You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Televizija » The lying game

The lying game

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

26 Re: The lying game on Fri 30 Dec 2011, 1:53 pm

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Dancin' in the rain wrote:Nikako da zavrsim ovu seriju. Gledam po epizodu na svakih mesec dana. Very Happy

Mehurić wrote: Ja želim ovo dvoje

Ide mi Emma sa njim.Očajnički ih želim Smile
I ne znam zašto ali osećam da je Justin brat Sutton i Emme.

I ja zelim Emmu i Thayera. Cerek

Cerek

Možda grešim ali nekako mi je mnogo čudan.
Mislim da bi to objasnilo njegovo ponašanje.
p.s Želim Blaira nazad u SAB *.*

27 Re: The lying game on Fri 30 Dec 2011, 2:59 pm

Rose ♥

Nova epizoda izlazi 2.januara ja msm - baš me zanima šta je bilo sa Sutton - samo se nadam da nije mrtva. :/

btw, ova serija bi mogla da se završi tako lako u jednoj epizodi - sve je nekako previše jednostavno za "otpetljavanje". xD

28 Re: The lying game on Sun 01 Jan 2012, 10:05 pm

Filip

Invited in
Invited in
Meni se serija bas svidja ,,, a Sutton nema sanse da umre ipak je ona glavni lik , to su namestili samo da mi razmisljamo sta ce da se desi Very Happy

29 Re: The lying game on Mon 02 Jan 2012, 10:52 pm

|Evanna|

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Serija je super..
Ja msm da Sutton nije mrtva, a ne bih voljela da bude..
Zanimljiva vam ova teorija za Justina, msm da bi to moglo biti tačno.. Sviđa mi se to.. Inače, omiljeni par su mi bili Emma&Ethan, ali pogledala sam neki dan prelep video o Emmi i Thayeru, sviđaju mi se i oni. Sad nzm ko mi se više sviđa... Videću u narednim epizodama.
Večeras se prikazuje nova ep. Jedva čekam da pogledam Very Happy

30 Re: The lying game on Tue 03 Jan 2012, 11:26 am

Rose ♥

@Filipe, u knjizi je Sutton mrtva, tako da i te kako verujem da može i u seriji da bude. Wink

Ja sad ne razumem - ako su našli Suttonino telo u vodi, potšo se na promou za 11-tu epizodu vidi da nađu auto, onda otkrivaju valjda da Emma nije Sutton i da ih je "lagala" sve vreme?
Najviše me zanima kako će Laurel reagovati, jer su se mng zbližile. ^^

Iiii verujem da će Ethan ostati sa Emmom do kraja, jer imaju baš, baš, baš mnogo fanova..Thayera retko ko voli sa Emmom, uglavnom ga shipuju sa Sutton. Very Happy

31 Re: The lying game on Tue 03 Jan 2012, 12:56 pm

|Evanna|

At Mystic Grills
At Mystic Grills
I ja msm da će Ethan na kraju ostati s Emmom...
A kako sam ja skontala, oni nisu pronašli njeno telo, samo auto, i u autu torbicu i telefon.. Tako da ne znaju da Emma nije Sutton... A meni bi bilo i glupo da sad odmah to otkriju...

32 Re: The lying game on Tue 03 Jan 2012, 1:22 pm

Rose ♥

Ma, da - sad sam odgledala 11-tu epizodu. Nerviraju me.
Nerviraju me sa celom tom Alec-Annie(Rebekah)-Tod pričom.
Ko? Šta? S kim? Gde? Kad?
Previše je te misterije. Nemoguće misterije. xD

I po svemu sudeći, ovde je samo Alec upućen u sve, i on je jedini koji drži konce.
Kladim se da Alec drži Sutton negde. -.-
Ili Rebekah. Ona je trenutno ta koja, uz Aleca, ima najviše tajni koje mi ne znamo.
Ono na kraju..."Keep being Sutton..or you're next." neodoljivo podseća na PLL - fali samo -A.

I ovaj četvrorougao Ethan-Emma-Thayer-Sutton neodoljivo podseća na Stefan-Elena-Damon-Katherine! Ali, neverovatno.
Thayer je neodoljiva vrsta Damona! Very Happy Like a Star @ heaven

Znam da je zanimljivo kad je Emma Sutton, ali želim da Emmu vole kao Emmu..svi!

