You are not connected. Please login or register

10. The New Deal

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 10 of 12]

226 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 9:12 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Filip wrote:Samo cu da kazem da cemo sve saznati u narednim epizodama i videti ko je upravu Very Happy Very Happy Very Happy

http://darolinebitchez.tumblr.com/

227 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 9:45 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Ok pogledao sam i ja i mislim da je ovo prva epizoda treće sezona koja mi se svidjela. Vjerovatno je do mene, ali su meni prijašnje bile baš loše i nekako besmislene. Zbog čitavog onog ripper SL-a itd. Ili sam samo bio pun hejta kao i obično, ne znam.

Da prvo krenem sa ovim manje bitni stvarima poput Jeremija. Meni lično je on užasan smor i njegovi djetinjasti ispadi su mi nekad bili previše. Imao je milion bespotrebnih scena, ali ovo sa Tylerom je stvarno bilo previše. Da odmah kažem da potpuno opravdavam Elenin postupak. Zašto? Zato što je, kako je su Milica i Ema rekla ta cura izgubila skoro sve u životu. Ostao joj je jedino on. Realno. Naravno da želi najbolje za njega. Naravno da je morala naći način da ga udalji od svega toga i naravno da je to bio jedini način,jer ipak je on djete i njegovi djetinjasti postupci koje sam gore naveo su na neki način i opravdani. Često je imao neke ispade, ja nekako ne razumijem njegovim lik. Previše je sje*an, eto.
Opravdam, jer je to najbolje za njega i samo tamo imaju šansu da kasnije žive kao normalna porodica. To da li će se on kasnije ljutiti itd. kao što je Damon rekao preboliće on to. I treba da preboli i bude zahvalan, jer on tu ne može ništa. Jedino umrijeti.

OGROMAN HEJT ZA TYLERA.
Stvarno mi je bio dobar lik i sad je i mogu ga na neki način razumjeti, ali je previše kreten da bi se zamarao sa tim. Mrzim takve likove. Sav je naporan, dosadan i bez grama mozga. Oni svi shvataju da je odan Klausu i i dalje su na neki način dobri sa njim, iako on uvjek zase*e. Dobro više ili riješite taj problem odanosti nekako ili prekinite kontakt. Jadna Caroline u tom svemu, šta mora preživljavati sa njim i šta će tek preživjeti.

Malo je reći da OBOŽAVAM Bonnie. Kad sam vidio da je ona u prvoj sceni oduševio sam se. Zapravo tokom čitave epizode sa samo isčekivao da vidim nju. Ta cura je bez mane. Mrzim kad je ljudi hejtuju ( i ovde ima mnogo hejta koliko sam ukapirao). Stvarno nema razloga. Kao što se možete staviti u Eleninu poziciju i razumiti je, možete pogledati sve i sa Bonnie-ne tačke gledišta. Oduševile su me njene scene sa Stefanom. Baš me zanima kako će se razvijati njihov odnos. Želim tu prijateljstvo i želim da traje. Naravno da će Bonnie uvjek prije stati na Eleninu stranu, ali sad ima razlog da saradjuje sa Stefanom. Ova serija stvarno ne bi bila ista bez nje. Ona je jedini lik kojeg uvjek podržavam šta god da uradi.

O Alaricu ne trebam ni pisati, taj čovjek je najbolje što se desilo ovoj seriji. Koga on sve nije spasio? Kad je spasio Jeremija mislio sam da je umro. Čak se bacio pod auto ne misleći o posljedicama. Bilo bi mi krivo da su ga izbacili. Sreća da je to bio Jeremi. Ne znam kako će se razvijati njegov odnos sa Meredit i da li mi se to svidja sačekaću da vidim. Nekako mi je Meredit bila simpa u knjigama, nadam se da će biti i u seriji. Sad koliko je dobro da se njih dvoje odma spetljaju ne znam. Valjao bi dobar build up.

Sad da predjem na ove "važnije" stvari. Elena-Stefan-Damon.

