You are not connected. Please login or register

Klaus & Caroline

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 31 of 34]

751 Re: Klaus & Caroline on Sun 15 Apr 2012, 7:40 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

THIS.

752 Re: Klaus & Caroline on Sun 15 Apr 2012, 8:02 pm

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Princess Of Darkness wrote:
THIS.
IS SPARTAAA!! haha I'm sorry xD..

Nazad na video:
Smejala sam se kroz citav klip ovako 45454

MATT- 'IM WORKING'
TYLER - 'I'M SORRY'
KLAUS- I fancy YOU, I enjoy YOU, I'll take you wherever YOU want, I wanna talk about YOU, that's why I like YOU..
Stvarno, koga biste vi izabrali?! Cerek
U svakom slucaju I would always choose Damon.. mmmm

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

753 Re: Klaus & Caroline on Tue 17 Apr 2012, 9:20 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
“No, I think there’s always hope. I think that Klaus presents something that Caroline is very interested in. She has been keeping those drawings, so there’s a reason for that. It obviously means something to her; it obviously represents something that she’s not quite willing to let go yet.”
— Joseph Morgan “Are hopes for Klaroline over?”
Mikro Cerek. xDD

754 Re: Klaus & Caroline on Wed 18 Apr 2012, 9:07 am

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Princess Of Darkness wrote:
“No, I think there’s always hope. I think that Klaus presents something that Caroline is very interested in. She has been keeping those drawings, so there’s a reason for that. It obviously means something to her; it obviously represents something that she’s not quite willing to let go yet.”
— Joseph Morgan “Are hopes for Klaroline over?”
Mikro Cerek. xDD

rhghgh POOF.. Im gone..

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

755 Re: Klaus & Caroline on Thu 19 Apr 2012, 10:38 pm

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.

756 Re: Klaus & Caroline on Thu 19 Apr 2012, 11:23 pm

Delena ❥

Someone's New in Your World
Nakon DELENE šar koji najvise sipujem su onu bas bi voljela ih vidjet skupa.

757 Re: Klaus & Caroline on Fri 20 Apr 2012, 8:20 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

Hell yeah! 4546
Ali prvo da kazem, ma koliko sam srecna zbog ove scene, isto toliko sam i tuzna. Iako sam za Klaroline, krivo mi je zbog Tylera. Ne zelim da bude ljut ili tuzan. Zelim da bude srecan, jer u poslednje vreme nije mu islo dobro.
Nego, da se vratim na temu. U pocetku sam ila ljuta, jer nema niti jedine Klaroline scene pune 4 epizode, ali ovo me je malo smirilo. I pre toga sam pretpostavljala da je Caroline sacuvala crtez iako je bila za to da ubiju Klausa. Bilo mi je bas cudno sto se ona nije potrudila da sakrije taj crtez, vec ga stavila na vidljivo mesto. I kako joj je bilo, evo da se usudim da kazem: svejedno kad je Tyler pitao za to. I biloo mi je takodje zanimljivo sto nije pocepala ilibacila crtez kad je Tyler ljutito otisao.

758 Re: Klaus & Caroline on Fri 20 Apr 2012, 6:26 pm

Starlight

Moderator
Moderator
jeste zanimljivo to što je zadržala crtež, al ja to ne bi shvatila kao neki veliki znak, kao što je Tyler shvatio. ja sam ubedjena da Caroline voli Tylera. e sad, volela bi da vidimo da ona malo popušta Klausu, al čini mi se da to nećemo još videti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

759 Re: Klaus & Caroline on Mon 23 Apr 2012, 3:28 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

760 Re: Klaus & Caroline on Mon 23 Apr 2012, 8:48 pm

Starlight

Moderator
Moderator
♥ Caroline Forbes ♥ wrote:

jao kakva divna paralela Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

761 Re: Klaus & Caroline on Wed 25 Apr 2012, 9:43 am

Marauder Queen

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Spoiler:

aah rhghgh drool

762 Re: Klaus & Caroline on Wed 25 Apr 2012, 11:10 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Marauder Queen wrote:
Spoiler:

aah rhghgh drool
Ha, ha, znala sam! Tako sam srecna!355 Mikro Cerek. xDD ples rhghgh rhghgh rhghgh rhghgh rhghgh rhghgh rhghgh rhghgh

763 Re: Klaus & Caroline on Wed 25 Apr 2012, 2:22 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Marauder Queen wrote:
Spoiler:

aah rhghgh drool

naježila sam se. jedva čekam Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

764 Re: Klaus & Caroline on Wed 25 Apr 2012, 2:25 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Tako su blizu... srce ce mi puci! Cerek
Anyway, ovo sam nasla na Tumblr-u:

srce

EDIT:
Iako je to bila samo jedna scena, bilo je dovoljno da fangrlisem kao luda. Posle svake njihove scene sve ih vise i vise zelim zajedno, ali s druge strane zelim da sve polako ide i da ih ne pozuruju da ih ne bi pokvarili. ^^

someday he’ll come along, the man i love and he’ll be big and strong, the man i love
and when he comes my way, i’ll do my best to make him stay.

he’ll look at me and smile, i’ll understand and in a little while, he’ll take my hand
and though it seems absurd i know we both won’t say a word.

I’d invite you to come with me,
but we both know you’re not ready to accept my offer.

Caroline will be there…

“Why do you always have to prove you’re the alpha male?” - I don’t have to prove anything, love, I am the alpha male.

Nikad se necu zasititi njihovih scena! Cerek

765 Re: Klaus & Caroline on Fri 27 Apr 2012, 12:19 pm

Delena ❥

‎"One dance. I won't bite."

