You are not connected. Please login or register

10. The New Deal

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 12]

101 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:04 am

Delena ❥

Someone's New in Your World
Ovo je deef najbolja ep sto je do sada bila, na kraju Delena poljubaaac aaaaa Elena se nije opirala uzvraceeen liiike, liiikeeee ^^
Malo mi je smor Dzeremi, Stef ajde veceras pa i nije tako los bio...Klaus sta znam ja ga nesto ne mrzim, Caroline uopce nije bilo wtf :S
Taylor mi je drazi kao vukodlak nego kao hibrid Smile ugl ocjena za ep od mene 10 Delena :enamorado:

102 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:05 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
sutra cu detaljno da iskomentarisem a sad samo da kazem da SAD MOGU DA UMREM!!!! BUKVALNO sam vristala na kraju epizode 34556 34556 34556

103 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:09 am

|Evanna|

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Nisam gledala prvih 10ak minuta, sutra ću to da pogledam.. Gledaću ovu epizodu još 1000 puta... Mng je dobra Very Happy
Bilo mi je baš žao Džeremija, i baš mi je žao što idee..
Nzm ni šta je više bilo samo jedno znaaam:
OMG! POljubaaaaaaaac!
Savršenooooooo <3 *__*
Ostalog stvarno ni nmg da se setiiim.. Samo je ovo sad bitno (:
I ja sam vrištalaa, a onda nisam mogla ni da dišeeem.. Tako sam srećnaaa Very Happy
Oni suu tako su savršeniiiiiii <3

104 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:10 am

daray

On je nju poljubio
DAMON JE POLJUBIO ELENU, I ONA MU JE FAKTIČKI UZVRATILA POLJUBAC, NIJE SAMO POBJEGLA.

oficijalno sam mrtva, nema me, teško dišem.
O MOJ BOŽE!!!!!!!!!

Jeremy ide, zašto mi to rade. Zašto mi to prokleto rade -.-
I Tyler, pa jesu ga stvarno morali uništiti toliko, do te mjere. Bem ti, neću tako. I nema mi Caroline -.-
Alaric, Bože mislila sam da je mrtav, sve mi je odumrlo u tijelu. Znači sve.

Ja sam odprilike ovakva sada

i eto, sutra malo duži post, još uvijek umirem

http://horizoninblack.tumblr.com

105 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:10 am

maya94

Only Human
Only Human
Najbolja epizoda do sada Very Happy kraj mi se najvise svideo,konacno je pao poljubac 199 isplatilo se cekati i gledati uzivo 44666

http://twitter.com/mayajovanovic

106 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:32 am

Filip

Invited in
Invited in
Delena ❥ wrote:Ovo je deef najbolja ep sto je do sada bila, na kraju Delena poljubaaac aaaaa Elena se nije opirala uzvraceeen liiike, liiikeeee ^^
Malo mi je smor Dzeremi, Stef ajde veceras pa i nije tako los bio...Klaus sta znam ja ga nesto ne mrzim, Caroline uopce nije bilo wtf :S
Taylor mi je drazi kao vukodlak nego kao hibrid Smile ugl ocjena za ep od mene 10 Delena :enamorado:

Slazem se , samo sto je za mene Stef bio odlican .... Sada kad su se sputile tenzije mogu recii da mi je dragoo neka ih.... Samo Elena treba da zna da vise nema nazaddd Very Happy Mada se meni cini da ona ne zna ni koga voli ali sada od Stefana nek se makne Very Happy Very Happy Mogu vam reci da mi je i pao kamen sa srca Very Happy sad nesto malo razmisljam , jeste li kad razmisljali o Stefan Bonnie kombinaciji Very Happy Very Happy Vrlo interesantno kako vestice ne diraju stefana a dejmona diraju ??? i njemu smeta ono sunce a Stefu nee ?? Very Happy Very Happy Very Happy Ukupan utisak 10

107 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:34 am

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Mislim da trenutno nisam pri sebi da bih komentarisala epizodu.
Utisci: rhghgh rhghgh rhghgh rhghgh

JUST KEEP SHARING LOVE! 34556

Nema bolje epizode, nema bolje scene...nema boljih citata.
VOLIM IH!

