You are not connected. Please login or register

09. Homecoming

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

26 Re: 09. Homecoming on Fri 11 Nov 2011, 2:37 pm

Starlight

Moderator
Moderator
odlična epizoda. prvih 25 minuta su bili izuzetno dosadni, a poslednjih 15 najbolje što je ova serija ikada prikazala. ne mogu da se oporavim uopšte.

početak epizode me je malo zbunio. osećala sam se kao da sam propustila recimo 3 epizode. otkud sad da je Stefan TOLIKO spreman za saradnju? ok, Damon ga je delimično pridobio prošle nedelje, ali nije baš sve prošlo tako glatko.

Claire je postala jedan od nosilaca serije. u svakoj sceni pleni i nadam se da će ostati još dugo. a Rebeku definitivno volim i ne verujem da ću više menjati mišljenje.

momenat zbližavanja izmedju Rebeke i Elene je predivan. zaista bi volela da postanu drugarice. nema razloga da ne budu, slične su, mogu jedna drugoj mnogo da pomognu. samo sam jako ispizdela na Elenu kada je zabola kolac u rebeku i to još sa ledja, mada to jeste bila prava odluka. da je Rebeka pomogla do kraja mrzela bi sebe za to do kraja života, a da se vratila Klausu u nekom ključnom trenutku, možda bi umro neko bitniji.

"Do you trust me?" "Yes." - toliko je zvučala prirodno i normalno. Delena više ne napreduje iz epizode u epizodu, već sad i iz scene u scenu. 355

koliko je Caroline slatka Cerek kako se samo nervirala oko onog plesa i žurke, toliko mi je bila simpatična Very Happy

Nina je premašila samu sebe. Katherine/Elena se malo čudno ponašala, ali ja sam to pripisala nervozi, nisam ništa ukapirala. ALI MOJA DUŠA JE ŽIVA I ZDRAVA I DOŠLA JE DA POMOGNE BRAĆI BECAUSE SHE'S SUCH A BAMF AND SO FIERCE Cerek Caroline je bila malo ljubomorna na Matta i rebeku, videlo se to xD to mi se dopalo ^^ kapiram zašto ništa nisu rekli Caroline, ali mogli su da joj daju šansu. ne bi ona ništa rekla Tyleru kad bi znala ozbiljnost situacije. doduše, nije im ni trebala, al svejedno.

možda sam jedina, ali Mikael na mene apsolutno nije ostavio nikakav utisak. za jednog originalnog ćaleta previše mi je bledunjav. mada verovatno je to zato što je tu bio jako kratko. nije mi se dopala bahatost hranjenja nad Stefanom kad je prosto mogao da mu slomi vrat. možda nisma neki fan Stefana, ali to ne znači da želim da gledam torture nad njim i posebno ne da Damon to mora gleda. takodje, Mikael je jako zao prema Klausu. njega apsolutno krivim za Klausovu nemogućnost da veruje drugima i stvori normalan kontakt sa drugim ljudima.

potpuno sam na Tylerovoj strani. on se dečko bori sa novonastalom situacijom kako zna i ume i niko nema prava da mu išta zamera. nije on kriv za ono što mu se dešava. svestan je svega i trudi se da ne povredi one do kojih mu je stalo. možda nije na pravi način odvukao Caroline sa zabave, al šta je drugo mogao da uradi? iako je sad vezan za Klausa, njemu je Caroline I DALJE na prvom mestu i to bi Caroline morala da ume da ceni. ako ne ume, onda ga ne zaslužuje.

sledi suočavanje Miakela i Klausa. to je ubedljivo najbolja scena serije ikada. Joseph me je po običaju oduvao. ta mešavina mržnje, očaja i straha u njegovim očima dok ga je Mikael izazivao me je potpuno razoružala. ON MORA DA DOBIJE OSKARA JEDNOG DANA KAKO ZNA I UME. Mikael svašta rekao Klausu i svako bi poludeo i posleao sve u om nakon njegovih reči, ali ne i Klaus. on je samo stajao, očigledno poludeo, ali držao se do kraja. da, trenutno jeste sam, ali nadam se da će on i Rebekah izgladiti odnose na kraju. kad sam videla Klausove suze, bila sam gotova. totalno psihički gotova. zaista sam se uplašila kada je Damon zabo kolac u Klausa. mislila sam da će ga ubiti. fala bogu, sve se dobro završilo. na kraju je Klaus dobršio Mikaela. i neka je, taj bi stvarao previše problema svima.

