You are not connected. Please login or register

03. The End of the Affair

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 4]

51 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 8:17 am

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Sjajna epizoda!Najbolja dosad!Klaus & Stefan su tim iz snova!A Rebbeca mi se vec dopada! Very Happy A Carolaninog oca prezirem!Podseca me na Johna.. -.-
Sve u svemu super! Smile

52 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 11:07 am

Em (:

Moderator
Moderator
Jedva čekam Milicin komentar. I Lidijin.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

53 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 12:46 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Odlicnaa *.*
Bilo mi je mnooogo zao Elene Sad
Alii Rebecca&Stefan Cerek
Deleeena srce
FORWOOD!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cerek Zelim decka kao sto je Tyler!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

54 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 1:24 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Em (: wrote:Jedva čekam Milicin komentar. I Lidijin.

Em Cerek

ISUSE KRISTE I BENEDIKTE. BUKVALNO. OVAJ GIF. OBJAŠNJAVA SVE.

Odlično. Savršeno. Brilijantno. Nisam mislila da će i jedna epizoda da bude bolja od The Return [pogotovo jer je druga sezona krenula skroz nizbrdo] ali eto, ova je nadmašila sve. Šok za šokom. Divan je osjećaj kad te ova serija još uvjek može TOLIKO iznenaditi. Cerek

Primjetila sam da je glavni problem druge sezone bila ta prenatrpanost. Milion priča i svakakvih gluposti. Treća sezona je baš kako treba što se toga tiče, barem za sada. Mada, priča o duhovima mi se sada čini skroz nepotrebna. Prosto, nedovoljno dobar storyline. Al' eto, vidjećemo kako će se to razviti.

Enivej, '20s Cerek

Čitava ta priča da su Stefan i Klaus bili prijatelji je odlična i divno mi je kako ga je Klaus smatrao bratom i kako mu je Stefan bio kao neki uzor. U početku mi je to bilo malo bezveze jer ipak je to Klaus i činjenica da se toliko divio Stefanu se kosi sa svime što smo čuli prošle sezone, da je toliko okrutan, najveće i najgenijalnije zlo jel'. Ali kada bolje razmislim, ako je Klaus bio tako zapanjen Stefanovim postpucima zamislite šta nas tek očekuje. Koliko li će to tek biti bolesno. Kada je Klaus sipao svoju krv u bocu u prošloj epzodi zapitala sam se zašto mu jednostavno nije dao da pije direktno iz njega [to bi sigurno bila sexy scena Razz]. Sada shvatam da je to bilo iz poštovanja.

Btw, Stefan i Klaus imaju bolji build-up od Stelene haha

Rebecca je jedno predivno iznenađenje, jako mi se sviđa njen lik i čini se da je ona neko ko bi zaista mogao da usreći Stefana. Katherine je prosto .. loša. Znate da je volim, ali ne može da ga usreći [jednom ću i o tome da piskaram malo]. Kad smo već kod Kate, srećica moja Cerek Falila mi je.

Enivej, Rebecca. Tako je lijepa a i glumica je jako dobra Cerek Znala sam da je Klausova [Nickova ROFL ] seka čim je progovorila.

I ZNALA SAM. Znala sam da Klaus bježi od nekoga ROFL Sada mi svašta pada na pamet, od oriđiđi vukova, nekih vještica, do onoga ko je stvorio vampire i još svakakvih gluposti.

Ogrlica je novi moonstone, kao. Samo da ne odugovlače previše s time.

Jedva čekam da čujemo nešto više i o oriđiđi vještici.

Caroline i Tyler su predivni Cerek Trenutno tu nema šta puno da se piše i analizira ali su divni, koliko se i oni vole i koliko bi i oni učini jedno za drugo, nevjerovatno <3 John je zlato božije naspram Billa -.- Ali svaka čast za mamu Liz a i za mamu Carol [nju nisam pohvalila kada sam komentarisala prošlu epizodu], napokon postupaju kako treba.

Stefanove i Elenine scene su bile jako dobre u ovoj epizodi. Ona u špajizu [XD] je definitvno njihova najbolja scena u čitavoj seriji. Bez i jedne jedine rječi toliko emocija je pokazano. Vidite da im ne treba petsto petnaest izgovorenih 'volim te' u jednoj epizodi da bi mi skontali da se vole. Prekid je isto bio tužan. Sviđa mi se kako je Stefan rekao da NE ŽELI da bude s Elenom. Ne kako ne može ili ne smije već kako NE ŽELI. To trenutno nije istina ali mislim da će tokom sezone da se pretvori u istinu, bar na neko vrijeme.

Damon. Sreća najdraža Cerek Stefan jeste genijalan sada i svi smo oduševlejni njime ali nemojte da zaboravimo Damona, lika zbog kojeg smo nastavaljali da gledmao seriju nakon najglupljih epizoda, lika zbog kojeg nam se srce toliko puta steglo .. On je i dalje najgenijalnije stvorenje u seriji i uvjek ću ga najviše voljeti. <3 Kada je rekao "I'm shocked! Stefan's not a virgin!?" potrgala sam se XD

O Deleni i njihovom savršenstvu ću napisati nešto u toku dana ili tokom vikenda u DE temi. :3

TOLIKO potencijala za ovu sezonu. Samo da nastave ovako pametno i biće ovo najbolja sezona! Imamo badass rippah Stefana. Imamo Damona, koji je blesaviji nego ikad, i dosta manja plači pička [znate da volim njegove pičkaste momente najviše na svijetu ali dvije sezone toga bi stvarno bilo previše]. Imamo Elenu, koju šta sve nije snašlo u životu a i dalje je tako divna i snažna i tačno je da ima mana i ponekad me ispizdi samo tako ali upravo zbog toga ona je bolja i nekako stvarnija od svih glavnih likova u ostalim serijama. Stvarno posebna cura, Team Elena <3 Takođe imamo i genijanog psihopatu Klausa [koji nije samo jednodimenzijonalno zlo, nadam se] i naravno naše omiljene Caroline, Tylera, Jeremyja, Bonnie i Matta, kao i par novih likova koji će biti fantastični.

