You are not connected. Please login or register

Love Of The Predator: Bloody Hell

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Love Of The Predator: Bloody Hell on Sat 28 May 2011, 6:53 am

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Ovde mozete procitati prvi deo price, ukoliko pozelite

Ovo je taj drugi deo koji sam jos ranije obecala, trudicu se da postavljam chaptere sto cesce mogu, =)))

Dakle podsetnik sta se desavalo u proslom delu:

Angelus, Elenina sestra dolazi kod Elene ne neko vreme, ne otkrivajuci razlog no rekavsi samo da hoce da usavrsi jezik. Damon i Stefan otkrivaju njenu pravu prirodu, da je ona u stvari Morpheus. Opasan po njih kao sto su i oni po ljudska bica. Pored raznih zapleta i raspleta koji se odvijaju, oni saznaju da je Angelus zapravo sestra Katarine Petrove, saznaju njenu pricu i njene namere. Stefan je siguran da se Damon promenio, dok Damon samo oseca neku cudnu potrebu da zastiti Angelus. Saznaje da je on njen krotitelj i pretvara je u morpheusa kako bi mu pomogla da poubijaju vampire iz grobnice. Iako se suzdrzavao jednom nije mogao odoleti Angelus. U tom poljubcu uhvatio ih je njen stari drugar Ru, koji je zapravo Janus. Jedan od najstarijih bica, zajedno sa njim dosla je i Lavada, sitna drugarica poreklom iz mocne magijske porodice. Oni joj pomazu da ubije oca, medjutim nakon tog obreda vise nista nije isto... Angelus je izgubila vezu sa Damonom koju je imala i sada se nalazi pored Stefana, na kojeg je obred isto uticao, u potrazi za jos krvi.

Ovaj deo ce biti krvaviji i bice vise akcije, takodje i vise emocija pomesanih. =)))

Last edited by Rottie on Sat 28 May 2011, 7:26 am; edited 1 time in total

http://twitter.com/DraganaKolakx3

2 Re: Love Of The Predator: Bloody Hell on Sat 28 May 2011, 7:26 am

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
I CHAPPY

~Proslo je nedelju dana nakon obreda, Angelus se sa Stefanom nalazi daleko od Mystic Fallsa.~

Ramona Angelus Ohanzee Petrova P.O.V.

Tama... Nikada nije delovalo tako slatko i privlacno, tako blizu i tako dobro. Ljudi... Gresni kao i uvek, sede i cekaju... Cekaju na kaznu. Vampiri... Ukusni, njihova krv slatka i hladna, mocna. Mogla sam osetiti moc dok sam ispijala krv iz vampira pred sobom koji je vec polako gubio svest. Mogla sam videti njegova secanja sto mu je krv cinilo sladjom.

Mali je i igra se sa ostalom decom... Uvek je bio u centru paznje drugara, svi su ga voleli. Od malena se bavio kosarkom. Rostilj sa porodicom.. Srednja skola... Razni dogadjaji.. Matura... Pokolj njegove porodice... Devojka sa crnim loknama i ocima boje tople cogolade gledala ga je u oci i osmehivala se ocaravajuci ga.

3rd P. P.O.V.

Ramona je jos jace zagrizla njegov vrat besna, te je on prostenjao, medjutim odmah zatim ga je gurnula u stranu.
"Nije ukusan?" Stefan je prisao posmatrajuci je kako ga gleda sa besom u ocima. "Ili samo nije pruzio dovoljno otpora da bi bio zabavan?" Ustala je ispravivsi se, kao da su ponovo nazad u 19. veku., on je prihvatio njenu ruku uz blagi naklon, osmehnula mu se. Gledala je u vampira ispred sebe.
"Znao je Katarinu." Promrmljala je negde u sebi secajuci se kao u izmaglici te devojke koju je videla.
"Tvoju sestru?" Upitao je Stefan podigavsi obrvu, ona je samo pogledala u njega ocima punim tame.
"Mi bica tame nemamo rodjake vase visocanstvo." Ovog puta ona se poklonila pred njim, ne skrecuci pogled sa njegovih sjajnih zelenih ociju.