Da opet kažem da su Milica i Ema uglavnom objasnile taj odnos u prvom djelu posta o Eleni, nemam mnogo šta da dodam, jedino da se složim. Damon i Elena su dugo gradili taj odnos i upravo zato je Delena toliko epic i ima tako dobar build up. Njihov odnos je išao postepeno, gradio se, jednostavno meni je savršen za razliku od ostalih priča u seriji koje su uglavnom napisane bez neke posebne pažnje, bar meni. Divni su mi, taj poljubac i to sve, je meni kao Stelena shiperu ispunio očekivanja. Ne znam za Delena shipere koji su naravno više vezani za DE pa možda nekima i nije, ali nebitno sad. Ako pogledamo razvoj Damonovog i Stefanovog lika, sve plusevi idu za Damona. Za ovako loš razvoj Stefanovog lika ja krivim pisce. Niko me ne može ubjediti da je samo tako mogao postati onaj ripper od prije i napraviti toliko zla, mogli su oni to i bolje. Razočaran sam pomalo, ali ga i dalje volim. (inače ovo za Stefana pričam uopšteno ne za ovu epizodu).
Neki zamjeraju Eleni na tom poljubcu, zamjeraju što mu je oprostila, ona je "whore"? Samo ću reći LOL. Ako mu je ona na neki način oprostila možete i vi. I za Elena/Stefan odnos sigurno ne možete kriviti Damona npr zbog ovoga na kraju kad je rekao Eleni da se opet osjeća krivim i da ga je Stefan zapravo spasio. Nije morao, ali je rekao. Respect.

Ja sam se oduševio Stelenom u ovoj epizodi. Nije sve to što se desilo izmedju njih bilo nužno loše. Meni je to samo još jedna prepreka koju će oni jednom zajedno preći i možda na kraju ostati zajedno i pored svega što se desilo, jer realno ni jedno od njih nije krivo. Kriv je Klaus. Da li ste ozbiljni kad hejtujete Stefana zbog onoga "That's not really my problem" ? Sami znate da sve što govori pred Elenom je laž kako bi ih sve spasio. Ljudi njemu je Klaus uništio život. Uništio mu je sve što je imao. Ne prelazi se preko toga tako lako. Uostalom, Jeremi je imao dovoljnu zaštitu i bez toga. Elena je na kraju sama predala Rebeku i napravila dogovor s Klausom i spasila ih. Mogla je to uraditi i prije. Zašto niko ne razumije Stefana jednom. I taj šamar je bio sam Elenin potez iz očaja, osjećala se bespomoćnom, morala je nešto napraviti to ne znači odma da ga mrzi bla bla. Stefan je kralj šta god ko rekao. Tačka.

Pogledajte samo njegov odnos sa Damonom. Ne treba vam ništa više. Ništa.

Na kraju krajeva kakva Elena. Njih dvojica su dovoljni sami po sebi. Njihov odnos je prvenstveno najbolji odnos u seriji.

Inače Klaus mi je Klaus. Nekako mi ga je žao. Nadam se da će i on jednom biti sretan. I nedostaje mi Katherine.

Mislim da ću sa ovim završiti. Nadam se da nisam nešto propustio. I da moram da vas hejtujem zbog ovih blago rečeno glupih komentara bez logike ikakve. I postavljanje besmislenih stvari kojima većinu samo nervirate. Sjedite i napište nešto kako treba ili bolje ćutite. Ovako samo napišete neku glupost pa se poslije izvinjavate u 10 postova ili raspravljate i izazivate gužvu bez potrebe. Iskreno nije mi se dalo ni čitati većinu komentara sa manje od 10 riječi. Da, Milice, Ema SVAKA ČAST. Objasnile ste sve. Ubjedile ste me u neke stvari. Treba nam više takvih postova kao što je taj o Eleni. Potrudiću se da i ja malo opravdam Stefana jednom. Smile

228 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 9:54 pm

Anette

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Što se tiče Midseason premiere epizode - savršena, onakva kakva treba da bude. Ako je ovo midseason premiere, pitam se kakav će biti season finale. Julie, Kevin and co. nisu izneverili nikoga. Mislim da je svako dobio ono što je želeo - sorry Stelena shippers, Delena had to happen.