TOLIKO ljubavi za ovu seriju, ne možete ni da zamislite. Više nego za bilo koju, ikada.

Btw, Birdy da se pušta u svakoj epizodi! Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

55 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 5:36 pm

DEstiny :3

Love Sucks
Love Sucks
Ja sam tek sad odgledala epizodu.

NAJBOLJA EPIZODA U ISTORIJI TVDA.
ZNACI NAJBOLJA EIZODA.
BEZ KONKURENCIJE.
Ne mogu sad da komentarisem previse sam pod utiskom, ali ono .. KOJA GENIJALNOST. *_*

56 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 5:53 pm

Em (:

Moderator
Moderator
Kao što rekoh. S razlogom sam jedva čekala Milicin komentar Razz *.* GUUURL YOU SAID IT ALL.
Što je najgore, i ja bih pisala detaljno, stvarno osećam potrebu i imam toliko toga da kažem, ali sam uvek previše uzbuđena da ne mogu da nađem prave reči i Milica to tako sjajno kaže. Volim te što si zgotivila SE.

NEŠTO JAKO BITNO SAM HTELA DA DODAM: Da li sam to samo ja ili biste i vi voleli da vidite DEJMONOVE flešbekove iz tog perioda? Šta je on radio? I kada se desio taj prekid da on isključi svoju humanost i ljudskost. WHAT HAPPENED, I WANT TO KNOW.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

57 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 6:40 pm

Starlight

Moderator
Moderator
ovo je najbolja epizoda TVD-a do sada ubedljivo. plakala sam, smejala se, zamrzla se od šoka, vrisnula par puta. i usput sam 3 puta pogledala epizodu za redom. nije mi dobro.

Ok, prva scena. KATHERINE IS BACK! <333 užasno0 je falila i drago mi je što se vratila. prati Stefana, što znači da nam se možda smeši Steferine uprkos Rebecci. želim Steferine. premalo ih je bilo prošle sezone.

ova što glumi Rebeccu je na kraju ispala kul. i lepa je. i ima tu oštrinu u očima.

jako mi je slatka scena Delene na krevetu. kako se samo Elena lepo ugnjezdila na Damonovim grudima ^^ i taj pogled pre nego što se trgla od iznenadjenja. i posle kako ju je Damon razneženo gledao. divna scena.

Candice je toliko lepa da mi se plače. Bill je odvratan. i ne svidjaju mi se što ga porede sa Johnom, Johnu je bilo stalo do Elene, ovom je samo bitno da ga drugi ne gledaju sa sažaljenjem jer mu je ćerka natprirodno biće -.-

Elena kaže da može sve da podnese jer je videla Stefana u najmračnijim trenucima. ako je tako, zašto onda isprva nije verovala da su ona silna masakriranja njegovo delo? ona se zavarava više nego što je to zdravo. i to će joj se obiti o glavu pre ili kasnije. neka bude pre. "I'm shocked. Stefan's not a virgin." 45454 Damon je genije Very Happy

ima hemije izmedju Stefana i Rebecce. nadam se da će ih dosta razraditi i da ih neće upropastiti.

kako iko može da povredi Caroline? kako Bill može da bude tako glup da pomisli da može na tako bedan način da "popravi" Caroline? -.- da joj je samo pružio priliku video bi koliko je ona divna osoba iako je vampir. štaviše koliko je BOLJA osoba otkad je postala vampir. želim da umre.

REBECCA JE KLAUSOVA SESTRA. toliko genijalan obrt.

Klaus koji nežno miluje sestru po obrazu dok ona leži "mrtva" u kovčegu sa natnakom bola u očima. Joseph je fantastičan glumac i zalsužuje Oskara. i osvojiće ga pre ili kasnije.

Klaus je pokupio jedan od svojih omiljenih trikova od Stefana. prva naznaka ljubavi prema Klefanu. Stefan je naterao jadnog čoveka da popije krv sopstvene žene. Stefan je baš bio zajeban. is vaka mu čast što je postao ono što je bio pre nego što je naišao Klaus.

Stelenina cena u špajzu je, ko što reče Milica, njihova najbolja u čitavoj seriji. toliko emocija u pogledu koji je trajao nekoliko sekundi. izgubila sam se totalno. i tu su krenule prve suze.

koliko mi je bilo žao Damona kad se grizao što je Elenu ostavio samu. taj pogled je toliko toga govorilo. tžkako iko može da ne voli tog savršenog čoveka.

Bromance moments between Stefan and Klaus are so epic. <3 i Klausu je ladno nadimak Nick he kul je, ali je nekako običan. svidja mi se, ide to uz njega Very Happy

Liz i Tyler su došli da spasu Caroline. I've got so much love in my hert for Liz <3 kako je Tyler samo nežno uzeo Caroline u naručje i izneo je napolje. kao da će se raspasti ako samo malkice bude grublji. ok, priznajem počinjem da ih shipujem. nema dalje.