~Na Salvatore imanju~

Elena P.O.V.

Cutala sam, proslo je nedelju dana nisam mogla da progovorim. Posmatrala sam Damona kako sedi na kaucu sa viskijem u ruci posmatrajuci kamin. Posmatrajuci kako plamenovi lizu gvozdene resetke pokusavajuci da se probiju.
"Damone..." Pocela sam ali sam opet zacutala. Nisam znala sta da kazem, sta da osecam. Sama praznina, kao da mi je neko otrgao jedan deo, a ja jos ne mogu da shvatims ta fali. Samo znam da sam nepotpuna. Nazalost znala sam sta fali i to je jos vise bolelo. Progutala sam knedlu u grlu i otisla na kauc sevsi pored Damona. Nije me gledao, cak i kad sam mu uzela ruku u svoju pokusavsi da mu skrenem paznju, mislim da nije video mene, moju ruku. "Nacicemo ih, ne brini." Rekla sam odlucnim tonom, pogledao me je u oci. Jedva sam se suzdrzala da ne skrenem pogled. Bio je naduven u licu, nije plakao ali se u njegovim ocima mogla videti razocaranost, bes, mrznja, bol, patnja. I red emocija koje nisu trebale tu da budu. "Stvarno ti je znacila." Promrmljala sam, a on je frknuo i spustio casu pored.

"Pozvao sam Lavadu." Ru se pojavio iza nas, malo sam poskocila sto ga je nasmejalo. Iako je Damon izgledao trenutno kao u transu, Ru je izgledao prilicno odobrovoljeno. "Izvini mala Elena. Pozvao sam Lavadu dolazi za par dana, mozda nam moze pomoci da oh nadjemo nekako." Uputila sam pogled prema Damonu, medjutim on je i dalje gledao u daljinu izgubljeno. "Ne brini za njega, bice u redu. Ipak je on krotitelj, oni su bili povezani Elena. Obicno morpheusi ubiju svog krotitelja, medjutim ja i dalje smatram to humanijim nego ostaviti ih u beznadeznom izgubljenom stanju." rekao je posmatrajuci Damona.
"Nadam se da ce sve biti u redu." Promrmljala sam provukavsi ruku kroz kosu. Nisam mogla da priznam ali, radije bih ga gledala kako ubija nego ovako odsutnog i u transu.
"To je prilicno opsiran pojam koji obuhvata mnogo stvari, ali necemo se time zamarati."

~Aljaska.~

"Svidja mi se." Rekla sam posmatrajuci krvav trag na snegu. "Nekako je bas umetnicki." Stefan je zarezao smesuci se.
"Imamo puno stvari koje trebamo da obavimo Angelus, do tada skupljaj snagu. Cak ni sam morpheus nije sposoban za tako nesto." Gledala sam ga kako velicanstveno stoji tamo, jedini nagon... Jedini instikt, jedina zelja koju sam imala jeste slusati ga. Slusati vodju i praviti masakr. Da to bas dobro zvuci. Pomislih posmatrajuci sest bezivotnih tela pred sobom. Slucajno su se ovde nasli, ali zar je vazno? Oni su obicni ljudi a ja konacno imam moc da ubijam i njih. Sada je vreme da se posvetim necemu vaznijem od ubijanja slucajnih prolaznika. Vaznijoj osobi kojoj sam ostala duzna smrt. Stefan mi se osmehnuo kada je primetio izraz mog lica, naravno da je znao da se radi o njemu bliskoj osobi. Nekada, dok smo bili slabi oboje smo bili vezani na neki nacin za tu osobu.

