You are not connected. Please login or register

02. The Hybrid

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 4]

76 Re: 02. The Hybrid on Tue 04 Oct 2011, 12:02 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire

Nice fangs! he
Anyway..super je bila epizoda,puno bolja od prosle.
Crkavala sam od smeha,kad je Damon gurnuo Elenu u vodu.

Ali ovo:
Damon:“What’s your big plan, Elena? You gonna walk through a campsite full of werewolves, roast a marshmallow and wait for Stefan to stop by?” haha haha haha haha haha
Sto se tice Klausa...on je LUD!Mora da ga je neko pogodio mokrom carapom.. Mada,kad mu plan nije uspeo na kraju, bilo mi je zao sto se uznemirio.Jadnicak..sad nema svoju armiju hybrida.. zvvv

Klaus:"It appears your the only comrade I have left" :smrcc:

A najvise m ije zao Caroline.Ona stvarno nema srece kao vampir. he

77 Re: 02. The Hybrid on Thu 20 Oct 2011, 7:51 pm

Twin.flames

Seeing Ghosts Of Your Past.
Epizoda je bolja od prethodne, ali kao sto vec rekoh ove sezone i ocekujem da svaka epizoda bude bolja od prethodne. Po ovome do sada vidjenom izgleda mi da ce ova sezona biti mnogooo bolja od druge.
Prvo, s obzirom na to da nisam bila u mogucnosti da citam spojlere, mnoge stvari u epizodi su me iznenadile, sto je veoma dobro, jer ih nisam ocekivala. To se pre svega odnosi na Delena scenu.
Delenaaaaa ♥
"I want you to remember the things you felt while he was gone".
Kako je ovo lepo rekao. I kako je ona to ozbiljno shvatila. Totalno primecujem kako on pocinje mnogo da joj znaci i koliko joj postaje potreban. Opet ista situacija kao u drugoj sezoni. On je ceka u sobi, ona ga pita da li je pijan (koji je lik Elena Very Happy ), sreca je sto ovoga puta zapravo nije pijan i nije je naterao da zaboravi sta joj je rekao. Mislim da ce Elena u narednim epizodama mnogo razmisljati o njegovim recima i da ce joj to pomoci da donese izbor, kada dodje vreme za to.
Onda, "planinarenje" Damona, Rica i Elene. Svima nam je dobro dosla promena okruzenja. Super mi je to sto Rica ima puno vise u ovoj sezoni. Sada je dosta mracniji, ali je i dalje on i ja ga obozavam.
Klaus. Naglasak. Stil. Mnogo dobro uradjen lik. Izgleda kao da ima plan za sve i kao da nista ne moze da ga iznenadi, a onda u jednom trenutku pukne i to ne izgleda nimalo lepo. Kako stalozeno, smireno i polako govori, mogla bih da ga slusam zauvek. Very Happy
Stefan je isti kao i uvek. Naravno da sam mu zahvalana sto je OPET spasao Damona, ali i dalje ne mogu da ga volim. Mozda bih mogla da ga razumem da je ostao sa Elenom i Damon i borio se sa njima, ali meni ovo sada vise lici na bezanje od stvarnosti, pod Klausovom zastitom. O cemu on razmislja kada pomaze Klausu da stvori armiju hibrida?!
Sto se tice Damonovog i Stefanovog odnosa, sve je dublji. Nikada nece ostaviti jedan drugog na cedilu, ma koliko daleko da su.
Situacija sa Dzeremijem i Matom malo zamara, nadam se da ce uskoro nesto stvarno desiti. Iznenadila me je ona Anina recenica da ne veruju Viki, sta god to znacilo.
Tyler koji pokazuje sve ono svojoj majki. Coveceeee. Kakvo pozitivno iznenadjenje za mene.

Sad odmah gledam i trecu epizodu, sto samo pokazuje koliko sam se ponovo zarazila ovom serijom. Very Happy

78 Re: 02. The Hybrid on Thu 20 Oct 2011, 7:57 pm

Zla_Sam

Administrator
Administrator
ThePhoenix^^ wrote:
Sad odmah gledam i trecu epizodu, sto samo pokazuje koliko sam se ponovo zarazila ovom serijom. Very Happy

Uuuu, treća! Ne možeš ni da zamisliš koliko je dobra *.*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

just twenty seconds 'til you're no longer mine.
http://willyoudothisforme.tumblr.com/

79 Re: 02. The Hybrid on Thu 20 Oct 2011, 10:42 pm

Twin.flames

Uuuu, treća! Ne možeš ni da zamisliš koliko je dobra *.*

Nisam ni pretpostavljalaaa. Very Happy Zarazila sam se serijom kao kada sam tek pocela da gledam prvu sezonu.