Evo skupila sam hrabrosti da iskažem i svoje mišljenje jer mi se ništa nije sleglo i dalje plačem kad se setim nekih scena. Stvarno sam psihički potresena ovom epizodom, ne znam zašto toliko.

Epizoda je počela napeto, prvo Bonnien san, a onda Elenino trčanje. Napeto od početka.

DALARIC! Konačno bromance ponovo. Damon je jedini lik koji može da ubije svog najboljeg prijatelja i da opet postigne da mu ovaj oprosti.

JEREMY! Ne znam kako je došlo do toga da ga Klaus kompeluje, malo mi je nelogično. Znači umrla sam kad sam videla da je ostavio prsten na sto i izašao ispred auta. Mislila sam da će da pogine, ali Alaric, kao i uvek je malo spasio situaciju. Volim to njegovo sasvim roditeljsko žrtvovanje za Elenu i Jeremya, predivno. Jeremy je jedina osoba koja je sasvim sazrela u ovoj epizodi. Preko nekog emo - punk looka, do deteta opsednutog natprirodnim, preko dečka koji je izgubio sve, preko dečka koji se ponovo morao susretati sa svojom prošloću - došao je do jedne emotivno i psihičke stabilne osobe koja je, iskreno, jedina racionalna osoba u Mystic Fallsu. Niko me ne može uveriti u suprotno. Način na koji je prigovarao Tyleru, način na koji je spasao Elenu - evoluirao je u jednu hrabru, samouverenu ličnost i mnogo mi je drago zbog toga. Slažem se sa time da je odluka da on ode iz grada dobra po njega jer treba da iskusi život izvan natprirodnog, normalan život, ipak ima samo 16 godina - jedino što mi ide na živce je način na koji je postignut taj izbor. Elena i Damon nisu trebali da se mešaju. Znam da će Jeremy da se vrati, Julie je potvrdila, ali nisu trebali da ga isključuju iz epizode. Mogli smo dobiti uvid, ali način na koji želim da se vrati mora biti PROKLETO SPEKTAKULARAN.

DEFAN! Bratstvo jedinstvo. Obožavam njihove koškalice koje završe sa ranjenim Stefanom. Iako je jači i na ljudskoj krvi i dalje je Damon taj koji je jači od njega psihički i fizički ma koliko da Stefan to pokušao da negira. I sviđa mi se što svaka njihova tuča završi s nekim okrutnim priznanjem. Ovo je itekako bilo presudno.

MEREDITH! Ne verujem da su je ubacili u seriju, ne verujem, ne verujem. (Meredith je lik iz knjiga!) Iako nije onakva kakvom sam je zamišljala, hladna, suzdržana, crna - ipak je Meredith. Ne mogu da verujem. Osećam da ću da je volim i volim producente što su rešili da bilo što urade po knjizi! UMREĆU!

KLAUS! Savršen. Savršen. I on je mnogo propatio i iako je homocidan to ne znači da nema osećaje jer realno kad god progovori mi se istopimo svi. Ne poričite! Kao što je Em rekla u recenziji - vlasnik najpoznatijeg britanskog akcenta na svetu. Slažem se!

E sad, ono najbitnije, oko čega se vrti cela epizoda.
DELENA. Konačno se desilo. Njhova stalna koškanja od prve epizode u septembru 2009. do sada 2012. su se isplatila. Nepune tri godine sam čekala na ovo. Njihov poljubac je bio tako savršen, i sada me duša zaboli kada se setim kako je divno. Hvala bogu da je i Damon jednom u životu prešao preko svoje gordosti i iskoristio ono što mu život pruža. Nema posmrtne postelje. Nema sile. Predali su se jedno drugome. Bilo je tako čarobno. Nisam mogla da vrištim u tri ujutro, ali htela sam. Ujutro sam ustala i pričala majci i počela da plačem od savršenstva tog trenutka. Internet je eksplodirao.
Citiraću Emin recap: "Dragi moji, ovo označava potpuno novu eru Vampirskih Dnevnika. Označava novi početak. Rastajemo se od starih osećanja i likova, ulazimo u nešto potpuno novo!"