Klaus koji je uznemireno traži sesru kad započne pucnjava. drago mi je što smo videli takvog Klausa. ništa lepše od višeslojnih likova. ok, ko je toliko strašan da jedan KLAUS beži od njega?

Klaus na neki način sluša Gloriu. ili je poštuje. znači ipak postoji neko ko može da se nosi sa njim. i iskreno, stvarno sam se uplašila u jednom momentu da će ubiti Damona.

mislim da se prerano desilo Stelenino suočavanje. trebali su to odrade bar za 2 epizode. al dobro. malo mi je bio patetičan Elenin govor, a Stefan mi nije bio dovoljno uverljiv. mada to je ok, jer u njemu još postoji iskra starog Stefana. ne mogu da kažem da scena nije bila dirljiva, ali je ona prva Stelenina scena 100 puta bolja.

Candice se stvarno pokazala kao sjajna glumica. dala je sve od sebe i potpuno me dovela do suza. Cyler scena na krevetu je toliko srceparajuća i savršena da ja ne znam kako bi mogla na pravi način da je opišem. Tyler opet nežno grli Caroline, a njoj je jedino potreban njegov zagrljaj da bi se malko utešila. I've got no words for them.

toliko mi se svidja odnos Klausa i Rebece. nadam se da će baš dosta poraditi na njima. i ona je ladno odabrala nekog tamo frajera umesto rodjenog brata Evil or Very Mad loš potez. i kako je samo to Klausa povredilo i kako ju je onako poraženo oborio. Joseph me dovodi na ivicu pucanja. on je zapravo to uradio da je ne bi izgubio. da, to jeste uvrnut način i definitivno je lud zbog toga, ali on samo nije želeo da izgubi sestru. pa čak iako to znači da će na neko vreme morati da ostane sam. kao što je Alaric Damonov pravi brat, tako je i Klaus Stefanov pravi brat. divno, apsolutno divno. toliko je dirljiva scena kad se Stefan konačno seća momenata sa Rebeccom i kad se seti da mu je Klaus zapravo prijatelj. i Klaus koji nervozno iščekuje da se Stefan seti. so beautiful <3 i koliko će biti dobra priča sa ogrlicom! stvari se opet komplikuju i to na uzbudljiv način.

Kamon scena na kraju je jako simpatična. toliko ih volim <3 Nini toliko dobro stoji paž aah

ok, toliko sam se raspisala i toliko sam sad puta ljubavi prema TVD-u i svim likovima i shipovima da ne znam gde se nalazim.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

58 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 8:25 pm

fearless.

You Are in Love With a Vampire
DEFINITIVNO JEDNA OD NAJBOLJIH EPIZODA IKADA!
Posle svega onog o moonstone, Originals, curse, Klausu u 2.sezoni mislila sam da ne moze biti vecih iznenadjenja. Ali ovo je OMG OMG OMG!

First and foremost, KATHERINE!!! Konacno!
Mada nije bila cool i bitchy koliko moze da bude, svejedno!
Buduci da je u Chicagu, valjda ce nastaviti da se pojavljuje.

A onda, dvadesete! Tako su dobro uradili! Fenomenalno! Cak mi se i Klaus dopao! o.O
Claire Holt srce

Delena srce Kako su slatki! srce I Damon kako joj pretura po vesu! haha

Caroline srce Kako je obozavam!
U promou mi je ono mucenje izgledalo gore, ovo je jos i dobro. Jadnaaa :(Bill idiot. -.-

Stefan's not a virgin?! haha Hahahahahahaha obozavam Damona!

Imam neki utisak da se Gloria nece zadrzati dugo ovde.

Prvi sok epizode! Elenina ogrlica je Beckyna?!
I onda jos jedan!!! Klaus i ona su brat i sestra!Mislim da to niko nije ocekivao!
Drago mi je sto su to sakrili kad su pricali o Becky.
Znaci za sada znamo troje: Klausa, Elijahu i Becky. Ostaje jos sestoro!
(Elijah i Becky su brat i sestra! To mi je skroz cudno. Nadam se da ce biti nekih lepih trenutaka.)

A ona scena sa onim covekom koji pije krv je grozna. Tako mi ga je bilo zao! Sad

Meni scena Stefana i Elene u sobi nije nista posebno. Nikad, nikad ih necu shipovati!

Tyler i Carol spasavaju Care! Hvala bogu sto se Carol opametila. Uvek sam je volela i bilo bi mi zao da mrzi Care.

Aaaaa zanima me ko je pucao!
I najzad je jasno zasto se Stefan ne seca Klausa i Becky!

Elena je malo predvidljiva sa zagrljajem i ubodom u ledja. Isto, ali potpuno isto je uradila kad je Stefan pio krv u 1.sezoni.
Jeeee, Stefan joj je rekao da ne zeli da se vrati!Valjda ce konacno odustati.

Jadan Damon. Sad Klaus ga muci.

Bila mi je malo cudna ona scena kako Carol gleda Care dok pije krv. Ali to znaci da je prihvatila.
Forwood srce

Jadna Becky, cekala je Stefana. Sad A onda ju je Klaus ubio. Sad
I cekajte... Klausa ne mogu da ubiju sa white ash wood and dagger?!

Stefan i Rebekah.
Pa ovako, nisam odmah neki veliki shipper, ali mozda postanem.
Vidi se da je Becky njega volela, ali nisam imala utisak da je i on nju kao Kat ili Elenu.
Mada kad se setio svega, posao je prema njoj i nasmesio se... Svidela mi se mnogo ta scena.
Nadam se da cemo ih vidjati zajedno.
Nekako sam imala utisak da ce Becky biti tu 1-2 epizode, ali sad vidim da ce mozda da ostane! Daj boze, ne zelim da ubiju sve nove likove.
Sa ogrlicom se prizivaju vestice? Ili samo ta jedna?Kako god, svidja mi se prica.