Tod sa onom narukvicom - nešto mi je tu čudno! -.-
Jason mi je isto čudan.
U čemu je fazon sa njegovom majkom i Todom?
To mi je takooo čudno! MNOGO!
Ono sa doktorom - Tod je doktor. Ali, nešto ima tu.

Rebekah-Annie thing! Hello?! WTF?!
Ko je ko? Annie? Koja Annie? Mislim, potpuno konfuzno..
WTF?

Love Thayer! Very Happy

33 Re: The lying game on Tue 03 Jan 2012, 2:11 pm

Filip

Invited in
Invited in
I ja upravo odgledao ,, Nista se nije resilo sve se samo zakomplikovalo, bar znamo da Sutton ziva a ni to nije bilo direktno potvrdjeno XD Very Happy

34 Re: The lying game on Wed 04 Jan 2012, 12:59 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Ono na kraju..."Keep being Sutton..or you're next." neodoljivo podseća na PLL - fali samo -A.

TO JE BILO I MOJE MIŠLJENJE. WTF? -.-

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

35 Re: The lying game on Thu 05 Jan 2012, 12:03 pm

Angi93

First Bite
First Bite
Odgledala sam prve dve epizode, pa nisam u toku. Do sad mi se svidja. Nekako me podseca na TVD, Emma i Sutton me podsecaju na Elenu i Katherine, kao da glumica imitira Ninine pokrete ili se samo meni cini tako...

http://rbdandtvd.nstars.org

36 Re: The lying game on Thu 05 Jan 2012, 12:07 pm

Filip

Invited in
Invited in
Ne cini ti see mnogi imaju takvo misljenje kad sam poceo da gledam TVD pomislio sam da ista glumica glumi Sutton i Elenu u TVD-U... po meni slicnost neverovatna Very Happy

37 Re: The lying game on Thu 05 Jan 2012, 9:44 pm

Mehurić

Sara je pisala obe knjige nije ni čudo što TLG podseća na PLL.

Oću Sutton.

38 Re: The lying game on Thu 05 Jan 2012, 9:59 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Mehurić wrote: Sara je pisala obe knjige nije ni čudo što TLG podseća na PLL.

Oću Sutton.

TLG je podseća na TVD, ne na PLL XD AHAHAHAHAH

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

39 Re: The lying game on Thu 05 Jan 2012, 10:05 pm

Rose ♥

Vodeći se ovom poslednjom epizodom, TLG je mešavina TVD i PLL.

Emma-Sutton = Elena-Katherine
Ethan-Thayer = Stefan-Damon
"Keep being Sutton..or you're next" = "I'm still bitches and I know everything. -A."
xD

40 Re: The lying game on Thu 05 Jan 2012, 10:09 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Cinderella ♥ wrote:Vodeći se ovom poslednjom epizodom, TLG je mešavina TVD i PLL.

Emma-Sutton = Elena-Katherine
Ethan-Thayer = Stefan-Damon
"Keep being Sutton..or you're next" = "I'm still bitches and I know everything. -A."
xD

totalno su NEoriginalni XD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

41 Re: The lying game on Sat 07 Jan 2012, 8:13 pm

Mehurić

#hopelessRomantic wrote:
Mehurić wrote: Sara je pisala obe knjige nije ni čudo što TLG podseća na PLL.

Oću Sutton.

TLG je podseća na TVD, ne na PLL XD AHAHAHAHAH

Ja mislila zbog misterija Very Happy
Inače nije mi ni u jednom momentu da je mešavina PLL-a i TVD-a LOL

42 Re: The lying game on Sat 21 Jan 2012, 2:04 pm

Angi93

First Bite
First Bite
Da li je neko vec gl. 12. i13. epizodu i moze li mi reci gde da nadjem prevod za njih?!

http://rbdandtvd.nstars.org

43 Re: The lying game on Sat 21 Jan 2012, 2:34 pm

Rose ♥

Gledala sam ja, ali nema prevoda. Wink

Spoiler:
Sutton is Sutton again!