Klausu je zaista stalo do Stefana samo nikad nije umeo da se izrazi na pravi način i zbog toga mi je mnogo žao. volela bi da je Stefan tad samo ostao sa Klausom. Klausu je toliko potreban neko kome je zaista stalo do njega, osim Rebeke.

kapiram da je Caroline ljuta i da se jako teško nosi sa promenama, ali Tyler je još uvek Tyler. trebala je da mu oprosti. ne mogu da verujem da su ih tako rano rastavili.

Delena scena je jedna od njihovih najboljih u celoj seriji. Elena koja ne uzmiče pred Damonovim besom i nema ni zrno straha, hvata za glavu, polaže ruke na njegove obraze, umiruje ga. otvoreno kaže da pušta Stefana. ona i Damon će se držati zajedno uprkos svemu. nije bitno više dal će oni biti par ili ne, šta god da se desi, uvek će biti tu jedno za drugo, jer je to dublja povezanost od obične zaljubljenosti, to je prava pravcata ljubav kada je samo ta osoba važna i niko više. čak i ako ne budu endgame, na neki način će biti zajedno. "Take care of yourself, Katherine." - tako mi je drago što su nakon svega Damon i Katherine uspeli da stvore neku vrstu prijateljstva i što im je još uvek stalo jedno do drugoga. to je tako dirljivo i lepo.

Katherine je izmedju ostalog pokušala da spase Damona Cerek
da, ona će uvek odabrati Stefana i on će uvek biti bitniji, ali pokušaće da spase Damona kad god to može pa makar to značilo da će rizikovati život. i ona voli stravstveno i bez granica, iako to sebi ne priznaje i ne daje da se to često prikaže Cerek Katherine i dalje poznaje Stefana isuviše dobro, to se sad vidi. možda ga zna i bolje od Elene. "Care, Stefan. Care enough to save Damon's life." - ona će biti jedna od ključnih faktora za povratak starog Stefana. ne bitan kao Damon, ali svakako bitniji od Elene. Stefan se polako otvara Katherine i to je divno Cerek nakon onakvih scena prosto ne mogu da poverujem da Steferine neće biti endgame.

Stefan je uzeo kovčege, da li to znači da se Elijah vraća ? Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

27 Re: 09. Homecoming on Fri 11 Nov 2011, 3:58 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
JA NE MOGU DA KOMENTARISEM.
NISAM ZIVA PROSTO.
TOLIKO TOGA. KOMENATRISACU SUTRA, ZA NEDELJU ILI ZA MESEC DANA.

NAJBOLJA FUCKIN EPIZODA UBEDLJIVO. *_*

28 Re: 09. Homecoming on Fri 11 Nov 2011, 5:19 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
OMG kolko je bilo ... aaaa vristala sam ... ne bih sada komentarisala jer bih pola stvari propustila eli epizoda je najbolja nad najboljim !!!

DELENA ... kako eleni bezi pogled ka damonovim usnama .. !! aaaaaaaaaaa

29 Re: 09. Homecoming on Fri 11 Nov 2011, 11:44 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
definitivno najbolja epizoda do sad... ja sam jos uvijek bez komentara Smile

https://twitter.com/#!/

30 Re: 09. Homecoming on Sat 12 Nov 2011, 8:55 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Bolje ne moze biti!Napetost me je bukvalno ubijala! Smile

31 Re: 09. Homecoming on Sat 12 Nov 2011, 9:59 am

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
!~ Damon is mine ~! wrote:OMG kolko je bilo ... aaaa vristala sam ... ne bih sada komentarisala jer bih pola stvari propustila eli epizoda je najbolja nad najboljim !!!

DELENA ... kako eleni bezi pogled ka damonovim usnama .. !! aaaaaaaaaaa
slažem se....
Katherine i Stefan ♥
Delena ♥

sve sam likove duplo zavolila u ovoj epizodi

Najbolja epizoda!!!