Kako mi je Kat cudna sa kratkom kosom!
I nije mi jasno sta je ona radila tu? Pratila je Stefana ceo zivot? Very Happy
Dobro, sad mi je jasno sto je Stefan dao Eleni ogrlicu. Nije znao da je Beckyna. Inace bi bilo cudno. Very Happy
Onaj covek na kraju... ja sam stekla utisak da je on pucao, zar ne? Mislim da bi on mogao da bude Klausov otac. Very Happy

I jos nesto. Nick haha Sve vreme se pitam odakle taj nadimak, a sad sam videla da je Klausovo pravo ime Niklaus.
I da, Beckin kovceg je na sred Cikaga? Ocekivala sam da ce biti neko posebno mesto gde je cela porodica.

Sve u svemu, PRESAVRSENA EPIZODA! srce

Last edited by Pretty Little Liar on Sat 01 Oct 2011, 1:25 pm; edited 1 time in total

59 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 8:40 pm

Starlight

Moderator
Moderator
pa koliko sam ja shvatila, Klaus vucara sve kovčege svojih braće i sestara sa sobom Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

60 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 8:44 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
znaciii, predobraaa epizodaaa... Smile odusevljena sam...

aaa, vratila se Katherineeee Smile i to bas u nekom svom stilu... a odusevila me njena scena iz dvadesetih... mada sam je na neki nacin i ocekivala... Very Happy

Forwood !!! srce obozavam ih ! Smile 355

Bill je odvratan.i ne svidjaju mi se što ga porede sa Johnom, Johnu je bilo stalo do Elene

Neee, Bill uopste nije kao John... aaa, zelim Johna nazaaaad ! Sad

zasto mislim da sva ona pucnjava i sve ono ima neke veze sa Elijah-om ?! scratch
svejedno, zanima me o cemu se radi !

zar ona ogrlica nije pripadala Katherine ?! tako sam ja shvatila pricu, jos u prvoj sezoni... :O

svidja mi se Rebbecka... Smile i cijela ta prica izmedju nje i Stefana Smile ali, mislim da ce Katherine tu da zamuti opasno... i zeliiim to Very Happy

Damon me je takodje odusevio, mislim, kao i obicno... Smile

eee, a sta je sa Jeremy-em i duhovima ?! :O...
tek sad shvatam da ih nije bilo u epizodi Very Happy

https://twitter.com/#!/

61 Re: 03. The End of the Affair on Fri 30 Sep 2011, 10:36 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
omg ja sam tek odgledala epizodu i nmg da komentarišem ...
samo ću da kažem da su epizode sve bolje i bolje !!!!! oO

62 Re: 03. The End of the Affair on Sat 01 Oct 2011, 3:05 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Predobra je epka!Serija je sve bolje i bolja sto je redak slucaj.Obicno je 1 sezona najbolja

63 Re: 03. The End of the Affair on Mon 03 Oct 2011, 11:45 pm

Nika Kći Zevsova ~

Administrator
Administrator
Em (: wrote:Jedva čekam Milicin komentar. I Lidijin.

Zanemarićemo da je moj retardiran. xD

srce

EVERYTHING IS KLEFAN AND NOTHING HURTS.

Znači, flešbekovi. *-*
Čikago. Muzika. Stefanova kosa. Šampanjac. Rebekin akcenat. (Divna je, uzgred)
Atmosfera generalno. Ne znam da li su mi bolji ovi flešbekovi, ili oni iz 1864.

OKE, TVD ekipa je stvarno poradila na novim uglovima sa kamerama.
ME GUSTA MUĆO. Ali stvarno. :O
Genijalno je. Serija je poprimila neku skroz drugu dimenziju.
Recite mi da nisam jedina koja zagleda ovakve stvari. XD
I, da, kao što je Milica rekla, ova sezona je kako treba, po brzini, nije kao druga, gde je sve bilo prenatrpano. Msm da su se ipak opametili, konačno.

"Mmm. Rise and shine sleepyhead", AHAHAHAHAHAH. :'D
I trenutak kad joj opet džapa po donjem vešu. haha
Sećam se toga u prvoj sezoni. Delenče. <3 Stagniramo, ali nema veze. Za sada ne zameram ništa.
Vidite samo kako ga gleda pre nego što počne da paniči. Cerek
I don't even need to share too much love about them, it shares itself, kada pogledate sliku. I momente.
Kada joj je bio doneo odeću, i kada je pitao da li je dobro, i njegova faca u tom trenutku. *.*
Vidite, u međuvremenu je sav nežan, onako pravo zaštitnički, nije više onako sebičan, ne forsira ništa.

CAROLINE. O.O Bill no me freaking gusta. Definitivno. -.-
God. Kako može. :O Znači, Liz je ispala kraljica. Konačno.

"It's an antique Damon. Like you."
But you still can't let go of those Elena, don't you. *dižeobrveonako*

"I'm shocked! Stefan's not a virgin" haha

Um, Klefan je postojao i ranije. To je ono što me je iznenadilo. Kada je Stefan video sliku.
Kada ga je uncompellovao. I sve. Shocked Trenutno sam, vau.
KAKO JE STEFAN POGLEDAO KLAUSA KAD GA SE SETIO. Ljubav.

