You are not connected. Please login or register

08. Ordinary People

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 4]

26 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 12:36 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Je l' moze neko da stavi link na kojem mogu da gledam ovu osmu epizodu nocas? Ja sam ga izgubila. -.-

27 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 1:07 am

Em (:

Moderator
Moderator
what even. this ep. ja ne znam gde mi je srce.

ovako.
mislila sam da će mi rebeka biti najomraženija osoba u istoriji tvda. guess what - NIJE. i onaj komentar da ćemo hteti da zagrlimo klausa... HELL NO. dakle, moj hejt prema njemu se samo povećao. GTFO. i on i mikael. -.- UGH. what even.

srce mi se steglo zbog rebeke. :/ želim da joj elena bude drugarica. Sad nema nikoga. i ni na koga ne može da računa omg. klaus je lagao SVE VREME. mater mu -.- can i just stake him. ugh.

i da.
DEFAN scene. živote. brotherly bonding. so much. ♥ my guess? damon je pokušavao da nauči stefana kako da pije ljudsku krv i KONTROLIŠE to. da ne ubije donatora. *.* MY CREYS. i kako je stefan spasio dejmona od majkla. može da priča šta god hoće... stalo mu je i to ne može da sakrije. SORRY STEFAN ♥ takvog ga volim Razz old Stef ♥ makar na trenutke samo! i kako ga je dejmon išutirao na kraju. fak ja. trebalo mu je to.

i naravno, neizostavna savršenost DE scene. moram da naglasim: PONOVO njena soba. ovog puta, ona VOLJNO ulazi u krevet i leže pored dejmona. prirodno. divno. :') ♥ I KAKO MU JE REKLA DA NIJE LJUTA JER ĆE ON BITI TAJ KOJI ĆE SPASITI STEFANA. ooo, da. Elena, you're my beautiful Warrior Princess and I love you.

Moja ljubav za ovu devojku ne poznaje granice, zaista. ♥

kakav mindfuck od ep, savršeno.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

28 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 11:08 am

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Predobra epizoda.
Puno originalnih. Puno tajni otkrivenih. Love it.
Rebekah mi je postala još draža sad u ovoj situaciji. Jako mi je žao što joj je Klaus sve to uradio i što je živela hiljadu godina u zabludi mrzeći oca, koji u stvari ništa nije uradio. Klaus je još okrutniji, što mi se dopada. Stvarno mi je drago što su tako dobro 'obradili' njegov lik.

Vidimo elijaha koji ni ne progovara u epizodi. To mi se nije dopalo -.- Ni malo.
Elena. Divno stvorenje koje je uspelo da izvuče brdo podataka. Drago mi je što je rekla Rebekah istinu. I što će ova verovatno biti na njihovoj strani.

Stefan. Uopšte mu ne verujem da je uradio ono za sebe. On voli Damona. Elena je u pravu. Uradiće sve jer voli svog brata. O TOJ EPIC LJUBAVI JA PRIČAM.
Delena scena na kraju. Tako su savršeni. Pogled je dovoljan da shvatiš koliko se oni vole. Da to nije u pitanju samo strast, već PRAVA, ISTINSKA ljubav. Eh XD

Misli i na sebe. Sto posto.

Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

29 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 12:23 pm

Love Sucks
Love Sucks
KAKVA FUCKIN EPIZODA. KAKVA EPIZODA. AAAAAAAAAAAA.

Zajedno sa trecom ubedljivo najbolja.

ALI PRVO. SERIOUSLY LJUDI? CEKAM ELIJAHA 8 NEDELJA I DOBIJEM GA NA 5 SEKUNDI? SERIOUSLY? TOLIKO SAM BILA RAZOCARANA. TOLIKO. Ali naravno, vrisnula sam od srece kad sam ga prvi put videla i aplaudirala. xD Elijah. srce

Cela ona prica i sve one slicice .. amazing. *_* Bas je zanimljivo uradjeno.

DAMON I ELENA KOJI SE BIJU U POZADINI. srce Kao deca su. <3
Najprirodnija scena na svetu. <3

STEMON BONDING. <3
Nije mogao da ga pusti da umre. Naravno da nije. Ne verujem u Stelena spas, ali verujem u Stemon definitivno.

