You are not connected. Please login or register

08. Ordinary People

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 4]

51 Re: 08. Ordinary People on Sat 05 Nov 2011, 1:23 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
Wwinner wrote:
Pretty Little Liar wrote:
Lady Autumn wrote:Jer nigdje se ne pominje da želi ubije Beku ili Elijaha, just Klaus.
Da, ali zar on ne ubija i ostale vampire? On je vampire hunter, ne Klaus hunter. Very Happy Cak se ni ne hrani ljudima, vec vampirima.

Ali, ja msm da on oće da ubije Klausa upravo zato što je on Beki utuvio u glavu da je Mikael ubio njihovu majku. Oduzeo mu je ćerku, God.

To i ja mislim, samo me zanima sta je sa ostalim vampirima.

52 Re: 08. Ordinary People on Sat 05 Nov 2011, 3:36 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Wwinner wrote:
Lady Autumn wrote:Jer nigdje se ne pominje da želi ubije Beku ili Elijaha, just Klaus.
Da, ali zar on ne ubija i ostale vampire? On je vampire hunter, ne Klaus hunter. Very Happy Cak se ni ne hrani ljudima, vec vampirima.

Ali, ja msm da on oće da ubije Klausa upravo zato što je on Beki utuvio u glavu da je Mikael ubio njihovu majku. Oduzeo mu je ćerku, God.

Um,ja sam samo pričala o djeci,tj.njih 3.xD
Za ovo ostalo ćemo morati da čujemo i njegovu priči, tj. more flashback scenes! Cerek
Mada,ako je njihova ideja bila da stvore vampire,nelogično je to da ih žele ubijati. But they do. Nah, upravo to i rade,da bi se svi pitali zašto je to tako.:S

A da...Henry. Možda ima i oko toga nešto. Jer su se on i Nik iskrali, pa je Henry nastradao. Možda krive Nika i za to.

3x08 Ordinary people…^^

Fisrt Damon with his: booh! It was...

Then all the names of the original family…

Damon and Elena “fighting”

Elijah is back!!!

And Elijah and Klaus fighting…

But then dady original apears and screw all!! And try to kill Klaus…excuse me but..

Stefan and Damon going out together….

All the original family story…

Rebekah crying like a little girl..

Mikael almost pulling out Damon’s heart…

And the end…totally Delena…

http://www.newmoon-balkan.com/forum

53 Re: 08. Ordinary People on Sat 05 Nov 2011, 7:09 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ja mislim da Mikael juri Klausa jer je ubio Esther i jer je okrenuo preostalu decu protiv njega. a ubija ostale vampire jer se hrani njima. kranje jednostavno objašnjenje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

54 Re: 08. Ordinary People on Sat 05 Nov 2011, 9:36 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Lady Autumn wrote:
Wwinner wrote:

Um,ja sam samo pričala o djeci,tj.njih 3.xD
Za ovo ostalo ćemo morati da čujemo i njegovu priči, tj. more flashback scenes! Cerek
Mada,ako je njihova ideja bila da stvore vampire,nelogično je to da ih žele ubijati. But they do. Nah, upravo to i rade,da bi se svi pitali zašto je to tako.:S

A da...Henry. Možda ima i oko toga nešto. Jer su se on i Nik iskrali, pa je Henry nastradao. Možda krive Nika i za to.

3x08 Ordinary people…^^

Fisrt Damon with his: booh! It was...

Then all the names of the original family…

Damon and Elena “fighting”

Elijah is back!!!

And Elijah and Klaus fighting…

But then dady original apears and screw all!! And try to kill Klaus…excuse me but..

Stefan and Damon going out together….

All the original family story…

Rebekah crying like a little girl..

Mikael almost pulling out Damon’s heart…

And the end…totally Delena…

Well said! Klanja Se

55 Re: 08. Ordinary People on Sun 06 Nov 2011, 10:24 am

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Kaya wrote:
I ako je Esther original witch, zasto je poslala Vicki da ubije Elenu?
Zar ona nije htela samo da zastiti Klausa od Mikaela, zasto joj sada smetaju hibridi?

e ovo si sjajno primetila. to se i ja sad baš pitam. šta Esther uopšte hoće?

