You are not connected. Please login or register

04. Disturbing Behaviour

Go to page : Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 2]

26 Re: 04. Disturbing Behaviour on Fri 07 Oct 2011, 7:58 am

Em (:

Moderator
Moderator
U sledećem promou se ljube Dejmon i Ketrin... -.- NE. JEDNOSTAVNO NE.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

27 Re: 04. Disturbing Behaviour on Fri 07 Oct 2011, 7:58 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Wtf?!*ide da odgleda promo*

28 Re: 04. Disturbing Behaviour on Fri 07 Oct 2011, 8:07 am

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
ahah hvala ... ˘˘

odakle da počnem ? xP idalje mislim da su epizode sve bolje i bolje !!!

~ scena sa rebecom stefanom i klausom, kolko su savršeno svo troje ... Razz ...

~ statherine !!! srce kata se brine za stefaa ˘˘

~ delena scena srce kao joj nedostaje stefan pihh ...

~ jeremy i anna .,.... joj krenule su mi suze, nedostaje mi anna zaboravila sam kolko su ona i jer bili savršeni

~ bonnie .. napokon ... beremy .. kako ih je anna gledala Sad

~ bill i damon .... znala sam da je čudno što nema vrbenu u sebi .. Razz

~ u baru ... nervira me gloria -.-

~ kako su primetile da se nešto dešava između elene i damona ... xPP ...

~ caro carica ... ˘˘

~ Rick ..?

~ opet Klaus Rebeca i Stef !! sviđaju mi se scene sa njima !! ˘˘

~ jeremy i anna srce

~ gloria -.-

~ kata i stefan !!! srce

~ beremy , anna ....

~ Dalaric ... ? ...

~ napokon FORWOOD ... !! srce

~ caro i damon ... mnogo dobra scena ˘˘

~ anna Sad ...

~ rebeca Evil or Very Mad ovde me iznervirala kao voli stefa pff ...

~ rick se naljutio na damona Sad al sviđa mi se da scena .. xPP

~ elena neće da priznaaa plaši see xDD !! DELENA srce

~ kataaaa !!! pobedila je kolko savršeno glumi .. i kad je otišla kod damona .. kako nije primetio da nije elena oO ... divnii su

~ Klefan !! ... stefan u MF-u !!

JEDVA ČEKAM SLEDEĆU EPIZODU !!!

29 Re: 04. Disturbing Behaviour on Fri 07 Oct 2011, 8:15 am

daray

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
ruše mi snove s Katherine/Damon poljupcem -.-

Kako sam bila sretna na početku s Delena odnosom ^^
prave čili Very Happy
Alaric je presmiješan, kako kaže Damonu "Tell me again, what you're doing here"
Bonnie is back, koliko god da me nervirala, nekako mi je i drago što je tu
i oni imaju svoju witch now
Gloria me iznenadila, mislila sam da je ok na početku
Caroline/Damon fight
Caroline ga je prebila Razz
njen otac me i dalje nervira, i baš me zanima otkud sad to Alaricovo da želi biti u vijeću ima tu nešto više
"I am not Stefan!"
GO DAMON, nek joj je rekao, čitavo vrijeme ga pokušava promijeniti
razočarala sam se kada sam vidjela Katherine, jer je trenutno neću tu, nek ide sa Stefanom, zaboli me, koliko god da je volim, trenutno, go to hell
i Caroline je "natjerala" Elenu da prizna da nešto osjeća ^^
Hell yeah

http://horizoninblack.tumblr.com

30 Re: 04. Disturbing Behaviour on Fri 07 Oct 2011, 11:09 am

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Simpaticna epizoda. ^^
Ne moze se porediti sa 3. epizodom ali ono .. koja moze?