Eto ^^

http://www.iansbalkan.com

229 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 10:01 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Stefane, OBOŽAVAM TE. Dugo nisi postovao, ali kad postuješ, objasniš neke stvari svima nama!

I kažem NAMA, jer sam u tvom delu o Boni ukapirala da ono što mislim i primenjujem za Elenu, mogu i za Boni. Najpre jer sam ja ta koja nju ne gotivi nešto, ali gledajući iz tvog, odnosno njenog ugla, mogu da je razumem i postaje daleko draži lik nešto što sam je smatrala.

Drugo, respect za objektivnost vezanu za Delenu i Stelenu! Svaka čast! Jako mi je drago što postoji NEKI SE fan koji razume i DE i ne smetaju mu, ili mu Dejmon ne smeta, ili mu NEŠTO ne smeta. Jasno mi je da navijaš za SE da će to prebroditi (VERUJ MI, I JA SE ISKRENO NADAM TOME bez obzira koliko je moje srce za DE) i to je u redu.

Treće, o moj bože koliko se slažem sa tobom. Dejmon i Stefan su BRAĆA. Kakva devojka, kakvi bakrači. Sami su sebi dovoljni. Njihova ljubav prema Eleni NIKADA neće biti jača od ljubavi koju oni osećaju jedno za drugo, i to je ČINJENICA.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

230 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 10:06 pm

Filip

Invited in
Invited in
Stephan Halliwell wrote: Za ovako loš razvoj Stefanovog lika ja krivim pisce. Niko me ne može ubjediti da je samo tako mogao postati onaj ripper od prije i napraviti toliko zla, mogli su oni to i bolje. Razočaran sam pomalo, ali ga i dalje volim. (inače ovo za Stefana pričam uopšteno ne za ovu epizodu).

Manje vise se u svemu slazemo .. Very Happy Al da ovo prokomentarisem. Ne mislim da se njegov lik lose razvija bas naprotiv ja mislim da je u svemu ovome prikazana jacina njegovog lika Very Happy Ne moze ni on celu seriju da bude dobrica , bilo bi dosadno .. Kolko god on ovako sad izgledao kao da mu ni do kog nije stalo , kad malo bolje pogledamo vidimo kako se on uvek brine o svemu Very Happy Nikada pa ni u najgorim momentima nije bio onaj Ripper od ranije , kada je god nekog ubio ili pogresno nesto uradio uvek je sebe mrzeo zbog toga , i to je ono sto ga cini posebnim i izdvaja od ostalih likova Very Happy Very Happy Mada u narednim epikama ce doci do promene i to na bolje sto se tice njegovog ponasanja , bar ja tako mislim Very Happy Very Happy Very Happy Paul me je jednostavno odusevio kako moze da glumi nekog ko je zloca , a da uvek prikaze osecanja tuge koje svi mi vidimo a jedino El... ne vidi al necu da ulazim u tu diskusiju Very Happy

@Anette da se nadovezem i na tvoj komentar , jesam vatreni Stefanov fan pa mallo preterujem al dobro Very Happy Very Happy Ovako jedino na sta imam zamerku , .. Ne mislim da je Dejmon jaci od Stefana ni psihicki a ni fizicki .. Ajde u fizicki da ne zalazim al psihicki nije sigurno ... Mislim da sam dovoljno vec prokomentarisao i mislim da je u ovom delu serije bolje nego ikad prikazana ta Stefanova jacina i izdrzljivost Very Happy Very Happy Very Happy Ostalo je ok kolko sam zapazio ..

@Ema tvoj post je I Agree xD tako da vise nista ne moram da dodam na Stefanov post , izuzev onog sto vec jesam 33444 E i jos ovo Stefane tvoj me je post zaista odusevio ,, meni nikada ne bi dosla takva inspiracija da sve to tako lepo odjednom napisem lol!