80 Re: 02. The Hybrid on Mon 05 Dec 2011, 8:18 pm

snowflake.

Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls
Na početku sam se prisetila Andine smrti, kada je to reporeterka rekla, rasplakala sam se.

Klaus je taako hot. Ne mogu ga mrzeti, nikako! I jako mi ga je bilo žao na kraju, kada se razbesneo. Mnogo me zanima koga on to sluša. Njegov akcenat me je ubio.

Carol me nervira. Da je Tyler vampir, mislim da bi ga ubila.

Kada je Damon gurnuo Elenu u vodu - obožavam tu scenu, sviđa mi se.

Stefan mi je ponovo dosadan, barem u ovoj epizodi.

Matt je još uvek previše dosadan. Neka urade nešto sa njim. Jeziva mi je scena sa slikom, kada se podigla.

Tyler je predivan. U svakoj epizodi mi je sve lepši i lepši.

Damon mi je prepre hot u sceni sa Stefanom, u šumi. Volim njegovu kosu u ovoj sezoni<3 Sviđa mi se kada je rekao "Here, doggy, doggy" haha Very Happy

Elena me nekad nervira, nekada mi je skroz okej. Više ni ne znam šta da mislim. Sviđa mi se njen odnos sa Alaricom.

Ah, Delena scena na kraju je bila odlična! Želim još takvih, bilo kakvih, samo još Delene. Bolji su u ovoj epizodi. U prethodnoj su bili, nekako, površni.

Drago mi je što se Rick vratio kod Elene i Jeremija.

I mnogo mi je bilo žao Caroline na kraju.

Pesma na kraju je odlična.

81 Re: 02. The Hybrid on Wed 28 Dec 2011, 4:12 pm

Ket ♥

Dear Diary ...
Dear Diary ...
evo ja da komentarisem malo..zaboravih
odlicna treca sezona
kako je Tajler dobar u ovoj uskoj crvenoj majici uff
da li treba da kazem koliko gotivim Klausa? he is the best predobre scene pokolja Laughing
i koliko me smaraju Met i Dzeremi $ Neutral

82 Re: 02. The Hybrid on Wed 04 Jan 2012, 3:12 pm

Team Daroline

Invited in
Invited in
Hmm depresivna je epizoda.
Imam osecaj da ce cela sezona biti takva.
Klaus mi je jako jako jako sladak, imam osecaj da bi Joseph mogao da glumi i dobre i lose uloge Smile
Mislim da cu napraviti udruzenje BDOHB (Bring Damon's Old Hair Back). Ali svejedno mi je i dalje jako savrsen 355
Delena momente ne volim. Mada mi je bilo jako smesno kad je Elena rekla "I didn't want to see you get hurt", a Damon samo onako kratko odgovorio "Thanks." Kao dete od 5 godina Very Happy
Jako sam u depresiji sto su odveli Stefana, zelim da se vratiii :O
Nadam se da ce uspeti da ga spase.
Tyler je jako hot flirt
Njegova mama me je iznervirala, jadna Caroline.
A jako sam se iznenadila kada je Caroline rekla "Daddy?" Garant rodjeni otac zeli da je ubije/muci/masakrira, sta god.
Ali i dalje me najvise nervira sto Stelena polako propada bandh
Zelim da sto pre opet budu zajedno srce srce
I da, jako su mi kripi Vicki i Anna. Zanima me sta ce tu biti.

http://darolinebitchez.tumblr.com/

83 Re: 02. The Hybrid on Tue 31 Jan 2012, 6:00 pm

¿coka?

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Hmmm... Klaus. -.- Nisam predvidela da mu je ovo plan.
Jadni svi oni vukodlaci.
I kako je cudno sto nije provalio nista. Very Happy

84 Re: 02. The Hybrid Today at 4:02 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4