REBEKAH. srce Nisam bila njen najveci fan pre ove epizode, ali sad definitivno jesam. I tacno se vidi da je Elena sebe pronasla u Rebeki kada je pricala sa Damonom. Rebeka je povampirena Elena, haha.

ELENA. Koliko je volim. Predivno stvorenje. Toliko sposobna, pametna, genijalna .. <3 Obozavam je.

Cim sam videla Alarica i Bonnie kako pricaju, odmah reko sad ce krenuti da ih shipuju. haha Mislim zar to nije ono sto mi radimo? xD Kidding. xD

Flashbackovi - savrseni.
Pogotovo mi je predivna ona scena kad Rebekah prica kako su nastali vampiri i koje su stvari bile protiv njih iz prirode. xD
Klaus - mrzela sam ga, pa sam ga zagotivila, sad ga ponovo mrzim. Prezirem tacnije. Vau izgubio je brata, tata ga nije voleo .. pa je l' mu to daje pravo da bude takva kretencina? I Elijah je kroz to prosao pa eto. Prezirem ga. I nakon onog "Always and forever" ON IH JE UBIO OBOJE. UBIO JE ELIJAHA. Nemam reci. Stvarno.

Mikeal. Kreten. Klasicni. Kao i Klaus. Bar za sada.

I tako mi je drago sto je Elena rekla Rebeki istinu. Zasluzila je.

Damon koji je prebio Stefana. Ah. Mislim da je on uradio ono sto svako od nas zeli svaki put kad vidi onaj njegov Damon wanna be iritantni osmeh.

I POSLEDNJA SCENA. AAAAAAAAAAAAA. AAAAAAAA. AAAAAAAA. <3333
Njihov odnos, ono sto njih dvoje imaju je nesto najdivnije. Ne mogu recima da objasnim koliko je izgledalo normalno, prirodno, a opet tako savrseno kada je legla pored njega i kada su pricali. I kada su se okrenuli face to face .. tako prokleto savrseno. Ja sam totalno pogubljena. Ne mogu ni da pisem trenutno. Celu epizodu sam preplakala.
I NARAVNO, TEDDY BEAR JE BIO TAMO. NARAVNO. xD
Tako mi je drago sto smo bas u 3x08 dobili tako divnu Delena scenu za kraj. (kad se setim 2x08 :') )

30 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 12:33 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
znači, epizoda traje 41 minut, a Elijah progovara jednu jedinu rijeeeeč ! WTF ?! Rolling Eyes

aaah, Rebekaaaah srce... volim je od početka, sad još više Smile
baš bi bilo cool vidjeti ovo Elena - Rebekah prijateljstvo Smile

Defan scene 355 i tuča na kraju - predobro Smile

Klaus badmood opet me je razočarao Mad

ah, Delenaaaaa srce

Znači, Mikael je Original father, a Esther je Original witch i Original mother... cool...
ova serija je sve bolja i bolja... Very Happy... ostaje nam samo da još upoznamo Original Petrova Smile

https://twitter.com/#!/

31 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 2:34 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
auu ja sam crkla ... kolko je bila dobra epizoda ...

DELENA momenti ... na pocetku i na kraju aaa <3 !!

ELIJAH ... kolko je divan ... nedostaje mi punoo punooo <3

Bekah ... !! zgotivila sam je mnoogooo <3 bilo mi je zao kad je plakala kad joj je elena rekla da je klaus ubio njihovu majku

Mikeala mi doslo da ubijem jadan damon -.-‘ ali stefaaannnn kako mu je stalo do damona !!

kolko se damon iznervirao kad mu je stefan rekao ono ... kako ga je prebio .. joj kolko sam se smejala xPPP

i kad su se ovo troje uhvatili za ruke ... divna scenaaa !! <3

KLAUS <3 ... ne zelim ga mrtvog -.-‘

32 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 2:56 pm

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Briga me i da se Elijah samo pojavio na sekund, pojavio se ^^
Hell yeah, iako su mogli da daju još njega :/
ono kad se Damon i Elena bore, kako divna scena <3
Okej, Stemon, ja nemam riječi
vidi se da je Stefanu stalo do njega, i ono, može pričati šta hoće i kako hoće ali njemu je stalo
Mikaela, nit volim ni ne volim
Klausa i dalje volim, ni više ni manje
ali brate jeste šupčina ispao -.-

