You are not connected. Please login or register

10. The New Deal

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 11 of 12]

251 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 4:36 pm

Filip

Invited in
Invited in
Ja sam to kasno zakljucio pa nisam znao kako da obrisem Sorry lol!

252 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 4:41 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Ne brini, happens. (:

253 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 5:28 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Drago mi je da vam se sviđa moj i Emin post o Eleni, i da se uglavnom slažete. Pisan je bukvalno dan i po. Pola duše sam ispustila u tom postu. Nikad više, kunem vam se. Vidjećemo nekako da ga ubacimo u neku temu o Eleni kao prvi post. Trebalo bi ionako uskoro da sređujemo sve teme na forumu Smile

Moram da kažem da me Stefanov post oduševio. Smile

Što se same epizode tiče, bila je dobra. Nice comeback.

Alaric je apsolutni heroj epizode.
Nema epizode u kojoj me ne oduševi.

Jeremy će mnogo da mi nedostaje.
Definitivno ne odobravam način na koji je udaljen iz Mystic Fallsa ali vjerujem da je to najbolje za njega.
Niko, a pogotovo ne dečko od svega 16 godina, ne bi trebao da proživljava takav horor u životu.

O Damonu i Deleni već pišem post, vjerovatno ću ga završiti do noćas.

Bonnie. Već sam mali milion puta rekla da razumjem svaki njen postupak. Ne volim je iz prostog razloga što ne može da prihvati ljude onakve kakve jesu što je za mene najgora moguća osobina. Ali mislim da je hrabra i snažna isto koliko i Elena. U nekim situacijama čak i više.

Što se Stefana tiče. Ne znam da li mi je irtantniji kao Stefan!šinjo ili Stefan!ohtakosamkulripper ALI on je apsolutni heroj ove sezone. Ali stvarno bih željela da je do druge strane svoje ličnosti došao na neki drugi način, gospode. Loš storyline je loš storyline.

Tyler. Još uvjek sam na njegovoj strani. Iritantan je. Ali. Nije ni svjestan šta je Klaus napravio od njega, ne mogu onda ništa da mu zamjerim.

Toliko.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

254 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 5:35 pm

Issi

Dear Diary ...
Dear Diary ...
ILikeMyVampiresORIGINAL wrote:Link 1

Link 2
svidja mi se Smile
top citati:

Damon: “I’m an idiot. Because I thought, for one second, that I wouldn’t have to feel guilty anymore.”
Elena: “What are you talking about? Guilty for what?”
Damon: “For wanting what I want. No, you know what? If I’m gonna feel guilty about something, I’m gonna feel guilty about this!”

cak je i meni (stelena fan) ovo jbno genijalno!

“Well, Bonnie sucks at keeping secrets.”
-Stefan

hahaha Very Happy

http://taylorswift-serbia.weebly.com/

255 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 7:48 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Bonnie. Već sam mali milion puta rekla da razumjem svaki njen postupak. Ne volim je iz prostog razloga što ne može da prihvati ljude onakve kakve jesu što je za mene najgora moguća osobina. Ali mislim da je hrabra i snažna isto koliko i Elena. U nekim situacijama čak i više.

upravo. poštujem je, ne mogu da kažem da je loša drugarica i osoba jer nije, al ne volim jer je u svakoj sezoni imala neke svoje scene jer prosto ne može da prihvati da ljudi nisu uvek onakvi kakve ih je ona u glavi zamislila. ne svidja mi se što je tako netolerantna. ok, možda ja preterujem u svoj hejtu prema njoj i moguće da je on malo nerealan, al se totalno izgubim kad je vidim da onako diže bradu u nebo. a i možda ima veze sa tim što ja prosto ne volim Kat nikako, njena pojava mi je nekako iritantna, pa se to prenosi i na njen prikaz Bonnie.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

256 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 7:50 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
slazem se sa ovim o Bonnie, najvise me je razocarala kada nije mogla ni Caroline da prihvati takvu kakva jeste.

http://darolinebitchez.tumblr.com/

257 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 8:23 pm

Salvaatoree97

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
I docekasmo tu epizodu Smile

258 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 10:11 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Joj vi uopšte ne razumijete Bonnie. Tu ima toliko faktora koji utiču na nju.