32 Re: 09. Homecoming on Sat 12 Nov 2011, 3:38 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
ahah i ja isto .. sve su mi postali jos drazi .. pogotovu klaus ... ^^

33 Re: 09. Homecoming on Sat 12 Nov 2011, 3:40 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
A kako i ne bi?Trenutak kad su mu se suze slivale niz lice - neprocenjiv! Very Happy

34 Re: 09. Homecoming on Sat 12 Nov 2011, 9:45 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
daa taj trenutak aa sto je najace tad su i meni krenule .. xPP kad sam ga gledala onako a oci mu sijaju xD

35 Re: 09. Homecoming on Sun 13 Nov 2011, 10:59 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Savrsena epizoda. SAVRSENA. Stvarno nemam reci za trecu sezonu. *_* Ne prestaju da me odusevljavaju.

Elena & Rebekah .. savrsena scena. <3 Tako mi je bilo zao kad ju je Elena probola i toliko sam bila zapanjena u tom trenutku, ali sam opet razumela Elenu. Ne krivim je, ali mi je bilo jako zao Rebeke.

Na zurci se tacno videlo da je ono Katherine, a ne Elena. I Katica je ucestvovala u svemu. :') I ZIVA JE. :')

Klaus i Mikael .. OMG. Toliko sam plakala.
Klaus .. <3 Od ove epizode ga zvanicno volim. Plakao je. :O Koliko ga Mikael ponizava i koliko je bezobrazan .. Kako moze? I to nije zbog toga sto je vampir ili zbog toga sto mu u stvari nije sin .. i dok nije bio vampir i dok je mislio da mu je on sin bio je skot. Tako mi je drago sto je mrtav. Anyway, u svakoj epizodi me unisti to koliko Klausu ne zeli da bude ostavljen i koliko ne zeli da bude sam ali kada je oslobodio Stefana jer je mislio da mu je ovaj pomogao jer mu je prijatelj ja sam crkla. Doslovno. Mislila sam da nikad necu zavoleti Klausa, ali eto .. xD

Cyler .. HVALA BOGU VISE. Ne mogu da gledam kako ih unistavaju. Ne mogu. Toliko sam ih volela, toliko su divno poceli celu tu pricu i uspeli su da je upropaste i to mnogo. I naravno da sam na Tylerovoj strani. Caroline me je jako razocarala. Nije on birao da bude hibrid, God. -.- Da, on ceni, slusa i postuje Klausa sad, ali je opet uradio sve da bi nju izvukao sa one zurke i da bi je spasio. I normalno da ce njegovo ponasanje prema Klausu biti drugacije sada kada je hibrid. Klaus mu je samo pomogao i nista vise. Ne mora vise da se pretvara i da prolazi kroz onaj bol kroz koji je prolazio ranije. Normalno da ce ga ceniti zbog toga. I stvarno mi je jako glupo sto Caroline to ne razume i sto nije tu za njega. I Stefan je bio tu za nju, zar ne? I sama zna koliko ju je povredilo kada ju je otac odbacio zbog toga sto je postala vampir. Pff, cela prica Cyler je postala jako losa.

Katherine. <3 Stefarine.
Ono sto je bitno je da je on napustio sve i krenuo sa Katicom. :') I ona .. ona je uradila sve samo da Stefan ne bude nesrecan. Iako bezi od Klausa 500 godina, spremna je da bezi jos toliko zbog Stefana. Ja sam za Stefarine sto posto uvek bila, a sada sam jos vise.

"Come on, Katherine. You don't care about anybody, but yourself. You never have."

"You and I both know that isn't true. I loved you. I loved Damon, too. Humanity is vampire's greatest weakness. No matter how easy it its to turn it off it just keeps trying to fight its way back in. Sometimes I let it."

I kako ga je pogledala. *___* Obozavam ih i zelim ih zajedno. <3

I za kraj .. DELENA.
Ona je stavila svoje ruke na njegove obraze. OMG. <3 I pristala je da pusti Stefana. ONA je rekla da ce ga pustiti. Ne Damon, ONA. Za mene je ovo izjava ljubavi, na neki cudan jako cudan nacin. Ona je je rekla da ce da pusti Stefana i rekla je to Damonu. :') Po meni je ovo najbitniji Delena momenat do sada. Onaj prelomni momenat.

"We'll survive this. We always survive."