Ona definitivno neće da Klaus uspije u stvaranju hibrida.
I sam je to rekao, kad su on i Beka pričali.

56 Re: 08. Ordinary People on Sun 06 Nov 2011, 10:49 am

♥_Vampire_in_love_♥

Ooo fakat mi se sve pomiješalo..sve u svemu the best epizoda
Počinje i završava s Delenom *________________*

Klauuuuuuus ♥♥♥
Flashbackovi, jao kako mi je bilo sve ono tužno Sad
Zar je Stefan baš morao čekati zadnju sekundu da spasi Damona???? (msm znam da je kompelovan, ali ...)
Nemogu više ništa pisati još sam pod dojmom Smile

Btw..ne kontam više ništa oko o.witch i Mikaela

57 Re: 08. Ordinary People on Sun 06 Nov 2011, 11:07 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Lady Autumn wrote:
Kaya wrote:
I ako je Esther original witch, zasto je poslala Vicki da ubije Elenu?
Zar ona nije htela samo da zastiti Klausa od Mikaela, zasto joj sada smetaju hibridi?

e ovo si sjajno primetila. to se i ja sad baš pitam. šta Esther uopšte hoće?

Ona definitivno neće da Klaus uspije u stvaranju hibrida.
I sam je to rekao, kad su on i Beka pričali.

Balance of nature and crap.. -.-

58 Re: 08. Ordinary People on Sun 06 Nov 2011, 6:33 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Me gusta :3

Malo su mi previše informacija natrpali u jednoj epizodi, morala sam je dva puta odgledati da bih pokopčala sve, ko, kako, gdje i zašto ali je bilo dobro.

Oriđiđi porodica me istovremeno oduševljava i zgražava Cerek Najviše me iznenadila a i oduševila Rebekah. Jednom davno bila je jedno predivno ljudsko biće. I vidjeti je kako se lomi na kraju epizode, slomilo je i mene. Klausa ne mogu da osuđujem i ne mogu da ga mrzim. Već sam rekla u nekoj drugoj temi, ako sam mogla Stefanu da pređem preko toga da je ubio sopstvenog oca, mogu da pređem i Klausu preko toga da je ubio sopstvenu majku jer sigrno postoji i njegova strana priče. Osim toga, zar vama to nije malo sumnjivo? Da li bi Klaus zaista, nakon što je navodno slagao svog brata i sestru, otišao u pećinu i nacrtao to na zidu gdje i sami mogu da vide i pročitaju šta je uradio? Stvarno? Nema mi logike. Ali ajde .. neka bude da je Klaus ubio svoju majku. Ona i Mikael nisu ni zaslužili ništa bolje. Uništili su im živote, RADI PONOSA, mogli su da ih zaštite na mnoge druge načine, mogli su da se presele, ali ne ... MIKAEL JE ŽELIO DA IM SE SUPROSTAVI. Ne možete ni da zamislite koliko mi se taj lik gadi. Esther nije ništa bolja. Prejadno je to što je napravila Klausu, kao da je on kriv što se kresala s pola sela. Mogu da razumijem da je bacila prokletstvo na njega, to je bilo da ga zaštiti [valjda?!] ali da mu nakon što mu je uništila život, okrene leđa? Strašno. Zapravo je jedina loša stvar u svemu tome to što je Klaus slagao Rebeku i Elijahu [ako je stvarno?] ali i to mogu dam mu oprostim jer oni su mu sve, nije mogao da ih izgubi.

Želim da znam još. Želim da znam kako se Elijah preobratio. Želim da znam šta se to desilo da su se Elijah i Klaus toliko odaljili [možda se Elijah u nekom trenutku susreo s Mikaelom pa ga je on okrenuo protiv Klausa. Da li Mikael uopšte zna da je Klaus ubio Esther?]. Želim da vidim Rebekine izdaje. Želim da vidim ljubav među njima. Želi da vidim gdje su ostala djeca. Do sada smo vidjeli Klausa, Rebeku i Elijahu, jedno djete im je umrlo, Henrika su ubili vukodlaci, znači da im fail još dvoje djece. Klaus ih je ubio, ali zašto? Želim i njih da vidim. Želim da Rebeka nekim čudom ipak stane na Klausovu stranu. Ali više od svega, želim da Klaus ubije Mikaela. Mogu odmah poslje toga da ubiju Klausa ali Klausa mora da bude taj koji će ubiti Mikaela. Radi svega što mu je ikad napravio.