što s tiče Rebekah, ja sam u početku bila potpuno neutralna, ali sada je stvarno volim
vidi se da se Elena malo poistovjećivala s njom, i shvatila je

i O MOJ BOŽE.WTF!ZADNJA SCENA JA
okej, skoro sam počela plakati, nije bila tužna, nije bila pretjerano sretna, niti posebna ali bila je DE scena, i Elena je sama ušla u krevet, na neki način mislim da ono simbolično ima da ona zapravo pušta Damona sebi, da ga više ne odbacuje

http://horizoninblack.tumblr.com

33 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 3:12 pm

Starlight

Moderator
Moderator
jako dobra epizoda, flešbekovi, Stemon love, Delena <3

HOĆE LI MI NEKO OBJASNITI ZAŠTO JOŠ UVEK NE ZNAMO DA LI JE KATHERINE ŽIVA ILI NE! JULIE MRZIM TE! ne mogu to da nam rade!

"Just ignore him. That's what I do." - Laughing koliko volim Alaricove otrovne komentare upućene Damonu. a kako se Elena slatko uplašila od Damona. duša :3

kako mi je divan momenat kad Damon ugrize Elenu za vrat, a ona gao kao besno odgurne. iz aviona se videlo da joj to nimalo nije smetalo ^^

Rebekah. o toj devojci mišljenje menjam u svakoj epizodi. idem iz krajnosti u krajnost, čas je mrzim, čas je volim. trenutno je obožavam. šta je sve ona preživela, kako se nosi sa tim, ona je samo jedna krhka devojčica koja je imala nesreću da bude okružena okrutnim ocem i bratom. zašto je Elijah nije spasao Sad

sledi scena kada Damon oslobadja Stefana. "You really have given up." - kako to Damnon tužno izgovara. niko ne zna Stefana bolje od njega, tačno zna njegove granice, šta funkcioniše kod njega, šta ne.

što kaže Jovana, samo još fali da počnemo da shipujemo Alarica i Bonnie jer su pričali haha

svidja mi se cela priča oko toga kako su postali vampiri i činjenica da je Esther originalna veštica. to su sjajno odradili. iskreno nisam verovala da će nam ikada prikazati kako se sve to desilo, bar ne još dugo.

moja je teorija da Mikael juri Klausa jer je ubio Esther. ovo Rebekino objašnjenje meni baš ne pije vodu.

zašto Elijah ima samo jednu rečenicu? zar nisu mogli da mu smisle bar 5 pametnih rečenica? zar je to bilo toliko teško izvesti kada je jedan od najbitnijih?

"I think you could use a hug Stefan." 45454 genijalni Damon.

momenat kada se Rebekah, Klaus i Elijah ujedinjuju placeem zašto nije sve moglo da ostane tako divno.

Claire me oduševljava, stvarno. toliko je dobro glumila, toliko se unela u lik. fantastična je.

ništa nije jače od Stemon ljubavi i tačka. još jednom je pokazano koliko su rodbinski odnosi snažni u ovoj seriji. čak i kompelovani Stefan ne može a da ne brine o svom bratu i damu spase život. a ovo je već drugi put da Ripper Stefan spašava Damonu život.

ne mogu da verujem da je Klaus baš toliki psihopata. ne smem. mora da postoji neko objašnjenje. jadna Rebekah, baš me je rasplakala. koliko ona pati sad. najbliža osoba na celom svetu tako nešto da uradi. nadam se da će sad probuditi Elijahu. želim da vidim malo njihov odnos.

razgovor izmedju Stefana i Damona je u mojoj glavi zvučao kao samo :"Volim te, Volim te, Volim te." Stemon <3 Damon je posle baš fino prebio Stefana.