259 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 10:19 pm

Starlight

Moderator
Moderator
možda. verovatno je tako. al nekako i nemam potrebu da je razumem. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

260 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 10:22 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Stephan Halliwell wrote:Joj vi uopšte ne razumijete Bonnie. Tu ima toliko faktora koji utiču na nju.

Objasni mi je. Very Happy
Možda je i ne razumjem.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

261 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 10:31 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Zla_Sam wrote:
Stephan Halliwell wrote:Joj vi uopšte ne razumijete Bonnie. Tu ima toliko faktora koji utiču na nju.

Možda je i ne razumjem.

Milice namjerno me maltretiraš. Obećavam da hoću čim budem imao vremena ne mogu sad. Very Happy

A ne znam Kajo, svi nešto govorite ovakva je, onakva, a većina niti hoće niti ima potrebu. Kako god meni svedno. Vaša stvar. Ponekad ljudi pretjeruju sa glupim komentarima o njoj zato sam rekao to gore.

262 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 10:36 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ona u meni nikad nije izazvala nikakvu empatiju a svi ostali likovi jesu bar jednom. ništa što sam videla od nje do sad me nije navelo da je nešto simpatišem il šta već. ponavljam, ne kažem da je loša osoba ili prijatelj, al meni se ona kao lik jednostavno ne svidja.

ne moramo svi da volimo i razumemo sve likove i to je sasvim ok Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

263 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 10:45 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Meni se baš dopala epizoda, gledala sam devetu i desetu zaredom, i nekako mi je sve tečno. Sećam se kako smo kukali kako sve ide prebrzo, u drugoj.

Ono što mi se dopalo:
1. Stemon odnos. Nikada nisam bila neki preterani ljubitelj, ali ne mogu poreći da imaju genijalan odnos. Koliko su vezani jedan za drugoga, a to ne iskazuju direktno. I koliko radnju pokreće ono što oni čine jedan za drugoga. Stefan me je oduševio. :3
2. Klaus. ON JE LJUBAV BRE. Ja njemu nemam šta da zamerim. Ako ga je iko mrzeo, onda je makar u prošloj epizodi morao da ga shvati. Sve što on čini mi je nekako opravdano. Jer ako uzmemo u obzir njegov odnos sa ocem, jasno je šta iz čega proizilazi. ON NIJE LOŠA OSOBA, ON JE POVREĐENA OSOBA.
3. Alaric. Uvek. Jedan od meni najdražih likova. Ni njemu nikada ništa ne mogu zameriti. <3 Jedva čekam još Dalarica da nam daju.
4. Jeremy scena na kraju. Ono me je rasplakalo. Bukvalno. Apsolutno im ne zameram na onome što su uradili. Samo pokušavaju da sačuvaju svoju porodicu. I sve što ste do sada rekli, da ne ponavljam.

Ono što nije:
1. Tyler. WHAT the hell. Iznervirao me je svojim ponašanjem, bilo ono pod uticajem Klausa ili ne, jednostavno, ja ono ne mogu da gledam. Hvala Bogu pa nikada nisam preterano šipovala Forwood. Za Caroline meni su Stefan ili Matt. Tyler samo na kratke staze. Inače, ne samo zbog cele ove hibrid situacije.

Što se tiče DE/SE priče.
Sve one priče da je Elena kurva i slično. Molim vas. Kurve nemaju osećanja. Oh, god -.-
Ona je samo ljudsko biće koje ima emocije. U međuvremenu ste o Eleni sve moguće rekli. Ali ona i dalje voli Stefana, ne verujem da će to skoro. Mislim da na kraju, ni ne treba još da prestane.
Ovaj poljubac je bio neizbežna stvar, da. <3 Ako ćemo iskreno, mogla sam u ovom trenutku bez njega. Ali, da je bio "mlak" ili slično, nije. Bio je divan. Bio je nešto nežno, iskreno, intimno. I pre svega ne na silu. Bio je prokleto prirodan.
Stvarno mi je drago da Elena u Damonu pre svega ima prijatelja.

Apropo Stefan. Već ste rekli kako se videlo da on voli Elenu, i Damona, i sl.
I sve pohvale njemu. Zamislite unutrašnju bornu u njemu.
I možda mu na neki način olakšava da čini da ga Elena mrzi, ne znam.

