You are not connected. Please login or register

10. The New Deal

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 12]

126 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 12:55 pm

Kol Mikaelsen

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Kad sakupis 50 komentara odes u "download zonu" i skines!!!

127 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:07 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
i ja sam isto mislila da ce jer i rick pocnu da se druze i da ce da budu tipa otac i sin i naj drugovi al elena i njene glupe ideje sve upropastise -.-

128 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:16 pm

Kol Mikaelsen

At Mystic Grills
At Mystic Grills
I Agree xD

129 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:22 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Realno, ja msm da je najbolje što je Jer otišao - koliko god ja njega volela, šesnaetogodišnjak ne treba da živi takvim životom.
To mi se i sviđa u seriji - producenti razmišljaju realno i objektivno, i sve je isplanirano perfektno.
Dejmon me stvarno oduševio dok je kontrolisao Jeremija. Pričao mu je kao rođeni brat. 355

Inače, možda je u onom četvrom kovčegu njihova majke. Klaus mi je misteriozan po tom pitanju.
Mada, mnogo bih volela da je Charolotte.

130 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:23 pm

Issi

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Nikola4FG wrote:Jel ima negde da se pogleda il da se skine ! ! ! !

mozes skinuti sa MegauploadForum.net

ja upravo skidam.. pisem utiske kad pogledam Smile

http://taylorswift-serbia.weebly.com/

131 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:24 pm

Filip

Invited in
Invited in
SalvatoreBrotherS wrote:1. Dzeremi kralj...kako mu je presudio...bzvz sto ide bas sam pomislio kako ce sad Alaric i on da druguju.
2.Delena interesantno cheers
3.Stefan me odusevljava (bratska ljubav).
4.Alaric cool kao i uvek
5.Tyler glupson
6.Niklaus i dalje odusevljava svojim akcentom...

Sve interesantnije i interesantnije moram priznati ;P

Pravi komentar ,, hahah drago mi je da nisam jedini koga je Stefan odusevio ....Prosto covek brine za sve i svakog ... Kada je Elena dosla da trazi da vrati Klausu porodicu prosto me je iznervirala , uvek samo trazi i uvek neko mora da je cuva .. o bozee Very Happy

Viki samo da odgovorim na komentar iz spojlera , posto je tamo zabranjeno komentarisanje , Ja sam rekao da je taj poljubac nevolja zato sto ona prosto ne zna koga voli , uglavnom i Stefana i Dejmona voli i narusice njihov odnos .. Al iskreno da ti kazem boli me briga samo da oce konacno izabrati pa da bar znam na cemu sam Very Happy Very Happy Very Happy

132 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:25 pm

NiKke

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Kraj epizode nadmasio sve do sada! Smile

133 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:30 pm

Kol Mikaelsen

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Filip wrote:
SalvatoreBrotherS wrote:1. Dzeremi kralj...kako mu je presudio...bzvz sto ide bas sam pomislio kako ce sad Alaric i on da druguju.
2.Delena interesantno cheers
3.Stefan me odusevljava (bratska ljubav).
4.Alaric cool kao i uvek
5.Tyler glupson
6.Niklaus i dalje odusevljava svojim akcentom...

Sve interesantnije i interesantnije moram priznati ;P

Kada je Elena dosla da trazi da vrati Klausu porodicu prosto me je iznervirala , uvek samo trazi i uvek neko mora da je cuva .. o bozee Very Happy

Al iskreno da ti kazem boli me briga samo da oce konacno izabrati pa da bar znam na cemu sam Very Happy Very Happy Very Happy

1.U pravu si, Elena postaje smaracica, ali opet je volim
2.Veruj mi nece ona jos... bandh

134 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:32 pm

Delena ❥

Someone's New in Your World
Ova scena sinoc mi jedna od drazi alaj mu lupi pravi samar Very Happy

454 454 454

135 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:48 pm

Filip

Invited in
Invited in
SalvatoreBrotherS wrote:

1.U pravu si, Elena postaje smaracica, ali opet je volim
2.Veruj mi nece ona jos... bandh