108 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:35 am

|Evanna|

At Mystic Grills
At Mystic Grills
I meni je fantastičan Stefan bio u ovoj epizodi...
E, Bonnie & Stefan.. Zanimljivo, sviđa mi see Very Happy

Inače nisam očekivala da će Klaus to da uradi Rebeki... A ja se taman obradovala da se ona vraća :/

109 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:38 am

Filip

Invited in
Invited in
Kad je sommm ,, bozee ne treba Stefan da mu vrati porodicu.. Dejmon je ispao posten i priznao je Eleni da ga je Stefan spasio pa tek onda napravio korak sto je posteno sa njegove strane ..... I dalje je ostao vrlo cudan Stefov i Dejmonov odnosss bas nekako cudannnnn Very Happy confused

110 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 2:55 am

Rose ♥

Vi koji niste gledali epizodu, ne gledajte spoiler:

Spoiler:

I jedna od najlepših scena:

BTW; Delena kiss nas je totalno zaslepio.
Sećate se diskusije o tome ko će da ode? xD
Hmm da - Jeremi. :/
Možda je tako najbolje za sve.

111 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 7:32 am

daray

Predivni čovječe ^^

http://horizoninblack.tumblr.com

112 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 7:35 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ova epizoda definitivno obelezava Delenu! Cerek
Sjajna je! Very Happy

Tacno sam znala da ce Jeremy biti kompelovan,ali nisam znala da ce Tyler biti deo toga. Bila sam razocarana time i srecna sto to Caroline nije morala da vidi.Svi smo pretpostavljali da ce Jer napustiti grad i drago mi je zbog toga,jer je tako najbolje za sve.. Smile

Nije mi jasno zasto Alaricov prsten nije radio kako treba.Mozda je stvarno pokvaren,bas kao sto Jer kaze.. he Dr Fell se pojavila samo u jednoj sceni ito nije bilo dovoljno da steknem misljenje o njoj.. Smile

Klaus!!!!!!! *___* Dusica,vec pocinje da mu se prikazuje tzv 'dobra strana'.Kako je samo pustio suzu kad je opet ubio Rebeku.Vidi se da mu je tesko sad kad zna da je on ubio njihovu majku. Sad

Delena!!!!!!Konacno!Koliko smo samo cekali pravi Delena poljubac!Ne mogu da opisem kako se trenutno osecam!!! srce 199 35435 454 34456 ples 355

113 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 8:27 am

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
moj komentar ove epizode ne postoji .. postoji samo komentar poslednje scene !!
ZVANICNO SAM UMRLA
DELENA !

Spoiler:
JULIE IPAK TE VOLIM xD

sto se tice prstena mislim da delimicno nije radio jer je saobracajna nesreca a hibrid je pocinio mozda ima veze sa time ...

114 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 9:01 am

PFCSteva

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Puuu, Elena izdala Stefana Sad ... nije posteno!! Very Happy

115 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 10:41 am

Filip

Invited in
Invited in
EE upravu sii ,,, kako mrzim devojke koje ne znaju sta hoceee ... Sad kad je to uradila nek se makne od Stefana cc ,, ima i drugih koje znaju sta hoce i koje oce da budu sa njim ... Odnosi se na Ketrin Very Happy

116 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 10:50 am

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
Ok, nemojte na Elenu, jer nije izdala Stefana, ona je otišla do njega i tražila pomoć a on je samo otpilio -.-

A sada da se vratim na epizodu...aaa Julie, Kevine, volim vas!!
Delena kiss..aaa joj te zadnje scene su bile najdirljivije (čak i one bez njih xD)
Bonnien san, e sada mene to interesuje..kako uvijek znaju zadržati gledaoce..

I ok opet bih se vraćala na poljubac jer sam još pod dojmom..uglavnom epizoda je preeedobre..čak sam zavolila Klausa..

117 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 11:07 am

Mehurić

Meredith is in the town.
Mojoj sreći nema kraja Very Happy

DELENA

Sve što se izdešavalo u ovoj epizodi pokazuje zašto ih volim i zašto bezuslovno volim Damona.

Alarick Sad htela sam da presvisnem kada ga je udario auto.
Zaslužuje da bude srećan.

Meni smeta što Jeremya šalju van grada,oću da ostane.

Sme mi nešto smrdi da je u 4 kovčegu original Petrova.

118 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 11:14 am

fearless.