Na Tumblru se uveliko širi teorija da je u jednom od kovčega Charlotte. Dunno :S

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

264 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 11:08 pm

Starlight

Moderator
Moderator
2. Klaus. ON JE LJUBAV BRE. Ja njemu nemam šta da zamerim. Ako ga je iko mrzeo, onda je makar u prošloj epizodi morao da ga shvati. Sve što on čini mi je nekako opravdano. Jer ako uzmemo u obzir njegov odnos sa ocem, jasno je šta iz čega proizilazi. ON NIJE LOŠA OSOBA, ON JE POVREĐENA OSOBA.

volim te zbog ovoga. <3

Na Tumblru se uveliko širi teorija da je u jednom od kovčega Charlotte. Dunno :S

jao, ja bi baš volela da je Charlotte unutra i da je konačno vidimo Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

265 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 11:22 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Kaya wrote:

jao, ja bi baš volela da je Charlotte unutra i da je konačno vidimo Very Happy

Bilo bi freaking awesome. 4546

266 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 11:37 pm

Em (:

Moderator
Moderator
I sami kažete, na tumblru. Da li vi kapirate da niko od producenata nije nikada spomenuo Charlotte u smislu da bi je ubacili u seriju? what even.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

267 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 11:43 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
Što se mene tiče, stvarno bi bilo kul da je Charlotte, ali realno gledajući, malo je nemoguće.
Iii koliko god ja želella da vidim Klaulette, malo je nerealno da sve glavni muški likovi budu zaljubljeni u identične devojke.
Volela bih čisto zbog Klausa. Smile

U svakom slučaju, meni se sviđa i teorija da je tu njihova majka.

268 Re: 10. The New Deal on Mon 09 Jan 2012, 12:47 am

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Stephan Halliwell wrote:
Zla_Sam wrote:

Možda je i ne razumjem.

Milice namjerno me maltretiraš. Obećavam da hoću čim budem imao vremena ne mogu sad. Very Happy

U pravu si, namjerno te maltretiram. haha

Ali stvarno, pokušala sam da je razumjem. Prosto ne ide. Tuzni

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

269 Re: 10. The New Deal on Mon 09 Jan 2012, 12:07 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Em (: wrote:I sami kažete, na tumblru. Da li vi kapirate da niko od producenata nije nikada spomenuo Charlotte u smislu da bi je ubacili u seriju? what even.

Znam, znam.
Ali pusti nas da se nadamo. Zubo. xD

Kajoooo. <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

270 Re: 10. The New Deal on Mon 09 Jan 2012, 12:10 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Tako je,prestanite da ga mrzite,on je dusa! Cerek 4ch

271 Re: 10. The New Deal on Mon 09 Jan 2012, 12:12 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Princess Of Darkness wrote:
Tako je,prestanite da ga mrzite,on je dusa! Cerek 4ch

ne bi bolje rekla Cerek Cerek

272 Re: 10. The New Deal on Mon 09 Jan 2012, 3:34 pm

Issi

Dear Diary ...
Dear Diary ...
I Agree xD
mhm.. ne mogu ni da zamislim koliko mu je tesko bilo.. saznao da covek kojeg smatra ocem to nije.. da su bacili kletvu neku na njega.. i jos je jedan jedini.. nema niko njemu slican.. kapiram da se osecao izolovano.. stvari koje je radio suuu.. razumljive. logicne. i ispravljive Smile

273 Re: 10. The New Deal on Mon 09 Jan 2012, 3:54 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
jos kad bi se zaljubio, sve bi se to ispravilo Cerek Cerek Cerek

274 Re: 10. The New Deal on Mon 09 Jan 2012, 4:31 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Issi wrote: I Agree xD
mhm.. ne mogu ni da zamislim koliko mu je tesko bilo.. saznao da covek kojeg smatra ocem to nije.. da su bacili kletvu neku na njega.. i jos je jedan jedini.. nema niko njemu slican.. kapiram da se osecao izolovano.. stvari koje je radio suuu.. razumljive. logicne. i ispravljive Smile
Kao da je u nekom drustvu u skoli.Ako se jedna osoba razlikuje od ostalih,onda ga svi odbacuju... ://

275 Re: 10. The New Deal on Mon 09 Jan 2012, 4:37 pm

Issi

Dear Diary ...
Dear Diary ...
upravo! strasno je biti u takvom polozaju, prilicno..

serija je jako realna, zato je i volim toliko.. koliko bila fikcija, toliko je i stvarnost srce

276 Re: 10. The New Deal Today at 3:52 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 11 of 12]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next