You are not connected. Please login or register

The Secret Circle

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 6]

126 Re: The Secret Circle on Mon 14 May 2012, 8:03 am

Fifth Marauder ϟ

Dear Diary ...
Dear Diary ...
Ako zelite drugu sezonu ove serije ovde mozete potpisati peticiju..
http://www.gopetition.com/petitions/please-do-not-cancel-the-secret-circle.html

Last edited by Fifth Marauder ϟ on Mon 14 May 2012, 9:41 am; edited 1 time in total

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

127 Re: The Secret Circle on Mon 14 May 2012, 8:38 am

Starlight

Moderator
Moderator
potpisala sam Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

128 Re: The Secret Circle on Mon 14 May 2012, 8:53 am

<3 Originals <3

Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Potpisala Very Happy Nadam se da ce cela ova online pobuna imati efekta Sad

129 Re: The Secret Circle on Mon 14 May 2012, 4:46 pm

Mehurić

Your Best Friend is a Witch
Potpisano xD

Imamo i mi pravo glasa.

130 Re: The Secret Circle on Tue 15 May 2012, 3:40 pm

Warrior Princess

Original Vampire
Original Vampire
Jeste da ne pratim seriju, ali odgledala sam par klipova i krivo mi je sto je GG dobio jos jednu sezonu, a TSC ne.

131 Re: The Secret Circle on Fri 18 May 2012, 7:57 pm

Filip

Invited in
Invited in
Ovo je stvarno haosss , da naprave ovakav kraj prve sezone a da seriju ne obnove za drugu sezonu badmood Bas kad je postala zanimljiva ukinuse je ... Mogli su bar da je zavrse a ne da sve ostave puno nejasnoca bandh

132 Re: The Secret Circle on Mon 28 May 2012, 11:20 pm

MissNothing

Someone's New in Your World
Someone's New in Your World
potpisala x

http://vampire-fans.forumotion.eu/

133 Re: The Secret Circle on Tue 19 Jun 2012, 10:13 pm

Rose ♥

Oh God sve Cassie & Adam šiperi.
Team Cassie & Jack :')
Adamom nisam oduševljena od početka. Inače bi mi se svidela ta "zapisano je u zvezdama" priča,ali previše potenciraju na njihovoj priči i to me nervira. Bolji su od SE, ali i dalje ih ne šipujem xD Cassie obožavam. Njen lik mi je stvarno mnogo zanimljiv i lepo odrasta, samostalna je i pametna. I glumica je mnogo simpatična. I dalje se nadam drugoj sezoni (xD) i mislim da bi razvoj njenog lika bio jako zanimljiv.
Jedina Cassie i Adam scena koja mi se sviđa je ona na početku još u šumi sa kapljicama. Tu su efekti fenomenalno urađeni, ali i dalje ne mogu da ih volim. Očigledam su endgame i to me nervira xDD Dosadni su mi.

Cassie i Jack - njihove scene pucaju od hemije. Cerek Ali svaka njihova scena.

Kako je ona ovde umirala. Bukvalno kao Elena u 3x19.

Pa...ne mogu da ne umrem dok ih gledam :')

"There's something between us. I felt it and I still feel it. Even in this second when you're acting like a jerk."
"I feel something between the two of us too, I'm just not totally sure how to deal with it."
"You don't really seem like a guy everyone should hate." Cerek
Meni oni TOLIKO liče na DE :') Pogotovo kad svi krenu da govore
"He has feelings for her." "It's Cassie. That's what he cares about." "You got feelings for her."
"SHE MATTERS TO ME" Cerek I način na koji je gleda. Cerek

I dalje patim za Nikom Sad

134 Re: The Secret Circle on Tue 19 Jun 2012, 11:44 pm

Starlight

Moderator
Moderator
samo ti furaj do kraja prve sezone i sve će ti biti jasno za Cassie i Jake-a xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Because in the end when you lose somebody, every candle, every prayer, is not going to make up for the fact the only thing that you have left is a hole in your life where that somebody used to be and a rock with a birthday carved into it that I'm pretty sure is wrong."

135 Re: The Secret Circle on Wed 20 Jun 2012, 8:44 am

Rose ♥

Moraš ti da mi uništiš nade. Razz Neću da žurim sa krajem sezone.
Ima li šanse za drugu sezonu?

136 Re: The Secret Circle on Thu 21 Jun 2012, 12:23 am

Starlight

Moderator
Moderator
Rose ♥ wrote:Moraš ti da mi uništiš nade. Razz Neću da žurim sa krajem sezone.
Ima li šanse za drugu sezonu?

AHAHAHAHAHAHA ZNAŠ VOLIM DA BUDEM PARTIBREJKER. što je najgore ja ih baš shipujem od 9.epizode xD imam previše shipova u TSC-u.

definitivno ne. bile su neke glasine da će ih otkupiti ABC Family, medjutim ništa nema od toga, kod CW su ga takodje ispušili. evo već je kraj juna, niko ih više ne spominje, tako da je to nažalost definitivno završena priča. a imali su tako dobro finale :O

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

137 Re: The Secret Circle on Sun 24 Jun 2012, 2:06 pm

Rose ♥

Ok,sad sam odgledala 1x14 i umirem zbog Džejka. :') "I CHOOSE YOU!" AW Cerek
Previše mi liči na Dejmona. Previše ga volim. Previše je savršen muški lik.

Opasno postaju jedan od mojih najomiljenijih šipova ikada.

ADAMA NE PODNOSIM. Toliko mi je ljigav, više čak i od Stefana. Dosadan i odvratan i patetičan i naporan.

Damon and Elena= Cassie and Jake
I think Cassie and Jake are the Damon and Elena of The Secret Circle. If only Adam was as likeable as Stefan though.