REBEKAH MU JE SESTRA. o.O Ona ima Eleninu ogrlicu.
I ceo ovaj zaplet koji je nastao.
Nadam se da će Rebekah ostati što duže.
Da ne bude kao ono sa Elijahom.
I nadam se da ćemo videti razvoj odnosa sad sa njom i Stefanom. :treptrep:

Team Liz/Tyler me je oduševio. Klanja Se
Stvarno, kako je Liz uspela da se sabere na kraju, i da se ipak vrati Caroline.
Čak joj je i krv donela. Thank God. Setila se da joj treba majka.

"I have forgotten what it was like to have a brother." KLEEEFAN. (again)
Klaus mi je stvarno delovao skrhano kada je pričao "It was time for Rebekah and I to move on".
Ali stvarno mi ga je u tom trenutku. o.O Kao da... ne da se plaši, nego ne znam ni ja, kako da opišem šta vidim. Vidim tužni bol. Meni je njihov odnos divan. Iako odvaja Stefana od Damona.
Kada je Damon onako pre 150 godina ostavio Stefana, mrzeo ga ceo život, da li je onda Stefan kriv ako je našao nekoga sa kime može da deli život? Kada bolje razmislite, treba se setiti i kako se Damon ponašao. Nije Stefan odustao od njega. Mislim, hoću reći da je ovaj odnos bio nešto dobro što se desilo Stefanu, i apsolutno ga ne bih krivila ako se sada vrati Klausu.
Mislim da je Klausa užasno povredilo kada je Rebekah odabrala Stefana. Da se tada pomalo probudila prvobitna mržnja. I da je bio ljubomoran veći deo vremena. Ali da se jeste vezao za njega, apsolutno.
Samo, šta će mu sada Stefan tačno, nisam i dalje skontala. No dobro. xD

A little bit of eyesex. Cerek

"Oh, honey, I've been called worse". Ajoooj. xD Msm da je to bio sitansitan Klamon momenat. *-* Ignorisaćemo to. xD

Šta još z asad. Stelena... Meh.
Finally? xD
Ako ćemo iskreno, ovo mi već i nije bilo nešto tužno. Plakala sam onomad na onaj poziv. I eto. Na ovo ne.
Hajde da vidim koliko će ovo sad potrajati. Ova pauza, raskid, kako god to zovu u međuvremenu.
Iako su imali onaj lep momenat u Klausovom stanu.
Mislim, jasno je kao dan, da će Stefan duboko u sebi narednih pedeset godina rezati vene za Elenom, i da je voli, da ovo radi samo da bi je sačuvao. Da voli i Damona, i da opet sve radi iz ljubavi. Ali manite me. Hoću Klefan. xD

Vidim pred nama jednu divnu sezonu, ako samo nastave kako su počeli. :3
Ako budem imala da dodam nešto razumno... Dodaću. 2 ujutru je, dosta od mene. xD

A, da, Katica is back in town. Još je i ona u Chicagu. SHALL BE INTERESTING.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

They are strong together, and they are each other’s weakness.

64 Re: 03. The End of the Affair on Tue 04 Oct 2011, 7:26 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
Em (: wrote:Kao što rekoh. S razlogom sam jedva čekala Milicin komentar Razz *.* GUUURL YOU SAID IT ALL.

srce

Volim te što si zgotivila SE.

Pa .. um. Nisam ih zgotivila, ali znam da cjenim dobru scenu. A ono su stvarno bile mnogo dobre scene. Smile

NEŠTO JAKO BITNO SAM HTELA DA DODAM: Da li sam to samo ja ili biste i vi voleli da vidite DEJMONOVE flešbekove iz tog perioda? Šta je on radio? I kada se desio taj prekid da on isključi svoju humanost i ljudskost. WHAT HAPPENED, I WANT TO KNOW.

Naravno. I ne samo iz tog perioda. Vidjeli smo ga kakav je bio kada je tek postao vampir, još je imao tu ljudskost, i stvarno šta se desilo da je izgubio tu ljudskost i postao tako hladan? Da li je uopšte? Dosta smo čuli o njemu kao o monstrumu koje Stefanu nije dalo mira svih tih godina, ali ne znamo da li je zapravo to bilo tako. Imam tu neku teoriju da time što je toliko maltretirao Stefana [ako je uopšte, Stefan je drama queen, to svi znamo] je ustvari pazio na svog mlađeg brata, koliko je mogao naravno s obzirom na ripper fazu i ostalo.

Kaya wrote:Bill je odvratan. i ne svidjaju mi se što ga porede sa Johnom, Johnu je bilo stalo do Elene, ovom je samo bitno da ga drugi ne gledaju sa sažaljenjem jer mu je ćerka natprirodno biće -.-

Slažem se. Bill nije John. Nikako. John je zapravo bio jako pozitivan lik, samo smo mi to kasno primjetili. On se samo borio da zaštiti Elenu, svoju kćer, na taj neki svoj način, možda i nije bio najbolji ali prosto nije znao bolje. Bill je totalna suprotnost. Mada, ima još vremena da ga pretvore u dobričinu kao što urade sa svim likovima -.-

Elena kaže da može sve da podnese jer je videla Stefana u najmračnijim trenucima. ako je tako, zašto onda isprva nije verovala da su ona silna masakriranja njegovo delo? ona se zavarava više nego što je to zdravo. i to će joj se obiti o glavu pre ili kasnije.