Zašto se Mikael hrani samo vampirima? Zašto se ništa o dvojnici ne spominje? Jel’ moguće da je to sada nebitno? Da li je moguće da je prva Petrova tek tako izabrana, bez nekog značajnijeg razloga? Ili možda Rebeka prosto ne zna to? Možda je Klaus ubio Esther upravo zbog prve Petrove? Možda je stvarno volio? Ako je bila neko poseban u selu [a pretpostavljam da jeste, mora da ima neki razlog zašto je baš ona izabrana] zašto Mikael nije prepoznao Katherine? Kako se Rebekah dočepala ogrlice? Ima li Ayana ikakve veze sa porodicom Bennett? Šta se s njom desilo?

Toliko pitanja …

Stefan i Damon su bili odlični. Damon je Stefanova ljudskost. :3 I koliko me samo oduševila ona scena kada Damon namlati Stefana. Ugh, zaslužio je. I Damon osjeća krivicu i to me tako rastužilo.

Damon – Elena – Alarick su odličan trio! Samo, Alaricova frizura Oh, god -.-

DE, i svi DE momenti u ovoj epizodi Cerek Divno mi je ono “Boo” na početku, i izgleda mi da je Elenino “šklepanje” Damona postalo DE THING <3 Ono kad je kao ugrize, asdfghjkl. HEMIJA. I zadnja scena .. najdivnije nešto :3 Eto do čega smo došli, da spavaju zajedno .. jer im je prirodno, jer im je normalno, jer su stvoreni jedno za drugo.

Tyler, Caroline I ostali mi nisu falili u ovoj epizodi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

59 Re: 08. Ordinary People on Sun 06 Nov 2011, 7:56 pm

fearless.

Uh, jako zanimljiva pitanja! Moram da ih prokomentarisem. Very Happy

Da li bi Klaus zaista, nakon što je navodno slagao svog brata i sestru, otišao u pećinu i nacrtao to na zidu gdje i sami mogu da vide i pročitaju šta je uradio?
Ja mislim da nije Klaus to nacrtao. Vampiri ne mogu da ulaze u pecinu. Verovatno je nacrtala Ayana ili bilo ko iz sela.

Želim da znam šta se to desilo da su se Elijah i Klaus toliko odaljili [možda se Elijah u nekom trenutku susreo s Mikaelom pa ga je on okrenuo protiv Klausa.
Ja mislim da su se posvadjali zbog Katherine. Zar nije tad Elijah izdao Klausa jer je hteo da spase Kat?
Mada, moguce je da ima jos nesto. Volela bih da pokazu celu Elijahinu pricu. Gde je bio u 20-ima? Ako je izdao Klausa, otkud da nije bio mrtav (pre druge sezone)?

Klaus ih je ubio, ali zašto? Želim i njih da vidim.
Da, i ja zelim da vidim ostalu decu! Rebekah je rekla da su se razbezali kad su postali vampiri. Kako ih je onda Klaus nasao i kako su ga izdali?

Zašto se Mikael hrani samo vampirima?
To je jedno od pitanja koje me najvise zanima! Uopste ne vidim razlog za to.

Zašto se ništa o dvojnici ne spominje? Jel’ moguće da je to sada nebitno? Da li je moguće da je prva Petrova tek tako izabrana, bez nekog značajnijeg razloga?
Ma nema sanse da je nebitno, 100 posto Rebekah ne zna za to, ili nije htela da kaze Eleni iz nekog razloga.

Ako je bila neko poseban u selu [a pretpostavljam da jeste, mora da ima neki razlog zašto je baš ona izabrana] zašto Mikael nije prepoznao Katherine?
Mozda je i jeste prepoznao, ali nije nista rekao. Mene inace jako zanima kako je znao Stefana i Damona.

Kako se Rebekah dočepala ogrlice?
Sad ne razumem cija je ogrlica. Po ovoj epizodi izgleda da je Ayanina, ali zar nisu rekli da je od Original witch?

