bespotrebno je i glupo. Jako. Dzabe unistava zivote, dzabe ubija sve redom .. sve je ovo prosto dzabe. Jako sam se razocarala u njega i jedina stvar zbog koje ga trenutno postujem je to sto je otisao sa Klausom da bi spasio Damona. Zbog toga ce uvek imati moje postovanje ali inace .. strasno.

Ali iako me je sve ovo sa Elenom jako rasplakalo jer to je Elena (<3), nije to ono sto je rascepkalo moje srce na MILION delova.

KLAROLINE. <3

Ova scena .. OVA FUCKIN' SCENA. Remek delo. Kevin & Julie .. Klanja Se Odusevljena sam. U ovoj sceni videli smo onu stranu Klausa koja se nazirala u nekim postupcima tokom serije ali vecinom su bili praceni nekim losim potezom sa njegove strane tako da se potiralo. Ali ovaj put .. nacin na koji je dosao kod Caroline i sto se PONUDIO da pomogne, sto joj je u stvari dao izbor (realno, nije kao da je ikome u seriji dao bilo kakav izbor), sto je bio tu, sto joj je ispricao sve one stvari. On je mogao samo da joj da svoju krv i da ode. Ali ne .. on joj je rekao sve one stvari, dao joj snage, volje i zelje da zivi, da nastavi dalje. Ne samo da joj je spasio zivot, vec joj ga je i poboljsao. I nacin na koji joj je sve ono rekao, tako toplo, nezno, iskreno .. ja sam dusu isplakala. I kada je rekao da je i sam pomislio da njegovo postojanje nema smisla i jos plus kada se setim koliko je on u stvari usamljen .. ne znam. Toliko mi ge je zao trenutno. Tek sam sada videla koliko je on u stvari ostecen. Koliko toga divnog ima u njemu. :3 Iskreno, ne znam da li ih shipujem, ne znam kako zelim da se njihov odnos razvija ali sta god da se desi uvek cemo imati ovu scenu. Ovu predivnu, savrsenu scenu.

E sada .. treba poceti realno da razmisljamo. HAHA.
Zasto je Klaus sve ono uradio? Mislim jeste da bih ja najvise volela da je to bila samo dobra namera i da je bio iskren ali ne znam .. Cudno mi je bilo sto je tek tako, odjednom, dosao kod Caroline i ponudio se da pomogne. Prosto to nije Klaus na kog smo navikli. Prvo sam mislila da planira od nje da napravi hibrida posto ga je Stefan naterao da sve svoje otera iz grada .. mozda je hteo nekoga iz 'unutrasnjosti' da ima na svojoj strani. Ali kad to nije uradio onda sam mislila da je mozda hteo da pridobije Caroline da bi bila na njegovoj strani. Ali onda razmisljam .. mogao je bilo koga za to da uzme i bilo bi sigurno uspesnije jer on je Caroline (posle Elene) najvise unistio. Oduzeo joj je Tylera. Ne mogu da verujem da bi bio toliko glup da misli da ce Caroline moci ikada da predje na njegovu stranu. Ali onda .. ne znam. Jeste da je Klaus bio pravi monstrum i psiho, ali mozda je ovo stvarno bilo iskreno. Videli smo vec da Klaus ima dobrih strana i da opet ima neceg ljudskog u njemu. Mislim koliko on voli Rebeku i koliko zeli svoju porodicu nazad i koliko ga je njegov otac unistio i koliko je on u stvari usamljen i povredjen .. to je njegova ljudskost. Tako da kad bolje razmislim, mozda se prosto osvrnuo i video da nikoga nema, da su hibridi tu samo zato sto su sired, da porodicu skoro nece dobiti (stefan je bas uporan xD) i shvatio da je sam tako da je mozda hteo prijateljski da pomogne Caroline. Mozda je i video malo sebe u njoj s obzirom da i ona misli da njeno postojanje nema smislila i da je isto izgubljena i usamljena kao i on. Mozda je stvarno hteo da pomogne na kraju krajeva i da je posavetuje. I don't know .. xD

Ne znam ni ja vise. Vise ne znam ni sta pisem. xD Ali uglavnom ova Klaroline scena je jedna od najdivnijih scena u TVDu i definitivno je osnov necega. E sad cega .. nemam pojma, haha. xD I da, poklon koji joj je poslao .. :3

Poslednja Delena scena je predivna. Nacin na koji je Elena gledala Damona .. priceless. "You can't kiss me again." rekla je cisto radi reda. Jer ne bi bilo fer. Ali nije to mislila. Nije to zelela. Secam se Elene iz druge sezone koja Damonu kaze da ne sme da je poljubi i da voli Stefana i koja stvarno to misli. Elena koja stoji iza toga. Ovo je cisto bilo stvar morala .. jer ne bi bilo fer. Borther's girl i tako to. Ali videlo se da nije to mislila. I zbog toga mi je drago. I kako je gledala kada je odlazio .. LJUBAV. Delena will happen. Ma kakvi will .. Delena is happening. xD Samo jos nije official. xD

Sve u svemu, odlicna epizoda. ^^

121 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 5:48 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Uff ono sto si napisala za Klaroline srce

I ja sam bas razmisljala koji mu je povod za to, ali ostaje mi samo da se slozim sa tobom Very Happy