Elena je u ogromnom poricanju, pokušava da se uhvati svega onog dobrog što je vidjela u Stefanu da ne bi vidjela loše, i uskoro će joj se to obiti od glavu, da, i imaće Damona da bude tu za nju kad se to desi. <3

i Klausu je ladno nadimak Nick he kul je, ali je nekako običan. svidja mi se, ide to uz njega Very Happy

A pravo ime mu je Niklaus he Cerek

on je zapravo to uradio da je ne bi izgubio.

Ovo je vrjedno da se istakne! Zapamtite ovo kada budete pričali da je Klaus izopačeni monstrum. Jeste, ali definitivno to nije čitava njegova ličnost.

Nika Kći Zevsova ~ wrote:
EVERYTHING IS KLEFAN AND NOTHING HURTS.

Cerek Cerek Cerek

Kao da... ne da se plaši, nego ne znam ni ja, kako da opišem šta vidim. Vidim tužni bol.

Meni se na momenat učinilo kao da se plaši i da ga je taj strah možda i učinio ovakvim kakav je sada, psiho opsjednut time da stvori tu vojsku hibrida, da se zaštiti ili ... šta? U flešbekovima mi ne izgleda kao .. ne izgleda mi zlo. Možda je to samo Stefan imao takav uticaj na njega Cerek

Meni je njihov odnos divan. Iako odvaja Stefana od Damona.
Kada je Damon onako pre 150 godina ostavio Stefana, mrzeo ga ceo život, da li je onda Stefan kriv ako je našao nekoga sa kime može da deli život? Kada bolje razmislite, treba se setiti i kako se Damon ponašao. Nije Stefan odustao od njega. Mislim, hoću reći da je ovaj odnos bio nešto dobro što se desilo Stefanu, i apsolutno ga ne bih krivila ako se sada vrati Klausu.

Ja moram da kažem da ponekad između Stefana i Damonu uopšte ne osjećam tu neku ljubav koju bih trebala da osjećam. Naravno, Stefan i Damon se vole i uvjek će izabrati jedan drugog, ali terutno sve to ne može da se poredi sa ljubavlju koju osjećam između Stefana i Klausa i Damona i Alarica. Klaus i Alaric su se pojavili u životima Stefana i Damona baš onda kada su braća Salvatore najviše trebala nekoga. Stvarno, krivo mi je da ovo kažem ali mnogo više volim Klefan i Dalaric odnos nego što volim Stamon odnos. Dunno :S

"Oh, honey, I've been called worse". Ajoooj. xD Msm da je to bio sitansitan Klamon momenat. *-* Ignorisaćemo to. xD

Oh, honey, osjećam da će Klaus radi Stefana da spasi Damona negdje pred kraj sezone Cerek

Ali manite me. Hoću Klefan. xD

I just want them to have sex! he

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

65 Re: 03. The End of the Affair on Tue 04 Oct 2011, 8:46 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Zla_Sam wrote:

Meni se na momenat učinilo kao da se plaši i da ga je taj strah možda i učinio ovakvim kakav je sada, psiho opsjednut time da stvori tu vojsku hibrida, da se zaštiti ili ... šta? U flešbekovima mi ne izgleda kao .. ne izgleda mi zlo. Možda je to samo Stefan imao takav uticaj na njega Cerek

Meni je njihov odnos divan. Iako odvaja Stefana od Damona.

Ja moram da kažem da ponekad između Stefana i Damonu uopšte ne osjećam tu neku ljubav koju bih trebala da osjećam. Naravno, Stefan i Damon se vole i uvjek će izabrati jedan drugog, ali terutno sve to ne može da se poredi sa ljubavlju koju osjećam između Stefana i Klausa i Damona i Alarica. Klaus i Alaric su se pojavili u životima Stefana i Damona baš onda kada su braća Salvatore najviše trebala nekoga. Stvarno, krivo mi je da ovo kažem ali mnogo više volim Klefan i Dalaric odnos nego što volim Stamon odnos. Dunno :S

ja msm da Klaus hoće da stvori svoju vojsku ne samo da bi se zaštitio već i da bi se na neki uvrnuti način osigurao da ne ostane sam. cela njegova porodica ga je napustila, čak i Rebekah koja se držala uz njega skoro hiljadu godina. možda misli da ako napravi hibride, da će oni biti u prevelikom strahu od njega da ga napuste i da će to biti dovoljno da se osigura od usamljenosti. toliko toga o njemu imamo da saznamo Very Happy

što se tiče Dalarica i Klefana, slažem se sa tobom. ja nikad nešto nisam volela Stamon jer nikad nisam videla tu neku veliku ljubav, osim u finalu 2.sezone kada je Stefan odabrao Damona umesto Elene. sve što ja vidim jeste da je Alaric bio taj koji je uvek razumeo i pomagao Damonu i Klausa koji je na svoj uvrnut način bio pravi prijatelj Stefanu onih godina kada Damon nije mogao da ga podnese.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

66 Re: 03. The End of the Affair on Tue 04 Oct 2011, 8:49 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Slazem se s tobom.Jer za sta bi inace Klausu bili potrebni hybridi? Njega koliko znamo ne moze da ubije niko i nista,pa mu nije potrebna zastita. *ćešćeš* Smile