Ima li Ayana ikakve veze sa porodicom Bennett?
To ne zelim. Em sto su sve vestice crnkinje, sad bi ispalo da su i sve Bennet. Very Happy (Kad smo kod toga, volela bih da se vrati Lucy, rekla je Bonnie da ce se ponovo videti.) Mada sam procitala negde da je Luca rekao da su sve vestice u nekim rodbinskim vezama. Very Happy

60 Re: 08. Ordinary People on Sun 06 Nov 2011, 9:20 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Pretty Little Liar wrote:Ja mislim da nije Klaus to nacrtao. Vampiri ne mogu da ulaze u pecinu. Verovatno je nacrtala Ayana ili bilo ko iz sela.

Um, da.
Ali ipak, pitanje je koliko su ti crteži pouzdani i koliko su ih dobro oni protumačili.

Ja mislim da su se posvadjali zbog Katherine. Zar nije tad Elijah izdao Klausa jer je hteo da spase Kat?

Ja se jedva sjećam druge sezone, toliko mi je dosadna bila da sam pola scena preskakala. Ovoga se uopšte ne sjećam.

Zašto se Mikael hrani samo vampirima?
To je jedno od pitanja koje me najvise zanima! Uopste ne vidim razlog za to.

Možda iz griže savesti? Nije znao da će besmrtnost i sve što donosi vampirizam da donese i žeđ za ljudskom krvi. Zbog njega danas svi vampiri postoje i uglavnom ubijaju ljude.

Mozda je i jeste prepoznao, ali nije nista rekao. Mene inace jako zanima kako je znao Stefana i Damona.

Ja sam očekivala da će da reaguje drugačije kad je vidi. Nije imao nikakvu reakciju. To možemo da shvatimo na dosta načina. Moguće da je prepoznao ali ipak ... Jel' rečeno da Mikael zna za pokletsvo? Džabe mi što sam dva puta gledala epizodu, opet nisam sve pohvatala Oh, god -.- Sad mi pada na pamet da lik uopšte ne zna i da želi da ubije Klausa čisto iz osvete.

Sa Stefanom se već susreo u dvadesetima, valjda je usput čuo i za Damona Dunno :S

Sad ne razumem cija je ogrlica. Po ovoj epizodi izgleda da je Ayanina, ali zar nisu rekli da je od Original witch?

Um .. u jednoj sceni je Esther nosi oko vrata. Ayana je samo "opekla" Rebeku kada je krenula da je dotakne. Ne znam ..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

61 Re: 08. Ordinary People on Sun 06 Nov 2011, 10:37 pm

Starlight

Moderator
Moderator
pa ogrlica je Estherina, ona je originalna veštica.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

62 Re: 08. Ordinary People on Mon 07 Nov 2011, 10:56 am

fearless.

Ja se jedva sjećam druge sezone, toliko mi je dosadna bila da sam pola scena preskakala. Ovoga se uopšte ne sjećam.
Elijah se zaljubio u Kat i molio je Klausa da je ne ubije. Vestice su napravile napitak da dvojnica ne bi umrla. I valjda kad je Kat pobegla, Klaus je mislio da joj je Elijah pomogao i poslao ga je da je nadje ili ce ga ubiti.

63 Re: 08. Ordinary People on Mon 07 Nov 2011, 1:17 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
oduvek me je zanimalo čija je stvarno ogrlica .. drago mi što smo saznali sad ˘˘

64 Re: 08. Ordinary People on Mon 07 Nov 2011, 3:26 pm

**Miss Salvatore**

Kojaa epizoda *_* Ja jednostavno ne mogu doći sebi...

Grrr, mrzim ih ! Evil or Very Mad Pa mogli su Elijahi dati bar 5 poštenih rečenica ! -.-''