Gledala sam skoro svoje komentare za prethodne epizode i svaki put sam rekla da je to jedna od najboljih epizoda. Ali stvarno jesu. Treca sezona mi je definitivno omiljena.
U ovoj epizodi se u stvari nista nije desilo, ali svejedno je savrsena. Cerek
Dakle, evo komentara:
Epizoda je pocela sa Bonnie. Odmah sam pomislila da mi se nece svideti. Very Happy
Onda Elena bezi od onog lika. Znala sam odmah da je neki Klausov.
Damon me je iznenadio jer je pio, nisam ocekivala takvo raspolozenje. Very Happy
Hahahah Jer i Tyler najbolji drugari. A koliko su se mrzeli u 1.sezoni. Very Happy
Nije mi se svidelo kad je Elena rekla Ever since Bonnie broke up with him, he's moody. Nije to zbog nje, vec zbog Anne. he
Delena u Grillu srce Prvo kad pricaju o njegovom ponasanju, a onda kad Damon stane ispred Elene. Cerek
Definitivno previse Bonnie za jednu epizodu. -.-
Nije mi palo na pamet da je Jeremy kompelovan, jer se ponasao slicno kao u 1.sezoni.
Mislim da ce Tyler ipak da razmisli o svemu nakon ovoga. Valjda ce se osloboditi Klausa.
Koliko sam se uplasila kad je auto udario Alarica... Shocked Nisam bila sigurna da li je Rick ili Jer ali sam mislila da je poginuo. Sad
Prvo mi nije bilo jasno sto Jer nema vrbenu, pa sam se iznenadila za Tylera.
Svidja mi se Klausova kuca. Very Happy
Nije mi jasno kako Stefan moze da bude u kuci, a Damon ne. Vestice sad kao neke vampire vole?
Jaaadaaan Damon Crying or Very sad Kako mi ga je bilo zao kad ga je przilo sunce...
Kad je Ricku pozlilo opet sam mislila da ce umreti. Sad I nije mi jasno sta je onaj hibrid uopste hteo od Elene. o.O
Je l' ovo Jer prvi put ubio nekog? Ne znam sto se Elena toliko potresla, pa i ona je to radila.
Zanima me sta su se Damon i Stefan dogovorili?
Odusevljena sam Torrey! Mnogo je bolja kao Meredith nego Melissa. Very Happy Bas je slatka. Smile
Inace, iznenadila sam se kad je rekla svoje ime, mislila sam da ce reci Marry. Znaci ona je definitivno Meredith.
A neeee, hocu Rebekah zivu... Sad Crying or Very sad
Iznenadila me je Elena sto je opet rekla Damonu da kompeluje Jera.
A on ce se vratiti, je l' tako? Nije napustio seriju???
Ubedjena sam da je u 4. sanduku Charlotte! Ko drugi? I bas taj ne moze da se otvori! Sigurno je ona! juhuu
I kraaaaj... Najbolji ikada!
Sad sam shvatila da je isti kao u 1x22. Valjda ovo nije bila Katherine xD
Kad je pomenuo da se oseca krivim nisam mogla da verujem zbog onog spoilera. I onda je sisao sa stepenica i mislila sam da se ipak nista nece desiti. Ali... Savrseno!
Moram da priznam da bih malcice vise volela da je ona njega poljubila, ali nema veze.
I za kraj, Good night Elena. Jadna, uvek je ostavi tako. Very Happy

119 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 11:44 am

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
fin pocetak epizode svi u strahu od Klausa Very Happy
i nije mu trebalo dugo da se pojavi xD bas mi je bila dobra scena u kaficu -kako se onako ludacki kako samo on ume osmehne Eleni ,isto mi je bila super scena kad mu ona predaje Rebeku Smile a dobro bilo je za ocekivati da Klaus bar za sad nece oziveti Rebeku
a fali mi ona bas je likusa
i niko nije umro...uff samo nam ode Dzeremi i nije mi bas zao nesto preterano-on mi je onako pomalo dosadnjikav
jedino u ovoj epki je bio onako bas muskarcina ROFL ROFL kad ubi onog Klausovog hibrida a Elena odmah poce da dramusera ROFL mali brat ovo ono

Tajler me nervira , iako ga na neki nacin razumem jedva cekam da se nekako odupre od tog postovanja prema Klausu

a Alarik kako se bacio da spasi Dzeremija bravo i susret u bolnici sa doktoricom 355 vidim ovde jedan lep novi par 355

poslednja scena - poljubac nije bio los kolko je bio tragican i patetican razgovor pre toga.ti si bratova devojka a moj brat je mene spasio al opet se kajem sto te volim...a opet je poljubi da bi imao za sta da se kaje ROFL

120 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 11:53 am

Rose ♥

Ljudi, vi stvarno mislite da će Elena PORED ONAKVOG DEJMONA čekati Stefana ceo život? xD
No way.
Prvo - ko zna hoće se ikad vratiti.
Drugo - nije budala da nastavi da trpi onakva poniženja od njega.
I pre svega - voli Dejmona, baš takvog kakav jeste! Very Happy

Dakle, da počnem.