67 Re: 03. The End of the Affair on Wed 05 Oct 2011, 3:09 pm

**Miss Salvatore**

Evo, napokon sam uz sve obaveze uspjela pogledati epizodu !
Nikad nije kasno ! Wink
Epizodaa je SAVRŠENAAA ! *_____* Najbolja dosada !
Oduševila me... Konačno se vratila Katherine !
Ta je bitch tako nedostajala... Rebekah mi je precool.
Baš mi je draga... Počet ću navijati za nju i Stefana. =P
Stefan & Klaus <33333 PERFECT ! *____*
Predobra mi je ona scena u 20-tima.
Awwww, DELENA !!! Haha, predobra ona scena na krevetu...
Ah, I love them so much !
FORWOOD !! Tyler i Liz su spasili Caroline, finally ! cheers
Mrzim onog njezinog oca ! -.-'' Kako su cakani ! *____*
Obožavam ih ! Ona njihova zadnja scenaa
Malo mi je bilo čudno kad je Caroline ispred majke pila krv...
Stelena me oduševila u ovoj epizodi... Prvo ona scena u špajzu, pa scena prekida ://
Mislim, totalni sam Delena fan, ali mi je bila tužna ta scena ://
Uglavnom, predobra epizoda ! Nadmašila je sva moja očekivanja ! Very Happy
Jedva čekam sljedeću epizodu ! (:

68 Re: 03. The End of the Affair on Wed 05 Oct 2011, 4:35 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni nije bilo čudno što je Caroline ispred Liz pila krv. ja sam to shatila kao dokaz bliskosti koja se konačno pojavila izmedju njih i kao čin potpunog prihvatanja sa Lizine strane da je Caroline vampir Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

69 Re: 03. The End of the Affair on Wed 05 Oct 2011, 4:39 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Tako je.Meni je drago sto su postale toliko bliske.Kad se samo setim kako su se pre slagale.. Smile

70 Re: 03. The End of the Affair on Wed 05 Oct 2011, 4:42 pm

Starlight

Moderator
Moderator
meni su one sad toliko slatke zajedno, imaju divne scene. a pre kad god je bila neka njihova scena gtela sam kosu da počupam xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

71 Re: 03. The End of the Affair on Thu 06 Oct 2011, 8:14 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
I ja sam se tako osecala.. Smile

72 Re: 03. The End of the Affair on Sat 08 Oct 2011, 9:07 am

♥_Vampire_in_love_♥

Ok stid me ja sam tek pogledala sinoć (tehnički i školski problemi -.-)
pa nemam ništa posebno za reći jer ste vi sve već objasnili..

Ali eto, predobra epizoda, najbolja za sada u trećoj sezoni xD( ima se puno i birati)
Beckah mi je premoćna

73 Re: 03. The End of the Affair on Thu 20 Oct 2011, 10:38 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.
Kako mi je drago sto nisam citala spojlere. Ja se sad kao ovde odusevljavam mesec dana nakon svih vas, ali sta cu. Very Happy
NAJBOLJA EPIZODA do sada.
Chicago, 20teeee. Sok. Obozavam taj grad i to vreme. I Stefan. Oh. Malopre sam svasta rekla za njega, ali to je bilo pre nego sto sam odgledala ovu epizodu. Zajebi sve. Zelim ovakvog izopacenog Stefana, koji pise po zidu imena svojih zrtava, nakon sto ih posteno namuci.

Inace, nekoliko puta sam bukvalno izgubila dah, gledajuci neke scene. Dosta neocekivanih situacija. Konacno jedna normalna Stelena scena u "spajzu". Za raskid nemam toliko lepih reci. Gluma je fantasticna kao i uvek, ali i dalje su to Stefan i Elena i sve je nekako... blah.
Delena. Kako imaju divan i cist odnos. Nekad ne zelim da ga promene. Nista se posebno nije desilo izmedju njih u ovoj epizodi,sem one scene u njenoj sobi i ponovne voznje autom. Kao da premotavaju moje omiljene scene iz prve sezone. Apsolutno sam odusevljena. 355

Kata srecica. Nedostajala je.

Bilo je logicno da je Klaus iz nekog razloga izabrao Stefana. Ali, nikad nisam prepostavila da je ovo razlog. Svidja mi se Rebeka, ali svidja mi se i GLorija. Rekla je Damonu da joj je uvek bio draziii. Very Happy
Sjajan tim cine Klaus i Stefan. Stefan je mnogooo zabavniji kada je sa Klausom i mislim da ce se nesto desavati izmedju njega i Rebeke sad kad se setio svega.
O zapletu sa ogrlicom cu pisati kada vidim nesto vise. Za sad je to to. Nadam se da ce i naredne epizode biti ovako dobre.

74 Re: 03. The End of the Affair on Mon 05 Dec 2011, 8:14 pm

snowflake.

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Iskreno, meni je ovo najbolja epizoda u trećoj sezoni, ako ne i u celoj seriji. Mnogo dobrih zbivanja.

Kao prvo, moram reći da mi se previše sviđa kako Klaus kaže "Previously on the Vampire Diaries." Jednostavno sam zanemela tad.

Katherine se vratila, wohoo. Biće veoma zanimljivo, osećam!

Klefan scene u epizodi su gotovo savršene, u svakom smislu te reči. Oni su bili prijatelji, sviđa mi se to. Želim da ostane tako, da Stefan ostane sa Klausom takvim prijateljskim odnosima!

Sam Stefan je prelep u 20-im. Jednostavno sam se oduševila kako su odradili sve scene 20-ih. Koliko mi je bilo kul kad je rekao Rebecci "I'm so sorry, sweetheart."

Delena scena u krevetu mi je awesome! "Raise and shine, sleepyhead."