Prva i glavna stvar epizode - DELENA. <3
Pravljenje cilija <3
I konacno, Caroline ju je naterala da prizna. Konacnooo. Smile

Ana & Jeremy, bla bla. Nikad nisam volela Anu.
Bonnie is back, i to je bitno. ^^

Katiiiiiiiiiiiiiiiica. Cerek
Katherine verovatno ne shvata, ali time sto je ukrala ogrlicu spasila je Eleni zivot. Jer da je ogrlica kod nje Klaus bi je ubio. I jos plus spasila je Stefana. She cares. *___* Jedino mi se ne svidja ovaj tim Kaherine & Damon. Ona nikda nije dobro uticala na Damona, al ajd'. Videcemo sta ce biti. :S Alii opet, Katherine is baaack. <333333

Klaus & Rebeka & Stefan - sa tim je gotovo ocito. Ja sam se iskreno nadala da ce Stefanu biti bar malo stalo do Rebeke, ali ne naravno. One ce sad da ide i da spasava Elenu. ZASTOOOOOOOOOO? -.- Bas sam se nadala da ce ovaj trio potrajati jer su stvarno imali potencijala ali neeee .. naravno da ne. Mora Stefan Eleni da se vrati. -.-

Tyler & Caroline. Cerek Najnormalniji/nenormalniji par u seriji. <3 Tako su divni. *_*

Caroline & Damon tuca .. mocno je bilo.
"I'm not Stefan." - Drago mi je da joj je ovo rekao. Ako ce Elena da ga voli onda nek ga voli zbog njega, a ne da pokusava da nadje zamenu za Stefana. -.-

To sto je ubio Alarica, Rica je mnogo povredilo. I donekle je u pravu. Zato se i prijavio da bude u vecu. Svi ovi ljudi iz serije (ako ih ima preostalih) ne mogu nista da urade protiv vampira. Mislim iako su se sprijateljili sa njima, opet Damon moze da dodje Alaricu i da ga ubije kad ga razbesni. Vampiri su prosto mocniji. I to je ponizavajuce stvarno. Tako da je Ric u pravu sto hoce da vodi to vece i da ima svoja prava. Ali opet, ne moze on da dodje Damonu i da naredjuje. Svi su poceli da ga uzimaju zdravo za gotovo i Damon je to shvatio i ovo je bio nacin da pokaze da on nije Stefan. Tako je bilo isto i kad je ubio Jessicu u drugoj sezoni. Kad Damon shvati da ga olako shvataju, uvek ucini neku glupost.

“It doesn’t matter what he does, Damon’s gotten under your skin.”

Spoiler:

Nikad necu odustati od njih. Stefarine <3

I VRATI TE MI ELIJAAAAAAAHAAA. HOCUUU ELIJAHAAAAAA I IMA DA KUKAM DOK GA NE VRATE. Znam da u svakom komentaru to pisem, ali moram. HOCU ELIJAHA NAZAD. TACKA. xD

31 Re: 04. Disturbing Behaviour on Fri 07 Oct 2011, 9:05 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ovo je jedna od boljih epizoda. priča postaje sve bolja i bolja.

trio Klaus-Rebekah-Stefan je fantastičan. šteta što su ga uništili. toliko su dinamični da mi uopšte ne bi smetalo ako bi postali glavna stvar u seriji.

Delena scena u kuhinji je slatka. malo mi je Ninina gluma bilo isforsirana, al nema veze. njihovi osmejci i pogledi. baš je bilo divno Very Happy Alaricu smeta njihova privlačnost i t je normalno, ali mi je svejedno žao. ipak, ponaša se kao pravi otac Very Happy

konačno Steferine scena <3 treba da ih bude više ove sezone, prošle su ih totalno zapostavili. "Happy to know you still care" Cerek najbolji citat u celoj epizodi.

JERENNA! KONAČNO! anna priča, Jeremyju je drago što je ona tu. kako su gledali i smešili jedno drugome. toliko je falio njihov odnos iz 1.sezone. kada su seli na krevet, stvarno sam mislila da će se poljubiti.

Beremy zagrljaj je sladak ^^ kako je Jeremy vinuo Bonnie u vazduh ^^ imaju sjajne momente. kako se duša zbunio kad je video Annu u ogledalu.

Gloria je mogla da bude jako zanimljiv lik. šteta što je ubijena. rano se to desilo, kao i obično u TVD-u.

ogrlica je talisman i ima moći? e to će biti interesantno. samo da bude nešto dobro, a ne u fazonu da natera da nekog da voli nekoga kao što sam čitala po netu.

Caroline je sve lepo sasula u lice Eleni i potpuno je u pravu. Elena upravo to pokušava da uradi, da zameni braću i to nije u redu -.- Caroline kao lik postaje sve bolja i bolja, i jedini je lik u celoj seriji koji od početka vrši neki napredak.