1- onaj hibrid koji je jurio Elenu mi je izgledao mnogo opasnije u promo-u. xD
Kad sam gledala epizodu pomislila sam "Reci mi da se on nikad više neće pojaviti" xD Ali, kad se stvorio iza Elene bila sa "Ah, molim te, neka ostane tu što duže!" Glumac je prelep. Very Happy
U svakom slučaju, ništa manje nsam ni očekivala od njega.
ALI, stvarno sam bila ubeđena da će ga Elena pozvati u kuću. -.-
I onda je došao Jeremy! Nisam mogla da verujem šta je uradio - oduševio me.
Tako je...odrastao!
2 - Tyler - nisam mogla da verujem kada je rekao da bi ubio sebe ako bi mu Klaus tražio. Nisam imala pojma da je tolikooo ozbiljno. :/ krivo mi što Caroline nije bila nikako u ovoj epizodi - nedostajala mi je, ali dobro je da nije videla sve to sa Tylerom.
Inače, Tyler voli Caroline - znam da je voli. ^^
3 - Klaus & Damon - šta reći a ne uživati u svakoj njohovoj zajedničkoj sceni?
Volim ih! Very Happy
4 - Elena i Stefan - stvarno se odvratno ponaša prema njoj. -.-
A ona i dalje pokušava da ga spasi. Ali, kad ga je ošamarila i kad mu je rekla "Go to the hell!". Ja bih samo dodala "Find Katherine!" Very Happy
Mislim da je tad shvatila da nikad neće biti isto! I znam da neće. : Very Happy :
5 - Alaric - oduševio me! Čovek je za svako poštovanje.
BTW, ne razumem kako prsten uopšte funkcioniše s obrzirom na to da ovo nije natprirodna smrt - brz obzira što jr hibrid vozio - udario ga je auto. :/
Ali, stvarno sam se uplašila da je mrtav, i onda sam se setila Mary..tj. Meredith! Oduševila sam se kad sam čula da je rekla da se tako zove. Volim Meredith! Very Happy I znam da ona zna mnogo više. Verujem da zna za vampire i za prsten i sve...sto posto! ^^
U svakom slučaju - nadam se da će ostati jer su ona i Ric predivan par. Very Happy
6 - Jeremy van grada - Dejmone volim te! Znači, ponašao se kao neki stariji brat, otac, stric..ne znam. Predivan je bio prema Jeru kad mu je govorio. ^^
7 - Klaus - opet me kupio suzama i onim "sister"! Mmogo voli Rebeku. I jedva čekam da je probudeee.
8 - Kovgezi - NADAM SE DA JE CHARLOTTE U ONOM ČETVRTOOOOM! ^^
9 - DELENA! od prve pa do poslednje njihove scene bili su sve bliže i bliže i bliže! ^^
Prva scena je bila takooo hooot:

Twisted Evil devilish 355
Zatim kad je onako herojski istupio između Klausa i Elene, onaj Klausov pogled. Aaaaah tako savršena scena! 355
U kuhinji, kada joj on prilazi sa leđa i ... umirala sam!
ELENA - kad je Klaus govorio da će ubiti sve koje voli, blah,blah.. Rekao je "Caroline.....Damon." I onda je pogledao ONAKO, i onda je ona reagovala ONAKO!
TAd sam defintivino shvatila da ga voli više nego što je iko od nas zamišljao! Very Happy
Poslednja scena - najlepši završetak ikada!
Prvo Elenino "Ne znam šta bih uradila da nije bilo tebe."
Devojko, da nije bilo njega, ti bi odavno bila dead. Razz
I mislim da ne postoji bolja rečenica u celoj seriji od ove:
"If I'm gonna feel guilty about something, I'm gonna feel guilty about this."
Tako je SAVRŠEN!
Pre svega - zato što joj je rekao da je Stefan spasio njegov život spasavajući Klausa! Zato je Dejmon heroj! 355