3 Re: Love Of The Predator: Bloody Hell on Sat 04 Jun 2011, 7:09 am

Katherine Pierce

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
Ja i u ovoj priči navijam za Delenu xD
Vjerujem opisu koji si postavila,i očekujem više akcije i jezivih nastavaka 44666

4 Re: Love Of The Predator: Bloody Hell on Sat 04 Jun 2011, 2:04 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Fala =) veceras postavljam drugi nastavak =)))

Sto se tice parova videcemo Wink)))

5 Re: Love Of The Predator: Bloody Hell on Sat 04 Jun 2011, 5:20 pm

Little.Star.On.The.Sky

Original Vampire
Original Vampire
i ovo mi se sviđa ..

6 Re: Love Of The Predator: Bloody Hell on Sat 04 Jun 2011, 7:58 pm

Rottie

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Fala =))) Evo drugog chappya Wink Pa interesuje me vase misljenje u vezi razvoja dogadjaja, sta mislite sta ce biti i tako Wink

II CHAPPY

Devojka plave kose i zelenih ociju drhtala je pokusavajuci da se umota cvrsce u cebe, pokusavajuci da se odbrani od hladnoce. Suze su joj polako tekle niz lice, nije znala gde se nalazi, bila je u nekoj pecini i imala je neko cebe, koje joj je pomoglo cisto da se ne smrzne do smrti. Nije bila vezana, ali nije se usudjivala da ustane, strah je kocio. Nije znala kako se ovde nasla, ko je ovde doveo. Pogledala je okolo pokusavajuci da razazna oblike, medjutim oko nje je bila samo tama, tama koja je gutala.

~Aljaska~

“Nema ljudi u blizini.” Rekla sam odgovarajuci na njegov pogled. Podigao je pogled prema nebu i micuci usne jedva primetno. Znala sam da prebrojava dane i zrtve. Potom se osmehnuo prisavsi mi. “Ja… Ostavila sam ga da zivi.” Njegov osmeh se jos vise rasirio, dok je klimao glavom, blago sam zadrhtala. “Trebalo je da ga ubijem.” Medjutim Stefan se uozbiljio i odmahnuo glavom. Otvorila sam usta da se pobunim, ali on mi je samo stavio prst na usne utisavsi me.
“Zaboravi na humanost, Angelus.” Mogla sam da vidim gotovo crveni odsjaj u njegovim ocima. “Imamo mnogo vece planove, nego da budemo humani.” Nakrivio je glavu, a ja sam pod slabim jutarnjim zracima sunca, mogla da vidim kako mu se zenice sire. Klimnula sam glavom, povinovavsi se. Ko sam ja da se njemu suprostavljam? Ionako ce ponovo postati princ tame i tamnih bica.”

~Imanje Salvatorea~

Elena P.O.V.

“Damone!” Prosiktala sam gledajuci ga kako posmatra nesto u daljini, njegov pogled zamagljen i udaljen. Nije reagovao na moj poziv, prisla sam mu sklonivsi mu casu iz ruke. “Moras da prekines sa ovim!” Rekla sam glasom na ivici da pukne. Nisam mogla vise da ga gledam takvog. “Ne zelim da budes ovakav. Ramona ne bi zelela da budes ovakav!” Na njeno ime se trgnuo i pogledao me.
“Ramona.” Ponovio je, a ja sam odahnula. Napokon je nesto rekao, makar to bilo njeno ime. Ru nije upravu, nije bolje da je ubila Damona, on ce se izboriti. Opet je ponovio njeno ime, ovog puta tiho i nezno. Mozda je sad u transu, ali nece biti ceo zivot!
“Slusaj me!” Uskliknula sam pomalo ljutito, ali posto je i dalje bio zanesen osamarila sam ga. “Slusaj ovamo!” Suza mi je potekla niz obraz dok sam sedela do njega, naslonila sam glavu na njegovo rame bespomocno, odustavsi gotovo.
“To ne deluje na njega.” Opet se Ru pojavio odmah pored nas. Imao je bezbrizan izgled sa svojim smekerskim poluosmehom. “Ne trosi energiju.”
“Pa reci mi onda sta deluje!?” Prosiktala sam ustavsi, priblizila sam mu se. “Reci mi onda kako!? Star si toliko milenijuma, a ne znas da izvuces osobu iz transa!” Priblizila sam mu se pomalo agresivno, nije me bilo briga za to sto mu je potrebno manje od milisekunde da me ubije. “Ne mozes da nadjes dve osobe koje idu i prave masakr po celom kontinentu!!!” Spustio mi je ruku, a ja sam tek tad ostala svesna da ga guram, pomalo postidjeno sam se povukla, ali i dalje sam bila besna.
“Ovo nije obican trans Elena.” Rekao je uozbiljivsi se, sada se u njegovim ocima mogla videti drevnost. “Morpheus i krotitelj imaju specijalnu vezu. To je mnogo komplikovanije nego sto izgleda. Medjutim kada je ubila svog oca i drugog morpheusa, pokrenula je i druga desavanja. Veza sa njenim krotiteljem je nestala i povezala se sa Stefanom. On je sad na neki nacin njen krotitelj.”