Alaric se zauzeo za Elenu i to je bilo očekivano mada mi je zasmetalo. ako od ikoga ne mora da je brani onda je to svakako od Damona. treba da ima više poverenja u njega. kada bi svi imali više poverenja u njega, umesto da ga stalno forsiraju da se ponaša onako kako bi želeli, on se ne bi tako grozno ponašao. to mu nije opravdanje za jedno od gorih izdanja u celoj seriji, ali je definitivno uzrok.

još jedna savršena scena savršenog trija. tako su simpatični kad se medjusobno zadirkuju i ona kraju onaj pogled izmedju Stefana i Rebeke <3

jo[ jedna divna Jerenna scena. svidja mi se što Anna nije ljubomorna, što prihvata situaciju i zna da nema razloga da bude ljubomorna. ona je jedna od najboljih likova u celoj seriji i mora da se vrati. moraju nešto da smisle. tenzija u vazduhu i njihov pogled kad su im se dlanovi dodirnuli je definitivno njihova najlepša scena. divni su. baš me zanima cela ta priča oko mračnih sila. stvarno ću se iznervirati ako naprave od toga nešto što će biti poraženo u roku od jedne epizode.

Anna je upozorila Jeremyja pre nego što se desio požar <3 ;udno je [to se ona pojavi u momentu kad je on sa Bonnie, to Jeremyju stvara velike probleme u glavi.

Katherine je naravno, spasila Stefana. Steferine <3

e sad što se tiče Damonovog ubistva Alarica. Damon to nikada ne bi uradio da Alaric nije imao prsten. to ne umanjuje njegovu krivicu, ali takodje nema razloga da se sad on mrzi zbog toga. jeste impulsivan, ali se dovoljno kontroliše da razmozri posledice pre nego što nešto učini. on je jedan od retkih likova koji uvek stoje iza svojih postupaka i ne kriju ono što su.

"It's good. It's good to want things Katherine." 45454 Katherine zaista voli Stefana. nema drugog razloga da izlaže sebe opasnosti. svakako da želi Klausa mrtvog, ali bežala je od njega 500 godina, ne bi joj smetalo da beži još toliko.

inače u ovoj epizodi jasno vidimo koliko Elena malo poznaje Stefana. Rebekah i Katherine tačno znaju kada Stefan laže ili nešto krije, Eleni to nije često polazilo za rukom, a stzalno se tripuje kako ga ona najbolje poznaje.

jedna divna Cyler scena <3 Tyler predstavlja baš ono što je Caroline sada potrebno da bi se izborila sa svim problemima. želim da uspeju u ovoj sezoni, sada potpnuo odgovaraju jedno drugome.

Caroline je pošteno izmlatila Damona. she's such a bamf ^^ Damonova faca prilikom uživanja u Billovoj krvi O.O uf xD Damon je sve lepo reko Eleni, on nije Stefan i ona treba da prestane da to pretvara od njega. ako joj je zasita stalo, treba da ga prihvati takvog kakav zaista jeste. i treba ponekad da se priseti da je rekla da "joj se ons vidja baš takav kakav je". pa, bilo bi lepo da to malo češće pokazuje osim što ga stalno kritikuje.

poslednja Jerenna scena je tako tužna. naravno da je Jeremyju još uvek stalo do Anne, on ju je voleo kao nijednu , čak i više od Bonnie, oni tek treba da stignu to tačke do koje su stigli on i Anna. žao mi je što ju je "isključio", ali ga razumem što je to uradio. Anna je mrtva, ništa se ne može uraditi povodom toga, a Bonnie je živa, sa njom može da napreduje. mada, ja i dalje ne gubim nadu za Jerennu.

Annina faca prilikom Jeremyjevog prepirčavanja Bonnie dogadjaja sa duhovima me je rasplakala. tako mi je žao. nije to zaslužila.

i naravno da su mi upropastili trio. ja stvarno ne znam kako je Rebekah provalila Stefana, ja sam mu skroz poverovala. iskreno, uplašio me je Klausov besnu izraz lica kad je saznao da ih je Stefan folirao xD

Damon je na sitan, njemu svojstven način pokušao da se iskupi Alaricu limunadom. shvatio je da je pogrešio. normalno je što je Alaric podivljao, ali mi je žao što je tek tako otišao.