231 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 10:16 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Ne želim da ponavljam ničije reči,jednostavno, samo ću da napomenem da se u potpunosti slažem sa Stefanom i Emom.

Inače, Filipe, dugo već čitam tvoje postove (pošto na svačiji ti imaš odgovor) i imam neki osećaj da stvarno mrziš Dejmona, ali se nekako plašiš da napišeš. Kao da se plašiš da će te napasti njegovi fanovi. I onda sve nešto pišeš između redova.
Iz svega što sam pročitala, stvarno stičem takav utisak.
No, ne želim u raspravu.

Pre svega, Stefane, RESPECT!

232 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 10:20 pm

Anette

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Filip wrote:@Anette da se nadovezem i na tvoj komentar , jesam vatreni Stefanov fan pa mallo preterujem al dobro Very Happy Very Happy Ovako jedino na sta imam zamerku , .. Ne mislim da je Dejmon jaci od Stefana ni psihicki a ni fizicki .. Ajde u fizicki da ne zalazim al psihicki nije sigurno ... Mislim da sam dovoljno vec prokomentarisao i mislim da je u ovom delu serije bolje nego ikad prikazana ta Stefanova jacina i izdrzljivost Very Happy Very Happy Very Happy Ostalo je ok kolko sam zapazio ..

Ti ovde imaš ulogu da odobravaš postove o.O

No dobro.
Ne slažem se, naravno, što se tvog posta tiče Zubo. xD

Ukoliko porediš prvu i drugu sezonu, drugu i treću, pa prvu i treću - videćeš koliko je Damon psihički 'porastao' kao lik.
Baš zbog toga što je Stefan rekao, Stefan nije samo tako mogao postati bad rippah kao i pre, to ga čini psihički 'malim'. I naravno, ne možemo kriviti Paula Wesleya, nego Stefana kao lika - to jeste, maštu pisaca, jer on nije ništa drugo.

Stefan je psihički jači bio samo u prvoj i drugoj sezoni dok se još držao svoje mirnoće i stava, dok ga nije ništa moglo iznervirati do ovih granica. Klaus mu je uzeo sve što je imao - morao je da pukne, ali ne ovako brzo.

Nisam ničiji shipper do granica ludosti, razumem i volim sve likove na svoj način. I mislim da je u tome čar starih fanova TVD-a, jer vremenom i iščekivanjem naučiš da ih sve voliš. Ko razume shvatiće.

233 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 10:33 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Prvo Ema hvala :3 Drago mi je da se slažeš sa mnom. Posebno oko Bonnie. Treba ljudi da vide, kako neki ovde prihvataju tudja mišljenja da se malo ugledaju.

Eh Filipe. Ne znam šta da ti radim sa ovim zadnjim, ne želim da budem nekulturan, ali zato ne treba inspiracija. Nego znaš već šta. Stvarno bi bilo lijepo da se svi malo potrude kad već znaju pljuvati. Inače ja poludi od ti tvoji smajlija ne vidim tekst nikako xD

U prvom pasusu si sam sebe demantovao i što se mene tiče ne moraš da ulaziš ni u kakve diskusije, ali ih nemoj ni napominjati. Objašnjeno je milion puta zašto Elena to ne vidi, ali whatever. Samo ti tjeraj svoje dok to možeš da objasniš ovako ne.

Al da ovo prokomentarisem. Ne mislim da se njegov lik lose razvija bas naprotiv ja mislim da je u svemu ovome prikazana jacina njegovog lika

Kao što si rekao "JA MISLIM" da je tako i nije. Kao što rekoh, pogledaj malo Damonov razvoj je milion puta bolje objašnjen.

Ne moze ni on celu seriju da bude dobrica , bilo bi dosadno .

Rečeno milion puta zar nije? Slažem se naravno, ali samo želim REALAN prikaz tog prelaska ok. To je sve što tražim da se ne ponavljam. Ne vidim kakve veze Paul ima sa tim, da on dobro glumi to je činjenica.