Billa bih jednostavno mogla ubiti. Ne znam, ja ga stvarno ne razumem "I'll fix you." Sigurno će ja tako popraviti, da.
Previše mi je žao Caroline. Kada je vrisnula, ajao
Koliko sam mrzela njenu majku u prethodne dve sezone, sada je toliko volim. Carica je!
A Tyler kada je stavljao prsten Caroline, izgledalo je kao da je prosi *-*

Oh, definitivno shipujem Rebeccu & Stefana. Vidi se da ima hemije među njima.

Klausu se divim iz epizode u epizodu. Joseph uvek pronađe način da potpuno preokrene ulogu. Odličan je glumac, zaista. Slažem se sa Kajom da bi trebao dobiti Oskara.

Rebecca je Klausova sestra. WTF? Nisam znala da će nešto tako dobro uraditi.

Scena sa Damonom i Klausom mi se sviđa jako.
Bilo je dobro kada je Damon rekao Klausu:"You want a partenr in crime? Forget Stefan. I am so much more fun." Ali mi je bilo isto tako i žao Damona, stvarno.

Stelena scena je bila okej. Mislim da je Elena osetila da nije istina to što je Stefan rekao, ali ipak se vidi da joj je bilo jako žao.

Nina mi je jako lepa sa paž frizurom ^^

Haha, i da, kako sam se smejala kad je Damon rekao "I'm shocked! Stefan is not a virgin." XD

75 Re: 03. The End of the Affair on Fri 23 Dec 2011, 7:47 pm

fearless.

Dancin' in the rain wrote:DEFINITIVNO JEDNA OD NAJBOLJIH EPIZODA IKADA!
Posle svega onog o moonstone, Originals, curse, Klausu u 2.sezoni mislila sam da ne moze biti vecih iznenadjenja. Ali ovo je OMG OMG OMG!

First and foremost, KATHERINE!!! Konacno!
Mada nije bila cool i bitchy koliko moze da bude, svejedno!
Buduci da je u Chicagu, valjda ce nastaviti da se pojavljuje.

A onda, dvadesete! Tako su dobro uradili! Fenomenalno! Cak mi se i Klaus dopao! o.O
Claire Holt srce

Delena srce Kako su slatki! srce I Damon kako joj pretura po vesu! haha

Caroline srce Kako je obozavam!
U promou mi je ono mucenje izgledalo gore, ovo je jos i dobro. Jadnaaa :(Bill idiot. -.-

Stefan's not a virgin?! haha Hahahahahahaha obozavam Damona!

Imam neki utisak da se Gloria nece zadrzati dugo ovde.

Prvi sok epizode! Elenina ogrlica je Beckyna?!
I onda jos jedan!!! Klaus i ona su brat i sestra!Mislim da to niko nije ocekivao!
Drago mi je sto su to sakrili kad su pricali o Becky.
Znaci za sada znamo troje: Klausa, Elijahu i Becky. Ostaje jos sestoro!
(Elijah i Becky su brat i sestra! To mi je skroz cudno. Nadam se da ce biti nekih lepih trenutaka.)

A ona scena sa onim covekom koji pije krv je grozna. Tako mi ga je bilo zao! Sad

Meni scena Stefana i Elene u sobi nije nista posebno. Nikad, nikad ih necu shipovati!

Tyler i sheriff spasavaju Care! Hvala bogu sto se sheriff opametila. Uvek sam je volela i bilo bi mi zao da mrzi Care.

Aaaaa zanima me ko je pucao!
I najzad je jasno zasto se Stefan ne seca Klausa i Becky!

Elena je malo predvidljiva sa zagrljajem i ubodom u ledja. Isto, ali potpuno isto je uradila kad je Stefan pio krv u 1.sezoni.
Jeeee, Stefan joj je rekao da ne zeli da se vrati!Valjda ce konacno odustati.

Jadan Damon. Sad Klaus ga muci.

Bila mi je malo cudna ona scena kako Carina majka gleda nju dok pije krv. Ali to znaci da je prihvatila.
Forwood srce

Jadna Becky, cekala je Stefana. Sad A onda ju je Klaus ubio. Sad
I cekajte... Klausa ne mogu da ubiju sa white ash wood and dagger?!

Stefan i Rebekah.
Pa ovako, nisam odmah neki veliki shipper, ali mozda postanem.
Vidi se da je Becky njega volela, ali nisam imala utisak da je i on nju kao Kat ili Elenu.
Mada kad se setio svega, posao je prema njoj i nasmesio se... Svidela mi se mnogo ta scena.
Nadam se da cemo ih vidjati zajedno.
Nekako sam imala utisak da ce Becky biti tu 1-2 epizode, ali sad vidim da ce mozda da ostane! Daj boze, ne zelim da ubiju sve nove likove.
Sa ogrlicom se prizivaju vestice? Ili samo ta jedna?Kako god, svidja mi se prica.

Kako mi je Kat cudna sa kratkom kosom!
I nije mi jasno sta je ona radila tu? Pratila je Stefana ceo zivot? Very Happy
Dobro, sad mi je jasno sto je Stefan dao Eleni ogrlicu. Nije znao da je Beckyna. Inace bi bilo cudno. Very Happy
Onaj covek na kraju... ja sam stekla utisak da je on pucao, zar ne? Mislim da bi on mogao da bude Klausov otac. Very Happy

I jos nesto. Nick haha Sve vreme se pitam odakle taj nadimak, a sad sam videla da je Klausovo pravo ime Niklaus.
I da, Beckin kovceg je na sred Cikaga? Ocekivala sam da ce biti neko posebno mesto gde je cela porodica.

Sve u svemu, PRESAVRSENA EPIZODA! srce

76 Re: 03. The End of the Affair Today at 10:20 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next