i na kraju čuvena Delena scena Cerek tolikom silinom je vukla onaj čaršava da se ni beba ne bi pomerila Cerek Elena se sigurno pronašla u Rebeki i kroz objašnjavanje njene prirode je i sama shvatila da se i ona tako oseća i da voli Damona. kako ga je pogledala nakon toga ^^ mora da se desi poljubac u sledećoj epizodi! kako je Elena samo ležerno zaspala pored Damona, potpuno mu verujući i kako ju je on zaljubljeno gledao dok se uspavljivala. savršeni su.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

34 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 3:30 pm

Love Sucks
Love Sucks
Kaya wrote:

sledi scena kada Damon oslobadja Stefana. "You really have given up." - kako to Damnon tužno izgovara.

Daaa. To sam zaboravila da kazem.
Nacin na koji je to Damon rekao je bio .. :/

35 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 5:08 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Prvi utisak:

^^

PUKNUĆU.
Tj,.srce će da mi iskoči.
Zadnja scena.
Me dead. End of story.
Božee. Način na koji on nju gleda.
lilangel
Savršeni su.
Tačno mi uljepšaju sve poslije ovakvih scena.

Inače, ELIJAH! *_*
Bacam hejt zbog samo sekunde, ali*______________*
thank God he showed up!
Rasplakala sam se kada su se Beka,Klaus i on držali za ruke nad majčinim grobom.

cryyy

Onda opet kad sam vidjela Beku kako plače,kad je shvatila da je to Klaus i uradio.

Slažem se da pitanjem gdje je Katherine?
I miss her being around.xD

Mikael..Hm, ne znam još tačno kakvo mišljenje imam o njemu.:S
Mada se vidi da je odučan da ubije Klausa, sigurno zbog Esther.
Da,prelijepa mi je ona.
Beka mi je postala užasno draga.
Klausa idalje gotivim. Mogli bi i njega vratiti, nema neke opsnosti velike i akcije,kada nije tu.xD

Stefan CARES!
Hell yeah!
Samo,ponos je to čovječe.
Znaš kad bi njih dvojica jedan drugom iskreno rekli svoja osjećanja i da im je ustvari stalo?Nevrrr.Very Happy
^^
Mnogo mi se sviđa kada ga Damon izmlati.xD :zla sam:

Bože,kako je Damon prelijep,dok leži na krevetu.*_*
One oči.
Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek Cerek

I miss Cyler too. :duše:

A gdje je Jeremyy??:-(
I want more scens with him and Anna. Cerek

http://www.newmoon-balkan.com/forum

36 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 5:12 pm

Em (:

Moderator
Moderator
ŽELIM 2x08-3x08 PARALELE.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

37 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 5:39 pm

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch
OMG.

Klaus je ubio majku Surprised Oću da čujem njegovu stranu priče. Volim ga ali na trenutak mi se zgadio jer je lagao Rebekah.

Bože koliko ja nju volim. NJU sam želela da zagrlim ne Klausa.
I bila sam toliko besna na Elenu što je nije zagrlila. Sad Želim da njih dve budu drugarice.

Esther je original witch - wow vilica mi je pala do poda tada.
Mikael me nervira trenutno jako.

Damon je Stefanova slaba tačka i tako će uvek biti. Nije mogao da dozvoli da mu ubije brata. Stefan VOLI Damona i ne postoji ništa jače od njihove ljubavi. Koliko su mi nedostajali. DEFAN <3

ELIJAH in 5 seconds. SERIOUSLY? I want him back!
Njegova kosa *.*

DELENA <3 Ostala sam bez teksta zbog njih.
Tako sam srećna zbog poslednje scene, legla je pored njega i zaspala,joj joj.
Oću poljubac u sledećoj epizodi!
Gde je Katherine?
Nadam se da nije mrtva jer ne zaslužuje onakvu smrt.

Sve u svemu epizoda OTKINULA!

Last edited by La Rousse on Fri 04 Nov 2011, 7:35 pm; edited 1 time in total

38 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 5:41 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Em (: wrote:ŽELIM 2x08-3x08 PARALELE.