I njegov pogled .. VOLIM IH. <3

I kada ju je na pocetku epizode pitao "Do you trust me?" Odgovorila je tako brzo "Yes" pre nego sto sam i cula pitanje. To je nesto sto se podrazumeva kod nje. Toliko su napredovali, omg. Ja ne znam. Ja nemam reci. :')

I kako je pogledala kada je pricao sa Katherine .. haha. xD

I na kraju, Stefan iako je slobodan ne zeli da se vrati. To me je bas iznenadilo. Ocekivala sam da odmah otrci kod Elene. Konacno cemo da vidimo Stefana koji ima izbor, koji je bez kontrole. Koji moze da bira da li ce da bude ripper ili da ukljuci emocije. Jedva cekam da vidim sta ce biti dalje sa njim, i sa njim i Klausom i Klausovom porodicom. *_* Odlican cliffhanger. Ne mogu docekati januaar.

36 Re: 09. Homecoming on Mon 14 Nov 2011, 2:21 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Klaus i Mikael .. OMG. Toliko sam plakala.
Klaus .. <3 Od ove epizode ga zvanicno volim. Plakao je. :O Koliko ga Mikael ponizava i koliko je bezobrazan .. Kako moze? I to nije zbog toga sto je vampir ili zbog toga sto mu u stvari nije sin .. i dok nije bio vampir i dok je mislio da mu je on sin bio je skot. Tako mi je drago sto je mrtav. Anyway, u svakoj epizodi me unisti to koliko Klausu ne zeli da bude ostavljen i koliko ne zeli da bude sam ali kada je oslobodio Stefana jer je mislio da mu je ovaj pomogao jer mu je prijatelj ja sam crkla. Doslovno. Mislila sam da nikad necu zavoleti Klausa, ali eto .. xD
Klanja Se Uzela si mi reci iz usta! he

37 Re: 09. Homecoming on Wed 16 Nov 2011, 9:50 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Nisam u stanju da detaljno prokomentarisem epizodu jer je prokleto dobra i ima tolko toga da bih mogla da pisem do sutra.....odusevljena sam kompletnom epizodom,radnjom,likovima.....

btw drago mi je da vidim da se Klaus fandom i dalje siri xD srce K srce

38 Re: 09. Homecoming on Wed 16 Nov 2011, 11:36 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
I meni!Njegov dolazak u seriju je promenio sve! Very Happy srce

39 Re: 09. Homecoming on Wed 16 Nov 2011, 5:12 pm

Stonehenge

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
BringElijahBack wrote:Savrsena epizoda. SAVRSENA. Stvarno nemam reci za trecu sezonu. *_* Ne prestaju da me odusevljavaju.

Same here Very Happy
Znaci ti kad napises roman, kazes sve 34456
Svaka cast Katherine kako je sve dovela do kraja. Kako ih je obojicu na neki nacin spasila i na kraju njih dvoje u kolima, ajoj.
A ona poslednja scena kad Stefan i Klaus pricaju na telefon, ja sam se smejala xD ne znam zasto xD
Klaus: "I`ll kill you and everyone you ever met."
Stefan: "You do that and you`ll never see your family again. I wander Klaus, for someone who has always been one step ahead for a thousand years. Were you prepared for this? xDDD
Komentar: HA! xD
A sad cekanje do januara. aaaaaaa

http://siriusasnose.tumblr.com

40 Re: 09. Homecoming on Fri 18 Nov 2011, 7:19 pm

**Miss Salvatore**

Aaaaaaa, ova epizoda je vrh vrhova ! Kako ja obožavam ovu seriju...
Svaka epizoda sve bolja i bolja :')
Uglavnom, ne znam odakle da počnem.
Ali evo... Rebekah i Elena <3 Savršena scena *__*
Kad ju je Elena onako probola :'( Shvaćam zašto je to učinila, ali mi je žao Rebeke.
Sad Iz epizode u epizodu mi je bila sve draža i draža =)
Mikael, taj odvratni lik napokon otegnuo papke. -.-''
Klaus - šta reći, serija bi bila nula da njega nema. Scena kad je zaplakao :'(
OMG. Meni su suze došle na oči. Naprosto ga obožavam ! <3 I drago mi je što je ubio Mikaela. On mu je i usrao život.
Katherine <33 - Bila sam sto posto uvjerena da ono nije bila Elena.
Koliko već gledam seriju, mogu da zaključim da je to zapravo Katherine.
Stefan, Stefan i uvijek Stefan. Da, spasila je Damonov život i vjerujem da joj je na neki način stalo do njega, zapravo, to se vidi, ali ipak joj je Stefan na prvom mjestu.
Uff, nemojte mi samo Forwood zasrat, ko Boga vas molim !
Evil or Very Mad
Oni su mi uz Delenu najdraži par. Ali ja vjerujem da će se oni pomiriti.
Njihova ljubav je jača od svega <3 :')
DELENA
Ah, šta više reći. Iz epizode u epizodu su sve zaljubljeniji jedno u drugo.
Kad ga je ona onako primila za obraz i rekla da će pustiti Stefana.
OMG o.O Kako su se samo gledali *______* Ipak mi je drago da se nisu poljubili, nekako je ovako napetije. Elena sve više i više shvaća da se ne može boriti protiv svojih osjećaja prema Damonu. Može ona to kriti koliko god hoće, ali vidi se na njezinom licu da jedva čeka da ga poljubi Ne znam više šta da kažem, osim da je epizoda rasturila i da sam toliko ljuta što moramo čekati dva mjeseca do nove epizode ! -.-'' Ali, tko čeka, taj i dočeka. Držat ću se toga (:

