You are not connected. Please login or register

» SPAM » Zabava » Književnost » Vaša Dela » My corner

My corner

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 My corner on Fri 27 May 2011, 7:37 am

Rose in the Rain

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ovdje cu pisati neke svoje price , pjesne ili tako to.....Stvarno nemam talenta za pisanje tako da nemojte nesto previse ocekivati....

Šansa

1.San

Bol osjecam ,samo podmuklu bol u srcu .Gusi me ceznja i soba puna tvojih slika.
Grceviti stezem jastuk , pokusavam da ugusim krik koji mi odjekuje u srcu,
samo zelim sve da zaboravim da sve bude kosmar i da se iz njega probudim.
Grizem usne od krvi , rukama pokrivam oci da ne vide tvoj lik koji mi i dalje neda mira.
Gubim se u magli sjecanja. Tonem u san i opet sam srecna sa tobom.
Vidim tvoje oci, osjecam tvoje ruke oko moga struka i tvoje usne na mojima.
Opet sam srecna. Ti i ja smo ponovo zajedno .Ali u mojim snovima.
Iz snova me budi melodija nekada nase pjesme i opet suze samo suze.
Sve je bio samo san prokleti san.Nema te vise.

2.Budjenje

Zora opet svice. Budim se. Stvarnost opet kuca na vrata. Bol u grudima se budi. Sjecanja nadolaze.
Sve je isto, svaki dan je isti prepun tuge i boli. Jos se sjecam prosle zime , koja mi je zivot unistila.
Uzela najdragocjeniji dio zivota. Uzela mi je njega. Ali ostalo je nesto. Ostala su sjecanja.
Sjecanja nikada nece nestati bice tu u mome srcu I ako ti fizicki nikada vise neces biti kraj mene.
Od kada si otisao svako dan mi je bio isti, prepun suza tuge I boli. Krivila sam sebe sto vise nisi kraj mene .
Da mi kazes da ce sve biti dobro. Da mi lazes.Drugarice su mi ispocetka cesto dolazile.
Govorile mi da moram da se dignem I krenem dalje.Ja jednostavno to nisam mogla.
Svaki korak bio je mucenje za mene.Nisam mnogo pricala .Povukla sam se u sebe .
Nocima sam plakala, a danima sam cinila sve sto je u mojoj moci da ne izgledam unisteno.
Bezbroj puta na dan mama je ulazila u moju sobu I bezuspjesno pokusavala razgovarati sa mnom.
Uvijek bi me nasla u istom polozaju, kako gladam kroz prozor u daljinu i svaki put bi sa suzama u ocima izlazila iz moje sobe.
I ona je patila . Svaki dan je gledala kako joj dijete polako kopni I umire. Morala sam da odlucim kako dalje,jer ovako vise nije islo.
Ako neko treba da pati to sam ja .Ne ona , ona je previse patila.

3. Slika

Osvanulo je sumorno jutro. Kisa je propadavala.
Kisu sam mrzela podsjecala me je na suze koje sam prolilau proteklih godinu dana ,
na sam gubitak i saznanje da vise nisi moj nego samo bozi.
Teskim koracima uzvukla sam se iz kreveta.Poslije mnogo vremena pogledala sam se u ogledalo.
Nije me plasilo ono sto sam vidjela.Vidjela sam samo jednu obicnu djevojku sa podocnjacima
od noci provedenih u suzama.Pljusnula sam se vodom i utonula u razmisljanja
Mozda bi bilo dobro da sklonem nase zajednicke fotografije.
One me podsjecaju na to da vise nije vise nije kraj mene. Da je zauvijek otisao.
Tesko mi je bilo pri samoj pomisli da vise necu gledati nasu fotografiju u malom parku.
Zagrljene i sa ocima punih ljubavi. Njegove usne ne mojoj kosi. Njegove ruke oko moga struka .
Oko nas je bila zima.Snijeg je prekrivao krosnje drveca. Sve je bilo tako andjeosko bijelo .
Poljubci razmjenjeni u snijegu , smijeh i njegov prelijepi osmjeh su mi poslednja sjecanja na njega i nasu ljubav.
Bio je andjeo u tijelu covjeka .To je bila nasa zadnja fotografija.
Suza mi je skliznula niz obraz .Brzo sam je obrisala da je niko ne vidi i ako sam bila sama u sobi.

[/center]

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

» SPAM » Zabava » Književnost » Vaša Dela » My corner