Pa ne nego stvarno sta ona oce vise ,, mislim jednostavno navikla je da sve bude po njenom .. Ona ni nije svesna koliko njemu znaci ta osveta .. Samo tako dodje i oce da se svega neko odrekne zbog nje , to je mozda malo grubo receno al ok .. A onaj samar je bio sladak ali stvarno nepravedan Very Happy Very Happy Mada i ja je volim ne bibilo nista isto da nje nema , stvarno je extra ali zna da smori brateee ..isto ko malo dete Very Happy lol! Mada kad pogledas sa druge strane lepo je postupila , nije rekla Klausu gde je Stefan .... Nadam se da ce Bonnie i Stefan uspeti da otovore onaj kovcegg 199

Jao i ja se bojim da nece a ta neizvesnost me ubija u pojam Very Happy Very Happy

136 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:50 pm

Delena ❥

Uff citam vecinu Elena smara, ona je meni baaas draga ^^
Mene vise Bonnie pocinje smarat a i Dzeremi i ako ih volim ali -____-

137 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:50 pm

Rose ♥

Aaaa i meni je ta scena MNOGOOO moćna!
Znači uživala sam dok mu je lupala šamar - to je šta bih i ja uradila.
I kad mu je rekla "You can go to hell" srce mi je stalo.
Paulu odajem sve nagrade i počasti za glumu. FANTASTIČAN JE!

138 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:53 pm

Delena ❥

Jovana i meni istooo i onda naglo izasla ^^
Sada def znam da je ovo POCETAK DELENE <3333
Saamaar nisam dugo bolji vidjela, bolji je sinocni samar nego svi do sada sto je lupila Damonu.

Stef se sada bas ufrajerio xDD Klaus mi je nekako bio sinoc sladaak ^^

139 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:55 pm

Em (:

Moderator
Moderator
JA NEMAM ŠTA DA KAŽEM.
Toliko, toliko bih rekla da na kraju ne znam šta bih.
Samo da kažem da sam shvatila koliko obožavam Elenu još više zbog tog šamara Stefanu i zbog onoga što je rekla Klausu i princeza je i ćao.
I naravno, DE.
Tu ne mogu ništa da komentarišem, stvarno jer ću ponovo početi da plačem (od sreće!) i ja prosto ne mogu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

140 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:57 pm

White Unicorn

Invited in
Invited in
Stefannnnnnnn. placeem
Kako me nervira Elena. O: Kako ne može da ga shvati, a kao voli ga? Rebeka je bila u pravu kada joj je rekla da ga ne poznaje.

141 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 1:58 pm

Delena ❥

Em (: wrote:JA NEMAM ŠTA DA KAŽEM.
Toliko, toliko bih rekla da na kraju ne znam šta bih.
Samo da kažem da sam shvatila koliko obožavam Elenu još više zbog tog šamara Stefanu i zbog onoga što je rekla Klausu i princeza je i ćao.
I naravno, DE.
Tu ne mogu ništa da komentarišem, stvarno jer ću ponovo početi da plačem (od sreće!) i ja prosto ne mogu.
Razuumijem te upotpunostiii uu sveemu ^^

142 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:00 pm

Rose ♥

I da - da volim Elenu, malo je reći!! Very Happy
Srce mi se cepalo kad sam je videla dok je Dejmon kontrolisao Jeremija. :/
Ona je junakinja i oduševljena sam njome.

Već smo komentarisali ranije - Elena voli dobrog Stefana, STefana kog je upoznala, ali TAJ STEFAN je otišao..for good.
U svakom slučaju, nismo mogli da očekujemo da onaj Stefan bude do kraja serije, da zauvek bude dobri Stefan.
Jer Stefan nije samo to...Stefan je MNOGO VIŠE i zato ga i volim. ^^
To "mnogo više", Elena je upoznala tek sad i ne može ga voleti.
Dok Dejmona voli "JUST THE WAY HE IS!" Very Happy

143 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:05 pm

Delena ❥

Just that way Very Happy kakoooo miii seeeeeeee svidja taj nacin na koji gaaa ona voolliii ˇˇ
Mene ta scena ubija aaaaa.