766 Re: Klaus & Caroline on Fri 27 Apr 2012, 9:53 pm

Starlight

Moderator
Moderator
♥ Caroline Forbes ♥ wrote:Tako su blizu... srce ce mi puci! Cerek
Anyway, ovo sam nasla na Tumblr-u:

srce

EDIT:
Iako je to bila samo jedna scena, bilo je dovoljno da fangrlisem kao luda. Posle svake njihove scene sve ih vise i vise zelim zajedno, ali s druge strane zelim da sve polako ide i da ih ne pozuruju da ih ne bi pokvarili. ^^

someday he’ll come along, the man i love and he’ll be big and strong, the man i love
and when he comes my way, i’ll do my best to make him stay.

he’ll look at me and smile, i’ll understand and in a little while, he’ll take my hand
and though it seems absurd i know we both won’t say a word.

I’d invite you to come with me,
but we both know you’re not ready to accept my offer.

Caroline will be there…

“Why do you always have to prove you’re the alpha male?” - I don’t have to prove anything, love, I am the alpha male.

Nikad se necu zasititi njihovih scena! Cerek

fantastično. scena je bila jebeno savršena i plače mi sae koliko je divna. ON ĆE JE ČEKATI, I KONAČNO VIDIMO PUKOTINE U CAROLININNOM ZIDU. PUSTITE ME DA UMREM.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

767 Re: Klaus & Caroline on Sat 28 Apr 2012, 9:00 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

768 Re: Klaus & Caroline on Sat 28 Apr 2012, 10:06 am

Starlight

Moderator
Moderator
upravo tako. trenutno je činjenica da Caroline želi Tylera i da je on sad pravi za nju, ali gledano na duže staze, to će brzo da se završi. Caroline želi više ona je avanturistička duša, a Klaus upravo to hoće da joj da. i neće je prisiljavati ni na šta, pustiće je da mu ona sama dodje I JEBENO ĆU UMRETI ZBOG TOGA ZATO ŠTO SU TOLIKO SAVRŠENI.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

769 Re: Klaus & Caroline on Sat 28 Apr 2012, 12:00 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Jedina razlika je sto to nece biti za vek ili koju godinu, vec mozda pri kraju cetvrte sezone! srce

770 Re: Klaus & Caroline on Sat 28 Apr 2012, 8:27 pm

daray

što u meni budi nadu da će Klaus ostati, barem tu negdje Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

771 Re: Klaus & Caroline on Thu 03 May 2012, 7:23 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

Mikro Cerek. xDD

772 Re: Klaus & Caroline on Fri 04 May 2012, 9:25 pm

<3 Originals <3

773 Re: Klaus & Caroline on Fri 04 May 2012, 10:09 pm

Starlight

Moderator
Moderator
bukvalno.

toliko su kvalitetan ship da mi se plače. al onda Caroline ima neke neshvatljive poteze i meni se opet plače. i onda ga oni ubiju i ja hoću da umrem.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

774 Re: Klaus & Caroline on Sat 05 May 2012, 7:18 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Meni je ona njihova scena bila presavrsena! U sebi sam vristala od srece dok sam je gledala. Jeste bila kratka, ali efektna. I jeste da oni uopste nisu imali puno scena, ali ljudi priznajte, da je svaka savrsena! Very Happy

Iako je Klaus u privremenoj komi, tacno osecam da cemo u cetvrtoj sezoni gledati Klaroline build-up. Cvrsto sam ubedjena da od njih zele da naprave epic love story (sto naravno i sad jeste, donekle) Zato nam namerno daju scene koja nas obeshrabe ili prestrave (pod time mislim na cinjenicu sto su ''ubili'' Klausa i sto je Caroline napravila ''Free Klaus Life'' zurku). Za dobrestvari vredi cekati, mislim da neki fanovi stvarno preteruju kad govore da je Julie unistila Klaroline. To nije tacno. Klaroline era je tek pocela.

A sto se tice Caroline.. Moze ona radi mene da napravi i hiljadu takvih zurki i da glumata do mile volje, ali ja znam da je iznutra barem malo tuzna! I zar vam nije bilo cudno sto je Bonnie naglasila da je to bila Carolinina ideja i da je sve to ona organizovala? Za mene je to ocigledni trik. Ona zeli da pokaze svojim prijateljima i decku da je nije briga za Klausa. Jer, realno, kad bi ona bila sam tuzna pred njima to bi stvorilo brdo komplikacija. Prvo, prijatelji bi je osudjivali zbog toga. Damon bi verovatno zbijao sale na njen racun, a sto je najvaznije, imala bi problema sa Tylerom. Videli ste kako je reagovao kad je pronasao Klausov crtez. Kakva bi mu tek onda bila reakcija, ako bi video da Caroline tuguje zbog njega? Verovatno bi pomislio da ona gaji neka osecanja prema njemu i da je privlaci i jos 100 nekakvih cuda koja bi dovela do svadje, a i po mogucnosti do raskida. Iako to ne volim da priznajem, Caroline voli Tylera i to je normalno, jer ne moze preko noci to da prodje. I ona zeli da bude s njim i zato mislim da je sasvim normalno sto je organizovala onu zurku. Samo jedva cekam da vidim kako ce se njihov odnos razvijati u cetvrtoj sezoni. Videcete, bice EPIC! 355

A i kako god da okrenemo, nista me ne moze ubediti u suprotno posle ovoga:

Tako da:
EVERYTHING IS KLAROLINE AND NOTHING HURTS!!!

And oni imaju puno toga zajednickog kao npr:

Iako mi se to ne svidja, mislim da nije slucajno.. Wink

775 Re: Klaus & Caroline on Sat 05 May 2012, 11:02 am

Starlight

Moderator
Moderator
nadam se da Julie misli isto kao ti xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

776 Re: Klaus & Caroline Today at 5:48 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 31 of 34]

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next