Elena se pita kakva bi to osoba bila kada bi priznala da gaji osećanja prema Damonu. za početak, bila bi iskrena, i kao što laže Caroline, ona je samo čovek. takve stvari se dešavaju, nije ona to planirala, soim toga, stefan više neće da bude sa njom. to je završena priča. osim toga, ona treba da se zapita kakva je to osoba što folira sve oko sebe. kaše da "Damon želi da bude deo njenog života." fala bogu, pa je ona samo dobra osoba pa mu čini uslugu. nema to nikakve veze sa tim što i ona želi da ga ima u svom životu -.- ako želi da joj ljudi govorte istinu, mora i sama to da počne da radi. previše traži, a malo je spremna da da. ona sama se ponaša kao dete, a onda zamera damonu na ponašanju. ona je licemer.

Bill je kreten. Caroline mu je ćerka uprkos svemu. on je loš roditelj.

bezveze je što se Alaric okrenuo protiv Damona. kapiram ja da on štiti Elenu i Jeremyja,ali to svejedno nije u redu. I want bromance back Sad

Katherine je opasno prešla Bonnie.

Kamon <3 zaista počinjem da verujem da je Katherine više zaslužila Damona od Elene. Elena se zaista užassno ponaša prema njemu. zaslužio je odmor i da samo pobegne od svega i samo se nadam da ga Katherine neće zzajebati. a Eleni ko je kriv, sad kad ne bude Damona, shvatiće koliko se loše ponašala i valjda će pokušati da nekako popravi stvari.

Stefan i Klaus su ponovo u Mystic Fallsu gxk gotovo, Klaus će skapirati da je Elena živa. možda će Elena postati vampir?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

32 Re: 04. Disturbing Behaviour on Fri 07 Oct 2011, 10:48 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Ovo je bila onako lagana, uravnotežena epizoda. Very Happy
Sve fino, ni previše, ni premalo, tačno dovoljno između dve bum epizode. (Treba li opet napomenuti koliko jedva čekam sledeću epizodu. *-*)

Znači kako divna scena. ^^
He makes her smile. Cerek

Volim kako smo imali te male trenutke, ali ipak posebne.
Eto, DE i čili, Forwood u sobi, Jeremy i Anna sa dodirom ruke, Klefan na samom početku. Tipične ljudske sitnice. :3 Fali nam toga malo. xD

Hah, otprilike. haha

Inače, ne dopada mi se situacija sa Dalaric i Klefan šipovima trenutno.
Vratite mi ih nazad.

I recimo da sam više uživala u Jeremy-ju i Anni, nego u Bamonu. Onaj dodir ruke je bio divan. :')

I opet vidimo Damonovu borbu i pucanje.
A opravdano mi je sve to, na kraju krajeva.

Stefan i Rebekah, očito ništa za sad. -.-

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

33 Re: 04. Disturbing Behaviour on Sun 09 Oct 2011, 1:10 pm

Lady Autumn

Invited in
Invited in
Rebeka mi digla živac kad je pokušala 'namami' Stefana da kaže nešto.
Kontala sam da joj se baš dopada,al' ona gleda svoje du*e.:S
E,Klausa still gotivim. :duša:

Delena ♥
Molim vas,ubacujte još njihovih scenaa.Very Happy

Anna i Jeremy,jaoj.
I want them back,soo bad!
I zašto je rekao Bonnie?Pa Anna je plakala!
:muško: -.-

Alaric mi je jadničak sav pogubljen.:S
Neka se dovede u red što prije.
Mada,ona odluka da mijenjaju stvari u savjetu..;O

Ne znam,nmg opisati koliko čekam sledeću ep.!Very Happy

HOĆU ELIJAHA ŠTO PRIJE.
lilangel

http://www.newmoon-balkan.com/forum

34 Re: 04. Disturbing Behaviour on Sun 09 Oct 2011, 1:13 pm

Em (:

Moderator
Moderator
E, ali ja moram da priznam da je i meni, nažalost, Ninina gluma u onoj sceni na početku sa čilijem bila nekako isforsirana.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