Joj ja kada vidim kod Elene suze ili Damona ubija meee Sad

144 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:07 pm

White Unicorn

Invited in
Invited in
Cinderella ♥ wrote:
Jer Stefan nije samo to...Stefan je MNOGO VIŠE i zato ga i volim. ^^
To "mnogo više", Elena je upoznala tek sad i ne može ga voleti.
Dok Dejmona voli "JUST THE WAY HE IS!" Very Happy

Svima je to jesno u vezi Stefana. Shvatili smo i bez tebe.
Volela bi ona njega takvog da nema Damona. (Nemojte da me shvatite pogrešno, ja volim Damona).

145 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:08 pm

Filip

Invited in
Invited in
Miss_Independent wrote:Stefannnnnnnn. placeem
Kako me nervira Elena. O: Kako ne može da ga shvati, a kao voli ga? Rebeka je bila u pravu kada joj je rekla da ga ne poznaje.

E o tome ja pricam ne poznaje ga ... I dal je stvarno neko pomislio da njega nije briga za Dzeremija , naravno da ga je briga Very Happy Very Happy Meni samo smeta sto ona ne moze da ga shvati samo trazi uslugu za uslugom a ne vraca nista tako da nemam nista da dodam Wink E u tome se ona i Ketrin razlikuju jer bi Ketrin sve savrseno razumela Very Happy Very Happy Very Happy Elena ima stav ali je prilicno isprepadana dok me je Dzeremi iznenadio bas je bio hrabar za razliku od ostalih epika gde je bio zesci smarac Very Happy Very Happy a Klauss joj sve je bolji jedva cekam da vidim njegov susret sa Stefanom lol! lol! lol!

146 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:09 pm

Loud.

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Aaaa, ja sam urlao na kraju epizode, AAUU, AWWW! OMG epka!
Jeremy - svaka čast, šteta što ide. :/
Tyler - sad kao hibrid... :// Ne znam sad, bolje da je kao vukodlak.
Elena je fantastična, šamar Stefanu i "Then you can go to hell" scena je epic.
Stefan - njega u epizodi nisam mogao da smislim!!!! ._.
Alaric - uplašio sam da će da umre. Čovek je za svako poštovanje!
Klaus - Pokazao je koliko voli Rebeku. Jedva čekam da je probude ^^
Damon - Obožavam ga, ophodio se prema Jeremy kao pravi otac. Smile
Delena!!!!! - Poljubac na kraju, preeeelep. Fantastičan ending!!! ♥

147 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:22 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Delena ❥ wrote:Ova scena sinoc mi jedna od drazi alaj mu lupi pravi samar Very Happy

454 454 454

ja mislim da se može reći da je ovo oficijalno prekid Stefana i Elene. Neću lagati da mi nije drago, jer jeste, ali Stefan mi se tako svidjeo u ovoj epizodi ^^
Neke je čini mi se iznervirao jer je onako reagovao na ono Elenino, mene nije shvatam ga.
A Elena - kraljica. Nekad me je nervirala, u 2. sezoni par puta, ali svakim danom je sve više volim. I shvatam njene reakcije na Stefana, mislim da bi i ja vrv reagovala tako i iako mnogi misle da ne bi, 90 % nas bi imalo takve reakcije. Very Happy
I iako mi je žao, stvarno i previše što Jeremy ide, jer sam ga zavolila, i nekako nije ni serija potpuna bez njega. Ali ne krivim Elenu što je to uradila, kad gledamo realno šesnaestogodišnjaci ne trebaju baš tako živjeti. Smile

I pored one zadnje scene koja je nenadmašna, i ostale scene su predobre definitivno. Predivan comeback.

i Meredith, OH GOD, my dreams come true. Voljela bih da bude barem slična Meredith u knjizi. Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