Jedino što nađoh sad.
Cerek

39 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 6:10 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Ja sam jos uvek pod utiscima ove epizode.Bila je jako dobra.Mnogo toga smo saznali i mnogo toga cemo saznati.

Flashback scene su mi bile najbolje!

Rebeku sam jos vise zavolela i potpuno razumem kako se oseca.

Mikael is a dick -.-

Elijah!!!!! <3<3<3 Krivo mi je sto nije nesto puno govorio,ali sto se mene tice,njegova kosa je govorila vise od 1000 reci. he

A ni Klausova kosa nije losa!Ne mogu da verujem da je priznao koliko se boji svog oca.Jako ga je mucio i ponizavao.I ne mogu da verujem da je ubio sopstvenu majku,vesticu koja je htela da ga zastiti..

Ovo je po meni najdirljiva scena..

A D&S su mi isto bili extra!Vidi se da se puno vole! ^.^

Ah,da i Delena je bila extra! he

40 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 6:57 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in

Cerek

41 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 7:24 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Lady Autumn wrote:

Jedino što nađoh sad.
Cerek

koliko su samo duše naše napredovale Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

42 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 7:30 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Kaya wrote:
Lady Autumn wrote:

Jedino što nađoh sad.
Cerek

koliko su samo duše naše napredovale Cerek

Činjenica-rekla je da ćemu sutra pričati,jer je htjela da ostane. Cerek

43 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 7:34 pm

Starlight

Moderator
Moderator
DA! i znala je da on neće pomisliti nešto što ne treba da pomisliti, već da će shvatiti njene reči na pravi način. npr. u prošloj sezoni pitanje je da li bi mu sve i rekla,a sada ona ima POTREBU da mu sve ispriča, ona želi da on sve zna.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

44 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 7:46 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
Odlicna epizoda!
Damon i Elena na pocetku... Cerek
Hahah Rebekah je i dalje cirlidersica. Very Happy
Obozavam je. Prvo sam je volela, pa mrzela, ali mislim da vise necu menjati misljenje. Savrsena je. 355
Hahahah ne zanima je Stefan dok ne promeni ponasanje prema njoj. Cerek
Hahaha i ja sam odmah pomislila na Bonnie-Alaric ship kad sam ih videla. Very Happy

Klausa mi je na pocetku bilo zao.
Ne razumem zasto je Mikael bio los prema njemu dok jos nije znao da mu nije sin.
Njega mrzim. Odvratan je.
A i mozda je ubio Katicu. Stvarno je vreme da kazu sta je s njom.
Ako vec mora da umre, treba to da uradi zbog Stefana ili tako nesto, a ne na ovakav nacin. Sad
Znaci Mikael i Esther su otkrili Ameriku. Very Happy
Ali zasto on ne pije ljudsku krv vec samo vampirsku? Sta, zao mu je ljudi? Very Happy
I zasto ubija vampire? Ne samo Klausa, Pearl i Anna su cule da on ubija sve vampire, zato ga zovu vampire hunter.
I ako je Esther original witch, zasto je poslala Vicki da ubije Elenu?
Zar ona nije htela samo da zastiti Klausa od Mikaela, zasto joj sada smetaju hibridi?
Ocekivala sam neku drugaciju pricu o nastanku vampira, ali ovo mi se mnogo svidja!
Scena sa Bekom, Klausom i Elijahom je bila divna.
Jadna Rebekah, vidi se koliko voli Klausa, a on ju je izdao. Sad
Bila sam pocela da se premisljam oko njega, ali ne, definitivno ga ne volim.
Nadam se da cemo upoznati i ostalo troje dece.
Kako Mikael zna Stefana i Damona kad je bio u kovcegu godinama? o.O
Jadna Rebekah. placeem Claire je stvarno odlicna glumica.

Mislim da bi Elena trebalo da da ogrlicu Rebeki (i da postanu drugarice), ipak je pripadala njenoj mami.

Poslednja scena *_____*
Delena srce Samo je pitanje vremena.