35 Re: 04. Disturbing Behaviour on Mon 10 Oct 2011, 3:29 pm

**Miss Salvatore**

You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire
Kojaa epizodaaa *___* No, ipak nije nadmašila 3. Razz
Stefan, Klaus & Rebecca - Trio Fantastico Savršeni su zajedno ! Ne želim njihov kraj ! Sad
Koji poljubac između Stefana i Rebecce Slatki su mi zajedno... ^^
Samo šta mislim da će se Stefan opet vratiti Eleni ://
Alaric <33 Ja njega smatram Eleninim ocem... Tako je dobar (:
Anna !! Very Happy Finally ! cheers Jerenna ^^ They are so cute together ! (:
Bilo mi je žao kad je ugledala Bonnie i Jeremya ://
Kjut su mi i oni, ali falila mi je Anna (:
DELENA !! Hahaha, kako su se zadirkivali. Duuše ^.^
Uh, ova me Elena stvarno počela nervirati ! -.-'' Damon ima pravo...
On nije Stefan !! I nikad neće biti ! -.-'' Totalno je nepoštena...
Caroline joj je dobro rekla ! Carica je ! <333
FORWOOD !! *___* God, kako ih obožavam !
Jednostavno su savršeni ! *___* Nemam više šta da kažem (:
Katherinee *___* Još uvijek joj je stalo do Stefana ^^
OMG, koji fight između Caroline i Damona. o.O
Bome ga je dobro sredila =P Najjača je, hahaha.
Ajme, kako sam se razočarala što je ono na kraju bila Katherine Sad
Sad će ona opet smutiti Damonaa ://
I Stefan će imati slobodan put da osvoji Elenu...
I don't want that ! I want Delenaa ! <3333
I još sad vidjevši promo za sljedeću epizodu...
Šok sam doživjela... Katherine i Damon se poljubili ! ://
God, no !
Anyway, jedva čekam sljedeću epizodu ! Very Happy

36 Re: 04. Disturbing Behaviour on Sun 16 Oct 2011, 3:49 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Um, ovo nisam komentarisala ..

Dobra, mada najlošija za sada.

Bill je kenjator.

Malo me iznerviralo to što je Caroline kao prebila Damona. Ja sam jedva čekala da neko prebije Damona jer jebeno zaslužuje ali ono .. da ga stvarno prebije, ne da Damon pusti tog nekog da ga mlati, kao što je Caroline pustio, jedva da se i branio a ono "I'm angrier" je bezveze isto. Pa da ga je lupila još par puta i on bi se naljutio pa bi joj bilo.

I uništili su mi Dalaric. KO JE PISAO OVU EPIZODU, POBOGU. OTKAZ ODMAH.

Jedino je Elena apsolutno odlična bila.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

37 Re: 04. Disturbing Behaviour on Sun 16 Oct 2011, 5:27 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Zla_Sam wrote:Um, ovo nisam komentarisala ..

Dobra, mada najlošija za sada.

Bill je kenjator.

Malo me iznerviralo to što je Caroline kao prebila Damona. Ja sam jedva čekala da neko prebije Damona jer jebeno zaslužuje ali ono .. da ga stvarno prebije, ne da Damon pusti tog nekog da ga mlati, kao što je Caroline pustio, jedva da se i branio a ono "I'm angrier" je bezveze isto. Pa da ga je lupila još par puta i on bi se naljutio pa bi joj bilo.

I uništili su mi Dalaric. KO JE PISAO OVU EPIZODU, POBOGU. OTKAZ ODMAH.

Jedino je Elena apsolutno odlična bila.

Pisao Brian Young XDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

38 Re: 04. Disturbing Behaviour on Sun 16 Oct 2011, 6:02 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Oh, on je napisao Rose. Ipak može da ostane XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

39 Re: 04. Disturbing Behaviour on Mon 05 Dec 2011, 8:13 pm

snowflake.

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Rebekah, Klaus i Stefan su mi skroz fantastični. Bilo mi je žao Stefana u poslednjim scenama, kada su ga otkiriti. Uh, sada su se još vratili u Mystic Falls. Biće jako zanimljivo.

Katherine polako "preuzima" scene. Vraća se ona polako! Baš mi je drago zbog toga. Steferine scene su mi odlične. Vidi se da Katherine zaista voli Stefana.