Sve što si rekao u Stefanovu odbranu nema neku poentu u svemu ovome, posebno kao odgovor na moj citati bar koliko ja vidim. Ne poznajemo se, ali meni je takodje Stefan najdraži lik i uvjek ga branim, ali gledaj to objektivno čovječe.

234 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 10:46 pm

Filip

Invited in
Invited in
Veruj mi Jovana ne mrzim Dejmona nego ima tolko Dejmonovih fanova da jednostavno ne mogu da odolim a da ne odgovorim .. Very Happy Very Happy Ne plasim se nikoga a kamoli Dejmonovih fanova jer imam argumente da se branim , jednostavno samo drzim odstojanje , primereno da ne bi doslo do nekih diskusija u koje ne zelim da ulazim Very Happy
Mogu reci da u seriji nikog aman nikog ne mrzim , neke manje volim i nerviraju me ali serija ne bi bila ista bez njih Very Happy Very Happy Very Happy Shvatam da preterujem kada pricam o Stefanu ali veruj mi i vi Dejmon fanovi a sa vama je tesko izaci na kraj .. Very Happy Very Happy Mogu samo reci da uvek stajem na Stefanovu stranu ne zeleci da uvredim Dejmona jer nije zasluzio Very Happy Tako je zaista msm ne znm kako ti je palo na pamet da se plasimm *kao da ujedate * hahah Very Happy Dejmon mi je sasvim cool lik al mi nece nikada biti bolji od Stefana , eto to je to nzm sta vise da kazem Very Happy

@Anette-- OMG pa nisam ja ovde da odobravam nicije postove samo da kazem svoje misljenje a vase je kako ce te to razumeti wave Mislim da psihicki slaba osoba nikada ne bi izdrzala to sto je on .... Klaus jeste uzeo sve na neki nacin ,,, ali to samo ako povrsno gledamo .. A iako je pukao brzo skroz ga opravdavam jumping

Stefane ne razumemo se al ok . Ne mora uvek da bude sve idealno da bi se lik razvijao kako treba .. Meni je jednostavno sada STefan i celokupna njegova licnost postala interesantnija nego sto je pre bila a to je najbitnije. Very Happy Dejmon se razvija odlicno i slazem se ali imate li osecaj da ce ta idealnost njegovog poceti da smara _ scratch

235 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 10:55 pm

Anette

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Filip wrote: Dejmon se razvija odlicno i slazem se ali imate li osecaj da ce ta idealnost njegovog poceti da smara _ scratch

Mene nije smorio u 8 knjiga i u 54 epizode serije. Tako da ne, ne mislim 4ch

236 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 10:59 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Okej, pre nego što komentarišem samu epizodu - pročitala sam "njegova idealnost". Erm, ja bih samo da pitam kako je on to idealan? Very Happy Mi nikada nismo, barem veći deo nas, govorili da je idealan, daleko od toga. Wink
Ono što Damona odlikuje je konstantna dinamika njegove ličnosti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

237 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 11:02 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Neću uopšte da se nadovezujem nadam se da će ti Adelisa odgovoriti. Vjerujem joj.
Opet si se demantovao lol Gdje su ti argumenti? Samo ću to pitati.

Mogu se ja razumjeti sa svima dok god normalno razgovaraju. Ja tebe ne mogu da pohvatam, jer se svako malo demantuješ.

Ne mora uvek da bude sve idealno da bi se lik razvijao kako treba .

O___O Šta sve? Mora. Pisanje mora. Karakterizacija mora. Sve mora. Ne shvataš ti na šta ja mislim ili ne znaš šta je to.

Meni je jednostavno sada STefan i celokupna njegova licnost postala interesantnija nego sto je pre bila a to je najbitnije.

ONCE AGAIN. Najbitnije je tebi. Subjektivnost-objektivnost. Postoje razlike kao recimo SVE.