44 Re: The lying game on Mon 23 Jan 2012, 8:28 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
oukeeeej... serija je sve bolja i bolja... ali, me interesuje šta kriju Ted i Alec ?! scratch

Spoiler:
da nije možda Alec otac blizankinja ?!

https://twitter.com/#!/

45 Re: The lying game on Wed 08 Feb 2012, 7:06 pm

♥_Vampire_in_love_♥

You Are in Love With a Vampire
stigla sam do 10 i ne mogu se nakaniti da gledam dalje iako mi je serija ok

46 Re: The lying game on Thu 09 Feb 2012, 5:22 pm

Rose ♥

Serija postaje sve bolja i bolja! Ja je baš mnogo volim. Smile
I UVEK ću je izabrati pre PLL. xD

Thayer & Emma = MOJ OTP!
Imaju najdivniji odnos u seriji, pravi su prijatelji. Volim ih.

Inače, Tejer (Kristijan) je ... savršenstvo. <3

47 Re: The lying game on Thu 09 Feb 2012, 8:04 pm

Crazy Lady (:

Werewolf in Town
Werewolf in Town
Serija je predobra ! I svaka epizoda je sve bolja i bolja...

Inače, Tejer (Kristijan) je ... savršenstvo. <3

znamo, Jovana, znamo Very Happy

https://twitter.com/#!/

48 Re: The lying game on Mon 20 Feb 2012, 8:36 pm

MissGabi.

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Gledala sam kad je izašla, onda sam nakon 5-6 epizoda stala jer mi je bilo dosadno.

49 Re: The lying game on Tue 06 Mar 2012, 3:15 pm

Rose ♥

Molim Boga da bude druga sezone! Biću najsrećnija na svetu kad objave zvanično! *fingers_crossed

Season finale...SAVRŠENA EPIZODA!!

Sutton: Oh my god, what is happening to me? I actually feel bad for you.
Emma: I’m sure it’ll pass.
Satn je bitch, ogromna, ali mi je drago da postoji. Ova scena - živote! Toliko je odvratna, da ne mogu da opišem. Pitam se da li joj je stvarno žao. btw, Alexandra NEVEROVATNO dobro glumi! Da ne znam, ja bih se kladila sa nekim u kuću da su to dve različite glumice. Čak je bolja i od Nine. Neverovatno je koliko su dobro uopšte urađene te Emma/Sutton scene. Grafika im je sjajna, i jednostavno, nikad ne bih rekla da koriste kompjuter za te scene. Sve i jedna scena je savršeno dobro odrađena!

“Here’s to love, when it comes quick, as it did here. [watching at Alec and Rebekah] And when it takes a second or two. [watching at Emma] Here’s to family. The ones we’re in, the ones we make. And here’s to a future. I, for one, can’t wait to see what it holds.
Kako Dejmona volim sve više iz epizode u epizodu, tako i Tejera. Opasno preti da mi postane omiljeni lik svih vremena - već ga nekontrolisano mnogo volim. Koliko je Kristijan samo savršen! GOD! Cerek Udala bih se za njega istog trenutka. Bez razmišljanja. Kako je gleda dok govori ovo..kako ona zbunjeno gleda u njega. Koliko je tu hemije samo u PRIJATELJSKOM pogledu. "I, for one, can’t wait to see what it holds" - očigledno, to se odnosi na njihov dalji odnos. A, i Emina reakcija na to je u fazonu "I'm in!" Very Happy Oni su evidentrno endgame. To je tako logično i ne želim da prihvatim nijednu teoriju da Ethan i Emma završe zajedno.[jedino zbog fanova -.- WTF?!] Jednostavno je nemoguće.Emma i Thayer imaju neverovatno dobar build-up. Možda i najbolji koji sam ikad gledala! Cerek

Ne možemo reći da ovo nismo očekivali. Od kad već sumnjamo da je Rebeka majka? xD
ALI - da Satn zna za sve to?! Ne verujem i alje.. Volela sam je i opraštala sve što je do sad uradila, ali ovo pokazuje kolika je kučka. Ema ne zaslužuje sve ovo [hvala Bogu na Tejeru]. Ne smem ni da zamislim šta će biti kad sazna da su ove dve znale i u svemu bile zajedno od početka, a nju ostavili po strani. BUkvalno su je obe odbacile kao đubre - i kao ćerku i kao sestru. Čime je Ema to zaslužila?? Ted je otac verovatno...I to nikad neću razumeti. Kako je mogao da ostavi, bukvalno baci jednu ćerku, a drugu zadrži za sebe? Stoka. Mada, moguće je da ne zna da je otac. Možda mu je Rebeka pretila da će reći Kristen. Ne znam..
O tome koliko ne podnosim Rebeku neću ni da pišem. Ona i Satn su definitivno najveće ženske zloće koje sam videla. -.-
ALEK - duša! Cerek Meni njega žao, mnogo. Kako su mu sve smestili. Jeste da me nervirao u početku, ali verujem u njegovu nevinost. Pre svega - neverovatan je prijatelj, i kad voli, voli celim svojim bićem. Love za Aleka.