“Ali Stefan nije zao!” Pokusavala sam da mu objasnim, da ga ubedim… Da ubedim sebe.
“Stefan je imao i zivot pre tebe Elena, nije uvek bio covekoljubac. Zapravo bio je mnogo gori nego sto mozes da zamislis.” Nesto je sevnulo u njegovim ocima.
“Ali ti si jaci od njih.” Rekoh bespomocno. Klimnuo je glavom, pomalo tuzno. “Ali zasto onda ne uradis nesto?”
“Lavada samo sto nije stigla.” Rekao je i dalje smiren.
“Zasto Lavada!? Zar ti ne mozes nista sam da uradis!?” Sledeceg trena nalazila sam se uza zid pribijena, a on je bio tek nekoliko santimetara udaljen od mog lica.
“Ja mogu da ih ubijem. A to nije ono sto planiram trenutno, ali veruj mi, ukoliko dodje do toga necu oklevati.” Pogledala sam ga uplaseno, njegove oci su sijale tamom, nije se moglo razaznati gde se zenica zavrsava. Osetila sam njegov topao dah, ukocila sam se. Znala sam da me ne bi povredio, ali bio je zastrasujuc. Nakon nekoliko trenutaka odmaknuo se od mene ispravivsi majcu. Posmatrala sam, izgledao je tako mocno i uzviseno, a opet opusteno. Crna majca uz telo dozvoljavala je misicima da se ocrtavaju, dok su se grcili i opustali. On moze da ih ubije, on ne zeli da je ubije. Shvatila sam.

“Na Aljasci u blizini mesta Ester pronadjeno je 6 tela potpuno unakazeno. Strucnjaci predpostavljaju da se razjarene zivotinje krecu u coporu, napadajuci sve pred sobom. Okrenuli smo se oboje prema televizoru posmatrajuci. Prikazivali su slike unakazenih tela, mladih momaka i devojaka. U zadnjih 9 dana desilo se preko 17 zabelezenih napada. Upozoravamo ljude da se drze grada i da se krecu u sto vecim grupama. Sledila sam se, presli su na sledecu vest, o nestalima… Nisam imala snage da pratim.
“17 zabelezenih, a nezabelezenih?” Upitala sam, srucivsi se pored Damona. Medjutim Ru je pomno posmatrao TV i dalje, potom je promrmljao nesto na nekom jeziku, sto je meni bilo nepoznato. “Molim?” Ali samo je uzeo telefon i pozvao nekoga. I dalje je pricao istim tim jezikom sa tvrdim akcentom. Kada je zavrsio razgovor, krenuo je, ali sam stala ispred njega. “Sta se desava? Na kom si jeziku pricao?” Spustio je pogled prema meni, razmisljajuci verovatno da li je vredno trositi vreme objasnjavajuci mi.
“Ruskom. Mislim da znam kuda su se uputili Ramona i Stefan.” Zastao je na tren. “Ukoliko sam u pravu, onda ce ova ubistva biti neprimetna u odnosu na ono sto se sprema.”

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]