Dejmon se razvija odlicno i slazem se ali imate li osecaj da ce ta idealnost njegovog poceti da smara _

Kao što Lidija reče. Neću ni ponavljati samo ću napisati LOL.

238 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 11:06 pm

ivobar

Only Human
Only Human
Oce li Dejmon umrijet?

239 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 11:12 pm

Starlight

Moderator
Moderator
u ovoj epizodi ne.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

240 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 11:12 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Ema,Milice Klanja Se Klanja Se Klanja Se
Nisam neki Elenin fan,nikad nisam bila i jednostavno ne volim likove kao sto je ona ali zaista razumem njene postupke i slazem se sa vecinom stvari koje je do sada radila.Ona je veoma kompleksan ali i jako kompletan lik i ne razumem toliku kolicinu hejta upucenog njoj....zaista ste predivno srocile i savrseno argumentovale sve do najmanje sitnice,predstavile ste je toliko realnom i toliko LJUDSKOM da nemam reci ...... You Rock

241 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 11:14 pm

Rose ♥

Meni je jednostavno sada STefan i celokupna njegova licnost postala interesantnija nego sto je pre bila a to je najbitnije.

Najbitnije je da njegova ličnost bude interesantna?
Ok, onda npr. Elijah može da dođe i ubije Dejmona, onda ode i poljubi Elenu, pa ode i poljubi Katherine i kaže joj da je voli, pa ubije Stefana, i onda plače kod neke tamo treće devojke i govori da mu je žao, da se pokajao, i u sledećoj sceni on ode i ubije joj majku na primer - i jednostavno to je ok, jer je zanimljiv lik, nikad ne znaš šta da očekuješ od njega - to je ipak najbitnije.

Mislim da ti ne razumeš šta ti je Stefan napisao. Wink
Realno - Stefan nije razvijen lik.
Smatram da su pisci najviše pažnje posvetili Dejmonu, Eleni i Boni - oni su fantastično predstavljeni likovi. Čak su i Klaus, Rebekah i Elijah predstavljeni fantastično.
Stefanov lik se stvarno loše razvijao. Videli smo ga kao Rippera, kao zaštitnika, kao predivnog ljubavnika (onde ne mislim ništa perverzno Razz ), i Paul je sve to fantastično odglumio. Ali, fali ta povezanost sa vremenom.

Klaus jeste uzeo sve na neki nacin ,,, ali to samo ako povrsno gledamo

Volela bih da mi objasniš šta će se desiti i šta ćemo videti kad pogledamo dublje.

Stefan ti je sve rekao - ako hoćeš da ga razumeš, a trebalo bi jer je stvarno u pravu, onda idi i čitaj njegove postove dok ne shvatiš. Wink
Jer ti napišeš jednu rečenicu, i onda je u sledećoj demantuješ.

Dejmon se razvija odlicno i slazem se ali imate li osecaj da ce ta idealnost njegovog poceti da smara

Oprosti, ali smejala sam se na ovo nekih 15 minuta - zato ovoliko kasnim sa odgovorom.
Ako je to što je Dejmon idealno, ja onda stvarno ne znam da li mi gledamo istu seriju.
On sada jeste divan prema Eleni, ali njegov lik je toliko dobro predstavljen da je, lično na mene, ostavljen utisak da Dejmon Salvator stvarno postoji. Jer on je mnogo više od jednog vamprira, i od jednog čoveka.
Ali, idealan nije - i ja ne znam ko je ikada rekao da je on idealan. Rolling Eyes

Peace. Like a Star @ heaven

242 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 11:15 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Jelena, hvala ♥

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

243 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 11:20 pm

Anette

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Filip wrote:*kao da ujedate * hahah Very Happy
Ja ujedam.

Filip wrote: Klaus jeste uzeo sve na neki nacin ,,, ali to samo ako povrsno gledamo .. A iako je pukao brzo skroz ga opravdavam jumping

Let me get this straight. Misliš da Klaus nije kriv što je Stefan pukao? Imaš neku teoriju zbog čega se Klaus pojavio? Ne razumem te. Prosvetli me, would you?
Dublji smisao iza toga = not found by me.