41 Re: 09. Homecoming on Tue 22 Nov 2011, 9:59 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Evo već dvije sedmice pokušavam da se nakanim da napišem neki komentar, ali ja stvarno ne znam šta da kažem o ovoj epizodi .. da li je nevjerovatno glupa ili prosto previše genijalna. ROFL Ne znam.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

42 Re: 09. Homecoming on Tue 22 Nov 2011, 10:06 pm

Starlight

Moderator
Moderator
slobodno reci oba xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

43 Re: 09. Homecoming on Wed 23 Nov 2011, 12:43 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Slazem se.Mada razumljivo je da nas TVD epizode ostavljaju bez teksta.. Wink Razz

44 Re: 09. Homecoming on Mon 05 Dec 2011, 8:01 pm

snowflake.

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Genijalna epizoda. Sve su fenomenalno odradili.

Prvih 20ak minuta su bili dosadni, ali zatim je bilo izvanredno.

Rebekah je fantastična! Ona scena sa njom i Michaelom me je tako dirnula. "But Nik was not born a killer. None of us were. You did this to us when you turned us into vampires. You destroyed our family. Not him." Ah, taj citat me je toliko dirnuo, da to nije moguće.
Bila je prelepa u onoj crvenoj haljini. Žao mi je što ju je Elena probola kolcem ):

Nekad stvarno pomislim da Elenu i Katherine glumi totalno drugi glumac. Nina je predobra glumica, kao da skroz druge glumice igraju.

Tyler me podseća na Tylera iz početka prve sezone koji me je jako nervirao i sad me je ponovo počeo nervirati. ._.

Delena scene su odlične, ma kakve god bile!
"Do you trust me?" to mi je bilo odlično.
"Hey, listen to me. We'll survive this. We always survive. Trust me." Kako mi je divno kad smiruju jedan drugog ♥ I kada je Elena rekla da će pustiti Stefana, predivno.

Proslava u kući Lockwoodovih, ha! Šta sve Klaus neće smisliti. Klaus je sam po sebi predivan. Tako mi ga je bilo žao kroz celu epizodu, dušica predivna. I još Klefan bromance uništena. Ne, nije fer! Hoću je nazaad, odmah! Nadam se svim srcem da će je ponovo biti, jer ne verujem da će Klaus pustiti Stefana, osobu s kojom je proveo svo to vreme. Drago mi je što ga nisu ubili. Bilo bi glupo da se to desilo. Bolje je što je to bio Michael, a ne Klaus. Za Klausa sam preplakala ovu epizodu mnogo.

I Forwood destroyed. NO!

Samo, ne sviđa mi se jer ima, po mom mišljenju, premalo Damona.

Sada nam samo preostaje da čekamo do 5. januara.

45 Re: 09. Homecoming on Sat 31 Dec 2011, 3:32 pm

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
najbolja epizoda iz trece sezone do sad
mestralno uradjeno
svi su bili stvarno za 10 ! i kao likovi i glumci sto su to tako docarali

respect za Stefana i nek posle neko kaze da ne voli svog brata Rolling Eyes
obozavam kombinaciju Ket i Stefana 355
a i Ket i Dejmon su bili zanimljivi isto tako i Elena i Dejmon,svi su imali dobre scene

od Ket kao naj scenu bi izdvojila BUM Laughing

ode mi Forwood,mada se i ne brinem..vratice se oni kad tad

46 Re: 09. Homecoming on Sat 31 Dec 2011, 8:02 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Najbolja dosad i nesto mi govori da ce biti jos boljih.. Very Happy

47 Re: 09. Homecoming on Sat 31 Dec 2011, 8:39 pm

Rose ♥

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
Prosto obožavam ovu epizodu, POGOTOVO kraj!
Delena i Steferine! 355

Sve ste isprokomentarisali, ali izdvajam omiljene citate:

Stefan: "I’m one hundred and sixty two years old and I’m going to a homecoming dance. I need better ties."
Elena: "You could not go."