122 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 5:52 pm

maya94

Only Human
Only Human
Ne mogu da se naviknem na ovakvog Stefana,koji je bio spreman da zrtvuje sve,pa i Elenu i Damona...nije mogao da bude siguran da li ce Klaus pristati,ali opet je rizikovao njihove zivote,bas me iznenadjuje iz epizode u epizodu.
Zatim razgovor Karolajn i Tajlora ispred skole,xm,na trenutak mi ga je bilo zao,vidi se da je voli i da je razapet izmedju dve vatre :/
Klaus i Stefan,zaprepastila sam se,mrtav ladan je skinuo glavu onom hibridu da nije trepnuo... Shocked
Slavlje za Karolajnin rodjendan,vrlo originalan nacin za proslavu xD zao mi je u neku ruku,bori se sama sa sobom u sebi zbog cele te stvari sa godinama i vremenom...i trudi se da bude fer prema svakom,bas sam je zgotivila <3
E sad,Klaus i Tajlor,nisam ocekivala da ce mu se Tajlor tako otvoreno suprotstaviti,vidi se da voli Karolajn iskreno,iako nisam skapirala zbog cega ju je ipak ugrizao kasnije...podsvesno/nesvesno pretpostavljam.
Videlo mu se u faci da nije ni on odmah registrovao sta se desilo...
DoktorKa Fel i Ric,ne znam zasto imam osecaj da je samo fola kako je fina i da je ustvari neko od Klausovih ili neko ko radi za sebe ili nekog desetog,i kad je onaj lik sa kojim se svadjala na zabavi rekao Ricu da je se cuva jer je psihopata i da je zivot kratak samo je potvrdilo moje sumnje.
I ona bum,njegovo ubistvo na kraju...ona je imala neke veze s tim,100%...
Ona scena Elene i Stefana na mostu,nisam mogla da verujem sta se desava,Stefan se toliko promenio,otudjio...i slazem se sa Elenom,sta bi se desilo da Klaus nije poverovao u njegov blef?Samo bi je tek tako ubio i pretvorio u vampira? :/
Kerolajn i Klaus...stvarno nisam ocekivala da Klaus ima i tu dobru stranu,svidja mi se kako je razgovarao sa njom i kako joj je ipak malo pomogao da prebrodi da je sada ipak mrtva,jer ocigledno jos uvek nije uspela i da zivot sada nije nista manje vredan,mozda cak ima i neke svoje prednosti...jako lepo od njega <3
I najvazniji deo epizode,Delena <3 <3
Ne da me je iznerviralo ono "ne mozes me poljubiti ponovo" -.-''
Naravno da moze i treba xD
Ljubav zato postoji,aman poljubite se i zavrsena prica Laughing
Oprostaj Jerremya i Boni,rastuzila sam se,bas iskren oprostaj Sad
Nedostajace mi Sad
Klaus je poslao poklon Kerolajn...interesantno,sad vise nego ikad mislim da ce Taylor biti taj lik koga ce ubiti Damon Sad
97% sam sigurna :/
Opsti utisak od 1 do 10...naravno bez razmisljanja 10+ Laughing
Slazem se potpuno sa Axyy,nije moguce da mogu napraviti ovoliko savrsenu seriju <3
Jedva cekam sledecu epizodu <3

I da,mnogo me zanima ko je u tom 4-om kovcegu...:S

http://twitter.com/mayajovanovic

123 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 6:13 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Team Daroline wrote:Uff ono sto si napisala za Klaroline srce

Hvala! srce

124 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 6:17 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Invited in
Invited in
"I know my brother better than anyone and right now I don't have a clue how far he's willing to take this"

Ne znam da li je to samo moje mišljenje, ali ova rečenica je jedna od važnijih u čitavoj epizodi. Savršeno opisuje Stefanovo sadašnje stanje.
Damon poznaje Stefana vek i po, a nije siguran šta će uraditi. Zna on da je njemu i dalje stalo do Elene i da je sigurno neće ubiti, ali da li bi je pretvorio u vampira? Pretpostavljala sam da Elena neće postati vampir, bar ne još uvek, ali stvarno ne znam da li bi Stefan zaustavio kola da se Klaus nije predomislio.
Stefan voli Elenu, a s druge strane, toliko želi osvetu. Šta mu je preče?

Elena: "And after everything that's what matters? Destroying Klaus?"
Stefan: "Destroying Klaus is all I have left."
Elena: "You had me!"

Elena: "Is that what you're doing? Trying to make me hate you?"
Stefan: "I don't really care what you think about me anymore, Elena."

Trenutno ne želi da ima ništa sa Elenom i gura je od sebe, upravo zato što želi da vrati Klausu, ali kada se čitava stvar oko kovčega, osvete i mržnje prema Klausu završi (samo je pitanje vremena), on će se debelo kajati zbog stvari koje je uradio.
I da, definitivno nije trebao da je dovede baš na taj most i da je na kraju ostavi samu. Okrutno čak i za ripper Stefana.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

125 Re: 11. Our Town on Fri 13 Jan 2012, 6:27 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Ne da me je iznerviralo ono "ne mozes me poljubiti ponovo" -.-''
Naravno da moze i treba xD
Ljubav zato postoji,aman poljubite se i zavrsena prica Laughing

um naravno da nisu trebali da se poljube. oni su Damon i Elena, nije poenta da se ljubakaju na svakom koraku već da se zbliže što više. bitan je build up. ljubakanje ne predstavlja build up.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

126 Re: 11. Our Town Today at 2:06 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next