148 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:39 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
FUCKYEAH.
Nisam kao većina ovde, gledala sinoć, već malopre. I, slučajno sam pročitala za poljubac. Ali, to nije promenilo moju reakciju. Kako jebeno savršen poljubac. Damon koga volim više nego ikad. Ta hrabrost i snaga. Obožavam to kod njega- Bolje uradi nešto pa se kaji, nego da ne uradiš pa da se kaješ zbog toga. U svakom slučaju, ja polako kontam da ne gledam seriju isključivo zbog ljubavnog troula, već zbog dva brata koja se pored svih razlika, prepreka i okolnosti vole i rade sve jedan za drugog. Stefan- stvorenje koje ja obožavam, sad zvanično. Ne samo zato što je spasio Damona [iako je od toga sve poteklo] već zbog svega što radi za sve njih. Žrtvuje se iznova i iznova, na najrazličitije načine kako bi spasao one koje voli. I one koje Elena voli. Eh, da je ona znala, nikad ga ne bi udarila. NIKAD. Pih, o Eleni šta da kažem? Ljubav prema Jeremyju i Ricu. Skidam kapu, really. Koliko je snage trebalo da kaže damonu da kompeluje Jera. AAAAAAAAAAA. Htela sam da bacim ekran. Zašto mora jebeno da ode Jeremy? Kako je divan samo bio u ovoj epizodi. Staložen, hrabar-postao je prava, čvrsta ličnost. On nije dete, on je čovek sad. Bilo mi je malo žao kad je napao Tylera. Jer, svi dobro znamo, Tyler ne bi dozvolio da ubiju bilo koga od njih. Bar ne koliko je u njegovoj moći sve to da se spreči. Žao mi je što je tako, ispao bad guy. Mislim, nije on kriv. Klaus je u njemu. Sve što radi i govori, na neki način je zahvaljujući Klausu. [znam da pravdam Klausa iako ne bi trebbalo] Prosto, njemu je Klaus kao otac, na neki način, i oseća se dužnim prema njemu jer mu je podario život. Ric. Pravo da vam kažem, ja već navijam za njega i Meredith. [KONAČNO SU JE UBACILIIIII!] Znam da će većina da me oleši. I ja sam bila Jennin fan, ali prosto, tako je kako je. Jenna neće oživeti i moramo da se pomirimo s tim. A Ric je zaslužio drugu šansu-da nađe nekog koga će voleti bar 10 deo onoga kako je voleo Jennu. Čak mi i Klaus gubi na zlobi. Bolelo me je da mu vidim onu suzu. Bolelo. A, zna da će Rebekah poludeti i tako. Još nije spreman da vidi njen prezir. [niti će ikada biti, al ajde] Joseph&Nina hemija. Haaa. Neka kaže ko šta hoće, to postoji. I to mnogo. To bi bilo to od mene Cerek

“Stefan didn’t screw us over. He screwed us over but he had a good reason. He saved Klaus to save me. And he stole the coffins to get even.”

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

149 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:44 pm

Rose ♥

Iskreno, i ja mislim da bi većina reagovalo kao Elena.
Stvarno ne znam šta je drugo mogla da uradi.
Da govori "Dobro, razumem te." i pusti ga da radi šta hoće, i onako sedi i čeka ga da se vrati?! Bilo bi glupo i neisplativo. :/
Ovako ga tera da oseća, tera ga da se vrati.

Znam da je Stefanu sad najvažnije da se osveti Klausu, ali ne vidim cilj - držaće te kovčege zauvek ili šta?
Kako planira da ubije Klausa?
Znam da je ljut jer mu je Klaus oduzeo sve.
Bilo bi skoz kul da se vrati Dejmonu i Eleni i da svi zajedno krenu na Klausa, tj. da sklope dogovor. xD
U stvari, onda bi bio kraj serije..
Tako da mora biti ovako.
Ako hoćemo da se Stefan vrati, Elena mora da ga natera da pati, da oseća...
Znam da oseća, ali kad je rekao "Tha't not really my problem" aaaa pa osetila sam svu snagu Elenine ruke u mojoj.

U svakom slučaju: STEFAN JESTE HEROJ!

150 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:47 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Znam da oseća, ali kad je rekao "Tha't not really my problem" aaaa pa osetila sam svu snagu Elenine ruke u mojoj.

Da li si mu videla facu? To je rekao samo da je ne bi umešao u sve to. Njega je bolelo više nego nju.
Mrzim kad ljudi napadaju Stefana, kad on radi SVE da spasi Damona i Elenu i sve ljude koje Elena voli.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

151 Re: 10. The New Deal Today at 8:35 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 12]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next