Those four, Cake and Delena, need to go have drinks together.
PA UMRLA BIH :')

OVO JE SAVRŠENO. PREVIŠE IH VOLIM. :')

138 Re: The Secret Circle on Thu 28 Jun 2012, 4:49 pm

Endzi

Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.
Bas bezveze sto je otkazano :/

139 Re: The Secret Circle on Thu 28 Jun 2012, 5:06 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Ja tek sad gledala 16tu epku Smile
Cass & Adam Cerek
Faye & Lee Cerek
Faye & Jake Cerek
Dianna & Garet Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

140 Re: The Secret Circle on Thu 28 Jun 2012, 5:33 pm

Rose ♥

Koliko god ja NE volela Adama i Kesi, stvarno je glupo urađeno ona sa eliekserom i Adamovim "zaboravljanjem" osećanja, tj. šta god da je to. PREVIŠE GLUPO.
Mnogo mi se sviđa onaj Australijanac što se mota oko Dajane - koja je btw, prelepa.
I želim nešto između Adama i Melise. Cerek
Nađite mi nekoga da ga volim i šipujem sa Džejkom,a da nije Fej jer mi totalno ne idu zajedno,a očigledno je da se ova Kesi neće odlepiti od Adama -.-

141 Re: The Secret Circle on Thu 28 Jun 2012, 7:45 pm

Starlight

Moderator
Moderator
Faye i Jake su meni najbolji par posle Adama i Cassie. ako ne, i podjednako dobri. njihov build up do finala i samo finale, šta se sve izmenilo izmedju njih i kako su postali predivan ship i kako su pre svega postali prijatelji, a potom predivan ship i kako su se zajedno razvili kao likovi i bili ipak uteha jedno drugome ASHUFDNDNBHJ mnogo ih volim.

meni je tolko krivo što su ukinuli seriju. tolko dobrih likova i shipova propade bezveze. tolko su se svi razvili. O ČEMU PRIČAMO KADA MI JE DIANA POSLE ADAMA OMILJENI LIK A MRZELA SAM JE NA POČETKU.

i nema više Adama i Cassie. toliki potencijal i to uzajamno poštovanje, hemija, razumevanje. agh.

i Diana i Grant. kolko je on bio dobar prema njoj.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

142 Re: The Secret Circle on Thu 28 Jun 2012, 8:25 pm

Rose ♥

NEMA VIŠE ADAMA I KESI? Shocked rhghgh Odoh da gledam dalje. xD

Ja sam odgledala do 18te epizode i ne šipujem Fej i Džejka. Za sad - ne znam, možda ih zavolim do finala, u finalu, whatever. Dijanu mnogo volim. MNOGO se razvila kao lik do sad. Čak i Melisa, HEJ MELISA koja je bila raspala sporedna likuša koja ničemu ne služi, mi je postala draga. Džejk mi je svakako omiljeni lik, ali Adama ne mogu da zavolim, pa to ti je.xD Jedina likuša koju bukvalno MRZIM u seriji je majka od Fej. Debilka je totalna i ne podnosim je.

I meni krivo što neće biti druge sezone. :/ Hoću da mi razviju Džejk i Kesi priču. Cerek

143 Re: The Secret Circle on Thu 28 Jun 2012, 9:11 pm

Starlight

Moderator
Moderator
pa nije da ih neće biti, opet će ih razvijati, al neće završiti zajedno jer su to očito ostavili za početak druge sezone.

ja se ne bi previše radovala Jake/Cassie, gotovo da ih više neće biti xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

144 Re: The Secret Circle on Thu 05 Jul 2012, 12:50 pm

Rose ♥

Sad sam odgledala 1x20. Serija nije loša, ali nije ni genijalna. U svakom slučaju: NIK JE ŽIV O.o Mislim da mi je srce stalo kad sam ga videla. Jesam ikad rekla koliko volim Kevina?? xD

145 Re: The Secret Circle on Thu 05 Jul 2012, 1:16 pm

chocolateChanel.

Administrator
Administrator
Faye & Jake FOREVER!!!!!!! Cerek

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Svako ima svoju srećnu zvezdu. Neka moja noćas prati tebe. ~

146 Re: The Secret Circle on Thu 05 Jul 2012, 2:36 pm

Rose ♥

Finale je genijalno! Oduševljena sam i i dalje sam pod utiskom. Seriji stvarno treba druga sezona. Nikada nisam mislila da ću ovo reći, ali mnogo su mi simpatični Džejk i Fej. On nju voli :') A očigledno je i da voli ona njega! ♥ Samo se nadam da se neće ispostaviti da je ovaj divni dečko što je sa Dajanom (uvek mu zaboravim ime) neki tamo psihopata koji je koristi jer je predivan. Hm da, kako bi se i moglo ispostaviti tako nešto kad nema nastavka serije? Shit. -.-

147 Re: The Secret Circle on Sat 14 Jul 2012, 6:48 pm

strawberry.Autumn

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Odgledala sam sve epizode, serija je mnogo dobra i šteta što neće biti nastavka. :/

148 Re: The Secret Circle on Sat 20 Oct 2012, 8:02 pm

delenaMoment♥

At Mystic Grills
At Mystic Grills
Gledala sam dok je imalo, i stvarno me je zainteresirala serija, al prekinili su je snimati Sad

149 Re: The Secret Circle on Sun 21 Oct 2012, 12:11 pm

Mehurić

Mene duša boli što je serija ukinuta.
I Jassie jesu Delena bili. Tek sada vidim koliko paralela ima.

KRAJ je JEBENO GENIJALAN!

150 Re: The Secret Circle Today at 6:32 pm

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 6]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6