Delena scena u kuhinji mi je sasvim solidna. Svi ti oni pogledi, osmesi, ahh. Jeste da nije nešto posebno, ali ono, Delena mi nikada ne može biti dosadna!<3

Jerenna mi se ne sviđa toliko. Ne shipujem ih baš. Više mi je drago što se Bonnie konačno vratila! Jedino, bilo mi je jako žao kada je Anna rekla "Tell me you can hear me, Jeremy. Please. I'm alone." :/

Bil me užasava. Nešto on smera. Zanima me kako mu Damon nije mogao izbrisati misli?! Što se tiče Caroline i njega, on je očajan roditelj! Mislim, ona je njemu ipak ćerka, nije morao reći da je ona vampir i da nikada neće biti dobra.

Scena sa Bonnie, Caroline i Elenom u dvorištu Lockwoodovih: Caroline je carica, definitivno! Samo ću to reći.

Iznervirali su me svi što se iživljavaju sa Damonom. Pustite ga neka on živi svoj život!

Žao mi je bilo Stefana kada je Gloria pokušavala da pronađe ogrlicu. Uh, Katherine ga je spasila!

Ajaoo, Forwood scena mi je odlična. Obožavam ih, prelepi su! Volim ih sve više, iz epizode u epizodu. Moram to svaki put ponoviti Želim da i budu zajedno u ovoj epizodi, ako ne i dalje.

Kako je Kath zeznula Bonnie. Ja uopšte nisam provalila da je to ona. Svaki put je bolja u pretvaranju.

Šta? Alaric će se pridružiti Savetu. O, majkoo. I on će sad reći za Damona? Ne, neće moći, ne!

Datherine scena na kraju je super. Nešto zanimljivo će oni uraditi.

40 Re: 04. Disturbing Behaviour on Wed 28 Dec 2011, 4:26 pm

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...

Rebekah, Klaus i Stefan su mi skroz fantastični.

i meni odlicni su Smile u timu njih troje Smile svaka njihova scena mi izmami osmeh i zadovoljstvo
e sad povratak u MF nadam se da Stefan nece odmah da cekira sta radi Elena i udalji se od ovo dvoje Laughing mada se radujem i Stelena scenama 355

i Dzeremi postao baja sa dve zenske mada mi je nekako
ceo taj trougao Dzeremi-Boni-Ana i dosadan Neutral

41 Re: 04. Disturbing Behaviour on Thu 05 Jan 2012, 4:45 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Predobra je epizoda :O
Katherine mi je takva kraljica, neverovatno. Bila je savrsena u ovoj epizodi, pogotovo kad je prevarila Damona Very Happy
Delena me nerviraju do bola (znam, stalno to ponavljam Very Happy), a ono sve sto je Caroline govorila Eleni je bilo 100% tacno.
Kaya wrote:Caroline je sve lepo sasula u lice Eleni i potpuno je u pravu. Elena upravo to pokušava da uradi, da zameni braću i to nije u redu -.- Caroline kao lik postaje sve bolja i bolja, i jedini je lik u celoj seriji koji od početka vrši neki napredak.
Caroline mi je jako zao, njen tata je svinja. Tyler i ona su bili jako slatki. "It's sexy!"
Scena sa Damonom i Caroline je odlicno uradjena Very Happy
Glupa Rebekah je provalila Stefana Very Happy
Ne mogu da verujem da ga je Klaus vratio u Mystic Falls, nadam se da nece provaliti Elenu.
Katherine i Damon idu na put mmmm Bice nesto, znam flirt
Beremyyyy rhghgh juhuu srce srce
Anna je jako kripi i ide mi na zivce.
Uglavnom, nadam se da cu uskoro pogledati sledecu, mrzi me nesto ovu 3. sezionu da gledam, 2. mi je bila mnogo bolja.

http://darolinebitchez.tumblr.com/

42 Re: 04. Disturbing Behaviour on Tue 31 Jan 2012, 6:04 pm

¿coka?

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Uh... Svaka epizoda mi je sve bolja i bolja. Very Happy
Smesna mi je Rebeka sto kaze da se zene oblace kao prostitutke. Very Happy
Ne znam samo u kom je fazonu Kat, sta hoce, ali dobro je da je uskocila da pomogne Stefanu kada je ona vudu "baka" pokusavala da sazna gde je ogrlica. Razz
Da, cudan mi je otac Caroline, ko je on i sta? O.o Aliii predobra mi je scena kada se ona i Damon napadaju... PREDOBRO! Very Happy Very Happy Very Happy

43 Re: 04. Disturbing Behaviour Today at 4:02 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2