Damon: "In the back. Harsh."
Elena: "It had to be done. Rebekah was never going to be completely on our side."
Damon: "Hey, I'm not judging you. It's very...Katherine of you."
Elena: "Not the way to make me feel better about myself, Damon."
Damon: "It was a compliment...sort of."

Elena: "Do you trust him..Michael?"
Damon: "Nope."
Elena: "What about Stefan?"
Damon: "Nope. Not as long as he is under Klauses control."
Elena: "Then we need a better plan."
Damon: "I know what to do. But you're just not gonna like it."
Elena: "Why not?"
Damon: "Because when it all goes down, I don't want you to have any part of it."
Elena: "What does that mean?"
Damon: "Do you trust me?"
Elena: "Yes!"
Damon: "Then you have nothing to worry about."

xx: "Invited only....vampire!"
Damon: "“Here's my RSVP.....hybrid."

OMILJENI:
Elena: "damon, hey..Hey, listen to me. We'll survive this. We always survive. Trust me."
Damon: "We're never getting Stefan back. You know that, don't you?"
Elena: "Then we'll let him go. Okay? We'll have to let him go."
355 355 355

I, naravno, moji divni Steferine ^^
Stefan: "Come on, Katherine, you don't care about anybody but yourself, you never have."
Katherine: "You and I both know that that is not true. I loved you. I loved Damon, too. Humanity is a vampire's greatest weakness. No matter how easy it is to turn it off, it keeps trying to fight its way back in. Sometimes I let it." 355

48 Re: 09. Homecoming on Mon 02 Jan 2012, 1:39 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
NAJBOLJA EPZODA OD POČETKA SERIJE... DEFINITIVNO...

Uh ! Very Happy

Drago mi je što smo opet vidjeli trio Damon - Elena - Stefan, ali još draže mi je to što je Damon sada bio onaj kome Elena vjeruje ! Ne Stefan, kao prije, nego Damon !!! srce
I Delena scena na kraju epizode, aaa ! Smile... baš sam ubijeđena da je onaj spoiler u vezi njih tačan ! Very Happy

Rebekah Sad... Iako shvatam Elenu i Damona, nisu morali baš to da urade ! Sad

Forwood - Zašto Caroline ne shvata Tyler-a ?! Pa i ona je bila u istoj situaciji... Ona mora da ga shvati ! Moraju da vrate Forwood, obavezno !

Klaus - Michael... kakva scenaaa ! Sad... Posebno kada je Michael shvatio da je ono Katherine, a ne Elena... Very Happy... kakvu je facu složio... 45454

AAAAAAAAAAAA, KATHERINE Kako mi je drago što se vratila !!! I što je spasila Stefana... i Damona... Jaooo... Smile... I na kraju Statherine scenaaa... 355
Samo se nadam da Katherine sada neće otići, kao što je rekla... Nadam se da će ostati uz Stefana... Neutral

Još 4 dana ! Smile... Jedva čekam... Smile I nadam se da će Stefan brzo otvoriti one sanduke i osloboditi Originalne... Smile Elijah... srce Very Happy

https://twitter.com/#!/

49 Re: 09. Homecoming on Mon 02 Jan 2012, 5:34 pm

Filip

Invited in
Invited in
Ostace sigurno uz Stefana.. Da i meni je ovo najbolja epizoda , a posebno mi je drago sto je Stefan probudio ljudsku stranu .. Ja sam za Stelenu al i Katrin i Stefan su takodje super kombinacija lol!

50 Re: 09. Homecoming on Mon 02 Jan 2012, 6:09 pm

fearless.

Jedno pitanje. Sad gledam opet epizodu i nije mi jasno zasto je Elena na pocetku ubila Mikaela. Rekla je da im treba dokaz da je mrtav, ali zasto ga je onda probudila pre nego sto je Klaus dosao? o.O

51 Re: 09. Homecoming Today at 4:02 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next