Last edited by Cinderella ♥ on Fri 06 Jan 2012, 12:01 pm; edited 1 time in total

121 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 11:58 am

<3 Originals <3

ufff sad kad sam prespavala da pocnem sa sabiranjem utisaka Very Happy

Jeremy me je odusevio u ovoj epizodi....ne mogu da verujem koliko je sazreo kao lik i koliko je drugaciji od onog klinca iz prve sezone....I LOVE HIM xD Kad je odsekao glavu onom hibridu bukvalno mi se vilica zalepila za pod...i slazem se sa ovim sto je Elena uradila. Iako mi se srce slamalo dok sam je gledala kako place dok je Damon "pricao" sa Jeremy-em mslim da je ovako najbolje za njega. Kao sto je i ona rekla on ima samo 16 godina i zaista ne treba da zivi takav zivot i da mu hobi bude ubijanje hibrida :/ Ali uzasno mi je zao sto Elena ostaje i bez njega a i jako ce mi nedostajati Sad( Jedva cekam da se vrati (da znam da jos nije ni otisao ali ja ga vec zelim nazad Razz )

Tyler Sad((( Unistilu su mu lik i sad ce svi da ga zamrze samo zato sto je hibrid :S Ja sam ga volela i kao kretena u prvoj sezoni i volim ga i dalje ali zaista je bio najbolji dok je bio samo vukodlak i ne razumem zasto su to morali da upropaste :/ Valjda ce uspeti nekako da se resi te podredjenosti Klausu Sad

Damon/Stefan scene su mi bile jako dobre i tuca i verbalno prepucavanje i na kraju dogovor...sve! Jednostavno obozavam ih zajedno i oduvek sam volela njihov odnos i zajednicke scene.... i ono Damonovo "Stp saving me" je genijalno haaha srce

Damon/Klaus scene.....opasne po zdravlje!! Manje vise sto ih obojicu toliko volim kao likove ali oni u istom kadru.....definitivno too much hotness aah

Klaus/Elena scene su mi zvanicno u top 3 Very Happy (posle Forwood i Delena) Nina i Joseph jednostavno imaju tu neku hemiju i scene su im fantasticne. Ubedljivo najjaci momenat mi je bio kad joj je cak i Klaus nabio na nos koliko su njena osecanja prema Damonu ocigledna ....i was like "in your face Elena" hahahaha a ocigledno je da je i ona skontala koliko je pogodilo kad je rekao njegovo ime....svakim trenom je sve svesnija jacine svojih osecanja 44666

i stvarno WTF sa Alaric-ovim prstenom o.O Kad ga je Damon ubio u 4ep trebalo mu je duze nego pre da se probudi i onda mu je Damon rekao nesto u fazonu da bi trebao da proveri prsten jer je izgleda poceo da se kvari :S A i sad ga nije izlecio prsten nego Damon tako da me zaista brine :/ Msm znala sam da sad nece umreti posto ga cekaju scene sa Torry, ali brine me za ubuduce Sad(

I za kraj naravno DELENA ^_^ Cela ep. je bila prepuna njihovih predivnih scena 355 Ono kad je Damon stao izmedju Elene i Klausa mi je bilo vise nego predivna scena. A pogledi i tenzija u svakoj njihovoj sceni ubijaju....
za scenu poljupca jednostavno nemam odgovarajuc komentar...odgledala sam je 10 puta i svaki put sam prevristala......savrseno je odradjena i tooooliko nabijena emocijama .....nemam dovoljno jaku rec da je opisem! Cekala sam na ovo 2god. ali na ovakvu scenu je vredelo cekati 34556

i da ........UNDAGGER ELIJAH!!!!!!! sad su stvarno pretetali :// predugo ga nema :S I NEED HIM BACK ASAP!

122 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 12:00 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
mene elena u ovoj epizodi nije iznervirala zbog stefana vec zbog jeremya .. mislim da ona nije rekla damonu da ga posalje van grada on to ne bi ni uradio i jer ne bi otisao ... -.-'

123 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 12:03 pm

Delena ❥

AAAAAA i meni je poljubac naaajboljii deeef Smile
Ni jedan Stelena kiss nemoze ovo nadmasiti 454

124 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 12:47 pm

Kol Mikaelsen

At Mystic Grills
At Mystic Grills
1. Dzeremi kralj...kako mu je presudio...bzvz sto ide bas sam pomislio kako ce sad Alaric i on da druguju.
2.Delena interesantno cheers
3.Stefan me odusevljava (bratska ljubav).
4.Alaric cool kao i uvek
5.Tyler glupson
6.Niklaus i dalje odusevljava svojim akcentom...

Sve interesantnije i interesantnije moram priznati ;P

125 Re: 10. The New Deal on Fri 06 Jan 2012, 12:47 pm

Delena ❥

Neznam za skidanje, ali imas sada online da gledas.

126 Re: 10. The New Deal Today at 3:58 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 12]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next