Isto - ogromno srce za Kristen i Lorel. Nema smisla pričati uopšte koliko je odvratno to što je Ted uradio. Ne mislim samo zato što je lagao, već način na koji je lagao - učinio je da se oseća krivom za smrt nevine žene. To je odvratno, i mislim da preko toga ne sme lako da pređe. Sve ovo sa Rebekom bi i mogla da oprosti da je nije TAKO lagao. -.- Stoka! No, opet - bilo mi ga je žao kad mu Lorel nije dala da uđe u kuću. Jbg...saosećajna sam. -.-
Btw, plašim se da Baz nešto opasno krije i da muti nešto sa Rebekom. Ste čuli kad Lorel kaže da je Baz tu Rebekin gost, kako se oni odavno poznaju? + sve to sa Lorel i njim..možda je i malo prebrzo. Ne želim da je loš.

NAJSAVRŠENIJA SCENA U ISTORIJI TLG SCENA:
GOD - vrištala sam bukvalno. Način na koji ju je tešio, način na koji se ona izvinjavala što mu "smeta" jer i on ima probleme.Kako on kaže "Hey, it's fine, it's fine." I onda "It's..You've just been one bright spot in all this." GOD! LET ME DIE! Savršeni su! nema dalje. Jednsotavno, umirem dok ih geldam. Umirem od tolike količine hemije, čvrstine prijateljstva i rađanja ljubavi. Prava, istinska, odrasla, zrela ljubavna priča.

I za kraj..ovo je kao Dejmon i Elena. Kad je ona potpuno u bedaku, on je tu za nju. Da joj kaže da će UVEK biti tu za nju, bez obrzira na sve. A kad on ne zna kako će nastaviti nakon svega, ONA je tu za njega da mu kaže da nikad neće morati SAM da prolazi kroz to.

"Whatever’s coming, I don’t want to face it alone."
"You won’t have to."
Njen je*eno bolan pogled kad vidi koliko je on povređen. Kao da se i sve u njoj slomi. Vrištala sam kada sam je videla da dolazi iza njega. Koliko njega ovo boli, toliko nju boli da ga gleda tako povređenog.
Samo kada su zajedno oni mogu biti ono što zapravo jesu. Samo kad su zajedno mogu oboje pustiti suze bez straha šta će drugi misliti, samo tad mogu da budu u potpunosti iskreni bez straha da će ih neko osuditi, otkriti, izdati. Jednostavno: savršeni su!

Dan: "Thayer's gonna get the girl." - God, to mi tako daje nadu na će ih stvarno spojiti na kraju [ako ga bude, a mora ga biti]. I znam da neće žuriti sa njima, jer da su hteli žurbu dali bi nam poljubac u finalu. Ne, oni ne žele da žure. Sve što žele [i što ja želim] jeste da nastave ovaj predivni, savršeni build-up. <3
Serija ima toliko potencijala za nastavak, ima gomilu gledalaca već. Ovo jednostavno NE SME da se završi ovde. Thayer i Ema moraju da se dese, sve oko Teda, Aleka, Rebeke i Satn..Itana i Dena..Meds..Lorel i Kristen..Džastina...moraju bre da nastave.

Pa, ja moram da doživim poljubac između Eme i Tejera. Želim da ovo na kraju videa bude Ema, ne Satn! Ovo je tako savršeno...

Ne prihvatam "nema druge sezone" rečenicu!

50 Re: The lying game on Wed 07 Mar 2012, 9:56 am

fearless.

Jovanaaaa 10 10 10 Klanja Se
Sve si rekla.
Themma mi je trenutno OTP u svim serijama. srce
Ako ne bude 2.sezone to ce biti ogromna steta. Sad

51 Re: The lying game Today at 2:21 am

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next