Toliko ga nije bilo u seriji, i šta, samo jedna rečenica?! No, dobro...
Rebekah ♥ Gosh, how I love this girl ! Obožavam je...
Ali, tako mi je žao :// Sigurno joj je bilo teško živjeti uz takvog oca i brata.
Drago mi je što joj je Elena rekla istinu, obožavam ih. Mogle bi one da postanu najbolje prijateljice (:
Klaus... Ja njega i mrzim, a i volim. Super mi je njegov lik, ali brate, totalni je kreten -.-''
Mikael mi je kao tip potpuno odvratan, puuj... Kao i njegov lik u seriji.
Ona scena sa Klasuom, Elijahom i Bekom Sad
Odlične su mi bile flashback scene (:
Alaric -> CAR !
Stefan & Damon Stefan ipak cares !
Ma to je bratska ljubav i gotovo. Da Stefanu nije stalo do njega, pustio bi ga da umre.
Nemogu jedan bez drugoga ♥
And finally, DE scene ! Scena sa ugrizom i još kad ga ona onako odgurne
Aaaaaaaaa, koja prokleto savršena zadnja scenaaa ! *___*
Onako kad je ona ušla u krevet, pričala s njim... A tek kad se okrenulaa *:*
Koji pogledi Hoću više Delenaa kiss ! -.-''
I daa, hoću FORWOOD ! Nemojte mi samo njih izbacit...
I da, where is Kat? Ona je definitivno the most important lik.
Serija je s*it bez nje.

65 Re: 08. Ordinary People on Mon 07 Nov 2011, 4:25 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in

So,tell us PLEASE!

66 Re: 08. Ordinary People on Mon 07 Nov 2011, 5:12 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
^
Good question.Kako li je dosla do njih od svih porodica na svetu? Dunno :S

67 Re: 08. Ordinary People on Mon 07 Nov 2011, 9:04 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Haha. Mislim da ni oni ne znajU XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

68 Re: 08. Ordinary People on Mon 07 Nov 2011, 9:09 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
e vidite i mene to ubija, još od 2. sezone Razz
i ta originala dvojnica, i otkud one u toj priči
i kako zapravo dođe do dvojnica
i uostalom, zašto je uopšte potrebna za to xD

http://horizoninblack.tumblr.com

69 Re: 08. Ordinary People on Mon 07 Nov 2011, 9:59 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ja mislim da kevin i Julie to još uvek nisu smislili xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

70 Re: 08. Ordinary People on Tue 08 Nov 2011, 2:17 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
Kaya wrote:ja mislim da kevin i Julie to još uvek nisu smislili xD

iskreno to me ne bi čudilo ... xD

71 Re: 08. Ordinary People on Tue 08 Nov 2011, 2:30 pm

♥_Vampire_in_love_♥

E da to mi je skroz bilo glupo cijela priča ispričana i ja se na kraju pitam otkud dvojnice o.O

72 Re: 08. Ordinary People on Tue 08 Nov 2011, 3:13 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
♥_Vampire_in_love_♥ wrote:E da to mi je skroz bilo glupo cijela priča ispričana i ja se na kraju pitam otkud dvojnice o.O

Što znači da je neko od Katinih imao potomke pre nego što su ubijeni :O Ili da je Kat imala neko dete pre nego što je Rose pretvorila.
Damn. Sad sam još više zbunjena.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

73 Re: 08. Ordinary People on Tue 08 Nov 2011, 3:16 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
ja još ne razumem ko je to dete .. očekivala sam da će reći u ovoj epizodi ali .... -.-

74 Re: 08. Ordinary People on Tue 08 Nov 2011, 3:19 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Wwinner wrote:
♥_Vampire_in_love_♥ wrote:E da to mi je skroz bilo glupo cijela priča ispričana i ja se na kraju pitam otkud dvojnice o.O

Što znači da je neko od Katinih imao potomke pre nego što su ubijeni :O Ili da je Kat imala neko dete pre nego što je Rose pretvorila.

Katherine i jeste imala dete, u epizodi "Katerina" kada ispoveda Eleni svoju prošlost imamo prikazan porodjaj i sve. red je da nam kažu šta je bilo sa detetom i ko je ćale xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

75 Re: 08. Ordinary People on Tue 08 Nov 2011, 3:27 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Kaya wrote:
Wwinner wrote:

Katherine i jeste imala dete, u epizodi "Katerina" kada ispoveda Eleni svoju prošlost imamo prikazan porodjaj i sve. red je da nam kažu šta je bilo sa detetom i ko je ćale xD

Znam za momenat sa detetom, al bih želela da znam KO je to dete i šta bi s njim XD
Osećam da je Elijah otac. Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

76 Re: 08. Ordinary People Today at 10:26 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next