45 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 8:12 pm

Starlight

Moderator
Moderator
I ako je Esther original witch, zasto je poslala Vicki da ubije Elenu?
Zar ona nije htela samo da zastiti Klausa od Mikaela, zasto joj sada smetaju hibridi?

e ovo si sjajno primetila. to se i ja sad baš pitam. šta Esther uopšte hoće?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

46 Re: 08. Ordinary People on Fri 04 Nov 2011, 11:47 pm

Dr. John Watson

Invited in
Invited in
Epizoda je bila odlična,uopšte nisam očekivao ovo.Ide nabolje,ide Very Happy

Sva ova stvar sa originalnom porodicom je odlična,obožavam ih.Mada ne volim baš Rebeku,ali eto.Mikael mi je skroz super,vidio sam mnogo hejta,ali on je meni odličan.Jedino će me iznervirati,ako je Kath mrtva,ali neću da vjerujem da je mrtva.

Druga stvar je Stemon ili Defan however.Fascinirao me Damon.Uradio je sve da pomogne Stefanu,i oni će mi uvjek biti na prvom mjestu bez obzira na sve.

Takodje me oduševio Ric i ona scena sa Bonnie.
I nije bilo Tylera i Caroline,hvala bogu.Isto Jeremija -.- Bolje su epizode bez njih xD

Ovo što se pitate,zašto Mikael i Esther ubijaju vampire/hibride i to.Meni je prvo palo napamet da osjećau neku krivicu,što su uopšte stvorili prve vampire ili tako nešto,pa ona žele da ih se rješe.Ipak su oni prvo bili ljudi.

Ona zadnja DE scena na kraju mi je actually bila odlična.Nekako sam konačno potvrdio ono što sam mislio na početku treće sezone tj. da Damon ne otima bratovu curu.Oni se lagano navikavaju jedno na drugo i vidi se da je to sve prirodno.Sve u svemu super Smile

47 Re: 08. Ordinary People on Sat 05 Nov 2011, 12:49 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Lady Autumn wrote:

Jedino što nađoh sad.
Cerek

Delena +.+
Uvek su bili najsavršeniji Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

48 Re: 08. Ordinary People on Sat 05 Nov 2011, 12:50 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Not enough of Elijah last night. I need more of him!! Bring Elijah back!

Buahahahah. Cerek

Stephan Halliwell wrote:
Ovo što se pitate,zašto Mikael i Esther ubijaju vampire/hibride i to.Meni je prvo palo napamet da osjećau neku krivicu,što su uopšte stvorili prve vampire ili tako nešto,pa ona žele da ih se rješe.Ipak su oni prvo bili ljudi.
Ali,rečeno je da su htjeli da njihova djeca žive,zato su to i uradili.
Mikael mislim da proganja Klausa jer je čitavo vrijeme osjećao sramotu,zbog njegove druge strane-vukodlaka. Isto tako i sad,kad smo saznali da je valjda on ubio Esther,vjerovatno želi osvetu. Jer nigdje se ne pominje da želi ubije Beku ili Elijaha, just Klaus.A kako su i flashbackovi prikazali,čini mi se da Mikael ni kada nije ni imao naročitu naklonost prema Klausu,jer ..Klaus je Klaus.xD

49 Re: 08. Ordinary People on Sat 05 Nov 2011, 1:19 pm

fearless.

Lady Autumn wrote:Jer nigdje se ne pominje da želi ubije Beku ili Elijaha, just Klaus.
Da, ali zar on ne ubija i ostale vampire? On je vampire hunter, ne Klaus hunter. Very Happy Cak se ni ne hrani ljudima, vec vampirima.

50 Re: 08. Ordinary People on Sat 05 Nov 2011, 1:20 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Pretty Little Liar wrote:
Lady Autumn wrote:Jer nigdje se ne pominje da želi ubije Beku ili Elijaha, just Klaus.
Da, ali zar on ne ubija i ostale vampire? On je vampire hunter, ne Klaus hunter. Very Happy Cak se ni ne hrani ljudima, vec vampirima.

Ali, ja msm da on oće da ubije Klausa upravo zato što je on Beki utuvio u glavu da je Mikael ubio njihovu majku. Oduzeo mu je ćerku, God.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

51 Re: 08. Ordinary People Today at 10:12 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next