Filip wrote: Meni je jednostavno sada STefan i celokupna njegova licnost postala interesantnija nego sto je pre bila a to je najbitnije. Very Happy

Ne razumem? Obično Stefan hejteri vole više Stefana sada nego što je bio pre. To znači da ga pre nisi voleo? Pojasni mi brate, pogubih se ja kao aorist među nepismenima...

244 Re: 10. The New Deal on Sat 07 Jan 2012, 11:39 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
-jos gifova xD

http://darolinebitchez.tumblr.com/

245 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 12:04 am

Delena ❥

Someone's New in Your World
Team Daroline wrote:-jos gifova xD

Uff ta scena mi je tako tuzna Sad mislim Klaus izgleda tako...

Uff koliko Damon fanova i Delena to mi se svidja.
bravo bravo bravo

246 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 9:55 am

Angi93

First Bite
First Bite
Meni je zadnja epizoda bila dobra, ali sam ocekivala vise, no kô se previse nada, ima da se razocara... E ovako... Da pocnem sa Delena kiss-em. Od samog pocetka sam znala da ce se desiti nesto izmedju Elene i Damona, ali sam ocekivala da ce to biti, da tako kazem "izdaja" sa Elenine strane, a cak i sa Damonove. Medjutim, kako se razvijao njihov odnos i kako su stigli do ove zadnje scene je nekako prirodni tok dogadjaja i zaista ne krivim ni jednog od njih. I dalje sam za Stelenu i mislim da mi DE nikad nece postati omiljeni par, ali sve je to ispalo prirodnije i lepse nego sto sam ocekivala, tako da ih apsolutno ne mogu ni da hejtujem.

http://rbdandtvd.nstars.org

247 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 11:13 am

<3 Originals <3

Angi93 wrote:Meni je zadnja epizoda bila dobra, ali sam ocekivala vise, no kô se previse nada, ima da se razocara... E ovako... Da pocnem sa Delena kiss-em. Od samog pocetka sam znala da ce se desiti nesto izmedju Elene i Damona, ali sam ocekivala da ce to biti, da tako kazem "izdaja" sa Elenine strane, a cak i sa Damonove. Medjutim, kako se razvijao njihov odnos i kako su stigli do ove zadnje scene je nekako prirodni tok dogadjaja i zaista ne krivim ni jednog od njih. I dalje sam za Stelenu i mislim da mi DE nikad nece postati omiljeni par, ali sve je to ispalo prirodnije i lepse nego sto sam ocekivala, tako da ih apsolutno ne mogu ni da hejtujem.

srce realne Stelena fanove Very Happy

248 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 11:32 am

Delena ❥

I ja takodje ^^koji su iskreni

249 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 3:14 pm

<3 Originals <3

Link 1

Link 2

250 Re: 10. The New Deal on Sun 08 Jan 2012, 4:06 pm

phoenix00

Invited in
Invited in
Dancin' in the rain wrote:
Filip wrote:
phoenix00 wrote: 33444 Elena definitivno nije zaslužila čitav taj hejt.
Niste se dotakle samo jedne stvari - Elena je glupa jer, zaboga, kako ona (prve dve sezone) ne vidi koliko nju Dejmon voli i šta sve radi zbog nje i kako može da izabere odvratnog Stefana a ne savršenog Dejmona??

Ovako prvo niko od njih nije savrsen , drugo kada bacis hate molim te da ga obrazlozis, posto smo rekli da se takve stvari moraju argumentvovati .. Necu vise nista da dodavam posto sam i sebi vise dosadio sa recima " Stefan is hero" ... Very Happy

Prilicno sam sigurna da je Marijin post bio ironija... Very Happy

Bio je ironija, ali vidim šta je dovelo do zabune. Wink
Da hejtujem, obavezno bih to obrazložila, videla sam do čega dovodi neobrazložen hejt lol. he
Sara hvala na "odbrani". he

251 Re: 10. The New Deal Today at 5:50 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 10 of 12]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next